Mo Puruna Premika Aau Ta Bhauni Ku Gotie Bed Re Gehili 300

ମୋ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ଆଉ ତା ଭଉଣୀ କୁ ଗୋଟିଏ ବେଡରେ ଗେହିଲି – Mo Puruna Premika Aau Ta Bhauni Ku Gotie Bed Re Gehili

ମୋ କଲେଜ ରେ ପଢିବା ବେଳେ ମୋ ପ୍ରେମିକା କୁ 6 ବର୍ଷ ଯାଏ ମୁଁ ବହୁତ୍ ଗେହିଁଛି। କିନ୍ତୁ ତା ପରେ ଆମେ ବାହା ହେଇ ପାରିଲୁ ନାହିଁ। ସେ ବାହା ହେଇ ଆମେରିକା ପଳେଇଲା। ମୁଁ ମୋର ଅଫିସ କାମରେ ନେଉ ୟୋର୍କ ଯିବାର ଥିଲା। ମୁଁ ନିଶା କୁ ମେସେଜ ଦେଲିକି ମୁଁ ଆସୁଛି ଗୋଟେ ମାସ ପାଇଁ, ରେଡ୍ଡୀ ଥିବୁ, ତତେ ଆଉ ଥରେ ମନ୍ ଭରି ଗେହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ନିଶା କହିଲା ହେଉ ତୁ ଆସେ। ମୁଁ ନେଉ ୟୋର୍କ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ସେ ମତେ ନେବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ତା ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ। ଆମେ ଯାଇ ତା ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ବସିକି ଗପିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲୁ। ନିଶା ଆମେରିକା ରେ ରହି ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଦୁଧ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆହୁରି ବଡ଼ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋର କଲେଜ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା, ନିଶା କୁ କେତେ ଗେହୁଥିଲି। ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲି ସେ ଖାଲି ହସି ଦେଉଥିଲା। ରାତିରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ତା ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଗଲା କିଛି ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକ୍ କରି ଆଣିବା ପାଇଁ। ତା ସ୍ବାମୀ (ରବି) ଯେମିତି ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ନିଶାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ସୋଫା ରେ ମାଡ଼ି ବସି ତା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ତାକୁ କିସ୍ କଲି। କହିଲି, ନିଶା ତୁ ତ ଆହୁରି ସେକ୍ସୀ ହେଇ ଯାଇଛୁ। ସେ କହିଲା, ଚାଲ୍ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ବେଡ଼ରୁମ ଯାଇ ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି, ଆଉ ସିଧା ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜଲ୍ଦୀ ଜଲ୍ଦୀ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ନିଶା କହିଲା ଜଲଦି କର ନ ହେଲେ ରବି ପାଲେଇଆସିବ। ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଜୋରେ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ନିଶା କୁ 5 ବର୍ଷ ପରେ ଗେହୁଥିଲି, ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହେଇ ଫଚ୍ ଫଚ୍ କରି ବିଆ ରେ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା। ନିଶା ଖାଲି ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। କିଛି ସୟପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଦୁଇ ଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ। ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତାକୁ କହିଲି, ମତେ ବାହା ହେଇଥିଲେ, ତତେ ଦିନ ରାତି ଗେହୁ ଥାଆନ୍ତି। ସେ, କିଛି, ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ କାଲି ଦିନ ସାରା ଗେହୀ ହେବା। ଆମ୍ରେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରେ ଆସିଲୁ। କିଛି ସମୟପରେ ରବି ଖାନା ନେଇ ଆସିଲା। ଖାଈ କରି ପୁଣି ତିନି ଜଣ ଗପୀଲୁ। ତା ପରେ ରବି ଆଉ ନିଶା ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ସାଇଡ ରୁମରେ ସୋଇଥାଏ। ନିଶା କୁ ବୋଧେ ରଭି ଗେହୁଥିଲା, ନିଶା ଉଁ ଆଁ ମତେ ଟିକେ ଟିକେ ସୁବୁଥିଲ।। ମୁଁ ଶୋଇଗଲି। ସକାଳୁ ରବି ଅଫିସ ଗଲା ପରେ ନିଶା କୁ ମନଭରି ଗେହିଲି ଆଉ ମୁଁ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରି ଗଲି। ସବୁ ଦିନ ସକାଳେ ରବି ଗଲା ପରେ ନିଶା କୁ ଗେହୁ ଥାଏ। ଦିନେ ନିଶା କୁ ଗେହୁଥାଏ, ମୁଁ ବିଆ କୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ। ହଠାତ୍ ବେଲ୍ ବାଜିଲା। ମୁଁ ଉଠି ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ନେଇ ବାଥରୁମ୍ ରେ ପସିଗଲି। ନିଶା ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଗଲା ଦେଖିବା ପାଇଁ କିଏ ଆସିଛି। ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି, ଦେଖିଲି ନିଶା ଗୋଟେ ଅପରୂପ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେଉଛି। ନିଶା କହିଲା ଏଇ ରୂପା, ମୋ କାଜିଁନ୍ ଭଉଣୀ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ ହାଇ କହିଲି ଆଉ ହାଣ୍ଡସେକ୍ କଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା, କି ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ହାତ। ମୁଁ ରୂପା ହାତ କୁ ଟିକିଏ ଚାପି ଦେଲି, ସେ ହସିଦେଇ ହାତ ଛଡେଇ ନେଲା। ରୂପା ଟିକିଏ ମୋଟୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ କି ସୁନ୍ଦର ରୂପ ଆଉ ଦୁଧ ଦିଟା ବ୍ରା ଭିତରୁ ଉଚ୍ଛୁଳି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲା ଭଳିଆ ଦୋହଲୁ ଥିଲା। ନିଶା କହିଲା, ତମେ ଦି ଜଣ ବସ, ମୁଁ ଜୁସ୍ ନେଇ ଆସୁଛି। ସେ ଗଲା କିଚେନ୍ କୁ। ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି, ରୂପାର ତ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ରୁ ଯୁସ୍ ତ ବହୁତ୍ ବାହାରିବ, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରୂପା କହିଲା, କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛ, ଯେମିତି କେବେ ଝିଅ ର ଦେଖିନ। ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ବହୁତ୍ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ, ତମ ଭଳିଆ ଦେଖିନି। ସେ କହିଲା, ନିଶା ଦିଦି କୁ କହିଦେବି ତମେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଫ୍ଲାର୍ଟ୍ କରୁଛ। ମୁଁ କହିଲି, ନିଶା ଦିଦି ତ ମୋର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା, ସେ ତ ମତେ ବାହା ହେଲାନି, ଆଉ କାହା ସହିତ ଫ୍ଲାର୍ଟ କରିବି। ସେ ହସି କହିଲା, ମୁଁ ତମ ଆଉ ନିଶା ଦିଦି ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ସବୁ ମାନେ ସବୁ। ତା ପରେ କହିଲା, ଭାଇ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଉ ଦିଷ୍ଟୁର୍ବ କରିବିନି, ତମେ ଯାଇ ନିଶା ଦିଦି ସଙ୍ଗେ ଯାହା କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ। ସେ ନିଶା କୁ ଡାକିଲା। ନିଶା ଯୁସ ନେଇ ଆସିଲା। ଆମେ ପିଇଲୁ। ତା ପରେ ମତେ ନିଶା ହାତ ଧରି ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲା। ରୂପା