ମୋ ଛାତ୍ରି ଆଶା ଓ ଲିପି – Mo Chatri Asha O Lipi

ମୋ ଛାତ୍ରି ଆଶା ଓ ଲିପି (Mo Chatri Asha O Lipi)କଲେଜରୁ କ୍ଲାସ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ପଛରୁ ଦଉଡ଼ି ଆସି ଆଶା ଆଉ ଲିପି ମୋତେ ଅଟକାଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଯେ ସେମାନେ ବିଷୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି, ମୋ ଚାମ୍ବରକୁ ଆସ ବୁଝେଇ ଦେବି, ସେମାନେ କହିଲେ ଏବେ ତ ପୁଣି ଥିଓରି କ୍ଲାସ୍ ଅଛି, କ୍ଲାସ ସରିବା ପରେ ଆସିବେ । ସେଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ କଲେଜ ବନ୍ଦ ହେବାବେଳକୁ ଆଶା ଆସିଥିଲା । ଆଶା ମୋ ଘର ପାଖରେ ହିଁ ରହେ । ଗୋଟିଏ ସାହିରେ । ସବୁବେଳେ ସାହିରେ ଦେଖା ହୁଏ । ତାକୁ କହିଲି, ତୁ ଘରକୁ ଚାଲିଆସ, ବୁଝେଇଦେବି । ସେ ହଁ କହିଲା ଆଉ କହିଲା, ସାର୍ ଲିପିକୁ ବି ଡାକିବି କି? ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି ।

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୋ ପୁଅ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ବଜାର ବାହାରୁଥିଲି ଆଶା ଆସିଲା ବୁଝିବାପାଇଁ ଯେ ମୁଁ ଘରେ ରହିବି କି ନାହିଁ? ମୁଁ କହିଲି, ଆଜି ତ ସମ୍ଭବ ନାହିଁ କାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସ । ସେ ଚାଲିଗଲା । ପରଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ପୁଅକୁ ନେଇ ତା ଅଜାଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଥିଲି । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେଠି ଦିନବେଳା ଖାଇଦେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲି, ରାତିରେ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଣିବି ବୋଲି କହିଦେଇ । ଆସିଲା ବେଳେ ସାହିରେ ଆଶା ଦେଖାଗଲା କହିଲି ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ଫ୍ରି ଅଛି, ଯଦି କିଛି ବୁଝିବାର ଅଛି ଆସ । ସେ ହଁ କହିଲା । ମୁଁ ଘରକୁ ଗଲି, ଆଜି ଘର ପୁରା ଖାଲି । ଯେଉଁଦିନ ଘର ଖାଲିଥାଏ ମୁଁ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଖେ ଆଉ ମୁଠିମାରେ । ଆଜି ବି ସେଇୟା କଲି । ଟିଭିରେ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଲଗେଇଦେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠିମାରିଲି । ବାହାରକୁ ଶୁଣାଯିବ ବୋଲି ଭାବି ସାଉଣ୍ଡ ଶୂନ କରିଦେଇଥିଲି । ମୁଠିମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲି । କେତେ ସମୟପରେ ଆଶା ଆଉ ଲିପି ଆସି କବାଟ ବାଡ଼େଇବା ପରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା । ଆଖି ମଳି ମଳି ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲିଲି, ମୋତେ ନିଦରୁ ଉଠେଇ ଦେଲେକି ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ କହିଲି, ଠିକ୍ ଅଛି । ଆସ । ସେମାନେ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିବା ପରେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ବସିବାକୁ କହି ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଯାଇ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଆସିଲି ।

ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ଯେ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲାଗିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେଇଟା ବନ୍ଦ କରିବା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି । ତରବରରେ ବାହାରି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ପରଦା ଆଢୁଆଳରେ ରହି ସେମାନେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖିଲି । ସେମାନେ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ ଆଉ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ପରଦା ସେପାଖେ ରହି ସେମାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ଦେଖିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ଆଶା ଲିପିର ହାତଟାଣି କହୁଥିଲା ଚାଲ ଆର ରୁମକୁ ଚାଲିଯିବା । ଲିପି କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଉପରୁ ନିଜ ନଜର ହଟାଉନଥିଲା । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ହାବଭାବ ଦେଖୁଥିଲି ଏବଂ ସେମାନେ ସେ ରୁମରୁ ଚାଲିଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ପରଦା ଉଠେଇ ପଶିଆସିଲି । ସେମାନେ ମୋତେ ଦେଖି ହଥାତ୍ ପଥର ପରି ଠିଆ ହୋଇଗଲେ । ସେମାନେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ? ସେମାନେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ଆଶାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ଏମିତି ସାଇଲେଣ୍ଟ୍ କାହିଁକି ଠିଆ ହୋଇଛ? ସେ କିଛି କହିଲାନି, ଲିପି କୁ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ସେ ଇଙ୍ଗିତରେ ଟିଭି କୁ ଦେଖାଇ ଦେଲା । ସେତେବେଳେ କହିଲି, ଉପ୍ସ୍ ସରି, ଆଉ ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ଆଶାକୁ କହିଲି, ଆଗରୁ କହିଲନି, ଟିଭି ସ୍ବିଚ୍ ସେଇଠି ଥିଲା ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଲନି । ଆଶା ମୁରୁକି ହସିଦେଇ କହିଲା, ଲିପି ମନା କଲା । ମୁଁ ଲିପିକୁ ଚାହିଁଲି, ସେ ଧିରେ ଧିରେ କହିଲା, ସାର୍ ଆପଣ କାଳେ ଖରାପ ଭାବିବେ ବୋଲି ମନା କରିଥିଲି ।

ସେମାନଙ୍କୁ ବସିବା ପାଇଁ କହିଦେଇ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଗଲି । ମୋ ଦୁଇ ପାଖରେ ଆଶା ଆଉ ଲିପି ବସିଥିଲେ । ଖାତା ଖୋଲି ସେମାନଙ୍କୁ ପାଠ ବିଷୟରେ ବୁଝାଇବା ବେଳେ ଆଶା ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଦେଖୁଥିଲା ହେଲେ ଲିପିର ମନ ବୋଧହୁଏ ଟିଭିରେ ଥିଲା । ତା ଗୋଡ଼ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଗୋଡ଼ରେ ବାଜୁଥିଲା ଆଉ ସେ ଉଣାଅଧିକେ ମୋ ଉପରେ ଆଉଜି ରହିଥିଲା । ତାର ଗୋଟିଏ ଦୁଧ ମୋର ହାତ ପଛରେ ଚିପି ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଡ଼ ଭୁଲରେ ବାଜିଥିବ ଭାବି ଦୂରେଇ ଦେଲାପରେ ବି ବାଜିବାରୁ ମୁଁ ଲିପିକୁ ଚାହିଁଲି ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ଟିକେ ହସିଦେଲି, ସେ ଆହୁରି ଖୁସିରେ ହସିଲା । କିଛି ସମୟ ପାଠ ପଢାଇ ସାରିବାପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ପାଣି ବୋଟଲ ଆଣି ଦେଲି । ଆଶା ପାଣି ପିଉଥିବା ବେଳେ ଲିପି ଉଠି ମୋ ପଛେ ପଛେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ସେଇଠି ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା । କହିଲି ଯଦି ତୁମକୁ ଅଧିକ କିଛି ପଢ଼ିବାକୁ ଥାଏ ତେବେ ତୁମେ ରହିଯିବ । ଆଶା ଯଦି ଯିବ ଯାଉ । ସେ ହସିଦେଇ ଚାଳିଗଲା ।

ମୁଁ ପାଣି ପିଉଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲି, ସେମାନେ ପରସ୍ପର ଗୁଣୁଗୁଣୁ ହେଉଥିଲେ । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାନ୍ତରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ବେଡ୍ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ କଣ୍ଡୋମ୍ ପକେଟ୍ ବାହାର କରି ଖଟ ପାଖରେ ଥୋଇଦେଇ ପୁଣି ଆସିଲି । ସେତେବେଳକୁ ଆଶା ଆଉ ଲିପି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ଆମେ ପୁଣି ପାଠ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲୁ । ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥିଲି ଆଶାର ଗୋଡ଼ ବି ମତେ ବାଜୁଥିଲା । ଲିପିକୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ସେ ହସିଦେଲା । ସେ ନିଜ ଖାତାରେ କିଛି ଲେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଷୟ ବୁଝାଇଥିଲି । ମଝିରେ ଲିପି ଖାତା ମୋତେ ଦେଖାଇଲା । କଣ ଲେଖୁଛି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, ସାର୍ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ବୁଝିବାର ଅଛି । ମୁଁ ତା ତଳେ ଲେଖିଦେଲି, ତା’ହେଲେ ଏକାଠି ରହିବ ନା ପାଳି କରି? ସେ ଲେଖିଦେଲା ଏକାଠି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଲିପି ତା ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥୋଇ ଆଉଁସି ଦେଇଥିଲା ଆଉ ଆଶାକୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା । ଆଶା ମଧ୍ୟ ନିଜ ହାତ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲା । ମୁଁ ଖାତା ତଳେ ଥୋଇଦେଇ ସୋଫାରେ ଆଉଜି ବସିଗଲି, ସେମାନେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଆଶା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠାରେ ଧରି ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଓଃ କି ମସ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା, ଲିପି ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ଟିଭି ପୁଣିଥରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ଲିପି ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପ୍ କୁ ଓହ୍ଲେଇଦେଲି ଆଉ ତା ବ୍ରା ଉପରେ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାଉ ଲାଗିଲି । ଏହା ଦେଖି ଆଶା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଟପ୍ ଖୋଲିଦେଲା । ସେ ବି ତା ଦୁଧକୁ ଆନି ମୋ ମୁହଁ ପାହରେ ରଖିଲା । ମୁଁ ପାଳି କରି ସେମାଣଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେମାନେ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲେ । ତା ପରେ ହଥାତ୍ ସେ ଦୁଇଜଣ ତଳକୁ ଯାଇ ମୋ ଦୁଇ ନିପଲକୁ ଚୋଷିବାଉ ଲାଗିଲେ, ଏହା ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ସେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପୁଥିଲି । ସେମାନଙ୍କୁ କହିଲି ସବୁ ଖୋଲି ଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଯାଅ । ସେମାନେ ସିୟା କଲେ ।

ଆମେ ସବୁ ବେଡ୍ ରୁମକୁ ଚାଳିଗଲୁ । ସେମାନେ ଲଙ୍ଗଳ ହୋଇଥିଲେ, ପାଖାପାଖି ଶୋଇଥିଲେ ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ବିଆକୁ ମୁଁ ଚାଟିଥିଲି ସେମାନେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ । ଲିପିର ବିଆ ଚିକ୍କଣ ଥିଲା । ସେ ସେଭୀମ୍ କରିଥିଲା । ଆଶାର ବିଆରେ ବାଳ ଥିଲା । ହେଲେ ସେତେବେଳେ ଆଉ ବାଳ ଦେଖିବାଉ ସମୟ ନଥିଲା । ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିବା ପରେ ପଚାରିଲି ଆଗ କିଏ ନେବ ? ଲିପି କହିଲା ସାର୍ ମୁଁ । କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧିଦେଇ ଲିପିକୁ ଶୋଇଦେଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଲି ଆଉ ପେଲିଲି । ସାମାନ୍ୟ କଷ୍ଟ ହେଲା କିନ୍ତୁ ତା ବିଆ ଓଦା ହୋଇଯାଇତିହ୍ଲା ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହି ଚାଳିଲି । ଏଇ ସମୟରେ ଆଶାକୁ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ କରିଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲି । ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଲିପିର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ଆଶାର ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲି ।

କିଛି ସମୟ ଲିପିକୁ ଗେହିବା ପରେ ସେ ଖାଳି ସଁ ସଁ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ରହିଗଲି ଓ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଠେଲିଦେଇ ଖଟରୁଓହ୍ଲେଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆମ ବେଡ୍ ରୁମ ଫ୍ଲୋର୍ ସାରା ହୋଇଗଲା । ସେ ଲାଜରେ ପିଠି କରି ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ କହିଲି, ଯାଅ ବାଥ୍ ରୁମରେ ସଫା ହେବାପରେ ଚଟାଣକୁ ସଫା କର ।

ଏବେ ଆଶାକୁ ତଳେ ଶୋଇଦେଇ ଗେହିଲି । ସେ ବି ଶଁ ସଁ ହେଉଥିଲା । ଆଶାର ବିଆ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଭଲ ଥିଲା ତା ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ି ତା ଦୁଧ ଖାଈ ଖାଇ ଗେହିଲି ସେ ବି କିଛି ସମୟପରେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଛାଟିପିଟି ହେଲା ଆଉ କହିଲା ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଦିଅ । ମୁଁ ବି ତାକୁ ଚାଡ଼ିଦେଲି, ସେ ବାଥ୍ ରୁମକୁ ଦଉଡ଼ି ଯିବା ବେଳେ ହିଁ ତା ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ।

ଆଶାକୁ ଗେହିବା ସରିବା ବେଳକୁ ଲିପି ଆସିଥିଲା ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ପୁଣିଥରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ଆଊ ନିର୍ଘାତିଆ ଗିହାଁ ଦେଲି, ସେ ବୋଉଲୋ ମରି ଗଲି ମରିଗଲି ବୋଲି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠୁଥିଲା । ହେଲେ ଛାଡ଼ିବାର ନାଁ ନ ନେଇ ତାକୁ ଗେହି ଚାଳିଲି, ଆଊ ସେ ସମ୍ବାଳି ନ ପାରି କହିଳା ସାର୍ ଖଟ ଓଦା ହେଇଯିବ । ଏମିତି ଶୁଣୁ ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ ପଛରେ ତାକୁ ନଉଁଦେଲି ଆଉ ପଛରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଲି, ସେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନିଆଁ ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିଲା ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଇ ରସ ବାହାର କରିଦେଲା ।

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସରିବାପରେ ଆଶା ଆଉ ଲିପି ମିଶି ବେଡ୍ ରୁମକୁ ସଫା କରିଦେଲେ । ପୋଛାପୋଛି କରିଦେଇ ସେଇଠି ପାଣି ବୋତଲଟେ ତଳେ ପକେଇଦେଲି, ମେଡମ୍ ଆସିଲେ ଡାଉଟ୍ କରିବେନି ବୋଲି । ରୁମରେ ଫ୍ରେସନେର୍ ଲଗେଇଦେଲି ।

ଆମେ ବୈଠକରେ ବସିଥିଲୁ । ମୁଁ ଲିପିର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମି ଥିଲି, ଆଶର ଦୁଧକୁ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି । ସେମାନେ ପୁଣିଥରେ ପାଠ ବୁଝିବାକୁ ଆସିବେ କହିଲେ ଆଉ ଚାଲିଗଲେ ।

Editor: Sunita Prusty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


bhauja. comodia bhauja photoodia sex kahani combanda bia inbia banda odia gapalatest telugu family sex storieshot sex story in odiatelugusex stories in telugu scriptodiasrxtelugu new sex kadalutelugu sex stories romantictelugusex stroiesbia banda gapasex stores.combhauja.comodia puruna gitalatest telugu sex stories in teluguodia sex store comoriya sex storiestelugu dex storiesodia bia banda photowww new odia sex story comwww bia banda comodia banda gapabanda gapaଓଡିଆ ସେକ୍ସoriya sexy storyodia bia gapatelugu sexual storiesnew sex odia storybedha gapaodia hindi sex storyବିଆ photobanda bia storytelugu sexs storestelugu sex stories latesttelugu all sex storiesodiasrxtelugu sex stories telugu scriptnew telugu sex storyall telugu sex storiesgiha gapaodia sex story in odia letterwww.telugu sex stories newnew telugu sex stores comwww telugusex story comodia sex galpatelugu sex. storiestelugusex stores comodiya sex story in odiya languagemo bandaodia jhia biabia kahanithelugu sex stores comtelugusex storys comsex stories com telugubanda bia odia storyenglishsex storiestoki biaodia giha gaparecent sex stories in teluguhot odia storyodia toki bialatest telugu sex storythelugu sex storiesodia maja kathaodia re jouna kathasex gapatelugu today sex storieswww.telugu latest sex stories.comodiya sex kahanitelugu sex stories net inବାଣ୍ଡtelugu new x storiesbada dudhaodia gehiba gapabanda gapabhauja saha sextelugu new sex stories pdfsextelugu storiestelugu sex stores telugulolatest telugu sex stories in teluguodia bapa jhia sex storyodia gihagehi gapaodia bhai bhauni sex storyodia sex kathaodia gihanasex storys telugutelugusex stotiesbengoli sexy storytelugu six stories