ପୁରୀରେ ବିଜୟ ରଜନୀ ସୀମା କାହାଣୀ – Purire Bijaya Rajani Sima Kahani

ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ସୁନିତା ଭାଉଜର ଏଇ ଚିର ସବୁଜି ଜୌନକାହାଣି ବ୍ଲଗକୁ ସ୍ୱାଗତ । ଆଜି ର ଏ କାହାଣି ଟିକେ ଲମ୍ବା ହେଲେ ବି ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ।

ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ବେଳକୁ ହଠାତ୍ ରଜନୀର ଫୋନ୍ ଆସିଲା, କହିଲା ଜ୍ବାଇଁ ଚାଲ ପୁରୀ ବୁଲିଆସିବା | ପୁରୀ, ଏତେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ? ମୁଁ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ ହାତରୁ ଫୋନ୍ ଛଡ଼େଇ ନେଇ ବିଜୟକହିଲା, ‘ଭାଇନା ଚାଲ, ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର, କାଲି ଶନିବାର ଛୁଟି ଅଛି, ପହରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳକୁ ଫେରି ଆସିବା | ‘ ସେଇଟା ଠିକ୍ ଯେ ରୁହ ନାନୀଙ୍କୁ ପଚାରି ଦେଖେ | ମୋସ୍ତ୍ରୀବୁଲିଯିବା କଥା ଶୁଣିଦେଇ ଜିନିଷ ବାନ୍ଧିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଆଠଟାବେଳକୁବିଜୟକାରରେଆସି ଆମ ଘର ସାମନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା | ସାଥିରେରଜନୀଆଉଝିଅକୁନି | ଭୁବନେଶ୍ବରରୁବାହାରିଯିବାବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଜାଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଲୁ | ଆଉଚାଲିଲୁପୁରୀ | ବିଜୟଜଣେକରିତକର୍ମା ଲୋକ | ସେଫୋନ୍କରିଦେଇହୋଟେଲ୍ରୁମ୍ବୁକ୍କରିଦେଲେ |
ରାତି ସାଢ଼େ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚି ରୁମ୍ | ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ | ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ | ବିଜୟକହିଲେଚାଲମନ୍ଦିରଆଡ଼େଯାଇବୁଲିଆସିବା, ମୁଁ କହିଲି ନାଁ, ବିଚରେ ବସିବା | ସେଇଠୁସେକହିଲେଠିକ୍ଅଛିଆପଣମାନେବସନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାଇ ମନ୍ଦିର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସୁଛି | ମୋସ୍ତ୍ରୀସୀମାଭାରୀଧର୍ମପରାୟଣା | ସେ ବି କହିଲା ଯିବ | ସେଇଠୁବିଜୟଆଉସୀମାମନ୍ଦିରଦିଗରେଚାଲିଲେ | ଆମେକହିଦେଲୁଫେରିଲା ବେଳେ ଏଇଠି ହିଁ ଆମେ ଥିବୁ | ଏପାଖଦେଇଚାଲିଯିବା | ସେମାନେଚାଲିଲେ | ରଜନୀଆଉମୁଁ ବିଚ୍ | ରେ ଚାଲିଲୁ କିଛି ସମୟ | ଗୋଟିଏଅନ୍ଧାରିଆସ୍ଥାନଦେଖିରଜନୀବସିଗଲା | ମୁଁବି ପାଖରେ ବସିଲି | ପଚାରିଲିଆଜିହଠାତ୍କେମିତିପୁରୀଯୋଜନାକଲ? ସେ ହସିଦେଇକହିଲା, ଘରେ ବୋର୍ ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ଭାବିଲି ପୁରୀ ବୁଲି ଆସିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା |
ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରଜନୀ ମୋ ସହ ଅନେକଥର ସଂଭୋଗ କରିଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ତା ଦେହରେ ହାତ ଦେଇକହିଲି, ତୁମେ ଜମା ବଦଳିନ | ସେଇମିତିସଫ୍ଟ୍ସଫ୍ଟ୍ | ସେହସିଦେଇକହିଲା, ଇୟେ ତ ଜମାଟଚ୍ କରୁନାହାନ୍ତି, ଆଉ କଣ ହେବ ? ମୁଁ କହିଲି, ଧେତ୍ | ମୁଁଥାଉଥାଉତୁମେଚିନ୍ତାକାହିଁକି କରୁଛ ? ଆସୁନ ଟିକେ ଭଲସେ ଟଚ୍ କରିଦେବି | ସେକହିଲାନାଇଁଜ୍ବାଇଁଡରଳାଗୁଛି, କାଳେ କିଏ ଆସିଯିବ | ମୁଁକହିଲିତା’ହେଲେ ଚାଲ ହୋଟେଲ୍ | କୁ ଫେରିଯିବା | ଆମେତରବର ହୋଇ ହୋଟେଲ୍ କୁ ଆସିଲୁ | ମୁଁରୁମକବାଟଖୋଲିରଜନୀକୁଭିତରକୁଟାଣିଆଣିଲିଆଉକବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାପରେ ପରେ ତା ଟପ୍ | ସ କୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି | ତାଦୁଧସେଇମିତି୩୨ସାଇଜ୍ଅଛି | ଗୋଲ୍ଗୋଲ୍ | ମାଂସଳ | ମୁଁତାକୁପାଟିରେପୁରେଇଚୋଷିବାକୁଲାଗିଲି | ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା, ମୁଁ ତା ନିପଲ୍ | କୁ ଚୋବେଇ ଦେଲି | ସେମୋତେଭିଡ଼ିଧରିଲା |
ତା’ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ | କୁ ଫିଟେଇ ଦେଲି ଆଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଇ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଖାଇଲି | ତାବିଆପୁରାଓଦାହୋଇସାରିଥିଲା, ମୋ ଖିଆରେ ଆହୁରି ଅଧିକଓଦା ହୋଇଗଲା | ତାବିଆଭିତରେଜିଭପୁରେଇଗେହିଲି | ସେଉଃଉଃଆଃଆଃହେଉଥିଲାଆଙ୍ଗୁଠି ଦୁଇଟା ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଲି | ସେଧଇଁସଇଁହେଲା | ମୁଁତାମୁହଁକୁଦେଖିଲିସେପୁରା ଝାଳନାଳ ହୋଇଗଲାଣି | ତାପରେମୁଁମୋହାଫ୍ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି | ମୋମୁଷଳବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | ସେତାକୁହାତରେହଲେଇହଲେଇନେଇନିଜପାଟିରେପୁରେଇଚୋଷିବାକୁଲାଗିଲା | ମୁଁତାଦୁଧଦୁଇଟାକୁଚିପୁଥାଏ | ଆଉତାବିଆରେଆଙ୍ଗୁଠିପୁରେଇଥାଏ | ସେଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା |
ତା’ପରେ ତାକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି ଆଉବିଆକୁ ଦେଖିଲି, ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା | ସେସେଇମିତିଥିଲାବେଳେମୁଁମୋବାଣ୍ଡକୁତାବିଆ ପାଖରେ ଦେଇ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ଦୁଇ ତିନି ଧକ୍କାରେ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପଶିଗଲା | ତାପରେ ମୁଁ ସେଇମିତି ଠିଆ ଠିଆରେ ତାକୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି | ସେଓଃଆଃହେଉଥିଲାଆଊମୁଁ ଗେହି ଯାଉଥିଲି | ଦଶମିନିଟ୍ପରେସେକହିଲାଆଉରହିବନି, ଓ ସେ ଆଃଃ ଆଃଃ ରଡ଼ିକରି ତା ବିଆ ରସ ନିଗାଡ଼ି ଦେଲା | ମୁଁମଧ୍ୟଯୋର୍ଯୋର୍ଧକ୍କାଦେଇମୋରସତାବିଆରେଛାଡ଼ିଦେଲି |
ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି | କିଛିସମୟପରେସେଉଠିଲାଆଉକହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ ଏଇ ତଳଟା ପୁରା କାଦୁଆ କରିଦେଲ | ନାନିଆସିଲେକଣକହିବ | ‘ ମୁଁ ହସିଲିକହିଲି ତୁମେ ଠିକ୍ କରିଦିଅ | ସେବାଥରୁମରୁପାଣିଆଣିସେଠାରେପକେଇପାଁପୋଛରେପୋଛିଦେଲା | ମୁଁରୁମଫ୍ରେସନର୍ଟିକେପକେଇଦେଲି | ତା’ପରେ ଆମେ କିସ୍ କଲୁ | ସେଇଠୁଆମେଯାଇ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସିଲୁ | କିଛିସମୟପରେବିଜୟମୋବାଇଲ୍ରେଫୋନକଲେ | ତାଙ୍କୁକହିଲିଆମେ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଛୁ | ସେମାନେବିଆସିଲେ |
