ଖୁଡି ଙ୍କୁ ରାତି ସାରା ମଜା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗଲୁ ମାରିଲି – Khudi Nku Rati Sara Maja Dei Tanka Galu Marili

ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ, ଓଡ଼ିଆ ଯୌନ କାହାଣୀ, ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଦୁଧ, ଗିହା ଗେହିଁ କଥା, odia sex story, kudi putura sex story, khudi ra bada dudha
ନମସ୍କାର ଭାଉଜ ର ଷ୍ଟୋରୀ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ମୁ ଆଲୋକ , ଘର- ଜଗତସିଂହପୁର,
ଆଜି ମୁ ମୋ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଖୁଡିଙ୍କ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛି ।ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରୀତି ।କଁ କହିବି ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭାଇମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯେ କେହିବି ବି ଦେଖିଲେ ସେ ପ୍ରଥମେ ସେକ୍ସ କରିବା କଥା ଭାବିବ।
ତାଙ୍କ ଆଗ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ପଛ ବି ସେମିତି ।
ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ନିହାତି 36 ହବ ।ତାଙ୍କ ଘର ପାଖକୁ ଲାଗି ଆମ ଘର । ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ସବୁ ବେଳେ ବାହରେ କାମ ରେ ବେସ୍ତ ରୁହନ୍ତି ।ରାତି 10 ରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ।ତାଙ୍କର ଖୁଡିଙ୍କ ସହ ଭଲ ସେ ପଡେନି ।ଖୁଡି ତ ଜଣେ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ ।ତାଙ୍କର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇବାକୁ ଦାଦା ରାଜି ନୁହନ୍ତି ।ସେଥିପାଇଁ ଖୁଡି ସବୁ ବେଳେ ମନଦୁଃଖ ରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ଅଛି 1.5 ବର୍ଷ ର ହବ ।ଝିଅ ଟେ ହେବାରୁ ଦାଦା ତାଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ବେଳେ ରାଗୁଥିଲେ ।ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଚାଲି ଥାଏ ଦାଦା ବୋଲବମ ଜୀବେ ବୋଲି ବାହାରିଲେ ।ଖୁଡି ଏକାଟିଆ ତାଙ୍କୁ ଡର ଲାଗୁଥାଏ ।ଗାଁ ରେ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ପୋଡି ଯାଇଥିବାରୁ ଲାଇନି ନଥାଏ ।ମୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜ ବସେଇ କି ଟିଭି।ସେ ଦେଖୁଥାଏ କାରଣ ଖୁଡିଙ୍କର inverter ଥାଏ ଆଉ ସୋଲାର ପ୍ଲେଟ ବି ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଲାଇନି ନଥିଲେ ବି କିଛି ଫରକ ପଡେନି । ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ ସେ ବି ମୋ ସହ ବସି ଦେଖୁଥାନ୍ତି ହଟାତ ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ସିନ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ ରିମୋଟ ଖୁଡି ଧରି ଥିଲେ ସେ chhanel ଚେଞ୍ଜ ନକରି ଦେଖିଲି ମୋତେ କହିଲେ ଆଲୋକ ତମେ ଖାଲି ଏସବୁ ଦେଖୁଛ ନା କୋଉଟି କାମରେ ଲାଗେଇଛ ।ମୁ ବୁଝି ଗଲି ଖୁଡି ଗରମ ହେଇଗଲେଣି ମୁ କହିଲି ନାଇଁ ଖୁଡି ସେମିତି କିଛି ଚାନ୍ସ ମିଳିନି ।ଖୁଡି ହସିଲେ କହିଲେ କାଇଁ କଁ କେହି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି କି ।ମୁ କହିଲି ନାଇଁ ଖୁଡି ଆଜି ଯାଏ ପସନ୍ଦ ର ଝିଅ ମିଳି ନାହାନ୍ତି ।ଖୁଡି କହିଲେ କେମତିଆ ଝିଅ ଦରକାର ।ମୁ ଭାବିଲି ଖୁଡିକୁ setting କରିବାର ବଢିଆ ଚାନ୍ସ ଟାଏ ।ମୁ କହିଲି ଖୁଡି ମୋର ତମ ଭଳି beauty,hot,sexy jhia darkar ।ଖୁଡି ହସିଲେ କହିଲେ ମୁ କଁ ଏତେ hot ନୁହେଁ ନହେଲେ ରାମ ଦାଦା ମୋତେ ଅବହେଳା କାଇଁକି କରିଥାନ୍ତେ ।ଖୁଡି ଏତିକି କହି ଦୁଃଖରେ ବସିଗଲେ ।ମୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି ଆଉଁଶି ବାକୁ ଲାଗିଲି।ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଗରମ ହେଇଗଲେଣି ।ଖୁଡି କହିଲେ ଆଲୋକ ଆଜି ତମେ ଆମଘରେ ଶୋଇପଡ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି ଆଉ ଆମ ଘରେ ବି ପଙ୍ଖା ଅଛି ଗରମ ହବନି ।ମୁ ହମ୍ମ କରିଦେଲି ।ତା ପରେ ଖୁଡି ମୁଁ ଆଉ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଶୋଇଲୁ । 1st ମୁ ବେଡ଼ ସିଡେ ରେ ସୋଇଲି ତାପରେ ଖୁଡି ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କାନ୍ତ କଡ ଲାଗି ଶୋଇଲୁ ।ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କ ଦେହର ବାସ୍ନା ରେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହେଇଯାଇଥିଲି ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଗରମ ହେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ମୁ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।କିଛି ସମୟ କରିବା ଭିତରେ ଅନୁଭବ କଲି ଖୁଡି ବି ଏଆ ସବୁ ଜାଣିସାରିଲେଣି ଆଉ ସେ କିଛି ନକହି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ।ତା ପରେ ମୋତେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ନିଦ ଆସିଗଲା ।ଖୁଡି ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରୁ କ୍ଷୀର ପେଇବାକୁ ଦେଇ ସୋଇ ପଡିଛନ୍ତି ହେଲେ ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ଆଉ ବ୍ଲୋଉଜ ଭିତରେ ପୁରେଇ ନାହାନ୍ତି ।ସେ ରାତିରେ ଅଜାଣତରେ ମୋ ପଟକୁ ବୁଲି ଗଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଇଟା ମୁ ମୁଂହ ରେ ବାଜିଲା ମୋତେ ଗରମ ଗରମ ଲାଗୁଥାଏ ।ହଠାତ ମୁ ନିଦ ରୁ ଉଠି ଦେଖିକି ମୋ ମୁଂହ ଉପରେ ଖୁଡିଙ୍କ 2ଟି ଦୁଧ ମୁ ଖୁସି ରେ ନାଚି ଉଠିଲି।ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ ଜାଣିକି ଆଖି ବୁଜି କି ସୋଇଲି ।ଖୁଡି ନ୍କ ନିଦ ବୋଧେ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ସେ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧ ମୋ ପାଟି ରେ ପଶିଛି ।ହଟାତ ମୋତେ ଲାଗିଲା ଝୁଡ଼ି ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଉଛନ୍ତି ।ତା ପରେ ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ନଜାଣିଲା ପରି ପଚାରିଲି ଖୁଡି ଏ କଁ କରୁଛ ଖୁଡି କହିଲେ ତମେ କଁ କରୁଛ ମୋ ଦୁଧ ପିଉଛ ଆସୁ ଶୋଇଲା ବେଳେ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲଗେଇ ଖୁସି ହଉଥିଲା ।ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ମୋତେ ଖୁସି କର ।ମୁ ଏ କଥା ଶୁଣି ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି ସଂଗେ ସଂଗେ ଠିଆ ହେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇଦେଲି।ସେ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଢିଆ ହତିଆର ହେଇଛି ।ତମ ଦାଦା ଭିଡକୁ ନୁଁହ ଛୋଟ ହତିଆର ରେ ମୋତେ ଖୁସି କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି ।ତମେ ଆଜି ଖୁସି କରେଇବ ମୋତେ ।ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୋଷି ବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ କେଶକୁ ଧରି ଜୋର ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଂକ ପାଟିରେ ମାଡି ଚାଲିଲି ମୋର ବିର୍ଜ ବାହାରିବା ଉପରେ ହେଇଗଲା ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କୋଉଟି ଛାଡ଼ିବି ସେ କହିଲେ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ଛାଡ । ମୋର ସବୁ discarge ହେଇଗଲା ।ତା ପରେ ଖୁଡି ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ହିଟ ହେଇଗଲା ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ମୋ ଉପରେ ଅପର ତଳ ହବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବାରେ ଲାଗିଥାଏ ତାଙ୍କ କ୍ଷୀର ବି ବାହାରୁଥାଏ।ସେ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଏମିତି ଚତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ।ଏମିତି 25 ମିନଟ ପରେ ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ କହିଲି ଖୁଡି ମୋର discହଁarge ହେଇଯିବ ।ଖୁଡି କହିଲେ ସବୁ ଭତରେ ଦେଇ ମୋ ଗରମ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କର ପ୍ଲିଜ ।
ମୋର ସବୁ ବାହାରି ଗଲା ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ସଫା କରିଦେଲେ ।କହିଲେ ଏମିତି ଶାନ୍ତି ସବୁ ଦିନ ମୋତେ ଦେଇ ପାରିବ ମୁ କହିଲି ନିଶ୍ଚିତ ଖୁଡି ଆଜିଠୁ ଏ ବାଣ୍ଡ ତମର ।ଖୁଡି ହସିକି ମୋତେ ଗୋଟେ ଲିପି କିସ ଦେଇ ବସିପଡିଲେ। ତା ପରେ ଆମେ ବାଥ ରୁମ ଯାଇ ସଫା ହେଇ ଆସି ଶୋଇଲୁ।

