1spbhotel.ru Pura Sekila Blue Film Pari Kala

ଭାଉଜ ପୁରା ସେକିଲା ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ ପରି କଲା – 1spbhotel.ru Pura Sekila Blue Film Pari Kala

ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏ କାହାଣୀ ମୋ ନା ଲୁଭୁ ଏ ସତ କାହାଣୀ ୫ ବର୍ଷ ତଳ ର କଥା ମୁ ସେତ ବେଳେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ଅଫିସ ରେ କାମ କରୁଥିଲି ସେଠି ରହିବ ଖାଇବା କମ୍ପାନୀ ଦେଉଥିଲା ସେଠି ଜଣେ ଭାଉଜ ଅଫିସ ଓ ରୁମ ସଫା କରିବା କାମ କରେ ତାର କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ନଥିଲା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମିସ୍ତ୍ରୀ କାମ କରେ କମ୍ପାନୀ ରେ ପ୍ରଥମେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକୁଥିଲି ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଭଲ ବେବହାର କରୁଥିଲେ ପରେ ଆମ କମ୍ପାନୀ ର ଡ୍ରଇଭର ଓ ହେଲପେର କହିଲେ ସାର ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଭଲ ନୁହେଁ ଆମେ ଜାଣିଚୁ ସେ କାମ ସାରିଲା ପରେ ରୁମ ସାଇଟି ରେ ମୋବାଇଲ ରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖେ ତାପରେ ଏମାନ କଂ କଥା ମୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲିନି ଭାବିଲି ମୁ ଦେଖେ ସତ ନ ମିଛ ମୁ ଅଫିସ ଛାଡି ଦେଖିବାକୁ ଗଲି ଲୁଚି ଦେଖିଲି ସେ ସତରେ ଦେଖୁଚି ଆଉ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇ ସଲ ସଲ କରୁଛି ମୁ ସେଠୁ ପଲାଇ ଆସିଲି ରୁମ କୁ ଯାଇ ସେ ବିଷୟରେ ଭାବି ବାର୍ଥରୁମ ରେ ହଲେଇ ବାହାର କଲି ଭାବିଲେ ଅକୁ କେମିତ ମୁ ଘେଇଁବି ତାହା ପରେ ମୁ ପ୍ଲାନ କଲି !
ତାହା ପର ଦିନ ମୁ ସକାଳୁ ଅଫିସ ପଲାଇ ଗଲି ସେ ଆସିଲା ଝାଡୁ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ମୁ ମୋ କମ୍ପୁଟର ରେ ବସିଲି ମୁ ବିଫ ଲଗାଇ ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ନଜାଣୁ ମୁ ତାକୁ ଦେଖାଉଚି ସେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲା ମୁ ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ତାହା ପରେ ଏମିତି ୫ ରୁ ୭ ଦିନ କଲି ମୁ ବିଫ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲାଉ ଥିଲି ସେ ବି ଲଚି ଲଚି ଦେଖୁଥିଲା ତାହା ପରେ ମୁ ତାକୁ ସେଦିନ ରୁମ କୁ ଡାକିଲି ମୋ ରୁମ ଆଉ କପଡା ସଫା କରିବାକୁ ସେ ଆସିଲା ରୁମ ସଫା କଲା କପଡା ସଫା କରିବାକୁ ବାର୍ଥ ରୁମ କୁ ଗଲା ସେ ରୁମ ରେ ଆଟଚ ବାର୍ଥ ରୁମ ଥାଏ ତା ମୋବାଇଲ ମୋ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖି ବାର୍ଥ ରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ସଫାକଲା ମୁ ତା ମୋବାଇଲ ଆଣି ଦେଖିଲି କମ ସେ କମ ୭୦ ଟି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ତାକୁ ଡାକିଲି
ଭାଉଜ:-କଣ ହେଲା
ମୁ:-ଆରେ ତମ ମୋବାଇଲ ରେ ଅଗୁଡା କଣ ଏତେ ବିଫ ଫିଲ୍ମ
ଭାଉଜ:-ମୋବାଇଲ ଦିଅ ଆଉ ତମେ ଅଫିସ ରେ କମ୍ପୁଟର ରେ ଯେତବେଳ ଦେଖ
ମୁ:-ତମେ କିପରି ଜାଣିଲ
ଭାଉଜ:- ମୁ ସବୁ ଦେଖିଚି ତମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖ ଆଉ ହଲାଉଥା
ମୁ:- ସବୁ ତମେ ଦେଖିଚ
ଭାଉଜ:- ହଁ
ତାହାପରେ ମୋର ସାହସ ବଢିଗଲା ତା ଆଗରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଚଲାଇଲି ତା କୁ କିସ କଲି ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ଓଃ କି ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ହୋଇଛି ତାହାର ତା ପରେ ସେ ମତେ କହିଲା ତମେ ମତେ ଗୋଟେ ଛୁଆ ଦେଇ ପାରିବ ମୁ କହିଲି ହଁ ଦେଇ ପାରିବି ତାପରେ ସେ ତାର ଷ୍ଟୋରି କହିଲା ତମ ଭାଇ ଭଲ ଭାବରେ ଘେଇଁ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ନ ପିଲା କରି ପାରୁଛନ୍ତି ତା ପରେ ମୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଏକଥା ତମ ମୋ ଭିତ ରେ ରହିବ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା ତା ପରେ ଘର କବାଟ ଦେଇଦେଲି ତା ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲି ତା ବିଆ ରେ ଜମା ବାଳ ନଥିଲା ପୁରା ସେଭ କରିଥିଲା ତା ଦୁଧ ୩୬ ସାଇଜ଼ ହେବ ମୁ ମୋର ସବୁ ଖୋଲି ଦେଲି ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଆଣି ବହେ ଦୁଧ ଚିପିଲି ଆଉ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମିଲି ସେ ଖାଲି ଉଁ ଅଂ ହେଓ ଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ପାଟିରେ ପୁରାଇଲି ଯେମିତି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ଦେଖେ ସେ ମୋ ସହିତ ସେ ପରି କଲା ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ କରି ଦେଉଥିଲା ବିଆ ତା ତାର ବହୁତ ବଡ଼ ଭିତର ପୁରା ଲାଲ ଥାଇ ଦେଖି ବାକୁ ଅବଶ୍ୟ ଶ୍ୟାମଳ କିନ୍ତୁ ହିନ୍ଦୀ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ର ହିରୋଇନ (ସକିଲା)ଭଳି ଫିଗର ଥିଲା ତାକୁ ଯେ ଦେଖିବା ଘେଇଁ ବାକୁ ମନ କରିବ

