Mausi Jhia Ra Marili Gandi - 1spbhotel.ru -300

ମାଉସୀ ଝିଅ ର ମାରିଲି ଗାଣ୍ଡି – Mausi Jhia Ra Marili Gandi

ସବୁ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ସହ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଘଟିଥିବା ଗୋଟେ ସତ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଚି ।ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଷୟରେ କହିଦିଏ । ମୋର ନାମ ବଣ୍ଟି,ବୟସ ୨୩ ,uchata-୫.୮,ରଙ୍ଗ ଗୋରା । ଆଉ ମୁଁ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣା ଟି ୪ ବର୍ଷ ତଳର।ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ଯାହାର ନାମ ରିନା ଅଟେ ।ଏବେ ତାର ଶରୀରର ଗଠନ ବିଷୟରେ କହୁଛି ।ରିନା ମୋ ବୟସ ର,ପିଲାଟି ଦିନରୁ ଗାଁ ରେ ପଢ଼ା ପଢିର ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ଆମ ଘରେ ଆସି ରହି ପଢେ ।ତାର ମୋର ଗୋଟେ କ୍ଲାସ୍ ହେଇଥିବାରୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତା ଛଡା ଆମେ ସବୁ କଥା ସେୟାର କରୁଥିଲୁ ।ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ମୁଁ ଖରାପ୍ ନଜରରେ ଦେଖୁନଥିଲି ।ମାତ୍ର ବୟସ ବଢିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାର ଢଳ ଢଳ ରୂପ ଲାବଣ୍ୟ ଦେଖି ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଆକର୍ଷିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲି ।ଅବଶ୍ୟ ୪-୫ ଥର କୂଅ ପାଖରେ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ଦେଖି ତା ପ୍ରତି ଟିକେ ଟିକେ ଖରାପ୍ ଭାବନା ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଆମ ପଢ଼ା ରୁମ୍ ଗୋଟିଏ ହେଇଥିଲା ବେଳେ ଆମର ଦୁହିଁଙ୍କର ଅଲଗା ଅଲଗା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରୁମ୍ ଥିଲା ।ମୋ ରୁମ୍ ରେ ଗୋଟିଏ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ବ୍ୟବହାର କରେ,ବେଳେ ବେଳେ ରିନା ମଧ୍ୟ ତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରେ ।ମୁଁ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ରେ ବିପି ଡାଉଁଲୋଡ କରି ରଖିଥାଏ, ମନ ହେଲେ ଦେଖି ମୁଠି ମାରେ ।ଦିନକର ଘଟଣା ମୁଁ ଦିନରେ ବିପି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ହଠାତ୍ ବାପା ଙ୍କ ର ଫୋନ୍ ଆସିଲା କି ମୁଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କୁ ଆସିଚି,ଘରେ ଗୋଟେ ଦକୁମେଣ୍ଟ ଭୁଲି ଆସିଚି,ମୋତେ ଟିକେ ଆଣି ଦେବା ପାଇଁ ।ମୁଁ ତା ପରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଚାଲିଗଲି କିନ୍ତୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରୁ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ କାଢ଼ିବାକୁ ଭୁଲି ଗଲି ।ଖରା ଦିନ ସମୟ ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁହେଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛାତ ଉପରେ ବସିଥିଲୁ ।ବସିଥିବା ବେଳେ ରିନା ମୋତେ କହିଲା ତୋତେ ଗୋଟେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବି,ତୁ ସତ କହିବୁ ।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ପଚାରେ ।ସେ ଟିକେ ରହିଗଲା,ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ବୋଲି ।ସେ ହଡ ବଡ଼େଇ ଯାଇ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଭାରି ଅଭଦ୍ର ହୋଇଗଲୁଣି,ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ପଚାରିଲି,କୋଉ କଥା କହୁଛୁ ।ସେ ଟିକେ ଧିରେ ସେ କହିଲା ଭାଇ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରେ ସେ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ରେ ଏତେ ଖରାପ୍ ଭିଡିଓ କୋଉଠୁ ଆସିଲା ।ମୁଁ ଶୁଣି ଟିକେ ଡରିଗଲି,ଆଉ କହିଲି କାହା ଆଗରେ କହିବୁ ନାହିଁ ।ସେ ବି ମନା କଲା ।ମୁଁ ଏ କଥା ଜାଣି ପ୍ଲାନ୍ କଲି କେମିତି ରିନା କୁ କରିବି ।ଆଉ ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏମିତି ଛାତ ଉପରେ ପାଖାପାଖି ବସିଥିଲା ବେଳେ ଏମିତି ମଜା କରୁ କରୁ ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଦେଲି,ସେ ଲାଜ ରେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ ।ମୁଁ ଏଇ ସୁଯୋଗ କୁ ହାତ ଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି,ମୁଁ ସିଧା ତାକୁ ପଚାରିଦେଲି,ତୁ ସେଦିନ ସେ ଭିଡିଓ ସବୁ ଦେଖିଛୁ ?ସେ ହଁ କହିଲା।ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା,ମୁଁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍ ପାଇଗଲି,ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ହାତ ଉପରକୁ ଗଲା,ହାତ ନେଇ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁଲି,ବହୁତ୍ ନରମ ଲାଗୁଥିଲା ।ଏମିତି ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ହେଲା ପରେ ବୋଉ ଡାକିଲା,ଆମେ ତଳକୁ ପଳେଇ ଆସିଲୁ ।୨ ଦିନ ପରେ ଗୋଟେ ବାହାଘର ଥିବାରୁ ବାପା ବୋଉ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭୋଜି କୁ ବାହାରି ଗଲେ,ମୋର ଖୁସି ନ କହିଲେ ସରେ ।ବାପା ବୋଉ ଘରୁ ବାହାରି ଯିବା ପରେ ମୁଁ ରିନା ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଲି,ରିନା ଶୋଇଥିଲା ।ମୁଁ ନିଜକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଟା ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇଗଲି,ଆଉ ତାକୁ କୁଣ୍ଢାଇ ପକାଇଲି,ସେ ବୋଧେ ଗରମ୍ ହେଇଥିଲା,ମୁଁ ଯାଉ ଯାଉ ସେ ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଏ ତିକି ରେ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ତ ହିଟ୍ ହେଇଗଲା ମୁଁ ଜୋରରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ଧିରେ ଧିରେ ତା ଟପ୍ ରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲି,ଜାଣିଲି ଟପ୍ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି,ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ୍ ନିଃଶ୍ୱାସ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଆଉ ମୋ t-shirt ଖୋଲି ଦେଲା,ମୁଁ ତା ଟପ୍ କୁ ଖୋଲିଦେଲି । ଧଳା ଧଳା ଦୁଧ ଉପରେ ମସ୍ତ୍ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆହୁରି ହିଟ୍ ହେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି,ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚମିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ସେ ଉମ୍ ଉମ ଉଁ ସାଉଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ମୁଁ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା,ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଆଜି ମୋ ଠାରୁ ଇଏ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା ।ମୁଁ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ ଟେକି ଦେଇ ତା ଵିଆ ରେ ସିଧା ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟି ଲାଗିଲି,ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆହ୍ ଆହ୍ ଆଃ ହଉଥିଲା।ତା ପରେ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲା,ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ତା ଵିଆ ସନ୍ଧିରେ ଵାଣ୍ଡ କୁ ରଖିଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲି,ତା ଵିଆ ଟାଇଟ୍ ଥିବାରୁ ପ୍ରଥମେ କଷ୍ଟ ହେଲା ମାତ୍ର ଟିକେ ପରେ ଜୋରରେ ଧକା ମାରିବାରୁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଗଳିଗଲା ।ଆଉ ରିନା ପୁରା ଜୋର୍ ରେ ଚିତ୍କାର କଲା,ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ପେଲି ଚାଲିଲି,କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବି ମଜା ନବାକୁ ଲାଗିଲା ।ଏହା ପରେ ଅଧିକ ମଜା ନବା ପାଇଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି,ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କଲା ।ମାତ୍ର ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇଲା,ଆଉ ମୁଁ ବି ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରି ଯିବା ଭଳି ଲାଗିଲା ମୁଁ ତା ପେଟ ଉପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି ଆଉ ତ ଉପରେ ସୋଇ ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି,ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ କିସ୍ କଲା ।
ସେଦିନ ଏତିକିରେ କାମ ସରିଲା ।ଆଉ ତା ପରେ କେବେ କଣ ହେଲା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଗପ ରେ କହିବି ।

