ମୋ ବୋହୁ ବିଆ ମୋ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ – Mo Bohu Bia Mo Nija Banda Pain

ମୋ ରୁମକୁ ଯିବା ବାଟରେ ମୁଁ କାହାର କାନ୍ଦିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଲି । କାନ୍ଦିବା ଶବ୍ଦ ମୋ ବୋହୂ ରୁମରୁ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଅଟକି ଗଲି । ଡୋର ଦେଇ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲି । ଦେଖିଲି ବୋହୂ ବେଡ଼ରେ ପେଟେଇ ଶୋଇ କାନ୍ଦୁଚି । ଭାବିଲି, ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପଚାରିବି କି? ମୋର ଏହା କରିବା ଠିକ୍ ହେବ ତ?
ମୋ ନାଆଁ ହରିରାମ । ମୋ ବୟସ ୬୨ ବର୍ଷ । ମୁଁ ମୋ ଗାଆଁ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକ ଅଛି । ଦୁଇ ମାସ ତଳେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମରି ଯିବାରୁ ମୁଁ ପୁଅ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଛି । ମୁଁ ଗାଆଁରେ ଏକୁଟିଆ ନ ରହି ଏଠାରେ ସହରରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ ପୁଅ ଜୋର ଦେଉଛି ।
ଏଠାରେ ପୁଅ ରାହୁଲ, ତା ସ୍ତ୍ରୀ ମୋହିନୀ ଏବଂ ନାତି ରହୁଛନ୍ତି । ନାତିର ବୟସ ୫ ବର୍ଷ । ମୋହିନୀ ଗୋଟିଏ ସଂସ୍କୃତି ସଂପନ୍ନ ପରିବାରରୁ ଆସିଛି । ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ । ସେ ମୋତେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଦିଏ । ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ସେ ମୋ ପାଦ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ ପରେ । ସେ ନଇଁ ମୋ ପାଦ ଛୁଇଁବା ସମୟରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହେଁ । ସେ ସବୁ କଥା ବୁଝିପାରେ କିନ୍ତୁ ସବୁ ସମୟରେ ହସୁଥାଏ । ତାକୁ ଧରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ମୁଁ କଳ୍ପନା କରେ।

ପୁଣି ଥରେ ମୁଁ ରୁମ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲି । ତା ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି ଏବଂ ଲୋଭନୀୟ ଦେହ ଦେଖି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନାରିଲି ନାହିଁ । ରୁମ ଭିତରକୁ ଗଲି । ତା କାନ୍ଧକୁ ଛୁଇଁ ପଚାରିଲି – କ’ଣ ହେଲା ବୋହୂ, ତୁ କାହିଁକି କାନ୍ଦୁଚୁ । ମୋତେ ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଜୋରରେ କାନ୍ଦିଲା । ମୁଁ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଉଠିଲି । ମୁଁ କହିଲି – କ’ଣ ଘଟିଚି ମୋତେ କାହିଁକି କହୁନ ।
ସେ ବେଡ଼ରୁ ଉଠିଲା । ତା ଶାଢ଼ୀ ପଣତରେ ତା ଲୁହକୁ ପୋଛି ପକେଇଲା । ସେ ତା ଶାଢ଼ୀ ପଣତକୁ ଉଠେଇବା ବେଳକୁ ତା ଦୁଧ ଦେଖାଗଲା । ତା ଛୋଟ ବ୍ଲାଉଜଟା ତା ବଡ଼ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଧରି ରଖି ପାରୁ ନ ଥିଲା । ମୁଁ କ’ଣ ଦେଖୁଚି ସେ କଥା ସେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥିଲା । ତା ଶାଢ଼ୀ ପଣତରେ ସେ ତା ଦୁଧକୁ ଘୋଡ଼େଇ ଦେଲା । ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମ ପୁଅ ମୋତେ ଭଲ ପାଉ ନାହାଁନ୍ତି ।
ମୁଁ ବିଚଳିତ ହୋଇ ଉଠିଲି । କହିଲି – ବୋହୂ, ଏହା ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ । ତୁ ମୋତେ ସବୁ କଥା ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହ । ସେ କହିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ କୁଣ୍ଠିତ ହେଲା । ମୁଁ କହିଲି – କୁଣ୍ଠିତ ହେବାର କିଛି କାରଣ ନାହିଁ । ମୁଁ ତୋ ବାପା ପରି ।
କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲା:କିଛି ଦିନ ହେଲା ମୋ ଅଂଟାରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି । ଡାକ୍ତର କହିଲେଯେ କେବଳ ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇଲେ କିଛି ହେବନି । ପରିବାରର ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଡ଼ି ମାସେଜ କଲେ ଭଲ ଫଳ ଦେବ । ମୁଁ ତୁମ ପୁଅଙ୍କୁ ମୋ ବଡ଼ି ମାସେଜ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ବଡ଼ି ମାସେଜ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ । ସେ କହିଲେ ଯେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ପୁରୁଷ ଲୋକ । ସେ କେବେହେଲେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକର ବଡ଼ି ମାସେଜ କରିବେ ନାହିଁ । ବାବୁଜୀ, ତାଙ୍କର କ’ଣ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ସେ ପୁଣି କାନ୍ଦିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କଲା । ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ ବିଚଳିତ ହେଲି । ମୁଁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖାଇଲି ନାହିଁ । ସେ କହିଲା: ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ବାବୁଜୀ, ମୁଁ ତୁମକୁ ବିବ୍ରତ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ।
ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ହେଉଛି ସୁଯୋଗ । କହିଲି – ବୋହୂ, ମୁଁ ତୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି । ତୁ ଯଦି କିଛି ମନେ ନ କରିବୁ ତାହେଲେ ମୁଁ ତୋ ବଡ଼ି ମାସେଜ କରିଦେବି । ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସୁକ ହୋଇ କହିଲା: ସତରେ । କିନ୍ତୁ ପର ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଉଠିଲା । କହିଲା: ଯଦି କେହି ଦେଖିବ, ତାହେଲେ.
ମୁଁ କହିଲି – ତୋର କ’ଣ ମୁଣ୍ଡ ଠିକ୍ ନାହିଁ । ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଛୁଇଁଲି ।
କହିଲି – ତୁ କ’ଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଯାଇ କହିବୁ ଯେ ତୋ ଶଶୁର ତୋ ବଡ଼ି ମାସେଜ କରିଛନ୍ତି ।
ସେ କହିଲା: ନାହିଁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ତାହେଲେ ଚାଲ ଏବେ ଆରମ୍ଭ କରିବା ।
ସେ ଟିକିଏ ଡ଼ରିଗଲା । କହିଲା: ଏବେ ।
ମୁଁ କହିଲି – ଅସୁବିଧା କ’ଣ?
ମୁଁ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ଉଠିଲି ।
ସେ କହିଲା: ଠିକ୍ ଅଛି । ସେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଗୋଟିଏ ଗିନାରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଉଷୁମ କରି ଆଣି ଆସିଲା । ତାପରେ ସେ ବେଡ଼ ଉପରେ ପେଟ ମାଡ଼ି ଶୋଇଲା । ତା ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡିକି ଦେଖି ମୋ ଭିତରେ କ’ଣ ଗୋଟାଏ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି – ବୋହୂ, କୋଉଠୁ ଆରମ୍ଭ କରିବି ।
ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମେ ଯେଉଁଠାରୁ ଚାହୁଁଛ ସେଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କର । ମୋର ସବୁ ଆଡ଼େ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି ।
ମୁଁ ତା ପିଠିରେ ତେଲ ଲଗେଇ ମାସେଜ ଆରମ୍ଭ କଲି । ସେ ତା ଶାଢ଼ୀକୁ ଟାଣି ଗୋଡ଼କୁ ଖୋଲା କଲା । ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ମାସେଜ କଲି । ଗୋଟାଏ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ମୁଁ ହାତକୁ ପୁରେଇ ତା ମୁଲାୟମ ଜଙ୍ଘକୁ ଛୁଇଁଲି । ତା ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ପ୍ଲିଜ ସେମିତି କରନି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏମିତି ଢଙ୍ଗରେ କହିଲା ଯେ ମୁଁ ଆହୁରି ଆଗେଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ ହେଲି । ମୁଁ ତା ଦେହକୁ ମୋଡିଲି ଏବଂତା ପିଚାକୁ ଛୁଇଁଲି ।
ସେ ମୁରୁକି ହସିଲା ।
ମୁଁ ତେଲ ଗିନାକୁ ଗୋଟାଏ କଡ଼କୁ ରଖି ଦେଲି । ତା ଅଂଟା ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ରଖିଲି ଏବଂ ତା ନାହିକି ଛୁଇଁଲି।
ସେ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା: ଆଃଃଃଃଃ.
ମୁଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲି । ପଚାରିଲି – କ’ଣ ହେଲା ବୋହୂ?
ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ଠିକ୍ ଭାବରେ ମାସେଜ କର ।
ସେ ମୋତେ ଖୋଲା ଖୋଲି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲା । ମୁଁ ମୋ ଦେହକୁ ତା ଦେହ ଉପରେ ଲଦି ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ହାତରେ ଆଦର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଡରିଗଲା । କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମେ କ’ଣ କରୁଚ ।
ମୁଁ କହିଲି – ମୋର ଯାହା କରିବା କଥା ମୁଁ କରୁଚି । ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଆଦର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।
ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ତାହା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ।
ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଜାଣିଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ତୋ ବ୍ଲାଉଜ ଅସୁବିଧା କରୁଚି । ତୋ ବ୍ଲାଉଜଟା ଖୋଲି ଦେଏ । ମୁଁ ଏହା ଠିକ୍ ବାଟରେ କରିବି । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ସେ ମୋତେ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦୃଢ଼ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲି । ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜକୁ ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତା ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧରେ ଚୁମା ଦେଲି ।
ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା । ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମେ ଏମିତି ଦୁଷ୍ଟାମୀ କରିବ ବୋଲି ମୋର ଧାରଣା ନ ଥିଲା ।
ମୁଁ ତା’ର ସବୁ ପୋଷାକ ଖୋଲି ପକେଇଲି । ତା ଲଙ୍ଗଳା ପିଚାରେ ମୃଦୁ ମୃଦୁ ଆଘାତ କଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାସେଜ କଲି । ମୁଁ ମୋ ବିଶି ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବାହାର ଭିତର କଲି । ସେ ମୋ ପୋଷାକ ଖୋଲି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଲା ।
ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଛୁଇଁ କହିଲା: ଏହା ବହୁତ ବଡ଼ । କେତେ ଶକ୍ତ ହେଇଚି । ବାବୁଜୀ, ଡେରି କରନି । ଶୀଘ୍ର ମୋ ବିଆରେ ଆକୁ ପୁରାଅ । ଏହାକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ନେବାକୁ ମୁଁ ଅଥୟ ହେଲେଣି ।
ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିଲି୤ ତା ରସାଳ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ତାକୁ ଗେହିଁଲି । ସେ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲା ଯେ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ଭାବେ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲା । ସେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମେ ଜଣେ ଭଲ ପ୍ରେମିକ । ତମେ ଯେମିତି ମତେ ଗେହୁଁଚ, ତମ ପୁଅ ମୋତେ କେବେବି ସେମିତି ଗେହିଁ ପାରିବେ ନାହିଁ ।
ତାପରେ ଆମେ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମକୁ ଗଲୁ । ବାଥ ଟବ୍ ରେ ଆମେ ବହୁତ ମଜା କଲୁ । ବାଥରୁମରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଉତ୍ସୁକ ହେଉଥିଲା । ବାଥ ଟବ୍ କଣକୁ ଧରି ମୋ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରି ମୋ ଆଗରେ ତାକୁ ଛିଡ଼ା କଲି । ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ପଛ ପଟରୁ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ।
ଆମେ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲେଟରେ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଲଂଚ କଲୁ ଏବଂ ଆରାମ କରିବା ପାଇଁ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲୁ । ବେଡ଼ରେ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇଲୁ ।
ମୋ ନାତି ଅପରାହ୍ନ ତିନିଟା ବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲା । ବୋହୂ ତାକୁ ଲଂଚ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଇ ତାକୁ ତା ରୁମରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ଏବଂ ପୋଷାକ ଖୋଲିଲା । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଂଟା ଘଂଟା ଧରି ଚୋଷିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା ।
ମୁଁ କହିଲି – ମୋହିନୀ, ମୋ ସ୍ୱପ୍ନ ସତ ହେଲା ।
ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡକି ଚିପି ସେ ପଚାରିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମର ସ୍ୱପ୍ନ କ’ଣ ଥିଲା?
