ଲିପି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ରେ ସଫଳ ହେଲି – Lipi 1spbhotel.ru Nku Genhiba Re Safala Heli

Hello ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ସତ୍ୟ 1spbhotel.ru. Com ର ଜଣେ ନିତିଦିନିଆଁ ପାଠକ l ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଟିକେ ବେଶୀ ନାଳୁଆ ନିତି ଅଛି l କୁଆଁରୀ ଝିଅ ଙ୍କ ଠୁ ମୁଁ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୁରା ପାଗଳ l ଆମ ଘର ପାଖରେ ଲିପି ଭାଉଜ ବୋଲି ଜଣେ ଥିଲେ l ତାଙ୍କ ବୟସ 28ହେବ l ସେ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ନଂଘା, ଆମ ଗାଁରେ ସେମିତି ମାଇକିନା ନାହାନ୍ତି l ସେ ପୁରା sexy ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ବ୍ଲାଉଜ ପୁରା ଟାଇଟି l ପଛ ପଟ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିଲେ ଯେ କେହିବି ନିଜ ବାଣ୍ଡ ରେ ହାତ ମାରିବ l ଶରୀର ପୁରା ଚିକଣ ଓ ହଳଦୀ ରଙ୍ଗର ଗୋରା l ଏବେ ମୋ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି l ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି, ଦିନେ ମୁଁ କଲେଜ ଯିବାକୁ ବାହାରିଛି ଦେଖିଲି ଲିପି ଭାଉଜ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ l ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଏତେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପାଗଳ ନଥିଲି କେବଳ କଲେଜ ଝିଅଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରେ, ଫୋନେରେ କଥାହୁଏ l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଲିପି ଭାଉଜଙ୍କ ର ସବୁ କିଛି ଦେଖିଲି ସେଇଠୁ ତୋ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଲିପି ବିଆ ଖୋଜିଲା l ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲିପି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗାଧୋଇବା ଘର ପାଖକୁ ଗଲି l ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ କେବଳ କଳା ଜରି ଚାରିପଟେ ଦେଇଥିଲେ l ମୁଁ ଗୋଟିଏ ପଟରୁ ଲୁଚିକରି ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁଲି l ଓଃ ସେ କି ଦୃଶ୍ୟ, କହିଲେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛିଡା ହେଇ ଯାଉଛି l

ଲିପି ଭାଉଜ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପାଣି ଢାଳିଲେ, ତା ପରେ ନିଜ ଦେହରୁ ଶାଡି ବାହାର କରିଦେଲେ, ଓହଃହଃ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇଗଲିଣି ତାଙ୍କ ସାୟା ଓ ବ୍ରା ପିନ୍ଧା ଦେହକୁ ଦେଖି l ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ସାୟା ର ସୁତା ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ବ୍ରା ରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଲେ l ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ ପୁରା ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସାରିଥିଲେ, ମୋର ସେତେବେଳକୁ ଲିଙ୍ଗ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଗଲାଣି ଖାଲି ହାତ ମାରି ମାରି ତାକୁ ସମ୍ଭାଳିଛି l ଖାଲି bra ଆଉ penty ରେ ଲିପି ଭାଉଜ ଗାଧୋଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l bra ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ସୋରିଷ ତେଲ ଘଷି ହେଲେ ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ bra ରେ ପାଣି ଢାଳି ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ l penty ଭିତରେ ସାବୁନ ମାରିକି ସଫାକଲେ କଳା ମଚ ମଚ ବାଳ କୁ l ମତେ ଟିକେ ଟିକେ ବାଳ ଦିଶୁଥିଲା ହେଲେ ପୁରା ବିଆ ଦେଖି ପାରିଲିନି l ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ସେଇଠି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ସବୁ ରସ ବାହାର କରିଦେଲି l ସେଦିନ ଘରକୁ ଯାଇ ରାତିରେ ତାଙ୍କରି ସେଇ ଲଙ୍ଗଳା ରୁପକୁ ଭାବି ଭାବି ପୁଣି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଲେଇ ରସ ବାହାର କଲି l ହେଲେ ମୁଁ ଶେଷରେ ନିଷ୍ପତି ନେଲି ଯେମିତି ହଉ ମୁଁ ଲିପି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଗେଁହି ବିଆର ରସ ପିଇବି l

