ମଦ ନିସାରେ ମୋ ଦିଦି ମତେ ବାଧ୍ୟ୍ୟକଲା ତାକୁ ଆଉ ତାର ସାଙ୍ଗକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଭାଗ ୨ – Mada Nisare Mo Didi Mote Badhya Kala Taku Aau Tara Sanga Ku Genhiba Pain Bhaga 2

odia sex stories, bhai bhauni sex story, odia banda bia gapa, odia sex kahani
ତାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ମୋଦିଦି ପାଖରେ ବସିଲି ଖଟ ଉପରେ, ମୋ ଦିଦିକୁ ଅଧିକ ନିଶା ହେଇଗଲାଣି ହେଲେ ତଥାପି ପୁରା ସେ ନିଜ controlରେ ଥାଏ, ମୋ ଦିଦିର ନା ମମତା, ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ଟିକେ vodka ଲୁଚେଇ ପିଇସାରିଥିଲି ମତେବି ଟିକେ ଟିକେ ନିଶା ହେଇଥିଲା, ତାପରେ ମୋ ଦିଦି ମତେ କୋଳରେ ବସେଇ ଧନ ଧନ ଡାକି ବହୁତ ଗେଲ କରୁଥାଏ ନିସାରେ, ପୁରା ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଦେଇ ଦେଇ ପୁରା ଲିପିଷ୍ଟିକ ମୋ ଗାଲରେ ସାରିଦେଲା, ତାପରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଲାପରେ , ଦିଦି କହିଲା ମୋ ଧନ ଆସିଛି ମୁଁ ଆହୁରି ପିଇବି ,ଧନ ଦେମତେ ପ୍ୟାକ ବନେଇଦେ ତାପରେ ସିଏ ତାସାଙ୍ଗ ଆହୁରି ପିଇଲେ, ତାପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବହୁତ ନିସା ହେଇଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କୁ ମୋ ହାତରେ ଖୋଇଦେଲି , ତାପରେ ଦୁହେଁ ଗଲେ ବାଥରୁମ କୁ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ନିସାରେ ମୁଣ୍ତ ସଫା କରି ଆସିବା ପରେ ଦିଦି ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗ ଭଲ ଡ୍ରେସ ଟିଏ ପିନ୍ଧି ଖଟରେ ବସିଲେ ପୁଣି ପିଇଲେ ଏତେ ନିଶା ହେଇଗଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମତେ ମୋ ଦିଦି ଡାକି କହିଲା ଧନ ଆ ମୋ କୋଳରେ ଟିକେ ବସିଲୁ ମୋ ଧନ ଟା ପରା ଆ ନିଏ ଟିକେ sprite ପିଇଦେ ହେଲେ ତାସାଙ୍ଗ ସେ ବୋତଳରେ vodka ବହୁତ ମିଶେଇ ଦେଇଥିଲା ଦିଦି ଜାଣିନି ତାପରେ ମୁଁ ପିଇଲି ଜାଣିକି 5 ଛୋଟ ପ୍ୟାକ ପିଇଲାପରେ ବହୁତ ଗପିଲୁ |

ତାପରେ ଦିଦି ମତେ ଖାଲି ସୁନାଟା ଗେହ୍ଲାଟା କହିକି ଗେଲ କରୁଥାଏ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା 90 ଡିର୍ଗୀ ହେଇଯାଉଥାଏ, ମତେ ମୋ ଦିଦି କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦୁଧରେ ଲଗେଇ ଗେଲ କରୁଥାଏ, ତାପରେ ତାସାଙ୍ଗକୁ ଡ଼ାକି କହିଲା ଏ ତୋର ଆଉ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଦିଦି ଯା ତା କୋଳକୁ ଟିକେ ଯା ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସିଲି ସେ ବି ମତେ ଧନ ଧନ ଡାକୁଥାନ୍ତି , ଗେଲବୀ କରୁଥାନ୍ତି , ମୋର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼ଥିଲା ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଚଡ଼ି ଫୁଟେଇକି ବାହାରକୁ ଦିଶିଲା , ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ନିସାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତ ମାରିଦେଲେ ଆଉ ଚମକି ପଡିଲେ ଉଠିକି କହିଲେ, ମମତା ଦେଖିଲୁ ଆମ ଧନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ କେଡେ ବଡ଼ ମୂଷାଟା