Putura Chauthi Ratire Ajana Jhia Biara Udghatana Kali

ପୁତୁରା ଚଉଠି ରାତିରେ ଅଜଣା ଝିଅ ବିଆର ଉଦ୍ ଘାଟନ କଲି – Putura Chauthi Ratire Ajana Jhia Biara Udghatana Kali

ମୋର ସମସ୍ତ ଭାଉଜ. କମ୍ ର ବାଣ୍ଡ , ବିଆ ଗପ ପଢାଳିଙ୍କୁ ନମସ୍କାର। ମୋର ପ୍ରଥମ ଗପରେ ଆମ ଗାଁ କୁଆରୀ ଟୋକିର କାହାଣୀ ପଢିଥିବେ। ଏଇଟା ମୋ ଅଭିଆଢା ଜୀବନର ଆଉଗୋଟିଏ କାହାଣୀ। କେମିତି ମୁଁ ମୋ ପୁତୁରାର ଚଉଠି ରାତିରେ ଆଗରୁ ଚିହ୍ନିନଥିବା ଝିଅକୁ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ୪ ଥର ଗେହିଁଲି ଲେଖୁଛି। ମୋ ପରିଚୟ ତ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ, ତଥାପି କହୁଛି। ମୋ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ। ମୁଁ ଏବେ ଏକ ସରକାରୀ ହାଇସ୍କୁଲ ର ଶିକ୍ଷକ। ମୋ ନା ରଞ୍ଜନ, ବୟସ ୪୫ । ମୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବଜାରରେ ରହୁଛି। ମୁଁ କଲେଜରେ+3 ବିଜ୍ଞାନ ପଢିବା ବେଳେ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସମ୍ ଥିଲି। ଆମ zoology department ର ସମସ୍ତ ଝିଅ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଲାଗି ମଜା କରନ୍ତି, କାରଣ ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜୁଆ ଥିଲି। ଭଲ ପାଇବା କଣ ଜାଣିନଥିଲି। ଆମ ବଡବାପାଙ୍କ ନାତି ମାନେ ମୋ ପୁତୁରା ତା ମାମୁ ଘରେ ପୁଅ ହୋଇରହୁଥିଲା। ଏହି ଗପ ତା ବାହାଘର ବେଳର। ସେ ମୋ ଠାରୁ 2 ବର୍ଷ ବଡ। ତା ମାମୁଁ ଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନଥିଲେ। ତା ମାଇଁ ସବୁବେଳେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାର ବାହାଘର ଶିଘ୍ର କରିଦେଲେ। ଯେଉଁ ଦିନ ଚତୁର୍ଥୀ ମୁଁ ସେଦିନ ପୁତୁରାର ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ। ଆମର କ୍ୟାମେରା ଥିବାରୁ ଫଟୋ ଉଠେଇବାକୁ ମୋତେ କହିଲେ। ମୁଁ କ୍ୟାମେରା ରେ ଚଉଠି ପଡୁଥିବା ବେଳର ଫଟୋ ଉଠାଉଥାଏ। ମୁଁ ଦେଖିଲି ବେଦୀ ପାଖରେ ଅନେକ ଝିଅ ବସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ତନୁପାତେଳି ଝିଅ ବସିଛି, ସେ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ଚାହୁଛି ଓ ମୋ ଝିଆରୀ କୁ କଣ ପଚାରୁଛି। ମୁଁ ଆଉ ସେତେଟା ନଜର ନଦେଇ ମୋ କାମରେ ଲାଗିଥାଏ। ରାତିରେ ଭୋଜି ପରେ ସମସ୍ତ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯେ ଯେଉଁଠି ପାଇଲେ ଶୋଇଗଲେ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ କରେଣ୍ଟ ଯାଇନଥିଲା। ମୁଁ ପୁଅ ବୋହୁ ଙ୍କ ପାଖ ଘରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି। ସେ ଘରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଖଟ ପଡିଥିଲା। ଗୋଟିଏ ଡିବିରି ବତୀ ଜଳୁଥିଲା। ଖରାଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ ପ୍ରବଳ ଗରମ ହେଉଥାଏ। ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେଇ ଝିଅଟି ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲା ସହ ସେ ଘରେ ତଳେ ସପ ପାରି ଶୋଇଛି।ମୁଁ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିନଥାଏ ସେ ଝିଅ ଟି କିଏ ଓ ନା କଣ। ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତ ପଙ୍ଖା ବୁଲାଇ ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜମା ନିଦ ହେଉ ନଥାଏ। ସେ ଝିଅ ଟି ମଧ୍ୟ ଏପଟ ସେପଟ କଡ ଲେଉଟାଉଥାଏ। ତାକୁ ବୋଧେ ନିଦ ହେଉନଥାଏ। କିଛି ସମୟ ଏମିତି କଟିବା ପରେ ସେ ଝିଅ କହିଲା- କଣ ଏକୁଟିଆ ପବନ ଖାଇବ ? ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହିଲି। ସେ- ପଙ୍ଖା ମୋତେ ଦେଉନ ଗରମ ହେଉଛି।ମୁଁ – କାହି ମୋତେ କଣ ଗରମ ହେଉନି କି ? ସେ- ତୁମେ ତଳକୁ ଆସ ମୁଁ ବିଞ୍ଚି ଦେବି। ମୁଁ–ନା ଥାଉ ଦରକାର ନାହିଁ।ସେ – କଣ ଆମକୁ ପର ଭାବୁଛ କି ?ମୁଁ — ମୁଁ ତ ତୁମକୁ ଜାଣିନି , ତୁମେ କିଏ ? ସେ – ପାଟି କରନି ସେପଟେ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି ଶୁଣିବେ ।         ମୁଁ ତା କଥା ମାନି ଚୁପ୍ ରହିଲି। ସେ ଆସି ମୋ ହାତରୁ ବିଚଣା ଛଡାଇଲା। ମୁଁ ଦେଲିନି । ସେ ଖଟ କଡରେ ବସି ଧୀରେ ମୋ କାନରେ କହିଲା – ମୁଁ ଏଇଠି ବସି ବିଞ୍ଚୁଛି ତୁମେ ଶୁଅ। ମୁଁ ଚିନ୍ତା କଲି ଝିଅ ଟି ବୋଧେ ମୋ ବିଷୟରେ କାହାଠାରୁ ଖବର ନେଇଛି ଓ ମୋ ଉପରେ Impressed ଅଛି। ମୋତେ ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ମିଳିଗଲା। ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ବିଞ୍ଚୁଥାଏ। ତା ଅଣ୍ଟା ଠିକ୍ ମୋ ଅଣ୍ଟା ପାଖକୁ ଥାଏ। ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡଟା ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକୁଥାଏ। ମୁଁ ଯେମିତି ତା ଆଡ଼କୁ କଡ ଲେଉଟାଇଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଜଙ୍ଘକୁ ଟଚ୍ କଲା। ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ , କାହିଁକି ନା ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା। ସେ ପତଳା ହେଲେବି ତା ଗାଣ୍ଡୀ ବଡ ବଡ। ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଇଲେଣ୍ଟ ଥାଉ। ୟା ଭିତରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ସେ ତା ଗାଣ୍ଡିକି ହଲେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଘସୁଛି। ବୋଧେ ତାକୁବି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ମୁଁ କିନ୍ତୁ କଣ୍ଟୋଲ୍ ରେ ଥାଏ। ଅପେକ୍ଷା କରୁଥାଏ ଆଗକୁ କଣ ଘଟୁଛି। ସେତିକି ବେଳେ ସେପଟ ଘରୁ ବର କନିଆ ଙ୍କ କଥା ଶୁଭିଲା। ସେ ଧୀରେ କହିଲା ସେଘରେ ସେମାନେ କଣ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କେମିତି ଜାଣିବି। ସେ କହିଲା ଚଉଠି ରାତିରେ କଣ ହୁଏ ତୁମେ ଜାଣିନ। ମୁଁ ମନା କଲି, କହଲି ତୁମେ କଣ ଜାଣିଛ କହୁନ।ସେଇ ସମୟରେ ସେପଟ ଘରୁ ଉଁ ଆ ସଁ ସଁ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା। ସେତେବେଳକୁ ସେ ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇ ଗଲାଣି । ସେ ଧୀରେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡିଲା । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତି ଦାବି ହେଲା। ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି।ସେ ମୋ ଓଠରେ ଏକ lip kiss ଦେଲା। ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ ଏମିତି ଚାଲିଲା।ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ 8 ଇଞ୍ଚ । ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋଡି ହୋଇ କଷ୍ଟ ହେଲାନି। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି। ତା ଦୁଧ ସାଇଜ୍ ୩୨ ହେବ କିନ୍ତୁ ଟାଇଟ ଲାଗୁଥିଲା। ବୋଧେ କେଉଁ ଟୋକା ର ହାତ ବାଜିନି।ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ। ସେ ଗୋଟିଏ ପତଳା ନାଇଟ୍ ପିନ୍ଧି ଥାଏ । ତାକୁ ଖଟରେ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲି।ତା ନାଇଟ୍ ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଦଳିଲି। ସେ କହିଲା ଧୀରେ କର ମୋତେ କାଟୁଛି। ସେ ନାଇଟ୍ କାଢ଼ି ଦେଲା, କେବଳ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥାଏ। ଡିବିରି ବତୀ ଲିଭିଯାଇଥିବାରୁ ଘର ପୁରା ଅନ୍ଧାର। ମୁଁ ତା ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁସିଲି , ସେ ଉତ୍ତେଜନା ରେ ମୋ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ତି ଆଡକୁ ଭିଡୁଥାଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ବିଆ ଉପରେ ଦାବି ହେଉଥାଏ। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁଧରୁ ପେଟ ନାହି କୁ ଚାଟି ଚାଟି ତା ଚଡି ଉପରେ ଓଠକୁ ରଖିଦେଲି। ସେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ତା ଦେହ ଥରିଉଠିଲା।