ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି: Frock ପିନ୍ଧା ନବମ ଝିଅ ସହ Fuck

ଭାଉଜ-ଡଟ-କମର ସମସ୍ତ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଟେକି ନମସ୍କାର। ମୁଁ 1spbhotel.ruର ରେଗୁଲାର ପାଠକ ଅଟେ। ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଏକ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାକି ଏକ ସତ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଅଟେ।

ମୋର ନାମ ବିକ୍ରମ ବୟସ ୧୮। ଘଟଣାଟି ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର। ଆମ ଘରେ ଗୋଟେ ବାହାଘର ହେଉଥାଏ । ଆମର Joint Family ହୋଇଥିବାରୁ ବାହାଘରରେ ବହୁତ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ଆସିଥାନ୍ତି। ଆମର ଜଣେ ଦୂର ପିଉସୀ ହିସାବରେ ହେବେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ସହ ଆସିଥିଲେ। ସେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଭିତରୁ ଯିଏ ସାନ ତାର ନାମ ହେଉଛି ପୂଜା ଏବଂ ସେତେ ବେଳେ ସେ ୧୪ ବର୍ଷର ଓ ମୁଁ ୧୬ ବର୍ଷର ହୋଇଥିବୁ। ପୂଜା ହେଉଛି ମୋ କାହାଣୀର ନାୟିକା। ସେତେବେଳେ ମୁ Plus Two First Yearରେ ଏବଂ ପୂଜା ନବମ ରେ ପଢୁଥାଏ।

ବାହାଘର ସରିଯାଇଛି ଓ ଆଉ ଚାରିଦିନ ପରେ ଚତୁର୍ଥୀ ହେବ ଓ ତାପରେ ସମସ୍ତେ ଘରକୁ ଯିବେ। ମୁଁ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ପାଖାପାଖି ୭ଟା ହେବ ଗୋଟେ ତେଲଗୁ ଫିଲ୍ମ ମୋବାଇଲ ରେ ଦେଖୁଥାଏ। ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଲାଇଟ ଅଫ କରି ଶୋଇକି ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥାଏ। ହଠାତ ପୂଜା ଆସି ମୋତେ ଚାମକେଇ ଦେଲା ଓ କହିଲା କି କଣ କରୁଛ। ମୁ ଟିକେ ଝିଅ ପିଲାମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେବ ପାଇଁ ଲାଜ କରେ so ମୁ ଖାଲି କହିଲି କି ମୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଛି। ସେ ବି ମୋ ସାଥିରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲା। ରାତି ୯ଟା ସମୟ ରେ ମା ଆମକୁ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ ଓ ଆମେ ଖାଇକି ଆସି ଆଉ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲୁ। ବାହାଘର ସମୟ ରେ ସମସ୍ତେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଆମକୁ କେହି disturb କଲେନାହିଁ।

ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଦେଖୁ ସୋଇ ପଡିଲି ଓ ତାପରେ ନିଦ ଭଂଗିଲାରୁ ଜାଣିଲିକି ପୂଜା ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛି। ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ହେବ ସେତବେଳକୁ। ମୋର ପୂଜା ପ୍ରତି କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଟିକେ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଲାଗୁଥିଲା। କିଛି ଦୁଷ୍ଟାମୀ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଥିଲା। ଭାଗ୍ୟକୁ ସେ ମୋ ଉପରେ ଗୋଡ ପକେଇଲା କାରଣ କାହାଣୀଟା ଶୀତଦିନର ଅଟେ।

ସେ ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଗୋଡ ପକେଇନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମୋ ମନରେ କାମନା ର ନିଆଁ ଜଳୁଥିଲା। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତା ଉପରେ ଗୋଡ ଜାଣିଶୁଣିକି ପକେଇଲି। ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ ତାର ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦଳି ପକାନ୍ତିକି କାରଣ ୟା ଆଗରୁ କେବେ ଏତେ ପାଖରେ କୌଣସି ସମବୟସୀ ଝିଅକୁ ଦେଖିନଥିଲି।