Writer: Alok

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu stories in sexodia desi gapatelugu sx kathalubhauja. combhauja .comtelugu aex storiesfull telugu sex storiesnew sex kathalutelugu sex stories.nettelugu ses storiessex stores telugu comodia desi storyodia gehiba gapatelugu sex sex storiesbia banda kahanibhauja bia photoବିଆ ଗପodia sex story bhaujaall telugu sex storiesodia bia banda kathaodia sex story bhaujatelugusex storeislatest sex telugu storiestelugu six storisodia giha storyodia sex pdftelugu sex kataoriya hot stories in oriya languagetelugu sex book storiestelugu new x storiesbhauja com odiaodia gihana gapatelugusex stories latestwww bedhei bhauja combhauja odiasexy story odiawww odia bia comoriya sex gapaodia banda bia kathabanda bia gapa with phototelugu sex storys in teluguwww thelugu sex stories comwww saxe story comodia sex story bookodia bia banda storyବାଣ୍ଡbengali sec storytelugusex kathalu comtelugusex story combia kahanitelugu language sex storestoki biafull telugu sex storiesbhauja saha sexbhauja. comtelugu sx kathaluakkavin mulaikhudi biabanda raja bia rani storytelugu sex new storesodiya sex story newsextelugu storiestelugu sex book storieswww.telugu latest sex stories.comodia sexi storytelugu sexy stories in teluguodiasexstories.netbanda bia chitraodia bhabi storytellugu sex storiessabina1818telugu latest new sex stories