ରାକ୍ଷୀ ପୁର୍ଣିମା ରେ ଧରମ ଭାଇ ପାଖରେ ବସିବାକୁ କହି ମାଡ଼ି ବସିଲେ..

ରାକ୍ଷୀ ପୁର୍ଣିମା ରେ ଧରମ ଭାଇ ପାଖରେ ବସିବାକୁ କହି ମାଡ଼ି ବସିଲେ..

ମୋ ନାଁ ସ୍ନେହା.. ଆମ ଘର ଯାଜପୁର.. ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ UPSC କୋଚିଂ ନେଉଛି.. କିଛି ଦିନ ରହିବା ପରେ facebook ରୁ ଜଣେ ଧରମ ଭାଇ କରିଥିଲି.. ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରେ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ସେ ମୋ ଠାରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବଡ଼ ହେବେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସୋମ୍ୟ .. ଓଃ ହୋ.. ମୁଁ ତ କହି ନାହିଁ ମୋତେ କେତେ ବର୍ଷ.. ମୋତେ ହଉଛି 20 ବର୍ଷ.. ଆଉ ମୋ size ହଉଛି 34-28-32|
ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା.. ମୋତେ ଯିଏ ଦେଖିବ.. ସେ ଘରକୁ ଯାଇ ମୋ କଥା ଭାବି ହଲେଇ ଦିଅନ୍ତି.. ଏକଥା ମୁଁ କହୁନି.. ମୋର ଗୋଟେ ପୁଅ ସାଙ୍ଗ ମଜା ରେ ମଜା ରେ କହି ଦେଇଥିଲା.. ହଉ ଏତେ ଆଉ bore କରୁନି.. ସେଦିନ ଘଟଣା କଥା କହୁଛି..
   
  ରାକ୍ଷୀ ପୁର୍ଣିମା ପର ଦିନ ମୋର mock ଟେଷ୍ଟ ଥାଏ.. ସେଥିପାଇଁ ଘରକୁ ଯାଇ ସେଇ ଦିନ ପଳେଇ ଆସିଲି.. ଘରେ ମୋ ନିଜ ଭାଇ କେହି ନାହାନ୍ତି.. ସମସ୍ତେ cousins..ସେଦିନ ଫେରିବା ପରେ.. ସୋମ୍ୟ ଭାଇ ଙ୍କ ପାଖକୁ ରାକ୍ଷୀ ନେଇକି ଗଲି ତାଙ୍କ ଘରକୁ.. ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ରାକ୍ଷୀ ନେଇ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ| ମୁଁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବା ପରେ ସେ ମୋତେ Rs.500 ଟଙ୍କା ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ.. ଚାଲ ବୁଲି ଆସିବା.. ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ପରି ମିଶି ଥାଉ.. ସେଦିନ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଡ୍ରେସ କିଣିକି ଦେଲେ ଆଉ ଆମେ Restaurant ରେ ଖାଇକି ଆସିଲୁ.. କେବେ ଆମ ଭିତରେ ସେମିତି ଭାବନା ଆସି ନଥିଲା.. ହେଲେ ଫେରିଲା ବେଳେ ଗୋଟେ humps ରେ ହଠାତ break ମାରିଲେ scooty ରେ.. ମୋ boobs ଯାଇ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇ ଗଲା.. ମୋତେ ବି କେମିତି କେମିତି ଲାଗିଲା.. ଆଉ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ sorry କହିଲେ.. ମୁଁ କହିଲି sorry କଣ ପାଇଁ.. ସେ ଜାଣି ପାରିଲେ ବୋଧେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା.. ସେଥିପାଇଁ ପଛକୁ ଟିକେ ବସି ତାଙ୍କ ପିଠି ମୋ ଦୁଧ ରେ ବଜାଉଥିଲେ.. ମୋ ଦେହ ଭିତରେ କଣ ହେଇ ଯାଉଥିଲା.. ଏମିତି ହେଇ ଆମେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲୁ.. ଆଉ ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଛାଡି ଆସିବା ପାଇଁ.. ସେ କହିଲେ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ତ ଆଉ ଟିକେ ପରେ ଯିବୁ.. Rest କର.. ସେ ଯାଇ ଅଲଗା ରୁମ ରେ ତାଙ୍କ laptop ରେ netflix ରୁ hot scene ଦେଖୁଥିଲେ.. ମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଲି.. କିଛି time ପରେ ସେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ.. ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ laptop କୁ ଆଣି ମୋ ରୁମ ଭିତରେ ଦେଖିଲି.. ହେଲେ door lock କରିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି.. ମୁଁ ଦେଖି କି heat ହେଇ ଗଲି.. ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି..ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି.. ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା କେହି ଜଣେ ଆସି ପୁରେଇ ଦିଅନ୍ତା କି..

