ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ପ୍ରଥମ ପାଳିରେ ମୋ ଭଉଣୀ ଲିନାକୁ ଦାଣ୍ଡ ପିଣ୍ଡାରେ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି

khuduri kuni re bhai gehila bhauni ku, bhai bhauni giha gehi, bhai ra banda bhauni bia, odia sex story, odia jouna gapa
ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନେ ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋ ଜୀବନର ଏକ ସତ ଘଟଣା l ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ପରିଚୟ କହିଦିଏ l ମୋ ନାଁ ପ୍ରମୋଦ, ମୋ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ନିପଟ ମଫସଲ ଗାଁ ରେ l ମୋ ବାପା ଜଣେ ଚାଷୀ l ମୋର ଚାରି ଭଉଣୀ ଓ ମୁଁ ଗୋଟେ ଭାଇ l ମୁଁ ସଭା ବଡ ମୋତେ ୧୬ ବର୍ଷ ଓ ମୋ ଚାରି ଭଉଣୀ ମୋ ଠାରୁ ସାନ l ମୋ ତଳ ଭଉଣୀ ଲିନାକୁ ୧୫ ବର୍ଷ, ତା ତଳ ଭଉଣୀ ଲିମାକୁ ୧୪ ବର୍ଷ, ତା ତଳ ଭଉଣୀ ଲିଜାକୁ ୧୩ ବର୍ଷ ଓ ସଭା ସାନ ଭଉଣୀ ଲିସାକୁ ୧୨ ବର୍ଷ l ମୁଁ ଗୋଟେ ପୁଅ ହେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ବାପା ବୋଉ ଓ ମୋ ଭଉଣୀ ମାନେ ବହୁତ ଗେଲ୍ହା କରନ୍ତି l ଏଇ ଘଟଣା ବେଳେ ମୁଁ +୨ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି l ସେଇ ସମୟରେ ଲୀନା ଦଶମରେ, ଲିମା ନବମରେ, ଲିଜା ଅଷ୍ଟମରେ ଓ ଲିସା ଷଷ୍ଠ କ୍ଲାସରେ ପଢୁଥିଲେ l ପ୍ରଥମେ ମୋ କଥା କହୁଛି l ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ମୋର ଉଚତା ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚ ଓ ଗୋରା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଲାଜକୁଳା ତେଣୁ ମୁଁ କାହା ସାଙ୍ଗରେ ସହଜରେ ମିଶି ପାରେନି l ତେଣୁ ମୋ ସହିତ ଝିଅ ମାନେ ମିଶି ବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ବି ମୁଁ ସେମାଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ପାରେନି l ଘରେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହ ପୁରା ଫ୍ରି l ସେମାନେ ମୋ ସହ ପୁରା ଫ୍ରିରେ ମିଶନ୍ତି l ଲିନା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଦଶମ କ୍ଲାସ ବେଳକୁ ତା ଦୁଧ ୩୨ ସାଇଜ଼ର ହେଇଥାଏ, ଲିମାର ବି ସେତେବେଳକୁ ୩୦ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ହେଇଥାଏ l ଲିଜାର ବି ସେତେବେଳକୁ ୩୦ ଓ ଲିସାରେ ବି ୨୮ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ହେଇଥାଏ l ମୋ ଚାରି ଭଉଣୀ ଯାକ ସେତେବେଳକୁ ମାଚୁରୀଟି ପାଇ ସାରି ଥାଆନ୍ତି l ଲିନା ବହୁତ ଚାଲାଖ, ବୁଦ୍ଧିମାନ ଓ ବହୁତ ଭଲ, ସେ ଯାହା କହେ, ଅନ୍ୟ ତିନି ଭଉଣୀ, ଏପରିକି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତା କଥା ମାନୁ l

ଏଇ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ୨୦୧୮ ମସିହା ଭାଦ୍ରବ ମାସରେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀରେ l ଆମ କଟକ ଜ଼ିଲ୍ଲାରେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷା ବହୁତ ଧୂମଧାମରେ କରାଯାଏ l ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଅଭୁଲା ଓ ସବୁଠାରୁ ଖୁସିର ରାତି ଥିଲା ସେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷା ରାତି l

