କମଳା ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗିହା – Kamala Mausi Nku Giha

ଆମ ପଡିଶା ଘର ସହିତ ଆମର ବହୁତ ଭଲ ସଂପର୍କ । ପଡିଶା ଘରେ ହେମନ୍ତ ମଉସା, କମଳା ମାଉସୀ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ବୋହୂ ରୁହନ୍ତି । ହେମନ୍ତ ମଉସାଙ୍କର ବଡ ବ୍ୟବସାୟ । ସେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅବି ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ବୋହୂ ମାଷ୍ଟରାଣୀ । କମଳା ମାଉସୀଙ୍କ ବୟସ ୪୫/୪୬ ବର୍ଷ ହେବ । ଭଲ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ । ଟିକିଏ ମୋଟୀ ତେବେ ବେଶୀ ମୋଟୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭଲ । ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋର ୪୫ ରୁ ୫୦ ବର୍ଷର ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଉପରେ ଆଖି । ଆଉ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ଗେହିଁବାକୁ ମୋ ମନ ଖାଲି ଖଲ ଖଲ ହୁଏ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଭାବେ କମଳା ମାଉସୀଙ୍କି କେମିତି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋତେ ଚାନ୍ସ ମିଳନ୍ତାକି ।

ଦିନେ କ’ଣ କାମ ଥିବାରୁ ବୋଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ କଂପୁଟର କ’ଣ ଖରାପ ଥିବାରୁ ମୋତେ ଡାକିଦେବା ପାଇଁ
କମଳା ମାଉସୀ ବୋଉକୁ କହିଥିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ସମୟ ସେତେବେଳକୁ ୩ଟା ବାଜିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଘରେ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ । କମଳା ମାଉସୀ ଏକୁଟିଆ କଂପ୍ୟୁଟର ପାଖରେ ବସିଥିଲେ ।
ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ – ଆସିଲୁ ଆସିଲୁ, କଂପ୍ୟୁଟରଟା କ’ଣ ଖରାପ ହୋଇଛି ଟିକିଏ ଦେଖିଲୁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ହଉ ଦେଖୁଚି, ମୁଁ ଯାଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆଗରେ ପଡିଥିବା ଚେୟାରରେ ବସିଲି ।
ସେ କହିଲେ – ଭାରି slow ଚାଲୁଚି । ସମୟ ସମୟରେ hang ହୋଇ ଯାଉଛି ।
ସେ ତାଙ୍କ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଉଠିଗଲେ । ବନ୍ଦକରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ସେ ଆସି ପାଖରେ ବସିବାରୁ ମୋ ମନ କ’ଣ ହେଇଗଲା । ସହଜେ ତ ତାଙ୍କ ପରି ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ସଂଭାଳି ରହି ପାରେନି । ଆଉ ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ହୋଇଥିଲେ ତ ମନହୁଏ ଦିନ ସାରା ଗେହିଁବାକୁ । କଂପ୍ୟୁଟର ଖୋଲି drive ସବୁ ଚେକ୍ କଲି ।
କହିଲି – programme file corrupt ହୋଇ ଯାଇଛି, format କରିବାକୁ ହେବ ।
ମାଉସୀ କହିଲେ – ଯାହା କରିବା କଥା କରି ଠିକ୍ କରିଦେ ଯେପରି ଭଲ ଚାଲିବ ।
ମୁଁ କଂପ୍ୟୁଟର format କଲି ।
ମାଉସୀ କହିଲେ – ଭାରି ଗରମ ହଉଚି, ମୁଁ ଟିକେ ବ୍ଲାଉଜଟା ଖୋଲିଦେଇ ଆସୁଚି ।
ମାଉସୀ ଉଠିଗଲେ । କଂପ୍ୟୁଟରର my document file ସବୁ E drive ରେ ପକେଇଲି ।
ଆଣିଥିବା ମୋ pen drive ରୁ mature sex video କଂପ୍ୟୁଟରର E drive ରେ load କଲି । ମାଉସୀ ଆସି ସୋଫା ଉପରେ ବସି ମୁଁ format କରିବା ଦେଖୁଥିଲେ ।
କହିଲେ – ମୁଁ ତ ତୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ସବୁ ଶିଖି ଯାଆନ୍ତି ।
ମୁଁ କହିଲି – ହଁ ।
ମାଉସୀ କହିଲେ – ସବୁଦିନେ ଏତିକି ବେଳକୁ ଆସୁନୁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ଘରେ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି ।
ସେ କହିଲେ – ଏତେବେଳେ ଘରେ କେହି ନଥାନ୍ତି ବା । ମଉସା ସକାଳୁ ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ଦଶ କି ଏଗାର ।
ପୁଅ ରାତି ନଅଟା ବେଳକୁ ଆସେ । ବୋହୂ ସାଢେ ଦଶଟା ବେଳେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉ ସାଢେ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଫେରେ ।
ଏକୁଟିଆ ଘରେ ମୁଁ ଭାରି ବୋର୍ ହଉଥିଲି । ଏଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆସିବା ପରେ କଂପ୍ୟୁଟର ଶିଖିବାରୁ ଆଉ ବୋର୍ ଲାଗୁନି ।
ମୁଁ କହିଲି – ହଉ, format ତ ହେଇଗଲା ଅନ୍ୟ programme ବି load କରିଦେଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଟିକିଏ test କରି ଦେଖୁନୁ । ମୁଁ e drive ରୁ ଗୋଟିଏ video ଚଲେଇ ଦେଲି । ମାଆ ପୁଅଙ୍କର ଗୋଟାଏ ସେକ୍ସ ଛବି ।
ପୁଅ ମାଆର ବିଆକୁ ଦିଇ ହାତରେ ମେଲେଇ ଧରି ଚାଟୁଚି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ video ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।
ମାଉସୀ ଦେଖି ଦେଇ କହିଲେ – ଛି, ଏଗୁଡା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା?
ମୁଁ କହିଲି – କ’ଣ?
ସେ କହିଲେ – ଏଗୁଡା କ’ଣ net ରୁ ଆସିଲା କି? ଆମର ତ net ନାହିଁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ତୁମର ଥିଲା ।
ସେଇଥି ପାଇଁ slow ହଉଚି । ମୁଁ ସେଗୁଡା delete କରି ଦେଉଛି । ମୁଁ ପୁଣି ଗୋଟାଏ video ଖୋଲିଲି । ଏଥରେ ପୁଅ ମାଆର ଗୋଡକୁ ଟେକିଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେହୁଁଚି । ତାକୁ ଦେଖି ମାଉସୀ heat ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ନାକ ନାଲି ପଡିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି – delete କରି ଦଉଚି ।
ସେ କହିଲେ – ହଁ । ଏଗୁଡା କ’ଣ? ଏତେ ବଡ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ସହିତ ଛୋଟ ପିଲାଟା.
ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ଏଗୁଡା ଅଛିତ ।
ସେ କହିଲେ – କେମିତି ଆସିଲା?
ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଜାଣିନି ।
ସେ କହିଲେ – ହୁଁ ।
ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଟିକିଏ ହାତ ପକେଇ ଦେଲି ।
ସେ ଜାଣି ଜାଣି କହିଲେ – ମତେ ଦେଏ ମୁଁ delete କରି ଦଉଚି ।
ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସି ଦେଖିଲେ ଆଉ delete କଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ
ଟିଙ୍ଗେଇ ଖାଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ହେଉଥାଏ । ସେ ମୋର tent ଭଳି ଟ୍ରାଉଜରକୁ ଟେକି ରଖିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ଏମିତି କେଉଁ
ଦେଶରେ ହୁଏ?
