1spbhotel.ru Nku Kemiti Bathroom Re Gehili 300

ଭାଉଜଙ୍କୁ କେମିତି ବାଥରୁମ ରେ ଗେହିଲି – 1spbhotel.ru Nku Kemiti Bathroom Re Gehili

ଆଜି ମୁଁ ମୋର ନୂଆ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଭାଉଜଙ୍କୁ କେମିନ୍ତି ବାଥରୁମ ରେ ଗେଇଲି.
ଭାଉଜଙ୍କ ନା ହେଉଛି ରିତୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ବହୁତ sex ଭି ତାଙ୍କର size 36-34-38 ତାଙ୍କୁ ଜିଏବି ଦେଖେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉଠିପଡୁଛି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେବେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିଲି ମୁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ମୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଆମ ଘରେ ଦେଖିଲି ସେ ଘର ଭଡାରେ ରହୁଥିଲେ ଆମ ଘର ବାଜୁରେ ତାଙ୍କେ ଆସିବାର 2 ଦିନ ହେବ ମୁ collage friend ସାଥିରେ ପିକିନିକ ଚାଲିଯାଇଥିଲି ମୁଁ ଘରେ ଆସି ଶୋଇଥିଲି ଘରେ ବୋଉ ବାରିପଟେ ଥିଲେ ଭାଉଜ ପ୍ରଥମେ ଆସିଡାକିଲେ ମୁ କିଏ ବୋଲି ଦେଖିଲି ତ ଗୋଟେ ପୁରା hot and sex ମାଇଗିନା ତି ଠିଆ ହୋଇଛି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ରହିଗଲି ସେ ବି ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ବାରିପଟୁ ଆସି ମୋତେ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ପରିଚୟ କରାଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ସେ ଆମଘର ବାଜୁରେ ଭଡାରେ ଅଛନ୍ତି ମୁ ok କହିଲି ଆଉ ଶୋଇପଡ଼ିଲି. ମୁ 4 ତା ରେ ଉଠିଲି ଆଉ ବାହାରକୁ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଗଲି ଆସିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ hubby ଙ୍କ ସାଥିରେ ମିସିଲି ଆଉ ପରିଚୟ ଦେଲି ସେ ଭି ପୁରା ଓପେନ ମାଇଁଦେଟ ଲୋକ ତାଙ୍କର family details ରେ କହିଲେ ତାଙ୍କର 2 ତା ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟେ ପୁଅ 1.5 years ର ଏମିନ୍ତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ମୋର ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ହେଲା ଭାଇ surat କାମ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ କହିଲେ ଘରର କିଛି କାମ କଣ ଅସୁବିଧା ହେଲେ ଦେଖଗିବୁ ବୋଲି ଭାଇ କହି କି ଚାଲିଗଲେ ମୁ ହଁ କଲି ଆଉ କହିଲି ତମେ କିଛି tension ନିଅଁନି ମୁ ଦେଖିଦେବୀ ସେଠାରୁ ସେ ଚାଲିଗଲେ, ମୁ ଏଥର ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ସବୁଦିନେ ଯିବା ଆସିବା କରେ ଭାଉଜଙ୍କ ସାଥିରେ ମଜା ମସ୍ତି ଭି କରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ପୁରା close ହେବାକୁ ଲାଗିଲୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ମୋର gf କଥା ପଚାରିଲେ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ମିଛ କହିଲି କି ମୋର କିଏ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଏମିନ୍ତି ଥଟା ମଜା କରୁଥିଲୁ ଦିନେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ କ୍ଷୀର ଦେଉଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ ଡାକିଲି ସେ ଆସିଲାଣି ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ପୁଅ କୁ ଦେବାପାଇଁ କିନ୍ତୁ ପୁଅ କ୍ଷୀର ପି ଥୁଲା ଆସିଲାଣି ମୁ ତାକୁ ଝିକିଦେଲି ସେ କ୍ଷୀର ଖାଉଥିଲା ଟାଣି ହୋଇକି ଚାଲି ଆସିଲା ପୁରା ଭାଉଜଙ୍କ ର ନିପଲ ଦେଖାଗଲା ଆଉ ନିପଲ ରୁ କ୍ଷୀର ବାହାରୁଥିଲା ଟୋପା ଟୋପା ହୋଇ ସେ seen ଦେଖି ମୁ ପୁରା 2 ମିନିଟ ପାଇଁ ସେମିନ୍ତି ରହିଗଲି ଭାଉଜ ଭି ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ମୁ ତାଙ୍କର ଅଧା ଦୁଧ ଦେଖି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇଲା ତାଙ୍କ ପୁଅ କ୍ଷୀର ଖାଇବା ପାଇଁ କାନ୍ଦିବାରୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ହଂସୀ ଦେଲେ ଆଉ ଦୁଧ କୁ blouse ଭିତରେ ଲୁଚାଇଦେଲେ ପରେ ମୁ ପୁଅ କୁ ଦେଇ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଭାଉଜ କଥା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କଥା ଭାବୁଥିଲି, ଭାଇ ଯିବାର 2 ମାସ ହେଇଗଲାଣି ଭାଉଜ ର ବିଆ ଗୁଲୁ ଗୁଲୁ ହେଲାଣି ମୁ ବୁଝିପାରୁଥିଲି ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁ ଏ ଥର ପିଲା କୁ ଧରିବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ହାତରେ ଦବାଇ ଦେଉଥିଲି କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ପୁରା ଏକଦମ ନୁତୁନୁତୁ ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜ ବି କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି ଖାଲି ହଂସୀ ଦେଉଥିଲେ ମୁଁ ବୁଝି ଗଲି ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ବୋଲି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ cricket match ଦେଖୁଥିଲି ଇଣ୍ଡିଆ vs ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆମ ଘରେ ସବୁ ସିରିଅଲ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ତ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଘରକୁ ଗଲି ତମେ ଆମ ଘରକୁ ଜ ତମେ ସିରିଆଲ ଦେଖା ମୁ ତମଘରେ match ଦେଖିବି ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଓ ଚାଲିଗଲେ ଆମଘରକୁ ମୁ ଭାବିଲି ଭାଉଜ 7.30 ରୁ 9.00 ପଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିବେନି ମୁ ଆରମ୍ ରେ ବସି tv ଦେଖୁଥିଲି କାରଣ ଗାଁ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଏ time ରେ ହିଁ tv ଦେଖନ୍ତି ମୋର ନଜର ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା ରେ ପଡିଲା white color ର ଥିଲା ମୁ ଦେଖି ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ଓ ତାକୁ ଠିକସେ ଦେଖିଲି ମୁ ତାକୁ ଚାଟିଲି ତାଙ୍କର ବ୍ରା ରେ milk ବାସନା ଆସୁଥିଲା ମୁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ପରେ ବ୍ରା କୁ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମାରିଲି ପରେ ବାହାର କରି ଦେଖୁଥିଲି ହଟାତ ଭାଉଜ ଚାଲିଆସିଲେ କାରଣ ଭାଇ ଫୋନ କରିଥିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ବ୍ରା କୁ ତାଙ୍କ ତଳେ ପକାଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି ଭାଉଜ ଫୋନ ରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ପେଢି ଉପରେ ବସିଥିଲି ତ ଭାଇଙ୍କୁ କିଛି document ଦରକାର ଥିବାରୁ ସେ ପେଢି ଖୋଲିବାକୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଉଠିବାକୁ କହିଲେ ସେଠାରୁ ମୁ ପୁରା ଡରିଗଲି ଏ ବେ କଣ କରିବି ମୁ ବ୍ରା ଉପରେ ବସିଛି ଭାଉଜ ଯଦି ଭାଇଙ୍କୁ କହିଦେବେ ତା କଣ ହେବ ଭାବୁଥିଲି ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ଉଠିବାକୁ ମୁଁ ନ ଉଠିବାରୁ ମୋତେ ଝିକି ଦେଲେ ମୁ ସେଠାରୁ ତଳକୁ ଆସିଲି ଭାଉଜ ବ୍ରାକୁ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ପୁରା ଦରିଗଲି ସେ କିଛି କହିଲେନି ବ୍ରା କୁ ଟାଙ୍କେ ଧରିଭାଇଙ୍କ ସାଥିରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଆଉ କଣ ସେ document ବିଷୟରେ କଥା ହେଲେ ମୁ ପୁରା ଦାରିଯାଇଥିଲି ଭାଉଜ କଣ ଭାଇଙ୍କୁ କହିଦେଲେ କି ମୁଁ ଖାଲି ଭାବୁଥିଲି ମୁଁ ଭାବିଲି ଭାଉଜ ବାରିପଟେ କଥା ହେଉଥିଲେ ତ ଦେଖିବା ଭାଇଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି କି ନାଇ ମୁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ଗଳିତ ଭାଉଜ ଭାଇଙ୍କ ସାଥିରେ କଥା ହୋଇକି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଉ ଲୁଗାକୁ ଜଙ୍ଘ ପଯ୍ୟନ୍ତ ତେକି ଦେଇଛନ୍ତି ତେବୁଲ ଉପରେ ବସି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଉଛନ୍ତି ମୁଁଁ ତାଙ୍କୁ ଲୁଚୁକି ଦେଖୁୁୁଥିଲି ସେ ଆ ଉ ଆ ହୁଁ ଜଲଦି କର
ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲେ ମୁ କଣ ଭାଉଜ ଏମିନ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ଭାବୁଥିଲି ଭାଉଜ phone ରେ ଭାଇଙ୍କୁ କହୁଥିଲେ କି ମୋତେ ତମ ବାଣ୍ଡ ଦରକାର ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି କହି କାନ ରେ ଫୋନ ଧରି ଗୋଟେ ହାତରେ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧ ଚିପୁ ଛନ୍ତି ଆ ଉ ଉ ଆ ଜଲଦି କର ମୋର ବାହାରିବା କହୁଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧରୁ ପଚ ପଚ ହୋଇକି କ୍ଷୀର ବାହାରୁଥିଲା ସେ ପୁରା ବଡ ନିଶ୍ୱାସ ନେ ଆଆଆଆଆଆଊଊଊଊଉଆଆମା ହେଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୁ ଯାଉଛି କହି ଫୋନେ କାଟି ଦେଲେ ସେ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲେ ମୁ ନଜାଣିଲା ସେଠି ବସି ରହିଲି ଭାଉଜ ଆସି ପଚାରିଲେ ମୋର ବ୍ରା ଏଥାକୁ କେମିନ୍ତି ଆସିଲା ପଚାରିଲେ ମୁ ଚୁପରହିଲି ଭାଉଜ ବ୍ରା ରଖିବା ବାହାନାରେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ଘଷି ହୋଇକି ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଯାକ ମୋ ପାଟିରେ ବାଜୁଥିଲା milk ବାସନା ହେଉଥିଲା ଭାଉଜ ବ୍ଲାଉଜ ବାହାର କରିଦେଈଥିଲେ ଟାଙ୍କେ ବ୍ରାକୁ ଅଳୁମୁଣ୍ଡି ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଯେମିନ୍ତି ହାତଉପର କଲେ ତାଙ୍କର କାଖ side ରୁ ପୁରା ଗୋଟେ ଦୁଧ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କାଖରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥିଲା ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା କ୍ଷୀର ରେ ଭତି ହୋଇଛି କି ଦୁର୍ଷ୍ୟ ମୁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ପାଟିରୁ କଥା ବାହାରୁନି ପୁରା ନାଳୁଆ ଭରିକା ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚାହିଁ ରହିଛି କି ମୁଣ୍ଡି ଦୁଧ ର ଭାଉଜ ନ ଜାଣିଲା ପରିକା ସେ ଆଉଟିକିଆ ମୋ ପାଖ କୁ ଆସି ତାଙ୍କର ଖୋଲା ଦୁଧ ତା ମୋ ପାତିରେ ରେ ବାଜିଲା ମୋର 8.5 ଇଁଚି ର ବାଣ୍ଡ ଉଠିପଡ଼ିଲା ଆଉ ସମ୍ବାଳି ପାରିଲିନି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଦେଲି ଆଉ ଗୋଟାକୁ ଚିପିଦେଲି ଭାଉଜ ପୁରା ଡରିଗଲେ ମୋର direct reacation ଦେଖି ତାଙ୍କ ହାତରୁ ବ୍ରା ଖସି ପଡ଼ିଲା ସେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରି ତାଇଟ hug କଲି ଆଉ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କି ଚିପିଲି ସେ ମୋତେ କିଛି କହିଲେନି ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟେ ବୁଲେଇଲି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଦାବୁଥିଲି ଆଉ 2 ହାତରେ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି ଭାଉଜ ଆଖି ବୁଜିଦେଲେ ଆଉ ଖାଲି aauuuaaismmmhhuuu ହେଉଥିଲେ ମୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କରି ହାତକୁ ତାଙ୍କ ନାଭି ରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ପୁରା ପେଟକୁ ଚିପିଲି ସେ ମୋ ବେକ କୁ ଖାଇଲା ହାତରେ ପଛ ପଟରୁ ଧରିଲେ ମୋତେ ଆହୁରି ସୁବିଧା ହେଲା ତାଙ୍କ ଖାଇଲା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଆଉ ତାଙ୍କ କାଖ କୁ ଚାପିଲି ସେ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲେ ରାହୁଲ ମୁ ମରିଯିବି ପ୍ଲିଜ ଏମିନ୍ତି କରନି aaaauuuuiiiiiuuuuhhhhaaa maaaa ମୁ ହାତକୁ ନେଇକି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚିପିଲି ଲୁଗା ଉପରେ ସେ ଆଉରି ଜୋର ଜୋର ନିଶ୍ୱାସ ନେଲେ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ଆ ଆ ଉଁ ଉଁ ସେ ମୋତେ kiss କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ kiss ଜୋକଲେ ମୁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ମୁ ଭି ତାଙ୍କୁ ଲିପି kiss କଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ତଳକୁ ନେଇକି ତାଙ୍କ ମୋଟ ମୋଟ ଜଙ୍ଘ କୁ ଚିପିଲି ସେ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲେ ମୁଁ ଯେମିନ୍ତି 2 ତା ଆଙ୍ଗୁଠି ନେଇ କି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାରିଦେଲି ସେ ପୁରା ଚିକ୍ରାର କରିଲେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଗୋଟେ ହେଲେ ବାଳ ନାହିଁ ବିଆଟା ପୁରା ଓଦା ଓଦା ଆଉ ଅଠା ଅଠା ଲାଗୁଚି ମୁ ବିଆଟାକୁ ହାତରେ ପୁରା ଚିପିଲି ଆଉ ଭାଉଜ କୁ କିସ କଲି ଘରଦା ପୁରା ଚୁମା ଚାଟିରେ sound ହେଉଥିଲା ମୁ ଯେମିନ୍ତି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଆଗ ପଟକୁ ବୁଲେଇଲି ସେ ମୋଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଗଲେ ଆଉ ଚାଲିଗଲେ ମୁ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ମୁତାଙ୍କୁ ଦୁଆର ପାଖରୁ ଟାଣି ଆଣିଲି କହିଲି କଣ ହେଲା ସେ କହିଲେ କଣ ସବୁଖାଇବା ନ କଣ ମୁ କହିଲି ହଁ ସେ କହିଲେ ପିଲା ମାନେ ଆସିବେ ଟାଇମ ହେଲାଣି ମୁ ଘଣ୍ଟା ଦେଖେତ 8.50 ହେଲାଣି ଆଉ 10 min ବାକିଅଛି ମୁ ପୁଣୀ ଟାଣିଲି ସେ ମନା କଲେ ମୁ କହିଲି ତମର ହେଇଗଲା ମୋରତ ଟିକିଏ ଦେଖ ଆଉରି 10 min ବକିଅଛି ସେଥୁ ସେ ଆସିଲେ ଆଉ ବାରିପଟେ ଚାଲିବାକୁ କହିଲେ କାରଣ କିଏବି ଆସି ପାରିବ ଏଥର ମୁଁ ହଁ କରି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟେ ଭିଡି ଧରିଲି ସେ ମୋତେ ଆଘକୁ ଆଣି ମୋ ପେଣ୍ଟ ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ଡରିଗଲେ କହିଲେ ଏଟେ ବଡ କହି ହଲେଇଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପୁଥିଲି ତାଙ୍କୁ ଠିଆ କରି hug କଲି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ 5min ପଯ୍ୟନ୍ତ ଚିପୋଲି ସେ ପୁଣି ଗରମ ହେଇଗଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଗାମୁଛା କୁ ତଳ ପଟରୁ ଉଠାଇଲି ଅଣ୍ଟା ପଯ୍ୟନ୍ତ କି ଗାଣ୍ଡି ମୁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି ମୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ପଛ ପଟୁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି ବିଆକୁ ସେ ଆଆଉଁଉଁ ଜଲଦି କର କହି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇଲେ ଆଉ ପରେ ପାଟିରେ ଚାପିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବାଥରୁମ କୁ ନେଇଗଲି ତଳେ ତାଙ୍କ ଗାମୁଛା ପକେଇ ତାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ସୋଇଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ଦାବିକି ରଖିଲେ ପରେ କହିଲେ ଆଉ ରହିହେଉଣୀ 2 ମାସ ହେବ ଗିଆ ଖାଇନି ମୋତେ ଗିଅ ମୁଁ ବୁଲିପଡ଼ି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି ସେ ଆଆ ଆ ଉଁ ଉଁ ମା eeeesssshahaun chuma pa aaaauuuuiiiiiuuuuhhhhaaa ହେଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ର ବାଳକୁ ହାତରେ ତଣୁଥିଲେ ଆଉ ପରେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିକି ଧରିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ 10 ଥର ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗକୁ ପଛକୁ କରିଥିବୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ପାଟି ସୁଭିଗଲା ଭାଉଜ ମୁ ଦରିଗଲୁ ଭାଉଜ ମୋଟ ଠେଲିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ମୋର ବହାରିନଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠିକି ଥିଲା ମୁ direct ବାଥରୁମ ର କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଧ କରିଦେଲି ସେ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଭିଡି ଧରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପିଲି ଆଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ସେ ମନା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁ ଶୁଣୁନଥିଲି ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୋଉ ବୋଉ ଡାକି ବାଥରୁମ ପାଖକୁ ଆସିଗଲା ମୁଁ ସେମିନ୍ତି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ମାରି ଚୁପ ରହିଲି ଭାଉଜ କଣ ହେଲା ଝିଅ ସେ କହିଲା କି କଣ କରୁଛୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ଟିକିଏ ଗରମ ଲାଗୁଚି ତ ଗାଧେଇବି ତୁ ଯା ଭିତରେ ବସିଥା ମୁ ଆସୁଚି ମୋତେ ଭଲଲାଗିଲା ମୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲି ଆଇ ଜୋରରେ ପୁଣି ବିଆରେ ପୁରାଇଦେଲି ଭାଉଜ ଆହା ଆହା ତାଙ୍କ ଝିଅ କଣ ହେଲା ବୋଉ ସେ କହିଲେ କି ପିମ୍ପୁଡି ଚୋବେଇଲେ ତ ମୁଁ ହଂସୁଥିଲେ ପରେ ରାହୁଲ କକା କୁଆଡେଗଲେ ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ଦରିଗଲୁ ଭାଉଜ ମୁକେମିଣ୍ଟି ଜାଣିବି ତାଙ୍କ ଝିଅ ତାଙ୍କର ଚପଲ ଅଛିଯେ ଆମ କାଣ୍ଠିରେ ସେ ରଖିକି କୁଆଡେ ଯାଇଥିବେ ହଁ ତୁଜା ଏଥର ଖାଇବାକୁ ବାଢିବୁ ସେଥୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଚାଲିଗଲେ ମୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ଥିଲା ମୁ ପଛପଟୁ ଗେଇଚାଲିଲି ଭାଉଜ ଆ ଉଁ ହୁଁ ହେଉଥିଲେ କହୁଥିଲେ ତମେ ତମ ଭାଇଠୁ ଭଲଗେଉଛ ମୁ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ସୋଇଦେଲି ତାଙ୍କର ଗୋଡ 2 ତାକୁ ମୋ ଜଙ୍ଗ ରେ ରଖି ବିଆ ଉପରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଇଦେଲି ସେ ମରିଗଲି କହିବାରୁ ମୁ ତାଙ୍କୁ lipkiss କଲି ଆଉ ଗେଇ ଚାଲିଲି ମୋର ଏଥର ବାହାରିବା time ହେଲା ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ବାହାରିବା ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ପୁରାଇଦିଅ ଟିକିଏ ରୁହ ମୋର ଭି ବାହାରିବ ସାଥିରେ ବାହାର କରିବା ମୁ ଢ଼ିରି ଢ଼ିରି ଗେଇଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଏ ଥର ବାହାର କର ମୋର ବାହାରିବ ମୁ ତାଙ୍କ ର ବେକକୁ 2 ହାତରେ lock କରି ପୁରା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରା ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଲା ପଯ୍ୟନ୍ତ ମାରିଲି ଭାଉଜ ଆଊଉ ଆ ଉଁ ହୁ ହେଲେ ତାଙ୍କର ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ମୋର ଭି
