ଭାଉଜ ର ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଲି ଭାଗ ୧ – 1spbhotel.ru Ra Bhauni Ku Gehili Bhaga 1

ଭାଉଜ ମୋର ଭରି ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଗେଲି। ଯେତେବେଳେ ସମୟ ମିଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହୁଁ ଥାଏ।କିନ୍ତୁ ଭାଇ ଘରେ ଥିଲା ବେଳେ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇ ମନ ବୁଝାଇବାକୁ ପଡ଼େ। ଭାଉଜ ଦିନେ କହିଲେ, ମୋ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜଣେ କଜିଁନ୍ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ପଟେଇ ଦେବେ। ତା ନାଁ ହେଲା ରାଣୀ।ମୋ ଖୁସିର ସୀମା ନ ଥାଏ। ଭାଇଙ୍କ ବାହାଘର ବେଳେ ରାଣୀ କୁ ଦେଖିଥିଲି, ବହୁତ ଗୋରୀ, ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ଅଷ୍ଟମ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେତବେଳେକୁ ବି ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାର ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ଜଣା ପଡୁଥିଲା। ଭାବିଲି ଏବେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଆହୁରି ବଡ ହେଇ ଯାଇ ଥିବା, ଭାବି ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ଆଉ ସଂଭାଳି ନ ପାରି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଯାଇକି ଗେହିଲି, ଆଉ ରାଣୀ ର ବିଆ କଥା ଭାବୁ ଥାଏ। ଦିନେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହୁ ଥିଲି, ସେ କହିଲେ, ଆର ସପ୍ତାହକୁ ରାଣୀ ଆସିବ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ। ସେ ଦଶମ ରେ ପଢୁଛି, ତାକୁ ତମେ ପଢେଇବ। ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଭାଉଜଙ୍କ ଚାଲ୍। ମୋର ଖୁସି ର ସୀମା ନ ଥିଲା। ରାଣୀ କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଉ ଥାଏ। ଦିନେ ରବିବାର ଥିଲା, ଭାଇ ବଜାର ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଛରୁ ଧରି, ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ଖେଳୁ ଥାଏ। କଳିଙ୍ ବେଲ୍ ବାଜିଲା। ଭାଉଜ ହସି କହିଲେ, ତମକୁ କିଏ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଛି, ଯାଇ ଦେଖ। ମୁଁ ଯାଇ ଗେଟ୍ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ଅପସରୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଠିଆ ହୋଇଛି। ବୟସ ୧୬, ଦଶମ ରେ ପଢୁଛି। ଲାଲ୍ ଟୁକ୍ ଟୁକ୍ ଓଠ। ସଜ ବାଜ ହେଇ ଆସିଛି। ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଆହୁରି ବଡ ହେଇ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ: ଆରେ ରାଣୀ, ଚିହ୍ନି ପାରୁଛୁ?
ରାଣୀ: ହଁ ଭାଇ, ଦିଦି ବାହାଘର ବେଳେ ତମକୁ ଦେଖିଛି।
ମୁଁ: ରାଣୀ, ହଉ ଆ, ଭିତରକୁ ଆ।
ତାକୁ ନେଉ ପଢା ଘରେ ବସେଇଲି। ଭାଉଜ ଚା ନେଇ ଆସିଲେ। ରାଣୀ ଚା ପିଉଥିଲା ଭାଉଜ ମତେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଡାକିଲେ।
ଭାଉଜ: ରାଣୀ କେମିତି ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ: ଭାଉଜ ତମ ପସନ୍ଦ ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ରାଣୀ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ କେତେ ସେକ୍ସୀ ହେଇଛି (ଭାଉଜ ହସିଦେଲେ)
ଭାଉଜ: ହେଉ, ଯେତେ ଜଲଦି ପଟେଇବ ସେତେ ବେଶୀ ଖାଇବ (ଜୋରେ ହସିଲେ) ଆଉ ହଁ ସେ କୁଆଁରୀ ଟୋକି, ଧୀରେ ଧିରେ କରିବ, ନ ହେଲେ ସେ ଡରି ଯିବା, ତମର ଯେଉ ମୂଷଳ ବାଣ୍ଡ୍ ନା, ତାକୁ ନୂଆ ନୂଆ କଷ୍ଟ ହେଇ ପରେ।
ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ ଟାଣି ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପିକି କହିଲି, ତମେ ତାକୁ ଟିକେ ଟ୍ରେନିଂ ଦେଇ ଦେଉନ, ତମେ ଗେହିବା ବଢିଆ ଜାଣିଛ (ଭାଉଜ ହସିଦେଲେ)। ତା ପରେ ଆସି ରାଣୀ କୁ ପଢେଇଲି। ହେଲେ ମୋର ନଜର ସବୁବେଳେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ। ପ୍ରଥମ ଦିନ ଆଉ ମୁଁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପରୁ ନ ଥିଲି। ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଦେବୀ ଆଉ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ବିଆରେ ଗେହିଦେବୀ।
