ଢେଙ୍କାନାଳ ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଝିଅ – Dhenkanala Tokara Banda Bhangila Bhubaneswar Jhia

ଆଜି ସିଧା ଷ୍ଟୋରୀକୁ ନେଇଯିବି । ଝିଅଟିର ନା ଟିନା । ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଝିଅ ବ୍ରଏଲର କୁକୁଡ଼ା । ବାହାର ଖାଇବା ଖାଇଖାଇ ପୂରା ଦେହ ଡଉଲଡାଉଲ । ହାଡ଼ ନାଇଁ ଖାଲି ମାଉଁସ । ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦୁଧ ଦୁହାଁଳିଆ ଗାଈ ପରି । ଷଷ୍ଠରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଖାଇ ପ୍ରବଳ ଏକ୍ସପେରିୟନ୍ସ । ଖରା ଛୁଟିରେ ଟିନା ତା’ ମାମୁଁଘର ଢେଙ୍କାନାଳ ଯାଇଥିଲା । ଗାଁ ଯେତେ ଆଗେଇଲେ ବି ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧା ଝିଅଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଟୋକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୂରା ହିଟ ହେଇଯାଏ । ଚିପା ଜିନ୍ସ ଭିତରୁ ଯେମିତି ଗାଣ୍ଡି ଫୁଟିକୁ ବାହାରେ ଠିକ ସେମିତି ଟି ସାର୍ଟ ଉପରେ ବି ଭୁଣ୍ଡି ଯୋଡ଼ାକ ଠେସିକି ବାହାରିଥାଏ । ତାକୁ ଦେଖିଲେ ଦଳେ ଟୋକାଙ୍କର ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ନିଗିଡ଼ି ପଡେ଼ ।

ସେଠି ଟୋକାଙ୍କର ଯେମିତି ଟିନାକୁ ଦେଖିଲେ ବୋହି ପଡେ଼ ଟିନାର ବି ବିଆ ସେମିତି ସଲସଲ ହୁଏ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଡେଲି ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା । ହେଲେ ବ୍ରେକ ଅପ ପରେ ତା ଗିହଣାରେ ବି ବ୍ରେକ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ମନ ହେଉଥାଏ ବିଆ ଟିକେ କିଏ ଚାଟି ଦିଅନ୍ତା କି ? ଦୁଧକୁ କିଏ ରଗଡ଼ି ଦିଅନ୍ତା କି ? କଣାରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରାଇ ଆଗ ପଛ କରିଦିଅନ୍ତା କି । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା କିଏ ଚୁଷିକି ଖାଇ ଦିଅନ୍ତାନି । ମାମୁଁ ଘର ଗଲା ଦିନଟାରୁ ଟିନା ବି ବାଣ୍ଡ ଖୋଜି ଚାଲିଥାଏ । ମାମୁଁ ଅଫିସକୁ ଯିବା ପରେ ଘରେ ଖାଲି ମାଇଁ । ଗିହାଁଗିହିଁ ହେବାର ବି ଭଲ ମଉକା ଅଛି । ହେଲେ ବାଣ୍ଡ ସିନା ମିଳିଲେ ବିଆ ଭିତରେ ଖପଖପ ହେଇଯାଆନ୍ତା । ଟିନା ବକରା ଖୋଜୁଥିଲେ ବି ପାଉନଥିଲା । ହେଲେ ଦିନେ ଟିନାର ବିଆ ରାଇଜରେ ଗୋଟା ବାଣ୍ଡର ଉଦୟ ହୋଇଗଲା । ଦିନେ ସଂଜ ବେଳେ ବୁଲୁବୁଲୁ ସେ ବକରାଟେ ପାଇଗଲା । ଘର ପଛପଟ ବେଣୁଆ ଅଜାଙ୍କ ଘର । ତାଙ୍କର ଗୋଟା ପୁଅ ଥାଏ । ତା ନାଁ ରାହୁଲ । ଟୋକା ଦେଖିବାକୁ ପୂରା ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ । ଯଦି କେଉଁ ଝିଅ ତାକୁ ମନପୂରେଇ ଦେଖିନିଏ ତେବେ ହାତଟା କୋଳସନ୍ଧାରେ ଯାଇ ଖଜଖଜ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ । ଖାଲି ସୁନ୍ଦର ନୁହଁ ଟୋକା ଚାକିରୀ ବି କରିଛି । ତାକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଟିନା ରାଜଧାନୀ କୌଶଳ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ରାହୁଲ ଖରାଦିନେ ଛାତ ଉପରେ ଶୁଏ । ରାହୁଲକୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ କରି ଟିନା ଗାଧୋଇ ପାଧୋଇ ଛାତ ଉପରକୁ ବାହାରିଲା । ତା ଗାଣ୍ଡିଟା ଏମିତିଯେ, ବୁଢ଼ାର ବି ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ଉଠିଯିବ । ଟିନା ଜାଣିଶୁଣି ଓଦା ନାଇଟଟା ପିନ୍ଧି ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲା । କାଇଁକିନା ଓଦା ନାଇଟରେ ତା ଭୁଣ୍ଡିଟା ପୂରା ଟେଙ୍ଗେଇକି ବାହାରିଥାଏ । ସେତେବେଳକୁ ଭୋର ୫ଟା ଖଣ୍ଡେ ହେବ । ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଦୁଧିଆଳି ଟୋକୀ ଆଉ ବଡ଼ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିକି ରାହୁଲର ବି ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠିଲା । ତା ବାଣ୍ଡଟା ଗାମୁଛା ଭିତରୁ ଖାଲି ସାଲୁ୍ୟଟ ମାରି ଚାଲୁଥାଏ । ଟିନାକୁ ଦେଖିଦେଖି ତାରି କଥା ଭାବିଭାବି ରାହୁଲ ଘରକୁ ପଳେଇଲା । ହେଲେ ରାହୁଲଯେ, ତାକୁ ଦେଖି ପୂରା ହିଟ ହେଇଯାଇଛି ଏଇଟା ବେଧେଇ ଟିନାକୁ ଭଲ ଭାବେ ଜଣା । ସେଦିନ ଟିନା କହିଲା, ମାମୁଁ ମୁଁ ଆଜି ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇବି । ଘରେ ଭାରି ଗରମ ହେଉଛି । ମାମୁଁ ମନା କଲେବି ସେ ଜିଦ କରିବାରୁ ଛାତ ଉପରକୁ ଗଲା । ଯେମିତି ହେଲେ ରାହୁଲଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ମନ । ରାହୁଲକୁ ଆହୁରି ହିଟ କରିବା ପାଇଁ ସ୍କର୍ଟ ବ୍ଲାଉଜ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି ସେ ଆସିଥାଏ । ଛାତ ଉପରେ ସୁଲୁସୁଲିଆ ପବନରେ ଟିନାର ଡ୍ରେସ ଉଡ଼ିଯାଉଥାଏ । ଡ୍ରେସ ତଳୁ ନେଟ ଚଡ଼ି ବି ଦିଶୁଥାଏ ।

