କୁଡ଼ିଆ ଭିତରେ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ଓ ଝିଆରୀର ସିଲ ଖୋଲିଲି – Kudia Bhitare Mo Sana Bhauni O Jhiari Ra Seal Kholili in Odia

odia sex stories, odia jouna gapa, odia sex kahani, odia banda bia gapa, odia jhia dudha, odia 1spbhotel.ru ra dudha chipili, bhauni ku gehili, jhia ri ku gehili
Read same story in english font Kudia Bhitare Mo Sana Bhauni O Jhiari Ra Seal Kholili
ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକାମାନେ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ସତ ଘଟଣା କହୁଛି l ମୋ ନାଁ ରାଜୁ, ମୋ ଘର ସାଲେପୁର ପାଖ ଏକ ଗାଁରେ l ଆମ ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ଲିପି ଓ ମୋ ବାପା ବୋଉ ରହନ୍ତି l ଆମ ଘରେ ମୋ ଝିଆରୀ (ମୋ ବଡବାପା ପୁଅର ଝିଅ) ତା ନାଁ ସିଲି ସେ ଆସି ପଢ଼ାପଢି କରେ କାରଣ ସେ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗରେ ଏକା କ୍ଲାସରେ ପଢେ l ଏଇ ଘଟଣା ବେଳେ ସେମାନେ (ଲିପି ଓ ସିଲି) ଅଷ୍ଟମ କ୍ଲାସରେ ପଢୁ ଥିଲେ l ମୁଁ ସେତେ ବେଳେ +୨ ଫାଷ୍ଟ ଇୟରରେ ପଢୁଥିଲି l ମୋ ଭଉଣୀ ଓ ଝିଆରୀ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ, ମୋ ଭଉଣୀ ଲିପି ବେଶୀ ସେକ୍ସି l ସିଲି ଓ ଲିପି କ୍ଲାସ ସିକ୍ସ ବେଳେ ମାଚୁରୀଟି ପାଇଲେ (ମେନସ ହେଲେ) l ଅଷ୍ଟମ କ୍ଲାସରେ ପଢିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଦିଜଣଙ୍କ ଦୁଧ ବଡ ବଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ ରାତିରେ ଦି ଥର କିମ୍ବା ତିନି ଥର ବାଣ୍ଡ ହଲାଏ ଓ ଦିନ ବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଥରେ ହଲାଏ l ମୁଁ ରାତିରେ ହଲେଇଲା ବେଳେ ଲିପି ଓ ସିଲି କଥା ଭାବି ହଲାଏ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟିକୁ ଆଲେଣାରୁ ଆଣି ସେଥିରେ ବୀଜ ପକାଏ ଓ ପୁଣି ଆଲେଣାରେ ରଖି ଦିଏ l ସେମାନେ ସକାଳେ ଗାଧୋଇ ସାରି ପ୍ୟାଂଟି ପିନ୍ଧିଲା ବେଳେ ବୋଉକୁ କୁହନ୍ତି ଯେ ଆମ ପ୍ୟାଂଟି କଣ ଓଦା ଲାଗୁଛି, ବୋଉ କହେ କାଲି ଭଲରେ ସୁଖୀ ନ ଥିବ l ହେଲେ ଦିନେ ରାତିରେ ସିଲି / ଲିପି ରୁମର ଆଲେଣାରୁ ପ୍ୟାଂଟିରେ ବୀଜ ପକେଇବା ପାଇଁ ଆଣିବାକୁ ଗଲା ବେଳେ ମୋତେ ଲିପି ଦେଖି ଦେଲା ଓ କହିଲା ଭାଇ ଆମ ରୁମ ଆଲେଣାରୁ କଣ ନେଉଛୁ, କାରଣ ଆମର ତିନି ବଖରା ଘର, ସବୁ ଘରକୁ ଘର ଭୀତରେ ବାଟ ଥାଏ l ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁଁ ମୋ ଚଡି ଖୋଜୁଛି l ସେମାନେ ଦିଜଣ ଲାଷ୍ଟ ଘରେ ଶୁଅନ୍ତି, ବାପା ବୋଉ ମଝି ଘରେ ଓ ମୁଁ ଦାଣ୍ଡ ଘରେ ଶୁଏ l ମୁଁ ସତେବେଳେ ବହୁତ ଲାଜକୁଳା ଥିଲି, ବାହାରକୁ ବେଶୀ ଯାଏନି, ତେଣୁ ବେଳେ ବେଳେ ରାତିରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଲିପି / ସିଲିକୁ ଗେହୁଁ ଥିବାର ଦେଖି ବୀଜ ବାହାରେ l ଅଷ୍ଟମ କ୍ଲାସ ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଦିଜଣଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ସାଇଜି ଆସିଯାଇଥାଏ, ସେମାନ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥାନ୍ତି ସେତେବେଳକୁ ଖାଲି ସେମିଜୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇକେଲରେ ଗଲା ବେଳେ ତଳ ଉପର ହେଇ ହଲୁଥାଏ, ତେଣୁ ବାଟରେ ଟୋକାମାନେ କମେନ୍ଟ କରନ୍ତି l
ଦିନକର ଘଟଣା, ସେତେବେଳେ ଖରା ଦିନ ହୋଇ ଥାଏ, ସ୍କୁଲ କଲେଜ ଛୁଟି ଥାଏ, ସେଦିନ ଆମ ବାରିକୁ ଲାଗିଥିବା ଆମ ବିଲରେ ଜଣେ ଲୋକ ବାଇଗଣ କରିଥାଏ ଓ ସେ ବିଲରେ ଗୋଟେ କୁଡ଼ିଆ କରି ବାଇଗଣ ଜଗେ, ସେଦିନ ସେ ଲୋକ ତା ଶଶୁର ମରି ଯାଇଥିବାରୁ, ସେ ତା ଶଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ l ତେଣୁ ସେ ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲା କି ଖରା ବେଳେ ଟିକେ ବିଲ ଆଡେ ବୁଲି ଆସିବା ପାଇଁ, କାଳେ ଗାଇ ଗୋରୁ ପଶି ଖାଇ ଯିବେ, ହେଲେ ବାପାଙ୍କୁ ସେଦିନ ଭଲ ଲାଗୁନଥିବାରୁ, ସେ ମୋତେ କହି ଥିଲେ କି ବିଲ ଆଡେ ବୁଲି ଆସିବା ପାଇଁ, ମୋତେ ଖରା ବେଳେ ଭଲ ସୁଯୋଗୋଟେ ମିଳି ଥିବାରୁ, ମୁଁ ବିଲକୁ ଯାଇ ସେ କୁଡ଼ିଆ ଭିତରେ ବସି ବାଣ୍ଡ ହଲାଉଥିଲି, ସେହି ସମୟରେ ଲିପି ଓ ସିଲି କୁଡିଆଖାଲି ଅଛି ଭାବି ବାଇଗଣ ବିଲରୁ ଦିଟା ଭଲ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ତୋଳି ହଟାତ କୁଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ, ମୁଁ ଗୋଟେ ସାଇଡରେ ବସି ବାଣ୍ଡ ହଲୋଉ ଥାଏ, ଯେମିତ ମୋତେ କେହି ଦେଖି ପାରିବନି l ସେମାନେ ସେଠରେ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ, ଲିପି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥିଲା, ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ତୁମେ ଏଠି କଣ କରୁଛ l ମୋର ସେତେ ବେଳକୁ ବୀଜ ବାହାରିବା ଉପରେ ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ କିଛି ଲୁଚେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ, ସେ ସମୟରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀଜ ବାହାରି ଗଲା l ସେ ଦିଜଣ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅନେଇ ଥାନ୍ତି, ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଦିଜଣ ଦିହି ପହରେ ଏଠାକୁ କାହିଁକି ଆସିଛ, ସେମାନେ ସେତେ ବେଳେ ବାଇଗଣ ଦିଟା ପଛ କରେ ଲୁଚେଇ ଥାନ୍ତି l ଲିପି କହିଲା ବୋଉ କହିଲା ବାଇଗଣ ଦିଟା ଆଣିବା ପାଇଁ, ସିଲି ପଚାରିଲା ଦାଦା ତମର ସେଇଟା କଣ ଆଉ ସେଥୁରୁ ଧଳା ଧଳା କଣ ବାହାରିଲା l ଲିପି କହିଲା ଆମ ପ୍ୟାଂଟି ଓଦା ଥିଲା ବେଳେ ସକାଳେ ଯୋଉ ଗନ୍ଧ, ଏଇ ଧଳା ଧଳା ସେଇ ଗନ୍ଧ l ଆଜି ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋର ସବୁ ଇଛା ପୂରଣ ହେବ l ଏତିକି ବେଳେ ସେମାନେ ପଳେଇ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲେ, ମୁଁ ସେତେ ବେଳ ସିଲି ହାତକୁ ଧରି କହିଲି ନା ଯାଅନା, ମୁଁ ଜାଣିଛି ତମେମାନେ କଣ ପାଇଁ କୁଡ଼ିଆକୁ ଆସିଛ, ଲିପି କହିଲା ଆମେ ଯିବୁ ବୋଉକୁ ବାଇଗଣ ଦବୁ, ମୁଁ ଜାଣିଛି ସେତେ ବେଳେ ବୋଉ ସୋଇଥିବ, ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଦିଜଣ ଯୋଉଥି ପାଇଁ ଆସିଛ ସେ କାମ କରିବନି, ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ତେମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ଆମେ କଣ ପାଇଁ ଆସିଛୁ l ତମେ ଯୋଉ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ଆଣିଛ, ସେଇଥିରୁ ଜାଣିଲି l ସେମାନେ ତାପରେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବସିଲେ, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ଆମ ଉପର କ୍ଲାସର ଜଣେ ଝିଅ କହୁଥିଲା ବିଆରେ ବାଇଗଣ ପୁରେଇଲେ ଭଲ ଲାଗିବ, ଆମେ ସେଇଥି ପାଇଁ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ଆଣିଛୁ, ଆମ ବିଆରେ ପୂରେଇବୁ, ଆଉ ଜଣେ କହୁ ଥିଲା କି ସେ ତା ଭାଇର ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ କେତେ ଥର ପୂରେଇଛି l ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଯୋଉ ଟା ଏବେ ହଲାଉ ଥିଲୁ ସେଇଟାକୁ ବାଣ୍ଡ କହନ୍ତି, ମୁଁ ହଁ କହିଲି, ଆଉ ସେ ଯୋଉ ଧଳା ଧଳା ବାହାରିଲା ସେଥିରୁ ତାକୁ ବୀଜ କହନ୍ତି, ସେ ବୀଜ ଆମ ବିଆରେ ପଶିଲେ ଆମର ପେଟରେ ଛୁଆ ହୁଏ l ମୁଁ ହଁ କହିଲି, ସିଲି କହିଲା ତାହା ହେଲେ ରାତିରେ ତମେ ଆମ ପ୍ୟାଂଟିରେ ବୀଜ ପକାଅ l ତାପରେ ଲିପି କହିଲା ଆମେ ଏଇ କୁଡ଼ିଆରେ, ଆମ ବିଆରେ ଏଇ ବାଇଗଣ ଦିଟା ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଆଣିଛୁ, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତମେ ପୁରାଅ ମୁଁ ଦେଖିବି, ଲିପି କହିଲା ନା ଭାଇ ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୂରିବାକୁ ଇଛା ହଉଛି, ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ତମ ବାଣ୍ଡ ଧରି ମୋର ଖେଳିବାକୁ ଇଛା, ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଟାଣ ହେଇଗଲାଣି, ମୁଁ ଏ ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲି l ତେଣୁ ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଦିଜଣ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦିଅ l ସେମାନେ ମନା କରୁଥିଲେ, ସିଲିସ କହିଲା କାଳେ କିଏ ଆସିବା ଭାରି, ମୁଁ କହିଲି ନା ଆମ ବାରି କେହି ଆସିବେନି କି ବାପା ବି ଆସିବେନି ଓ ଭାଗୁଆଳି ବି ତା ଶଶୁର ଘରୁ ସେ କାଲି ଆସିବ l ତାପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଫ୍ରକ ଖୋଲି ଦେଲେ, ମୁଁ ପୁରା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, କାରଣ ମୁଁ ଯାହା ଭାବୁ ଥିଲି ସେମାଙ୍କର ତା ଠାରୁ ବଡ ଦୁଧ ଥିଲା ଓ ସିଲି ବିଆରେ ଟିକେ ଟିକେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଗଜୁରି ଥିଲା ଆଉ ଲିପି ବିଆରେ କିଛି ନ ଥିଲା l ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୋ ସର୍ଟସ ଖୋଲ l ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ସର୍ଟସର ଡୋରକୁ ଟାଣିଦେଲି ଓ ମୋ ସର୍ଟସ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଲା, ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନବେ ଡିଗ୍ରୀରେ ଠିଆ ହେଲା l ତାପରେ ଲିପି କହିଲା ଆମେ ସବୁ ଦିନ ତୁ ପ୍ୟାଂଟିରେ ବୀଜ ପକେଇଲା ପରେ, ଆମେ ତାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରୁ l ଆମେ ଜାଣିକି ତମେ ଥିଲା ବେଳେ ବୋଉକୁ କହୁ କି ଆମ ପ୍ୟାଂଟି ଓଦା ଅଛି ବୋଲି l ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ଏ ଖେଳ ଆମେ ଆଗ ଆରମ୍ଭ କରିବୁ l ମୁଁ ପଚାରିଲି କି, ତମେ ଦିଜଣ ଏତେ ସବୁ କଥା କେମିତି ଜାଣିଲ, ଲିପି କହିଲା ଆମ ଉପର କ୍ଲାସର ଝିଅମାନେ ଆମକୁ ସବୁ କହନ୍ତି ଓ ଆମକୁ ବି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ବହି ପଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି, ସେ ବହିରେ ବିଆ ବାଣ୍ଡ କଥା ଲେଖା ଥାଏ l ସିଲି କହିଲା ଥରେ ମୋ ବିଆରେ ଡଟ ପେନ ପୁରେଇଲା ବେଳେ ତା କ୍ୟାପ ଟା ମୋ ବିଆ ଭୀତରେ ରହିଗଲା, ଲିପି ନାନୀ ଅଙ୍ଗୁଠିରେ କ୍ୟାପ ବାହାରକଲା ମୋତେ ବହୁତ କାଟିଲା ଓ ମୋ ବିଆରୁ ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରିଲ l
