କଉଜନ ଭଉଣୀର ଯୋନିରେ ପେଲିଲି ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା – Cousin Bhaunira Jonire Pelili Bahut Maja Lagila

ଭାଉଜ ଭାଉଜ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର କାହାଣୀ କୁ. ମୁଁ ରାଜୁ ବୟସ ୨୭ ରହୁଥିବା ଜାଗା ଚେନ୍ନାଇ ୬ ଫୁଟ ଲମ୍ବା ଆଉ ଫିଟ ଟୋକା, ମୁଁ ପୁଣି ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ମୋ କୋୖସିଂ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର କରିଥିବା ସେକ୍ସ କଥା ଆପଣ ଙ୍କ ସହ ଶେୟାର କରୁଛି. ତା ନାଁ ହିରାନି , ସେ ମୋ ଠାରୁ ୬ ବର୍ଷ ସାନ. ଏଇଟା ମୋ ଗାଁରେ ଘଟିଲା, ମୋ ଗାଁ ଚେନ୍ନାଇ ପାଖରେ. ତା କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଗୋଟେ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡିଆନ, ମିଡିଅମ ସାଇଜ ବୁବ୍ସ ସବୁ ଟୋକା ତାକୁ ଦେଖିଲେ ପ୍ରତିଦିନ ଗେହିଁବାକୁ ଇଛା କରିବେ. ସେ ଶାଢ଼ୀରେ ଭାରି ବଢିଆ ଦେଖା ଯାଏ | ମୁଁ ତା ସୁନ୍ଦରତା କଥା ଭାବି ଭାବି ବାଣ୍ଡ ହଲାଏ. ମୋ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ୫ମ କ୍ଲାସରେ ପଢ଼ୁଥିଲି.

ଖରା ଦିନ ଛୁଟିରେ ମୁଁ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲି ମୋ ପରିବାର ସହ. ମୋ କୋୖସିଂ ଭଉଣୀ ମୋତେ ଆମ ଉପର ରୁମ କୁ ନେଇ ଯାଏ ଆଉ ସେଠି ମୋତେ ତା ବୁବ୍ସ ଚୁସିବାକୁ କୁହେ ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଲାଟେ ଭଳି ତା ବୁବ୍ସ ଚୁଷେ ଆଉ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଲିକ ମଧ୍ୟ କରେ | ମୁଁ ସେତେବେଳେ କିଛି ବୁଝିନଥିଲି ଏମିତି ଷଷ୍ଠ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା. ମୋର ୭ମ କ୍ଲାସ ହେବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଆଭଏଡ଼ କଲା. ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାର ହେଇଯାଇଥିଲି. ସେ ତା କଲେଜ ଚାଲିଯାଉଥିଲା ମୁ ତାକୁ ଭେଟି ପାରୁନଥିଲି. ତାର କଲେଜ ପଢା ସାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ କଲେଜ ଜଏନ କଲି. ମୁଁ ତା କଥା ବାରମ୍ବାର ଭାବେ ମୋତେ ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହୁଏ, ଏ ଇଛା ମୋର ବର୍ଷ କୁ ବର୍ଷ ବଢି ଚାଲିଥିଲା. ମୁଁ କେବଳ ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲି. ସେ ବର୍ତମାନ ଗୋଟେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ହେଇଯାଇଛି କାମଦେବୀ ଭଳି, ଯିଏ ଦେଖିବା ଗେହିଁବାକୁ ମନ କରିବ.