ପଛରୁ କହିଲା, ଭାଇ, ନିଶା ଦିଦି ଭଲରେ କର। ମୁଁ ନିଶା କୁ ଅନେଇଲି। ନିଶା କହିଲା ଆରେ ସେ ମୋର ସାଙ୍ଗ ଭଳିଆ, ତାକୁ ସବୁ ଜଣା। ପୁଣି ଆମେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିହେଳୁ। ତା ପରେ ମୁଁ ଉଠିକି ତଳକୁ ଆସିଲି। ରୂପା TV ଦେଖୁଥିଲା। ରୂପା କହିଲା, କଣ ଭାଇ ଏବେ ଖୁସି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯେ ଆହୁରି ଦରକାର। ରୂପା କହିଲା, ଯାଉନ, ଯେତେ କରିବା କଥା କର। ମୁଁ କହିଲି ନିଶା କୁ ନୁହେଁ। ରୂପା ହସି ଦେଇ କହିଲା, ଦିଦି କି କହିବି। ମତେ ଯେମିତି ଲାଗିଲା, ରୂପା ଗେହିବାରେ ବହୁତ୍ ଇଛା ଅଛି ହେଲେ କହି ପାରୁନି। ତାକୁ ଉତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ, ପ୍ଲାନ୍ କଲି। ଯେତେ ବେଳେ ନିଶା ତଳକୁ ଆସିଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ନିଶା କୁ କହିଲି, ନିଶା ଆଉ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି, ଚାଲ୍ କରିବା, ଆଉ ରୂପା ସାମନାରେ, ନିଶା ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କିସ୍ କରି କରି ଦୁଧକୁ ଦଳି ତାକୁ ଉପରେ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟାଣି ନେଲି ଆଉ କବାଟ ସେମିତି ଖୋଲା ଅଛି, ନିଶା କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେହିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ନିଶା ଉଁ ଆଁ ହେଲା। ମୁଁ ରୂପା ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ନିଶା କୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି କରି ନିଶା ମୁହଁରେ କ୍ରିମ ଭଳି ଲଗେଇ ଦେଲି। ଦେଖିଲି ରୂପା କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ ରୂପାକୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ, ନିଶା କୁ ମାଡ଼ି ଧରି ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ନିପଲକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ପୁରୀ ନିଶା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହିଲି। ରୂପା ସେମିତି ଦେଖୁଥାଏ। ଏଥର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ନିଶା ର ବିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି। ତା ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହେଲି ଅଫିସ୍ କାମରେ ଯିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ରୂପା ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ମତେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି, ରୂପା ଆଜି ଏଥି ରହି ଯା, ଆସିଲେ କଥା ହେବା। ସେ ହସି କହିଲା ହାଁ। ସେ ଦିନ ଅଫିସ୍ ରେ ରୂପା କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉ ନ। ରୂପା ମାଂସଳ ଜଙ୍ଘ, ଦୁଧ ର କଳ୍ପନା କରି ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା। ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇଲି। ନିଶା କୁ ମେସେଜ କରି ପଚାରିଲି ।
ମୁଁ: ରୂପା ଅଛି ନା ପଳେଇଲା।
ନିଶା: ସେ ଅଛି। ଆଜି ସକାଳେ ଆମେ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ ନ କରି ଯୋଉ ଗେହୀ ହେଉଥିଲେ, ରୂପା ସବୁ ଦେଖି ଦେଇଛି।
ମୁଁ: ହଁ ମୁଁ ଜାଣିଛି, ମୁଁ ତଳକୁ ଗଲା ବେଳେ ଦେଖିଲି ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା। ରୂପା କଣ କହୁଥିଲା କି।
ନିଶା: ସେ କହୁଥିଲା, ତୁ ବଢିଆ ଗେହୁଛୁ।। ତା ବାଏଫ୍ରେନ୍ଦ୍ ତାକୁ ଏତେ ଭଲରେ ଗିହେନି।।
