ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋ ସିଲ ଫିଟାଇଲା – Mo Sanga Mo Seal Phiteila

ପ୍ରିୟା +୩ ଦେବରାୟ କଲେଜରେ ପାଠ ପଢେ଼ । ଲାଷ୍ଟ ଇୟର ସିକ୍ସ ସେମିଷ୍ଟାର ଏକ୍ଜାମ ସରିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତା କଲେ ଗୋଟେ ଭୋଜି କରିବା ପାଇଁ । କଲେଜରେ ପ୍ରିୟାର ନିକଟତର ବନ୍ଧୁ ହେଉଛି ଜଣେ ପଞ୍ଜାବୀ । ନା ତାର ଶୁଭ୍ରଜିତ । ତେବେ ଶୁଭ୍ରଜିତର ଘରେ କେହି ନରହୁଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ଡିସାଇଡ଼ କଲେ ଭୋଜି ହେବ ଶୁଭ୍ରଜିତ ଘରେ । ତେବେ ପ୍ରିୟା ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଏକ୍ସସାଇଟେଡ଼ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କାରଣ, ଶୁଭ୍ରଜିତ ଓ ପ୍ରିୟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନଥାଇ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଭିତରେ କନେକ୍ସନ ଭାରି ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ । ଲାଷ୍ଟ ଟାଇମ ପିକନିକ ବେଳଠାରୁ ପ୍ରିୟା କନଫର୍ମ ହେଇଯାଇଛି । ପିକନିକରେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ସିଟରେ ବସିବା ପରେ ସିଟ ନମିଳିଥିବାରୁ ଶ ଶୁଭ୍ରଜିତ ଓ ପ୍ରିୟାକୁ ବସିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ଉପର ସ୍ଲିପର ସିଟରେ । ତେବେ ଦୁଇ ଜଣ ପାଖାପାଖି ଏତେ ସମୟ ବସିବା ପରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାର ଭାବନା ଜାତ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ବାହାନା କରି ପ୍ରିୟାର ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ପ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା ନଥିବାର ବାହାନା କରି ଟିକେ ଦୂରେଇ ଯାଉଥିବାବେଳେ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ପାରୁନଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତମାନ ଭୋଜି ପାଇଁ ପ୍ରିପାରେସନ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟା ଓ ଶୁଭ୍ରଜିତକୁ ମାର୍କେଟିଂ ପାଇଁ ଆଗୁଆ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ବେଳେ ଜାଣିଶୁଣି ବ୍ରେକ ମାରୁଥିଲା । ତେବେ ପ୍ରିୟା ଜାଣିପାରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ତାହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ । ମାର୍କେଟିଂ ପରେ ଭୋଜିଭାତ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଓ ସମସ୍ତେ ଖାଇପିଇ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ ।

ବର୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ପ୍ରିୟା ଘରକୁ ଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଶୁଭ୍ରଜିତ ପ୍ରିୟାକୁ ବାଧ୍ୟ କରି ଅଟକାଇ ଦେଲା । ବର୍ଷା ହେଲେ ଶୁଭ୍ରଜିତ ହିଁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବ ବୋଲି କହିଲା । ତେବେ ବର୍ଷା ଜୋର ହେବାରୁ ଲାଇନ କଟିଗଲା । ପ୍ରିୟା ଶୁଭ୍ରଜିତର ଖଟ ଉପରେ ବସିଥାଏ । ଶୁଭ୍ରଜିତ ସେଆଡ଼ୁ ଦୌଡ଼ି ଆସି ପ୍ରିୟାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲା । ପ୍ରିୟା କହିଲା, କ’ଣ ହେଲା ? ଏମିତି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲଯେ । ଶୁଭ୍ରଜିତ କହିଲା, ଏ ପାଗ ଦେଖି ତମକୁ ଏବେବି ଅବୁଝା । ପ୍ରିୟା କିଛି ସମୟ ନୀରବ ରହି, ଶୁଭ୍ରଜିତକୁ ଜୋରକରି କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ କହିଲା, ଆଇ ଲଭ ୟୂ । ପ୍ରିୟା କହିଲା, କାମନା ଆଉ ଦେହର ଭୋକକୁ ପ୍ରେମର ନାଁ ଦେଇ କଳଙ୍କିତ କରନି । ଶୁଭ୍ରଜିତ କିଛି ନକହି ପ୍ରିୟାର ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲା । ନିଜ ଜିଭରେ ତା ଜିଭକୁ ଠେଲି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତେବେ ପ୍ରିୟା ସବୁ ଜାଣି ମଧ୍ୟ ମନା କରିବାକୁ ଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅପୂର୍ବ ମୁହୂର୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ନା କୌଣସି ପାଟି, ନା ମନା କରିବାର କୌଣସି ଉପାୟ । ଦୁହେଁ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଲିପ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କେତେବେଳେ ଶୁଭ୍ରଜିତ ପ୍ରିୟାର ଦୁଧକୁ ଚାପି ଦେଉଥାଏ ତ କେବେ ପ୍ରିୟା ଶୁଭ୍ରଜିତର ଚୁଟିକୁ ଆଉଁସି ଦେଉଥାଏ । ଶୁଭ୍ରଜିତର ହୃତସ୍ପନ୍ଦନ ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଥାଏଯେ, ପ୍ରିୟାକୁ କ୍ଲିୟର ଶୁଭା ଯାଉଥାଏ । ଶୁଭ୍ରଜିତ ଧିରେଧିରେ ନିଜ ହାତ ପ୍ରିୟାର ଗାଣ୍ଡି ପାଖକୁ ଆଣିବାକୁ ଲାଗିଲା । ହେଲେ ସେ ସମୟରେ ପ୍ରିୟାକୁ ଅନୁଭବ ହେଲା, ସେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ । ଏଭଳି ଶୁଭ୍ରଜିତ ସହ ଆଗେଇବା କ’ଣ ଠିକ ହେବ ? ଏଭଳି ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ପ୍ରଶ୍ନ, ପ୍ରିୟା ମନରେ ଆସୁଥାଏ । ହଠାତ ତା ଆଖି ଝରକା ପଟେ ପଡ଼ିଲା । ସେ ଦେଖିଲା ବର୍ଷା ଛାଡ଼ିଯାଇଛି ।