ପଶିଯାଇଛି ଦେଖ ସେବି ଉଠିପଡିକି ଡରିକି କହିଲା ଧନ ଶିଘ୍ର ଏଠିକି ଆସ ମୁଁ ଗଲିନି ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ଟିକେ ମଦ ପିଇଦେଲି ସେଠୁ , ମୋ ଦିଦି ଜବର ଦସ୍ତ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଟାଣି ଖୋଲିଦେଲା କାଇଁ କିଛି ନାହିଁ ତା ସାଙ୍ଗ କହିଲା ତା ଚଡ଼ି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ବୋଧେ ଦେଖେ, ମୁଁ ମନାକରୁ କରୁ ମୋ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇଛନ୍ତି ଯେମିତି ହଠାତ ମୋ ଦିଦି ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗ ଚମକି ପଡି କହିଲେ ଧନ ଏକଣ ଏତେବଡ଼ଟା ଆଜିଯାଏ କେବେ ଆମେ ଦେଖିନୁ, ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଲାଜ ଲାଗୁଚି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଦିଅ ଦିଦି କହିଲା ପାଗଲଟାକିରେ ଦିଦିପାଖରେ କିଲାଜ ତୁ ଛୋଟ ଥିଲୁ ଯେତେବେଳେ ତୋ ଏଇ ବାଂଣ୍ଡଟାକୁ କେତେ ଚୁଚୁମିଚିବ ସୀମା ନାହିଁ ଆଉ ହଁ ଏବେ ବହୁତ ବଡ଼ ହେଇଯାଇଛି ମୋ ଧନର ଆ ଧନ ଆଟିକେ ମୋ ପାଖକୁ ଆ ମୋ ଧନର ଧନଟାକୁ ଟିକେ ଭଲକରିଦେଖେ ଆସ ଏଇଠି ବସ ମୋ କୋଳରେ ସାର୍ଟବି ଖୋଲିଦେଲା |

ମୋ ଦିଦି ମୋ ଧନଟା ପାଖରେ ସବୁ ହିରୋ ଫେଲ ମାରିଯିବେ , ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଗେଲକଲା ଖାଲି କିସ ପରେ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଲା ତାପରେ ମଦେହରେ ତ ସିହରଣ ଲାଗିଗଲା, ତାପରେ ମୋ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଟିକେ vanilla cream ପକେଇଲା ଆଉ ତାପରେ ମୋବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଏ କଣ କରୁଛ, ସେ କହିଲା ମୋ ଧନର ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ କ୍ରିମ ପକେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଇଚାହଉଛି, ତାପରେ ମୋ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଧଘଣ୍ଟା ଚୁଚୁମିଖାଇଲା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଖାଲି ମିଛରେ ନାଟକ କରୁଥାଏ, ତାପରେ ତାସାଙ୍ଗ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲା ମୋ ଦିଦିର ବିଆ ବୋଧେ ବହୁତ ଗଲୁ ହଉଥାଏ , ତାପରେ ମୋ ଦିଦି କହିଲା ଧନରେ ଆ ମୋ ପାଖକୁ ଆ ଗଲି ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଗେଲକଲା, ଆଉ ମତେ କୋଳରେ ଜାବୁଡି ମୋ ଓଠକୁ ଚାଟିଲା କହିଲା ଧନରେ ତୁ ଏତେ କିଉଟ ହେଇଗଲୁଣି ନା ତୋ ଓଠ ପୁରା ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ଓଠ ପରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛି ସତ କହୁଛି ଧନ ଆଜି ତତେ ପାଇ ମତେ ସବୁ ସୁଖ ମିଳି ଯାଇଛି, ମୋ ଭାଇର ସବୁ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛି, ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଆଜି ତୋର କଣ ହେଇଛି, ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଗୋଟେ ସିନେମା ଲଗେଇଲୁ ଟିଭିରେ ଦେଖିବା, ତାପରେ ସେ ଟିଭି ଅନ କଲା ବେଳକୁ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଚାଲୁଥିଲା ଗୋଟେ ଭାଇ ଭଉଣୀର, ତାକୁ ଦେଖିଲି , ପଚାରିଲି ଦିଦି ଏସବୁ କଣ, ଏଠି ତତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ଦେଖେ ଭାଇ ଭଉଣୀ କଣ ହଉଛନ୍ତି, ଆମେ ଚାଲ ହବା , ମୁଁ କହିଲି ପାପ ହବ ଦିଦି କହିଲା ମୋ ଧନରେ କିଛି ହବନି ଭାରି ମଜା ଲାଗିବ ଆ କହି ମତେ କୋଳକୁ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଚାରି ପାର୍ଶ୍ବରେ ଆଉ ପେଳରେ ଭଲଭାବରେ କ୍ରିମ ଲଗେଇ ଦେଲା , କହିଲା ଧନ ଏବେ ତୋ ବାଣ୍ଡଟିକୁ ଖାଇବି କହି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଆଉ ଚୁଚୁମି ଖାଇଲା ମୋ ଦେହ ପୁରା ଝିମ ଝିମଝିମ ହେଇଯାଉଥାଏ, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥାଏ |

ମୋର ବି ଇଛା ହଉଥାଏ , ଦିଦି କହିଲା ଧନ ଟିକେ ମୋ ଓପର ଡ୍ରେସଟା ଖୋଲି ଦେଲୁ , ଖୋଲିଦେଲି ମୁଁ, ତାପରେ ସେ ସେ ଭଲ ବ୍ରାଟିଏ ପିନ୍ଧିଥାଏ, କହିଲା ଧନରେ ଆ ଏଏଠିକି ଆସେ କହି ତାର ବ୍ରା ଟେକିକି କହିଲା ନେ ଧନ ଟିକେ ମୋ କ୍ଷୀର ପିଇଦେଲୁ , କିଛି ଖାଇନୁ ଆଲୋ ମୋ ଧନ ନେ କହି ତା ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ତାପରେ ମୁଁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି, ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ବାମ ହାତରେ ଚିପୁଥାଏ ଦିଦି କହିଲା ଧନରେ କ୍ଷୀର ବାହାରୁଛି ତ ଆଉ କହ ଦିଦିର ଦୁଧ କେମିତି ଲାଗୁଛି ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ବହୁତ ମିଠା ଆଉ ଭଲ , ତାପରେ ଦିଦି କହିଲା ଧନରେ ମୋ ଜଂଘଟା ଆଜି ଭାରି ବିନ୍ଧୁଚି ଟିକେ ମସାଜ କରିଦେଲୁ ମୁଁ ତାପରେ ଟିକେ ତଳକୁ ଗଲି, ଆଉ ଦିଦିର ତଳ ରବର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଖୋଲିଲି, ସେ ଗୋଟେ ଭଲ ଫୁଲପକା ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଦିଦିର ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଗଲି , ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ପିଚା ଦୁଇଟି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଛିଡାହେଇ ଉଗ୍ର ରୂପ ଧାରଣ କଲା , ଦିଦିର ପାଦକୁ ମାଲିସ କରିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି ତା ଆଙ୍ଗୁଠି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଦିଦି ନିସାରେ କହୁଥାଏ ଧନ ତୁ ତ ବଢିଆ ମାଲିସ କରୁଛୁ , ଯେତେଦିନ ରହିବୁ ସବୁଦିନ ଟିକେ ଏମିତି ମାଲିସ କରିଦେବୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ତାପରେ ଦିଦିର ଜଙ୍ଘ କୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ଚୁଚୁମିଲି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପୁଥାଏ, ଦିଦିର ଚଡ଼ିକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଓହ୍ଲେଇଲି , କହିଲା ମୋ ଗାଣ୍ଡିଟା ବି ମାଲିସ କରିଦେ, ତାଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋର ବହୁତ ଲୋଭହେଲା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତାର ଧଳା ଧଳା ପିଚା ଦୁଇଟି ଓଃ ପୁରା ଭାତ କୁଢ଼େଇ ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହଉଥିଲା ତା ସୁନ୍ଦର ପିଚା ଉପରେ, ତା ପରେ ମୁଁ ଦିଦିର ଗାଣ୍ଡିରେ ଟିକେ mango sauce ପକେଇଦେଲି, କହିଲି ଦିଦି ତମ ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି, ପୁରା ମସ୍ତ , ଦିଦି ଖୁସୀ ହେଇ ଉଠିପଡି ମତେ କୁଣ୍ଡେଇ ପକେଇ କିସ କରିଚାଳିଲା, କହିଲା ମୋ ଧନଟା ଆ ତତେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ଯାହାହଉ ମୁଁ ଧନ୍ୟ ହେଇଗଲି, ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ମୁଁ ତୁମ ଗାଣ୍ଡିକି ଟିକେ କିସ କରିଥାନ୍ତି ଆଉ ଟିକେ ଚାଟିଥାନ୍ତି, ସେ ଖୁସିହେଇ କହିଲା ଯାହା ତୋର ଇଚ୍ଛା ସେଇଆ କରେ, ମୋ ଧନ ମୁଁ ପରା ତୋ ଦିଦି ମୁଁ ତତେ କଣ କହିବି, ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଦିଦିର ଚଡ଼ିକୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି, ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ କ୍ରିମ ପକେଇ ଚାଟିଲି ଚୁମା ଦେଲି |

ଆଉ ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ, ତାପରେ ଦିଦି କହିଲା ଆ ଧନ ଟିକେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସ କହି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲା, ଧନରେ ମୋ ସୁନାରେ ଦେଖିଲୁ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗୁଳିରେ କେମିତି ଦିଶୁଚି , ତାପରେ ଲାଇଟ ଅନ କଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ଦିଦି ତମେ ପୁରା ହିରୋଇନ ଠାରୁ ବି ବେସି ସୁନ୍ଦର ଦିସୁଛ ଦିଦି କହିଲା ଧନ ସତ, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଦିଦି, ଦିଦି କହିଲା ରହ ଧନ ମୁଁ ମିଠା ନେଇକି ଆସୁଛି ଖାଇକି ଶୋଇବା ଟେପ ଚଡି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିକି ଗଲା ପାଖ ଦୋକାନକୁ ନେଇକି ଆସୁ ଆସୁ ହଠାତ ବର୍ଷା ଜୋରହେଲା ମଦ ନିସାରେ ଦିଦି ଓଡାହେଇକି ପଳିଆସିଲା, ତାପରେ ଦିଦିକୁ ଦେଖୀ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଦିଦି ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦିସୁଛ ଏବେ କହିକି ଦିଦିର ଓଠକୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ଚୁଚୁମିଲି ,ଦିଦି ଖାଲି ଆଃ ଓଃ ଧନରେ କଣ କରୁଛୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ସେମିତି କରେ ତାପରେ ତାକୁ ମିଠା ଖୋଇଦେଇ ତା ପାଟିରୁ ମୋ ପାଟିରେ ଆଣିକି ଖାଇଲି ଆଉ ଦିଦିର ଜିଭକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇଲି ଦିଦି ପାଗିଳିଙ୍କ ପରି ହେଲାଣି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଓଃ ଶବ୍ଦରେ ଘର କମ୍ପି ଉଠୁଥିଲା ତାପରେ ଦିଦିର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିଲି ସାୟା ଖୋଲିଲି ତାପରେ ବ୍ରା ଆଉ ଶେଷରେ ଦିଦିର ଚଡ଼ିକୁ ଖୋଲିଲି, ଦିଦି ପୁରା ଓଦାହେଇଥାଏ ବଢ଼ିଆ ଦିଶୁଥାଏ ତାର ବାଳକୁ ସୁଙ୍ଗିଲି ଭାରି ବାସୁଥାଏ, ତାପରେ ଦିଦି କହିଲା ଧନରେ ମୋର ବିଆ ଭିତରେ ଆଜି କଣ ଗୋଟେ ଚୁଁଣ୍ଟିଆ ମୂଷା ପସିକି ଏପଟ ସେପଟ ହଉଛି ଆଉ ଭାରିଗଲୁ ହଉଛି ଭାରି, ଧନ ଦେଖିଲୁ ଟିକେ, ଓକେ ଦିଦି କହିକି ମୁଁ ଦିଦିର ବିଆରେ ମିଠାର ରସ ପକେଇଦେଲି, କହିଲି ଦିଦି ସେ ମୂଷା ଆସିଲେ ମତେ କହିବ ତାକୁ କାମୁଡି ଖାଇଦେବୀ ଟିକେପରେ କହିଲା ଧନରେ ଆଃ ଓଃ ଭାରି କଷ୍ଟ ହଉଛି ସେବୋଧେ ଆସିଲା, ମୁଁ ସେଟୁ ମୋ ଦିଦି ବିଆରେ ମୁହଁ ଲଗେଇକି ଚାଟିଚାଟି ସେ ରସ ପିଇଲି, ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଦିଦିର ବିଆକୁ ଖାଉଥାଏ |