ମୁଁ: ନିଶା, ତୋର ଯଦି କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ରୂପାକୁ ଗେହୀ ବାକୁ ଚାହୁଁଛି।
ନିଶା: ଆଛା, ମତେ ଗେହିଁକି କଣ ଶାନ୍ତି ମିଳୁନି,, ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ।
ମୁଁ: ଆରେ ନାହିଁ, ତୁ ଓଲଟା ଭାବୁଛୁ। ରାତିରେ ରେ ତ ତୁ ରବି ସଂଗେ ଗେହୀ ହେଉଛୁ,, ମୁଁ ଏକା ଖାଲି ବେଡରେ ଗଡ଼ିକି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଉଛି। ଆଉ ତୁ ତା ଏବେ କହିଲୁ ନା, ରୂପାକୁ ତା ବାଏଫ୍ରେନ୍ଦ ଭଲରେ ଗେହୀ ପାରୁନି।
ନିଶା: ଠିକ୍ ଅଛି ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ତୁ ରୂପା କୁ ଯଦି ପଟେଇ ଗେହୀ ପାରିବୁ, କର। କିନ୍ତୁ ଦେଖିକି ସେ ଯେମିତି ପ୍ରେଗନାଂଟ ନ ହୁଏ।
ମୁଁ: ଠିକ୍ ଅଛି। ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା। ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବା ଚରମ ତୃପ୍ତି ଦେବାକୁ ଚାଉଁଛି।
ନିଶା: ଠିକ୍ ଅଛି, ତାହେଲେ ଜଲଦି ଆସେ।
ମୁଁ ଜଲଦି ପଳେଇ ଆସିଲି। ରୂପା କବାଟ ଖୋଲିଲା। ଇଛା ହେଉ ଥିଲା ସେଇଠି ମାଡ଼ି ବସି ଗେହିଦେବି। କିନ୍ତୁ ନିଶା ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଯାଇକି ନିଶା କୁ ଧରି କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାକୁ ଉପର ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି। କହିଲି ନିଶା ଟିକେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ବୁ, ଯେମିତି ରୂପା ସୁନା ଯିବ। ତା ପରେ ନିଶା ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ରୂପା ଆସି ପୁଣି ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ ନିଶାକୁ କହିଲି, ଦେଖେ କବାଟ ପାଖରେ ରୂପା ଦେଖୁଛି। ନିଶା ଆହୁରି ଉଁ ଆଁ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଚାଲିଲି। ରୂପା ର ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା। ରୂପା ବିଷୟରେ ଭାବି ଭାବି ନିଶା ଜୋରେ ଗେହିଲି , ନିଶା ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଝଡି ଗଲା। ମୁଁ ବି ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ନିଶା ର ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ନିଶା କୁ ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଆମେ ଉଠି ରେଡ୍ଡୀ ହୋଇ ତଳକୁ ଆସିଲୁ। ରୂପା ଦୌଡିକି ତା ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ନିଶା କୁ କହିଲି, ଦେଖିଲୁ କେମିତି ରୂପା ଆମକୁ ଦେଖୁଥିଲା ଆଉ ଦୌଡ଼ି ପଳେଇଲା। ନିଶା କହିଲା, ଠିକ୍ ଅଛି, ତାକୁ ତାହେଲେ ପଟେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର। ତା ରବି ଆସିଲା, ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବହୁତ ମଜା କଲୁ। ମୁଁ ଖାଲି ରୁପାକୁ ଗେହିବା କଥା ଭାବୁଥିଲି। ତା ପରେ ଖାଇ କରି ନିଶା ଆଉ ରବି ଗଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ। ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ରୂପା ବିଷୟରେ ଭାବୁ ଥିଲି, ନିଶା ର ଉଁ ଆଁ ରଡ଼ି ସୁବୁ ଥିଲା। ରବି ଆଉ ନିଶା ଗେହିବା ରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି। ରୂପା ରୁମକୁ ଗଲି। ତା କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ସେ ଡ୍ରେସିଂ ମିରର ଆଗରେ ଛିଡା ହେଇ କଣ କରୁଥିଲା। ମତେ ଦେଖି ହସିଦେଲା।
ରୂପା: ଏକା ଏକା ନିଦ ଲାଗୁନି?
