ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି – Khudi nka Gandi Sandi Re Anguli Marili

ଖୁଡିଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସବୁବେଳେ ମିଳାମିଶା କରିବା ଏତେ ସହଜ ନ ଥିଲା | ଦାଦା କାଳେ ସନ୍ଦେହ କରିବେ ବୋଲି ଖୁଡି ବି ଖୁବ୍ ଡରୁଥିଲେ | କେତେବେଳେ କେମିତି ଟିକିଏ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକୋଉଥିଲି | ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ଚୁଚୁମି ପକୋଉଥିଲି | ଶାଢ଼ୀ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଚିପି ଦଉଥିଲି | ଆଉ ତଳ ପଟରୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ସାୟା ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆରେ ହାତ ମାରି ଦେଉଥିଲି | ସିଏ ବି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରକୁ ଟାଣି ନେଇ ଚାପି ଧରୁଥିଲେ | ଟ୍ରାଉଜର ମିଶା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଚାପା କଣ୍ଠରେ ମୋ କାନରେ କହୁଥିଲେ – ସତରେ ରାଜୁ, ତମେ ମତେ ଯାହା କଲଣି ନା, ମୁଁ ତମ ପାଇଁ ପାଗଳୀ ହୋଇଯିବି |
ମୁଁ ଦିଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୁଠେଇ ଆସ୍ତେ ଦଳି ପଚାରିଲି – ଖୁଡ଼ି, ଏହା ଭିତରେ ଦାଦାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ହେଇନି କି? ଖୁଡି ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ – ହଁ, ଗଲା କାଲି ରାତିରେ ହେଇ ଥିଲୁ.ହେଲେ ତମ ସହିତ ହେଲା ପରେ, ତମେ କଲେ ଯୋଉ ମଜା ଆଉ ଆନନ୍ଦ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ମଜା ମିଳୁନି |
ମୁଁ ତଳପଟୁ ଶାଢ଼ୀ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସାଉଁଳି ସାଉଁଳି ବିଆ ଭିତରକୁ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଦେଲି | ଖୁଡି ଚମକି ପଡିଲେ | ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଶିତ୍କାର ଶୁଭିଲା : .ଆଃ | ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ରାଜୁ , ତମେ ଆଉ ସେଇଠି ହାତ ମାରନି.ମୁଁ ମୋଟେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି.
ମୁଁ ମୁଚୁକି ହସି କହିଲି – ଖୁଡି, ସତରେ କ’ଣ ଏବେ ଆଉ କିଛି ସୁବିଧା ହବନି? ତମେ ମତେ ଆଉ କେତେ କଷ୍ଟ ଦବ |
ଖୁଡି ମୋତେ ଚାହିଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କଲେ | ସେତେ ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇ ଗଲାଣି | ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡି, ଚାଲୁନ ଟିକେ ବାଡି ପଛପଟକୁ ଯିବା |
ଖୁଡି କହିଲେ – ଏବେ. ଆସି ଛଅଟା ବାଜିଲାଣି.
ମୁଁ କହିଲି – ହଁ.ମୋଟେ ୧୦ ମିନିଟ | ର କାମ.
ଖୁଡି ଚମକି ପଡିଲେ | କହିଲେ – ଏ.ମାଆ, ଏଇ ଅନ୍ଧାରରେ.
ମୁଁ କହିଲି – ତମେ ମନା କରିନି ଖୁଡି | ମୁଁ ଯାଉଛି, ତୁମକୁ ସେହି ଭଙ୍ଗା ଗୁହାଳ ଘର ପାଖରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବି.
ଖୁଡି ହସି ଦେଇ କହିଲେ – ସତରେ କ’ଣ ତମେ ଭାରି ମନ କରିଚ |
ମୁଁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜରଟାକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ଚଡି ତଳୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କାଢ଼ି ତାଙ୍କୁ ଦେଖେଇ କହିଲି – ଦେଖୁନ. |
ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | ଖୁଡି ଦେଖି ଦେଇ ଲାଜେଇ ଛେପ ଢ଼ୋକି କହିଲେ – ଏ ମାଆ. ତମର ଏଇଟା. | ହଉ, ତମେ ଆଗରେ ଯାଅ .ମୁଁ ଆସୁଚି |
ମୁଁ ଅନ୍ଧାରରେ ଯାଇ ବାଡି ପଛପାଖ ଭଙ୍ଗା ଗୁହାଳ ଘର ପାଖରେ ଅପେକ୍ଷା କଲି | ଭାରି ନିଛାଟିଆ ଯାଗା | ଚାରିଆଡେ ବହଳ ଅନ୍ଧାର | କିଛି ସମୟ ପରେ ଖୁଡି ପହଞ୍ଚିଲେ | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିଲି |
ଖୁଡି କହିଲେ – ରାଜୁ ଏଠି କ’ଣ ସୁବଧା ହବ | କେମିତି ହବା ଯେ .