ଦିଦି ଖାଲି ଆଃ ଉଃ ଓଃ ମରିଗଲି ଧନରେ ପ୍ଲିଜ ମତେ ଛାଡିଦେ ପ୍ଲିଜ ମୋ ସୁନଟା କହିକି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାବିଆରେ ଜୋରରେ ପୁରେଇଦେଲା, କହିଲା ମୋ gehlu ମୋ ସୁନା ମୋ ଧନରେ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇଯା କାମୁଡି କି ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରିଦେ ମୋ ଧନଟା ପରା ତାପରେ ମୋ ଦିଦିର ବିଆକୁ ଅଧଘଂଟା ଚୁଚୁମି ଚାଟିକି ଖାଇଲି, ଦିଦି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମତେ କହିଲା ଧନରେ ତୁ ଆଉ ଡେରି କରନି ସେ ମୂଷା ମରିବନି ମତେ ଭାରି କଷ୍ଟ ଦଉଛି ପ୍ଲିଜ ଧନରେ ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡଟିକୁ ପୁରେଇଦେ ସେ ଆପେ ମରିଯିବ, ଦିଦି ତମକୁ ମୁ ଆଜି ଭଲ ପୋଜିସନରେ ଗେହିଁବି, ଦିଦି କହିଲା ଯେମିତି ଗେହୁଁଚୁ ଗେହେଁ ମତେ ସାନ୍ତକରେ , ତାପରେ ଦିଦିକୁ ଆଣ୍ଠେଇକି ଛିଡାକରିଦେଲି ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ବିଆରେ ଘଷି ଘଷି ଭିତରକୁ ପୁରଉଥାଏ , ପଶୁନଥାଏ ଦିଦି ଆଃ ଉଃ0ଲ ଓଃ ଧନରେ ଭାରି କାଟୁଚି ଶିଘ୍ର ପୁରା ଜୋରସେ ଧକା ଦେଲି ଗୋଟେ ମୋ ଦିଦି ରଡି ଛାଡିଲା ଧନରେ ମରିଗଲି ବୋଉଲୋ ଧନରେ ତୋପରି ଭାଇ ମତେ ସବୁ ଜନ୍ମରେ ମିଳୁ ତତେ ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ତେ ଦେଇଥାନ୍ତୁ ଭଗବାନ ଦିଦି ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଗଲା , ତୋ ଭାଇନାଙ୍କର ଛୋଟିଆ ବାଣ୍ଡ ମତେ କେବେବି ଏମିତି କଷ୍ଟ ଆଉ ସୁଖ ଦେଇ ନଥିଲା ,ଧନରେ ତୁ ଏଇଠି ରହିଯା ମୋ ପାଖରେ ସବୁଦିନ ମତେ ଗେହିଁବୁ ଆଉ ଖାଇ ପିବୁ ରହିବୁ,ଯାହା ଦରକାର ମୁଁ ଦେବି, ତାପରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ଓଃ ମୋ ଦିଦି ବିଆବି ମସ୍ତ ଟାଇଟ ଥାଏ ମତେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁଥାଏ, ମୋ ଦିଦି କହୁଥାଏ ଖାଲି, ଧନରେ ମୋ ସୁନାରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ଗେହୁଁନୁ ଟିକେ ତାପରେ ମୋ ଦିଦିକୁ ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠେଇ କି ସୁଆଇଦେଲି ଆଉ ତାର ଗାଣ୍ଡିକି କିସ କଲି ଚାଟିଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଗାଁଣ୍ଡି ତୁମର ଦିଦି ଇଚାହଉଛି ମୁହଁ ପୁରେଇ ଶୋଇ ରୁହନ୍ତି ତା ଭିତରେ, ଦିଦି ମୁଁ ଶୋଉଛି ତମେ ତମ ବିଆକୁ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ରଖିକି ବସ ସେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ବସିରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଚାଟି ଚାଟି ଚୁଚୁମି ଖାଉଥାଏ ,ଏବଂ ଅଣ ନିଶ୍ୱାସୀ ହେଇଯାଉଥାଏ, ତାପରେ ମୋ ଦିଦିକୁ ଖଟରେ ଓଲଟେଇକି ସୁଆଇଦେଲି ତାପରେ ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମାଡ଼ିଲି ପସୁନଥାଏ ଦିଦି ଓଃ ଆଃ ବୋଉଲୋ ଧନରେ ମତେ ତୁ ଆଜି ଗେହିଁ ଗେହିଁ ମାରିଦେ ଭାରି କଷ୍ଟ ହଉଛି, ଧନରେ ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଯିଏ ଦେଖିବ ସତରେ ଡରିଯିବ ଆଉ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଇଛକରିବ, ତୋଠାରୁ ତୋ ଦିଦି ହେଇକି ତଥାପି ମୋର ତୋଠାରୁ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଇଛାହେଲା, ତାପରେ ମୁଁ ସୋଇଲି ମୋ ଦିଦି ତାବିଆକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପୁରେଇ ଓପର ତଳ ହେଲା ଧନରେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି ଆଜି ତୁ ମତେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ଦେଇଦେଲୁ, କେବେବି ତୋ ଲମ୍ବା ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡକଥା ମୁଁ ଭୁଲିପାରିବିନି ହେଲା, ଆଃ ଓଃ ମତେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ମାରିଦେ ମୋ ବିଆକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଦେ, ମୋ ଦୁଧକୁ ପିଇକି ମତେ ମାରିଦେ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦିଲୋ ମତେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବାକୁ ବେସି ଭଲଲାଗେ , ଦିଦି କହିଲା ଧନରେ ତୋ ଦିଦି ଆଜିଠାରୁ ତୋର ଯେମିତି ଗେହିଁବୁ ଗେହେଁ ନୋ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ତାପରେ ଦିଦିର ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡିକି ପୁରେଇ ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦିଦି କାନ୍ଦିଲା ଧନରେ ତୁ ଆଜି ମତେ ମାରିଦେଲୁ ଆଃ ଓଃ ମରିଗଲି ମୋ ସୁନଟା ଗେହୁନୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହେଁ ମତେ ହଁ କମନ ଧନ କମନ ତାର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଗଲା ସେ ସେଠୁ ପଳେଇଗଲା ମୋ ଦିଦି ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହେଇକିବସୋଇ ପଡିଲା, ମୋର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଉଠୁଥାଏ କଣ କରିବି ତା ସାଙ୍ଗ ନିଘୋଡ଼ ନିଦରେ ସୋଇଥାଏ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଯାଇ ତା ସାଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ସାୟା ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ମସ୍ତ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟିଏ ପିନ୍ଧିଛି ସିଏ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୁହଁକୁ ପୁରେଇ ସୁଙ୍ଗିଲି ଆଉ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇଲି ତାପରେ ତା ବିଆରେ କ୍ରିମ ପକେଇ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇଲି ଆଉ ପଛରୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡିଦେଲି ବାଂଣ୍ଡକୁ ଥରେ ଦୁଇଥର ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ବୀଜ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ତାପରେ ଫେସ ହେଇ ଆସି ସୋଇଲି ମୁଁ ଆହୁରି କେମିତି ଗେହିଁଲି ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗରେ କହିବି ବାଏ କେମିତି ଲାଗିଲା ମତେ କହିବେ |

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*