ଗୋଆ-୨(ଭ୍ରମଣ କାହାଣୀ) Goa-2 (Travel Story)

ନମସ୍କାର ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ, ମୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ Miss K ଗୋଆ ଭ୍ରମଣ କାହାଣୀ ର ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ବିଳମ୍ବ ହେତୁ ଦୁଃଖିତ, ଆଶା କରେ ଭଲ ଲାଗିବ।

ସେ ରାତି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କଟିଲା। ପରଦିନ ସକାଳ 6ଟା ରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ମୁଁ ଉଠି ତଳକୁ ଆସିଲି ସମସ୍ତେ ଶୋଇ ଥାଆନ୍ତି ମାନି ଉଠି ସରିଥାଏ ଓ ଗୋଟାଏ ଚଡି ଆଉ ଟପ ପିନ୍ଧି ବସି ମୋବାଇଲ ଟିପୁ ଥାଏ। ମୁଁ ମୋ ଚଡି ଖୋଜି ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି। ବ୍ରା ଖୋଜି ଖୋଜି ଦେଖେ ତ ରାଜୁ ତା ବାଣ୍ଡ ର ରସ ସବୁ ମୋ ବ୍ରା ରେ ପୋଛି ଦେଇଛି। ସେଇଟା ଆଉ ପିନ୍ଧିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ନଥିଲା, ଏଣୁ ଖାଲି ଟପ ଟାଏ ଉପରୁ ଗଳେଇ ଦେଲି। ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟପ ଉପରୁ ଦେଖାଯାଉଥାଏ। ଡୋର ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଗଲି ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟ ଶୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ବାଥରୁମ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହେଇ, ଟିକେ ଟ୍ରେନ ର କବାଟ ପାଖେ ଠିଆ ହେଇ ଝୁଲି ପଡି ବାହାରକୁ ଦେଖିଲି। କେତେ ପାହାଡ଼ ପାଖ ଦେଇ ଟ୍ରେନ ଯାଉଥାଏ। ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ପବନ ରେ ଟପ ଟି ଚାପି ହେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ମୋ ଦୁଧ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥାଏ। ଏତିକି ବେଳେ ଭାବିଲି କେହି ତ ଉଠି ନାହାନ୍ତି ଯାଉଛି ଗାଧେଇ ପଡିବି ନହେଲେ ହଇରାଣ ହେବି। ସିଟ ରୁ ଯାଇ ଟାୱେଲ ଆଣିଲି। ଆଉ ଗାଧେଇବାକୁ ଗଲି। ଟ୍ରେନ ବାଥରୁମ ରେ ପଶି ଟପ, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଚଡି ଖୋଲି କାନ୍ଥ ରେ ଝୁଲେଇ ଦେଲି, ଆଉ ଅଳ୍ପ ପାଣିଢାଳି ହେଇ ପୋଛା ପୋଛି ହେଇଗଲି। ସେଇଠୁ ଟାୱେଲ ଗୁଡେଇ ହେଇ ଡୋର ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଗୋଟାଏ ଟୋକା ଠିଆ ହେଇଥାଏ। ଟାୱେଲ ଟି ବହୁତ ଛୋଟ ଥାଏ ଏଣୁ ଗାଣ୍ଡି ନଦିଶିବାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ତଳେଇକି ପିନ୍ଧିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରୁ ଅଧା ଦିଶୁଥାଏ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଗାଣ୍ଡି ବି ଦିଶୁଥାଏ। ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ବି ଟାୱେଲ ଉପରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରିହେଉଥାଏ। ମୁଁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଧରି କ୍ୟାବିନ ଆଡେ ଚାଲିଲି ଆଉ ଟୋକାଟା ସେମିତି ଲାଲ ଗଡେଇ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ। ଭିତରେ ପହଞ୍ଚି ଡୋର ଲକ୍ କଲି କେବଳ ଭିକି ଆଉ ରାଜୁ ଶୋଇ ଥାଆନ୍ତି ବାକି ସବୁ ଉଠି ସାରି ଥାଆନ୍ତି। ମାନି ସେମିତି ଚଡି ଟପ ପିନ୍ଧି ମୋବାଇଲ ରେ ଲାଗିଥାଏ, ଆଉ ଶ୍ୱେତା ଗୋଟିଏ ସେମିଜ ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଶିବା କୋଳ ରେ ବସିଥାଏ। ଶିବା ଖାଲି ଗୋଟାଏ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥାଏ। ସୁମିତ୍ରା ଗୋଟିଏ ସର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଟପ ପିନ୍ଧିଥାଏ ଆଉ ଦେବୁ ତାକୁ କୋଳ ରେ ବସେଇ ଦୁଧ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମାଲିସ କରୁଥାଏ। ମୁଁ ଭିତରେ ପହଞ୍ଚି ଟାବେଲ ଟା ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ବ୍ୟାଗ ରୁ ଡ୍ରେସ କାଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଶିବା ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି କହିଲା,