ମୁ ଛୁଟିରେ ମୋ ଗାଁକୁ ପୁଣି ଯାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ତା ବାପାଙ୍କ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେଇଥିଲା ଆଉ ସେ ଟାଉନ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ଆଉ ତା ବୋଉ ସେଠି ତାଙ୍କ ସେବା କରୁଥିଲେ. ଯେହେତୁ ସେତେବେଳେ ମୋର ସେମିଷ୍ଟ୍ର ଛୁଟି ଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ସହ ବାଇକରେ ନେଇକି ଯାଉଥିଲି. ମୁଁ ବ୍ରେକ ମାରି ମାରି ମଜା ନେଉଥିଲି ତାର ବୁବ୍ସ ମୋ ପିଠିରେ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରେସ ହଉଥିଲା. ପୁଣି ମୁଁ ତା କଥା ଭାବି ଭାବି ହଲାଏ. ଯେହେତୁ ଆମେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଛୁ ତେଣୁ ମୁଁ ଏ ସୁଯୋଗ ର ଫାଇଦା ଉଠେଇବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲି. ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋ ମୋବାଇଲେ ଭାଉଜ.କମ ଓପେନ କରିକି ଗୋଟେ ଲଙ୍ଗୁଳୀ ଝିଅ ଫୋଟୋ ଦେଖୁଥିଲି. ସେ ଆସିକି ଦେଖିଲା ଆଉ ମୋତେ ସେକ୍ସ ଫୋଟୋ ଦେଖୁଛି ଦେଖି ମୋ ରୁମ ଛାଡି ଚାଲିଗଲା. ଡିନର କରିବା ପରେ ଆମେ ଟିଭି ଦେଖି ବସିଥିଲୁ ହଠାତ ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା, ମୁଁ କେବେ ବି ଭାବି ନଥିଲି ସେ ଏମିତି ମୋତେ ମାରିବା. ମୁଁ ତାକୁ ମୋତେ ମରିବାର କାରଣ ପଚାରିଲି. ସେ କହିଲା ତୁ ଅଭଦ୍ର ଫୋଟୋ ଦେଖୁଥିଲୁ. ମୁଁ ତା ଉପରେ ବହୁତ ରାଗିଲା ଭଳି ଆକଟିଂଗ କଲି. ମୁଁ ଜବାବ ରେ କହିଲି ତୁ ମୋତେ ପିଲା ଦିନୁ ତୋ ବୁବ୍ସ ଚୁସିବାକୁ କହି, ତା ବିଆ ଚଟେଇ ଏମିତି କରିଛୁ. ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ଫୋଟୋ ଦେଖିବିନି ତ କଣ କରିବି. ସେ ମୋତେ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା. ମୋତେ ଦୁଃଖ ଲାଗିଲା ମୋ କଥା ବୋଧେ ତାକୁ ବାଧିଲା. ହେଲେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଏମିତିରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେଁହି ପାରିବି. ଏହା ସତ ହେଲା ମୋ ପ୍ଲାନ ଅନୁଯାଇ ଓପେନ ମାଇଣ୍ଡ କଥା ତ କାମ ଦେଲା.

ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଶୋଇଥିଲି ରାତି ଅଧା ହବ, ମୋତେ ଲାଗିଲା କେହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଛି. ମୁଁ ଧୀରେକି ମୋ ଆଖି ଖୋଲିଲି, ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି ମୋ ଭଉଣୀକୁ ମୋ ପାଖରେ ଦେଖି. ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରିନେଇଥିଲା. ମୁଁ ଜଲ୍ଦି ଉଠି ପଡିଲି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତ ଓଠକୁ କିସ୍ସ କଲି. ଆମେ ୧୫ ମିନଟ କିସ୍ସ କଲୁ ସେ ମୋ ଜିଭ ଚୁଷିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାର. ଆମ ଭିତରେ ସାଲାଇଭା ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ହେଲା. ମୁଁ ତ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦଳିଲି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଉଠେଇଲି, ତାକୁ କିସ୍ସ କଲି ତା ଆଖିରେ ଲୁହ ଭରିଗଲା ମୋ ଭଲପାଇବା ଦେଖି. ସେ ମୋତେ ତା ପଛେ ପଛେ ତା ବେଡ଼ ରୁମକୁ ଯିବାକୁ କହିଲା. ତାପରେ ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବଡିକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲୁ. ସେ କହିଲା ତୋର ଏବେ କେତେ ବଡ ହେଇଗଲାଣି, ମୁଁ କହିଲି କଣ? ସେ ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡ. ସେ ଯଦି ଆଗରୁ ମୋର ଦେଖିଥାନ୍ତା ତେବେ ବୋଧେ ଏତେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରି ନଥାନ୍ତା କି ମୁଁ ତା ପାଇଁ ଏତେ ବିକଳ ହେଇନଥାନ୍ତି. ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଦେହର ସବୁ ଅଂଶକୁ କିସ୍ସ କରି ଚାଲିଲୁ, ତାର ବିଆକୁ ମୁ ଛାତିପକେଇଲି ଓଃ. ଦୀର୍ଘ ଦିନର ତୃଷ୍ନା ମୋର ପୁର୍ଣ ହେଲା. ମୁଁ ତାର ସୁନ୍ଦର ବୁବ୍ସ କୁ ଟଚ କଲି ଆଉ ଦଳିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଛାତିରେ ତାର ଦୁଧ କୁ ଲଗେଇ ତାକୁ ଜାପି ଧରିଲି. ଆମେ ଏକା ଥିଲୁ ତେଣୁ ସେ ଜୋରରେ ଚିଲେଇଲା ମଜାରେ. ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଟେଷ୍ଟନେଲୁ ଆଉ ବହୁତ ମଜା ନେଲୁ. ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଲା ଆଉ ଲଲିପପ ଭଳି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷିଲେ ଓଃ. ସତରେ ସେତେବେଳର ଅନୁଭବ ମୋର ମାନେ ପଡିଗଲେ ମୋର ଲୋମ ତାଙ୍କରି ଉଠୁଛି ମୁ ଖାଲି ତାକୁ ଝୁରି ହଉଚି. ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତଳେ ଝୁଲିଥିବା ଦୁଇ ବଲକୁ ମାସେଜ କଲା ଯାହା ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା, ମୋର ୧୦ ମିନଟରେ ଲିକ ହବ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ବୀର୍ଯ ଚାଡ଼ିଦେଲି. ସେ ପୁରା ପି ଗଲା. ମୁଁ ତାକୁ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ କହିଲି, ସେ କହିଲା ତୋର ଯାହା ଇଛା କର ମୁଁ ତା ତୋର. ତାପରେ ମୁ ତାର ସୁନ୍ଦର ବିଆକୁ ମେଲା କଲି. ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ତାର ବିଆ ର ପ୍ରଥମ ଥର ମଜା ନେଉଥିଲି, ଆଗରୁ ଯାହା ଥିଲା ସେତେବେଳେ ତା ମୁ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି. ହେଲେ ଏବେର ଚାର୍ମ ଭାରି ମିଠା. ମୁଁ ତାର ଗୋଡ଼ ଫାରିଲି, ସେ ମୋ ଛୁଆଁରେ ତା ଦେହ ଦୁଲୁକି ଉଠିଲା.

ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀର ଗରମ ନରମ ବିଆ କୁ ଚାଟୁଥିଲି. ତା ବିଆର ବାସ୍ନା ମୋତେ ମଜା ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ବିଆର ଗୋଟେ ଗୋଟେ ବୁନ୍ଦା ଜୁସ ଚାଟିଲି. ସେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ହେଇଗଲା. ସେ କହିଲା କମ ଅନ ବେବି ଫକ ମି.. ମୋ ପୁଷିରେ ତୋ ପେନିସ ପୁରେଇ ଦେ. ପୁଣି ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ଆହୁରି ଫାରୀ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ମୋ ଭୋକିଲା ଓଠ ଚୁସିଲି. ତାପରେ ମୁ ମୋର ୬.୫ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଭତରେ ଗଳେଇଲି. ତା ବିଆ ଭିତରର ଗରମ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁରି ହାର୍ଡ କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧିରେ କରି ଗେହିଁଲି. ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପାଗଳ ପ୍ରେମୀ ଭଳି କିସ୍ସ କରିଚାଲିଥିଲୁ. ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଆଗ୍ରହ ହୋଇ ତାକୁ ଜୋର ଜୋର ପେଲିଲି, ମୋର ବାଣ୍ଡ ତଳ ବଲ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାରମ୍ବାର ବାଜି ଫଡ ଫଡ ସାଉଣ୍ଡ ହଉଥିଲା. ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇବାକୁ କହିଲି ଆଉ ତା ବିଆରେ ପଛ ଆଡୁ ପସେଇ ଜୋର ଜୋର ତାର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି. ଶେଷରେ ମୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହିଁ ଲିକ କରିଦେଲି. ଆମେ ଦୁହେଁ ଜୋର ଜୋର ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥିଲୁ ଆଉ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ କିସ୍ସ କରୁଥିଲୁ. ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରୁ ଉଠେଇ ଠିଆ କଲି ପୁଣି ତାକୁ ଟେକି ଧରି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଗଲେ ଠିଆ ଠିଆ ପେଲି ଚାଲିଲି, ଏମିତିରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା. ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ହଗ କରି ଶୋଇଗଲୁ. ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଟାଣ ହେଲା ଆଉ ମୋତେ ପୁଣି ଗେହିଁବାକୁ ଇଛା ହେଲା.

