ଲୁଚିକରି ଭାଉଜ ଆଉ ଭାଇଙ୍କର ଗିଁହା ଗେଁହି ର ମଜା ନେଲି – Luchi Kari 1spbhotel.ru Aau Bhai Nkara Ginha Genhi Ra Maja Neli

ନମସ୍କାର ମୋର ଓଡିଆ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ | ପ୍ରଥମେ ମୋର ବ୍ଲଗ୍ କୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସ୍ବାଗତ | , ମୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେଇ ଦେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଏହି ବ୍ଲଗ୍ ରେ ପୂରା ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗର ସୁବିଧା ଉଠାଇ ପାରିବେ | ତେଣୁ ନୂତନ ନୂତନ ଯୌନ ଆନନ୍ଦ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହି ବ୍ଲଗ୍ ନିୟମିତ ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ( ଯଦି ଭଲ ଲାଗେ ତାହେଲେ ଏହି ବ୍ଲଗ୍ କୁ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ).

ମୋର ନାମ ପବିତ୍ର, ମୁ ବହୁତ ଯୌନ ପ୍ରିୟ..ଯୌନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା, ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ | ମୋତେ କାହିଁକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହା ଅନେକ ପସନ୍ଦ, ବାକୀ କିଏ କହିଥାଏ କିଏ ଲୁଚାଏ | ହେଲେ ଏଇଠି ଲାଜ କରିବାର କୌଣସି କାରଣ ନାହିଁ | ତେଣୁ ଆସନ୍ତୁ ଏଇଠି ବିଆ,ବାଣ୍ଡ ଗିଁହା ଗେଁହି କଥା ବିନା ଲାଜ, ବିନା ଡରରେ ହେବା |

ଆଜି ମୁଁ ମୋର ନିଜର ଅଙ୍ଗଲିଭା ଯୌନ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି | ଏଇଟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ ଘଟଣା ଅଟେ, ମିଛ ନୁହେଁ | ପଢିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚେ ଯାଣିପାରିବେ | ତଃ ଡେରି କଣ ପାଇଁ ? ଚାଲନ୍ତୁ ଏହା ପଢିବା ଆଉ ଭରପୁର ମଜଆ ନେବା |

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥାଏ, ବଡ ଭାଇର ବାହାଘର ହୋଇଗଲା | ହେଲେ ମୋର ସେତେବେଳେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ସେମିତି କିଛି ଧାରଣା ନଥିଲା | , ସେକ୍ସ ଗୋଟେ ପାପ କାମ/ଖରାପ/ଅପରାଧ ବୋଲି ଭାବୁଥାଏ. ସେ ଯାହାହେଉ, ଭାଉଜ ଆସିଲେ, ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ, ଗୋରା ଦେହ, ଭରା ଯୌବନ.ଓଃ ସତେ ଯେମିତି ଆଇଟମ ବମ୍ !. ତାଙ୍କ ନାମ ଥିଲା ରୀନା | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରେ କେବେ ଦେଖୁନଥିଲି | କିନ୍ତୁ, ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଉଜଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମୋର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପୁରା ବଦଳାଇଦେଲା. ସେ ଯେଉଁ ଢଂଗରେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଚାଲିଚଳନ, .ଏହି ସଵୁ ମୋର ମନରେ ଟିକେ ଅଲଗା ଧାରଣା ଆଣିଦେଲା | ସେ ଏଭଳି ଭାବେ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ ଯେଉଟା କୀ ବାହାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ ଦେଖାଯାଉଥାଏ ..