Bhauni Ku Mu Genhili

ଭଉଣୀ କୁ ମୁଁ ଗେହିଁଲି – Bhauni Ku Mu Genhili

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ମୋ ନାମ ଲୁଭୁ ମୋ ଘର ରେ ମୁ ଏହି କାହାଣୀ ଅନେକ ସମୟ ରେ ପଢେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ ହୁଏ ନାହିଁ ଏ ସବୁ ମନଗଢା କାହାଣୀ ଭାବେ କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁ ମୋ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ଯେ ଗୋଟେ ଝିଅ ସହିତ ୩୦ ଦିନରେ ପଟେଇ ଘେଇଁ ପାରିବ ଏ ସବୁରେ ସମୟ ଲାଗେ ! ସେ ଠିକ ଅଛି ଯିଏ ଯେମିତି ଲେଖି ପାରିଲା ନିଜ କାହାଣୀ ସେ ସବୁ ରେ ମୁ ମୋ ସମୟ ଏବଂ ଅପଣଂକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବିନି ଏବେ ମୁ ମୋର ନିଜର ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ଦେବେ ନହେଲେ ଭୁତ ଫିଲ୍ମ ଭାବି ଭୁଲି ଯିବେ
ଏ କଥା ହେଉଛି ଆଜି ଠୁ ୧୦ ବର୍ଷ ତଳ ର ମୁ ସେତ ବେଳେ +୩ ତୃତୀୟ ବର୍ଷ ପଢ଼ୁଥିଲି ମୋ ପିଇସୀ ଝିଅ ଆମ ଘରେ ରହୁଥିଲା ଛୋଟ ବେଳୁ ସେ +2 ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ରେ ପଢୁ ଥିଲା ମୁ ତାକୁ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲି ମୁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ତା ସହିତ ମୋର ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ହେବ ଦିନେ ସେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ଟିଉବଲ ପାଖରେ ଗାଧଉଥିଲା ମୁ ଆମ ବାରିକୁ ଲାଟିନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲି ସେ ସେମିଜ ପିନ୍ଧି ଗାଧଉଥିଲା ପାଣି ଢାଳି ହେବା ଯୋଗୁ ମୁ ତାହାର ଦୁଧ (ସ୍ତନ) ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଲି ଲାଟିନ ରେ କବାଟ ଟିଣ ଥିଲା କଣା ହୋଇ ଥିବାରୁ ମୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖି ପାରିଲି ମୁ ନିଜ କୁ ରଖି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ହଲାଇ ଚାଲିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ଛାଟି ହୋଇ ବାହାରିଲା ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହା ପରେ ଯେବେ ସେ ଗାଧୋଇ ହେବା କୁ ଯାଇଁ ମୁ ଲାଟିନ କୁ ଯାଇ ତାକୁ ଦେଖି ହଲାଏ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା କେତେ ତାକୁ ଦେଖି ଲୁଚି ହଲେଇବି ମୁ ପ୍ଲାନ କଲି କେମିତି ତାକୁ ଘେଇଁବି ସେ ଏ କୁଟିଆ ଟ୍ୟୁସନ ମୋ ପାଖରେ ହୁଏ ଦିନେ ସେ ଆସିବା ଆଗରୁ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାରକରି ହଲେଇଲି ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖୁ ଥିଲା ମୁ ନଜାଣିଲା ଭଳି ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରାଇ ଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ରୁମ କୁ ଆସିଲା ତାକୁ ମୁ ଟ୍ୟୁସନ କରିବାରେ ଲାଗି ଗଲି ତାହାର ମାର୍କ ଶୀଟି ଆସି ଥାଏ ମୁ ବାହାରୁ ଶୁଣିଲି କମ ମାର୍କ ଥିବାରୁ ମୋତେ କି ଘରେ କାହାକୁ ଦେଖାଇ ନଥିଲା ମୁ ଜାଣି ପାରିଲି ମୋ କାମ ଏବେ ସହଜ ହୋଇ ଯିବ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୋ ମାର୍କ ଶୀଟି ଦେଖା ସେ ଡରିଗଲା ମୁ ତାକୁ କହିଲି ଘରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ କହି ଦେବି ସେ ଡରିଗଲା ପୁରା ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ଘରେ କାହାକୁ କହନି ବହୁତ ପାଟି କରିବେ ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁ ତୋ କଥା ମାନିବି ହେଲେ ଘରେ କହନି ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଯାହା କହିବି ମାନିବୁ କହିଲା ହଁ ମୁ ମୋ ହାତ ତା ପିଠି ରେ ବୁଲେଇଲି ତା ପରେ ତା