ଏମିତି ଦିନ ଗାଡ଼ି ଚାଲିଲା। ମୁଁ ରାଣୀ କୁ ପଢାଉ ଥିଲି କମ୍, ଗେହିବା ପାଇଁ ପଟାଉ ଥିଲି ଅଧିକା। ତାର ପଢ଼ିବା ରେ ଏତେ ମନ ନ ଥାଏ। ଦିନେ
ମୁଁ: ରାଣୀ, ତୁ ନା ହଳଦିଆ ଡ୍ରେସ ରେ ବଢିଆ ଲଗୁଛୁ (ସେ ହସିଦେଲା)। ଖାଲି ତ ହସି ଦେଉଛୁ। କିଛି କହୁନୁ।
ରାଣୀ: ଖାଲି ହଳଦିଆ?
ମୁଁ: ନା ରେ, ସବୁ ରଙ୍ଗ ରେ ତୁ ବଢିଆ ଦେଖା ଯାଉ, କିନ୍ତୁ ହଳଦିଆ, ତୁ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସୀ ଦେଖା ଯାଉ, ଆଉ ସ୍ଲିଭ୍ ଲେଶ୍ ରେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସୀ (ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁହଁ କରିଦେଲା, ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲି।
ରାଣୀ: ତମେ ମତେ ବହତ ଭଲ ଲାଗୁଛ (କହିକି ହସି ଦେଲା, ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଜୋରରେ କିସ୍ କଲି, ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଲା।
ମୁଁ: ଭଲ ପାଇଲେ ଏମିତି ହାତ ଛଡେଇ ନେଉଛୁ କାହିଁକି? ତତେ କଣ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଇଛା ହେଉନି। (ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା, ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଟାଣି ଆଣି ପୁଣି ଚୁମିଲି, ଏଥର ସେ କିଛି କଲାନି)
ରାଣୀ: ଭାଇ, ଦିଦି ଆସିଯିବେ।
ମୁଁ: ଭାଉଜ ଏବେ ରୋଷେଇ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ, ଆସିବେନି।
ମୁଁ ଚେୟାର ରୁ ଉଠି ଯାଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଆଉ ଚୁମା ଦେଲି ତା ଗାଲରେ ଆଉ ଓଠରେ।ସେ ଉଁ ଉଁ ହେଇ ଛାଟୀ ପିଟି ହେଇ ପଳେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା।
ରାଣୀ: ଭାଇ, ଦିଦି ଆସିଯିବ, ଦୟାକରି ଛାଡ଼ି ଦିଅ।
ପୁଣି ଛାଟି ପିଟି ହେଲା, ମୁଁ ତାକୁ ଯେମିତି ଛାଡ଼ି ଦେଲି ସେ ଦୌଡ଼ି ପଳେଇଲା ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖକୁ। ମୁଁ ଡରିଗଲି, ତା ପଛରେ ଗଲି। ସେ ଭାଉଜ ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହେଉଥିଲା।
ମୁଁ: ଭାଉଜ, ଦେଖନା ରାଣୀ ର ପଢିବାରେ ଇଛା ନାହିଁ, ଆମେ ଦୁହେଁ ତମ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଯାଇ, ଗପି ବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ।
ରାଣୀ: ନା ଦିଦି, ତାଙ୍କର ପଢେଇବାରେ ଇଛା ନାହିଁ, ଏମିତି ଖାଲି ଗପୁଥିଲେ, ତେଣୁ ମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଲି।
ଭାଉଜ: ହେଉ ହେଲା। ମତେ ଲାଗୁଛି, ତମ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ର ପଢିବାରେ ଇଛା ନାହିଁ। ତମେ ଯାଇ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଗପସପ କର। ଆଉ ହ, କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିଦିଅ, ମୁଁ ତମଙ୍କୁ ଦିଷ୍ଟୁର୍ବ୍ କରିବିନି।
ମୁଁ ରାଣୀ କୁ ଦେଖି ଆଖି ମାରି ହସିଦେଲି।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା। ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଭାଉଜଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ତାକୁ ବେଡରେ ବସେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି। ସେ ବି ମତେ ଚୁମା ଦେଲା। ତାର ଏବେ ଡର କମି ଯାଇ ଥିଲା। ସେ ମତେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଥିଲା। ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି। ସେ ବି ମତେ କାମୁଡି କି ମଜା ନେଉଥିଲା।
ମୁଁ: ରାଣୀ କଣ ଭଲ ଲାଗୁଛି।
ରାଣୀ: ହଁ, କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗୁଛି। କେବେ କରିନି ତ।
ମୁଁ: ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗିବ। ତୁ କଣ କେବେ ତୋ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦେଖିନୁ?
