ଲିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତି – Lili 1spbhotel.ru Nka Saha Gotie Rati

ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଏହି ନୁଆ ଗପ ଟି ଭେଟି ଦେଉଛି , ଗପ ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣାଇବେ । ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ପାଇଁ ଆମେ ସବୁ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେପହଞ୍ଚିଲୁ, ସେ ଆମକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଘର ଦେଖେଇଆଣିଲେ ଏବଂ ଭୋଜି ହେଉଥିବା ଜାଗାରେ ଆଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ | ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲୁ ଆଉ ଚାରିପାଖରେ ଜମାହୋଇଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲୁ | ମୋ ଆଖିଥିଲାକିନ୍ତୁ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ | ବୟସ ୩୦ ପାଖାପାଖି ହେବ, ସାଥିରେ କେହି ଛୁଆପିଲା ନଥିଲେ | ସେ ବି ଗୋଟିଏ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲେ | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେଇ ରହିଲି, କିଛି ସମୟପରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ମନେ ମନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କେଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ଲୋକଟା ଦେଖ |

ଏମିତି ଚାହିଁ ଚାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି | ହେଲେ କଥା ହେବାଭଳି ସାହାସ କରିପାରିଲି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାମାନ୍ୟ ଦୂରରେ ଠିଆ ହେଲି | ମୋତେ ଲାଗିଲାଯେମିତି ସେ ବି ମୋତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ସେଠାରୁ ଚାଲି କିଛି ଦୂରକୁ ଯାଇ ଠିଆହେଇ ଦେଖିଲି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଢୁଆଳରେ ରହିଲି | ସେ ନିଜ ଦଳଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଏଣେତେଣେ ଖୋଜିଲାପରେ ବୁଲିବା ଦେଖିବାପରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସାମନାକୁ ମୁଁ ଆସିଗଲି | ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ | ମୁଁ କହିଲି, ‘ସରି |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ଇଟ୍ |ସ ଓକେ’ |ମୁଁ କହିଲି, ‘ମୋତେ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ କୋଉଠି ଦେଖିଛି |’ ସେ ବି ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ବି ସେଇୟା ଭାବୁଥିଲି |’ ତା’ପରେ ସେଇମିତି ଅଧାଖିଆ ପ୍ଲେଟ୍ ଧରି ଠିଆହୋଇ ଗପିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା | କିଛି ସମୟ ଗପିବାପରେ ଆମ ସହକର୍ମୀ ମଳୟବାବୁ ଆସି କହିଲେ, ‘ସାର୍ ଏବେ ଯିବା ?’ ମୁଁ ମନ ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି | ହାତ ଧୋଇବାପାଇଁ ଗଲାବେଳେ ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଥିଲେ | ତାଙ୍କନାଁ ଲିଲି ବୋଲି ସେ କହିଲେ | ବିବାହିତା, ସ୍ବାମୀ ମେଡ଼ିସିନ୍ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟାଟିଭ୍ ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ | ଆଜି ବି ସେ ଏକା ଆସିଛନ୍ତି ଭୋଜିକୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ ହୁଏ ଫେରିବେ ନହେଲେ ରାତିରେ ଏହି ଭୋଜିରେ ରହିବେ ସକାଳ ହେଲେ ଅଟୋରେ ଯିବେ |

ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ କହିଲି, ମୁଁ ବିବାହିତ | ଖରାଛୁଟିଚାଲିଛି ବୋଲି ପିଲାମାନେ ସବୁ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏକା ଆସିଛି ଭୋଜି ପାଇଁ | ସେ ପଚାରିଲେ, ‘ମୋତେ ଟିକେଘର ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ କି ?’ ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି | କାରଣ ତାଙ୍କଘର ବହୁତ୍ ଦୂର ଥିଲା | ଅନ୍ତତଃ ସେତିକି ସମୟ ଏକାନ୍ତରେ ସେ ମୋ ସହିତ ରହିବେ | ଦେଖିବାକୁଗୋରୀ, ତନୁପାତଳୀ ଲିଲି, ଛାତିରେ ଯୌବନର ଛଟା | ସରୁ ଅଣ୍ଟା | ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଯିବ | ଆମ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାବେଳେ କହିଲି, ‘ସାର୍ ଆପଣମାନେ ଯାଆନ୍ତୁ | ମୁଁ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି | ଏଇ ଜଣେ ରିଲେଟିଭ୍ ଆସିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯିବି |’ ସବୁ ଚାଲିଗଲେ |