ମୁଁ କହିଲି -ଆମେରିକା,ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ foreign country ରେ ହଉଚି ।
ସେ କହିଲେ – ହୁଅନ୍ତି । ଏମିତି କ’ଣ ହଉଚି ।
ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖି ଦେଲି ।
ସେ କହିଲେ – ଏଇ, ଇଏ କ’ଣ ହଉଚି? ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଡରିଗଲି ।
ତାପରେ ସେ କହିଲେ -ମୁଁ ତୋ ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ । ଏମିତି କ’ଣ ହଉଚୁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ଚାଲୁନ ଆମେ ଟିକିଏ ସେମିତି ହବା ।
ସେ କହିଲେ – ଏସବୁ ପାପ କାମ ।
ମୁଁ କହିଲି – କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତମର ତ ଏବେ ଆଉ ପିଲା ହବାର chance ନଥିବ । ତମର mense ତ ବନ୍ଦ ହେବଣି । ତେଣୁ ଡରୁଚ କାହିଁକି । ତାଛଡା ତମ ବିଆ ତ ଏବେ ଢିଲା ହୋଇ ଯିବଣି video ର ସେ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଭଳି । ମାଉସୀ କିଛି ନକହି ନୀରବ ରହିଲେ । ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଉପର ଶାଢୀରେ ହାତ ମାରିଦେଲି । ସେ କହିଲେ – କିଏ କାଳେ ଆସିଯିବ । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଜାଣିଲି ମୋତେ signal ମିଳିଗଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ମାଉସୀଙ୍କର ମନ ଅଛି । ମୁଁ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଦିଇ ଗାଲରେ ଦିଇଟା ଚୁମା ମାରିଦେଲି ।
ସେ କହିଲେ – ତୁ ଏତେ ଅଭଦ୍ର ।
ମୁଁ ପଚାରିଲି – କ’ଣ ଅଭଦ୍ର? ମାଉସୀ କହିଲେ – ଏ video ସବୁ ତୋର ସେଇ pen drive ରେ ଆଣିଚୁ ନା?
ମୁଁ ଜାଣିଚି, କିନ୍ତୁ ଜାଣି ଜାଣି କହୁ ନଥିଲି । ଏଥର ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ମାଉସୀ ଟିକିଏ ମୋଟୀ । ଠିକ୍ ମୋ ଉଚତାର । ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ଚଉଡା । ଏମିତି ମାଇକିନିଆଙ୍କ ବିଆ କଥା ଭାବି ମୁଁ ତ ସବୁବେଳେ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି ।
ମାଉସୀ କହିଲେ – ଟିକିଏ ରହ,
ମୁଁ ଦାଣ୍ଷ କବାଟଟାର hook ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସେ । ସେ hook ବନ୍ଦ କରି ଆସବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଟ୍ରାଉଜର ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସାରିଥିଲି ।
ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସି କହିଲେ – ସେ video ରୁ ଗୋଟାଏ ଲଗାଉନୁ ।
ମୁଁ ଗୋଟାଏ video ଲଗେଇଲି । video ରେ ମାଆ ପୁଅ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଉଥିଲେ । ପୁଅ ପ୍ରଥମେ ମାଆ ବିଆରେ ବାଣ୍ଷ ପୁରେଇ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁବା ପରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛିପ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲା । ମାଉସୀ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ହସିଲେ । ମୁଁ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଶାଢର ଖୋଲି ପକେଇଲି । ସେ ବାଧା ଦେଲେ ନାହିଁ । ମାଉସୀଙ୍କର ଓସାରିଆ ମାଂସାଳ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ବାଳଭର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚା ବିଆକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମାଉସୀଙ୍କର ଓହଳି ପଡିଥିବା ପାଚଲା ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋତେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ।
ମାଉସୀ କହିଲେ – ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରିବିନି, ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଓଦା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଛବିର ସେ ଟୋକା ଭଳି ତୁ ମତେ ଶୀଘ୍ର ଗେହିଁ ପକା ।
ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦିଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଧରି ବିଆରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟି ପକେଇଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ମାଡି ଧରି କହିଲେ – ଖାଇ ଯାଆ.ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇ ଯାଆ । ବହୁତ ଦିନ ହେବ ମୋ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ମୁହଁ ଦେଖିନି । ଆଜିକାଲି ତ ତୋ ମଉସା ଆଉ ମୋତେ ଗେହୁଁ ନାହାନ୍ତି । ତୁ ଯେତେ ପାରୁଚୁ ମତେ ଗେହିଁ ପକା । ମୁଁ ଅଧିକ ଉନ୍ମାଦନାରେ ବିଆକୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ବୁଲି ପଡି ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି । ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ।