ରାଣୀ: (ଲାଜ କରି) ହଁ ଭାଇ, ଦେଖିଛି। ଭାଇ ଭାଉଜ ବହୁତ୍ କରନ୍ତି। (ଆଉ ହସିଦେଲା)
ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତ ତା ଛାତିରେ ରଖି ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ ଉପରେ ଟିକେ ଚିପିଲି। ସେ ମୋ ହାତକୁ ଟାଣି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜୋରରେ ଧରି ପକେଇଲି। ସେ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲା। ତା ପରେ ଆଉ ବିରୋଧ କଲାନି। ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମି ଚୁମି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖେଳିଲି। ତାକୁ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ସେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଉଁ ଆଁ କରୁଥିଲା।
ମୁଁ: ଆଛା ତୋ ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ କେମିତି କଣ କରନ୍ତି ଟିକେ କହ, ଆଉ ଆମେ ସେମିତି କରିବା?
ରାଣୀ: ନା ଭାଇ, ଡର ଲାଗୁଛି ସେମିତି କରିବାକୁ।
ମୁଁ: କାହିଁକି? ଏମିତି ତ ସେକ୍ସ ପୁଅ ଝିଅ ମାନେ କରନ୍ତି। ଆଉ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିବ। ମୁଁ ବି ଆମ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭାଇଙ୍କ ସାଙ୍ଗେ ସେକ୍ସ କରିବାର ଦେଖିଛି।
ତା ଦୁଧର ମୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ କୁ ଟେକି ହାତ ପୁରେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଲି ତା ବ୍ରା ଉପରେ। ସେ ମନା କରୁଥିଲା। ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତେ ପଛ ପଟେ ପିଠିରେ ପୁରେଇ ତା ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲି ଦେଲି। ଯେମିତି ବ୍ରା ଢିଲା ହେଇଗଲା, ଆର ହାତରେ ବ୍ରା ଟିକିଏ ଟାଣି ଦେଇ, ତା ଖୋଲା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲା। କଣ ଲାଗୁଥିଲା। କଂଳିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା, ତା ବୟସ ହିସାବରେ ବଡ଼ ହେଇଥିଲା। ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲି।ସେ ମୋ ହାତ ଟାଣୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜୋରରେ ଧରିଲି, ଟିକେ ପରେ ସେ ଆଉ କିଛି କଲାନି। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ସାଉଁଳେଇ ଖେଳିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ କରୁଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିଲି। ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଚୁମା ଦେଉଥିଲା।
ମୁଁ: ରାଣୀ, ତୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବଢିଆ ହେଇଛି। ଟିକେ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିକି ଖାଇ ବାକୁ ମନ କରୁଛି।
ରାଣୀ: ମତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଖୋଲି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ସେ ହାତ ଟେକିଲା ନାହିଁ।
ମୁଁ: ରାଣୀ, ଟିକିଏ ହାତ ଟେକି ଦେ।ତୋ ଦୁଧ କୁ ନ ଖାଇ ଆଉ ରହି ହେଉନି। ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍।