ରାତି ବହୁତ୍ ହୋଇଗଲାଣି | ତେଣୁସେମାନେଶୋଇବାପାଇଁଚାଲିଗଲେ | ମୁଁମୋରୁମରେଥିଲି | ଆଉ ସୀମା ହାଲିଆ ହୋଇ ବସିଥିଲା | ତା’ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କହିଲି, ଚାଲମୁଁ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି | କିଛିସମୟମସାଜ୍କରିବାପରେସୀମାଶୋଇପଡ଼ିଲା | ମୁଁମଧ୍ୟଶୋଇଗଲି | ପରଦିନସକାଳଛଅ’ଟାରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ମାରିଲା | ସୀମା କବାଟ ଖୋଲିଲା | ମୁଁଶୋଇଥିଲି | ରଜନୀବଡ଼ପାଟିରେକହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ, ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଉଠ | କୋଣାର୍କଯିବା | ‘ ସୀମା କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଉଠିବେନି ତୁ ଦେଖ୍ | ସୀମାବାଥରୁମ୍ଚାଲିଗଲା | ସେଇସମୟରେ ରଜନୀ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସି ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ କହି କହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଅଣ୍ଡାଳିବାକୁଲାଗିଲା | ମୁଁମଜାରେସେଇମିତି ଶୋଇ ରହିଲି | ସେକହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ | ମୁଁଧିରେଧିରେକହିଲି ଯାହାକୁ ଉଠଉଚ ସେ ଉଠିସାରିଲାଣି | ତାକୁକିସ୍ | ଟେନଦେଲେସେଖରାପଭାବିବ | ରଜନୀ ମୋ ବ୍ଲାଙ୍କେଟ୍ ତଳକୁ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ ଭିଡ଼ିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଉଧଡ଼ପଡ଼ହୋଇପଳାଇଲା |
ସାଢ଼େ ସାତଟା ବେଳକୁ ଆମେ କୋଣାର୍କ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲୁ | ସେଇଠିଦିନଦୁଇଟାପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଲିଲୁ ଆଉ ମନ୍ଦିର କାନ୍ଥରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୌନଉତ୍ତେଜକ ଚିତ୍ର ଓକାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିଲୁ | ସୀମାଓରଜନୀଅଲଗାବୁଲୁଥିଲେ, ମୁଁ ବିଜୟ ଏକାଠି ବୁଲିବାସମୟରେ ମୁଁ ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲି, ବିଜୟ କହିଲା, ‘ଭାଇ ଏଇ ଫୋଟୋ ନେଇ କଣ କରିବ | ମୁଁକହିଲି, ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ୍ | ‘ ସେ କହିଲା, ହାତୀ ଘୋଡ଼ାର ମୂର୍ତ୍ତି ବି ଅଛି, ସେ ସବୁ ବି କରିବନା କଣ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମଉକା ମିଳିଲେ ସେ ସବୁ ବି କରିବି | ସେହସିଲା | ଗୋଟିଏସ୍ଥାନରେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫୋଟୋ ଦେଖି କହିଲା,
-ସେ ଯୁଗରେ ଲୋକମାନେ ଏତେ ବ୍ରଡ଼ମାଇଣ୍ଡେଡ୍ ଥିଲେ ?
ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ବି ଅଛନ୍ତି |
-ହେଲେ ଏମିତି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ କଣ କରନ୍ତି କେହି ?
ମୁଁ ହସିଲି ଆଉ କହିଲି, କେହି ? ଆରେ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି | ଏକାଠିକଲେଯେଉଁମଜାସେଇଟାଦେଖୁନଚିତ୍ରକୁଲାଗୁନି?
ସେ ନିରିଖେଇ ଦେଖିଲା, ଆଉ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଲାଜ ଲାଗିବନି |
-ଲାଗିବ ନିଶ୍ଚୟ, ହେଲେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, ଥରେ କପଡ଼ା ଖୋଲିଗଲେ ଆଉ କି ଲାଜ ?