କହିଲେ – ଅନେକ ଦିନ ପରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଲା ।
ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରୁ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଫାଟରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲି । ତାଙ୍କର ଓସାରିଆ ନାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫସ୍ କରି ପଶି ଗଲା । ମୁଁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମାଉସୀଙ୍କର ଓସାରିଆ ଢିଲା ବିଆକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସେତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛେପ ବୋଳି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ନାହିଁ ନାହିଁ ମତେ ଭାରି କାଟିବ । ମୁଁ ମାନିଲି ନାହିଁ । ତାଙ୍କୁ ପେଟେଇ ଶୁଆଇ ପକେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲାକରି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଲି । ମାଉସୀ ଛାଟିପିଟି ହୋଇ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି । ମୁଁ ଟିକିଏ ସମୟ ରହିଗଲି । ତାପରେ ପଶିଥିବା ଅଧା ବାଣ୍ଡକୁ ଅଳ୍ପ କାଢିଆଣି ପୁଣି ଜୋରରେ ଦାବିଦେଲି । ମାଉସୀ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା – ବୋଉଲୋ, ମରିଗଲି । ଥାଉ, ଛାଡ ମତେ । ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଧୁମ୍ ଗେହିଁବା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ବିଆ ପୁଣିଥରେ ପାଣି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


bhauja.comrecent odia sex storytoki biatelugu sex stories in newtelugusex storyestelugu sex.storiesbia banda compukulo gulasunita ki chudai ki kahanisex stories telugu newodia bia banda imageଓଡିଆ ସେକ୍ସodia banda bia gapabanda bia gapanew odia sex gapatelugu srx storestelugusex storybhauja ku gehilisex telugu stories newtelugu sex.storiesnew telugusex storieswww telugu new sex storesbhauni gihasex stores telugu newodia gehiba gapaodia desi gapasabina1818bedha gapatelugu sex stories in telugu versionwww telugu sex stories newtelugubsex storiessexy story in odiasex story oriyatelugu new sex katalutelugu sex stobest telugu sex kathaludesi odia sex storysex story in odia languagebanda bia kahaniwww telugu sex stories netodisha biasex stories telugu latesttelugu six storysex gapa in odiasex stories in telugu comtelugu sex stories waporiya hot storytelugusex kathalu comupdated telugu sex storiesreal life telugu sex storiesodiya sex story newsex stories in telugu comdesi odia sex kahaniodia hot storytelugusex stotiesodia banda bia kathaodia bedha storyakkavai karpalitha thambikhudi biaବାଣ୍ଡtelugusex storieodia new sex storytelugu sex stories telugu scriptupdated telugu sex storiesஅக்காவை மிரட்டிgiha gehi kathaoriya jhia ra bia photosex stories latest in telugubengali x storyodiya sex booktelugusex storys comodiasex storioriya sex storiesodia story sextelugusex storidesi odia sex kahanibapa jhia odia sex storytelugu sex stories telugu scripttelugu stories for sextelugu stories for sexwww telugu x stories comodiya sex gapatelugu sec storestelugu. sex storiesbhaujawww latest telugu sex storiestelugu sx kathaluodia banda bia photoodia re jouna kathawelcome to odia sex storyodia sex magazinetelugu sex stoierslavanya lanjayanamwww sex stroy comsex telugu stories new