Kete Dinara Asha Thia 300

କେତେ ଦିନ ର ଆଶା ଥିଲା – Kete Dinara Asha Thila

Hi ମୁଁ ତୋଫାନ
23 ବର୍ଷ ବୟସ ଉଛତା 4.9 ହବ କାହାଣୀଟି 6 ମାସ ପୂର୍ବର । ମୁଁ ଭାଉଜ. com ର ପୁରୁଣା ପାଠକ ଷ୍ଟୋରୀ ସବୁ ପଢି ପଢି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ ଖାଲି sex ଆଉ sex ହି ଥିଲା କେତେ ବେଳେ ମିଳିବ ସୁଜଗ
ମୋର ଗୋଟେ gf ବି ଅଛି ତା ସହ ବହୁତ କଥା ହୁଏ sex chat ଏମିତି ବହୁତ କିଛି ହେଲେ କେବେ ସୁଜଗ ପାଇନି ତାକୁ ଗେଇବାକୁ ମୋର1ମନ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଥିଲା gf ହଉ କି ଆଉ କେହି full ଗେଇବାକୁ ମନ ମର ଖାଲି ମୁଠିଆ ମାରି କାମ ଚଳେଇନେବାର ରାତିରେ ମୋ ରୁମ ରେ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ପଢି ମୁଠିଆ ମାରେ ମୁଁ
ଦିନେ ମୁଁ live ଭିଡ଼ିଓ କୋଲ ର ଗୋଟେ app download କଲି ସେତିରେ କୋଲ କରି ମୁଁ ମୁଠିଆ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ଟିକେ କଥା ହେଲା ଖାଲି ହସିଲା ଆଉ କାଟିଲା ଏମିତି କେତେ କୋଲ କଲି ଯଦି ପୁଅ ଉଠା e ତ କାଟି ଦେବାର ଆଉ ଝିଅ ହେଲେ ବାଣ୍ଡ କଡୀ ମୁଠିଆ ମରିବାର ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ କଲି ବହୁତ ମଜ଼ା ଆସିବାର ଦିନେ ମୁଁ ପୁରା ଓପେନ ହେଇ କୋଲ କଲି ଆଉ ମୁଟିଆ ମାରୁଥିଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ଉଠେଇଲା ତା face ଅସୁନଥିଲା ଖାଲି ବେକ ରୁ ତଳ ସବୁ ଦିଶୁଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ହଲାଉଥିଲି ସେ ବି mo ବାଣ୍ଡ କୁ ଲୋଭ ରେ ଦେଖୁ ଥିଲା ତା ପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାରିଗଲା କୋଲ ଚାଲି ଥିଲା ଏଥର ସେ କଥା ହେଲା hello କହିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଥାଙ୍କୁ କହିଲି କାରଣ ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ତ ମୁଁ ମୁଠିଆ ମରୁଥିଲି ସେ ok କହିଲା ମୁଁ ତା ନାଁ ପଚାରିଲି ରୁଚି କହିଲା
T – ତମ କଉ ଜିଲା
R ।- ନୟାଗଡ଼
T – ତମ କୁ ଦେଖି ରହିପାରିଲି ସେତି ପାଇଁ ବହାରିପଡ଼ିଲା
R – ହଂ ମୁଁ ଦେଖିଲି କଣ ହେଲା ସବୁ
T – ସତରେ ଯିଏ ତମ କୁ ଦେଖିବ ନିଶ୍ଚୟ ହଲେଇବ
T ।- ମୁଁ ଏମିତି ସବୁ ବେଳେ ତମ କୁ ଦେଖି ହଲେଇ ବାକୁ ମୋର ଇଚ୍ଛା
ଏମିତି କଥା କଥା ରେ ତା number ମାଗିଲି ସେ ଦେଲା ତା ପରେ ଆମେ whataapp chet କଲୁ ଡେଲି ତାକୁ ଭିଡ଼ିଓ call କରି ମୁଁ ମୁଠିମାରେ ଆଉ ସେ ବି ତା ଦୂଧ ସବୁ ଦେଖାଏ ତା ଦୂଧ34 ହବ ଆଉ ଅଣ୍ଟା30 ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ36 ହବ ବୋଧେ 22 ବର୍ଷ ର ଟୋକି ଟା ତାକୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ସେ ନିଜେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିବନି
ପ୍ରାୟ2 ମାସେ ଗଲା ପରେ ଗୋଟେ କଣ କାମ ରୁ ସେ ବାହାରି ଯିବ ବୋଲି କହିଲା ଆଉ ସେ ଏକା ଯିବ କହିଲା ବେଙ୍ଗଲୋର ରେ ତାର କିଏ friend ଥିଲା ତାକୁ ମିସି ବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ବି ରାଜି ହେଇଗଲେ
ସେ ମତେ କହିଲା ଯଦି ମିସି ବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଆସ ମିସି କି ଯିବା ମୁଁ କଣ ମନା କରିପାରିବି ତାର confrom ଟିକେଟ ଥିଲା bbsr ରୁ ମୁଁ ଗୋଟେ waiting କାଟିଲି bbsr ପହଂଚିଲି ଷ୍ଟେସନ ରେ ପହଂଚି ତାକୁ କୋଲ କଲି ତା ବାପା ତାକୁ ଛାଡି ଆସିଥିଲା ସେତି ପାଇଁ ସେ ମିସିଲାଣି ଟ୍ରେନ ଛାଡିଲା ପରେ ମୁଁ ତା seet ଟା ଖୋଜି ସେଠି ପହଁଚି ଲି ସେ ବସିଥିଲା ଓ କି ଝିଅ ଟା କୋଲ ରେ ଆଉ ତା ଫୋଟୋ ରେ ଯେତେ sexy ଦିଶୁଥିଲା ତା ଠାରୁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ସେ jens ଆଉ ତ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଦୀ ଥିଲା ସେଠି ଆମ କୁ ତ କେହି ଚିହିଁ ବାର ନାହିଁ ସେତି ପାଇଁ ଆମେ ଆରାମ ସେ ବସି କଥା ହେଲୁ ଆମେ ଆଗରୁ ବହୁତ sex chet ଆଉ କୋଲ କରିଛୁ ସେତି ପାଇଁ ଲାଜ ବିଲକୁଲ ନଥିଲା ମୁଁ ତା କୋଳ ରେ ସୋଇ ରହି କଥା ହଉଥିଲି ସବୁ ଲୋକ ଆମକୁ ହିଁ ଦେଖୁ ଥିଲେ lovers ଭାବୁଥିଲି ସବୁ2 ଦିନ ଟ୍ରେନ ରେ ସବୁ କଥା ହେଇ ହେଇ ଗଲୁ ବେଙ୍ଗଲୋର ରେ ତା friend ଆମ କୁ ତା ଘର କୁ ନେଇଗଲା
ତା ସାଙ୍ଗ ବି ବହୁତ sexy ଥିଲା ଶାଢ଼ୀ ରେ full hot ଦିଶୁଥିଲା ତା ଘରେ ଛୋଟ ପିଲା ଗୋଟେ ଥିଲା6 ବର୍ଷ ର ଖାଲି ବାସ ଆଉ କେହି ନାହାନ୍ତି ତା ସ୍ବାମୀ କାମ ରେ ବାହାରେ ଅଧିକ ରୁହନ୍ତି ସେ ତା ଉପରେ ରୁମ ରେ ମତେ ରହିବାକୁ କହିଲା କାରଣ ଦିନରେ ଘରେ ସାହି ପଡିଶା ସବୁ ଆସନ୍ତି ମୁଁ ଫ୍ରେଶ ହେଇ tv ଦେଖୁଥିଲୁ8 ହବ ରୁଚି ଆସିଲା ଖାଇ ଡାକି ବାକୁ ଖାଇବା ସମୟରେ ଆମେ ବହୁତ କଥା ହେଲୁ ତା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ସେ ତଳେ ଆଉ ମୁଁ ଉପର ରୁମ କୁ ଗଲୁ ତା ସାଙ୍ଗ ଅଳ୍ପ ଜାଣିଛି ଆମେ friend ବୋଲି ଆଜିକାଲି ପୁଅ ଝିଅ friend ମନେ ଗେଇହବା ଟା comon କଥା ରାତିରେ ମୁଁ sms କରି ଡାକିଲି ତାକୁ ସେ ଧୀରେ ଆସି ଲା କଣ ହେଲା ପଚାରିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡି ଧରିଲି ଆଉ କିସ କରିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲି ସେ ବି ସପୋର୍ଟ କଲା5 ପରେ ସେ ଯାଉଛି କହିଲା ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ଜାଣିଲେ କଣ ଭାବିବ ମୁଁ କହିଲି ସେ ଏମିତି ରେ ବି ଜାଣିଥିବେ ରୁହ ଟିକେ କହି ମୁଁ କିସ କରି ଚାଲି ଲି ଏଥର ସେ ବି ଗରମ ହେଇଗଲାଣି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା34ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆହା ଏମିତି ସବୁ କରୁଥିଲା ତା night ଡ୍ରେଶ ଟା ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ତା ଦୂଧ ସବୁ ଦଳି ଚାଲିଲି ତା ପେଟ ନାଭି ଅଣ୍ଟା ସବୁ କୁ ଖାଲି ଚାଟି ଚାଲିଲି ସେ ମତେ ଜାବିଡ଼ି ଧରି