ମୁଁ କହିଲି – ତମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ଖୁଡି | ତମେ କାନ୍ଥରେ ଭରାଦେଇ ନଇଁ ପଡି ପିଚାକୁ ଟେକି ରଖ . ମୁଁ ପଛ ପଟରୁ ପୁରେଇବି |
ସେମିତି ବାଗରେ ଗେହିଁବା ବିଷୟରେ ଖୁଡିଙ୍କି ବୋଧେ ଜଣା ନଥିଲା | ସେ ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁଲେ | ମୁଁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜର ଖୋଲୁ ଖୋଲୁ କହିଲି – ଖୁଡି. ଶୀଘ୍ର.ତମେ ଡେରି କରନି |
ଖୁଡି ଭଙ୍ଗା କାନ୍ଥରେ ଭରା ଦେଇ ହାମୁଡି ପଡିଲେ | ମୁଁ ପଛ ପଟରୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀକୁ ଟେକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳି, ପାଟିରୁ ପୁଳାଏ ଛେପ ଆଣି ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ବୋଳିଦେଲି | ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି, ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଅଳ୍ପ ମେଲାକରି ଧରିଲି |
ମୁଁ ଯେମିତି ଉନ୍ମାଦନାରେ ଫାଟି ଯିବି | ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ତଳ ପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ଫାଟକୁ ଅଣ୍ଡାଳି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ମାଡି ଦେଲି | ଚାପି ହେଇ ବାଣ୍ଡର ଅଧା ଅଧି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା | .ଆଃ. ଖୁଡିଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଦି ହାତରେ ଜାବୁଡିଧରି ଠେସ ମାରିଲି | ଏବେ ମୋର ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା | ଖୁଡି ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେଇ କହିଲେ – ରାଜୁ, ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି | ଜୋର ଜୋର କର.ମଜା ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି |
ମୁଁ ପିଚା ହଲେଇ ଜୋର ଜୋର ଠେସ ମାରି ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି | ବାଣ୍ଡ ବେଶ୍ ଚପେଇ ହେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଥପ୍ ଥପ୍ ଶବ୍ଦ କରି ପଶୁଥିଲା | ପଛରୁ ଗେହିଁବାକୁ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ଖୁଡିଙ୍କି ଗେହିଁବା ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡିକି ଦଳୁଥିଲି | ଗାଣ୍ଡିକି ଦଳୁ ଦଳୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଦେଲି | ଖୁଡି ପଛକୁ ମୁହଁ ବୁଲେଇ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଲେ | ଏମିତି ଗେହିଁବା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା | ସିଏ ବି ମସ୍ତ ହେଇ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିଚାକୁ ପଛକୁ ଠେଲି ଦଉଥିଲେ | ମୁଁ ହାତ ବଢ଼େଇ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ଦଳି ପକେଇଲି | ଖୁଡି କହିଲେ – ଏଇ ରାଜୁ , ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦଳୁନ | ଏ ଯୋଡାକ କ’ଣ ଇଟା ନା ପଥର.ଭାରି କାଟୁଚି, ଆଃ. ମୁଁ ମସ୍ତ ମଜାରେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ପଛ ପାଖରୁ ଭିଡିଧରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି | ମୋ ମୂଷଳିଆ ବାଣ୍ଡର ନିର୍ଘାତ ମାଡରେ ଖୁଡିଙ୍କ ରସାଳ ବିଆରୁ ବିଆରସ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ତଳକୁ ବୋହି ଆସିଲା | ସେ ଚାପା କଣ୍ଠରେ କହିଲେ – ରାଜୁ, ଜୋର ଜୋର କର.ଆହୁରି ଭିତରକୁ ଦାବି କରି କର.ଆଃ.ଉଃ .ବୋଉଲୋ.କେତେ ଭଲ ଲାଗୁଚି | ମୋ ବିଆ ଭିତରଟା ଯେମିତି ଗରମ ହେଇଚି ନା.ଆଃ.
ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ପଛପାଖୁ ଭିଡିଧରି ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ମୁହଁକୁ ଘଷି ପକେଇ ଚୁମା ଦେଲି | ମୁଁ ବି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନ ଥିଲି | ବାଣ୍ଡରୁ ଗରମ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ପାଇଁ ମୋତେ ଅସମ୍ଭାଳ କରି ପକାଉଥିଲା | କୋଉ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଯିବ ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁ ନ ଥିଲି | ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ପ୍ରବଳ ଭାବରେ ଗରମ ବିଆରସ ବୋହି ଆସିଲା | ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ | ଦୁଇ ଥର ଜୋରରେ ଠେସ ମାରି ଖୁଡିଙ୍କ ପିଚାକୁ ଜାବୁଡ ଧରି ମୋ ଉତାଳିଆ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ମାଡି ଦେଲି |
ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଗଲା | ଆଃ.ଓଃ.କି ସୁଖ ସତରେ.