ତାହା ମୋ ନଜର ରେ ଆସୁଥାଏ | ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ବ୍ରା ର ଧାର ବ୍ଲାଉଜ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଦେଖାଯାଉଥାଏ | ତାହା ଦେଖି ମୁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ତଥା ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବାରେ ଲାଗିଲି | ଆଉ ଘର ଓଳେଇଲା ବେଳେ ତଳେ ନୋହିଁଲାବେଳେ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କ ଦେଖାଯାଉଥାଏ, ଓହଃ କି ଦୃଶ୍ୟ ! ମସ୍ତ୍ ମସ୍ତ୍ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଇ ଦୁଧ, ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୁଁ କି ସମ୍ଭାଳେ? ମୋର ସେଇ ୭ ଈନଚ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ (ୟା ଭିତରେ ମୋର ଜଣେ ସାଂଗ ମୋତେ ମୁଠି ମାରିବା ସିଖେଇ ଦେଇଥିଲା) | ମୁଁ ଆଉ କିଛି ବାଟ ନ ପାଇ, ରୂମ୍ କୁ ଯାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରି ସେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତ କରାଏ | ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ କି ତାଙ୍କର ଦୁଧ କୁ କେମିତି ମନ ପୁରେଇ ଦେଖିବି ..ହେଲେ ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନଥାଏ | ସେ ଗାଧେଇ ସାରି ଓଦା ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଯେତେ ବେଳେ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି, ଓହଃ କି ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଦିନେ ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ କିମ୍ବା ବ୍ରା କିଛି ନପିନ୍ଧି, ଖାଲି ଶାଢୀ ଦେହରେ ଗୁଡେଇ ହେଇ ଛାତ ଉପରକୁ ଲୁଗା ଉଠେଇବାକୁ ଯାଉ ଥିଲେ ତାପରେ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ (ଘରେ କେହି ନଥିଲେ) , ମୁଁ ସେତିକି ବେଳେ ବାହାରୁ ଘରକୁ ଅସୁଥିଲି, ତାଙ୍କୁ ଏହିଭଳି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ!!!. ଖାଲି ଶାଢୀ ରେ ସେ ଥିଲେ, ଭିତରେ ତ କିଛି ନଥିଲା | ଦୁଧ ର ସାଇଜ଼ ପୁରା ବାରୀ ହେଉଥିଲା, ସେ ଦୁଧ ପୁରା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଭଳିଆ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, ମୋଟା ମୋଟା ନିପ୍ପଲ୍ ଦୁଇଟା ପୁରା ପତଳା ଶାଢୀ ଫୁଟି କରି ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ଚାଲିଲା ବେଳେ ଦୁଧ ଦିଇଟା ପୁର ଓହୋଳୁ ଥାଏ . ଓହଃ କୀ ଦୃଶ୍ୟ | କିଏ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିକରି ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରିବ? ..ତାହା ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ କଣ କରି ପାରିବି? ସିଧା ରୂମକୁ ଗଲି ଆଉ ମୋର ସେଇ ୭ ଈନଚ ଯନ୍ତ୍ର ଟା କୁ କାଢ଼ି ବହେ ହଲେଇଲି, ଆଉ ହଲେଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କର ସେଇ ବଡ ବଡ଼ ଦୁଧ ଆଉ ବଡ଼ ବଡ଼ ନିପପଲ୍ କଥା ଭାବୀ ଅହୁରୀ ଏକ୍ସ୍ଇଟ୍ ହେଉ ଥାଏ | ସତରେ ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ଏବେଭି ମୁଁ ଭୁଲି ପରେନି | ଦିନେ ଭାଇ ଭାଉଜ ଭାଇଙ୍କ ଶ୍ଵଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି | ରାତିରେ ତାଙ୍କର ରୂମକୁ ଗଲି , ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଯେତେ ବ୍ରା ଥିଲା ସବୁ କାଢିଲି, ଆଉ କଣ କଣ ଅଛି ଖୋଜିଲି , ଗୋଟେ ସେକ୍ସ୍ ର ବହି ଥିଲା ସେଥିରେ ପୁରା ଲଂଗଲା ଲଂଗଲା ଛବି ସବୁ ଥିଲା, ଅହୁରି ଅଭଦ୍ର ଅଭଦ୍ର ବହି ସବୁ ଥିଲା | ସବୁ ସାଥିରେ ଧରିଲି ଆଉ ମୋର ରୂମକୁ ଗଲି ଆଉ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ତାପରେ ପ୍ରଥମେ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା କାଢ଼ିଲି, ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ଭୟରେ ମୋର ସାରା ଦେଖା ଥାରୁଥାଏ | ଏମିତି ବ୍ରା କୁ ଦେଖି ଭାବୁଥାଏ କି ସତେ ଯେମିତି ଭାଉଜ ସେଇଟା ପିନ୍ଧି ଛିଡା ହେଇଚନ୍ତି | ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁର ହାର୍ଡ଼ ହୋଇଯାଇଥାଏ , ଆଉ ସେଇ ହାର୍ଡ଼ ବାଣ୍ଡରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା କୁ ଘଷିଲି , ହଠାତ୍ ମୋ ନଜର ପଡିଲ ବ୍ରାର ପଟିରେ ଲେଖା ଥିଲା ୩୪ D ଏବେ ଜାଣୁଛି କି ତାଙ୍କର ସାଇଜ଼ ୩୪ D ଥିଲା | ସାରା ରାତି ମୁ ସେହି ବହି ସବୁ ଦେଖି ୩/୪ ଥର ମୁଠି ମାରିଲି | ଶଳା କେବେ ଭାଗ୍ୟରେ ଶିକା ଛିଣ୍ଡିବ ବହୁତ ସେଇ ଦୁଧ ସହ ମସ୍ତି କରିବି | ସେଇ ବଡ ବଡ ନିପପଲ୍ କୁ ବହୁତ୍ ଚୁଷୀବି | ମୋର ଭାଇ କେଡେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ଏହିଭଳି ଆଇଟମ୍ ବମ୍ ଟିଏ ପାଇଛନ୍ତି | ଗେଁହିବାକୁ ସୁଯୋଗୋ ମିଳୁ ନ ମିଳୁ ହେଲେ ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ତ ମିଳୁ ସେତିକି ମୋ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ |

ଦିନେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ,ଭାଇଙ୍କର ରୁମ୍ ମୋ ରୁମ୍ ପାଖରେ, ଥରେ ରାତିରେ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ରାତିରେ ଉଠିଲି, ଯାଉ ଯାଉ ତାଙ୍କର ରୁମ୍ ରୁ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସ୍ବର ବାହାରୁଥାଏ, କାନ ଡେରିଲି, ଭାଉଜ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଭାଇଙ୍କୁ କିଛି କହୁଥିଲେ | ସେତେବେଳକୁ ମୋର ଦେହ ହାତ ସବୁ ଥରୁ ଥାଏ | ଶାହସ କରି ଭଲ କରି କାନ ଡେରିଲି, ଭାଉଜ କହୁଥଆନ୍ତି ଉଃ.. ଆଃ..ସେଇଠି ହମମ୍ ଯୋରରେ ଆଃ. ଏହିସବୁ ଶୀତ୍କାର ସବୁ | ମୁ ହଠାତ୍ ବୁଝି ପରିଲିନି ଘଟଣା ଟା କଣ ? ମୁ ଭାବିଲି କଣ ଭିତରେ ସବୁ ଚାଲିଛି ଦେଖିବି ଯେମିତି ହେଲେବି | ତାଙ୍କ ରୂମ୍ ର ଝରକା ରେ ଟିକେ ଫାଙ୍କ ଥିଲା ତ ଚୁପ୍ କରି ଭିତରକୁ ଅନେଇଲି, ଭିତରେ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋର ହୋଶ୍ ଉଡିଗଲା ଭଳିଆ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ବିଶ୍ଵାଶ କରିପରିଲିନି ସତ ଦେଖୁଚି ନା ସ୍ଵପ୍ନ !!!!!! ହଁ ସତ ଥିଲା, ଭାଉଜ ମୁଁହ ଉପରକୁ କରି ଶୋଇ ଥାନ୍ତି, ବ୍ଲାଉଜ୍ ବୋତମ ପୁରା ଖୋଲା ଥାଏ, ହେଲେ ଦେହରୁ ଅଲଗା ହୋଇନଥିଲା | ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୁଇ ବାହୁ ଆଡକୁ ମେଲି କରି ପଡି ଥାଏ | ସେତିକି ଦେଖି ମୋରୋ ଶରୀର ପୁରା ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ନିଶ୍ଵାଶ ଭାରୀ ଭାରୀ ଲାଗିଲା | ଚେଷ୍ଟା କଲି ଧିରେ ଧିରେ ନିଶ୍ଵାଶ ନେବା ପାଇଁ | ପୁଣି ସାହସ କରି ଭିତରକୁ ଅନେଇଲି | ଏବେ ଭାଇ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ପାଖରେ ବସି ଥାନ୍ତି ଆଉ ସେଇ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁ ଥାଏ | ସତରେ କି ସୁନ୍ଦର ସେଇ ଦୁଧ ଭାଉଜଙ୍କର !!!!!! , ପୁରା ଗୋରା ଆଉ ଯେମିତି ଭାବରେ ଦୁଇ ଆଡକୁ ମେଲେଇକି ପଡିଥାଏ କେହିଭି ଦେଖିଲେ ଛାଡିବନି | ତାପରେ ଭାଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ବହୁତ୍ ଚିପୁଥାନ୍ତି | ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧରେ ନିପପଲ୍ ପାଖରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିନ୍ଦୁ ବିନ୍ଦୁ ଅକାରର ଜିନିଷ ଗୁଡା ଦୁଧର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କୁ ବଢଉଥାଏ | ବେଳେ ବେଳେ ଭାଇ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାନ୍ତି, ଭାଉଜ ଉତ୍ତେଜନାରେ ଭାଇଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଚାପି ରଖୁଥାନ୍ତି | ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭାବୁ ଥାଏ ଶଳା କେତେ ମଜା ନେଉନଥିବେ ଦୁହେଁ !!!!! ଦୁଖଃ ! ମୁଁ ଭାଇ ଜାଗାରେ ଥାନ୍ତି ! ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି କେତେ ଥର ଏଏଇ ଦୁଧ କୁ ପିଉଥିବ? କଣ ମିଳେ ସେଥିରୁ? ଭାଇ ଉତ୍ତର ଦେଲେ ଆରେ ଏଥିରେ ପରା ଅମୃତ ଅଛି ନ ପିଇଲେ ଅମୃତ କଉଠୁ ପାଇବି? ..ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ହଉ ବେସୀ ଆଉ ଗେଲ୍ହା ହୁଅନି ହେଲା | ତାପରେ ଭାଇ ତାଙ୍କର ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଅଣିଲେ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁଁହ ପାଖରେ ରଖିଲେ, ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁହରେ ପୁରେଇବେନି ତଃ ଭାଇ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଯୋଡି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ ତା ମଝିରେ ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲେ | ଭାଉଜ ସେଥିରେ ବିରକ୍ତି ହେଉଥଆନ୍ତି | ଏବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଦେଖା ସାରା ଚୁମ୍ମା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରାଉଥାଆନ୍ତି | ଭାଇ ବହୁତ୍ ପ୍ରେମରେ କହିଲେ ଡାରଲିଂଗ୍ ଏଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କେତେ ମଜ଼ା ଦେଉନାହାନ୍ତି ମୋତେ ! ଆହୁରି ମଜ଼ା ଦିଆନ୍ତେ ଯଦି ତୁମେ ନିଜେ ତମ ହାତରେ ମୋତେ ଖୁଆନ୍ତ! , ହେଲେ ସେ ମନା କଲେ, ବହୁତ ଜିଦ୍ କଲ ପରେ ଯାଇ ମାନିଲେ | ଏବେ ଏଇ ଦୃଶ୍ୟ ଆହୁରି ରୋମାଞ୍ଚକ ଥିଲା |