kis କରୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୋଧ ପୁରା ଲାଲ କରିଦେଲି ତା panty ରେ ହାତ ମାରି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିଲା ଗୋଟେ ଆଗୁଳି ରେ ତା ବିଆ କୁ ଗେଇଲି ପଚ ପଚ ହଉଥିଲା ଟୋକି ଆଗରୁ କାହାଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛି ବୋଧେ ମୋର କଣ ମୋର ତ କେତେ ପୂଜା ପାଠ ପରେ ବିଆ ମିଳିଛି ଗେଇବା କଥାଏତିକି ବେଳେ ତା ସାଙ୍ଗ ଡାକିଲା କଣ ପାଇଁ ସେ ଜଲଦି ଡ୍ରେଶ ଟା ପିନ୍ଦୀ ତଳକୁ ଚାଲି ଗଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରୁନଥିଲି ମୁଠିଆ ମାରି ଶୋଇପଡ଼ିଲି ଆଉ ତା ପର ଦିନ ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗ କୁ ଗୋଟେ ବେଡ଼ ରେ ସୁଏଇ କେମିତି ଗେଇଲି କହିବି
Gmail [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odiya sexstorytelugusex stories in telugusx storiodia sexstorywww new odia sex story comtelugusex stories latestodia gihanasex story in odia languagebhauja odia sex storybia kathatelughu sex storiesgiha gehisex story in odiyafull sex stories in teluguwww odiabia inwww telugu new sex stores comtelugusex storiesbhauja comsex telugu stores combhauja comtelugu sex stories telugutelugu sax storeswww telugu sex book comsex katha comஅக்காவை மிரட்டிodia sexy gapaoria sex storytelugu.sex.storesodia bhauja bia photowww hindi sex storry combada dudhaodia jouna kahaniodia banda bia gapatelugu swx storiesbia banda combhauja .comhinde sxe storynew odia sexy storywww.telugusex storiessex story in odishasadhu baba sex storieswww telugusex storys comwww telugu sex stories intelugu sex sex storieswww sax story comwww sex telugu stores comnew odia sexy storybhauja com odia sex storyodia jauna kahanioriya bia gapaoriya bia gapabhauja ku gehiliஅக்கா சூத்துtelugu stories in sexodia sex story in odia scriptdesi odia storybhauja biaodia language sex storysex telugu stories newtelugu telugu sex storiesodiasex kahaniodia bedha bedhei gapabia story in oriyabhauja gapanew sex story in odiaindian telugusex storiesodia gihagehi gapaஅக்கா சூத்துodia jouna kahanibhauja odia sex storyodia giha gapatelugu kotha sex storiesbhauja gapalatest telugu family sex storiesodia nua sex storyodia language sex storyindian telugusex stories