ବାପା ମୋତେ କୁମାରୀରୁ ନାରୀ ବନେଇ ଦେଲେ – Bapa Mote Kumari Ru Nari Banei Dele

କଲେଜ ଓ ସ୍କୁଲମାନଙ୍କରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କାଉନସେଲିଂ କରା ଯାଉଛି । ଆମ କଲେଜରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ କାଉନସେଲିଂ କରାଯାଇ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୋର ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସି ଯାଇଥିଲା । ମୋର ବହୁତ ସାଙ୍ଗ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ରେ ପର୍ଣ୍ଣ ମୁଭି ଓ ସାଇଟ୍ ଦେଖୁଥିଲେ । ମୁଁ ବି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଥର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲି । ସମର ଭେକେସନ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସବୁ ଛୁଟି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋର କଲେଜ ବନ୍ଦ ହୋଇ ନ ଥିଲା । ମାଆ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଗୋଟିଏ ମାସ ପାଇଁ ମାମୁ ଘରକୁ ଗଲା । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ପାପା ରହିଲୁ । ଦିନେ କଲେଜରେ ହଠାତ୍ ମୋ ଦେହ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇଲା ଏବଂ ବାନ୍ତି ହେଲା । ମୁଁ କଲେଜରୁ ପାପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଲି । ବାପା କଲେଜ ସମୟ ଭିତରେ ମୋତେ ନେବା ପାଇଁ ଆସିଗଲେ । ମୁଣ୍ଡ ବୁଲୋଉ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଚାଲି ପାରୁ ନ ଥିଲି । ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଘର ଭିତରେ ପାପା ମୋତେ କୋଳରେ ଉଠେଇ ଧରି ବେଡ଼ରେ ନେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ମୋ ଗୋଡ଼ରୁ ଜୋତା ଓ ମୋଜା ଖୋଲି ଦେଲେ । ମୋତେ ଔଷଧ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ । ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଚିପି ଦେଇ ମୋତେ ଶୁଆଇ ପକେଇଲେ । ମୁଁ ମୋ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ସ୍କାର୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଶୋଇଥିଲି । ଦିନ ସାରା ମୁଁ ଶୋଇ ରହିଲି । ଉଠିବା ପରେ ଖାଇଦେଇ ମୋ ଡ୍ରେସ ବଦଳି ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଲି । ସେଦିନ ରାତିରେ ପାପାଙ୍କ ବେଡ଼ରେ ପାପା ଓ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଶୋଇଲୁ । ରାତିରେ ପାପାଙ୍କ ହାତ କେତେଥର ମୋ ଛାତିକୁ ଛୁଇଁବା ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ମୋ ଦେହ ବି ଭଲ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଦିନ ସାରା ଶୋଇ ଥିବାରୁ ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନ ଥିଲା । ପାପାଙ୍କ ହାତ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଦୁଧକୁ ଛୁଉଁ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲି । ମୁଁ ବି ମୋ ହାତ ନେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁଲି । ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଗଲା । ଉତେଜନାରେ ମୋ ଦେହ ଶିହରି ଉଠିଲା । ମୋ ବିଆ ଭିତର ଓଦା ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ଆଉ ଅଧିକ ନ ଆଗେଇ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ମୋ ବିଆକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଘଷିଲି । ତାପରେ ଚୁପ ଚାପ୍ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ପର ଦିନ ଦିନସାରା ସ୍ବଭାବିକ ଭାବରେ କଟିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ପାପା ଡ୍ରିଙ୍କ କଲେ । ତାପରେ ପାପା ଓ ମୁଁ ବସି ଗୋଟାଏ ଟି.ଭି.ରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲୁ । ପାପଙ୍କୁ ଯେତେବଳେ ଜୋର ନିଶା ହୋଇଗଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜି ବସିଲି । ପାପା ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ବୁଲେଇ ମୋ ଗାଲରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ଲୁଙ୍ଗି ଉପରୁ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁଲି । ପାପା ଟିକିଏ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ପଡ଼ି କହିଲେ – ଆରେ ବେଟା, ତୁ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚୁ । ମୁଁ ପାପାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି, ଲୁଙ୍ଗିକି ଆଡେ଼ଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି । ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ସାପ ଫଣା ଟେକିବା ଭଳି ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପାପାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା । ସେ ସେଫା ଉପରେ ଆଉଜି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ ଉଠିପଡ଼ି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମାତ୍ର ୪/୫ ମିନିଟ୍ ଚୋଷି ଥିଲି । ତାଙ୍କର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ନ ଥିଲା । ପାପା ଉଠି ଚାଲି ଯିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ତାପର ଦିନ ମୋର କଲେଜ ଥିଲା । ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି କଲେଜ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି । କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଓ ପାଣ୍ଟି ଉପରେ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ସ୍କାର୍ଟ ଓ ୟୁନିଫର୍ମ ସାର୍ଟ ଓ ମୋଜା ପିନ୍ଧି ମୁଣ୍ଡବାଳ ବି କୁଣ୍ଡେଇ ସାରିଥିଲି । କେବଳ ଜୋତା ପିନ୍ଧିବା ବାକି ଥିଲା । ପାପା ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ପାପା – ବେଟା, କାଲି ଯାହା ସବୁ ହେଲା; ସେ ଆମ ଭିତରେ ସେ ସବୁ ହେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । କାରଣ ତୁ ମୋ ଝିଅ । ମୁଁ : ଏଥିରେ ଭୁଲ କଥା କ’ଣ ଅଛି ପାପା । ତମକୁ କ’ଣ ମଜା ଲାଗୁ ନ ଥିଲା । ପାପା – ମୁଁ ମଜା ବିଷୟରେ କହୁନାହିଁ । ଭାବିଲୁ, ତୋ ମମି ଯଦି ଏ କଥା ଜାଣିବ, ତାହେଲେ କ’ଣ ହେବ । ମୁଁ : ମମି କେମିତି ଜାଣିବ? ମୁଁ କହିବି ନି, କି ତମେ ବି କହିବନି । ତାହେଲେ ମମି କେମିତି ଜାଣିବ ଯେ । ପାପା – ତଥାପି, ଆଗକୁ ଆଉ ଆମେ ଏମିତି କରିବାନି । ଏମିତି କରିବାଟା ପାପ । ମୁଁ : ଯଦି ଆମେ ଦୁହେଁ ସେପରି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚେ;ତାହେଲେ ଏଥିରେ ତ କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ । ତାହେଲେ ପାପ କାହିଁକି ହେବ । ପାପା – ତୁ ମୋ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ କାହିଁକି ଚାହୁଁଚୁ । ତତେ ସରମ ଲାଗୁନି । ମୁଁ : ମୁଁ ତମକୁ ଭଲ ପାଏ । ଯେବେ ଠାରୁ ମୁଁ ତମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲି, ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ପାପା, ମୁଁ କ’ଣ ତମକୁ ସେକ୍ସି ଲାଗୁନି । ପାପା -ଆଜି କ’ଣ ତୋର କଲେଜରେ କିଛି ଇମ୍ପୋଣ୍ଟାଟ କ୍ଲାସ ନାହିଁ କି । ମୁଁ : ନାହିଁ । କିଛି ପରୀକ୍ଷା ତ ନାହିଁ । କାହିଁକି?ପାପା – ରହ, କହୁଚି । ଏହା କହି ପାପା ମୋର ଅତି ନିକଟକୁ ଆସିଲେ । ମୋ ଦୁଇ ପିଚାରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତକୁ ରଖି ଚିପିଲେ । ପାପା – ଆଃ…ତୋ ଗାଣ୍ଡିଟା କେତେ ବଡ଼ ଆଉ ଟାଇଟ୍ ହେଇଚି । ପାପା ମୋ ପିଚାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ । ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ବେକ ମୂଳେ ରଗଡ଼ିଲେ । ତାପରେ ମୋ ସ୍କାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତକୁ ପୁରେଇ ସିଧା ମୋ ପାଣ୍ଟି ଭିତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଛୁଇଁଲେ । ବିଆରେ ବି ହାତ ମାରିଲେ । ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଥିଲା ପ୍ରଥମ । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ପାପା ମୋ ପାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲି ଦେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଧରି ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଗୋଡ଼ରୁ ମୋଜା ଖୋଲି ପକେଇ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ଚୁମା ଦେଲେ । ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଦ ଠାରୁ ଉପରକୁ ଚାଟିଲେ । ମୋ ଜଙ୍ଘ ଓ ବିଆକୁ ବି ଚାଟିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଏବେ ସାର୍ଟ ଓ ସ୍କାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ପାପା ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ପାପା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଥିବା ପରଦା(ସତୀଚ୍ଛଦ- ହାଇମେନ)କୁ ଦେଖିଲେ ଏବଂ କହିଲେ – ତୁ ତେବେ କୁମାରୀ ଅଛୁ? ମୁଁ କହିଲି – ହଁ । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ । ମୋ କଥା ଶୁଣି ପାପା ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ପାପାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପାପା ମୋ ସାର୍ଟ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଇ ମୋ ପିଚାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ । ତାପରେ ମୋତେ ବେଡ଼ରେ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ପାପା – ବେଟା, ତୁ ଏଥର ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଆ । ମୁଁ : ସ୍କାର୍ଟ ଖୋଲି ଦିଅ, ନହେଲେ ରକ୍ତ ଲାଗି ଖରାପ ହୋଇ ଯିବ । ପାପା ମୋ ସ୍କାର୍ଟକୁ ଖୋଲି ଦେଲେ । ପାପା – ପ୍ରଥମେ ତୋ ବିଆ ବାଳକୁ ଶେଭିଂ କରି ସଫା କରିଦେବି?ମୁଁ : ହଁ । ପାପା ତାଙ୍କ ଶେଭିଂ ରେଜର ଓ ଶେଭିଂ କ୍ରିମ ଆଣି ମୋ ବିଆ ବାଳକୁ ସଫା କରିଦେଲେ ଓ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୋ ବିଆ ଭିତରଟା ଶିର୍ ଶିର୍ ହେଇଗଲା । ପାପା – ତୋ ପାଖରେ କଣ୍ଡମ ଅଛି । ମୋ ପାଖରେ ତ ନାହିଁ । ମୁଁ : ନାହିଁ ପାପା । ସେମିତି କରୁନ । ମୁଁ ଆଇ-ପିଲ୍ ଖାଇନେବି । ପାପା ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶକ୍ତ ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲେ । ପାପାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବାରୁ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା । ମୁଁ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି – ପାପା, ଭାରି କାଟୁଚି । ପାପା ଜୋରରେ ଗୋଟାଏ ଠେସ ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ଚିତ୍କାର କରି ଇଠିଲି – ଉଃ ଆଃ..