ସେ ନିରବ ଥିଲା |
ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଗଛ ତଳେ ବସିଥିଲୁ, ମୁଁ ଥଟାରେ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ କଣ ଦେଖିଲ ? ସେ ବି ଚିଡ଼େଇ ଦେଇ କହିଲା, ତୁମେ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲ | ମୁଁକହିଲିମୁଁତକାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖୁଥିଲି, ସେ ବି କହିଲା, ମୁଁ ବି ସେଇୟା ହିଁ ଦେଖୁଥିଲି | ମୁଁପଚାରିଲି, କୋଉ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟଟା ଭଲ ଲାଗିଲା | ସେଲାଜେଇ ଯାଇ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା, ତୁମେ ଆଗ କହୁନ, ଆଗରେ ଆଗରେ ବୁଲୁଥିଲ | ୟାଙ୍କୁକଣସବୁଦେଖେଇଦେଖେଇକହୁଥିଲ | କଣଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟୁଥିଲ ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ, ବିଜୟଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ ଦେବା ଦର୍କାର ନାହିଁ, ସେ ତମାଷ୍ଟ୍ର ଲୋକ | ତାଙ୍କଠୁକିଛିଶିଖିବିବୋଲିହାତଧରିଚାଳୁଥିଲିନା | ଉଁ, ମାଷ୍ଟ୍ରଲୋକ ! ସେ ଏମିତି କହିବା ବେଳେ ସୀମା କହିଲା, ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ | ରଜନୀକିଛିନିରବହେଇକହିଲା, ‘ତୁ ଭାଗ୍ୟ କରିଛୁ, ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ଲୋକଟେ ପାଇଛୁ | ତୋତେକଣଦିନରାତିଛାଡୁଥିବେ ? ହେ ହେ ହେ’ ସୀମା କହିଲା, ‘କେଡ଼େ ନିର୍ଲଜଟା | ‘ ତଥାପି ରଜନୀ ନିରବରହିନଥିଲା ଆଉ କହିଲା, ‘ଆଉ ଆମର ଇୟେ, ମାସରେ ଥରେ ଅଧେ ଛୁଇଁଦେଲେ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟସରିଲା ବୋଲି ଭାବୁଚନ୍ତି | ‘
ମୁଁ କହିଲି, ନାଇଁ ନାଇଁ ସେଇମିତି କୁହନି | ବିଜୟଚାହିଁଲେତୁମଅବସ୍ଥାକଣହେବତୁମେଭାବିପାରିବନି, ତୁମକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ନା ଟିକେ ଧିରେ ଗେହ୍ଲାରେ କରୁଚନ୍ତି | ତୁମନାନୀ ବି ତ ସେଇ କ୍ୟାଟେଗୋରୀର | ତାକୁବିସବୁଧିରେସୁସ୍ଥେଲୋଡ଼ା | ସୀମାମୋଆଡ଼କୁଚାହିଁଲା | ଆମେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ବହି ବିକାଳି କୋଣାର୍କରକାରୁକାର୍ଯ୍ୟର ବହି ନେଇ ଆସିଲା | ୧୨ଟାସେକ୍ସ୍ଫୋଟୋଥିବାବହିଦଶଟଙ୍କା | ମୁଁସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଦୁଇଟା କିଣିନେଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ବିଜୟକୁ ଦେଇ କହିଲି, ଆଜି ରାତିରେ ରଜନୀରଅବସ୍ଥା ଢିଲା କରିଦିଅ | ସମସ୍ତେହସିଲେ |
କୋଣାର୍କରୁ ବାହାରି ଆମେ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ଆସିଲୁ, ସେଇଠି ବାଲିରେ ଛାଇ ଯାଗା ଖୋଜୁ ଖୋଜୁଅନେକ ବାଟ ଚାଲିଆସିବା ପରେ ଝାଉଁବଣ ସେପାଖରେ ଗୋରା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବାରଦେଖିଲି | ଏହାଦେଖିସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେମୁଁବିଜୟକୁଡାକିଲି | ସେବିଆସିଲା, ଆମେ ଦିଜଣଏମିତି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ ଆଉ ସୀମା ବି ଆସିଲେ | ସେମାନେବିଦେଖିଲେ | ବିଚ୍ଉପରେଦୁଇହଳ ଫରେନର୍ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖ ବିଜୟ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖିନଥିଲପରା, ହେଇ ଦେଖ କେମିତି ହଉଛି | ସେବିପୁରାଧ୍ୟାନରେଦେଖୁଥିଲା | ଏଇମିତିଦେଖୁଥିବାବେଳେ ସେଇ ଗୋରା ହଳ ପରସ୍ପରର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ବିଜୟର ପାଟି ଆଁ ହୋଇ ରହିଗଲା | ରଜନୀଆନନ୍ଦରେଦେଖୁଥିଲା, ସୀମା ସେଇଠୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲା | ମୁଁ ହାତଧରି କହିଲି, ରୁହ ଦେଖ, ଆଜି ଭାଗ୍ୟ କରିଛ ଲାଇଭ୍ ଟେଲେକାଷ୍ଟ୍ ଦେଖୁଛ |
ଆମେ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ସେମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ | ରଜନୀସେଇଆଡ଼େଚାହିଁରହିଥିଲା | ମୁଁ ହସିଦେଲି କହିଲି, କଣ ପୁରା ପିଇଯାଉଛ ? ସେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଭାବେ କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁକେତେ ମଜା ଆସୁଥିବ ନାଇଁ? ମୁଁ କହିଲି ମଜା ମାନେ ସ୍ବର୍ଗ ଭଳିଆ ଲାଗୁଥିବ | କେତେଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଛନ୍ତି ସେ ହଳି ଦୁଇଟା ଦେଖୁନ | ବିଜୟବିସେସବୁଦେଖୁଥିଲା | ମୁଁକହିଲି, ତୁମେ ଦିଟା ସେଇଠିକି ଚାଲିଯାଅ, ସେମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବ ତିନିହଳ ହେଇଗଲେ ଆହୁରି ମଜାହେବ | ସୀମାମୋହାତକୁଚିମୁଟିପକାଉଥିଲା, ମୁଁ ତା କାନ ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି, କାହିଁତୁମକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି କି ? ସେ ଲାଜରେ ଇସ୍ସ୍ ବୋଲି କହିଲା | ଦେଖକେତେମଜା | ଚାଲ ଟ୍ରାଇ କରିବା | ସେମୋଆଖିକୁଦେଖିଲା | ସେଥିରେରାଗନଥିଲାଲାଜନଥିଲା, ଥିଲାପ୍ରଶ୍ନଚିହ୍ନ | ମୁଁପୁଣିଥରେକହିଲି, କଣ ବିଜୟ ଯିବାକି? ବିଜୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଭାଇଆପଣ କୁହନ୍ତୁ | ମୁଁକହିଲିରଜନୀକୁପଚାରିବାଦର୍କାର୍ନାହିଁ, ସେ ହଁ କହିବ ନିଶ୍ଚୟ | ହେଲେ ହଠାତ୍ ରଜନୀ କହିଲା, ନାଇଁ | ସବୁଚମକିପଡ଼ିଲୁ | ଆମସମସ୍ତଙ୍କମଧ୍ୟରେସବୁଠୁଅଧିକ ଆଡ଼ଭେଞ୍ଚରସ୍ ରଜନୀ ମନା କଲା କେମିତି | ମୁଁକହିଲିନାଇଁ, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ? ସେ ମନ ଦୁଃଖ କରି କହିଲା, ସେମାନେ ଚାଲିଗଲେ | ଆମେସମସ୍ତେହୋହୋହୋଇହସିଲୁ |
ସେଇ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ କହିଲା, ଆଜି ରାତିରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ସେକ୍ସ୍ କଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା | ସୀମାକହିଲାତୋମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହେଇନି ତ ? ବିଜୟ କିଛି କହୁନଥିଲା, ମାନେ ତା ମନରେ ହଁ ଥିଲା | ମୁଁକହିଲି, ଏଇଟା ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ | ଚାଲଟ୍ରାଇକରିବା |