ରାହୁଲ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲା । ଟିନା ଜାଣିଶୁଣି ବଡ଼ ବେକବାଲା ଟପ ପିନ୍ଧି ଆସିଥାଏ । ଜାଣିଶୁଣି ଯେମିତି ଭିତର ବ୍ରା ଦେଖାଯିବ ସେଭଳି ପୋଜ ଦେଉଥାଏ । ରାହୁଲ ବାହାନା କରି ଟର୍ଚ୍ଚ ନେବା ବାହାନାରେ ଟିନା ଛାତ ଉପରକୁ ଆସିଲା । ଟିନା ରାହୁଲକୁ ଆସିବାର ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ଯାହାହେଉ ଏତେ ଦିନ ପରେ ଟିକେ ଗିହାଁ ମିଳିବ । ହେଲେ ରାହୁଲ ମନରେ ଏତେ ସବୁ କଥା ଥିଲେବି ସାହାସ କରିପାରୁନଥାଏ । ଟିନା ପଚାରିଲା, ରାହୁଲ କ’ଣ ଦରକାର ଥିଲା ? ରାହୁଲ କହିଲା, ତୁମେ । ନାଇଁ ନାଇଁ ତୁମେ ନୁହେଁ ଟର୍ଚ୍ଚ । ଟିନା ହସି ଦେଇ ଟର୍ଚ୍ଚକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଲା । ଜାଣିଜାଣି ଟର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ାଇବା ବାହାନାରେ ରାହୁଲର ବାଣ୍ଡରେ ହାତ ମାରିଦେଲା । ରାହୁଲ ବାଣ୍ଡ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଇଗଲା । ପ୍ୟାଂଟ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ ପୂରା ଟେଙ୍ଗେଇବା ଭଳି ଜଣାପଡ଼ୁଥିଲା । ଟିନା କହିଲା, କ’ଣ ହେଲା । ରାହୁଲ କହିଲା, ତୁମେ ଯଦି ସେ କଥା ବୁଝିପାରନ୍ତ ତେବେ ବୁଝେଇବାରେ କିଛି ଆପତି ନାହିଁ । ଟିନା କହିଲା, ଧେତ ଏମିତି କ’ଣ ହଉଛ । ରାହୁଲ କିଛି ନକହି ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇଗଲା ।