ଏଇ ଘଟଣା ସମୟରେ ମୋ ବୋଉ ମୋ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇ ଥିଲା l ମୋ ବୋଉ ମାସେ ପାଇଁ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା, ସେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ସରିଲା ପରେ ଆସିଲା l
ମୁଁ ଘଟଣା ଟି କହୁଛି l ମୋର ଚାରି ଭଉଣୀ ଥିବାରୁ ବାପା କହିଲେ କି ତମେମାନେ ଆମ ଘରେ ଓଷା କର, ତେଣୁ ଆମ ଦାଣ୍ଡ ପିଣ୍ଡାରେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷା କରିବା ପାଇଁ ବାପା କହିଥିଲେ l ପ୍ରଥମ ପାଳି ଓଷା ପୂର୍ବ ଦିନ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ତୋର ମୋର ବଜ଼ାର ଯିବା ଓ ଠାକୁରାଣୀ ମୂର୍ତି ଓ ପୂଜା ଜିନିଷ ସବୁ କିଣି ଆଣିବା l ସେ ଦିନ ଚାରିଟାରେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ (ଲିନା ଓ ମୁଁ ) ବଜ଼ାର ବାହାରିଲୁ l ଲିନା ସେତେବେଳେ ପୁରା ହିରୋଇନ ପରି ସଯ ହୋଇଥାଏ l ବାଳ ସାମ୍ପୋ କରି କଣ୍ଡିସନର ଲଗାଇ ପୁରା ହିରୋଇନ ପରି ବାଳ ଛାଡି ଥାଏ ଓ ସେ ସେଦିନ ଟାଇଟ ଜିନ୍ସ ଓ ସର୍ଟ ଟପ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥାଏ ଏବଂ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଓଠରେ ଲାଲ କଲରର ଡିପ ଲିପ ଷ୍ଟିକ ଲଗେଇ ପୁରା ମାଧୁରୀ ପରି ଦେଖାଯାଉଥାଏ l ସେଦିନ ଯୋଉ ଟୋକା ତାକୁ ଦେଖି ଥିବ ନା ସେ ଲୀନାକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିବ l

ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ ବଜ଼ାର ଦୁଇ କିଲୋମିଟର ଦୂର, ସେଦିନ ବହୁତ ଜିନିଷ ଆସିବାର ଥିବାରୁ ମୁଁ ମୋ ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର ନ ନେଇ ତା ସ୍କୁଟି ନେଇକି ବଜ଼ାର ଗଲୁ l ସେଦିନ ଲିନା ଦୁଇ ପଟକୁ ଗୋଡ ରଖି ମୋ କାନ୍ଧକୁ ଧରି ବସିଲା l ସେ ଆଗରୁ ଏମିତି କେବେ ବସି ନଥିଲା l ଯେ କେହି ବି ଦେଖି ଭାବିବ, ଏ ଦୁଇ ଜଣ ଲଭର l ଲିନା ହାତ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଥିବାରୁ, ତାର ୩୨ ସାଇଜ଼ ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ ପିଠିରେ ପୁରା ଲାଗିକି ଥାଏ, ସ୍କୁଟି ଛୋଟ ଚକା ହେଇଥିବାରୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ଖାଲ ଓ ହମ୍ପସ ପଡ଼ିଲେ ବି ସ୍କୁଟି ଜରକିଙ୍ଗ କରେ ଓ ଲିନାର ୩୨ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇଥାଏ ଓ ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ ଶିହରଣ ଖେଳେ l ବଜ଼ାରରେ ପହଁଚିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚଡି ଭିତରେ ଆଉ ରହିବାକୁ ରାଜି ନ ଥାଏ, ତେଣୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କଷ୍ଟେମଷ୍ଟେ ଚଡି ଭିତରେ ମୁଁ ରଖି ଥାଏ l ମୁଁ ଲୀନାକୁ ଏକ ମୂର୍ତି ଦୋକାନରେ ଛାଡି ଦେଇ, ୱାନ ପାସ ଗଲି, ତାପର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଲା l