ମୁଁ: ତୁ ତ ଜାଣିବାର ଝିଅ, ତତେ କଣ କହିବି
ରୂପା: ତମେ ଭାରି ଚାଲାକ, ମୁଁ ଜାଣିଛି ତମେ ମୋ ପାଖକୁ କାହିଁକି ଆସିଛ।
ମୁଁ: ସବୁ ଯାନିକି ମତେ ଏତେ ଛଟପଟ କାହିଁକି କରୁଛୁ। ( ତା ପାଖକୁ ପଳେଇ ଲି)
ରୂପା ମୋ ଆଡେ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି। ଓଃ କି କୋମଳ ଶରୀର। ତା ପରେ ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି।
ରୂପା: ଭାଇ, ତମେ ମତେ ପାଗଳ କେରି ଦେଇଛ। ତମେ ଦିଦି କୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଛି। ଦିଦି କୁ ଯେମିତି ଗେହୁଥଲ, ସେମିତି ମତେ ଗିହଁ। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି।
ମୁଁ: ଆଜି ମୁଁ ତତେ ତା ଠୁ ବି ବଢିଆ ଗେହିବି।
କହିକି ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ଦେଲି। ନାଇଟି ଧୀରେ ଉପରକୁ କରି ଖୋଲିଦେଲି। ରୂପା ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ଟିଙ୍କ ଭଳିଆ ଟାଣ ଆଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା।
ମୁଁ: କଣ ପାଂଟି ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନୁ।
ରୂପା: ତମ ପାଇଁ ପୁରା ରେଡ଼ି ହୋଇ ବସିଛି ( ହସିଦେଲା)
ଭୋକିଲା ବାଘ ଭଳିଆ ତା ଉପରକୁ ଉଠି ଆସିଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି। ସେ ଖାଲି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଉଥିଲା ଆଉ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ କେଡ଼େ ନରମ ଆଉ ଉଷୁମ ଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡି ଖାଇଲି। ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ କୁ ଟାଣି ଖୋଲି ପକେଇଲା। ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ତଳେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଲାଣି ବିଆ ରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ଉପରେ ଟିକେ ଘଷିଲି। ବିଆ ପୁରା ଓଦା, ରସ ଝରି ପଡୁଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକିଏ ପୁରେଇ ଦେଲି। ଓଃ କି ଗରମ ବିଆ। ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ମାଡ଼ି ଦେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ସେ ମସ୍ତ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା। ମୁଁ ଜନିଗଲି, ସେ ଏବେ ଉତ୍ତେଜନା ଚରମ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ମୁଁ ଉପରୁ ଜୋରେ ମାଡି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧାଇଁ ଧାଇଁ କରି ଭିତର ବାହାର କଲି।
ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୋହଲି ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଖାଉଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ରୂପା, କହିଲା ଭାଇ, ତମେ କଣ ଗେହୁଛ ମ। ଲାଗୁଛି ବିଆ ଫାଟି ଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ନିଶା ଗେହିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତୋ ବିଆ ରେ ଗେହିବା କଥା ଭାବେ। ତା ପରେ ପୁଣି ପେଲି ଚାଲିଲି। ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଉପର ତଳ କରୁ କରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ରୂପା ର ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ, ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚିପି ଲାଲ୍ କରିଦିଅ। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଗେହୀ ଚାଲି ଥିଲି। ସେ ହଠାତ୍ ଝଡି ଗଲା। ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ। ରୂପା କହିଲା, ଭାଇ ତମେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିବ। କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବାହାର କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ତା ତାକୁ କ୍ରିମ ଭଳିଆ ମସାଜ୍ କରି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।
ରୂପା: ଆଜି ରାତି ସାରା ତମକୁ ଶୁଆଇ ଦେବିନି। କି ମଜା।
ମୁଁ: ସତରେ ରୂପା, ତୁ ଗୋଟେ ମଲ୍। ତୋ ଦେହ ତା ଏତେ ନରମ, କଣ ଖାଉଛୁ, କେମିତି ଗଢ଼ିଛୁ। ତୋ ବିଆ ଟା ଗୋଟେ ଜଳନ୍ତା ଚୁଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପଶିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଜଳିଜିବ। (ସେ ହସିଦେଲା)
ରୂପା: (ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ପକେଇଲା) ଏଟାକୁ ଆଜି ରାତି ସାରା ପୁରା ଖାଇଯିବି।