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ଦୁଇ ବୁବ୍ସ ଭିତରେ ଗଳେଇଲି, ମୋତେ ଆହୁରୀ ଆନନ୍ଦ ଲାଗିଲା. ଆମେ ୬୯ ନମ୍ବର ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ ରେ ରହି ମୁଁ ତାର ବିଆ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ପୁରା ଆମେ କାମନାରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲୁ, ଭାଇ ଭଉଣୀର ଅଭଦ୍ର ସମ୍ପର୍କ ତିଆରି କରି ମୁଁ ଭଉଣୀ ର ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ସାରିଥିଲି. ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋ ଭଲପାଇବାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାଜି ଯାଇଥିଲା ଆଉ ତାର ମନ ଦେହର କାମନା ପୂର୍ଣ କରୁଥିଲା. ତାପରେ ଆମେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ, ସେ କହିଲା ତାକୁ ବହୁତ ବଢିଆ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ବାହା ହେଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ବୋଲି କହିଲା. ଆମେ ସେତେବେଳେ ରେଗୁଲାର ସେକ୍ସ କରୁଥିଲୁ ତା ବାପା ଘରକୁ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ. ଆମେ ତା ବୋଉ ଘରେ ଥିଲା ବେଳେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେକ୍ସ କରିଛୁ. ଡରି ଡରି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ପେଳଇବାରେ ଜଉ ମଜା ଓଃ. ମୋତେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବୋଉ ମାନେ ମୋ ଖୁଡି ମଧ୍ୟ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ମୁଁ ବହୁତ ଥର ଦେଖିଲିଣି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଭାରି ମସ୍ତ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଇଛାରେ ଅଛି ହେଲେ ମୋ ଭଉଣୀ ହିରାନି ଯେମିତି ଜାଣିବନି.

Writer: ରାଜୁ a/c: ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia bia kahanibhauja bia comodia bhauja photoodiasrxhandi sax storethelugu sex storiesodia banda bia photosex story in teluguodia bhuja comtelgu sex storesex stories intelugusex stories latest telugunew sex stories in telugutelugu sex stories cokhudi putura sexsex telugu stories comindian telugusex storiesbhai bhauni sex storytelugusex bookssex stories telugu languagewww sex stores telugu comnew telugu sex stories in telugu scriptbada dudhatelugu sex storicefull telugu sex storiesodia old sex storyodia sex story maaodia sex storieswww sex stores in telugutelugu srx kathalunew odia sex gapawww telugu x stories comtelugu hot sex stories newodia best sex storysex story in odia fontwww telugu sex storeis comodia kamasutra gapawww.telugusex storiesdeha o manaகாமபடம்telugu real sex stories in teluguodia giha kathabhauja saha sextelugu sex stories read onlineodia sex gapaodia rape sex storytelugu sex storibada dudhawww new telugu sex stores comodia maja kathabhauja gapasec stories in teluguodisha biasexy tokisadhu baba sex kahanibhauja storyodia new sex story commaa pua odia sex storywww odia bia comtelugu x stories comsex stories telugu latestnew sex stories telugunew odia sex story comsex story odia languagepukulo gulakhudi putura sexଓଡିଆ ସେକ୍ସsex stories in telugu comgiha gehibedha gapaodia latest sex storytelugu sex kadhalu newbhauja sex storysexstory odiatelugu sex storryoriyasex storyodiya sex storieswww telugu sex storeis comodia rape sex storywww new telugu sex storiesoriya sex story in oriyabanda bia chitrasex story in oriyaakka telugu kathaluwww telugu sex stories intelugu sex stroes comdudha gapawww telugu latest sex stories comsex stories telugu languageanni pundaiodia gehiba gapa