ମୁଁ ବହୁତ ଥର ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍ କହିଲା ପରେ ସେ ହେଉ କହି ହାତ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲା, ଆଉ ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଆଉ ବ୍ରା ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଟାଣି ଆଣିଲି। ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ। ଗୋଲ୍ ମୋଟୋଲ୍ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋତେ ଯେମିତି ଚାହିଁ ରହିଛି। ମୁଁ ଟିକିଏ ତଳକୁ ଖସି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦେଲି।ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚାପି ଦେଉଥିଲା।
ରାଣୀ: ଭାଇ, ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ମୋ ଭାଇ, ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଏମିତି ଖାଆନ୍ତି।
ମୁଁ ଜୋରରେ ଖାଇ ଚାଲିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତା ଚଡି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ପକେଇଲି।
ରାଣୀ: ଭାଇ, କଣ କରୁଛ, ମୋ ଦେହ ଉତେଜନାରେ କେମିତି ହେଇଯାଉଛି। ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଦିଅ, ଡର ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ: ରାଣୀ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଅନି, ଆଜି ଜାଣିବୁ ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ କଣ। ତୋ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ତ ଦେଖିଛୁ, ଏମିତି କଣ ହେଉଛୁ। ତୁ ନିଜେ କହ, ତୋ ଭାଉଜ କଣ ଡରନ୍ତି, ନା ମଜା ନିଅନ୍ତି?
ରାଣୀ: (ହସି ଦେଲା) ହଁ ଯେ, ମତେ ଡର ଲାଗୁଛି। ଭାଇ ତ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସବୁ ଦିନ କରନ୍ତି ନା, ମୁଁ ତ କେବେ କରିନି, ମତେ ଡର ଲାଗୁଛି। ଆଉ ଭାଇଙ୍କର ସେଇଟା ଯେତେ ବେଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ସେଠୀ ପଶେ, ଭାଉଜ ଖାଲି ଚିଲାନ୍ତି।
ମୁଁ: ଆଛା, ରାଣୀ, ଭାଇଙ୍କ ସେଇଟା, ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ସେଠୀ ମାନେ? (ମୁଁ ହସିଦେଲି, ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା, ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଟିକେ ଚିପି ଦେଲି)
ରାଣୀ: ଭାଇ, ତମେ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର, ତମେ କଣ ଜାଣିନ।
ମୁଁ: ମୁଁ ଜାଣିଛି କିନ୍ତୁ ତୋ ମୁହଁରୁ ଏମିତି ଅଭଦ୍ର କଥା ଭଲ ଲାଗିବ। (ତା ବିଆ କୁ ସଲସଲ କରି) ଏଟା କଣ।
ରାଣୀ: (ବହୁତ ଧୀରେ) ବିଆ (ହସିଦେଲା)
ମୁଁ: ତୋ ବିଆ ରେ ମୋର କଣ ପଶିବ?
ରାଣୀ: ତମ ବାଣ୍ଡ୍ (ହସିଦେଲା), କିନ୍ତୁ ଆଜି ନୁହେଁ। କାଲି। ଆଜି ଡର ଲାଗିଛି। ଆଉ ବେସୀ ସମୟ ନାହିଁ, ଘରକୁ ଯିବି।
ମୁଁ: ପ୍ଲିଜ୍ ରାଣୀ, ଆଜି ମନା କରନି। ଆଜି ମୁଁ ତତେ ପୁରା ଲଂଗଳା କରି ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି। ବହୁତ୍ ଦିନ ହେଲା ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ସମ୍ଭାଳି ରଖିଛି, ଆଉ ରଖି ପାରିବିନି। ଆଜି ତୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ, ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇବୀ।
ରାଣୀ: ପ୍ଲିଜ୍ ଭାଇ, ଆଜି ନୁହେଁ। କାଲି ଯାହା କରିବା କଥା କର। ଆଜି ଛାଡ଼ି ଦିଅ।
ସେ ମୋ ହାତକୁ ତା ବିଆ ରୁ ଛଡେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଥିଲା। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ବିଆ କୁ ଚିପି ଚିପି ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି। ବିଆ ଚାରିପଟେ ହାତ ବୁଲେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉଁସି ଦେଇ, ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଲି। ସେ ଉଁ କରି ମୋ ହାତ ଧରି ପକେଇଲା। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ ଜୋରରେ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା।