ଭାରି କାଟୁଚି । ମୋ ବିଆ ଭିତରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା । ପାପା କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ରହିଗଲେ । ମୋର ଟିକିଏ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମି ଯିବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ ପାପା ମୋତେ ଡୋଗି ପୋଜରେ ଗେହିଁଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ । ରାତିକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତର ଭୀଷଣ ଦରଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ପାପା ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲେ । ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକିଏ କଷ୍ଟ ହେଲା । ତାପରେ ମମି ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାପା ମୋତେ ସବୁ ଦିନେ ଗେହିଁଲେ । ଦିନରେ ଦୁଇ ଥର ଏବଂ ରାତରେ ତିନିଥର ଗେହୁଁଥିଲେ । କଲେଜ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଏବଂ କଲେଜରୁ ଫେରିବା ପରେ, ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇ ଥର ଏବଂ ସକାଳେ ଉଠିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଗେହୁଁ ଥିଲେ । ସବୁ ଦିନେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଁଏ ଆଇ-ପିଲ୍ ଖାଉ ଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ମାନେ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହୁ ନଥିଲା । ପାପା ମୋତେ ବହୁତ ଗେହ୍ଲା କରୁଥିଲେ । ମୋ ପାଇଁ ଭଲ ଭଲ ଜିନିଷ ଆଣୁଥିଲେ । ଭଲ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଉଥିଲେ । ମମି ଓ ସାନ ଭଉଣୀ ଫେରି ଆସିବା ପରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ପାଇଁ ଆମକୁ ସେପରି ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନ ଥିଲା । ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ପାପା ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋଟେ ହାତ ଛଡ଼ା କରୁ ନ ଥିଲେ । ପାପା ହେଲେ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ । ଯାହାଙ୍କୁ ମୁଁ ମୋର କୁମାରୀତ୍ବ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲି ଏବଂ ଯିଏ ମୋତେ ଗୋଟିଏ କୁମାରୀରୁ ନାରୀରେ ପରିଣତ କରିଦେଇ ଥିଲେ । ମୁଁ ସେ କଥା କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia desi kahanidudha gapaoriya bia storybia banda ladheioriya sex story in oriyatelugu ssex storiessex story in telugubanda bia chitratelugu sex stories inbia banda intelugu sex stories kathalutelugu sexy storysnew telugu sex stores comodia kamasutra gapaஅக்காவை மிரட்டிwww telugu new sex storesrecent sex stories in teluguodisha sex storytelugu new latest sex storiesnew sex story odialund ki diwanitelugu all sex storiesfull sex stories in telugutelugu sex stories.updated telugu sex storiestelugu new latest sex storiesbhauja storysex stores telugu comtelugu new sexy storiestelugu all sex storieswww telugu latest sex stories comtelugu sex stories websitethelugu sex storyoriya sexy storyodia bia kathaodia khudi sex storyjabardasti antarvasnaodia sex kabitabhauja comtelugu sxe storesodis sex storytelugu ssex storiesodiasex storybhauni ku genhilisexx storytelugu sexy storyodiya sex story newsex store telugubhauja.comodia sex gapalatest oriya sex storyodia bhauja photoodia giha gehi gapatelugu sex stories .comodia sex gapodia toki biaodia hindi sex storytelugu new dengudu storiessex story in telugunew sex odia storyodiya sex story newbhauja com odiawww telugu sex stories cotelugu sex storiakkavin mulaiodia bhauja bia phototelugu lipi sex storiestelugu sex kathluodia sexy story comsex stories intelugutelugu sex stories onlybanda bia storybhauja .comtelugu new sexy storiesoriya bia storysex telugu stories newwww odia bhauja comodia giha gapawww hindi six story combengoli sexy storyஅக்காவை மிரட்டிodia bhabi storyodiasexstories.netodia sex story bhauja comwww telugu sex storeis comsex story in oriya languagewww thelugu sex stories comtelugu sex stories.netoriya bia banda gapa