ଆମେ ଦିନସାରା ବୁଲି ବୁଲି ହାଲିଆ ହୋଇଥିଲୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେରୁମକୁଯାଉଯାଉମୁଁଶୋଇପଡ଼ିଲି | କିନ୍ତୁକିଛିସମୟପରେରଜନୀଓସୀମାରେକଥାବାର୍ତ୍ତାରେମୋନିଦଭାଙ୍ଗିଗଲା | ହେଲେମୁଁସେଇମିତିପଡ଼ିରହିଲି | ସୀମାକହୁଥିଲା, ‘ତୁ ଗୋଟେ ତୋଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ହେଇ ଗଲୁଣି | ବିଜୟକଣଭାବିବେକହିଲୁ?’ ରଜନୀ କହୁଥିଲା, ‘ଓଃ ବିଜୟସାନ ପିଲାଟେ ତ ତାକୁ ଆମେ ସବୁ ରେପ୍ କରିଦେବା ନା କଣ ? ଯଦି ଇଚ୍ଛା ନଥାନ୍ତା ସେ ମନାକରିନଥାନ୍ତେ?’ ସୀମା କହିଲା, ‘ହେଲା ଯେ ଏ ସବୁ କାଣ୍ଡ ମୋତେ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ | ‘ ରଜନୀକହିଲା, ‘ବୁଝିଲୁ ନାନୀ, ତୁ ନା ଆଉ ସୁଧୁରିବୁନି | ଯଦିତୋତେଭଲନଲାଗିବ, ତୁ ଅଲଗାଚାଲିଯିବୁ | ତୋତେକଣକିଏବାଧ୍ୟକରିବନାକଣ? ଜ୍ବାଇଁତ ଏତେ ବଢ଼ିଆ ଲୋକ | ‘ ସୀମାକହିଲା, ‘ତୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବେସି ନସରପସର୍ ହେଇ କି ଏ ସବୁ ଭୁତ ଧରିଛୁ | ‘ ରଜନୀକହିଲା, ‘ଓଃ ସତେ କି, ତୋତେ ଆଉ ଇଚ୍ଛା ଥିବ କି? ମିଛ କହନା ମୋତେ | ମୁଁଦେଖିଛିତୁବିସେ ଫରେନର୍ ମାନଙ୍କୁ ଲାଳୈଇ କି ଦେଖୁଥିଲୁ | ‘ ଏଇମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରଜନୀ କହିଲା, ତୁବେଶି ଦେଖେଇ ହେ’ନା | ରାତିରେଦେଖିବା କଣ କରିବୁ | ରଜନୀଚାଲିଗଲା | ମୁଁଉଠିଲାବେଳକୁସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ସାତ ହେଲାଣି | ବିଜୟଉଠିସାରିଥିଲେ | ସେଚା’ ମଗେଇଥିଲା | ଆମେସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଚା’ ପିଇଦେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ |
କେହି କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି | ସବୁନିରବ | ବୋଧହୁଏକିଏଜଣେଆରମ୍ଭକରିବବୋଲିଅପେକ୍ଷାକରୁଥାନ୍ତି | ଏଇସମୟରେମୋରଫୋନଆସିଲା | ମୁଁଅଲଗାଚାଲିଗଲିଫୋନରେକଥାହେବାପାଇଁ | ଦୂରରେ ଠିଆହୋଇ ଦେଖୁଥାଏ, ରଜନୀ, ସୀମା ଆଊ ବିଜୟ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କିଛି କଥାହେଉଥାନ୍ତି | ମୁଁଜାଣିଜାଣିଦୁରରେଠିଆହୋଇରହିଲି | ପାଖକୁଆସିଲାବେଳକୁବିଜୟକହୁଥିଲା, ନାନୀ ତୁମକୁ ଭଲ ନ ଲାଗିଲେ ଆମେ ଏ ସବୁ କରିବାନି | ସୀମାକହୁଥିଲା, ସମସ୍ତେହଁ କଲାବେଳେ ମୁଁ କାଳୀଗାଈର ଭିନେ ଗୋଠ ହୋଇଯାଉଛି | ମୋତେଭଲଲାଗୁନି | ରଜନୀକହିଲା, ତୁ ଚୁପ୍ କର | ଆରମ୍ଭହେଉଦେଖିବୁସବୁଭଲଲାଗିବ | ରଜନୀରକଥାଶୁଣିଲାଗୁଥିଲାସତେଯେଇତି ସେ ଆଗରୁ ଅନେକ ଥର ଏମିତି କରି ସାରିଛି, ଅବଶ୍ୟ ହଁ ମୋ ସହ ତ ଅସଂଖ୍ୟଥର କରିଛିସେ |
ରାତିରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ ବୋଲି ଜାଣି ମୁଁ କିଛି ଖାଇଲି ନାହିଁ, ଖାଇଦେଲେ ଅଳସୁଆଲାଗିବ | ଆମେରାତିଦଶଟାବେଳକୁରୁମକୁଫେରିଲୁ | ମୁଁମୋଚିରାଚରିତହାଫ୍ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ଓବାନ୍ୟାନ୍ ପିନ୍ଧିଲି, ସୀମା ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା, କିଛି ସମୟପରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ଠକ୍ଠକ୍ କଲା | ସେଟପ୍ଆଉସ୍କର୍ଟ୍ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଆଉ ବିଜୟ ଧୋତି | ଆମେଏକାଠିବସିଲୁ | ମୁଁ ଲ୍ୟାପଟପ୍ ଲଗେଇ ଗୋଟେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି | ରୁମକୁଅନ୍ଧାରକରିଦିଆଗଲା | ଆମେସବୁଖଟଉପରେବସିଥିଲୁ | ମୁଁସୀମାରକାନ୍ଧରେହାତରଖିଥିଲିହେଲେଆଙ୍ଗୁଠିରେ ରଜନୀରେ କାନପାଖରେ କୁତୁକୁତୁ କରୁଥିଲି | ଏଇସମୟରେବିଜୟରହାତସହମୋହାତବାଜିଗଲା | ସେମୋହାତକୁକୁତୁକୁତ୍କରିଲା, ମୁଁ ହସିଦେଲି ଆଉ ତା ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିସୀମାର କାନ୍ଧରେ ଥୋଇଦେଲି | ସେସୀମାରକାନ୍ଧଉପରେହାତଦେଇକୁତୁକୁତୁକରୁଥିଲା | ସୀମା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା, ମୁଁ ହସିଦେଇ ତା କାନ ପାଖରେ ଯାଇ କହିଲି, ‘ଲାଜ କରନି, ଏଞ୍ଜୟ୍ କର’ | ଧିରେ ଧିରେ ବିଜୟର ହାତ ସୀମାର କାନ୍ଧତଳ ଦେଇ ତା ଦୁଧ ଚିପିବାକୁଆରମ୍ଭକଲା | ମୁଁନିରବହୋଇବସିଥିଲି | ରଜନୀବିଜୟପାଖରୁଉଠି ଆସିଲା ଆଉ ସୀମାକୁ ବିଜୟଆଡ଼କୁ ଠେଲିଦେଲା | ମୋଗୋଡ଼ଉପରେବସିପଡ଼ିଲା |
