ଭାଉଜ ଗଲୁ ମାରିଲି – 1spbhotel.ru Galu Marili

ନମସ୍କାର ମୁଁ ପ୍ରିୟ ଆଜି ମୋର ଗୋଟେ ଅନୁଭୂତି କହିବାକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ +3 ପଢିବା ସମୟରୁ କଟକ ରେ ରହେ । କିଛି ଦିନ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହିବା ପରେ ଆଉ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲାନି ମୁଁ ଓ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଭଡା ଘରେ ରହିବାକୁ ଯୋଜନା କଲୁ । କଟକରେ ବ୍ୟାଚଲର ମାନଙ୍କୁ ରୁମ ମିଳିବା ଭାରି କଷ୍ଟ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ରୁମ୍ ମିଳିଲା ଶଙ୍କରପୁର ରେ । ପଢା ପଢି ଭିତରେ କେମିତି 6 ମାସ ବିତିଗଲା ଯଣା ନାହିଁ । ଖରାଦିନ ଛୁଟିରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ହେଲେ ମୁଁ ସ୍ପୋକନ English କଲି ତ ଘର କୁ ଗଲି ନାହିଁ ମାତ୍ର 2 ଘଣ୍ଟା ର କ୍ଲାସ ତା ପରେ ଯୋଉ ଖରା ବାକି ସମୟରେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ରୁମ ରେ ଥାଏ । ହଠାତ୍ ଦିନେ ଘର ମାଲିକ ଆସିଲେ ମୋତେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କର ଟ୍ରାନ୍ସଫର ରାଉଲକେଲା ହୋଇଛି ତୁମର ଯଦି କିଛି ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ତୁମେ ଭାଉଜ ମାନେ ତାଙ୍କର ମିସେସ ଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ । ଆଗରୁ ଥରେ ଦୁଇଥର ଭାଉଜ ସହ ଦେଖା ହୋଇଛି ବିଷେଶ କଥା ନାହିଁ କାରଣ ମୋ ପାଠ ଭଲ ତ ମୁଁ ଭଲ । ଭାଇ ଗଲାବେଳେ ଭାଉଜ ମୋବାଇଲ ନଂ ଦେଲେ ଭାଉଜ ବି ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ । ଏମିତି ସପ୍ତାହକ ପରେ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ପାଣି ଆସୁନଥିବା ଦେଖି ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ କଲ କଲି
ମୁଁ- ଭାଉଜ ନମସ୍କାର ମୁଁ ପ୍ରିୟ ତଳ ରୁମ ରୁ କହୁଛି
ଭାଉଜ – କଣ ହେଲା କୁହ ?
ମୁଁ- ମୋର ପାଣି ଆସୁନି ମୁଁ ଗାଧୋଇ ନାହିଁ
ଭାଉଜ -ଆରେ କାମ ଚଲିଛି ତୁମେ ଉପରକୁ ଆସ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ଗାଧୋଇ ପଡ ।
ମୁଁ- ନାହିଁ ଥାଉ ମୁଁ କ୍ଲାସ ରୁ ଆସି ଗଧୋଇବି 12 ବେଳେ
ଭାଉଜ- ଆରେ ସଞ୍ଜ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ ଚାଲିବ ତୁମେ ଆସ ଏଠି ଗାଧୋଇ ପଡ
ମୁଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଗଲି ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ଗାଧୋଇ ଆସିଲି
ଏହା ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ଭିତରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ଟିକେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ । ତାଙ୍କ କାମ ପଡିଲେ ମୋତେ ସେ କହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ 10 ବର୍ଷ ର ପିଲା ଭାଉଜ କୁ 35 ବର୍ଷ ହେଲେ ଦେହ ପାଇଁ ଭାରି ଯତ୍ନବାନ । ଥରେ ମୋତେ ବିଗ ବଜାର ଯିବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ମନା କରିପାରିଲି ନାହଁ । ଆମେ ଗଲୁ ସେ ବହୁତ ଜିନିଷ କିଣିଲେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଟିକେ ସାବନା ଗୋରାହେବା ପାଇଁ ଭାରି ମନ ମୁଁ ଗୋଟେ କ୍ଲିଜିଙ୍ଗ୍ ଲୋଷନ ଆଣିଲାରୁ ସେ ପଚାରିଲେ ଏହାର କାମ କଣ ମୁଁ କହିଲି ଆକୁ ଲାଗିଲେ ବଡି ସଫା ରହେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ ତ ସେ ବି ଗୋଟେ ଆଣିଲେ । ବାଟରେ ବହୁତ କଥା ହେଲୁ ପାଠ ପଢା ଗଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶେଷରେ ରୁମ୍ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ପରଦିନ ସକାଳୁ ଭାଉଜ କବାଟ ବାଡେଇ ଡାକିଲେ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲି ପଚାରିଲି କଣ ବୋଲି ସେ କହିଲେ ଲୋଷନ ଟା ଆଣିଲେ ତାକୁ ଲାଗିବା କେମିତି । ମୁଁ କହିଲି ପୁରା ବଡିରେ ମସାଜ କରି ଲଗେଇବ ।
ଭାଉଜ- Please ଟିକେ ଲଗେଇ ଦିଅ
ମୁଁ- ଆରେ ମୁଁ କେମିତି ଲଗାଇବି
ଭାଉଜ-ଆରେ ଲଗଉନ ଏତେ ଲାଜ କଣ
ମୁଁ- ହେଲେ
ସେ – ହେଲେ କଣ ମ ଲଗା
ମୁଁ-ok
ସେ ଗୋଟେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ସେ ଓଲେଇ ଦେଲେ ଏବେ ଭାଉଜ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ ଥାନ୍ତି ।
ମୋ ମନ ଭିତରେ କାମନା ନିଆଁ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ସେ ବେଡ ରେ ଶୋଇଲେ ମୁଁ ମାଲିସ କଲି ତାଙ୍କ ବ୍ରା ବାରମ୍ବାର ମୋ ହାତରେ ବାଜିଥିଲା ମୁଁ ହୁକ
ଖୋଲି ଦେଲି ସେ କିଛି କହିଲେନି ମୁଁଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ରେ ହାତ ବଜଉ ଥାଏ । ମୋ ସାହସ ବଢିବା ରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବସିଲେ ମାଲିସ କଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଜାଣିକି ପିଠିରେ ଘସିଲି ସେ ଗରମ ହୋଇ ଯୋରେ ନିଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଉପର ମୁହାଁ କଲି ସେ ଖାଲି ସାପ ଭଳି ସଁ ସଁ ହୋଇଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଶୋଷିଲା ସେ କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି । ଦୁଧ ସାଇଜ 38 ହେବ ଏହା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚଡି ଖୋଲି ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲା ବିଆ ବାଳ ରେ ଫୁଲ ହାତ ମାରୁଥିବାର ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗାତ ରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ସେ ଉଠି ପଡି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ହଲେଇଲେ କହିଲେ ଆଜି ବହୁ ଦିନ ପରେ ମୋ ବିଆ ର ଗଲୁ ମାରିବାର ମଉକା ମିଳିଛି Please ମୋତେ ସାନ୍ତ କରିଦିଅ କହି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପ୍ୟାଞ୍ଟ ରୁ ବାହାର କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇଲେ ।ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ସେ ପୁରା ବିପି ହିରୋଇନ ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଲେ ମୋର ବାହାରିଣଲା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ମୁଁ ପୁଣି ଗରମ ହୋଇଗଲି ଏଥର ସିଧା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ବିଆରେ ଘସିଲି ସେ ଖାଲି ଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓଓ ଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉଉ ହେଉଥାନ୍ତି । ଏହା ପରେ ମୁଁ ଠେଲି ବାକୁ ଲାଗିଲି 15 ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରିଲା ଏହା ପରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା । ଆମେ ମିସିକି ଗଧୋଇଲୁ ବାଥ ରୁମ ରେ ଆମେ ଆଉଥରେ ହେଲୁ ।
ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯଦି କେହି ଭାଉଜ ଆଣ୍ଟି କଟକ ରେ ନିଜ ବିଆ ପୂଜା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମୋତେ contact karantu

