Mo Sanga Ra Stree Nilima Ku Genhi Genhi Petare Kali

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ନିଳୀମାକୁ ଗେଁହି ଗେଁହି ପେଟରେ କଲି – Mo Sanga Ra Stree Nilima Ku Genhi Genhi Petare Kali

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସେହି କମ୍ପାନୀ ଆଉ ଜଣେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ନୀଳିମା ସେ କାଳୀ ହେଲେବି ବହୁତ ସେକ୍ସି ସୁନ୍ଦର ମୁଂହ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି ସାଙ୍ଗକୁ ସରୁ ଅଂଟା ଏତେ ସେକ୍ସି ଯେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯାଏ ଦିନେ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ଆଉ ଯୋଗକୁ ସେଦିନ ସେ କିଛି ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥାଏ ମୋତେ ଦେଖି ନୀଳିମା ଭାଉଜ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ କଣ ଆଉ ଆସୁନ କାହିଁକି ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଟାଇମ ମିଳୁନି ତା ପରେ ନୀଳିମା ଭାଉଜ ଚା ଆଣିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ ଆମେ ୟାଡୁ ସେୟାଡୁ କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେବି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଚାଁ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଚଡି ଭୀତ ରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି କହିଲେ ହଇଏ ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଠେଲୁଥାଏ ନୀଳିମା ଭାଉଜ ବି ମସ୍ତ ଖାଉଥାନ୍ତି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ଏମିତି ଖାଇବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ ସେଠୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ଏଥର ତମେ ମୋ ବିଆ ଚାଟ ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ବିଆରେ ଏତେ ବାଳ ରଖିଛଯେ ବିଆ ଜଣା ପଡୁନି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋର ବାଳ ରଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ତା ପରେ ମୁଁ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ନୀଳିମା ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି ଚାଟ କାଳିଆ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଚାଟ ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋ ବିଆ କେବେ ଛାତି ନାହାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ମସ୍ତ ଚାଟୁଚ ମୁଁ ସେଠୁ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ରଗଡି ବିଆ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରି ଖାଉଥାନ୍ତି ଖାଇଯାଏ କାଳିଆ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ବେଳେ ବେଳେ ସେଣ୍ଟି କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ସେଣ୍ଟିକୁ କାମୁଡିନି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି କହି ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିଦେଲେ ମୁଁ ବି ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ଏମିତ ମଜା ଦେବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତମ ଭଳି ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ମସ୍ତ ଲାଗିଲା ତାପରେ ପୁଣି ନୀଳିମା ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଖାଉଥାଏ ଆଉ ଆଉଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି କହୁଥାନ୍ତି କାଳିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଜଲଦି ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁର ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ଭଳି ମାଇକିନା କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଅସମ୍ଭାଳ ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦି କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ଲାଗୁଚି ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯିବ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କିଛି ହବନି ଦେଖିବ ତମକୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ ହଁ କାଳିଆ ଆଜି ମୋତେ ମଜା ଦିଅ ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ ଏକ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡର ଆଗ ଭାଗ ଅଳ୍ପ ପଶିଲା ଭାଉଜ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ବାହାର କର କାଟୁଚି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଅଧା ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କାଟୁଚି ବାହାର କର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ଏତେ ଟାଇଟ ହେଇଥିବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ହଁ କାଳିଆ ତମ ସାଙ୍ଗ ର ବାଣ୍ଡ ତମ ବାଣ୍ଡ ର ଅଧାବି ନୁହଁ ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରା ପଶିଗଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ହେଇଚି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ ଖାଲି ତାଙ୍କର ଆଉ ମୋର ବାଳ ଦେଖାଯାଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେଂହୁଥାଏ ନୀଳିମା ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଓଃ କି ସୁଖ ଲାଗୁଚି ତମ ଗିଁହା ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କହୁଥାନ୍ତି କାଳିଆ ଏଥର ଜୋର ରେ ଗିଁହା ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୋତେ ଭାଉଜ ନଡାକି ଖାଲି ନୀଳିମା ବୋଲି ଡାକ କାରଣ ତମେ ମୋ ଘଇତା ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ତୁ ଆଜି ମୋ ମାଈପ ଓଃ ନୀଳିମା ତୋର କି ବିଆ ହେଇଚି କିଲୋ ହଁ କାଳିଆ ଆଜି ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ନୀଳିମା ତୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେବୀ ହଁ ଫଟେଇ ଦିଅ କାଳିଆ କହି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ନୀଳିମା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଆଜି ବହୁ ଦିନ ପରେ ମୋ ବିଆ ରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେଂହୁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନୀଳିମା ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ତାପରେ ନୀଳିମା କହିଲା କାଳିଆ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ଼ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ନୀଳିମା ତୁ କଣ ହେଇଚୁ କିଲୋ ତୁ ଗୋଟେ ଗିଁହାଳିଆ ମାଇକିନା ତୋ ବିଆ ରେ ମୋ ଗିଜ ପଶିଲେ ତୁ ପେଟେ ରେ ହେଇଯିବୁ ସେଠୁ ନୀଳିମା କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ମୁଁ ତମ ପିଲା ର ମା ହେବାକୁ ଚାହେଁ ମୋତେ ପେଟରେ କର ମୁ ସେଠୁ ନୀଳିମା କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଏକ ଧକା ଦେଲି ଯେ ସବୁତକ ଗିଜ ବାହାରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପଶିଲା ନୀଳିମା ସେଠୁ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ମୋତେ ତମେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଦେଲ ଆଉ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲା ମୋ ବିଆ କୁ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ନୀଳିମା ବେଧ ତୋତେ ଗେଁହି ଆଜି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲା ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଗିଜ ରେ ଭର୍ତି ହେଇଚି ନୀଳିମା ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ହାତ ମାରି କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ବହଳିଆ ତମ ସାଙ୍ଗ ର ଏମିତି ଗିଜ ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ କରି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ହଁ ନୀଳିମା ତମ ବିଆ ବି କିଛି କମ ନୁହଁ ତାପରେ ନୀଳିମା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କନା ପୋଛି ପୁଣି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଜୋର ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ନୀଳିମା ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଆଗ ଚମଡା କୁ ଆଗପଛ କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ନୀଳିମା ମୋ ଉପରେ ଚଢି ନିଜ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଉପର ନୀଚେ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦୁଇହାତ ରେ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଧରି ମୁଁ ବି ତଳ ପଟୁ ଧକା ଦେଉଥାଏ ନୀଳିମା କହୁଥାଏ ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ଏମିତି ଗିଁହା ଗିହିଁ ହେଉ ହେଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ନୀଳିମା ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହେଇ କହୁଥାଏ କାଳିଆ ସତରେ ତମ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ସବୁବେଳେ ମନେ ହେବ ହଁ ନୀଳିମା ତୁ ପରା ମୋ ମାଈପ ତୁ ଯେବେ କହିବୁ ମୋ ତୋତେ ଗେହିଁବି ହଁ କାଳିଆ ତମ ପରି ଘଇତା ପାଇଁ ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହଁ ଲୋ ବେଧ ମୁଁ ତୋ ଘଇତା ସେଠୁ ନୀଳିମା କହିଲା ତମ ବେଧ ମାଈପ କୁ ଏମିତି ଆଜି ଗିଁହା ଦିଅ ସେ ଯେମିତି ଥରକେ ପେଟରେ ହେବ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ନୀଳିମା ବେଧ ତୋତେ ଆଜି ଗେଁହି ଗେଁହି ପେଟରେ କରିବି ତୁ ପରା ମୋ ମାଈପ ତୋତେ ନକରି ଆଉ କାହାକୁ ପେଟରେ କରିବି ସତେ କାଳିଆ ମୋତେ ପେଟରେ କରିବ ମୁଁ କହିଲି ହଁଲୋ ଏମିତି ତାକୁ ଗେଁହି ଗେଁହି ପୁଣି ତା ବିଆ ଗିଜକୁ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ସେ ଠୁ ସେ ଖୁସି ରେ କହିଲା ଓଃ କି ଶାନ୍ତି ଦେଲ ତମେ ଆଜି ମୋତେ ଏମିତି ତାକୁ ସେଦିନ ୪ଥର ଗେଁହି ଥିଲି ଥରେ ନୀଳିମା ମୋତେ ଫୋନ କରି କହିଲା କାଳିଆ ମୁଁ ତମ ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ ତମକୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ୍ୟବାଦ

