ମୋ ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Sangara Stree Alaka Ku Genhili

ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଥାଏ ତା ନାଁ ହେଉଛି ପ୍ରଦୀପ ସେ ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ସେହି କମ୍ପାନୀ ରେ ମୁଁ ବି ଚାକିରୀ କରେ ସେ ତା ଫାମିଲି ନେଇ ରୁହେ ତାର ଗୋଟେ ଝିଅ ଆଉ ଗୋଟେ ପୁଅ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ନାଁ ହେଉଛି ଅଳକା ସେ ଦେଖିବାକୁ ସେତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଗୋରା ନ ହେଲେବି ତା ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୪ ହେବ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଚୌଡା ସାଙ୍ଗକୁ ସରୁ ଅଂଟା ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ମାନେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଯାଏ ଥରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥାଏ ଯୋଗକୁ ସେଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ ନଥାଏ ଆଉ ପିଲା ମାନେ ସ୍କୁଲ କୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ମୋତେ ଦେଖି ଅଳକା ଭାଉଜ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ପ୍ରଦୀପ ନାହିକି ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ସେ ଗାଁକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଚା ଆଣିଦେଲେ ଦେଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଭିତରୁ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ତାନ ପରେ ହଠାତ କହିଲେ କଣ ଦେଖୁଛ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଉଜ କିଛିନାଇଁ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ଜାଣିଚି ତମେ କଣ ଦେଖୁଥିଲ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଚ ସେଠୁ ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ତମ ପରି ମାଇକିନା ମୋରି ଯଦି ଥାନ୍ତା ମୁଁ ଜମା ଛାଡ଼ନ୍ତିନି ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଆଜିଠୁ ତମ ମାଈପ ଆଉ ତମେ ମୋ ଘଇତା ତାପରେ ମୁଁ କହିଲେ ସତରେ ଭାଉଜ ତମେ ମୋ ମାଈପ ହେବ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ତମେ ମୋ ଘଇତା ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋତେ ଅଳକା ବୋଲି ଡ଼ାକିବ ଭାଉଜ ନୁହେଁ ତାପରେ ମୁଁ ଖୁସି ହେଇ କହିଲି ଓଃ ଅଳକା ସତରେ ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଆଉ ତମ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ତାପରେ ଦୁହେଁ କିସ କରା କରି ହେଲୁ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ବି ଦୁଧ ଦଳିବା ରେ ଲାଗିଥାଏ ଅଳକା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ତମ ଦୁଧ ଚିପା ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି ଓଃ କି ଦୁଧ ପୁରା ବଡ ବଡ ଆଉ ସାମାନ୍ୟ ଓହଳି ଥାଏ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ହେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ ଡାହାଣ ପଟ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବାମ ପଟ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ ବେଳେ ବେଳେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଅଳକା ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଦଉଚ ତମେ ତାପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଖିଲି ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ହେଇଚି ଆଉ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ତମ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି ସେ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ତମ ସାଙ୍ଗ ଏମିତି କେବେ ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ନାହାନ୍ତି ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଚି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଏଣେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ଆଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ ଏମିତି କରୁ କରୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଅଳକା ଭାଉଜ ସବୁତକ ଗିଜ ଛାତି ସଫା କରିଦେଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ସତରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବହୁତ ଗିଜ ବାହାରୁଚି ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରି କହୁଥାନ୍ତି ହଁ କାଳିଆ ସେମିତି ମୋ ବିଆ କୁ ଛାତ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟୁଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ ଦଳୁଥାଏ ବେଳେ ବେଳେ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡୁଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଦଉଚ ତମେ ସତରେ ଏତେ ସୁଖ ମୁଁ କେବେ ପାଇଁ ନଥିଲି ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋ ବିଆ କେବେ ବି ଚାଟି ନଥିଲେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କହିଲେ କାଳିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି ଏଥର ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗିଁହ ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଓସାରିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲି କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶୁ ନଥାଏ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ତମେ ଶୁଅ ମୁଁ ତମ ଉପରେ ବସି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗିଁହା ଖାଇବି ସେଠୁ ସେ ସେୟା କଲେ ଆଉ ମୋ ଉପରେ ବସି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଲଗେଇ ପୁରେଇଲେ ଆଉ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଏଣେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳୁଥାଏ ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ବି ତଳପଟୁ ଧକା ଦେଉଥାଏ ତାଙ୍କୁ ଆହୁରି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ତମର ଯୋଉ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୋ ନାହିରେ ଯାଇ ବାଜୁଛି ଏମିତି ସେ ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ଗିଜ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତ ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ମୋର ବାହାରିବା ର ଟାଇମ ଆସିଗଲା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲେ ଭାଉଜ ଏଥର ମୋ ଗିଜ ବାହାରିବ ତାପରେ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡ଼ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏମିତି ହେଲେ ତମେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ତମ ପିଲାର ମା ହେବାକୁ ଚାହେଁ ସେଠୁ ମୁଁ ସବୁତ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଲି ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଅଳକା ଭାଉଜ ସାବୁନ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇ ସଫା କଲେ ସେ ସମୟ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଭାଉଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଏମିତି ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଉଥାନ୍ତି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁତ ତକ ଗିଜ ବାହାରି ପଡିଲା ଆଉ ତାକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେଠି ଠିଆ କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ବାଳକୁ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମୋ ଚୁଟି କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରି କହୁଥାନ୍ତି ଖାଇଯାଏ କାଳିଆ ମୋ ବିଆକୁ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରି ଦିଅ ତମ ସାଙ୍ଗ କେବେ ହେଲେ ଏମିତି ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କହିଲେ କାଳିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୋତେ ଜଲଦି ଗିଁହା ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠିଆ ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଠିଆ ରେ ଜୋର ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଗେଂହୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଠିଆ ଗିଁହା ରେ ବହୁତ ମଜା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଠିଆ ଅପେକ୍ଷା ପଛୁଆ ଗିଁହା ରେ ବହୁତ ମଜା ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ତମେ ନଇଁ କି କାନ୍ଥକୁ ଧାରା ସେଠୁ ସେ ସେୟା କଲେ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଧରି ଗେଂହୁଥାଏ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପୁଣି ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଏମିତି ଗିଁହା ମୁଁ କେବେ ଖାଇ ନଥିଲି ତେଣୁ ତମ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଗିଁହା ରେ ମୋରି ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିପଡିଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଖୁସି ହେଇ ପିନ୍ଧା ପିନ୍ଧି ହେଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆସିଲା ସ୍କୁଲ ରୁ ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଆସିଲି

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*