ମୁଁ କହିଲି – ଗାଆଁରୁ ଆସିବା ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି କେମିତି ମୋ ବୋହୂକୁ ମୋ ବାହୁ ବନ୍ଧନ ଭିତରେ ଥରି ଶୋଇବି । ମୋହିନୀ କହିଲା: ଇସ୍ଃ.ବାବୁଜୀ, ତମେ କେତେ ଖରାପ, ନିଚ ଓ ନିଚ ମନା । ସେ ମୋତେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା । ମୁଁ ତା ପିଚାକୁ ଚିପି ଭଲ କରି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲି । ସେ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲା । କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ମୋ ସ୍ୱପ୍ନ ବି ଆଜି ପୁରଣ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ କହିଲି – ଡାର୍ଲିଂ , କ’ଣ ତୋର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା? ସେ କହିଲା:ସବୁଦିନେ ସକାଳେ ଦେଖୁଥିଲି ତୁମେ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇ ରହି ତକିଆକୁ କୁଣ୍ଢୋଉଚ ଆଉ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେ ହଲୋଉଚ । ଏହା ଦେଖି ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଅନ୍ତତଃ ଥରଟିଏ ପାଇଁ ତୁମେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ମୋ ଉପରେ ଶୁଅନ୍ତ କି? ମୁଁ କହିଲି – ମୋ ସ୍ୱିଟ୍ ଡାର୍ଲିଂ, ଥରେ କାହିଁକି? ମୁଁ ତୋତେ ସବୁ ଦିନେ କୁଣ୍ଢେଇ ତୋ ଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ।
ସକାଳୁ ଆମକୁ ଏକାନ୍ତରେ ଭେଟିବା ପାଇଁ ୫ ରୁ ୬ ଘଂଟା ସମୟ ମିଳେ । ମୋ ପୁଅ ରାହୁଲ ସକାଳ ୯ ଟା ବେଳେ ଅଫିସ ବାହାରି ଯାଏ । ନାତି ତା ସ୍କୁଲରୁ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଅପରାହ୍ନ ୩ ଟା । ତେଣୁ ଏହି ସମୟର ବ୍ୟବଧାନ ଭିତରେ ଆମ ଶଶୁର ବୋହୂ ଆମ ପ୍ରେମକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିଲୁ । ଆମ ଶଶୁର ବୋହୂଙ୍କ ଏହି ପ୍ରେମ ଖେଳ ଭିତରେ ବୋହୂ ପ୍ରେଗନାଂଟ ହୋଇ ମୋ ପିଲାର ମାଆ ହେଲା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଝିଅକୁ ଜନ୍ମଦେଲା ।
ଆଉ ଆମର ଏହି ପ୍ରେମର ସ୍ମୃତିକୁ ଅମର କରିବା ପାଇଁ ସେ ଝିଅର ନାଆଁ ଦେଲା ମୋ ନାଆଁ (HARI) ର ଓଲଟା ‘ରିହା’ । ମୋ ପୁଅ ରାହୁଲ ଏ ସବୁର କିଛି ସୁରାକ ପାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହା ଭିତରେ ଆମ ଶଶୁର ବୋହୂଙ୍କ ଦୈହିକ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ୧୩ ବର୍ଷ ହେଲାଣି । ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଉଛୁ । ଅବଶ୍ୟ ଆମ ଗିହାଁ ଗେହିଁର ପରିମାଣ ଟିକିଏ କମି ଯାଇଛି ।
ମୋ ସ୍ୱିଟ୍ ଡାର୍ଲିଂ ବୋହୂ ମୋହିନୀର ବୟସ ଏବେ ୩୫ ବର୍ଷ । ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ସେ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦରୀ ଏବଂ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଛି । ଆମ ଝିଅ ରିହାକୁ ଏବେ ୧୨ ବର୍ଷ ଚାଲିଛି । ତା ବୟସ କ୍ରମେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାକୁ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେ ତା ମାଆ ପରି ସୁନ୍ଦରୀ ଦିଶୁଛି । ସେ ସର୍ଟସ ଭଳି ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛି । ତା ପତଳା ସେକ୍ସି ପାଦ ଦେଖିବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଦିନେ ସଂଧ୍ୟାରେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ରାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ମୋହିନୀ ବସି ପରିବା କାଟୁଥିଲା । ମୁଁ ବସି ତା ସେକ୍ସି ଦେହ ଉପରେ ନଜର ପକାଉ ଥିଲି । ରିହା ଲିଭିଂ ରୁମକୁ ଆସିଲା । ମୋତେ ପଚାରିଲା: ଗ୍ରାଣ୍ଡାପା, ତମକୁ ବନିଲା ଆମ୍ବ ଓ କଷି ଚେରି ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟା ବେଶୀ ଭଲ ଲାଗେ ।
ମୁଁ କହିଲି: ନିଶ୍ଚୟ ବନିଲା ଆମ୍ବ ଭଲ ଲାଗେ ।
ମୋ ଉତ୍ତର ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ସେ ତା ରୁମକୁ ଫେରିଗଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋହିନୀ ମୁରୁକି ହସୁଚି । ମୁଁ ପଚାରିଲି – ବୋହୂ , ରିହାର କ’ଣ ହେଇଚି?
ମୋହିନୀ କଟା ପରିବାକୁ ଏକାଠି କରି ନେଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା । ଗଲା ବେଳେ କହିଲା: ବାବୁଜୀ, ତମେ ଗୋଟିଏ ବୁଦ୍ଧୁ । ମୋହିନୀ ପଛେ ପଛେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି । ପଚାରିଲି – ବୋହୂ , ତୁ କାହିଁକି ମୋତେ ବୁଦ୍ଧୁ କହୁଚୁ । ମୋହିନୀ ରୋଷେଇ ଘର ଡୋର ଆଡ଼େ ନଜର ବୁଲେଇ ଆଣି ମୋର ଦୁଇ ହାତକୁ ଧରି ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି କହିଲା: ମୋ ଡାର୍ଲିଂ ବାବୁଜୀ. ନିଅ, ତମକୁ ପରା ବନିଲା ଆମ୍ବ ଭଲ ଲାଗେ ।
ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋହିନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ପରିପୁଷ୍ଟ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ମୋହିନୀର ଗାଣ୍ଡିରେ ଦାବି ହେଲା । ପଛ ପଟରୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋହିନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ଚିପି ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋହିନୀ କହିଲା: ଆଃ.ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ନା ବାବୁଜୀ । ରିହା ଯଦି ଚାଲି ଆସି ଦେଖିବ, ତାହେଲେ.
ମୁଁ କହିଲି – ନାହିଁ ମୋହିନୀ, ରିହା ତ ଏବେ ତା ରୁମ୍ କୁ ଯାଇଛି ସିଏ କାହିଁକି ଆସିବ । ମୁଁ ମୋହିନୀର ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋହିନୀ କହିଲା: ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ନା ବାବୁଜୀ । ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣଙ୍କ ପୁଅ ଘରକୁ ଫେରିବେନି ବୋଲି ଜାଣିଛନ୍ତି ତ? ଏବେ ଯଦି ସବୁ ଏନେର୍ଜୀ ଶେଷ କରି ଦେବେ ତାହେଲେ ରାତି ସାରା କ’ଣ ମୋତେ ଭୋକିଲା ରଖିବେ । ମୁଁ ମୋହିନୀ ଦୁଧ ଉପରୁ ମୋ ହାତ କାଢ଼ିଆଣି କହିଲି – ସରି ଡାର୍ଲିଂ , ମୁଁ ସେ କଥା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ।ମୋତେ ରାତି ପାଇଁ ଏନେର୍ଜୀ ସଂଚୟ କରିବାକୁ ହେବ |
-ଶେଷ-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


తెలుగు sex storiesodia bhabi storybanda bia gapabanda bia imagebengali x storysex oriya storybanda gapaodia hot gapasex telugu sex storiesଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସodia jhia bia photobia banda gapasexhindi storyodia bia gapahot odia desi sex storieswww telugu sex bookssexy odiya storyoriya sex bookbhauja storyodia bia banda comsex story in odishabia banda ladheichodan sexy storyodia real sex storybengali sec storybhauja.comoriya sex bookodia bia bandaodia bhai bhauni sextelugusex storieschodan sexy storywww new sexy story comsex store teluguஅக்கா சூத்துoriya sex kathabhaujatelugu sex stories downloadssexy odia storytelugu sex katalatest sex telugu storiesodia gehiba gapatelugu sexy storywww telugu sex stories cowww telugu sex stories neworiya hot storytelugusex stroesodia sexy gapaodia font sex storieswww.telugusex storiesnew sex kathalu telugusex stories in telugu languagebhauni gihaodia khudi sex storywww odia sex stories comwww sex stories com teluguoriya sex gapakhudi sex storyodia nua sex storytelugu letest sex storiessex storys telugusex stories telugu latestodia bou biaodia sexy gapafree download telugu sex storiesbhauja. comodia sex story in odia fontgiha gehitelugu sec storesodia sex story odia languageenglishsex storiessex story in odishawww.sex story. comtelugu.sex.stores