ସୀମା ଲାଜ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା, ଏବେ ସେ ବି ମନଖୋଲି ଏଞ୍ଜୋଅୟ୍ କରୁଥିଲା | ଏଇସମୟରେଫିଲ୍ମ ଟା ସରିଗଲା | ଆଉଗୋଟିଏଫିଲ୍ମଲଗେଇବିକି? ବୋଲି ମୁଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥିଲି | ରଜନୀ କହିଲା, ‘ନାନୀ ଏଇଠି ବସିବୁ ନା ସେ ରୁମ୍ କୁ ଯିବୁ | ‘ ସୀମା ଉଠି ଠିଆହେଲା ଆଉଧିରେ ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲା, ତା ପଛେ ପଛେ ବିଜୟ ବି ଚାଲିଗଲା |
କବାଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୁଁ ଖଟ ପାଖକୁ ଆସିଲି, ରଜନି ସେଇଥି ବସିଥିଲା, ମୋତେ ଖଟ ଉପରେଠେଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲା | ତାଗାଣ୍ଡିମୋମୁହଁପାଖରେଥିଲା | ସେନଇଁପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର୍ କରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୁଁତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ରଖି ଚାଟିଲି | ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ଏଇମିତିଚାଟୁଚାଟୁସେଝଡ଼ିବାକୁଆରମ୍ଭକଲା | ମୁଁମଧ୍ୟତାପାଟିରେରସଢାଳିଦେଲି | କିଛିସମୟପୁଣିଆମେଫିଲ୍ମ୍ଦେଖିଲୁ | ଏଇସମୟରେକବାଟରେଖଡ଼ଖଡ଼ଶବ୍ଦଶୁଣି ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି, ବିଜୟ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | କହିବାଭାଇକଣ୍ଡୌମ୍ଅଛି? ମୁଁହସିଦେଇ କହିଲି, ଦର୍କାର୍ ନାହିଁ, କାଲି ଆଇ ପିଲ୍ ଖୁଆଇ ଦେବା | ସେଖୁସିରେଫେରିଗଲା |
ମୁଁ ପୁଣି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲି ଆଉ ରଜନୀକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁଖାଇଲି | ତାବିଆକୁପୁରାଓଦାକରିଦେଲି | ତାପରେତାବିଆକୁଜିଭରେଗେହୁ ଗେହୁ ତାଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି | ସେଅଃଆଃଓଃହେଉଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁପୁରା ଉଠି ଠିଆ | ମୁଁବାଥରୁମକୁଯାଇମୋବାଣ୍ଡରେକିଛିସାମ୍ପୁଲଗେଇଆସିଲିଆଉଟିକେସାମ୍ପୁ ରଜନୀରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଦେଇ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି | ଟାଇଟ୍ଥିଲେବିମୋବାଣ୍ଡ୍ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଫିଟ୍ ହେଇଗଲା | ସେଆଃଆଃ କହୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗେହିଂ ଚାଲିଲି |