ମୁଣ୍ଡ, ବେକ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ନେଲି ସେ ମୋ ହାତ ପେଲି ଦେଲା କହିଲା ଭାଇ ଏ ସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ ମୁ ତାକୁ ଡରେଇଲି ସେ ଚୁପ ହୋଇ ଗଲା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ହାତ ବୁଲଇ ଦୁଧ ଚିପିଲି ମୁ ଟ୍ୟୁସନ କଲା ବେଳେ ସବୁ ଦିନ ଭଳି ମୋ ରୁମ ର କବାଟ ଦେଇଦିଏ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା ତାର ମୋର ସିଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲାଇ ଦିଏ ମୁ ତ ଦୁଧ ଚି଼ପେ ତା ପରେ ମୁ ଭାବିଲି ତାକୁ ଘେଇଁବି କେମିତି ଟ୍ୟୁସନ ସମୟରେ ତ ଠିକି ସମୟ ନୁହେଁ କାହିଁକି ନା ମୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାକୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ମୁ କାହାକୁ ଆଗରୁ କରିନଥିଲି ଯଦି ଘରେ ସମସ୍ତେ ଥିବା ସମୟରେ କଲି ସେ ଚିଲେଇଲେ ଅସୁବିଧା ହୋଇ ଯିବ ଆମ ଗାଁ ରେ ଗାଡି ପୁରୀ, କୋଣାର୍କ, ନନ୍ଦନକାନନ ବାହାରି ଥିଲା ଵୁଲି ଯିବା ପାଇଁ ବାପା ବୋଉ ବାହାରିଲେ ଯିବା ପାଇଁ ରାତି ୯ ରେ ସେମାନେ ବାହାରି ଗଲେ ମୋ ପିଇସୀ ଝିଅ ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲି ମୁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି କେହି ନାହାନ୍ତି ମୋ ରୁମ କୁ ଆସେ ଶୋଇବା ସେ ମନା କରୁଥିଲା ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ରାଜି ହେଲା
ତା ପରେ ଖାଇବା ପରେ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଘରେ କେହି ନଥିବା ଯୋଗୁ ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲୁ ତା ପରେ ତା ବେଡ଼ ଉପରେ ଟାଣି ଆଣି କିସ କଲି ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ଚଡି ଉପରେ ତା ବିଆ କୁ ହାତ ରେ ଘଷିଲି ସେ ହୁଁ ହୁଁ ଉଃ ହଁ ହେଲା ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଲି ତା ସେମିଜ ଖୋଲିଲି ଦୁଧ ଦେଖି ମୁ ପାଗଳ ଭଳି ପାଟି ଲଗାଇ ଚୁଚିମା କୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ ତା ଚଡି ଖୋଲି ବିଆ କୁ ହାତରେ ଘଷିଲି ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ତା ବିଆ ରେ ହୋଇ ଥାଏ ତା ବିଆ ତା ପାଣି ପାଣି ଲାଗୁ ଥାଏ ତା ହାତ କୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ରଖିଲି ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ବିଆ କୁ ଜିଭରେ ଛାତି ବାକୁ ଲାଗିଲି ତାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଜିଭରେ ତା ବିଆ ଭାତରକୁ କରୁଥାଏ ମୁ ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଗଲାଣି ତା ଗୋଡ ଫାଡ଼ି ବସି ଗଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ଘଷିଲି ତା ପରେ ଟିକେ ଟିକେ କରି ଭିତରକୁ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି କିନ୍ତୁ ତା ଭିତରକୁ ଯାଉନଥିଲା ସେ ଖାଲି କାଟୁଚି କାଟୁଚି କହୁଥିଲା ମୁ ଉଠି ଯାଇ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗାଇଲି ତା ବିଆ ରେ ମଧ୍ୟ ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତରକୁ ଦେଲି
ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଲା ତାକୁ ବି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲା ୧୦ ମିନଟ ଗହିଁବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ପାଇଁ ଲାଗିଲା ମୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲି ସେଦିନ ରାତି ରେ ମୁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ୩ ଥର କରିଛି ରାତି ସାରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଧାରା ଧରି ହୋଇ ସୋଇ ଥିଲୁ ଦିନରେ ବି ୩ ଥର କରିଲି ବାପା ବୋଉ ରାତି ୮ ରେ ଆସିଗଲେ ତିନି ବର୍ଷ ପଯ୍ୟନ୍ତ ମୁ ତାକୁ ରାତିରେ ଗହୀନେଲି କେହି ଜାଣି ପାରିଲେ ନାହିଁ ତା ପରେ ସେ ବାହା ହୋଇ ଗଲାଣି ମୁ ବି ବାହା ହୋଇ ସାରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମତେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଉ ମୁ ବି ତାକୁ ଖୁସି ଦେଇଛି ମୁ ଉଠି ଯାଇ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗାଇଲି ତା ବିଆ ରେ ମଧ୍ୟ ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତରକୁ ଦେଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଲା ତାକୁ ବି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲା ୧୦ ମିନଟ ଗହିଁବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ପାଇଁ ଲାଗିଲା ମୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲି ସେଦିନ ରାତି ରେ ମୁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ୩ ଥର କରିଛି ରାତି ସାରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଧାରା ଧରି ହୋଇ ସୋଇ ଥିଲୁ ଦିନରେ ବି ୩ ଥର କରିଲି ତାହା ପରେ ବାପା ବୋଉ ରାତି ୮ ରେ ଆସିଗଲେ ତିନି ବର୍ଷ ପଯ୍ୟନ୍ତ ମୁ ତାକୁ ରାତିରେ ଗହୀନେଲି କେହି ଜାଣି ପାରିଲେ ନାହିଁ ତା ପରେ ସେ ବାହା ହୋଇ ଗଲାଣି ମୁ ବି ବାହା ହୋଇ ସାରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମତେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଉ ମୁ ବି ତାକୁ ଖୁସି ଦେଇଛି
ପ୍ରିୟ ବାଣ୍ଡ ଭାଇ ଓଃ ବିଆ ଭଉଣୀ ମାନେ ଏ ସତ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରିବେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ସତ କାହାଣୀ ମୋ ପାଖରେ ଅଛି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


bhauja kuodia language sex storyoriya sex story comtelugu sex stories .comtelugu new sex storysx storys in telugutelgu sex storytelugu sex storetelghu sex storesbedha storynew sex story in odiaodia gihagehi gapaodiya sex bookbia banda kahaniodia sex new storywww telugu sex bookswww telugusex storestelugu x stories combhauja bia photoodia gihanasex story in oriya languagesali aur biwi ki chudaisex storys teluguodia sex gopatelugu sex booksodia erotic storiestelugusex storitelugu aex storiesoriya sex story in oriyasexstory in odiaଓଡିଆ ସେକ୍ସodia bia bandanew odia sex kahaniwww odia sex stories comlatest telugu sex stories in telugu fontbest odia sex storybhauja .comodiya bhauja comodia jhia biawww telugusex storis combanda bia odia gapaodia desi bia imagenew hindi sex kathaodia sex kahaninew telugusex storiestelugu new sex storebhabhi ki pyastelgu sex stores comtelugu sex storice comsex gapaodia sex story 2016telugu sex stories telugulowww telugu sexstorytelugusex stories in telugu scriptodia bhauja biaతెలుగు sex storiesodia bhauja phototelugu sex stories in telugu scripthot telugu new sex storieswww odia bia comtelugusex storeisbanda bia inodia gehiba gapabhauni ku genhilinew telugu sex storys comwww saxe story comoriya sex storyodiya sexy storywww saxe story comteligu sex storesoriya sex storiesbhauja saha sexoriya new sex storiesodia sex story in odia