Comments

  1. Supper
    ଏ ଗଳ୍ପଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଛି
    ମୁଁ ଭାଉଜ. Com ର ମୁଁ ଜଣେ ଦର୍ଶକ

    ଭାଉଜ. Com ରେ ଆମେ କେମିତି members ହବୁ ଜାଣିପାରୁନି please please please corporate

    ଆମେ ବି ଗଳ୍ପ୍ଡ ଛାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu sex storeys combhauja saha sexodia bia gapaodia bhai bhauni sex storybhauni ku genhilisex storis in teluguxex storywww bedhei bhauja comlatest telugu real sex storiesodia bia storytelugu sex katabhauja combanda bia khelasex storyes in teluguthelugu sex storysx storiodia new sex storyodiasexstories.netభర్తల మార్పిడిtelugu new sex kadaluodia sex story bhauja comtelugusex stories.comkotha telugu sex storiestelugusex storiedbia storytelugu sex stories in telugu lipibhauja .comtelugusex stories in telugu scriptbia banda odia gapatelugusex stories in telugu fontbedha storywww sex stories telugu comodiya sexstorysexy odiya storyodia gihagehi gapabhauja.comodia sex kahaninew telugu sex stores combanda raja bia rani storybhauja.comindian telugusex storiesodia bia banda comsex storyinhindibia banda photobhauja gapalatest telugu sex storywww bia banda comoriya new sex storybhauni ku genhilitelugu swx storiesodia bedha kabitaakkavin mulaiodia new sex story comakkavin mulaiodia sex new storyrecent odia sex storybhauja. comakkavin mulaiବାଣ୍ଡnew telugu sex stores combhauni ku gehilaodia sex story latestsex story in odishatelugu sex katabanda bia imagewww bengoli sex story comnew sex storys in telugubia storythelugu sex stores comwww telugu new sex storys comsexstory. comtelugu sax storesbia banda gapa odiabhauja combia banda gapaodia sex gapsex stories latest in telugu