ତା’ପରେ ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ କହ କେମିତି କଣ କରିବା l ତାପରେ ମୁଁ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋଇଲି, ସିଲି କୁ କହିଲି ତୁ ମୋ ଉପରେ ମୋ ମୁହଁ ପାଖକୁ ତୋ ବିଆ ରଖି କି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁ ଓ ଲିପି ମୋ ସାଇଡରେ ଆଣ୍ଠେଇ ମୋ ପେଳ (ବାଣ୍ଡ ତଳେ ଯୋଉ ଗୋଲୀ ଦି ଟା) କୁ ଚୁଚୁମୁ, ସିଲି ବିଆକୁ ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଓ ଗୋଟେ ହାତରେ ଲିପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଓ ଆର ହାତରେ ସିଲିର ଦୁଧ ଚିପିଲି l ସିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଏମିତି ଚୁଚୁମିଲା ଯେ ମୁଁ ଆକାଶରେ ଉଡିଲା ପରି ଲାଗିଲା, ଏଇ ସମୟରେ ଲିପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବା ବେଳେ ଲିପି କହିଲା ଭାଇ କାଟୁଚି ମୁଁ କହିଲି ଏତେ ବଡ ବଡ ବାଇଗଣ ପୂରେଇଥାଆନ୍ତ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ କାଟୁଛି l ଏତିକି ବେଳେ ସିଲି ତା ବିଆକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଲଗେଇକି ରଖିଥାଏ ଆଉ କହୁ ଥାଏ ଦାଦା ତମ ଜିଭ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦିଅ, ମୁଁ ସମ୍ବାଳି ପାରୁନି, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ସିଲିର ବହୁତ ସମୟ ହେଲା ବିଆ ଖାଇଲୁଣି ମୋର ଖାଆ l ସେ ସିଲିକୁ କହିଲା ତୁ ଉଠ ମୁଁ ଭାଇ ଉପରେ ଶୋଇବି, ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବ, ସିଲି ମନାକଲା ସେ କହିଲା ମୋର ଶାନ୍ତି କଲା ପରେ, ତୋ ବିଆ ଖାଇବେ l ତାଙ୍କ ଦିଜଣଙ୍କ ଝଗଡା ଦେଖି ମୁଁ କହିଲି ସିଲି ତୁ ଉଠ ଲିପି ଶୋଉ l ତାପରେ ସିଲି ଉଠିଲା ଲିପି ସୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲା l ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଓ ଗୋଟେ ହାତରେ ସିଲିର ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଓ ଆର ହାତରେ ଲିପିର ଦୁଧ ଚିପିଲି l ଏମିତି ୧୫ ମିନଟ ଚାଲିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ସମ୍ବାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ, ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରିବା ପାଇଁ ଇଛା ହେଲା l ଲିପିକୁ ମୁଁ ମୋ ଉପରୁ ଉଠିବା ପାଇଁ କହିଲି l ସେମାନେ ଭାବିଲେ ମୁଁ ବୋଧ ହୁଏ ଘରକୁ ଯିବି, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ସୁନା ଭାଇଟା ପରା ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଟେକେ ପୂରେଇକି ଯା ମୁଁ ତୋ ଗୋଡ ଧରୁଛି, ଏଇ ସମୟରେ ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ଲିପି ନାନୀକୁ ତମେ ଯେତେ ବେଳେ ଚାହିଁବ, ତା ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପାରିବ, କାରଣ ସେ ତମ ଭଉଣୀ, ତେଣୁ ମୋ ବିଆରେ ଆଗ ପୁରା l ଲିପି କହିଲା ତା ବିଆରେ ଭାଇ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପଶିବନି ତାର ଛୋଟ କଣା, ମୋ ବିଆରେ ପୁରା, ମୋର ବଡ କଣା, ଏଇ ସମୟରେ ଲିପି ସୋଇକି ତା ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ତା ବିଆକୁ ମେଲା କରି ତା କଣା ଦେଖେଇଲା, ଏକଥା ଦେଖି ସିଲି ତା ବିଆ ବି ମେଲା କଲା, ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଦିଜଣଙ୍କ ବିଆ ମେଲାଇ କି ସୁଅ ମୁଁ ଟସ ପକେଇବି ଯାହାର ହେଡ ପଡିବ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଗ ପୁରେଇବି, ଟସ ପାଇଁ ମୁଁ ଏକ ଟଙ୍କିଆ କଏନ ଉପରକୁ ପକେଇଲି, ଲିପି ହେଡ ଡାକିଲା ଓ ଟସରେ ହେଡ ବି ଆସିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ଆଗ ମୋ ଭଉଣୀ ଲିପି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି, ଲିପି ଖୁସି ହେଲା, ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଆଗ ନାଲି ଅଂଶ ପଶିଲା ଆଉ ପଶିଲା