ଭୋଜି ଜାଗାରୁ ଆସି ଆମେ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଛାତଉପରେ କିଛି ସମୟ ବସିଲୁ | ସେଇଠି ବେଦି ପଡ଼ିଛି | ହେଲେ ବରଯାତ୍ରୀ ଆସିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସେଠାରେ କେହି ନାହାନ୍ତି | ଏମିତିକଥା ହେଉ ହେଉ କହିଲି, ‘ତୁମ ଘର ତ ଏଠାରୁ ବହୁତ ଦୂର, ଚାଲୁନ ଆମ ଘରେ ରହିଯିବ | ସକାଳୁ ସକାଳୁ ନେଇ ମୁଁ ଛାଡ଼ିଦେବି |’ ସେ କିଛି ଚିନ୍ତାକରିବା ପରେ କହିଲେ, ‘ଠିକ୍ ଅଛି’ |

ସେଇଠୁ ଆମେ ଏକାଠି ବାଇକରେ ବସି ବାହାରିଲୁ | ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଭରାଦେଇବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା | ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା | ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଜଙ୍ଘ ରଖିଛ | ବେଶୀ ବ୍ୟାୟାମ୍କରୁଛ ଲାଗୁଛି | ତୁମେ ଯେମିତିସେକ୍ସି ହେଇଛ ତୁମ ସ୍ବାମୀ ଭାଗ୍ୟବାନ, କେବେ ଛାଡ଼ୁନଥିବେ | ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ସେ ତ ସବୁବେଳେ ଟୁର୍ କରନ୍ତି | କୋଉ ଘରେ ରହନ୍ତିଯେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବେ?’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଆଉ ମୋତେ ଜାଣିନ କି ଚିହ୍ନିନ ମୋ ସହିତ ଚାଲିଆସିଲ, ଯଦି ମୁଁ ରାତିରେ ତୁମସହ କିଛି କରେ |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ତୁମେ ଝିଅଙ୍କ ଆଖିକୁ ଜାଣିନ | ମୁଁ ତୁମକୁଠିକ୍ ଜାଣିଛି | ଆଉ ଯଦି ରାତିରେକିଛି କରିବନି ତ ମୋତେ ଘରକୁ କାହିଁକି ଡାକୁଥିଲ ?’ ଓହଃ, ସେ ବି ମୋ ଭଳି ଚାଲାଖ |
ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ନଅଟା ହେଲାଣି, କବାଟ ଖୋଲିଲି, ସେ ଭିତରକୁଆସିଗଲାପରେ | କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲିଆଉ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି | ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲେ | ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କଓଠ ଏକ ହେଇଗଲା | ଆଉ ଅପେଖ୍ୟାନ କରି ମୁଁ ଲିଲିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଆଉ ଶାୟା ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା | ହାତ ମେଲେଇମୋତେ ଡାକୁଥିଲା | ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜଉପରୁ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି | ବ୍ଲାଉଜ୍ଓଦା କରିଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବ୍ରାରେ ରହିଲା | ଶାୟାରଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆହେଲା | ତା ବ୍ରାକୁବି ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କମଳା ପରିକା ହେଇଛି | ଜମା ତଳକୁ ଓହଳିପଡ଼ିନି | ନଇଁପଡ଼ିତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି | ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା | ମୁଁ ଗୋଟିଏହାତରେ ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି | ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲା | ତାପରେତା ହାତଧରି ମୋ ଘର ମଝିରେ ପଡ଼ିଥିବା ଡାଇନିଂ ଟେବଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି | ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ସାଇଡ଼ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଚେୟାର ଉପରେ ନିଜେ ବସିପଡ଼ି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି | ତା ସଫା ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ଼ ଫଡ଼ ହେଲା | ତାବିଆରେ ପାଟିଦେଇ ଚାଟିଲି | ଜିଭକୁଭିତରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ଆଉଖାଇବାକୁ କହିଲା | କହିଲା. ‘ଓଅଃ ମୋତେ ଖାଇଦିଅ | ମୋତେ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି | ମୋ ଜୀବନ ପଳଉଚି | ମୋତେ ଚାପି ଚୁଷି ଖାଇଦିଅ’ |

ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ଚାଟିଲି, ଚୋଷିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଗେହିଁଲି | ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା | ଅନେକ ସମୟ ତା ବିଆ ଖାଇବାପରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହେଇଗଲା | ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଉଠିଲି ଆଉ ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି | ଗାମୁଛାଟିଏପିନ୍ଧି କଣ୍ଡୋମ୍ ନେଇ ଆସିଲି | ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୌମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଥରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା |ସେ ସେମିତି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହୁଁଥିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି |

ତା ସରୁ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଶଳ ଭାବରେ ଗେହୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆଭିତରେପୁରା ତା ପେଟ ଯାଏଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲା | ସେ ଆଃ କହି ଉଠୁଥିଲା | ମୁଁ ଠିଆହୋଇଥିଲିଆଉ ହାଈଟ୍ ସମାନେ ହେଉଥିଲା ବୋଲି ମୋତେ ଜମା ହାଲିଆ ଲାଗୁନଥିଲା | ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା | ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ଚାପୁଥିଲି | ଏମିତିକରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା | ତା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଜୋର ଜୋରରେଗେହିଲ୍ଲି | ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉତା ବିଆରେ ପାଣୀବହିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଗେହିବାବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା | ସେ ଓହ୍ଃ ଓହ୍ଃ କହୁଥିଲା, ତା ମୁଣ୍ଡ, ଦେହ ସବୁ ଝାଳରେ ଓଦା ହେଇଗଲା | ମୁଁ ସେତେବେଳେକୁଯୋର୍ ଯୋରରେ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋର ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି | ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି | ସେ ଟେବୁଲ୍ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା | ଟେବୁଲ ଉପରେ ଆଉ ତଳେ ଚାରିଆଡ଼େ ତା ବିଆ ରସ ପଡ଼ି ଓଦା ହେଇଥିଲା | ଘଣ୍ଟାକୁଦେଖୁଥିଲି ବାରଟା ବାଜି ସାରିଥିଲା | ମୁଁ ଉଠି ଠିଆହେଲିଆଉ କଣ୍ଡୌମକୁ ପଲିଥିନ୍ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଘର ଡଷ୍ଟବିନରେ ପକେଇଦେଲି | ବାଥରୁମକୁଯାଇ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି |

ମୋତେ ଦେଖି ଲିଲି ଉଠି ବସିଲା ଆଉ ଆମେ ପୁଣିଥରେ କିସ୍ କଲୁ | ସେ କିସ୍ କିଛି ସମୟ ଚାଲିବାପରେ ସେ ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା |

ଲିଲି ବାଥରୁମରେ ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଟେବୁଲ ଉପର ଆଉ ତଳ ସଫା କରିଦେଲି |ଫ୍ରିଜରୁଥଣ୍ଡାପାଣି ଆଣି ପିଇଲି |ଆଉଲାପଟପ୍ |ଟାଅନ୍କଲି | ମୋ ଲାପଟପରେ ଅନେକ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଅଛି |ସେଥିରୁ ଭଲ କିଛି ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲି |କିନ୍ତୁହାଲିଆଲାଗୁଥିଲା | ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତା ତୋଫା ଗୋରା ଦେହ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଲା | ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି ଆଊ କହିଲି ‘ତୁମ ସ୍ବାମୀ ବଡ଼ ଭାଗ୍ୟବାନ |ତୁମକୁଗେହିଲେ ସ୍ବର୍ଗପରି ଲାଗୁଛି |’ ସେ ହସିଦେଲା କିଛି କହିଲା ନାହିଁ |ଚେୟାରଉପରେଥିବାଏକ ଗାମୁଛା ଲିଲିକୁ ବଢେଇଦେଲି କହିଲି ଏଇଟା ପିନ୍ଧିଥାଅ |ସେହସିଦେଇ କହିଲା, ‘କାଇଁ ମନ ଭରିନି ଆହୁରି ?’ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ‘ତୁମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଯଦି ତୁମେ ମୋ ଘରେ ସାତଦିନ ରହିବ ନା, ତୁମକୁ ଦିନ ରାତି ସବୁବେଳେ ଗେହିବି |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ମୁର୍ଚ୍ଛା ହେଇଯିବ ଯେ |ଏତେବଳକୋଉଠୁପାଇବ?’ ମୁଁ କହିଲି ‘ତୁମେ ଦୁଧ ପିଆଇ ଦେବନି?’ ସେ କହିଲା, ‘ମୋତେ ତ ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି |’ ମୁଁ କହିଲି, ଆସ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି | ସେ କହିଲା, ସତରେ କରିଦେବ ? ଠିକ୍ ଅଛି, କୁହ ତୁମ ଘରେ ଚା କି କଫି କିଛି ଅଛି ? ମୁଁ ରୋଷେଇଘରକୁ ତାକୁ ନେଇଗଲି |ସେଚୁଲିରେକଫିବସେଇଲାବେଳକୁମୁଁତାପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ତା ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପୁଥିଲି |ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | କଫି ହୋଇଗଲା ପରେ ଆମେ ସୋଫା ଉପରେ ବସି କଫି ପିଉଥିଲୁ | ଟିଭି ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି |ଅଧଘଣ୍ଟାବସିବାପରେ କହିଲି, ଏବେ ଆସ ମସାଜ୍ କରିଦେବି |ସେକଫିକପ୍ସବୁଥୋଇଦେଇଆସିଲା | ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମରେ ଏସି ଲଗେଇ ଦେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି |ତାକୁଶୁଆଇଦେଇତାଉପରେଫ୍ରିଜରୁଆଣିଥିବାବରଫ ପକେଇଦେଇ ଘସିବାପରେ ସେ ଥରିଲା |କୁତୁକୁତୁଲାଗୁଛିକହିଲା | ମୁଁ ମୋ ଓଠରେ ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିଲି |ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ଏସି ର ଥଣ୍ଡା ପବନ ରୁମରେ ବହୁଥିଲା | ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଈଲି |ସେମୋମୁଣ୍ଡକୁତାଦୁଧଉପରେ ଭିଡିଧରିଲା | ତା’ପରେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ନିଜେ ତା ଦୁଧ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ଦେଇ ଖୋଇଲା | କହିଲା, ‘ ମୋ ପିଲାଟା କେତେ ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଚି, ଖାଆଲୋ ଖାଆ |’ ମୁଁ ବି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋବେଇ ଚୁଷି ଦୁଧ ଖାଇଲି |ସେଆହ୍ଃଆଃକହୁଥିଲା | ତା ନିପଲ ଦୁଇଟାକୁ ଜିଭ ଆଉ ଓଠରେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ଚାପିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଖାଉଥିଲି | କିଛି ସମୟପରେ କହିଲି ‘ମୋତେ ତୁମ ବିଆରସ ଟିକେ ଦିଅ |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ରସ ପିଇବ? ହଉ ଅପେକ୍ଷାକର |’ ମୁଁ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଉଠିଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଆସି ବସିଗଲା |ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ଥିଲା, ମୁଁ ଚାପୁଥିଲି ଆଉ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା | ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାରିଦେଇ ଭିତର୍ ବାହାର କଲି, ସେ ଓଃ ଓଃ କହିଲା ଆଊ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଜୋରରେ ଚିପିଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଖଟା ଖଟା ରସ ଝରିଲା | ମୋ ପାଟି ଓଠ ଆଉ ମୁହଁ ଓଦା ହେଇଗଲା | ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସେଇମିତି ରଖିଥିଲ୍ | ତା ପାଣି ବାହାରିଗଲାପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଉଠିଗଲା, ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା | ଆମେ କିସ୍ କଲାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ କିସ୍ କରିବନି ? ସେ କିଛିକହିଲାନି |ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଧିରେ ତଳକୁ ଚାଲିଯାଈ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ୍ସ୍ ଟେ କଲା | ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିଲା |ଓଅଃତାଓଦା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବଳ ଆସିଲା |ସେଖାଉଥିଲା | ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି |ତାପରେତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଟେକି ଆଣି ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ତା ବିଆ ରଖିଲି |ଏବେସେମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥିଲାଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ | ତା ବିଆରେ ଜିଭ ଦେଇ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହେଲା |ସେ ଅଣ୍ଟାକୁ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଠେଲି ଦେଉଥିଲା |ଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲ୍ବା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠିମାରିଲି ଆଉ ଗେହିଲି | ସେ ବି ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା | କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଈବାପରେ ମୁଁକହିଲି ଏବେ ତୁମେ କୁକୁର ଭଳି ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ଠିଆ ହୋଇରହ, ସେ ସେଇମିତି ରହିଲା, ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେଇହିଲି | ସେ ବି ପଛ୍ହକୁ ଧକ୍କା ମାରୁଥିଲା ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଉଥିଲା | ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଣ୍ଗୁଠି ମାରି ଗେଇହିଲି |ସେଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା |ଧିରେସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ଚିପିଲି |ସେବୋଉଲୋମରିଗଲିବୋଲିକହୁଥିଲାକିନ୍ତୁମନାକରୁନଥିଲା | ମୁଁ ଟିକେ ବଡ଼ି ଲୋସନ୍ ଲଗେଇ ଦେଇ ଯେମିତି ପ୍ରେସର୍ ଦେଇଛି ସେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା |ତାପରେମୁଁନଇଁପଡ଼ିତାଦୁଧଦିଟାକୁଚିପିଲି | କିନ୍ତୁ ଗେହୁନଥିଲି | କିଛି ସମୟପରେ ସେ ସାମାନ୍ୟ ହେଲା, ଏବଂ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲା | ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ପୁରା ଜୋରରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ମାରୁଥିଲି ଆଊ ସେ ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା | ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା | ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା |ଖଟଉପରସବୁଓଦାହେଇଗଲା | ସେ ଲାଜ କରି କହିଲା, ଇସ୍ ତୁମ ଖଟ ଓଦା କରିଦେଲି |ମୁଁକହିଲି, ଭସେଇ ଦିଅ |ସେକହିଲା, ନାଇଁ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି |ମୁଁହସିଲିଆଉକହିଲି, ଆଜି ଯଦି ନ ଭସେଇବ ତୁମକୁ ଛାଡ଼ିବି ନାଇଁ | ସେ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲି |କିଛିସମୟପରେ ତାକୁ ତଳେ ଚିତ୍ କରି ସୁଆଇ ଦେଇ ଅଣ୍ଟା ତଳେ ତକିଆ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ପୁଣିଥରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେଇହିନି |ସେବିହାଲିଆହେଉଥିବାଏବେଟିକେଆରମ୍ଲାଗିଲାଆଉସେମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା |ହାତରେମୁଂତାବିଆରେପୁରେଇସଲସଲକରୁଥିଲିଆଉତାକ୍ଲିତୋରିସ୍ କୁ ଚିମୁଟିଦେବାପରେ ସେ ଆହୁରି ପାଣି ଲିକ୍ କଲା |ପୁରାପରିଶ୍ରାକରିପକେଇଲା | ଓଃ ଓଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି | ତାପରେ ତା’ସାଇଡ଼ରେ ଶୋଇପଡ଼ି ପଛ ଆଡୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ଆଉ ସେ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ୍ ଉଠେଇ ଦେଇ ମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା |ପୁଣିକିଛିସମୟପରେତାକୁସିଧାଶୁଆଇଦେଇଗାଣ୍ଡିମାରିଲିଆଉମୋ ପୁରା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇ ଦେଲା ପରେ ସେ ଆଃଃଃଃ ଆଃଃଃଃ କହିଲା ଆଊ ପୁଣିଥରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲା | ମୁଅଁ ଜାଣିଲି ସେ ଝଡ଼ିଲା, ମୁଁ ବି ନିଜେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମାରିଲି ଆଉ ମୋ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି | ସେ ଖଟ ଉପରେ ପଡ଼ିରହିଲା |ମୁଅଁଉଠିଲିଆଉକଣ୍ଡୋମକୁନେଇଡଷ୍ଟବିନରେପକେଇଆସିଲି | ଟିଭିରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳକୁ ସାଢ଼େ ଚାରିଟା ହେଲାଣି |ଲିଲିତରବରରେ ଉଠିବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲା | ମୁଁ ବି ଗାମୁଛା ଛାଡ଼ିଦେଇ, ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବାପରେ ଅଧଘଣ୍ଟା ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରଖି ଖାଲି କିସ୍ସ୍ କଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଈଲି | ସେ କହୁଥିଲା ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦିଅ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଛାଡିନଥିଲି, ଆଉ ଥରେ ମୋ ମୁହଁଉପରେ ବସ ମୋତେ ବିଆ ରସ ଦିଅ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ସେମିତି କଲା |ଲାପଟପରେବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଦେଖି ସେ ମୋ ପାଟିରେ ତା ବିଆରସ ଛାଡ଼ିଦେଲା |ରସଝଡ଼ିଗଲାପରେସେଉଠିଗଲାଆଉ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର କପଡ଼ା ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ଯିବାପାଇଁ ରେଡ଼ି ହେଇଗଲା | ତାକୁ ନେଇ ତା’ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


hot odia desi sex storiessexx storynew odia sexy storytelugu sex stories net inbanda bia khelatelugu sex storys inodia bhauja gapatelugu sex stories comnew telugu sex stories combhauja gapawww new sexy story combanda bia imageodia sex story bhaujaodia sex new storykhudi putura sexodia khudiodia giha gehi gapagehiba storytelugu sexiest storiesgiha gehi gapaodia khudiodia sex story pdfdesi odia sex kahanibia banda kathaodia desi gapasex store teluguodia bhauja biatelugu sex books comtelugusex stories in telugu fontsex story in odishabhauja.comsex stories in telugu languagetelugusex storys comwww telugu sex stores insaas aur sali ki chudaibhauja gapawww sex story comodia real sex storybia story in oriyasex stories telugu newsex story in odia fontgiha gehi kathaodia sex story in odia languagewww sex telugu stories comwww.telugu sex stories. combapa jhia odia sex storybhauja. comodia gehiba gapabia banda ladheisex story in bengali versionmo bandatelugusex kathalustories in telugu sextelugu sexstorywww hindi sex kathawww odia bia combhauja. comodiya sex gapasex story in telugutelugusex story stelugu sex stories in telugu lipilatest oriya sex storyenglishsex storytelugusex stories comebanda gapabuthu stories in telugusex telugu stores comodia gehiba gapabhai bhauni sexwww bengoli sex story comtelugu sex storyeodia hot gapamaa pua odia sex storyoriya sex gapanew telugu sex stores comodia hot storywww new telugu sex storiesodia sex story odia languagesex storis in teluguwww telugu sex stories netsex story in odia languageodia bia banda kathalatest real telugu sex storieslatest telugu sex kadaluବିଆ photowww.sex stori.comodia gihagehi gapasex telugu sex storiesbhauja.comodia bia.inodia sex gapaodia sexstorysex storis in telugu