ଭାଇ ତଳେ ଶୋଇଲେ ଆଉ ଭାଉଜ କଷ୍ଟକରି ଉଠିଲେ ଆଉ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳି ଭାଇଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢିଗଲେ ଶାଢୀ ପେଟ ତଳକୁ ଖୋଲା ନଥାଏ ଖାଲି ଛାତିରୁ ଖୋଲା ଥାଏ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଭି ହେଲେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଦେହରୁ ଅଲଗା ହେଇନଥାଏ | ଓହଃ କି ଦୃଶ୍ୟ !!!!! ଶଳା ସତେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥାଏ ପାଗଳ ହେଇଯିବି | ସେଇ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଏବେ ପୁରା ଝୁଲି କରି ରହିଲେ | ସତେ ଯେମିତି ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଗଛରେ ବଡ ବଡ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଫଲିଛି !! ଭୁଣ୍ଡି (ନିପପଲ୍) ଦୁଇଟା ଦୁଇ ଆଡକୁ ଗୋଜ଼ିଆ ହୋଇ ରହି ଥାଏ | ଏବେ ସେ ଭାଇଙ୍କୁ କହିଲେ ପାଟି ଆଁ କର, ସେ ଆଁ କଲେ ଏବେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲେ ଭାଇ ସତେ ଯେମିତି ଛୋଟୋ ପିଲାଭଳି ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଭାଉଜ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାଙ୍କୁ ଖୁଆଇଲେ ହେଲେ ବେଶୀ ସମୟ ଜାଏଁ ସେମିତି କରିପାରିଲେନି ଓଲ୍ହେଇ ଗଲେ ଓ କହିଲେ ଆଉ ପାରିବିନି , ଶଳା ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳିଆ ଏବେ ଦୁଧ ପିଆଉଥିଲେ ଏତେ ଜଲଦି ହାଲିଆ ହେଇଗଲେ ? ଏବେ କହିଲେ ନିଦ ଲାଗିଲାନି ଜଲଦୀ କାମ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କର | ଏବେ ଅସଲି ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଏବେ ଭାଇ ଉପରକୁ ଉଠିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କର ଶାଢୀ ସାୟା ସହ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲେ | ଓହଃ! ତାଙ୍କର ସେ ଗୋରା ଗୋରା ଜଂଘ, ଯିଏ ଭି ଦେଖିବ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯିବ | ଭାଉଜ ଏବେ ସେଇ ଗୋରା ଗୋରା ଜଂଘ କୁ ମେଲିଲେ, ଭାଇ ମଝିରେ ବସିଲେ | ହେଲେ ଶଳା ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ୍ , ମୋତେ ତାଙ୍କର ବିଆ ଜମା ଦେଖା ଯାଉ ନଥିଲା | ଦୁରରୁ ଖାଲି କଳା କଳା ବାଳ ଦେଖା ଯାଉ ଥିଲା | ଭାଉଜ ଭାଇଙ୍କୁ ବିକଳ ହୋଇ ଅନେଇ ରହି ଥାନ୍ତି ଯେମିତି ବର୍ଷେ ହେବ ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହାନ୍ତି | ଏବେ ଭାଇ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ବାହର କଲେ ପୁର ଲୁହା ଛଡ ଭଳିଆ ଟାଣ ହୋଇଥାଏ ମୁ ଭାବୁଥାଏ ଶଳା ଏଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ସେ ବିଆ ରେ ପଶିବ ତଃ ? ଏବେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଶେଇଲେ ସଟ୍ କରି ଗଲିଗଲା ହେଲେ ଭାଉଜ ଚିତ୍କାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଃ ଉଃ କାଟୁଛି ଉହଃ କାଢିନିଅ, ଆଃ କଣ ହେଇଯାଉଛି ଭିତରେ ମାଆଲୋ ..ଏମିତି | କୀ କଥା ଏଇନା ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳିଆ ଗେହିଁ ବାକୁ କହୁଥିଲେ ଏବେ କହୁଛନ୍ତି କାଢିନିଆ ? ଭାଇ କହିଲେ କିଛି ହେବନି ରହ ବେ ଏତେ ଥର ଗେଂହିଲା ପରେ ଭି ଏମିତି ହେଉଛୁ ? ଚୁପ୍ କର୍ ଶାଳୀ !! ବେଶୀ ଦେଖେଇ ହନି ହେଲା | ଆଉ କିଛି ନଶୁଣି ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ..କଚ୍ କଚ୍ କରି ସାଉଣ୍ଡ୍ ଅସୁଥାଏ |.