ରୂପା ଆସିକି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ଖେଳିଲା, ଟିକେ ହଲେଇଲା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କଲା। ଓଃ ଗଡ୍। ତା ଓଠ ର ଛୁଆଁ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଉଠିଗଲା।
ରୂପା: ଦେଖିଲ, କେମିତି ମୋ ଓଠ ଛୁଆଁରେ ଆକୁ ଉଠେଇଲି।
ମୁଁ: ତୋ ଓଠ ତା ଏତେ ବଡ ଆଉ ଲାଲ୍ ନା, କୋଉ ଟୋକା ର ବାଣ୍ଡ୍ ଉଥିଜିବ।
ସେ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସି ଚାଲିଲା। ତା ପାଟି ଟା ତା ବିଆ ଠୁ ଅଧିକା ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ବାହାର କଲା। ଏମିତି କରି ଚାଲିଲା। ଲାଗୁଥିଲା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଝଡିଯିବି। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ପସି ଯାଉଥିଲା ତା ପାଟିରେ। କିଛି ସମୟପରେ ଆଉ ରୋକି ପାରିଲି ନାହିଁ, ପିଚକାରୀ ମାରିଲା ଭଳି ଗରମ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ଜୋର୍ ରେ ମାଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ସେମିତି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି। ସେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା। ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ରେଷ୍ଟ ଦେ। ସେ କହିଲା ନା। ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖେଳିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ରଗଡ଼ିଲି। ଧୀରେ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ବିଆ କୁ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ପୁରା ସଫା ବିଆ। ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ। ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ବିଆ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲି। କି କୋମଳ ବିଆ। ବିଆ ର ପଂଖୁଡି କୁ ଅଲଗା କରି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି। ତା ପରେ ଜିଭରେ ତା ବିଆ ରସ କୁ ଚାଟିଲି। ସେ ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ କି ଝଟକା ମାରି ମାରି ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ସହ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। ମୋର ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରୀ ଉଠି ଠିଆ। ତାକୁ ଉଳଟେଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ବସି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ବହୁତ୍ ସମୟ ଗେହିଲା ପାରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ପରେ ମୁଁ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। କୁଣ୍ଢେଇ ହେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲୁ।
ରୂପା: ଓହ୍ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ଆଜି। ନିଶା ଦିଦି ବହୁତ ଲକି, ସେ ତମର କଲେଜ ରେ ପ୍ରେମିକା ଥିଲେ। ନିଶା ଦିଦି କୁ ତ ତମେ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିବ।
ମୁଁ: ହଁ, ନିଶା ମୋର ନସା ହେଇ ଯାଇଥିଲା କଲେଜ ସମୟରେ। ନିଶା କୁ ମୋର ମାଇଁଙ୍କ ଘରେ ନେଇ ବହୁତ ଗେହିଛି।
ରୂପା: ମୁଁ ଜାଣିଛି। ନିଶା ଦିଦି ମତେ ସବୁ କହିଛନ୍ତି।
ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି। ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମୋ ଓପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି। କହିଲି, ରୂପା ଆଜି ରାତି ସାରା ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ରଖିବି। ସେ ହସିଦେଲା। ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଖାଈ ତାକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।
ରୂପା: ଭାଇ, ରାତି ସାରା ଏମିତି କର। ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି।
ମୁଁ: ମତେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ତୋ ବିଆ ଟା ବଢିଆ ମାଂସଂଳ ଆଉ ରସୁଆଳ ହେଇଛି। ରାତି ସାରା ତାକୁ ଗେହିଲି। ୧୦ – ୧୨ ଝଡି ଗଲି। ବୀର୍ଯରେ ତା ଦୁଧ ଆଉ ମୁହଁ କୁ ଗାଧେଇ ଦେଲି। ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ। ଯେତେବେଳେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ଲାଗିଲା ରୂପା ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଧିରେ ହଳାଉଛି। ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି, ନିଶା ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହାତରେ ଧରି ଚୁଚୁମି ଖାଉଛି। ରୂପା ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଛି। ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା।