ପନ୍ଦର ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ଝଡିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ମୁଁ ବି | ତାଗାଣ୍ଡିରେମୋ ରସ ଢାଳିଦେଲି | ସେଫାଁହୋଇଶୋଇପଡ଼ିଲା | ମୁଁବାଥ୍ରୁମରୁବାହାରିଲାବେଳକୁସେନିଜ ପୋଷାକ ସଜାଡୁଥିଲା | ମୋତେଦେଖିକହିଲାକାହିଁକିପୁରୀପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍କଲୁଜାଣିଲତଭାଇ ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ବିଜୟ ବି ସବୁ ଜାଣିଥିଲା ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଁ | ସେବହୁତ ଖୁସିରେ କହିଲା, ଆଜି ମୋ ଦେହର ସବୁ ଭୋକ ତୁମେ ବୁଝେଇ ଦେଲ | ବିଜୟଜମସେକ୍ସ୍କରିପାରନ୍ତିନି | ତୁମେମୋତେଖୁସିକରିଦେଲ | ମୁଁକହିଲିଏବେସରିନି, ଆହୁରି ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


www telugusex storis comsex story new odiabhauja com odiaodia story sexbiwi aur sali ki chudaihot odia desi sex storiesodia bhauja bia photoodia bia storytelugu sex stories letestbia kahanitelugu telugu sex storiesବିଆ photowww.telugusex storessex stores telugu newlatest updated telugu sex storieswww sex story comlatest odia sex storyhandi sax storybedha storysunita ki chudai ki kahaninew telugu sex stories combhai bhauni sex storyodiya sex story comsex stores telugu newtelugu new sex kataluwww odia sex stories comjouna gapaodia sex story in odia lettersasu biabhauja saha sextelugu new sex stores comhandi sax storywww.telugusex stories.comsex story in odia fonttelugu new sex storyssex stories telugu languageodia sex story with photowww telugu new sex storesoriya sex kathaodia bhuja comstories in telugu sexoriya new sex storymo bandatelugu sex stories read onlinewww sex stroy comodia sex story in odia scriptbada dudhatelugu sex stories romanticodia gihagehi gapatelugu sex kathalu inoriya language sex storyodia sex story in odia fontodia bia kahaniakkavin mulainew hindi sex kathawww telugusex story comtelugu sxe storesodia bia gapabia banda inodisha sex storyodia bia banda photoodia banda storyodia sex story bookodia bia storyodia sex blogsex story in oriya languagelund ki diwaninew telugu sex stories in telugutellugu sex storiesodia banda bia gapaodiya bhauja combhauja com odia sex storytelugu sex stories alltelugu sec storeswww srx story comtelugu sex story s comlatest sex telugu storiesoriya jhia dudhawww.telugusex storestelugu sxe storesnew sex stories in telugutelugu sex stories newbedhei bhaujaodia jouna kathaodia jouna kahanilatest telugusex storiesnew odia sex story comodiya sex story newବାଣ୍ଡtelugu sex storeys comtelugu sex stories net inbanda bia storytelugusex stories in teluguwww sex story comodia gehiba gapatelugu stories for sextelugusex stories.combhauja. comsex story in odia language