ଶି-ଗୋଆ ପହଁଚିଲେ ତତେ ବାଲି ରେ ଗଡେଇ ଗଡେଇ କରିବି।
ମୁଁ-ରହ କାଟୁଛି
ଦେବା-(ଆର ପଟ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି କହିଲା) ଆଜି ରାତି ରେ ଏ ଟୋକି ମୋ ସହ ଶୋଇବ।
ଏମିତି ସେ ଦିନ ଟା ଚିପା ଚିପି, ବିପି ଦେଖାଦେଖି ରେ ଚାଲିଗଲା, ରାତି ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇଲି ଦେବା ସହ। ଭିକି ସହ ଶ୍ୱେତା, ଶିବା ସହ ସୁମିତା ଆଉ ରାଜୁ ସହ ମାନି। ଦେବୁ ମତେ ବୁଲେଇ ଦେଇ 69 ପୋଜିସନ ରେ କଲା, ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟି ରେ ନେଉଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ। ମୋ ଦେହ ରେ ଯେମିତି ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଉଥାଏ। ପରେ ଦେବୁ ମୋ ପାଟି ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହି ଗେହିଁ ରାତି ପହିଲା ଆମେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଗୋଆ। ସେଇଠୁ କ୍ୟାବ କରି ହୋଟେଲ ଗଲୁ। ହୋଟେଲ ରେ ୩ଟି ରୁମ ବୁକ କରା ଯାଇଥାଏ। ଦୁଇଟି ବଡ଼ ରୁମ ଓ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ରୁମ। ପୁଅ ମାନେ ମିଶି ସ୍ଥିର କଲେ ରେ ଯେ ପ୍ରଥମ ବଡ଼ ରୁମ ରେ ରାଜୁ ଆଉ ଶିବା ରହିବେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସହ, ଦ୍ଵିତୀୟ ସାନ ରୁମ ରେ ଦେବୁ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସହ ଆଉ ଶେଷ ବଡ଼ ରୁମ ରେ ଭିକି ଦୁଇଟି ଝିଅ ସହ। ପ୍ରତି ଦିନ ପୁଅ ମାନେ ରହୁଥିବା ରୁମ ଓ ରଖିଥିବା ଝିଅ ଙ୍କୁ ଅଦଳ ବଦଳ କରିବେ। ଲିଫ୍ଟ ରେ ଉପର ମହଲା କୁ ଯିବା ପରେ ଶିବା ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲା ଓ କହିଲା ହୋଟେଲ ରୁମ ଭିତରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ନିୟମ ମାନିବାକୁ ପଡିବ।
୧- ହୋଟେଲ ଭିତରେ କୌଣସି ଝିଅ ଚଡି ବ୍ରା ଠାରୁ ଅଧିକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏପରିକି ରୁମ କୁ ରୁମ ସର୍ଭିସ କି ୱେଟର ଆସିଲେ ବି ତା ସମ୍ମୁଖ ରେ ବ୍ରା ଚଡି ରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ।
୨- ସବୁଦିନ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା ପୁଅ ମାନେ ଗାଧେଇ ଦେବେ।
୩- ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର୍ ଲଙ୍ଗଳା ଫୋଟୋ ବିପି, ଭିଡିଓ ଆଉ ସବୁ ପୁଅ ମାନେ ଉଠେଇ ପାରିବେ।
ଶେଷ ଅପ୍ସନ ରେ ମୁଁ ରାଜି ହେଲିନି, ଏଣୁ ଶିବା ମତେ କହିଲା ଦେଖ ଏଠୁ ଗଲାପରେ ଆମେ କିଏ କୁଆଡେ ପଳେଇବା, ତମେ ସବୁ ଆଉ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ବାହା ହେଇଯିବ। ଆଉ ଆମେ କେବେ। ତମକୁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ପାରିବୁ, ନା କେବେ ଗେହିଁ ପାରିବୁ। ଏଣୁ ଏସବୁ ଫୋଟୋ ଭିଡିଓ ଆମେ ତମମାନଙ୍କୁ ମନେ ପକେଇବାକୁ ସାଇତି ରଖିବୁ।
ମୁଁ ରାଜି ହେଲି ପ୍ରଥମ ଦିନ ଗୋଟିଏ ରୁମ ରେ ରାଜୁ, ଶିବା ଆଉ ମୁଁ ରହିଲୁ, ଦ୍ଵିତୀୟ ରେ ଦେବୁ ଆଉ ମାନି, ତୃତୀୟ ରେ ଭିକି, ଶ୍ୱେତା ଓ ସୁମିତ୍ରା।
ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ରୁମ କୁ ଗଲୁ। ମୁଁ ବ୍ୟାଗ ପତ୍ର ରଖି ଘଣ୍ଟା ଦେଖିଲି ସମୟ ସକାଳ ୯.୩୦ , ବେଡ଼ ଉପରେ ବସିପଡି ଟିଭି ଅନ୍ କରୁ କରୁ, ଶିବା ଆସି ମୋ ଟପ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା।
ମୁଁ-ଏ କଣ କରୁଛୁ ?