୧ମେ ତା ଛାତି ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲି ଓ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଜୁସତ ଛୁଇଁଲି। ମୁଁ ତା ଛାତି ଉପରୁ ତା ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି ଓ ତାର ସେଇ ଛୋଟ ଛୋଟ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତ ସେ ତା ଛାତି ଉପରୁ ମୋ ହାତକୁ ଉଠେଇ ଦେଲା ଓ ଗୁଣୁ ଗୁଣୁ ହୋଇ ବାଉଳିଲା ଭଳି କହିଲା ନାଇଁ। ମୁ ମଧ୍ୟ ଭୟରେ ହାତ କାଢି ଦେଲି। ଓ ସେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇଗଲା। ମୋତେ ସେତେବେଳେ ନିଦ ହଉନଥାଏ। ସେ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରେ ପୁଣି ଠାରେ ଗୋଡ ପକେଇଲା। ତ ମୁଁ ଭାବିଲି କି ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜି ଅଛି। ତାପରେ ତା ଶୀରତ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି but ତା ଶୀରତ ଏତେ tight ଥିଲା କି ମୋ ହାତ ପଶିଲାନି।

ସେ ଗୋଟେ frock ପିନ୍ଧିଥିଲା ଓ ମୁ ତାପରେ ତା frock ଆଡକୁ ହାତ ନେଲି। ତା ଫ୍ରକଙ୍କ ଟେକି ଦେଇ ତା ଚଡି ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ଡର ବହୁତ ଲାଗୁଥାଏ କାରଣ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ କିଛି କହିଲାନି। ମୁ ତା ଚଡି ଭିତରକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ନେଲି ଓ ଠିକ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଥରିଲା ପାରି ହେଲା। ଓ ତାପରେ ମୁ ତା ବିଆକୁ ହାତରେ ଛୁଇଁଲି କାରଣ ମୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କୌଣସି ନାହିଁ ଯୋନି ସ୍ପର୍ଶ କରିଥିଲି। ମୁ ତା ବିଆକୁ ଛୁଇଁଲା ବେଳେ ସେ ଜୋର ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଲା ଓ ମୁ ପୁରା sure ହେଇଗଲିକି ସେ ରାଜି ଅଛି।

ମୁ ତାପରେ ତା ବିଆରେ ମୋ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ପଶିଲାନି। ତାପରେ ମୁଁ ମୋ କାନି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଓ ପଶିଗଲା। ସେ ଊଊଊ ଆଃଆଃଆଃ ହେଉଥାଏ। ତାପରେ ମୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ସବୁ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲି। ସେ ପୁରା ଥରୁଥାଏ ଓ ଗରମ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥାଏ। ମୁ ତାପରେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି but ସେ ମନାକଲା।

ମୁ ଅଧିକ ବାଧ୍ୟ ନକରି ମୋ pant ଚେନ ଖୋଲି ଦେଲି ଓ ତା ବିଆ ଉପରେ ଉଠିଥିବା କଅଁଳିଆ ଵାଲ ଉପରେ ଘଷିଲି ଓ ତାପରେ ତା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ରଖି ଧକାଟିଏ ଦେଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା। ସେ ଜୋରେ ଚିଲେଇଲା ଓ ମୋତେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା କାରଣ ସେତେବେଳେ ମୋ ଛତୀ ଓଲଟିନଥିଲା। ତାପରେ ମୁ ଆଉ ଆଗ ପଛ ନ ହୋଇ ଖାଲି ତାକୁ ଲିପି କିସ୍ସ କଲି ଓ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି। କିଛି ସମୟ ଏହିପରି ରହିଲା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କଲି but ସେ କହିଲା ଆସ୍ତେ କର ବହୁତ ଜୋର କାଟୁଛି। ଏତେ ବେଳକୁ ତା ବିଆ ନାଳେଇ ଆସିଥିଲା ଓ ତାପରେ ମୋତେ କରିବାକୁ ସୁବିଧା ହେଲା ଓ ମୁ ଜୋର ଜୋର ରେ strocks ମୋରି ଚାଲିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ୟ ବାହାରିଗଲା ଓ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ କାଢ଼ିଦେଲି କାରଣ ଛୁଆ ହେବାର ଭୟ ଥିଲା।

ଏତେ ସବୁ କଲା ପରେ ମୋର ଦୁଇଟି ଅବସୋସ ରହିଗଲା କି ମୁ କେବଳ ତା ଉପରେ ଶୋଇକି ତାକୁ କରିଥିଲି, କିଛି ପୋଜ ରେ କରିନଥିଲି। ୨ୟ ହେଉଛି ତାର ଚିକଣିଆ କଅଁଳିଆ ବିଆକୁ ଚାଟିବା ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାକୁ ଚଟେଇବାରେ ସ୍ବର୍ଗୀୟ ଆନନ୍ଦ ପାଇଲିନାହିଁ. ମୁ ତା ପରେ ଆଉ ସେକ୍ସ କରିନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*