କିଛି ଦିନ ବିତିଗଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷା ରେ ଥାଏ l ଦିନେ ଲିପି ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକି ତେଲଭାଜି ଆଣିବା ପାଇଁ କହିଲେ l ତାଙ୍କ husband ଶୋଇଥିଲେ l ମୁଁ ଏ ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡା କଲିନି l ଭାଉଜ ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଆଣିବା ପାଇଁ କହିଲେ ମୁଁ ଆଣିଲି l ଏ ଭିତରେ ଭାଉଜ ମତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦେଇଦେଲେ l ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଯାଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଜା ମଜା କଥା କହି ଫେରି ଆସେ କାରଣ ତାଙ୍କ husband ଘରେ ଥାନ୍ତି l ତାଙ୍କ husband କୌଣସି କାମରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଗଲେ ୨ ଦିନ ପାଇଁ l ମୁଁ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଟେଇବାରେ ଲାଗିଲି l ଭାଉଜ ଘର ଖରକୁ ଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ଦୋହଲୁ ଥାଏ, ସେ ଜାଣି ପାରିଲେ ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖୁଛି l ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଲିପି ଭାଉଜ କହିଲ ଝିଅମାନେ କେତେବେଳେ ପୁଅଙ୍କୁ ଦେଖି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି l ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁ ପୁରା ଦୁଷ୍ଟ ହେଲୁଣିl ମୁଁ କହିଲି ଦିଅର ଭାଉଜ ଦୁଷ୍ଟ ହଵାନୀ ତ ଆଉ କିଏ ହେବ l ସେ ହସିଲେ କହିଲେ ହଉ କଣ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଶିଖିଛୁ କହିଲୁ l ମୁଁ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ମୋ point କୁ ଆସିଲି l ମୁଁ କହିଲି ତମେ ତ ପୁରା ଜଳୁଛ ଯିଏବି ଦେଖିବ ତାର ସବୁ ଗରମ ହେଇଯିବ l ତମ body ର figure ଦେଖି ବୁଢ଼ା ବି ଠିଆ ହେଇଯିବ l ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପଚାରିଲେ କଣ ଠିଆ ହେଇଯିବ l ମୁଁ କହିଲି ଲମ୍ବା କଦଳୀ l ସେ ପୁରା ଜାଣିଗଲେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି ସବୁ କଥା କହୁଛି l ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତମେ ଆଗରୁ କାହାକୁ କେବେ କରିଛ କି l ମୁଁ କହିଲି ନା ମୋ ସୁନା ଭାଉଜ କାହାର ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ନାହିଁ କାହାର ଦୁଧ କୁ କାମୁଡ଼ି ନାହିଁ କାହାର ବିଆର ରସ କୁ ପୀନାହିଁ l ଏକଥା ଶୁଣି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲେ l

ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଦେଲେ l ମୁଁ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁବି ବୋଲି କେତେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଛି l ଲିପି ଭାଉଜ ଡ୍ର ରୁ ଭାଇ ଙ୍କ ଗୋଟେ manforce କୋଣ୍ଡୋମ ବାହାର କଲେ ଓ ନିଜେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଟାବଲେଟ ମୋ ପାଟିରେ ଗୋଟେ ଟାବଲେଟ ପକେଇ ଦେଲେ l କୋଣ୍ଡୋମ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ନିଜେ ଲିପି ଭାଉଜ ହାତରେ ପୁରେଇଲେ ଓ ମତେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବା ପାଇଁ କହିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ରା ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଭାବିଲି l ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇ ଖଚ ଖଚ କରି ଆଙ୍ଗୁଳି ବିଆରେ ଗଳେଇ ଗଳେଇ ବିଆର ରସ ବାହାର କଲି l ଲିପି ଭାଉଜ ମୋ ଦେହକୁ ପୁରା ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲେ lସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ମଜା ନେଲେ l ୟା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ପାଗଳ ହେଇ ସେକ୍ସ କଲୁ l ବିଆରେ ମୋ ମୁଁହ ପୁରେଇ ଦେଇ ରସ ପିଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ l ଏହା ପରେ ସେ କହିଲେ ସତ୍ୟ ଏବେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପଶା l ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ସହିତ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇଲି l ଦେହରୁ ଗମ ଗମ ଝାଳ ବୋହୁଥାଏ l ଫଟା ଫଟ ବିଆରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି, ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ପୁରା ଜୋଶ ରେ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ କରି ଚିଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲେ l ଓ କି ମଜା ଭାଉଜ କହିଲେ l ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗାଧୋଇ ବା ବେଳେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ଥିବା କହି କହି ଗେହୁଥାଏ l ଭାଉଜ କହିଲେ ଏତେ ଦିନ ହେଲା ମୋ ବିଆର ଅପେକ୍ଷା କରି କରି ବାଣ୍ଡ ରସ ବାହାର କରୁଥୁଲୁ l ଆଜି ଆସି ବାଣ୍ଡ କୁ ଶାନ୍ତି ଦଉଛୁ l କଣ କରିବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ତମ ବିଆର ସବୁ ରସ ମାରିବି l ଓହଃହଃ ଭାଉଜ କଣ କଲ ତମେ ଓଃ ବିଆରେ ରସ ପକେଇଦେଉଛି l ହଁ ପକେଇଦିଅ ସତ୍ୟ ମୋ ର ରସ ବାହାରିଲାଣି ଆସ ଆଉ ଟିକେ ଜୋରେ ଗିଆ ଗେଇ ହେବା l ଆଃ କରି ଭାଉଜ ଚିଲାଉ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଗିହା ର ମଜା ନେଉଥିଲେ l ସେଦିନ ପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଥର ଆମେ ଗେଇବା ପ୍ଲାନ କରି ଗିଆ ଗେଇ ହେଇକି ବିଆର ବାଣ୍ଡ ର ଗଲୁ ମରିଛୁ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*