ଏବେ ଦୁଇଜଣ ଚିତ୍କାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ମୁ ମନେ ମନେ ଭାବୁ ଥାଏ .ଶଳା ସତେ ଏମିତି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ବେଳେ ଏମିତି ହୁଏ ନା କଣ? କେବେ ଏମିତି ଡାଇରେକ୍ଟ୍ ଦେଖିନଥିଲି ତଃ | ତାହା ଦେଖି ମୋର ଦେହର ଟେମ୍ପ୍ରେଚାର୍ ବଢି ବଢି ଯାଉଥାଏ |ଲାଗୁଥାଏ ସତେ ଯେମିତି କାହାକୁ ଗୋଟେ ଅଜୀ ଗେଂହି ଦେବି | ତାପରେ ମୁ ଭଲ ଭାବେ କାନ ଡ଼େରିଲି କି କଣ କଣ ସେମାନେ କହି ଯାଉଥାନ୍ତି ସେତେ ବେଳେ | ସେମାନେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ବେଳେ ଖରାପ୍ ଭାଷା ନିଜ ନିଜକୁ କହିଚାଲିଥାନ୍ତି | ଭାଇ କହୁଥାଏ ଶାଲି ବେଧେଇ ମାଇକିନା ଘୋଡାଗେହିଁ ତୋ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି ସବୁ ଆଜି କାଢିଦେବି ..ଓହଃ ଆଃ .ଆଜି ତୋ ବିଆ ମୁ ଫାଟେଇକୀ ରହିବି | ଭାଉଜ କହୁଥାଏ ଆଃ ଓହଃ ମରିଗଲୀ ଆଃ ସେଇଠି ମୋର କଣ ସବୁ ହେଇଯାଉଚୀ ବୋଉଲୋ ..ମାଆଲୋ !!! ଭାଇ କହିଲା ଚୁପ୍ ଶାଳୀ ବେଶ୍ୟା ମାଇକିନା ବେଧେଇ ଚୁପ୍ ହୋ ଦେଖ୍ କେତେ ପାଣି ଆଜି ତୋ ବିଆ ରେ ଭର ଦେଉଛି!, ୫ ଟା ଛୁଆ ଆଜି ତୋ ପେଟ ରେ କରି ଦେଉଛି | ଭାଉଜ ଏବେ ଗାଳି ଦେବ ଆରମ୍ଭ କଲେ : ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କୁକୁର ଖାଉ ଭଉଣୀଗିହା ଓଃ ଆଃ .ମାଦରଚୋଦ୍ ଦେ ଫାଟେଇଦେ ମୋ ବିଆକୁ ଯୋରରେ ଗେଂହ୍ .ମୋତେ ଆଜି ରାଣ୍ଡି ବନେଇ ଦେ ..ହଁ ମୁ ବେଶ୍ୟା ମାଇକିନା ବେଶ୍ୟା ଭଳିଆ ଗେହଁ ମୋତେ .| ଆହୁରି ବହୁତ୍ କିଛି, ଭାଉଜ ଦୁଇ ଗୋଡ ମଲେଇକି ଶୋଇ ଥାଏ ଆଉ ଭାଉ ତା ମଝିରେ ନିଜର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେଂହୁଥା, ବେଳେ ବେଳେ ଖୁସିରେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଂଢେଇ ପକାଉଥାଏ, ଆଉ ବହୁତ୍ ଚୁମ୍ମା ଦେଉଥାଏ | ଭାଉଜ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଯୋଡି ଭାଇଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ପକାଉ ଥାଏ ଆଉ କୁଂଢେଇ ଧରୁଥାଏ | ଏବେ ସ୍ପୀଡ଼ ଭାଇ ବଢେଇଲେ ତିବ୍ର ହେଲା ସ୍ପୀଡ଼ , ଦୁହିଁଙ୍କର ଚିତ୍କାର ରେ ରୂମ୍ ସାରା କମ୍ପି ଉଠୁଥାଏ | ଆଉ ଉତ୍ତେଜନା ରେ କଣ କଣ ସବୁ କହି ଯାଉଥଆନ୍ତି | କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଚାଲିଲା ପରେ, ବୋଧେ ବାହାରିଗଲା ଦୁଇଜଣଙ୍କର | ଦୁହେଁ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ | ଏବେ ଭାଇ ହାଲିଆ ହୋଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇଗଲେ , ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ କୁଂଢେଇ ଧରିଲେ କିଛି ସମୟ | ତାପରେ ଭାଇ ଉଠିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ କପଡା ଆଣି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୋଛିଲେ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଭି ପୋଛିଲେ | ଭାଉଜ ସେମିତି ବିଆ ମେଲେଇକି, ଗୋଡୋ ଫାଡି, ମୁକୁଳା ଛାତି ରେ ସୋଇରହିଥଆନ୍ତି, ସତେ ଯେମିତି ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଭଳିଆ ଆଉଥରେ ପେଲା ଖାଇବା ପାଇଁ ରେଡି | ଦରକାର ଯଦି ମୋତେ ଡାକିଥାନ୍ତେ, ମୋର ଏଇ ୭ ଈନଚ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଏମିତି ଗେହିଁ ଥାନ୍ତି ..