ମୋ ସାମ୍ନା ବାଲି ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Samna Bali Maikina Ku Genhili

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ରୁହନ୍ତି ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ତଥାପି ଏବେ ବି ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସକାଳୁ ଯାନ୍ତି ରାତି କୁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢ଼ନ୍ତି ମୁଁ ମୋ ରୁମ ରେ ଏକା ରୁହେ ଥରେ ମୁଁ ଘରେ ନଥାଏ ତେଣୁ କ୍ଷୀର ବାଲା ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ ସେଦିନ ଆସିବା ବହୁତ ରାତି ହେଇଗଲା ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ବେଳେ କିଏ ବେଲ ମାରିଲା ମୁଁ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ସେ ମାଇକିନା ସେ କହିଲେ କ୍ଷୀର ନିଅ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ଭାଉଜ ନାହାନ୍ତି କି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲେ ନା ସେ ଗାଁ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି ତା ପରେ ସେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଜି ବାହାର କୁ ଯାଇଛନ୍ତି କିଛି କାମରେ ତେଣୁ ସେ ଆସିବେନି ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଚାଲ ଦୁହେଁ ବସି ଗପ ସପ ହେବା ତମେ ଏକା ମୁଁ ବି ଏକା ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ଆସ ମୋ ରୁମ କୁ ପିଲା ମାନେ ବି ସୋଇ ପଡିଲେଣି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଗଲି ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ କହିଲେ ବସ ସେଠୁ ମୁଁ ବସିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଭାଉଜ ଏକ ଗାଉନ ପିଂଧିକି ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଏମିତି କଥା ବାର୍ତା ହେଉ ହେଉ ସେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତମ ପରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନା କୁ ଯିଏ ପାଇବ ସେ ଧନ୍ୟ ହେଇଯିବ ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦୁଇଟି ପିଲା ର ମା ହେଲେବି ଏବେ ଲାଗୁଚ ଯେମିତି ତମେ ବାହା ହେଇନ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ପରି ଘଇତା ପାଇଥିଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଥାନ୍ତି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଯଦି ମୋ ମାଈପ ହେଇଥାନ୍ତ ମୁଁ ତମକୁ ଜମା ଛଡ଼ାନ୍ତିନି ସେଠୁ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଂଢ଼େ ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମୋତେ ତମ ମାଈପ କର ସେଠୁ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କିସ କରି କହିଲେ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଈପ କହି ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଭିତରେ ସେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ଦେଖିଲି ଓଃ କି ଦୁଧ ହେଇଚି ଭାଉଜଙ୍କର ବେଶୀ ବଡ ନୁହଁ ହେଲେ ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନୀ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳି ନି କେମିତି ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତମ ଭାଇ କେବେ ଦଳାନ୍ତିନି ଆଉ ଓହଳିବା କେମିତି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ଆଜି ପୁରା ଓହ୍ଲେଇ ଦେବୀ ତାପରେ ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇଲି ଆଉ ଆର ପଟ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ଭିତର ଟା ପୁରା ନାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି ବିଆ ବାଳକୁ ବି ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ମୋ ବିଆ ରେ ପଶିବନି ତମର ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଦେଖିବ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତମ ନାହିରେ ବାଜିବ ଓଃ କାଳିଆ ଏଥର ପୁରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ କୁ କୁ ମେଲେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୂରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେଠୁ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲିଯେ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ବାହାର କର ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ନଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଓଃ କି ମଜା ଏଥର ଜୋର ରେ ଗିଁହ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ବିଆରୁ କେତେ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଯେମିତି ଗେଂହୁ ନା ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲେ ତମ ଭାଇ ଆଜି ଯାଏ ମୋ ବିଆରୁ କେବେ ପାଣି ବାହାର କରି ନଥିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଗେଂହୁ ଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାଅନି ଗିଁହ କାଳିଆ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପୁଣି ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ଗିଁହା ଗେଂହୁଛ ତମେ ମୋ ବିଆ ରୁ ଦିଥର ପାଣି ବାହାରି ଶରିଲାଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ କହିଲେ ଭାଉଜ ମୋର ଏଥର ବାହାରିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡିଦିଅ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଏମିତି ହେଲେ ତମେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋତେ ପେଟରେ କର ମୋର ତମଠୁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଦରକାର ମୋତେ ଆଜି ଗେଁହି ଗେଁହି ପେଟରେ କର ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି ସେ ବହୁତ ଖିସି ହେଇ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଗିଁହା ଏତେ ମଜା ଦେବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯାହା କୁହ ଭାଉଜ ତମେ ଦିଇଟା ପିଲା ର ହେଇକି ବି ଏତେ ଟାଇଟ ବିଆ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୋ ବିଆ ପୁଣି ଗଲୁ ହେଲାଣି ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏଣେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତଳ ଉପର କରୁଥାନ୍ତି ଓ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ଚାଟ ମୋବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରେଇକି ବହୁତ ବଢିଆ ଲାଗୁଚି ମୁ ବି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପୁରା ଚାଟୁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ମୁତି ଦେଲ କି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇଁ କାଳିଆ ତମ ବିଆ ଚାଟରେ ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ପାଣି ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଛ ତମେ ହଉଛ ମୋରି ଅସଲି ଘଇତା ହଁ ଭାଉଜ ତମେ ବି ମୋ ପ୍ରକୁତ ରେ ମାଈପ ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ଗିଜ ବାହାର କରି ଖାଇଲେ କହିଲେ ଏତେ ମିଠା ଆଉ ବହଳିଆ ଗିଜ ମୁଁ କେବେ ଦେଖି ନଥିଲି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏ ଗିଜ ତମ ବିଆ ରେ ପଶିଲେ ତମେ ଥର କେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ କାଳିଆ ମୋତେ ପେଟରେ କର ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ପଛପଟୁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି କାଳିଆ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଗିଁହ ମୁଁ ବି ସେୟା କଲି ସେ ଖାଲି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ପଛୁଆ ଗିଁହା ରେ କି ମଜା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କେବେ ପଛୁଆ ଗିଁହା ଖାଇନ କି ସେ କହିଲେ ନା ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି କିଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଯେମିତି ଗେଂହୁଛ ନା ବିଆ ରେ ପାଣି ନଥିଲେ ବି ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଯିବ ତାପରେ ସେମିତି ଗିଜ ଲାଗିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଏଣେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ତମ ମୋତେ ମାଈପ କରିରଖ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତମଠୁ ଗିଁହା ଖାଇବି ହଁ ଭାଉଜ ତମେ ପରା ମୋ ମାଈପ ତେଣୁ ମୁ ସବୁବେଳେ ଏମିତି ତମକୁ ଗେଂହୁଥିବି ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ମୋ ଘଇତା ହବ ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି କାଳିଆ ସେ ନଥିଲା ବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଘଇତା ମାଈପ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଏଥର ଶୁଅ ମୁଁ ତମ ଉପରେ ଚଢି ଗେହିଁବି ସେଠୁ ସେ ସେୟା କଲେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଧରି କହିଲେ କାଳିଆ ଦୁଧ କୁ ଦଳ ଆଉ ଖାଅ ସେଠୁ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ବି ତଳ ପଟୁ ଧକା ଦେଉଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ପଶି ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଳା ହେଇଗଲାଣି ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ବି ଓହଳି ପଡ଼ିଲାଣି ଦିନ କରେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସେଇଦିନ ଠାରୁ ଆମେ ତା ସ୍ୱାମୀ ନଥିଲା ବେଳେ ହେଉ ଦିନେ ମୋତେ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ହଁ ଭାଉଜ ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ତମ କୁ ପେଟର କରି ତମର ପୁଅ ହେବ ସେଠୁ ଭାଉଜ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex storis in theluguodia rape storybhauja comtelugu sex stories.nettelugu sexiest storieswww odia bhauja bia photoodia all sex storylatest sex stories telugutelugu sex stories telugulooriya sex story comwww telugu sex book comwww.telugu latest sex stories.comthelugu sex storiessex storis in thelugutelugu sex storeys comthelugu sex stores comsex story new odiaஅக்கா காமகதைodia sex storiestelugu sex stroes combhauja.comodia sex kathaodia sex story in odiaodia gihana kathabada dudhaorissa sex storyodia bhuja comtelugubsex storiesbanda bia chitrawww telugu sex book comtelugu ses storieskannerikamtelugu stories for sexbengali x storytelugu sexy stories in teluguodia bia banda photohot odia storyodia sex storeyodia giha gapasex stories in telugu comtelugu new dengudu storieswww srx story combhauja .comthelugu sex kathalu comodia language sex storytelugu stories for sexsextelugu storieswww sex stories com telugutelghu sex storeswww telugu sex storiessex kathalu in thelugutelugu sex kathalu inbia banda photooriya bhauja bia phototelugu kotha sex storiesletest telugu sex storestelugu sex sotriesbhauja gapaodia bhai bhauni sex storybhauja odiaodia gihana kathaakkavai karpalitha thambitelugusex stiriesodia hot sex storysadhu baba sex storiessexstory. comtelugu sex stores.comhot telugu new sex storiesodia font sex storykhudi putura sex storytelugusex storysexstory in odiawww telugu new sex stories comtelugu today sex storiesodia sexi storyodia jhia bia photobhauja bia comtelugu sex sotresex stories telugu languagetelugu sex stories in telugu languageakkavai karpalitha thambitelugu sex stories onlineodia new sexy storybedha storyodia group sex storyodia banda bia kathasex kathalu in thelugutelugusex storebengoli sexy storyodia bhauj comtelugusex store