ଶି-ଭୁଲିଗଲୁ ରୂଲ ନମ୍ବର ୱାନ୍, ବ୍ରା ଚଡି ନହେଲେ ଲଙ୍ଗଳା।
ମୁଁ-ଓଃ । ହଁ
ଶିବା-ହାତ ଟେକ ମୁ ଖୋଲି ଦଉଚି।
ମୁଁ ହାତ ଟେକିଲି ଆଉ ଶିବା ମୋ ଟପ ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କାଢ଼ିଦେଲା। ମୁଁ କଳା ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥାଏ। ତାପରେ ମୁଁ ଗାଧେବାକୁ ବାହାରିଲି ଆଉ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ସେ ଦୁଇ ଜଣ ମତେ ଗାଧେଇ ଦେବେ। ସେ ଦୁହେଁ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ମତେ ଲଙ୍ଗଳା ହେବାକୁ କହିଲେ। ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଲି ଆଉ ତିନି ଜଣ ବାଥରୁମ ରେ ପଶିଲୁ। (କ୍ରମଶଃ)

ଭାଗ ୧(ଏଠାରେ ପଢନ୍ତୁ) ????

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu sex storys in telugu languagetelugusex stories in telugu scripttelugu sxe storestelugu stories for sexthelugu sex stories combest telugu sex kathalusaas aur sali ki chudaisex telugu new storieswww hindi sex kathabedha gapaodia sex story odia fontnew hindi sex kathaakkavai karpalitha thambisali biatelugu sex book storiesbuthu stories in telugutelugusex stiriesgiha gehibia banda kathahot odia storyrecent telugu sex storiestelugu sex storryodia gihana kathawww telugu new sex storys comgiha gehi kathatelugu sex storys in teluguwww odia bhauja comବାଣ୍ଡbanda bia odia gapaodia sex kahani combedha gapabhauja.combanda bia kheladudha gapabia story in oriyaଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସtelugusex storis comodia sex story latestodia bia gapa 2010new odia sex story comnew odia sex storyଓଡିଆ ସେକ୍ସtelugu telugu sex storiesodia sex story newodia desi kahanibada biaodia bia.infull sex stories in teluguwww telugusex storestelugu sec storesodia sexy kathawww telugu sex stories newnew odia sexy storywww telugu sex storiestelugu sex storicebhauja odiasex stores telugu combanda bia giha gehiodia font sex storysax satoryodiya sex kahanioriya jhia dudhatelugu sex stories .comtelugu sex sotreodia sex story bookodia old sex storyoriya sex bookodia bp storyoriya hot stories in oriya languageodia hot gapabanda bia kahanitelugu six storissex telugu stories combia kathasex stories telugu scriptwww new telugu sex stories comletest telugu sex storieswww saxe story combhauja kuoriya hot stories in oriya languageodia bhabi sex storyteligu sex storeswww new odia sex storysex telugu stories combia banda gapabhabhi ki pyasodia sex store comthelugu sex stores comodia bhauja photosexstory odiatelugu sex stories comwww telugu new sex storys comtelugusex kathalu comtelugusex story comsex stories in telugu.comtelugu sx kathalusex storyinhindigiha gehi kathanew telugusex storiessadhu baba sex kahani