ମୋ ବଡ ଦିଦି ମତେ ନିସାରେ ବାଧ୍ୟ୍ୟ କଲା ତାକୁ ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଧନ ବୋଲି ଡାକି ଡାକି…ଭାଗ..୧

ମୋ ନା ଦିପକ ମୁଁ ପଢା ପଢି ସାରି ଗୋଟେ ଛୋଟ ଚାକିରୀଟେ କରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ମୋର ଗୋଟେ ବଡ ଭଉଣୀଟିଏ ଥିଲା ଏବେ ସେ ବାହା ହେଇ ସାରିଛି ତାର ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ଅଛି ଜଣକୁ ୧୦ ଜଣଙ୍କୁ ୫ ..ବର୍ଷ ହବ ପ୍ରାୟ , ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରୁହେ ମୋ ଭେଣେଇ ସେଠାରେ ଇଞ୍ଜିନିଅର ଚାକିରୀ କରୁଛନ୍ତି, ମୋ ଦିଦିର ବୟସ ପ୍ରାୟ୍ ୩୨ ବର୍ଷ ହେବ”” ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ବହୁତ ଭଲ, ସେ ମତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ ସବୁବେଳେ ମତେ ଧନ ଧନ ଡାକି ବହୁତ ଗେହ୍ଲା କରେ ମତେ ୨୬ ବର୍ଷ ଚାଲିଛି ଏବେ, ମୋ ଦିଦି କଥା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବାଣ୍ତ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ଟେଙ୍ଗେଇ
ଯିବ, ମୋ ଦିଦିର ଦୁଧ ବିଶାଳ ଆଉ ପତଲି ଅଣ୍ଟା
ଗୋରା ଗୋରା ଗାଲ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚାଲି ଚାଲି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବ ତା ଗାଣ୍ତି ଖାଲି ଉପର
ତଳ ହଉଥିବ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ଅନାନ୍ତି, ହେଲେ ସେ କାହାକୁ ବି ଚାହେଁନି ବହୁତ ଭଲ ଝିଅଟିଏ ଥିଲା ,
ବାହାଘର ପରେ ୧୨ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ପାରିନଥିଲି, ଖାଲି ଫୋନରେ କଥାହୁଏ.
ଦିନେ ରଜପାଇଁ ମୋ ଭେଣେଇ ଗାଆଁକୁ ଆସି
ବେ ବୋଲି ପ୍ରୋଗାମ କଲେ , ତେଣୁସେ ଆସିଲେ
ମୋ ଦିଦି ମୋତେ ଫୋନ କରି କହିଲା ମୋ ଧନଟା ପରା ତୁ ଟିକେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସ ମୁଁ ତତେ ଆଖି ପୁରେଇ ଦେଖିବି ମୋ ଗେହ୍ଲୁ ପ୍ଲିଜ ଆସିବୁ ନା ମୁଁ ହଁ ମାରି ଟିକେଟ କାଟି ଫ୍ଲାଇଟରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଛି ଗଲି, ତାପରେ ଗୋଟେ KTM BIKE ବୁକିଙ୍ଗ କରି ଡ୍ରାଇଭଙ୍ଗ କରି ଗଲି , ଆଗରୁ ଥରେ ଯାଇଥିଲି , କିଛି ନ କହି surprise ଦେବାପାଇଁ
ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ପଚାରି ପଚାରି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଛିଗଲି, ସେ ଜାଣିନଥାଏ ଭାଇନା ବି ନଥାନ୍ତି ଚୁପ ଚାପ ଗାଡି ରଖି ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ଆଉ ବିଶ୍ଵାସ କରି ପାରିଲିନି, ଡରିଗଲି ମୋ ଦିଦି ଆଉ ଜଣେ ତାର ତାଠୁ ବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସାଙ୍ଗ ବସିକି ମଦ ମାନେ drink କରୁଛି ନିସା ପ୍ରବଳ ହେଇଗଲାଣି ବୋଧେ ସେତେବେଳକୁ ତାକୁ ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗକୁ.
ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ ଗପୁଥାଏ ମୁଁ ସବୁ ଭିଡିଓ ରେକଡ କଲି , ଆଉ ତାପରେ ଯାଇ କବାଟ ଖଟ ଖଟ କଲି, ଡାକିଲି ଦିଦି ଏ ଦିଦି ତାପରେ ସେ ଦିଦିର ସାଙ୍ଗ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା , ହେଲେ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି କିଏ ମୋ ଦିଦି ଆଉ କିଏ ତା ସାଙ୍ଗ ତା ସାଙ୍ଗକୁ କୁଣ୍ତେଇ ଦିଦି କେମିତି ଅଛୁ ଭଲରେ ତ ସେ ବି ନିସାରେ ମତେ କୁଣ୍ତେଇ ପକେଇଲା ତା ନରମ ଦେହର ଗରମ ଛୁଆଁରେ ମୋ ଦେହ ଭିତରେ କେମିତି ଗୋଟେ ସିହରଣ ଖେଳିଗଲା, ତାପରେ ଦିଦି ଆସିଲା କହିଲା ତମେ କିଏ ମୁଁ ଜାଣିପାରୁନି ମୁଁ କହିଲି ତମେ କିଏ ସେ କହିଲା ମୋଘରେ ଛିଡାହେଇ ମତେ କହୁଛ ତମେ କିଏ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ତୋ ଭାଇକୁ ଚିହ୍ନିପାରୁନୁ ତାପରେ ସେ ପ୍ରବଳ ନିସାରେ ମତେ କୁଣ୍ତେଇ ଧରି କହିଲା ମୋ ଧନ ମୋ ଗେହ୍ଲୂ ମୋ ସୁଇଟୁ ତୁ କିରେ ଓହୋଃ କେତେଦିନ ପରେ ତତେ ଦେଖୁଛି କେମିତି ଚିହ୍ନିବି କହ , ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ତୁ ମଦ ପିଇଛି ଛି ଛି ତତେ ଲାଜ ଲାଗୁନି , ଆମ ଘରର ଇଜତ ତଳେ ପକଉଛୁ ମାଟିରେ ମିଶ୍ଉଛୁ ଛି କାହିଁଙ୍କି ସେ କହିଲା ତୁ ତ ମୋ ଗେହ୍ଲୁ ତତେ ସବୁ କହିବି ହେଲା ଯା ତୁ ଫ୍ରେସ ହେଇ ଆସେ ଓକେ,
ତାପରେ ମୁଁ ଗଲି ବାଥରୁମ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହେଲାସମୟରେ ଦିଦିର ସାଙ୍ଗକଥା ଭାବୁ ଭାବୁ ବାଣ୍ତ ପୁରା ମୁଶଳ ରୂପ ଉଗ୍ର ରୂପନେଲା ଟିକେ Towel ଖୋଲିବା ବେଳେ ଦିଦିର ସାଙ୍ଗ ଲୁଚିକି ଦେଖୁଥିଲା ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ତ ଦେଖି ସେ ପୁରା ପାଗିଳି ହେଇଗଲା ମନେମନେ ତାପରେ ମୁଁ ହାପ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ରେଡ ଟି ସାର୍ଟଟେ ପିନ୍ଧିକି ପଳି ଆସିଲି ସେଠାରୁ ଆଉ ଧଳା ଚଡିଟାଏ ବି ପିନ୍ଧିଥିଲି , କାଳେ ଦିଦି ସାମ୍ନାରେ ବାଣ୍ତଟା ଉଠିପଡିବ ଲାଜ ଲାଗିବ ବୋଲି , ତାପରେ, ଆସି ଦିଦି ପାଖରେ ବସିଲି ଦିଦି ବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିସୁଥାଏ ଜିମ ଯାଇକି ସ୍ଲିମ ହେଇଯାଇଥାଏ , ଆଜି ପାଇଁ ଏତିକି ତାପରେ କଣହେଲା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗରେ କହିବି

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia giha gehi storywww sex storys telugu comtelugusex stroeshandi sax storesex stores telugu combhauja storybia banda comwww telugu sex storys inletest telugu sex storyswww odia bia comsex odia storyஅக்கா காமகதைଓଡିଆ ଗପtelugu sec storesodia bia banda gapatelugusex stories nettelugusex bookssex stories new teluguoriya sexstorybhauja com odiaodia sex bhaujatelugu sex stories telugulowww telugu sex stroes combhauja kuodisha biatelugu.sex.storessadhu baba sex kahaniwww sex stories telugu comtelugu sec storysbhauja bia photobhauja.comtelugu sexy stories in teluguஅக்காவை மிரட்டிbhai bhauni odia sex storynew latest telugu sex storiesbhauja kubhauja .comreal life telugu sex storiesmausi biawww thelugu sex storis comtelugusex stroeswelcome to odia sex storytelugusex storytelugu kotha sex storiestelugu sx kathaluoriya banda bia gapabhauni gihawww sex stories in telugu comoriya jhia ra bia photoodiya sexstorytelugu sex stories.comsex katha comtelugu sex stories telugu looriya sex story newbuthu stories in telugubhauja comodia bia banda kathaodiasex kahanisex story odia languagetelugu sax storesodiya sexy storytelugu sex storetelugusex storesex story odia newବାଣ୍ଡbhauja com odiatelugu sexy storytelugusex story'sbhai bhauni sexenglishsex storytelugu sex stories wap