ନାଇଟ ଭିତରୁ ଝୁଲାକୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ଉଠିଲା – Nait Bhitaru Jhulaku Dekhi Banda Tingei Uthila

ନମସ୍କାର ଭାଉଜ ର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ ମୁଁ ରଜତ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଆଜି ଗୋଟେ କଥା ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ମୋ ଅଙ୍ଗେ ନିଭା କଥା କିଛି କହିବି | ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ସବୁ ବାଣ୍ଡ ପଜେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେନି ଆଉ ଟୋକି ମାନେ ନିଜ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଡାଳି ଖାଲି ମୋ କଥା ଭାବୁଥିବେ | ମୋ କଥା ଶୁଣି ଯଦି ତମ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସେ ତେବେ ମୁଁ ଧନ୍ୟ ମାନେ କରିବି | ଭାଉଜ ପଢି ପଢି ମୁଁ ଭଲ ଥିଲି ହେଲେ ଏବେ ବେଧୁଆ ହେଇଗଲିଣି | ହବାକୁ ପଡିଲା କାହିଁକ ନ ଆଜି କଲି ର ଟୋକିଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳିବା କୁ ହେଲେ ଏମିତି ହବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇ ମାନେ ଯଦି ଭଦ୍ର ଗେହିଁବା ନ ଟୋକି ତମ ସାଙ୍ଗ କୁ ବିଆ ଦେଇ ପଳେଇବ | ଛାଡ ସେଇ କଥା ମୁଁ ମୋ ଅନୁଭୂତି କଥା ଟିକେ କହିଦିଏ |

ଝିଅର ନା କହିବା ଠିକ ହବନି ସେଥିପାଇଁ ଗୋଟେ କାଳ୍ପନିକ ନାଁ ରେ ମୁ ତାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଛି – ତା ନାଁ ଚମ୍ପା | ନାଁ ୫ ସେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ଗୋରୀ, ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ମୋଟୀ ହେଲେ ବି ତାହା ତାକୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ କାମିନୀ କରିଦେଉଥିଲା | ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଟା | ମୋ ଘର ଠୁ ୫୦ ମିଟିର ହେବ ତା ଘର |

ପିଲା ବେଳୁ ଟିକେ ଲାଜକୁରା ଥିଲି ବୋଲି ମୁଁ କୋଉ ଝିଅକୁ ଆଖି କରୁନଥିଲି, ହେଲେ ଏବେ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ର ପୁରାଣରେ ମୁଁ ପୁରା ପାରଙ୍ଗମ |
ଚମ୍ପା ଆମ ସାହିର ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଟୋକି | ତାର ଦୁଧ ଫୁଲା ଫୁଲା ଦେଖିଲେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ଯାଏ | ମୋର ତା ପ୍ରତି କାହିଁ କେଉଁ ଦିନରୁ ଆଗ୍ରହ ଥିଲା ହେଲେ ଟୋକି ବାହା ହେଇଗଲା ସିନା ମୁଁ ତାକୁ ଛୁଇଁ ବି ପାରିଲିନି | ସେ ଏବେ ବିବାହିତ, ବାହା ହିଁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଜନ୍ମ କରି ଆମ ଗାଁ କୁ ଆସିଛି ସେ | ପୁଅ କୁ ଚାରି ମାସ ହବ | ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଅନେକ ଥର ଯାଇଛି ତା ସହ କଥା ହୁଏ | ସେ ମୋତେ ଭାରି ଆଗ୍ରହ କରେ ଆଉ ସବୁ ବେଳେ କୁହେ ତୁ ପୁଣି ଆସିବୁ | ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ହଁ କରି ଚାଲି ଆସେ ହେଲେ ଯାହା ବିଆ ରେ କିଏ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇ ସାରିଲାଣି ସେମିତି ଟୋକି ପଛରେ ପଡିକି କିଛି ଲାଭ ନାଇଁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲି |
ଦିନେ ମୋ ବାଇକ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଆର ଦେଇ ଯାଉଥାଏ | ତାଙ୍କ ଦୁଆର ଆଗରେ ଗୋଟେ ପାଣି ଟ୍ୟାପ ରହିଛି | ସେହି ପାଣି ଟ୍ୟାପ ପାଖେ ବସି ସେ ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିଲା | ମୁଁ ତା ଆଡେ ନଜର କରି ଯାଉଥିଲି | କିଛି ଦୂରରୁ ଟାକୁ ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିବାର ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋର ଦେହ ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ଇଛା ହେଲା ଏଇନେ ଗେଁହି ଦିଅନ୍ତିକି! ଓଃ, ସତରେ କି ଦୁଧ ତାର | ନାଇଟ ଟେ ପିନ୍ଧି ଲୁଗା ସଫା କରୁଥିଲା | ନାଇଁ ପଡି ଯେତେବେଳେ ଲୁଗା କାଚି ପକେଇଲା ନାଇଟ ଭିତରୁ ଦୁଧ ପହ୍ନା ଓହଳି ପଡିଲା ଭଳି ଦେଖାଗଲା | ପୁରା ଭିତରର ସବୁ କିଛି ଝଲସି ଉଠିଲା | ମୋ ଆଖି ଆଗରେ କିଛି ସମୟ ତାର ଦୁଧ ଭଣ୍ଡାର ଚାଇପାରି ମାଡି ରହିଲା | ସେ ହସି ଦେଇ ପଚାରିଲା କୁଆ ଯାଉଛୁ ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ବୁଲୁଚି | ମୁଁ ଟିକେ ଆଗକୁ ଯାଇ ପୁଣି ଫେରିଲି, ଏଥର କିନ୍ତୁ ଆଉ ଦର୍ଶନ ମିଳିଲାନି | ମୁଁ ଘରକୁ ଫେରି ମୋର ଦେହର ଉତ୍ତେଜନା କୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ | ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଚାଟ ଉପରକୁ ଯାଇ ନିରୋଳାରେ ବିପି ଦେଖିଲି ହେଲେ ବିପି ଦେଖି ହଲେଇଦେବାକୁ ଜମା ମନ ହେଲାଣି | ଉଠିପଡିଲି ପୁଣି ଭାବିଲି କଣ ସଂଗେ ସଂଗେ ଯାଇ ତାକୁ ଗେଁହି ପାରିବି, ସେଇଟା କେବେ ବି ସମ୍ଭବ ନୁଁହ କହୁ କହୁ ବିଆ ଦେଇଦେବ ନ କଣ ଗୋଟେ ଝିଅ ? ସେଠୁ ମୁଁ ବସିକି ବିପି ଦେଖିଲି ଆଉ ହଲେଇଲି | ମନ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ପଡିଲା ଧାର୍ଯ୍ୟ ଧରିଲି ଆଉ ନଗଦ ନଗଦ ତା ପାର୍ଟି ମୋ ମନରେ ଯାଉ ତରଙ୍ଗ ଆସିଛି ତାକୁ ନେଇ ଚାଲିଲି ତା ଘରକୁ | ଘର ବାହାରୁ ସାମାନ୍ୟ କିଳା ହଲିଥିଲା |
ଭିତରୁ ପସୁ ପସୁ ସେ ନାଇଟ ତାକୁ ତଳ ପଟୁ ଧରି ବିଞ୍ଚି ହଉଥିଲା | ମୋ ନଜର ତା ଜାଗା ଉପରେ ଯାଇ ପଡିଲା ମାନେ ସେ ତଳେ ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା, ବିଆ ଚାରି କଡ଼ ବାଳ ଥିଲା ବୋଧେ ବୋଧେ ସେମିତି ଦେଖାଗଲା ସଂଗେ ସଂଗେ ସେ ବିଞ୍ଚି ହବ ବାଣ୍ଡ କଲା | ମୋ ଦେଖି ଖୁସିରେ କହିଲା ଆ ବସ | ମୁଁ ତା ପାଖେ ଯାଇ ବସିଲି |
କିଛି ସମୟ କଥା ହଉ ହଉ ଜାଣିଲି ତା ଘରେ ଆଉ କେହି ନାହାନ୍ତି | ତା ଟିକି ପୁଅ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଶୋଇ ପଡିଥିଲା | ମୁଁ ହଠାତ କି କହିଲି – ଚମ୍ପା, I LOVE YOU ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ନଶୁଣିଲା ଭଳି ହେଲା ମୁଁ ପୁଣି କହିଲି, I LOVE YOU ସେ ମୋ ମୁଁହକୁ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା, ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ମୁଁ ଥଟା କରୁନି | ସେ କହିଲା ତୁ ପାଗଳ ହେଲୁ ନା କଣ ? ମୁଁ ବାହା ହେଇଚି ପୁଣି ମୋର ଗୋଟେ ଛୁଆ ହେଲାଣି ବୋଲି ତୁ ଜାଣିଚୁ ତ! ମୁଁ କହିଲି ହେଲେ ପ୍ରେମ କେତେବେଳେ କାହା ସହ ହବ କଣ କହିହବ ମୋତେ ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲଗଉଛୁ | ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛି, ମନା କରନା | ସେ ସେଠୁ ହସିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଜାଣିଚୁ କିଏ ଶୁଣିବା ବୋଲେ କଣ ହବ ? ମୁଁ କହିଲି କାହା କଥାରୁ କଣ ମିଳିବ ଆଉ କିଏ କେମିତି ଜାଣିବ? ସେଠୁ ସେ ମୁଂହ ତଳକୁ କରି ରହିଲା ଆଉ ମୁଁ କହିଲି ଚମ୍ପା ଚମ୍ପା…. ଚମ୍ପା କଣେଇ ଟିକେ ଚାହିଁଲା ତାର ଚାହାଣି ଭାରି କାମିନୀ ଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ତ ମୁଂହ ଉପର କରି ତା ଗାଲକୁ କିସ କରିଦେଲି | ତା ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା, ଖାଲି