ନିଶା: ଲାଗୁଛି ଦୁଇ ଜଣ ରାତି ସାରା ସୋଇନ।
ମୁଁ: ହାଁ। ରୂପା ତ ବାଘୁଣୀ ଭଳି ଗେହୁଁଥିଲା।
ନିଶାକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ନାଇଟି ବାହାର କରି ଦେଲି।ନିଶା ମୋ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ଘଷି ଘଷି ପୁରେଇଲା। ପୁରା ପଶିଗଲା। ନିଶା ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗେହୀ ହେଉ ଥିଲା। ରୂପା ଉଠିଗଲା। ମୁଁ ରୂପା କୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ସେ ନିଶା କୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା। ନିଶା ରୂପା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଚପଚ କରୁଥିଲା। କି ମଧୁର ମିଳନ। ଦୁଇ ଭଉଣୀ କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଗେହିବା ବେଳେ କି ତୃପ୍ତି। ବହୁତ ସମୟ ଗିହଣା ଚାଲିଲା। ନିଶା ପ୍ରଥମେ ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ନାଚୁଥିଲା। ମୋ ର ଝଡ଼ିଗଲା, ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆରେ ରହିଗଲା। ନିଶା ରୂପା ଵିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲା। ମୁଁ ରୂପା ଦୁଧ କୁ ଘନ ଘନ ଚିପି ଚାଲିଥିଲି, ରୂପା ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚିଲୋଉ ଥିଲା। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା। ସେ ଦିନ ସାରା ଦୁଇ ଭଉଣୀକୁ ବହୁତ୍ ଗେହିଲି। ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପୁରା ଶୁଖେଇ ଦେଲେ। ତା ପରେ 3 ସପ୍ତାହ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଲି। ସେ ଆମେରିକା ଟୁର କଥା ମୁଁ କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରେନି। ତା ପରେ ରୂପା ଆଉ ନିଶା କୁ ଏକାଠି ଗେହିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିନି।

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia bhauja biaodia sex store comnew telugu sex storylatest sex telugu storiestelugu sex storyetelugusex stories latesttelugu srx kathalufull telugu sex storiesodia lesbian storytelugu today sex storiestelugu sex stories recentodia story sexodia desi storytelugusex stories latestthelugu sex stories comodia new sex gapaodia jhia biax storys in telugunua bhaujaஅக்கா சூத்துodia bhauja inodiasrxtelugu sexy storyssex telugu stories comsex gapaଓଡିଆ ଗପodia desi storysex katha comtelugu hot sex stories newtelugu sex stories comodia khudi sex storyoriya sex story comodia sexy kahaniwww.telugu sex stories newsex odia storyodiasexstorieswww bedhei bhauja comwww new sexy story combhauja comtelughu sex storiestelugu sex kadhasex storyinhinditelugu sex kathalu innew odia sex gaparecent sex stories in telugujabardasti antarvasnasexy odiya storybanda bia giha gehisex telugu sex storiessextelugu storieswww.telugu latest sex stories.comodia desi storytelugu font sexodia desi sex storyodiya sex kathatelugu sex stories onlineodia sex story in odiatelugu sex books comodia sex kathatelugusex stories newtelugu sexy storyssex telugu stories comodia maa sex storyodia bp storytelugu sex stories onlinehindi sex katha comtelugu sex stories recentnew telugu sex storys comtelugu new sex katalugiha gehi storysex stories telugu comwww new sexy story comଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସbhauja com odiatelugu seex storiesodia gehiba gapasex stories telugu downloadtelugu sexual storiesବିଆodia bedha gapa with photoodiya sex kathatelugu ssex storiesall telugu sex storiessaas aur sali ki chudaioriya sex bookodia bhai bhauni sexsex story in odishaodia hot storybhauja bia comodia bia gapa 2010sexstory in odiatelugu sx kathalubanda bia odia storybhauja. com