ମୁଁ ଆସ୍ତେ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି | ଖୁଡି ତର ତର ହୋଇ ତାଙ୍କ ସାୟାରେ ଜଙ୍ଘ ଆଉ ବିଆକୁ ପୋଛି ପକେଇ ଚାରି ପାଖକୁ ଚାହିଁଦେଇ କହିଲେ – ଇଲୋ ମୋ ବୋଉଲୋ.ଏ ଯାଗାଟା କେତେ ନିଛାଟିଆ ମଁ .ମୁଁ ଯାଉଚି | ଆଜି ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା | ଏମିତି ପଛ ପଟରୁ କରିବାରେ ଭାରି ମଜା.
ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି – ଖୁଡି.ଏମିତି ମଝିରେ ମଝିରେ ପୁତୁରାକୁ ଟିକିଏ ଦୟା କରୁଥିବ.
ଖୁଡି ମୁହଁରେ ହାତ ଚାପି ହସିଲେ | କହିଲେ – ଦୁଷ୍ଟ କୋଉଠି କା’ର.
ମୁଁ ପଚାରିଲି – ଖୁଡି, କିଛି ଅସୁବିଧା ହବନି ତ?
ଖୁଡି କହିଲେ – ଅସୁବିଧା? କି ଅସୁବିଧା |
ମୁଁ କହିଲି – ଏଇ.ମାନେ, ଭିତରେ ଡିସଚାର୍ଯ କଲି | ତମ ପେଟରେ ରହି ଯିବନି ତ?
ସେ ଯିବାକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥିଲେ | କହିଲେ – ରହିଲେ ରହିବ.ଅସୁବିଧା କ’ଣ | ତମ ଆଡୁ ତମର ଆଉ ଗୋଟାଏ ଭାଇ କି ଭଉଣୀ ଆସିବ |
ମୁଁ ନିର୍ଲଜଙ୍କ ପରି ହସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲି | ସେ ମୁରୁକି ହସା ଦେଇ କହିଲେ – ତମେ ଡରୁଚ କି? ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାର କିଛିନାହିଁ. ସେମିତି କିଛି ହବନି.
ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡି, ତାହେଲେ ମତେ ଦବା ପାଇଁ ତମେ ଏତେ କୃପଣ କାହିଁକି ହଉଚ.
ଖୁଡି କହିଲେ – ଆରେ. ତମକୁ ଦବାକୁ ମୁଁ କୃପଣ କେତେବେଳେ ହେଲି.ତମକୁ ଦବାକୁ ତ ମୋର ସବୁବେଳେ ମନ. ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ମୁଁ ତ ତମକୁ ଟିକିଏ ବି ପାଖରୁ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ .
ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦେଇ କହିଲି – ସତ କହୁଚ ଖୁଡି.
ଖୁଡି କହିଲେ – କାହିଁକି ତମର ବିଶ୍ବାସ ହଉନି.
ମୁଁ କହିଲି – ତମ କଥାରେ ମୋର ପୁରା ବିଶ୍ବାସ | ଏଇ.ଖୁଡି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ଦବ.
ଖୁଡି ମୋତେ ପେଲି ଦେଇ କହିଲେ – ଯାଃ.ତମର ଖାଲି ସେଇ କଥାରେ ମନ |
ମୁଁ କହିଲି – ପ୍ଲିଜ ଖୁଡି, କୁହ.
ଖୁଡି ହସିଦେଇ କହିଲେ – ହଉ, କାଲି ଏତିକି ବେଳକୁ ଦେଖିବା.
ମୁଁ କହିଲି – କୋଉଠି | ଏଇଠି ତ |
ଖୁଡି ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରିଲେ |
ମୁଁ କହିଲି – ଓଃ.ଖୁଡି, ସତରେ ତମେ ଗ୍ରେଟ୍ .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sextelugu storiesbhauja sex storybia banda intelugu sex stories read onlinetelugu sex storys in telugu languagesex oriya storytelugu dex storiesodia new sex story comtelugu sex stoiersnua bhaujaodia bia kahanitelugusex stories in telugubhauja storytelugu stories for sexwww telugu sex storeys comtelugu sex stories listletest telugu sex storesgiha gehi storyoriya new sex storiestelgu sex storywww.telugusex storestelugu sex stories read onlinebia banda kathaodia bhauja bia photolatest sex stories telugutelugu new sex stores combhauja comodia rape sex storyodia sex story in odia scriptodia nua sex storyhot odia storybanda bia chitrabhauja comtelugu sex stories new updatesex story in odia languageall telugu sex storiesbia banda ladheitelugu sex stories 2018telugusex storeistalugu sax storestelugu sex kathalitelugu sex stories cobia gapatelugu sex stories nettelugu sex stories netoriya bia banda gapagiha gehitelugu sex books comodia bhauja bia photoodia desi gapaodia bapa jhia sex storyrecent odia sex storybhauja sex storyodia sex story bookwww telugusex storestelugu srx storesodia bia banda gapaodia sex story odia languagetelugusex stroiesbhauja comsex stores telugu newodia gehiba gapatelugu latest sex stories comodia giha gapaodia sex story khudiବିଆtelugu sexstorytelugu sex storeodia bhabi storywww telugu sex storys intelugu sec storesodia bhauja hot photobhauja dudhanew telugu sex stories in teluguoriyasex storysex story in oriya languagesex stores.combhai bhauni odia sex story