ତାର କାହିଁକି ମୋ ଚାଟି ଖାଲି ଉଠୁଥାଏ ଆଉ ପଡୁଥାଏ | ଆଉ ମୁଁ କିଛି ବି କହିଲିନି ତାକୁ ପୁଣି କୁଣ୍ଢେଇ ନେଲି ଆଉ ତା ମୁଁହରେ ୧୦-୧୨ ଚୁମା ଆଙ୍କିଦେଲି ଆଉ ପୁଣି ଓଠକୁ ଓଠରେ ମିଶେଇ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ ଭଳି ଚୁମିଲି | ସେ ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସାଥ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା | ତାର ବେଳ ଭଳି ହୋଇଥିବା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେବାରୁ ମୋ ଦେହ ଏତେ ଜୋର ଥରିଲା ଯେ ମୁଁ ସ୍ଥିର ହେଇ ପାରୁନଥିଲି, ପୁଣି ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦେହକୁ ଦେହରେ ଲଗେଇ ଅନୁଭବ କଲି | ତାର ପହ୍ନା ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଦଳି ହେଇ ଏତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା କଣ କହିବି ! ସେଠୁ ମୁଁ ସ୍ତନକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳିଲି | ସେ ସେଇ ତଳେ ଗଡ଼ିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଖେ ଗାଡି ଯାଇ ତାର ସ୍ତନକୁ ଜୋର ଜୋର କରି ରଗଡି ଚାଲିଲି | ନାଇଟ ଫାଙ୍କରୁ ସ୍ତନ କୁ ବାହାରକୁ ଭିଡି ଆଣିଲି ଆଉ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଆଉ ନିପୀଲ ସହ ଖେଳି ଖେଳି ଚୁସିଲି | ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ନାଳିରେ ଜପିକି ରଖିଲା | ତାର ଗୋଟେ ହାତ ସଂଗେ ସଂଗେ ତାର ନାଇଟ ଟେକି ବିଆକୁ ସୁଆଁଳିଲା | ମୁଁ ନାଇଟ କୁ ଆଉ ଟିକେ ଟେକି ଦେଇ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତା ବିଆର ଦର୍ଶନ ନେଲି | ସତରେ ସେ ବିଆ ଚାରି ପାଖ ଗାଢ଼ କଳା କଳା ବାଳ ସବୁ ଥିଲା | ମୁଁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭର୍ତି କରି କଲି | ସେ ଜଙ୍ଘରେ ଜାକି ଦଉଥିଲା ମୋ ହାତକୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ଗେଂଜିଲି ତା ବିଆକୁ ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ତାର ଦୁଧ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଦଳି ଚାଲିଥିଲି | ମନା ଆହୁରି ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲା | ତାକୁ ଠିଆ କରି ତାର ନାଇଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧ ଓହଳି ପଡିଲା ମୁଁ ହାତରେ ଦଳି ଚାଲିଲି ଆଉ ମୁଂହ ଲଗେଇ ଗେଲ କଲି ଆଉ ଚୁସିଲି | ଦୁଧିଆଳୀ ଗାଈ ଭଳି ତାର ସ୍ଥାନରେ ଦୁଧ ଭାରି ହେଇଥିଲା | ଦୁଧ ବୁନ୍ଦା ବୁନ୍ଦା କାଢ଼ିଲି ଆଉ ସେ ସେତେବେଳେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୂରେଇକି ମୋ ଷଣ୍ଢ ବାଣ୍ଡକୁ ସୁଆଁଳିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ଟିକେ ଠିଆ ହେଇ ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଓଠରେ ଲଗେଇଲି | ସେ ପାଟି ଚିପି ରଖିଥିଲା ମୁଁ ତା ଓଠରେ ଭାସିଲି ଆଉ ତା ପାଟି ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | ବହୁ ପ୍ରତିରୋଧ ପରେ ସେ ମୁଂହ ଖୋଲିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଁଲି କଚ.. କଚ ସାଉଣ୍ଡ ହେଲା | ତା ମୁଁହରେ ୩ ମିନିଟ ଗେଂହିଲା ପରେ ତା ଦୁଧରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି କୁ ଲଗେଇଲି ଆଉ ଟିକେ ଖେଳିଲି | ତାପରେ ତାକୁ ପୁଣି ପେଲିଦେଇକି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇଦେଲି |
ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ବାହାରକୁ କରିଚାଳିଲି ସେ ମୋ ଦେହକୁ ଅଃମ୍ପୁଡ଼ି ପକେଇଲା ଆଉ ମୋତେ ଚୁମି ଚାଲିଥିଲା | ଛୁଆ ବେଇଲା ପରେ ବିଆ ବି ପୋଲ ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଭଲରେ ଗଳୁଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା, ମୋର ତତଲା ଛଡା ପରି ହେଇଯାଇଥିଲା, ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଚି ମୋର ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ଆଉ ମୁ ତା ପେଟରେ ଆଉ ଦୁଧରେ ଛାଡ଼ିଲି | ସେଠୁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ରହିଲି | ମୁଂହ ଉଠେଇ ଯେତେବେଳେ ମୋ ନଜର ଯାଇ କବାଟ ତଳକୁ ପଡିଲା କବାଟ ତଳ ପଟେ ଟିକେ ଛାଇ ପଡିଥିବାର ଦେଖିଲି, ମୋତେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା କେହି ଜଣେ ଦେଖୁଚି ବୋଧେ | ତାଙ୍କ କବାଟରେ ଟିକେ ଫାଙ୍କ ରହୁଥିଲା | ମୁଁ ଉଠିପଡିଲି ଯେମିତି ସତରେ କେହି ଦୁଆର ମୁଂହାରୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ଛାଇ ନଥିଲା | ସେଠୁ ମୁଁ ଚମ୍ପା କୁ ଆଉ କିଛି କହିଲିନି ଚୁପ ଚାପ ତା ସହ ମସ୍ତି କଲି ଆଉ ଠାରେ ମଧ୍ୟ ଗେହିଁଲି | ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲା ପରେ ତାର ଦୁଧ ଚୁଷିକି ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି | ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex gapabhauja com odiathelugu sex storis comoriya toki bia photosex stories telugu latestwww new telugu sex storiesbhauja storybanda bia odia storyodia bia bandatelugu sex storice combia banda inbanda bia storytelugu sex stories.akkavin mulaikathalu telugu sexsex story in telugubia banda gapawww.telugusex storieswww telugu new sex kathalu comoriya sex stories in oriya languageoriya jhia ra bia photoodia dudhabhauja sex storyodia giha gapabia banda gapaoria sex storytelugusex story sodia new sex gapawww sex story coodia sex story nettelugusex storeissex story in oriya languagetelugu sex storiceodiasexstories.netodia sex storeytelugusex stories newnew sex kathaluodia language sex storyodia rape sex storysasu biaodia bp storybanda gapaବାଣ୍ଡread telugu sex storiesodia sex story odia languagelatest telugusex storiesodia sex bhaujabhaujatelugu sarasam kathalunew telugu sex storys comsexhindi storywww bedhei bhauja combhauni biasex storyinhindiwww telugu sex stories cobanda bia inoriya hot storyodia khudi sex storytelugu sex stories todaytelugu sex story s combhaujaodia sex story latestodiya sex gapaodia jauna kahanitelugu new x storiesବିଆ ଗପtelugu new latest sex storieswww telugu sex stores inoriya sex stories in oriya languagerecent telugu sex storiesnew sex stories in telugutelgu sex stores comtelugu new x storiestelugu kotha sex storieswww telugu sex stories netwww telugusex storesodia bhauja biabhauja .comodia sexy gapatelugu sex stories.co.in