ବାପା ସଂଗେ ଝିଅ ଗୋପନ ପ୍ରେମ – Bapa Sange Jhia Gopana Prema

ଭାଉଜ.କମ ର ସବୁ ଦିଅର ଓ ଗେହ୍ଲେଇ ନଣଦ ମାନଂକୁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ତରଫରୁ ସ୍ୱାଗତ । ମୋର ଆଶା ଆପଣ ମାନେ ଆମର ସବୁ କାହାଣୀର ମଜା ନେଉଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ । ଆଜିର ଏ କାହାଣି ଆମର ଏକ ସଂଗୃହିତ କାହାଣି, ଆମର ସଭ୍ୟତା ର ସମର୍ଥନ ନଥିଲେ ବି ମଜାଦାର ମୃହୁତ୍ୱ ପାଈଁ ଆମର ଏ କାହାଣି । ଝିଅ ରିତା ସହ ବାପା ନ୍କର ମସ୍ତୀ କୁ ନେଇ କାହାଣି ଟି.. ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆମ ସହ କାହାଣି କୁ..

ମୋ ନାଆଁ ରିଚା । ମୁଁ ମୋ ବାପା ମାଆଙ୍କର ବଡ଼ ଝିଅ । ମୋର ଗୋଟିଏ ସାନ ଭାଇ ଅଛି । ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଦେହର ଆକାର ୩୮-୨୮-୩୮ । ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି । ମୁଁ ବାହାରକୁ ବାହାରିଲେ ଟୋକା ଠାରୁ ବୁଢ଼ା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଗିଳି ପକାଇବା ଭଳି ଚାହାଁନ୍ତି । ମୋ ବାପା ଗୋଟିଏ ବହୁଦେଶୀୟ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି । ଆମେ ସହରରେ ରହୁ । ଗାଆଁରେ ଦାଦା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରହୁଥିଲେ । ଦାଦାଙ୍କ ପୁଅର ବାହାଘର ହେଉଥିଲା । ବାପାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ଫାଇନାନ୍ସ ଡାଇରେକ୍ଟର ଆସିବାକୁ ଥିବାରୁ ବାପା ବାହାଘରକୁ ଯାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଲେ । ବାହାଘରର ଗୋଟାଏ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଦାଦା ଆସି ବୋଉକୁ କହି ଯାଇଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମାଆ ସାନଭାଇକି ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଗାଆଁକୁ ଗଲା । ବାପାଙ୍କ ଖବର ବୁଝିବା ପାଇଁ ମୁଁ ରହିଲି । ବାପାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ଫାଇନାନ୍ସ ଆସି ଫେରିଯିବା ପରେ ବାପା ମୋତେ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଗାଆଁକୁ ଯିବା କଥା ହେଲା ।

ସେଦିନ ବାପା ଅଫିସ ଚାଲିଗଲ ପରେ ଘରେ ମୁଁ ଏକା ଥିଲି । ବାପା ବହୁତ ଡେରିରେ, ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟାରେ ଅଫିସରୁ ଫେରିଲେ । ବାପା ବାପା ଫେରିବା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ବସି ଗୁଲାମ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ଗଜଲ ଶୁଣୁଥିଲି । ହଠାତ୍ ଜୋରରେ କଲିଂବେଲ୍ ବାଜିଲା । ମୁଁ ଯାଇ ଡୋର ଖୋଲିଲି । ବାପା ବେଲ୍ ବଜାଉ ଥିଲେ । ସେ ବର୍ଷାରେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଟଳମଳ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ଜୋର ଡ୍ରଙ୍କ କରିଛନ୍ତି । ନିଶାରେ ଟଳୁଛନ୍ତି । ବହୁତ କଷ୍ଟରେ କାହା ଗାଡ଼ିରେ ସେ ଆସିଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଧରି ଘର ଭିତରକୁ ଆଣିଲି । ସେ ନିଶାରେ ଟଳି ଟଳି ମୋ ଉପରେ ଲଦି ହୋଇ ଚାଲୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇଗଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ଜୋତା ଖୋଲିଦେଲି । କୋଟ୍ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବି ଖୋଲି ଦେଲି । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତଳେ ସେ ବକ୍ସର ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତା ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ମୂଷଳିଆ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ବାରି ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା । ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କିପରି ସିର୍ ସିର୍ ହୋଇ ଉଠିଲା । ସେ ମନରେ କାମ ଲାଜସା ଜାଗି ଉଠିଲା । ମୋ ହାତଟାକୁ ନେଇ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲି । ମୋ ଦେହଟା କିପରି ଶୀତେଇ ଉଠିଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ମନକୁ ସମ୍ଭାଳିଲି ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖି ସେଠାରୁ ବାହାରି ଆସିଲି । ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ଓଦା ହୋଇଥିବା ପୋଷାକକୁ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଅଇନା ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୁଁ ମୋ ଉଚ୍ଛୁଳା ଯୌବନକୁ ନିରେଖି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଡୋର ପାଖରେ କ’ଣ ଶବ୍ଦ ହେବା ଶୁଣି ବୁଲି ପଡ଼ି ଦେଖିଲି ମୋ ବାପା ଡୋର ନିକଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଚାହିଁଛନ୍ତି । ମେତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ହସିଲେ ଏବଂ ଭିତରକୁ ଆସିଲେ । ସେ ମୋତେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ । ମୋ ଦେହ ସାରା ତାଙ୍କ ନଜର ଘୁରେଇ କହିଲେ – ବେଟୀ, ତୁ ଠିକ୍ ତୋ ମାଆ ପରି ହେଇଚୁ । ସେହି ନାକ, ସେହି ରଙ୍ଗ, ସେହି ଆକରର ଦୁଧ ଏବଂ ସେହି ପରି ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ଜଙ୍ଘସନ୍ଧି । ବେଟୀ, ଲଙ୍ଗଳା ଦେହରେ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଦିଶୁଚୁ । ତୁ ସବୁବେଳେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରହ ।