ବହାରିପଡ଼ିଲା 2 ଜଣ ଆମେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ କି 2 min ପଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଲୁ ଆଉ lip kiss କଲୁ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ କି ତମେ ବାରିପଟେ ଚାଲିଯ ନ ହେଲେ ପିଲାମାନେ ଡାଉଟୁ କରିବେ ମୁଁ ହଁ କଲି ଆଉ ବାରିପଟେ ଚାଲିଗଲି ଭାଉଜ ବାଥରୁମ ରେ ଗାଢ଼ାଉଥିଲେ ମୁ ଦାଣ୍ଡ ପଟୁ ଆସି ଭାଉଜ ଭାଉଜ କହି ଡ଼ାକିଲି ପିଲା ମାନେ କହିଲେକି ବୋଉ ଗାଢ଼ଉଛନ୍ତି ମୁଁ ok କହି ଚାଲି ଆସିଲି. ଆଜି ପଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଉଜ ଆଉ ମୋର ଜେବେବି ମୌକା ମିଳିଲେ ଗିଆ ଗି ହେଉଛୁ.
କେମିନ୍ତି ଲାଗିଲା ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରିବେ ଆଉ mail କରିବେ and whatsapp also available in the below number
[email protected]
Cell-9137449950

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


giha gehiwww thelugu sex stories comthelugu sex storybia kahaniodia sex pdfbia kathaodia jouna galpadesi odia sex kahaniodia desi kahanitelugu srx kathalulatest sex telugu storiestelugusex stiriesବିଆgiha gehi storyoriya hot storytelugu sax storestelugu new latest sex storiesodia bedha bedhei gapabest telugu sex kathalutelghu sex storestelugu sex storibedha gapagiha gehi kathasex stories in telugu languagekathalu telugu sexodia bedha bedhei gapawww telugu sex stroesbia kathaww telugu sex storieswww sex telugu stores comrecent odia sex storytelugu sex book storiesodiasexstoriesodia sex story khudiodia dudhatelugu sexual storieslatest telugu sex stories comoriya sex story comtelugu sex stories telugurecent odia sex storytelugu new sex stores combhauja.comnew telugusex storieswww telugu sex stories insex gapa in odiaodia font sex storiestelugu sexs storesodia bia banda imageodia hindi sex storyodia sex story in odia scriptodia bp storywww telugu sex stories netodia bhauja bia imagetelugu sex stories romanticnew odia sex gapatelugu sex stroes comభర్తల మార్పిడిbhauja .comtelugu sex storeys comwww new odia sex story comthelugu sex stores comodia toki bia photobhabhi ki malishodia rape sex storybhauja ku gehiliodia desi kahanitelugu sex. storieshot odia storyodiasex storyodiasexstories.netsexy story in odiabanda bia kahanisexy odia gapaodia sex story in odia letterwww new telugu sex stores compekatalo srungaramodiasrxodia village sex storysex telugu stores comtelugu letest sex storiesgiha gehi kathathelugu sex storis comtelugu sex storicesexstory. comodia sex storeyodia sex storeyhinde sxe storytelugu sex storrybhauja odia sex storybedhei bhaujatelugu sex stories.comtelugu ses storiestelugu sex stories in telugu lipiodia khudi sex storywww sax story comodia jauna gapa