ମୁଁ: ରାଣୀ, ଭଲ ଲାଗୁଛି ନା।
ରାଣୀ: ଭାଇ, ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି, ଦେହ ରେ ଯେମିତି କିଛି ହେଇ ଯାଉଛି।
ମୁଁ: ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଏତେ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ଯେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବ ତତେ ସ୍ବର୍ଗ ଭଳିଆ ଲାଗିବ (ସେ ହସିଦେଲା)
ମୁଁ ହଠାତ୍ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ପାଂଟି କୁ ଟାଣି ଖୋଲି ପକେଇଲି, ସେ ନା କହିଲା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଲଙ୍ଗଳା। ଓଃ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା। ମୁଁ ଜଲ୍ଦୀ ଜଲ୍ଦୀ ମୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି ଆଉ ତାକୁ ଖଟରେ ଗଡ଼େଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି, ତାକୁ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ଓଠକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି, ଧୀରେ ଧୀରେ ବେକ ରେ ଚୁମି ଚୁମି, ଦୁଧ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ତଳେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ଘଷିଲି। ସେ ମନା କରୁଥିଲା। କହିଲା, ଆଜି ନୁହେଁ। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ପେଟ ନାହିଁ ପୁରା ଚୁମି ଚୁମି ତଳକୁ ଗଲି। ଓଃ କି ବିଆ। ଫୁଲିକି ଥିଲା ତା ବିଆ, ଚାରିପଟେ ଅଳ୍ପ ବାଳ, ଛୋଟ ଛୋଟ। ହାତରେ ଧରି ଆଉଁଶି ଦେଲି ତା ବିଆ କୁ।
ରାଣୀ: ଭାଇ, ପ୍ଲିଜ୍ ଆଜି ନାହିଁ, କାଲି ଯାହା କରିବା କଥା କରିବ।
ମୁଁ: ଠିକ୍ ଅଛି। ଆଜି ଖାଲି ତୋ ଵିଆକୁ ଖାଇବି। ତୋ ଭାଇ ତ ତୋ ଭାଉଜ ବିଆ ଖାଉଥିବେ ନା।
ରାଣୀ: (ହସିଦେଲା) ଠିକ୍ ଅଛି ଭାଇ।
ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି। ଜିଭ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ବୁଲେଇଲି। ସେ ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ମଜା ନେଉଥିଲା। ଜିଭରେ ତକୁ ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲା ପାରେ, ସେ ଉଠି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ତାର ଝଡ଼ିଗଲା।
ରାଣୀ: ଭାଇ, ସତରେ ବଢିଆ ଲାଗିଲା।
ମୁଁ: ହେଉ, ମତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା, କିନ୍ତୁ କାଲି ଯେମିତି ହେଲେ, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବ। ( ସେ ହସିଦେଇ ହଁ କଲା)
ଆମେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରି ଆସିଲୁ। ରାଣୀ ତା ଘରକୁ ଗଲା ପରେ ଭାଉଜ ପଚାରିଲେ, କଣ ଆଜି ରାଣୀ ତ ଖୁସି ଦେଖା ଯାଉଛି, ତମେ ତାକୁ ମନ ଭରି କରିଛ। ମୁଁ କହିଲି ନା ଭାଉଜ ଆଜି ସେ ଡରିକି ମନା କଲା, ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ବିଆ କୁ ଖାଇ କି ଶାନ୍ତ କଲି, କଲି ତାକୁ ଗେହିବି, ଚାଲ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କର। କହିକି, ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ ଟାଣି ନେଲି ବେଡ଼ରୁମକୁ, ଆଉ ଗେହୀ ଗେହୀ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କଲି।
ବାକୁ, ରାଣୀ ଗେହିବା କଥା ଭାଗ 2 ରେ। କମେନ୍ତ୍ ଦିଅ। ଯେତେ କମେନ୍ତ ଆସିବ ମତେ ଲେଖିବା ପାଇଁ ସେତେ ମନ ହେବ। ଧନ୍ୟବାଦ୍।

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*