ଶୁଭ୍ରଜିତକୁ ପ୍ରିୟା ବାଧ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ । ହେଲେ ଶୁଭ୍ରଜିତ ପ୍ରିୟାକୁ ଟାଣି ଧରି ଖଟ ଉପରେ ଗଡ଼ାଇ ଦେଲା ଓ ପ୍ରିୟା ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପକୁ ଭିଡ଼ି ଖୋଲି ଦେଲା । ପ୍ରିୟା ଚାହିଁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିପାରୁନଥିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ବାରବାର କହୁଥାଏ, ବାସ ଗୋଟେ ଥର । ପ୍ଲିଜ ଗୋଟେ ଥର । ପ୍ରିୟାର ବି ଶୁଭ୍ରଜିତର ଟଚରେ ବିଆ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ଏହା ଫିଲ କରିପାରି ପ୍ରିୟାର ବେକକୁ ଓ କାନକୁ, ଆଖିକୁ ବାରବାର ନଅଟକି କିସ କରି ଚାଲିଥାଏ । ପ୍ରିୟାର ଦି ହାତକୁ ନିଜ ଦି ହାତରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥାଏ । ପ୍ରିୟା ମନା କରି ରୋକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ । ହେଲେ ଶୁଭ୍ରଜିତ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସୁଥାଏ । ପ୍ରିୟା ନିଜ ଫିଲିଙ୍ଗସକୁ ଅଟକାଇ ନପାରି ଶୁଭ୍ରଜିତକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ନିଜ ପ୍ୟାଂଟକୁ ତୁରନ୍ତ ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ରିୟାର ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଂଟ ବଟନକୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲା । ପ୍ରିୟା ବି ହେଲପ କଲା । ପ୍ରିୟାର ପ୍ୟାଂଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଓଦା । ପ୍ରିୟା ରେଡ୍ଡୀ ବୋଲି ଶୁଭ୍ରଜିତ କ୍ଲିୟର ହେଇଯାଇଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ଶୁଭ୍ରଜିତ ଡେରି ନକରି ନିଜ ଚଡ଼ିକୁ ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ରିୟାର ବିଆ ଭିତରେ ପୂରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ପ୍ରିୟା ଶୁଭ୍ରଜିତର ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ପ୍ରଥମେ ଡରିଗଲା । ପଞ୍ଜାବୀ ଯୁବକ ଓ ମୋଟା ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ପ୍ରିୟା ଡରିଗଲା ଓ କହିଲା ଶୁଣ, ପ୍ରଥମେ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରାଅ । ଶୁଭ୍ରଜିତ ପ୍ରିୟାର କଥା ମାନି ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରେଇଲା । ପ୍ରିୟା ଶୁଭ୍ରଜିତର ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଅନୁଭବ କରି ଆଃ ଆଃର ଆୱାଜ କଲା । ପ୍ରିୟା ଶୁଭ୍ରଜିତର ବାଣ୍ଡକୁ ପୂରେଇବା ପାଇଁ କହିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ଧିରେଧିରେ ପ୍ରିୟାର ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ନିଜ ବେକରେ ରଖି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୂରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ପ୍ରିୟାକୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲେ ବି ବାଣ୍ଡ ପୂରାଇବାକୁ ଖୁସି ଆଗରେ କଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁନଥିଲା । ଶୁଭ୍ରଜିତ ଧିରେଧିରେ କରି ନିଜର ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରିୟାର ବିଆ ଭିତରେ ପୂରାଇ ଦେଲା …

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*