ସାରା ଜୀବନ ମୋତେ ଡାକିଥାନ୍ତେ ଗେହିଁବା ଲାଗି | ଏବେ ଉଠିଲେ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ,ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ସୋଇ ଗଲେ | ଏହା ଥିଲା ମୋରୋ ଲୁଚିକାରୀ ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖା | ଭାଇ ଭଉଣୀ ମନେ ଏହା କେମିତି ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟ୍ କରନ୍ତୁ ..ମୁ ଅହୁରି ନୁଆ ନୁଆ ମଜଦାର୍ କାହାଣୀ ସବୁ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବି |

ଭାଇ ଭଉଣୀ ମନେ ମୋର ନିଜର ଅଂଗ ଲିଭା ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଂଟ୍ ଦିଅନ୍ତୁ ଆହୁରି ମଜା ମଜା ସେକ୍ସ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ସବୁ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବି | କିଛି “ପରାମର୍ଶ” ଭି ଦେଇପାରିବେ ଆପଣ ମାନେ ..ଆପଣମାନଂକ କୋମେଂଟ୍ ଅପେକ୍ଷା ରେ ରହିଲି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


recent odia sex storytelugusex storeyssex katha comodia hindi sex storyodia bia.inbanda gapasex story in bengali versionlatest telugu sex storybengali sec storyodia jauna kahanitellugu sex storiesodia sex pdftelugu sex stories telugu lowww new telugu sex stories comtelugu sex stories net inwelcome to odia sex storytelugu sexiest storiesmo bandaoriya sex story comwww new telugu sex stories comodia jouna kahanibia banda gapaodia bhauja bia photonew hindi sex kathatelugusex kataluodia gihanaodia bia storywww.telugu sex stories.comakkavai karpalitha thambinew telugusex storiesodia sex story 2016odia bou sex storysex stories telugu latestgiha gehi kathaodia font sex storywww thelugu sex stories combuthu stories in telugusexy odia gapatelugu latest family sex storiesbia banda intelugu sex storryodia bia storyoriya hot storyodia sex story in odia languagebhauni ku genhilikhudi putura sexhendi sex storebhauja sex storyrecent odia sex storyoriya hot storyall telugu sex storiesodia khudi sex storywww sex storys in teluguଓଡିଆ ସେକ୍ସx storys in telugunew hindi sex kathawww telugu sex storeys comodia jhia biawww latest telugu sex storieswww new sexy story comodia jouna gapaodia font sex storiessex kahani odiaகாமபடம்telugu sex stories teluguodiya sex kahanihot odia storysex stories in telugu comodia bia banda storytelugu sex stories in telugu languageindian telugusex storiesbhauja bia comnew sex story odiaodiya sex story in odiya languagetelugu sex stories in telugu languagesex stories to read in telugu