ସେ ଭଲ ଭାବରେ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଠିଆ କରିଦେଲା ତା ବିଆ ରେ ମୁ କାକୁଡି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଘେଇଁଲି ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରୁ ଥିଲା ବିଆ ର ଶବ୍ଦ ପଛ ପଛ ହେଉଥିଲା ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଇ ଧମ ଧମ ଘେଇଁଚାଲିଲି ଘର ସାରା ପଛ ପଛ ଉଁ ଆଃ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ତା କୁ କୁକୁର ଭଳି ଘେଇଁଚାଲିଲି ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିଲା ତା ଭିତରେ ସେ ୨ ଥର ଝରିସାରିଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଏବେ ବାହାରି ବା ସମୟ ହୋଇ ଥିଲା ପିଚ ପିଚ କି ତା ବିଆ ଭିତର କୁ ଚାଲିଗଲା ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ସବୁଦିନ ଆସ ତତେ ଘେଇଁବି ପିଲା ହୋଇଯିବ ଲଗାତାର ତାକୁ ମୁ ଘେଇଁଲି ୫ମାସ ହେଲେ ତାର ପିଲା ରହୁନଥିଲା ଏମିତି ତା ସ୍ୱାମୀ ଗାଁ କୁ ଏକୁଟିଆ ଗଲା ବେଳେ ରାତି ସାରା ମୋ ପାଖ ରେ ସୋଇ ପଡେ ଆସି ଭାଉଜ ୫ମାସ ରେ ତାକୁ ମୁ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଘେଇଁ ଚି ଏବେ ବି ସେ ଫୋନ କରେ ଫୋନ ଫୋନ ରେ ତାକୁ ଗରମ କରେ ଆଉ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ପାଣି ବାହାର କରେ

ଯଦି କୌଣସି ଭାଉଜ ମନ ହେଲେ ମୋ ସହିତ ମିସବାକୁ ଇଛା ହୁଏ ସବୁ ବେଳେ ସ୍ୱାଗତ
ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ ଦେବେ

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu sex stories in telugubhauja.comodia bedha gapa with phototelugu sex kayhalunew telugu sex storys comtoki biasex telugu stories newbhauni gihabhauja gapatelugu sex stories 2018telugu sex kathlutelugu sex story s comchodan sexy storydudha gapatelugusex story'ssex kathalu comgiha gehi gapawww telugusex storysodia language sex storylavanya lanjayanambhauja. comkhudi biatelugu sex katawww new telugu sex stores comsex telugu stories newtelugu s storiestelugu sex stories scriptwww telugu sex booksbia re bandaoriya sex storieswww new telugu sex stories comgood telugu sex storiesbhauja .comnew sexx storyodia giha gapabia banda gapaodia sax storyodia sex story latestodia bhabi storybanda gapabhauja storytelugu sex stories in telugu languagetelugu sex stroes comodia sex story newtelugusex storyesbhauja bia comoriya bia banda gapabhauja ku gehilitelugusex stroiesbia banda kathasex story in odiyawww telugu sex stroesbedha storywww.telugu latest sex stories.comsex odia storyodia sex blogoriya hot storyodia bhauj comsex stores telugu newtelugu sexual storiesଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସtelugu latest sex stories comodia group sex storytelugu sex kadhaodia old sex storyodiasex kahanistories in telugu sexwww telugu sex stories coodiya bhauja comtelugu new sex katalubengali x storytelugu sex kadhawww hindi sex storry comtelugu new latest sex storiestelugu sec storesnew odia sexy storywww telugusex storys combanda bia khelasex gapa odiaodia bp story