ତାପର ଆମେ ବଜ଼ାର ସାରି ଘରକୁ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ରାତି ୭.୩୦ ହେଲାଣି l ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଜିନିଷ ଓ ମୂର୍ତି ଥିବାରୁ ସ୍କୁଟି ପୁରା ଲୋଡ଼ ଥିଲା ତେଣୁ ଆଉ ଜରକିଙ୍ଗ ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା ଓ ଲିନା ଜିନିଷ ଧରିଥିବାରୁ ମୋ ପିଠିରେ ତା ଦୁଧ ସେତେ ବାଜୁ ନଥିଲା l ଆମେ ଘରେ ପହଁଚିଲା ବେଳକୁ ରାତି ଆଠଟା ବାଜିଲାଣି, ତାପରେ ଆମେ ଖାଇ ସାରି ରାତିରେ ଦାଣ୍ଡ ପିଣ୍ଡା ସଫା କଲୁ ଓ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ମୂର୍ତି ବସେଇଲୁ, ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୧୧ଟା ବାଜିଲାଣି, ସେତେବେଳକୁ ଲିମା, ଲିଜା ଓ ଲିସା ସୋଇ ପଡିଲେଣି l ବାପା ତ କୋଠ ଘରୁ ଆସି ୯ ଟା ବେଳୁ ଶୋଇଲେଣି l ମୋତେ ସେତେବେଳକୁ ଜୋରରେ ନିଦ ଲାଗିଲାଣି ଓ ମୁଁ ସେଇଠି ତଳେ ସଫା ହେଇଥିବାରୁ ସୋଇପଡିଲି, ସେତେବେଳେ ଲିନା ଏକୁଟିଆ ସଜାସଜିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା l ମୁଁ ସୋଇ ଥିବା ସମୟରେ ଲିନା କେତେବେଳେ ଆସି ମୋ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଇ ଓ ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଓଠରେ ଡିପ କିସ ଦେଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଓ ସେତେବେଳକୁ ଲିନା ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଥାଏ ଓ ତାର ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ସର୍ଟସର ଡୋର ଖୋଲି, ସର୍ଟସ କୁ ତଳକୁ ଟାଣି ବାହାର କରୁଥାଏ l ସେତେବେଳେ ଦଣ୍ଡ ପିଣ୍ଡା ପୁରା ଅନ୍ଧାର କୀଟ କୀଟ ଥାଏ କାରଣ ଲିନା ସବୁ ଲାଇଟ ଅଫ କରିଦେଇଥାଏ l ସେତେବେଳକୁ ଲିନା ତାର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ସାରି ଥାଏ l

ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ସେଦିନ ଫାଷ୍ଟ ଥର ବୋଲି ଭଲରେ ହେଲାନି କିନ୍ତୁ ଭାଇ ଆଜି ଭଲରେ ଶାନ୍ତି ହେଲା ପ୍ରଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଗେହିଁବୁ l ସେତେବେଳକୁ ମୋତେ ବି ଜୋଶ ଆସିଲାଣି, ତେଣୁ ମୁଁ ଲିନା କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି, ତା ମଥା, ଓଠ ଓ ଗାଲରେ କିସ କରିବା କୁ ଲାଗିଲି l ତାପରେ ମୁଁ ଲିନାର ଚିକଣିଆ ଦୁଧ କୁ ଦି ହାତରେ ଚିପି ବାକୁ ଲାଗିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଜୋରରେ ରଗଡ଼, ମୁଁ ତା କଥା ଅନୁସାରେ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ିଲି l ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ସେତେବେଳକୁ ଟେଂଗେଇ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଲାଣି, ଲିନା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ଓ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲା l ମୁଁ କହିଲି ଲିନା ଏଇଟା ଦାଣ୍ଡ ପିଣ୍ଡା କାଳେ କିଏ ଦେଖିଦେବ, ସେ କହିଲା ନା ଚାରି କଡେ ପାଲ ଟଣା ହେଇଛି, କେହି ଦେଖିବେନି, ଏହା କହି ସେ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ଭିତର ବାହାର କଲା l ଲିନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁ ଥିବା ବେଳେ ତା ଟେଂଗେଇ ଥିବା ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ବାଜୁଥାଏ l ତାପରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତଳେ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋ, ମୁଁ ତୋ ଉପରେ ସୋଇ କି ତୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବି ଓ ତୁ ମୋ ବିଆ ଚାଟିବୁ l ତାପରେ ମୁଁ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋଇଲି ଓ ଲିନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଟକୁ ମୁହଁ କରି ଓ ମୋ ମୁହଁ ପାଖକୁ ତା ବିଆ କରି ଶୋଇଲା l