ମୁଁ ଟିକିଏ ଲାଜେଇ ଗଲି । ବାପା କହିଲେ: ଯଦି ଲଙ୍ଗୁଳୀ ଝିଅମାନଙ୍କର ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହୁଏ ସେଥିରେ ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ଏକ ନମ୍ବର ହେବୁ । ମୁଁ ଭିତରେ ଭିତରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥିଲି । ହେଲେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ବାପାଙ୍କ ମୂଷଳିଆ ବାଣ୍ଡ ଯେତେ ବଡ଼ ଆଉ ମୋଟା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିଦେଲି । ବାପା କହିଲେ: ବେଟୀ, ତୁ ଡରନି । କାହାରି ଆଗରେ ବି କହିବୁନି । ଆଜି ମୁଁ ତତେ ସେହି ମଜା ଦେବି, ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁ ଭାବି ନ ଥିବୁ । ମୁଁ ଏବେ କେମିତି କହିବି ଯେ ସେ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ତାହା ମୁଁ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ଭାବିଥିଲି ।

ତାପରେ ବାପା ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳକୁ ଉଠେଇ ନେଇ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ଏବଂ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ମୋ ସୁନାର ଫାଟକକୁ ଦେଖି ହସିଦେଇ କହିଲେ – ମୁଁ ଏବେ ଫିତା କାଟି ସୁନାର ଗେଟ୍ ଦେଇ ମୋ ବେଟୀର ନାରୀତ୍ୱକୁ ଉଦ୍ଘାଟନ କରିବି । ସମସ୍ତେ ଦେଖ । ଏହା କହି ତାଙ୍କ ମୂଷଳିଆ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଫାଟ ମୁହଁରେ ଲଗାଇ ଦାବିଲେ । ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ମୁଁ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି: ବାପା, ମରିଯିବି । ଏତେ ବଡ଼ ଆଉ ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ତମେ ପୁରୋଉଚ । ମୁଁ ତମର ଝିଅ ବୋଲି ତମେ ଟିକିଏ ଭାବ ।

ବାପା କହିଲେ – ଠିକ ଅଛି ବେଟୀ । ତାପରେ ବାପା ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ମୋଟା ଓ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଟିକିଏ କମିଗଲା ଏବଂ ମୋତେ ମଜା ଲାଗିଲା । ବାପା ଧୀରେ ଧରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ସହଯୋଗ କଲି । ବାପା ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ଶିତ୍କାର କରି ଚାଲିଥିଲି । ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଥିଲା । ଗେହିଁବାରେ ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲି । ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି: ବାପା, ମୁଁ ତୁମ କଥା ନିଶ୍ଚୟ ରଖିବି । ବୋଉ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ସବୁ ସମୟରେ ଘରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରହିବି । ବାପା, ତମର ଯେତେବେଳେ ମନ ହେବ ତମେ ମତେ ଗେହିଁବ । କାହିଁକି ନା, ଗେହିଁବାର ସୁଖ କେତେ ଏବେ ତାହା ମୁଁ ଜାଣି ସାରିଲେଣି । ମୁଁ ଜାଣିଗଲେଣି ଗେହିଁବାରେ କେତେ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ । ବାପା ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ । ମୋ ବିଆ ଭିତର ବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଯରେ ପୁରା ଭରିଗଲା । ଏହା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଓ ନୂଆ ଅନୁଭବ ଥିଲା । ବାପ ଝିଅ ସେମିତି ସେମିତି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇଗଲେ ।

ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ରିଚାର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ ସେ ତା ବାପାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଥିଲା । ବାପାର ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠି ତା ତଳି ପେଟରେ ଦାବି ହେଉଥିଲା ଆଉ ହାତଟାଏ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରହିଥିଲା । ଦୁହେଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲେ । ରିଚା ତା ହାତ ନେଇ ବାପାର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଆଦର କଲା । ବାପାର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯିବାରୁ ସେ ରିଚାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଛାତିରେ ଭିଡ଼ି ଧରି ତା ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ରିଚା ବି ପ୍ରତିଚୁମା ଦେଲା । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମା ଦେଇ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ କିଛି ସମୟ ଚୋଷା ଚୋଷି ହେଲେ । ତାପରେ ବାପା ରିଚାର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷି ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଲେ । ରିଚା ବିଆ ଭିତର ଶିରି ଶିରି ହୋଇ ଉଠିଲା । ସେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ତା ପାପାକୁ ତା ଉପରକୁ ଭିଡ଼ି ନେଲା । ବାପା ତା ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦାବିଲେ । ରିଚାର ନାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡଟା ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରା ପଶିଗଲା । ବାପା ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ପ୍ରଥମେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଓ ତା ପରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଲାଗିଲେ । ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁବା ପରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ରିଚାର ବିଆ ରସ ଓ ତା ବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା । ଦୁହେଁ ଧଇଁ ସଇଁ ହୋଇ ବେଶ୍ କିଛି ସମୟ ବେଡ଼ରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ । ସେଦିନ ତା ବାପା ଅଫିସରୁ ବେଳା ବେଳି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲେ । ରିଚା ଡୋର ଖୋଲିବା ପରେ ଭିତରକୁ ଯାଇ ବାପା ତାକୁ କୁଣେ୍ଇ ଚୁମା ଦେଲେ । ତାପରେ ପକେଟରୁ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟ୍ରାପ ଇ-ପିଲ୍ ଧରାଇ ଦେଲେ । ରିଚା ପଚରିଲା: ବାପା, ଏଇଟା କ’ଣ ହେବ । ବାପା କହିଲେ – ସେକ୍ସ କରିବାର ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଗୋଟାଏ ପିଲ୍ ଖାଇଦେଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି । ରିଚା ବାପା ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲା । ବାପା କହିଲେ – ବୁଝି ପାରୁନୁ । ଗେହିଁ ବିଆରେ ଯେତେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ ବି ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ପିଲ୍ ଖାଇଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି, ମାନେ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ ହେଇ ପେଟରେ ଛୁଆ ରହିବ ନାହିଁ । ରିଚା ତା ବାପାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା । ବାପା ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ ମିଶା ଚିପିଲା ବେଳକୁ ରିଚା କହିଲା : ଆଃ.ଛାଡ଼ନା ପାପା । ଅଫିସରୁ ଫେରଚ, ଫ୍ରେସ ହେଇ ଚା’ ଜଳଖିଆ କରିସାର । ତାପରେ.

ଗାଆଁକୁ ଦାଦା ପୁଅ ବାହାଘରକୁ ବାପ ଝିଅ ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାପା ରିଚାକୁ ରାତି ସାରା ଧୁମ୍ ଗେହୁଁଥିଲେ । ତାପର ଠାରୁ ରିଚାର ବାହାଘର ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ୨ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାପା ଆଇ-ପିଲ୍ ଖୁଆଇ ଲଗାତାର ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ବାପା ରିଚାକୁ ଗେହିଁବା ବିଷୟରେ କାହାରିକୁ କିଛି ଜଣା ନ ଥିଲା । ଏପରିକି ରିଚାର ମାଆ ବି ଏହାର କିଛି ସୁରାକ ପାଇ ନ ଥିଲା । ହଁ, କେବଳ ରିଚାର ଭାଇ ଟିକିଏ ସନେ୍ଦହ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରିଚା ତାକୁ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ତା ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sex story odia languageodia sex story odia languagetelugu sex. storiessex story odishaodia sex kathatelugu sex stories.co.inwww telugu sexstorylatest odia sex storytelugu sex stories websitetelugu story sextelugu sex kathluodia sex story latestodia sex story in odia lettertelugu sexy stories in telugutelugu sex. storiesodia puruna gitawww new odia sex storytelugu new sex katalutelugu srx storessexstory odiasex stories latest in teluguodia sex story bookodia sex story with phototelugu sex new storiessexstory in odiaodia sex story pdftelugu sex storesex storis in telugutelugu seex storiesbia kathatelugu srx storessex telugu sex storieswww telugu sex bookssex katha comwww telugu new sex stores comodia sex story with imageodia bedha gapa with phototelugu sex kathalu inodia bou biatelugu sec storessex stores telugu comodia sex gopawww.sex stories telugu.comwww hindi sex kathatelugu sex. storiesodia bhauj comlatest telugu sex storyodia banda storytelugu real sex stories in teluguletest telugu sex storessexstory. combhaujathelugu sex storyodia sex story maa puaodia gihagehi gapaodia bp storytelugusex storiesodia gihagehi gapatelugusex stories latestsex story odia languagetelugu hot sex stories newodiasexstorytelugu sex latest storiesanni pundaisex stories odiaodia giha gapabhauja .combhauja combhauja comwww telugu new sex stories comodia giha storytelegu sex storysanni pundaisaas aur sali ki chudaisex stories in telugu comodia sex story pdfବିଆtelugu sex stores telugulosex story in oriya languagenew odia sex storyodia bhauja ingiha gehi storytelugu sarasam kathalu