ରାତିରେ ସବୁ ଶୋଇବା ପରେ ରାହୁଲ ଟିନାକୁ ଟର୍ଚ୍ଚ ମାରି ଉଠେଇଲା । ଟିନା ଉଠି ପଚାରିଲା କ’ଣ ହେଲା ? ରାହୁଲ କହିଲା, ଡବଲ ବେଡ଼ସିଟ ଅଛି କି ? ଟିନା କହିଲା, ହଁ ଏଇଠିକି ଆସ । ରାହୁଲ ଟିନା ପାଖକୁ ଆସିବା ପରେ ଟିନା ତା ବେଡ଼ସିଟ ଭିତରକୁ ରାହୁଲକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା । ରାହୁଲ କହିଲା, ଆରେ ବାଃ ଏମିତି ବେଡ଼ସିଟ ତ ମୋ ଲାଇଫରେ କେବେ ଘୋଡ଼ି ହୋଇନଥିଲି । ଟିନା ରାହୁଲକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲା । ରାହୁଲ ହାର୍ଟ ବିଟ ଗୁଡ଼ା ଆଜବେଷ୍ଟସ ଭଳିଆ ଧଡ଼ଧଡ଼ ହେଉଥିଲା । ସତେକି ପୁଣି ଫନି ଆସିଯାଇଛି । ଟିନା ରାହୁଲକୁ ପଚାରିଲା କ’ଣ ଏମିତି ଡରୁଛ । କ’ଣ ଏଇଟା ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ । ନା ଆଗରୁ କେବେ ଝିଅ ପାଖେ ଶୋଇନ । ରାହୁଲ କହିଲା ମା ପେଟରୁ ବାହାରିବା ପରେ ତୁମେ ଦ୍ୱିତୀୟ । ଟିନା ପଚାରିଲା, ସେତେବେଳେ କ’ଣ ହେଲା ବୋଲି କହୁଥିଲ ।

ରାହୁଲ ଟିନାର ହାତକୁ ନେଇଆସି ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲା । ରାହୁଲ କହିଲା ସେତେବେଳେ ୟାର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୟାକୁ ତୁମେ ଟିକେ ବୁଝେଇଦେବ । ଟିନା ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ ପାଇବା ପରେ ରାହୁଲକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ତା ପ୍ୟାଂଟ ଖୋଲିଦେଲା । କହିଲା, ତାକୁ ମୁଁ ଭିତରୁ ଫିଲ କରିବାକୁ ଚାହେଁ । ଟିନା ରାହୁଲର ଗୋଟେ କାନରେ ହାତ ରଖି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ବାଣ୍ଡରେ ରଖିଲା । ତା ମୁହଁକୁ ଟାଣିଆଣି ଲଙ୍ଗ ଲିପ କିସ କରିବାକୁ ଚାହିଁଲା । ରାହୁଲ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଟିନାର ବଡ଼ ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ରାହୁଲ କହିଲା କ’ଣ ବିନା କଣ୍ଡୋମରେ ସେକ୍ସ କରି ହୁଏ । ଟିନା କହିଲା ତୁମେ କ’ଣ ଶିଖିନ । ରାହୁଲ କହିଲା ନା । ଟିନା କହିଲା, ଆସ ମୁଁ ଆଜି ତୁମକୁ ଶିଖେଇବି । ରାହୁଲ ପ୍ୟାଂଟକୁ ଖୋଲିଦେଇ ଟିନା ତା ନେଟ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲା । ତା’ପରେ ରାହୁଲ ଉପରେ ଟିନା ଘପ କିନା ବସିଗଲା । ପୂରା ବାଣ୍ଡ ଟିନା ବିଆ ଭିତରେ । ରାହୁଲର ପାଟିରୁ ଆଃ ବାହାରିଗଲା । ଟିନା କହିଲା, କ’ଣ ମଜା ? ରାହୁଲ – ହୁଁ । ଟିନା ରାହୁଲ ଉପରେ ବସି ବାରବାର ତା’ ବିଆକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ରାହୁଲର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଚେଂଜ ହେଇଗଲା । ଟିନାକୁ ରାହୁଲ ଖାଲି ବାରବାର କହୁଥାଏ ଆଉ ଟିକେ କର । ଟିନା ତା ଏତେ ଦିନର ସବୁ ଭୋକ ମେଂଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲା । ଟିନାକୁ ରାହୁଲ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଟିନାକୁ ତଳକୁ ନେଇଆସିଲା । ମୁଣ୍ଡ ଉପର ତକିଆ ଟିନାର ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଦେଇ ଟିନାକୁ ଉଚ୍ଚା କରିଦେଲା । ବାରବାର ଟିନାର ବିଆ ଭିତରେ ରାହୁଲ ବାଣ୍ଡ ପୂରାଇବାରେ ଲାଗିଲା । ଟିନା କହିଲା, ବାଃ ତୁମେ ତ ସବୁ ଶିଖିଛ । ଏମିତି ରାତି ସାରା ଚାଲିଲା । କେବେ ଟିନା ଉପରେ ତ କେବେ ରାହୁଲ ଉପରେ… । ଭୋର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରକୁ ଫେରି ଆସିଲା । ଏମିତି ଯେତେଦିନ ଟିନା ଥିଲା, ସବୁଦିନ ରାହୁଲ ଟିନାର ଗିହାଁଗିହିଁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଚାଲିଲା… ।
Odia sex stories, odia sex kahani, odia jouna kahani, banda bia gapa

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*