ତାପରେ ଲିନା ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ବିଆ କୁ ତୋ ଜିଭରେ ଚାଟ ଓ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କରିବି l ଲିନା ପ୍ରଥମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରେ ଘଷିଲା, ସେଇ ସମୟରେ ମୋତେ ଚଉଦ ଭୁବନ ଦେଖାଯାଉଥାଏ, ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ମୁହଁର ଚାରିଆଡେ ଘଷିଲା l ମୁଁ ସେହି ସମୟର ଅନୁଭୂତିକୁ ଭାଷାରେ କହିପାରୁନି l ମୋ ଦେହ ପୁରା ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଚାର୍ଜ ହେଲା ପରି ଲାଗୁଥାଏ l ସେ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ବିଆ ଉପରକୁ ଥିବା, ଛୋଟ ତ୍ରିଭୁଜ ପରି ଅଂଶକୁ ଜିଭ ଲଗାଇ ଚାଟ, ମୁଁ ବି ତା କଥା ଅନୁସାରେ ସେହି ଜାଗାକୁ ମୋ ଜିଭରେ ସଲ ସଲ କଲି ଓ ଚାଟିଲି, ଏହି ସମୟରେ ଲିନା କହୁଥାଏ ଭାଇ, ମୋ ଦେହରେ ପୁରା ନିଆଁ ଲାଗିଲା ପରି ଲାଗୁଛି l ଏଇମିତି ୧୦ / ୧୫ ଚାଲିଲା ଓ ତା ପରେ ଲିନା ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ପଡି, ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେଟ କରି ତା ଉପର ବସି ପଡିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ସର୍ଟ କରି, ଲିନା ବିଆରେ ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯନ୍ତ ପଶିଗଲା, ପ୍ରଥମ ଥର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ବେଳେ ଲିନାର ସତୀ ସିଲ ଛିଣ୍ଡି ଯାଇଥିବାରୁ ତାକୁ ଆଉ କଷ୍ଟ ହେଲାନି l ତାପରେ ଲିନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଊପରେ ତା ବିଆକୁ ତଳ ଉପର କଲା l

ଏମିତି କଛି ସମୟ ଗେହିଁ ବା ପରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ, ତୋର ଯେତେବେଳେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହବ ସେ ସମୟରେ ତୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବୁ ଓ ତା ଭିତରେ ତୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିବୁ l ମୁଁ ଗେହିଁବା ଭିତରେ କେତେବେଳେ ମୋର ବୀର୍ଯ ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରିଗଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି l ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା ପରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୋର ସବୁ ମାଲ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡିଲୁ, ଏବେ ମୋତେ ଇମରଜେନସି ପିଲ ଆଣି ମୋତେ କାଲି ଦବୁ ମୁଁ ତାକୁ ଖାଇଲେ, ମୋର ଆଉ ପେଟରେ ପିଲା ରହିବନି l ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ଗିହାଁଟା ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ମଜା ଦେଲା, ଯାହାକି ଆଗ ଥର ପାଇ ନ ଥିଲି l ମୋତେ ବି ସେ ଦିନର ଗେହିଁବା ଏତେ ମଜ଼ା ଲାଗିଲା ଯେ ତାହା ଆଉ ଜୀବନରେ କେବେ ମିଳିବ ନାହିଁ l ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ଚାଲ ଆଜି ସୋଇ ପଡିବା, ଶେଷ ପାଳି ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଦିନ ଆମେ ଚାରି ଭଉଣୀ ଯାକ ମିଶି ତୋତେ ମନ ଭାରି ଗେହିଁବାକୁ ଦବୁ l

Writer: baby mishra

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*