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu sex sotretelugu sex storiodia best sex storybengali sax storytelugu aex storiesoriya sex story combhauja. comhandi sax storytelugu sx kathaluoriya toki bia photobia banda comtelugu stories in sexlatest new telugu sex storieswww telugu new sex stores comஅக்காவும் நானும்latest sex telugu storiestelugu sex stories read onlineakkavai karpalitha thambiodia bedha gapabanda bia odia storysex katha comsex telugu stores comhinde sxe storygiha gehitelugu six storiesodia sexy kathabhai bhauni sextelugusex storieodia sex storiesஅக்கா காமகதைnew sex stories in telugu fonttelugusex stories latesthot odia desi sex storiestelugu sex stories.combhauja. comtelugu sex stories newupdated telugu sex storiessex telugu stories comtelugu telugu sex storiestelugu ses storiesodia bhauja bia imagesax satorywww.telugu latest sex stories.comkhudi biawww hindi six story comwww.sex story. comodia bedha bedhei gapatelugu sex stories.comtelugu sex stories.netsali biaodia sexy kahanitelugusex stories in telugu scriptsex stories latest in teluguodia erotic storieslatest telugu sex stories comtelugusex story ssaas aur sali ki chudaiwww telugu x stories combhauja biaoriya bhauja bia photoodia bapa jhia sex storytelugusex stories.comsexy odiya storyoriya jhia ra bia photoodia real sex storywww telugu sex storeys comodia gihana kathatelugu sex stories telugulobedhei bhaujatelugu sex stories in latest