ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଗେହିଲି – Main Nku Gehili

ଏଟା ୧୦ ବରଷ ପୁରୁଣା କଥା। ସେତେ ବେଳେ ମୁଁ ଓୟୁଏଟି ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି। ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହେ। ମାମୁଁ ଘର ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ। ମୁଁ ସବୁ ରବି ବାର ବୁଲି ଯାଏଁ। ଏବେ ଏ ଘଟଣାର ନାୟିକା ବିଷୟରେ ଟିକେ, ମାଇଁ, ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ, ଗୋରୀ ସେକ୍ସୀ, ତାଙ୍କୁ 26 କି 27 ହେବ। ସ୍ତନ୍ୟ ଦୁଇଟା ବଢିଆ ଗୋଲ୍, ସାଇଜ଼ 34 କି 35 ହେବ। ଗାଣ୍ଡୀ ଦୁଇଟା ଟିକେ ବଡ଼। ଚାଲିଲା ବେଳେ ଗାଣ୍ଡୀ ଯେମିତି ହଲୁଥାଏ, ଇଛା ହେବ ଧରିକି ଚିପି ଖାଇବା ପାଇଁ। ନୂଆ ନୂଆ ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଖରାପ ନଜରରେ କେବେ ବି ଦେଖି ନ ଥିଲି। କାରଣ ମୋ ଗୋଟେ ପ୍ରେମିକା ଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ମନଭରି ଗେହୁଥିଲି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାଇଁ ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ କଥା ହୁଏ ଥଟା ମଜା କରେ। ପୂଜା ଛୁଟି ଆସିଲା ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ। ମୋ ପ୍ରେମିକା ଘରକୁ ପଳେଇଲା। ମୁଁ ମାଇଁ ଘରେ ରହିଲି। ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମୋ ପ୍ରେମିକା ବହୁତ୍ ମିସ୍ କରୁଥିଲି। ବାଥରୁମ୍ ରେ ଯାଇ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କରେ। ଥରେ ଘରେ କେହି ନ ଥାଆନ୍ତି। ମୁଁ ଶୋଇ ମୋ ପ୍ରେମିକା କଥା ଭାବୁଥିଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଟେଂଗେଇ ଥିଲା। ମୁଠି ମାରିବାକୁ ବାଥରୁମ୍ ରେ ପଶିଗଲି। ଇସ୍ କି ଦୃଶ୍ୟ। ମାଇଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧୋଉ ଥିଲେ। କି ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ। ବିଆ ରେ ବାଳ ଭର୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ବିଅା କୁ ହାତ ରେ ଘୋଡେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧକୁ। ମୁଁ କିଛି ଭାବି ପାରୁ ନ ଥିଲି। କିଛି ସମୟ ସେଥି ଅବାକ୍ ହୋଇ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲି। ସେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି କହିଲେ, ଯାଆ ଏଠୁ। ମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଲି ଆଉ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ବସି ରହିଲି। ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ଟା ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଖାଲି ନାଚି ଯାଉଥିଲା। ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ, କି ସୁନ୍ଦର ରୂପ। ଦୁଧ ଦିଟା ପୁରା ଟାଣ ଆମ୍ବ ଭଳି ହେଇଚି। ବିଆ ପୁରା ବାଳରେ ଭର୍ତି। ବିଆ ଟା ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଅନେଇକି ବସିଛି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ। ପାଣି ରେ ବିଆ ଟା ଚମକି ପଡୁଥିଲା। ମୁଁ ଭାବିଲି, ଏ ସବୁ ମାଇଁ ବିଷୟରେ ଭାବିବା ଭଲ ନୁହେଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇକି TV ଦେଖିଲି। ମାଇଁ ଗାଧେଇ ଆସିଲେ। ଶାଢୀ ରେ ସ୍ବର୍ଗ ଅପସରୀ ଭଳିଆ ଦେଖା ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ TV ଦେଖୁଥିଲି। ସେ ଆସି କହିଲେ, ଆରେ ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି। ମୁଁ କଣେଇ ଚାହୁଥିଲି, ଦେଖିଲି ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସି ମୋତେ ଚାହିଥିଲେ। ମୁଁ ଲାଜ ରେ ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ଦେଲି। ମାଇଁ କହିଲେ ଓହ ତମେ ଏତେ ଲାଜୁଆ ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ନ ଥିଲି। ମୁଁ ଟିକିଏ ମୁହଁ ଉପରକୁ କରି ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଦେଖି ଧୀରେ କହିଲି, ସରି ମାଇଁ, ମୁଁ ଜାଣି ନ ଥିଲି ଯେ ବାଥରୁମରେ ଅଛ। ସେ କହିଲେ, ଆରେ ଏଥିରେ ସରି କହିବାର କଣ ଅଛି, ତମେ ଥୋଡି ଜାଣି କରି ପଶି ଯାଇଥିଲ। ଅଜଣା ରେ ତ ହେଇ ଗଲା ନା, ସେଥିରେ କିଛି ନାହିଁ। ମୁଁ ହସଦେଇ କହିଲି, ମାଇଁ, ମୁଁ ଜଦି ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି କରି ଥାଆନ୍ତି, ତମେ କଣ ରାଗି ଥାନ୍ତ। ସେ ମୁରୁକି ହସି କହିଲେ, ତମେ କଣ ମତେ ଏମିତି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ। ମୁଁ କହିଲି, ନାହିଁ ଯେ, କିନ୍ତୁ ମାଇଁ ତମେ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ, ତେଣୁ କାହାର ଏମିତି ଇଛା ହୋଇ ପାରେ। ସେ ମୋ ପାଖକୁ ପଳେଇ ଆସିଲେ, କହିଲେ, ଆଛା, ମୁଁ ତୁମକୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖା ଯାଉଛି ଆଉ ତମେ ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛ। ମୁଁ କହିଲି, ନା ନା ମାଇଁ, ତମେ ତ ଖରାପ ଭାବୁଛ। ସେଇ ସମୟ ରେ ମାମୁଁ ପଳେଇ ଆସିଲେ। ସେ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ବହୁତ ବେଧୂଆ କଥା ହେଲି, କାରଣ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା। ନିଶା (ମୋ ପ୍ରେମିକା ର ନାଁ) କହିଲା, ତାର ଗୋଟେ ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ପଠେଇଲା, କହିଲା ଦେଖି ଦେଖି ହଲେଇ ଦେ, ଆର ସପ୍ତାହକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବୁ। ସେ ଦିନ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ନିଶା ର ଫୋଟୋ ଦେଖି ବହୁତ୍ ହଲେଇଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇଲା ବେଳେ ମଝିରେ ମଝିରେ ମାଇଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ଆଖି ଆଗରେ ନାଚି ଯାଉଥିଲା। ଆଖି ଆଗରେ ନିଶା ର ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର କିନ୍ତୁ ମନରେ ମାଇଁର। ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା। ଫୋନ ରଖିଦେଇ ବାଥରୁମ୍ ଗଲି ଧୋଇବାକୁ। ଆସିଲା ପରେ ମୋ ହୋସ ଉଡିଗଲା। ମାଇଁ ମୋ ଫୋନ ରେ ନିଶା ର ଫଟୋ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କଠୁ ଫୋନ ଛଡ଼େଇ ନେଲି। ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ପକେଇ କହିଲେ ଏ କଣ ଚାଲିଛି। ମୁଁ, ନା ମାଇଁ କିଛି ନାହିଁ, ତାକୁ ମୁଁ ଭଲ ପାଏ, ସେଥି ପାଇଁ ତା ଫଟୋ ରଖିଛି। ମାଇଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଦେଖୁଥିଲେ, ଏବେ ଟିକେ ଟେଂଗେଇ କି ଥିଲା। ମୋତେ ବହୁତ୍ ଖରାପ୍ ଲାଗୁଥିଲା। ହଠାତ୍ ମୋ ନଜର ପଡିଲା ବେଡରେ, ମୁଁ ମୁଠି ମାରୁଥିଲା ବେଳେ ମେଂଚେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପଡ଼ିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇ ଥିଲି ପୋଛିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ବେଡରେ ବସି ପଡ଼ିଲି ତାକୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ। ମାଇଁ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, କହିଲେ, ଆଛା ତା ହେଲେ କଲେଜ ରେ ଅଇ ସବୁ ଚାଲିଛି। ମୁଁ ଟିକେ ହସିଦେଲି। ସେ ନିଶା ବିଷୟରେ ସବୁ ଖୋଳି ତାଡି ପଚାରିଲେ। ଆଉ ମୋ ଫୋନ୍ ନେଇ ନିଶା ର ବହୁତ ଫଟୋ ଦେଖିଲେ। ମୋର ଆଉ ନିଶା ର ବହୁତ ସେଲଫି ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ନିଶା କିସ୍ କରୁଥିବା, ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଥାଏ ଆଉ ନିଶା ର କିଛି ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ। ମୁଁ ମାଇଁକି କହିଲି, ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ମୋ ଫୋନ୍ ଦିଅ, ସେ ଗୁଡା ସବୁ ମୋର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଫଟୋ। ମାଇଁ କହିଲେ, ହାଁ ଲାଗୁଛି ବହୁତ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍, ଆଉ ଆଜି ମତେ ହେଉ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ରେ ଦେଖିଛ, ସେ କଣ। ସେ ବେଡରେ ମୋ ପାଖରେ ବସିଗଲେ, ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ବେଡରେ ପଡ଼ିଥିବା ବୀର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପଡ଼ିଗଲା, ସେ ଚଟ୍ କରି ହାତ ଉଠେଇ ଆଣିଲେ, ତାଙ୍କ ହାତଟା ମୋ ବୀର୍ଯରେ ଶାଲୁ ବାଲୁ ହେଇଗଲା। ମାଇଁ କହିଲେ, ଇଁ ଏ କଣ। ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ କାନ ଧରି କହିଲେ, ଆଛା, ଛୁଟି ରେ ଏ ସବୁ ଚାଲିଛି। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ବସି ରହିଲି। ସେ କହିଲେ, ନିଶା କୁ ବହୁତ୍ ମିସ୍ କରୁଛ, ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ, ତା କଥା ବହୁତ୍ ମନେ ପଡୁଥିଲା ତ, ଆଉ କରିବିନି ଏମିତି। ମାଇଁ ଟିକିଏ ହସିଦେଲେ। ମୁଁ ବି ହସୀକି ମାଇଙ୍କୁ ଦେଖିଲି। ମାଇଁ ନାଇଟି ରେ କି ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ। ମୁଁ ମାଇଂକ୍ ହାତ ଧରି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତଉଲିଆ ରେ ପୋଛି ଦେଲି। ମାଇଁ ପଚାରିଲେ, ଆଛା ତମେ ନିଶା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛ ଆଉ ମୁରୁକି ହସିଲେ। ମତେ ଲାଗିଲା ଏବେ ମାଇଁ ଟିକେ ଉତେଜିତ ହେଇ ଗଲେଣି। କାରଣ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟାଣ ହୋଇ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ନାଇଟି ଉପରେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଳେଇ ଟିକେ ହସି କହିଲି, ହଁ ମାଇଁ, ବହୁତ୍ ଥର କରିଛି, ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ ଆମେ କରୁ। ତା ପରେ କହିଲି ମାଇଁ ତତେ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ, ମାମୁଁ ତମକୁ ରାତି ସାରା ଶୁଆଇ ଦେଉ ନ ଥିବେ। ସେ କହିଲେ ନା, ନୂଆ ନୂଆ ବାହାହେବା ବେଳେ ସେ ଦିନ ରାତି କରୁଥିଲେ। ଆଉ ଏତେ ନାହିଁ। ମୁଁ ମଇଙ୍କ ହାତ ଧରି ଆଉଁସି ଦେଲି କହିଲି, ମାଇଁ ତମେ ଯେତେ ସେକ୍ସି, ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି, ଆଜି ଦିନରେ ତମକୁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି, ତେଣୁ ନିଶା ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା, ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି। ମାଇଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବସିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି, ସେ କିଛି କହିଲେନି, ତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲେନି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ନାଇଟି ଉପରେ ଧରି ଦଳିଲି, ଓଃ ତାଙ୍କ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଟାଣି ହୋଇ ଛିଡ଼ା ହେଇଗଲେ, କହିଲେ ତମ ମାମୁଁ କେତେବେଳେ ବି ଉଠି ଯିବେ, ଆଉ ପଳେଇଲେ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଅନେଇ ରହିଗଲି। ଟିକେ ପରେ ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କଲି ଆଉ ଭାବିଲି କଲି ଯେମିତି ହେଲେ ମାଇଁକୁ ଗେହିବି। ମାଈଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ଆଖିରେ ଖାଲି ନାଚି ଯାଉଥିଲା। ମାଇଂକୁ ଗେହିବା କଥା ଭାବି ଭାବି ଶୋଇପଡ଼ିଲି। ସକାଳେ ମାଇଁ ମତେ ଖାଲି ଦେଖି ହସୁଥିଲେ। ଜଳଖିଆ ଖାଇ ମାମୁଁ କୁଆଡେ ବାହାରି ଗଲେ। ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରି ସିଧା ମାଇଁଙ୍କୁ ମାଡି ବସିଲି, ସେ ପୁରା ରେଡ୍ଡୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଚୁମିଳୀ। ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି। ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି ଶାର୍ଟ୍ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି। ମାଇଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲେ। ମାଇଁକ ନାଇଟି ଟା ଟେକି ବାହାର କରି ଦେଲି। ସ୍ବର୍ଗ ଅପସରୀ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ପାଂଟିରେ କଣ ସେକ୍ସି ଶରୀର। ମଇଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ମୋ ଛାତିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚାପି ହେଉଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଚୁମି ଚୁମି ହାତ ପଛରେ ପୁରେଇ ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲି ଦେଲି। ତାଙ୍କୁ ହେଉ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଥିଲି, ଟିକେ ଢିଲା କରିଦେଲି, ବ୍ରା ଟା ଖସିପଡିଲା, ତା ପରେ ପୁଣି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି। ତାଙ୍କ ଖୋଲା ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶରେ ଛାତି ରେ ଏକ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା। ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ଚାପି ଚୁମି ଚାଲିଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଅଥୟ ହେଉଥାଏ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆରେ ପଶିବା ମାଇଁଙ୍କ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି, ସେ ବି ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ମୋ ଜିଭକୁ ଲଗେଇ ଚାଟୁଥିଲେ। ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡରେ ଗଡ଼େଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ମାଇଁ କହିଲେ ଟିକେ ଧିରେ କର, କାଟୁଛି। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ଆଜି ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ହେଉନି। ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ପାଂଟି କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ଵିଆକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବିଆ ପୁରା ରସାଳ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା। ମାଇଁ ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି, ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଆ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। କହିଲି, ମାଇଁ ତମେ ତ ସ୍ବର୍ଗ ଅପସରୀ। ସେ କହିଲେ, ଆଛା, ମୁଁ କଣ ନିଶାଠୁ ବେଶୀ ସୁନ୍ଦରୀ। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ନିଶା ତମ ଆଗରେ କିଛି ନୁହଁ, ତମ ଦୁଧସାଇଜ଼ ତାଠୁ ବଡ଼ ଆଉ ବହୁତ ନରମ, ଆଉ ତମ ବିଆ ତ ପୁରା ଓଦା ସରସର, ଲାଗୁଛି ବାଣ୍ଡ୍ ପଶିଲେ, ଭିତରେ ମିଳେଇ ଯିବ। ସେ ହସଦେଇ କହିଲେ, ହେଉ ହେଲା, ଜଲଦି ଜଲଦି ପୁରେଇ କର, ଜାଣିନି କେତେ ବେଳେ ତମ ମାମୁଁ ଅସିଯିବେ। ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ ଜଲଦି ଜଲଦି ଗେହିଁକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଶାନ୍ତି ହେବନି। ତମକୁ ରାତି ଦିନ ଲଗାତାର ସପ୍ତାହେ ଗେହିଁଲେ ହି ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ଶାନ୍ତି ହେବ। ସେ ହସି କହିଲେ, ହେଉ ତମ ମାମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ କାମ ଟୁର୍ ରେ ଯିବେ, ତମକୁ ଶାନ୍ତି କରେଇବି, କହିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଘସିଲେ। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଲିଲି। ଓଃ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଆରାମରେ ପଶୁଥିଲା, ଯେମିତି ଧୀରେ ଧିରେ ପଶୁଥିଲା, ଲାଗୁଥିଲା କି, କିଛି ଗୋଟେ ଗରମ ରସରେ ପଶୁଥିଲା ଆଉ ଲାଗୁ ଥିଲା ଯେମତି ବାଣ୍ଡ୍ ତା ଭିତରେ ମିଳେଇ ଯାଉଛି। ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେ ଭିତରକୁ ପଶୁଥିଲା, ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ରୁ ସେତେ ରସ ବାହାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଓଦା କରି ଦେଉଥିଲା। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ କି ତୃପ୍ତି, ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା। ତା ପରେ ମୋର ଆଉ କିଛି ମୁଣ୍ଡ କାମ କରୁ ନ ଥିଲା। ମାଇଂକ ହାତ ଧରି ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଚାଲିଲି। ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି, ଖାଇଲି ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। ମାଇଁ ମୋତେ ମଝିରେ ମଝିରେ କିସ୍ କରୁଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ହାତ କୁ ଟାଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦେଲେ, କହିଲେ ଆକୁ ଚିପ। କିସ୍ କରି, ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହିଲି। ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଉଁ ଆହା ଶବ୍ଦ ରେ ଘର ପୁରୀ ଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ତଳକୁ ଚାହିଁଲି, ଓଃ, ବାଣ୍ଡ୍ ବିଆ ର ଖେଳ, କି ଦୃଶ୍ୟ। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କୁ ଆସୁଥିଲା ଆଉ ତା ପରେ ପୁରା ଭିତରକୁ, ଭିତରକୁ ଗଲା ବେଳେ ମାଇଁଙ୍କ ଆଃ କହୁଥିଲେ, ମୁର ତାଳରେ ତାଳ ମିଳେଇ ମାଇଁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ ବାଣ୍ଡ୍ ଆଉ ବିଆ ର ଘର୍ଷଣ ଖେଳ। ବାଣ୍ଡ୍ ବିଆ, ଦୁଧ ଆଉ ହାତ ଓ ଓଠ ଜିଭ ର ଘନ ଘନ ଘର୍ଷଣ ରେ ଦେହ ମୁଁହ ପର ଗରମ ହେଇ ଯାଇଚି ଆଉ ଦୁଇ ଝାଳ ନାଳ ହୋଇ ଜୋରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲୁ। ମାଇଁ ନଖରେ ମୋ ମୋ ପିଠି କୁ ରମ୍ପୁଡୁ ଥିଲେ। ମାଇଁ କହିଲେ, ଜୋରେ କର, ମୁଁ ଝଡି ଯିବି, ମୁଁ ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ମାଇଁ ବି ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ହଉଥିଲା। ଚିଲେଇ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଳିଥାଏ। ମାଇଁ ଝଡିଗଲେ ଆଉ ପରେ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା, ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଦଳି ଖେଳିଲି। ମାଇଁ ଙ୍କ ଓଠରେ ଗୋଟେ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ହସ। କହିଲି, ମାଇଁ, ତମେ ତ ଗୋଟେ ଆଟମ୍ ବମ୍। ମାଇଁ କହିଲେ, ତମକୁ ମାଇଁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତ। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ଏତେ ମଜା ତା ନିଶା କୁ ଗେହିଁକି ମିଲେନୀ। ମାଇଁ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମିଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କହିଲେ, ତମର ଏଇଟା ମୋତେ ଆଜି ବହୁତ୍ ମଜା ଦେଇଛି ଆଉ ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଉପର ତଳ କରି ହଲେଇଲା। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ତମକୁ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛି, ତାକୁ ଟିକିଏ ଗେହ୍ଲା କରିଦିଅ। ସେ ମତେ ଅନେଇଲେ, କିଛି ବୁଝପାରିଲେ ନାହିଁ, ସେ ଗାଉଁଲି ଟୋକି ତ ସେଥି ପାଇଁ। ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକେ ଗେହ୍ଲା କରି ଚୁମି, ତମକୁ ଆହୁରି ମଜା ଦେବ। ସେ କହିଲେ ଓହ, କିନ୍ତୁ କିଛି କଲେନୀ। ମତେ ଲାଗିଲଲ, ମାଇଁ ବୋଧେ କେବେ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ନାହାନ୍ତି। ମୁଁ ମାଇଙ୍କୀ ପଚାରିଲି, ମାଇଁ ତମେ କେବେ ମାମୁଙ୍କ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଖାଇଛ ନା ନାହିଁ। ସେ କହିଲେ ଛି କେତେ ଅସନା। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ମାଇଁ, ବଢିଆ ଲାଗିବ, ଏମିତି ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି। ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ବିପି ଦେଖେଇଲି ଫୋନରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଗୋଟେ ପୁଅ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଉଥିଲା ଆଉ ପୁଅ ଝିଅ ର ବିଆ ଖାଉଥିଲା। ମାଇଁ କହିଲେ ଓହ, ମାମୁଁ ଆଉ ଏମିତି କେବେ କରିନୁ। ମାମୁଁଙ୍କୁ ବୋଧେ ଜଣା ନାହିଁ। ସେ ବିପି ଦେଖିଲା ବେଳେ ମୁଁ ମାଈଙ୍କୁ ମାଡ଼ି ବସି ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ସେ କହିଲେ ଓଃ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ଖାଇଲି ଆଉ ଜିଭ ହଲେଇ ହଲେଇ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ହଲେଇ ମଜା ନେଉଥିଲେ। କହିଲେ ସତରେ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ବିଆ ଖାଇବା ବେଳେ ହାତ ରେ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଯୋଡ଼ାକୁ ଜୋରରେ ଦଳି ଚାଲିଲି। ସେ ଖୁସିରେ ପାଗଳି ହୋଇ ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥିଲେ। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ି ଧରି ଥରିଲେ ଆଉ ଝଡି ଗଲେ। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଉଠି ଆସି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖାଇଲି କହିଲି ମାଇଁ, ଏବେ ତମ ବାରି। ମୁଁ ବେଡରେ ବସିଲି, ମାଇଁ ନଇଁ ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧିରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ପେଲିଲି। ମାଇଁ ଉଁ ଉଁ ହେଉଥିଲେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାଇଁ ତାକୁ ଭଲରେ ଚାଟ୍। ମାଇଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲେ। ମୁଁ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଝଡି ଗଲି, ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମାଇଁଙ୍କ ପାଟିରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ମାଇଁଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି। ମାଇଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ତାଙ୍କ ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି, ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ବୁଲେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଘଷିଲି। ତା ପରେ ଟିକିଏ ତଳକୁ ଆସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଘଷିଲି। ଘଷି ଘଷି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ୍ ରଖି ଦୁଇ ଦୁଧ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚାପି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଉପର ତଳ କରି ହଲେଇଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଧୀରେ ପୁରୀ ଉଠି ଠିଆ। ମାଇଙ୍କ୍ ଦୁଧରେ ଗେହୀ ଗେହୀ ମୁଁ ଝଡ଼ିଗଲା। ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାଣ୍ଡ୍ ରୁ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ବାହାରି ତାଙ୍କ ମୁଁ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା। ଆଉ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକେ ହଲେଇ ହଲେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଓଠ ଗାଲ ରେ ବୋଳି ଦେଲି। ସେ ଲାଜେଇ ଆଖି ବନ୍ଦ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ। ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ମୁଁହ ସାରା ବୋଳି ଦେଲି। ମାଇଁ ପୁରା ଚମକି ପଡୁଥିଲା। କହିଲି ମାଇଁ କେମିତି ଲାଗୁଛି। ମାଇଁ କହିଲେ, ଓଃ ତମେ ଏତେ ମଜା ଦେଲ ଆଜି, ତମେ କଣ ଏମିତି ସବୁ ନିଶା ସାଙ୍ଗରେ କର। ମୁଁ କହିଲି ହାଁ, ଆଉ କହିଲି ମାଇଁ, ମୁଁ ବେଳେ ନିଶା କୁ ଏଇଠି ଆଣି ଗେହିବି, ତମେ ନିଜେ ଦେଖିନେବ। ତା ପରେ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ମୁଁ ଛୁଟି ସାରା ଯେତେ ବେଳେ ଟାଇମ୍ ମିଳେ, ଗେହିଲି। ୧୦ ଦିନରେ ଆମେ ବିପି ଦେଖିକି ବିଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଗିହ୍ନା ଗେହୀ କରୁ। ନିଶା କୁ ମାଇଁଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇ ବହୁତ୍ ଗିହେଁ। ନିଶା ନ ଥିଲା ବେଳେ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗିହେଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sexstory odiawww sex stories in telugu comwww new telugu sex stores comodia family sex storytelugu sex stories telugutelugusex storielatest telugu sex kadaluodia sax storybhauja combhauja storygiha gehi kathajabardasti antarvasnatelugu sexual storieslatest sex stories telugutelugu sex kathabia banda gapahot telugu new sex storiestelugusex storyesgiha gehi gapatelugusex storiedbia banda kathaodia sex gapnew sex kathaluodia sex story maa puatelugu sex store newnew latest telugu sex storieskhudi biawww new telugu sex storiesodia khudi sex storybengali sec storysexy odia storyoriya new sex storybhauni gihanew sex storys in telugutelugu sex stories wapsex stories telugu scriptwww sex stories in telugu combhauni gihabedhei bhaujawww hindi six story comtelugu sex stories.netwww telugu new sex stories comବିଆtelugu sex stories latestsex kathalu in thelugubhauja storytelugusex stiriesbhauja. comodia bia storyodia bou bianew odia sexy storybia gapabanda gapaodia bia banda storytelugu sex stories 2018bia banda kahanioriya bia gapaodia giha gapalatest telugu real sex storiesnew sex storys in telugureal life telugu sex storieswww sex stores telugu comtelugu sex new storiesbia banda kathakhudi biasex gapa odiaodia puruna gitatelugu sex storeବାଣ୍ଡwww bia banda comodia kharap katha