ନାହିଁ, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ କାଟୁଛି, କାରଣ ମୁଁ ଆଗରୁ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ନାହିଁ, ତମେ ମୋ ବିଆରେ ପ୍ରଥମେ ବାଣ୍ଡ ପୁରୋଉଛ, ମୁଁ ବି ଆଗରୁ କାହା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇନଥିଲି l ମୁଁ ଆଉ ଥରେ ଲିପି ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୂରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ପଶିଲା ନାହିଁ, ଏତିକି ବେଳେ ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ମୋ ପାଖରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଅଛି, ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଡବା ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲିପି ବିଆରୁ ବାହାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ଢାଳି ବାଣ୍ଡ ସାରା ଘଷିଦେଲା ଓ ଲିପି ବିଆରେ ବି ତେଲ ଢାଳିଲା ତାପରେ ସିଲି କହିଲା ନାନୀ ତୋ ଜଙ୍ଘ ପୁରା ମେଲା କର ମୁଁ ତୋ ବିଆକୁ ମେଲା କରୁଛି, ଦାଦା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବେ, ତୁ ଟିକେ ଆଖି ବୁଜି କାଠେଇ ଯା, ସିଲି ଯେମିତ କହିଲା ଲିପି ସେମିତି କଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲିପି ବିଆରେ ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ତୁମେ ଜୋରରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ଲିପି ନାନୀ ବିଆରେ ପୁରା ଯେମିତି ଏକା ଥରକରେ ପଶି ଯିବ, ମୁଁ ଜୋରରେ ଗୋଟେ ସ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲିପି ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା, ଲିପି ଆଖିରୁ ଦି’ଧାର ଲୁହ ବୋହିଗଲା, ମୋତେ ବି ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା ଆଉ ଦୁଃଖ ବି ଲାଗିଲା ମୋ ଭଉଣୀର ଲୁହ ଦେଖି, ତାପରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲି, ତାପରେ ଲିପି ହସିଲା କହିଲା ଭାଇ ଏବେ ମୋତେ ସ୍ୱର୍ଗାସୁଖ ଦେଲ, ତାପରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସ୍ଟ୍ରୋକ ବଢ଼େଇଲି, ଏତିକି ବେଳେ ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ବିଆ ଭୀତରେ ବୀଜ ଛାଡ଼ିବୁ, ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି କଲେ ତୋ ପେଟରେ ପିଲା ରହି ଯିବ, ସେ କହିଲା ନା ତୁ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ପିଲ ଆଣିକି ମୋତେ ଦବୁ, ତାକୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟାଭିତରେ ଖାଇଲେ ଆଉ ପିଲା ରହିବନି, ତାପରେ କିଛି ସମୟ କଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ବୀଜ ପିଚପିଚ କରି ଲିପି ବିଆ ଭୀତରକୁ ଚାଲିଗଲା l ତାପରେ ଲିପି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା l ସେତେବେଳକୁ ସିଲି ମନା ଦୁଃଖ କରି ବସିଥାଏ l ଲିପି କହିଲା ସିଲି ତୁ ମନ ଦୁଃଖ କରନା କାରଣ ମୋ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାରି ଗଲା ପରେ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ ଆଉଥରେ ରେଡି କରି ଦେବୀ l ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନରମ ହେଇ ଲିପି ବିଆରୁ ବାହାରି ଆସିଲା l ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାରା ବ୍ଲଡ଼ ଲାଗିଥିଲା ଓ ଲିପି ବିଆରୁ ବି ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରୁଥିଲା l ତାପରେ ଲିପି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କଲା, ସଫା କଲା ବେଳେ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଆଗରୁ କାହାକୁ ଗେହିଁ ନଥିଲୁ ସେଇଥି ପାଇଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ତଳ ପଟ ସିରା ଟା ଟିକେ ଛିଣ୍ଡି ଯାଇଛି, ଲିପି କହିଲା ଭାଇ ମୋର ବି ଆଜି ତୁ ସିଲ ଖୋଲିଲୁ l ଲିପି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋ ଓଠରେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଇ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଭାରି ଲକି କାରଣ ମୋ ବିଆରେ ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ପଶିଲା ଯୋଉ ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ କାହା ବିଆରେ ପଶିନଥିଲା l ତାପରେ ଲିପି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଆଉ ଥରେ ଠିଆ କଲା l ତାପରେ ମୁଁ ସିଲିକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଡାକିଲି ଓ ତା ଓଠରେ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲି, କହିଲି ଆଜି ତୋତେ ମୁଁ ଦି ଥର ଗେହିଁବି l ଏଥର ସିଲି ହସିଲା ଓ କହିଲା ଦାଦା ଥରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଗେହିଁବି ଓ ଆଉ ଥରେ ମୋ ପାଟିରେ ଗେହିଁବ, ମୁଁ ତମ ବୀଜ ଖାଇବି l ସିଲି କହିଲା ନାନୀ ତୁ ଏଥର ବାଣ୍ଡ ଛାଡ଼ ଏଥର ମୋ ପାଳି, ଲିପି ରାଗି କରି କହିଲା ନେ ତୁ କର ଏଥର l ସିଲି କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଓ ତା ବିଆରେ ଢ଼ାଳିଲା ମୋତେ କହିଲା ଦାଦା ମୋ ବିଆରେ ଗୋଟେ ସ୍ଟ୍ରୋକେରେ ପୁରେଇବ, ମୁଁ ସହିଯିବି, ସିଲି ତଳେ ତା ଜଙ୍ଗ ମେଲେଇ ଶୋଇଲା ଓ ତା ବିଆକୁ ମେଲେଇ କି ଧରିଲା l ମୁଁ ଆଗ ତା ବିଆ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷିଲି ଓ ତାପରେ ଗୋଟେ ହାଇ ସ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲି ଓ ଏକା ଥରକେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଲି ବିଆରେ ପଶିଗଲା, ଏତିକି ବେଳେ ସିଲି ପାଟି କଲା, ଦାଦା ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଗଲା, ସେ କହିଲା ଦାଦା ତମେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋତେ ଗିହଁ, ତା ପରେ ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କଲି, ସିଲି କହିଲା ଦାଦା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଏତେ ସୁଖ ମିଳେ ବୋଲି, ସେଇଥି ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି l ତାପରେ ମୋର ସ୍ଟ୍ରୋକର ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇଲି, ଏମିତ ୨୦ ମିନିଟ କରିବା ପରେ ମୋ ବୀଜ ସିଲି ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା l ତାପରେ ସିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଆଉ ଥରେ ଚୁଚୁମିଲା, ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିପିଲି ଓ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡ଼ିଲି, ଏମିତି 10 ମିନଟ କଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଇଗଲା, ମୁଁ ସିଲିକୁ କହିଲି ମୁଁ ଶୋଉଛି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସ l ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆକୁ ତଳ ଉପର କଲା ଏମିତି ୧୫ ମିନଟ ଜୋରରେ ଗେହିଁଵା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀଜ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଗଲା, ମୁଁ ସିଲିକୁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ଉଠି ତୋ ପାଟି ମେଲା କର, ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଉଠି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲା ଏତିକି ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ବୀଜ ସିଲି ପାଟି ଭିତରେ ବାହାରିଲା, ସେ ତାକୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଗିଳି ଦେଲା l ଏଇ ସମୟରେ ଲିପି ମନ ଦୁଃଖରେ କହିଲା ଭାଇ ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ଥରଟେ ଗେହିଁଲୁ କିନ୍ତୁ ଝିଆରୀକୁ ଦି ଥର, ହଉ ୪ ବାଜିଲାଣି, ଚାଲ ଘରକୁ ଯିବ ବାପା ବୋଉ ଖୋଜିବେ l ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ରାତିରେ ତୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବୁ ମୁଁ ତୋତେ ଯେତେ ଥର କହିବୁ ଓ ଯେମିତି କହିବୁ ଗେହିଁବି l ଏତିକି ହେଲା ବିଲ କୁଡ଼ିଆରେ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ଲିପି ଓ ମୋ ଝିଆରୀ ସିଲି ସହିତ ଗିଁହାଁ ଗିହିଁ l ସେଦିନ ରାତିରେ ଆଉ କଣ ହେଲା ଭାଗ ୨ ରେ କହିବି l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex stories in theluguodia giha gapakhudi putura sexsec stories in telugusex oriya storyodia khudioriya bhauja gapanew sex storys in teluguodiasex kahanitelugu six storybengali sax storyodia sex story maa puaodia sex story maa puabhabhi ki pyasbanda bia storysex stories telugu languagenew sex odia storywww saxe story comjouna gapatelugu sx kathaluoriya new sex storiessex stories com telugulatest real telugu sex storiesodia bou sex storyodia bedha bedhei gapaodia bia banda gapatelugu stories for sexodia rape storywww telugu new sex stores comodia font sex storybia banda gapapukulo gulabhauja odiawww odia sex stories combhauja kubhauja dudhaodia khudi sex storybia banda gapa odiatelugusex storyoriya sex story in oriyawww.telugu latest sex stories.comtelugubsex storiesoriya bia gapatelugu. sex storieshendi sex storebanda bia storybhauni ku genhilibhauja.comodiya sex story newbhauja bia photoodia sex blogwww hindi six story comtelugu sec storysletest telugu sex storesbanda bia odia gapatelugusex bookstelugusex stiriestelugu letest sex storiesbhauja comlatest telugu sex stories in teluguwww.telugusex storessexhindi storybhabhi ki malishnew telugu sex stories in telugusex stories odiawww sex stroy comodia kamasutra gapathelugu sex stories comsex stories in telugu newtelugu sex stories.comoriya sex storybhauja bia photooriya sex gapaodia puruna gitaodia giha phototelugu latest new sex storieskotha telugu sex storiesodia sex storiestelugu sex stories listtelugusex storeisodia desi kahanibia banda gapatelugu sex stories.co.inbhauja gapaବାଣ୍ଡtelugu sex kataodia giha kathatelugu latest family sex storiesxex story