Mo Bhauni Saraju Ku Genhili - 1spbhotel.ru

ମୋ ଭଉଣୀ ସରଜୁ କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Bhauni Saraju Ku Genhili

ମୋ ନା ହେଉଛି କାଳିଆ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସେହି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ମୋର ଜଣେ ଭଉଣୀ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ନା ହେଉଛି ସରଜୁ ସେ ଏକା ରୁହେ ଆଊ କମ୍ପାନୀ ତାକୁ ଏକା ରୁମ ଦେଇଥାଏ ସରଜୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ହଳଦିଆ ଗୋରା ତା ଫିଗର ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସେକ୍ସି ଦୁଧ ଦେଖିବାକୁ ସେତେ ବଡ ନୁହେ ହେଲେ ୩୦ ସାଇଜ ହେବ ଅଂଟା ବହୁତ ସରୁ କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଚୌଡା ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ତା ରୁମ କୁ ଯାଏ ଦିନେ ଏମିତି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ତା ପାଖକୁ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ୯ଟା ହୋଇଗଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ରହିଯାଏ କାଲି ସକାଳେ ଯିବା ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଗଲି ଆଉ ଦୁହେଁ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଇବା ସାରି ରୁମ କୁ ଫେରିଲୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଖଟରେ ଏକାଠି ଶୋଇଲୁ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ହେବ ସରଜୁ ତା ଗୋଡ ଆଣି ମୋ ଗୋଡ ରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ସେୟା କଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ କିସ କର କରି ହେଲୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲଲାଗୁଛି ତମକୁ କୁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ଦେହ ଯେମିତି ହେଇଚି ଖାଲି ଖାଇବା କୁ ଇଛା ହେଉଛି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତୁ କା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛୁ ସରଜୁ କହିଲା ନା ଭାଇ ମୁଁ କେବେ କରିନି ଆଜି ତମ ସହ କରିବି ହଁ ସରଜୁ ମୁଁ ଆଜି ଯାଏ କୋଉ ଝିଅ କୁ ଛୁଇନି ଆଜି ତୋତେ କରିବି ହଁ ଭାଇ ସେକ୍ସ ରେ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ଯିବନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ ଦେଖିବୁ ଏତେ ମଜା ଆସିବା ଯେ ତୁ ନିଜେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତୋ ବିଆ ରେ ପୂରେଇବୁ ତା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି

ସେଠୁ ତା ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଆହୁରି ଜୋରେ ଚାଟ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ବିଆ ପାଣିକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଓଃ କି ମଜା ହଁ ଏମିତି ଆହୁରି ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଅ ସେଠୁ ସେ ବି ସେୟା କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲୁହା ଛଡା ପରି ହେଇଗଲା ସେ କିନ୍ତୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ କହୁଥାଏ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଭାଲ ଲାଗୁଚି ଏଣେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରୁଥାଏ ଏମିତି କରୁ କରୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡସ କୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ଚିତି କରି ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ନିଜେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତର କୁ ପେଳଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ପୁରା ଆଉ ସଂଭାଳି ହେଉନି

ମୁଁ ସେଠୁ ଏକ ଧକା ଦେଲି ତା ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସରଜୁ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଓଃ କି କଷ୍ଟ ମୁଁ ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କରୁ କରୁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ଆଉ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ଏଥର କର ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ନାହିଁ ମୁଣ୍ଡା ରେ ବାଜୁ ଥାଏ ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ ଭାଇ ତମେ ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫଟେଇଦେଲା ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସଋଜୁ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଫାଟିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଛିଡି଼ଲା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ତମର କଣ ଛିଡି଼ଲା ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବି କେବେ ଗେଁହି ନଥିଲି ତେଣୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡା ଛିଡି଼ଲା ତୋର ବି ସେମିତି ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ ତେଣୁ ତୋ ବିଆ ବି ଫାଟିଲା ତାପରେ ତାକୁ ଏତେ ଜୋର ରେ ଗେଂହୁ ଥାଏ ଯେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ବାହାରିଲା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୋର ବି ଏଥର ବାହାରିବା ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କର ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଏମେତି କଲେ ତୁ ପେଟରେ ହେଇଯିବୁ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ପେଟରେ ହେଲେ ଔଷଧ ଖାଇଦେବି କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଆ ସବୁତକ ଗିଜ ପୁରା ଯେମିତି ମୁଁ ଥରକେ ପେଟରେ ହେବି ତାପରେ ସବୁତକ ଗିଜ ତା ବିଆ ରେ ପରେଇଦେଲି ତାପରେ ଲାଇଟ ଲାଗେ ଦେଖିକହିଲି ଓଃ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ପୁରା ଫାଟିକି ରକ୍ତ ବାହାରିଛି ଆଉ ମୋବାଣ୍ଡ ଦେଖାଇ କହିଲି ପୁରା ଚିଡି ଯାଇଛି ସେଠୁ ଦୁହେଁ ପୋଛା ପୋଛି ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ଆହୁରି ଇଛା ହେଲାଣି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ତୁ ମତେ ଗିହେଁ ସରଜୁ କହିଲା ମୁଁ ତମକୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମୁ ଶୋଉଚି ତୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସେ ସେଠୁ ସରଜୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୁ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ କହିଲି ଏଥର ବସିକି ଉପର ନୀଚେ ହ ସେଠୁ ସରଜୁ ତଳ ଉପର ହେଇ ମଜା ନେବାକୁ ଲାଗିଲା

ଏଣେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ତାପରେ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଅ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଏମିତି ହେଇ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ମତେ ଲାଗୁଚି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଛି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ତୋ ବିଆରେ ଥିବା ବାଳ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ଓଃ ସରଜୁ ହଁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ କର କି ମଜା ଲାଗୁଚି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ମୋରି ବାହାରି ପଡିବ ହଁ ସରଜୁ ଜୋର ଜୋର ରେ କରେ ସେ ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା ଶେଷ ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ମୋରି ପୁରା ପାଣି ବାହାରି ପଡୁଛି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଏଥର ମୁଁ ତୋତେ ପଛୁଆ ଗେହିଁବି ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ଶୁଣିଚି ପଛୁଆ ଗେହିଁଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ ସେଠୁ ସରଜୁ ନଇଁ ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ କଣା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଏକ ଧକା ଦେଲି ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଥିବାରୁ ଭସ କିଣା ପଶିଗଲା ତାପରେ ସରଜୁ କୁ କହିଲି ଏଥର ତୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗ ପଛ କର ସେଠୁ ସେ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ପଛୁଆ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସରଜୁ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଗିଁହ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ହଁ ସରଜୁ ଆଜି ତୋତେ ଗେଁହି ଗେଁହି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ପୁରା ମେଳା କରିଦେବି |

ଏମିତି ସରଜୁ ୩୦ମିନିଟ ଯାଏଁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ତୋ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ରଖିଛୁକିଲୋ ସେଠୁ ସେ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ହେଇଚି ଦେଖିଲେ ମୋରି ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଯାଉଛି ବିଆ ମୁଁ କହିଲି ସରଜୁ ଯା କାହା ତୋ ବିଆ ଆଉ ଦୁଧ ଯାହା ହେଇଚି ତୋତେ ଜମା ଛାଡିବାକୁ ଇଛା ହେଉନି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜିଠୁ ତମେ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଈପ . ହଁ ସରଜୁ ମୁଁ ତୋ ଘଇତା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ସବୁତକ ଗିଜ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇଦେଲି ସରଜୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ତମର ଏତେ ଗିଜ ବାହାରୁଚି କେମିତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲେ ବହୁତ ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ସରଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଚାଟ ଆଉ ଚାଟି ଚାଟି ପାଣି ବାହାର କର ସେଠୁ ସରଜୁ ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ତାର ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ ଗିଁହା ସରଜୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମ ଗିଁହା ଏତେ ମଜା ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ହଁ ସରଜୁ ମୁ ତୋତେ ଗେଁହି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ସେଠୁ ସରଜୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମର ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହେବ ଆଉ ଆସି ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତିକରିବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ରାତିସାରା ଆଉ ଶୋଇଲୁଣି ଖାଲି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସକାଳୁ ପୁଣି ବାଥ ରୁମ ରେ ଠିଆ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଲୁ ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ଯେବେ ଇଛା ହୁଏ ମୁଁ ଯାଏ ଆଉ ଗିହେଁ ସରଜୁ ଇଛା ହେଲେ ସେ ବି ମୋତେ ଡାକେ ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଉ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sex story in odia lettertelugu sex stories teluguold odia sex storytelugu sex latest storiestelugu sex stories in telugu fontoriya bhauja gapabia banda gapabia banda kathasex gapa in odiawww telugu sex kathaluଓଡିଆ ସେକ୍ସodia group sex storytelugu new sex storetalugu sax storesodia khudi sex storyodia giha gehi storybedhei bhaujaodia jauna kahanitelugu sex stories in telugubia banda gapawww telugu latest sex storiesthelugu sex storybia banda gapasadhu baba sex storiesindian telugusex storiesoriya sex story in oriyaodia bhai bhauni sexwww hindi six story comsex stories latest in telugulatest telugu sex kadalubhauja com odia sex storytelugu latest sex stories combhauni ku gehilawww sex telugu stores comodia jhia bia phototelugusex kathalusexstory in odiatelugu sex stories newtelugu sex stoodia gehiba gapaodia dudhakhudi biateligu sex storestelugu sarasam kathaluoriya toki bia photoodiya sexy storyenglishsex storytelugu latest family sex storiesodia family sex storyodia bhuja comodia story sexodia sex story bhaujaବାଣ୍ଡodia sex kahaniwww new telugu sex storiesbhauja .comodia sex story bhaujamausi biawww telugu sex stories cosex telugu stories comodia sex gapbhauja. comnew sex stories telugunew odia sexy storyodia desi sex storysex stories latest teluguodia kharap kathawww telugu sex stories intelugusex storyodia bou sex storytelugu sexstories in telugu scriptodia hot gapaodia bedha gapa with photoodia family sex storyodia bou sex storylatest updated telugu sex storiessali biabia banda photoodia bia kahanijabardasti antarvasnaஅக்காவும் நானும்odia bhauja hot photosex story in oriya languagetelugu sex books comwww.sex story. comtelugu sexstoryodia sex story 2016telugu sec storestelugu sex stories.co.inbia kathabhaujaஅக்கா சூத்துtelugu sex stories in telugu fontteleugu sex storiesread telugu sex storiesodia dudhaodia sex story book