Comments

  1. କାହାଣୀ ଟି ବହୁତ ଭଲ ହେଇଛି, ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ପଢି ମୋ ମାଉସୀ ପୁଅ ମୋତେ ଆମ ଘରେ ଗେହିଁବା କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ତାକୁ ବି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia giha gehi kathabada dudhaodia sex story bookbuthu stories in telugubanda bia odia gapatelugusex story combanda bia kahanitelugu sex stories downloadshot telugu new sex storieswelcome to odia sex storywww sax story comodia sex story 2016odia bia.intelugusex story sodia sex store comsex telugu stories newtelugu sex stories letestbhauja saha sexodia sex story odia fonttelugusex stroiesnew telugu sex stories in telugunew sex stories in telugusex stories latest in teluguwww hindi sex kathafull telugu sex storieswww odia bhauja comஅண்ணன் தங்கை செக்ஸ்odia sex story in odia scriptodia adult storyodia giha gehi storyodia giha gehi storyodiya sex story in odiya languagetelugu sex stories teluguwww telugusex storyswww telugu new sex storessex story in odia fontodia story sexteleugu sex storiesodiasex storyall telugu sex storiesodia banda storybhauni bialatest sex telugu storiesodia sex story in odia fonttelugu six storiestelugusex storyesodia sex story latestsex story in bengali versionjabardasti antarvasnatelugu letest sex storeswww bedhei bhauja comtelghu sex storeswww.telugusex storesbhauja.comodia banda bia combanda gapateleugu sex storiesbhauja biaodia sex galpatelugu sex stories newtelugu sex story s comhindi sex katha comodia sexstorytelugu sex kathlubanda bia giha gehitelugu sex stories downloadswww odia bia comtelugu.sex.storesodia sex story maatelugu sex stories .comnew latest telugu sex storiesbia story in oriyatelugu sex stories onlyବାଣ୍ଡtelugu sex stories in latesttelugu sex storiceodia kamasutra gapatelugu real sex stories in telugusex story in oriyabengali sax storywww telugu sex stories cosex telugu stores com