ହା ହା ହା.. ହେ ସବୁ ପାଣି ତମର ଆସି ଗଲାଣି ନା.. ବେଧୁଆ ଭାଇ ମାନଙ୍କ କଥା ଛାଡ଼..  ମୋ ଘୋଡ଼ାଗେହି ଭଉଣୀ ମାନେ କହୁଥିବେ.. ବେଧେଇ କେମିତି ପେଲା ଖାଇଲା ନ କହି..late କରୁଛି.. ଜାଣିଛି ତୁମ ମାନଙ୍କୁ ଯାହାକୁ bestie କହି ଥାଅ.. ସେଇ ପିଲା ଏବେ ପାଖରେ ବସି ତୁମ ଦୁଧ ଚିପୁ ଥିବ.. ହଉ ଛାଡ଼ ଘଟଣା ଉପରକୁ ଆସିବା..

    ସୋମ୍ୟ ଭାଇ କେତେବେଳେ ଆସି ଲୁଚିକି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲେ.. ହଠାତ ଜାଣିକି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ସ୍ନେହା ବୋଲି ଡାକି ଦେଲେ.. ମୁଁ ଚମକି ପଡିଲି ଆଉ ଝାଳ ହେଇ ଗଲି.. ହଠାତ ଉଠିକି kitchen ପାଖକୁ ପଳେଇଲି.. ମୋ heat ଏବେ ଡର ରେ ବଦଳି ଗଲା.. ହେଲେ ମୁଁ କଣ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ଧରମ ଭାଇ ଭଉଣୀଗିହାଁ ଅଛି ବୋଲି..
ମୋ ପଛରେ ଆସି ମୋତେ ପଛରୁ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋ ବେକକୁ kiss କଲା.. ମୋ ଦେହ ଥରି ଯାଉଥିଲା.. ମୁଁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥିଲି.. ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିକି ବେକରେ kiss କରୁଥିଲେ.. ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି.. ତାଙ୍କ ପଟ କୁ ବୁଲି ପଡି ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରିଲି.. ତଥାପି ଶାନ୍ତି ମିଳୁ ନଥିଲା.. ତାଙ୍କ Tshirt ଖୋଲିକି ତାଙ୍କ ଗରମ ଦେହ କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି.. ସେ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଆଉଜି କରି ରଖିଥାନ୍ତି..
କଣ କହିବି ସାଙ୍ଗମାନେ ତୁମକୁ.. ସତେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା.. ମୋ ଜୀବନ ସାର୍ଥକ ହେଇ ଯିବା ପରି..ଆଉ ମୁଁ ତଳକୁ ଦେଖିଲି ମୋ ଡ୍ରେସ ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା .. ଆଃ.. ରୁମ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି.. ବାଇଗଣ ହଉ କି କାକୁଡି ହଉ.. ଏମିତି feelings କେବେ ଆସି ନଥିଲା..

ହଠାତ ସେଇ time ରେ କେହି ଆସି door bell ମାରିଲେ.. ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ପୁରା ଡରି ଗଲୁ.. ..
  ବଡ଼ story ଟିଏ.. ତା ପରେ କଣ ହେଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ରେ କହିବି.. ଖରାପ ଭାବିବନି.. ମୋ କଥା ଭାବି ହଲେଇ ଦିଅ.. ଆଉ ଘୋଡ଼ାଗେହି ଭଉଣୀ ମାନେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଶାନ୍ତି ନ ହଉଛି.. ମୋତେ ଡ଼ାକିବ କେବେ ଶାନ୍ତି କରିଦେବି.. ପୁଅ ତୁମକୁ ଦରକାର ପଡ଼ିବନି.. ବେଧେଇ ମାନେ ମୁଁ lesbian ନୁହେଁ.. ତମ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କହୁଛି.. ଗଲେ ଖାଇ ଦେବି ତୁମକୁ… mail କରି ଦବ.. english letter ଓଡ଼ିଆ ରେ type କରି କି ବି ପଠେଇ ପାରିବ.. ମୁଁ କାହାକୁ କହିବିନି.. ଆଉ ଏସବୁ ଆଜିକାଲି common.. mail id- [email protected]

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*