କହିଲା ମୋ ତଣ୍ଟି ଶୁଖିଲା ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ମୋ ଛେପ ପୁରାଇ ତା ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମିଲି। ସେ ବି ମୋ ଜିଭ କୁ ଚାଟୁଥାଏ। ମୁଁ ତା କାନ ପାଖକୁ ଚାଟିଲି କହିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ। ମୁଁ ଆହୁରି ଖୁସି ହୋଇଗଲି। ତା ଚଡିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲି।ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି। ତା ବିଆ ରୁ ଖାଲି ଲାଳୁଆ ଲାଳୁଆ ରସ ଝରୁଥାଏ। ସେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ମୋ ମୁହଁ ରେ ତା ବିଆକୁ ଦାବୁଥାଏ। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ଗଲା।ବୋଧେ ତାର ବାହାରି ଗଲା। ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗଞ୍ଜି ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲି ଏବଂ ପୁଣି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଲଗେଇ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି। ସେ ଚିଲେଇ ବାକୁ ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ତା ପାଟିକୁ ବନ୍ଦକରି ଆଉ ଥରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଦେଲି ଅଧା ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା। ଓ ସେ ଆନନ୍ଦ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିହେବନି। ମୋ ବାଣ୍ଡର ତଳ ଚମଡା ଛିଡିଗଲା ।ଭିତରେ ପୋଡିଲା ପରି ଲାଗିଲା।ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ଧକା ଦେଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା। ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ହଲଉଥାଏ। ତାକୁବି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ମୁଁ ନିର୍ଘାତିଆ ଗେଁହି ଚାଲିଲି। ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ଭିତରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ଝଡିଗଲି। ମୁଁ ସେମିତି ଗେଁହିଁ ଚାଲି ଥାଏ। ମୋର ବାହାରିବା ବେଳ ଆସିଗଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରୁ କାଢ଼ି ଆଣି ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବିର୍ଯ୍ୟକୁ ତା ଦେହ ରେ ଢାଳିଦେଲି। ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଖଟରେ ଶୋଇଲୁ ।ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁମ ନା କଣ ସେ କହିଲା ମୋ ନାମ ରଶ୍ମୀତା, ତୁମ ଭାଉଜ ( ପୁତୁରାର ମା ) ଙ୍କର ମାମୁଁ ଝିଅ ଭଉଣୀ। ଏଇ ପାଖ କଲେଜରେ +2 ପଢୁଛି। ତୁମକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲି। ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲ। ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋର ସର୍ବୋସ୍ବ ଦେଇ ଦେଲି। ମୋତେ କେବେ ଭୁଲି ଯିବନି। ଏମିତି କଥା ଭିତରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲଉ ଥାଏ ଓ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ। ପୁଣି ଦୁହେଁ ହିଟ୍ ହୋଇଗଲୁ। ଏଥର ମୁଁ ତାକୁ ଉପରକୁ ଆସି ମୋତେ ଗେଁହି ବାକୁ କହିଲି। ସେ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡି ଉଠା ପକା କରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଗଲା ଯେମିତି ପୁରା ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଖିଲାଡି ପରି। ପୁରା ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଏମିତି ଚାଲିଲା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଝଡିଗଲୁ। ସେଇ ରାତିରେ ଆମେ ପୁଣି ଦୁଇ ଥର ସେକ୍ସ କଲୁ । ସେତେ ବେଳକୁ ଭୋର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।ମୁଁ ଥକ୍କା ରେ ଶୋଇପଡିଲି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sex kahaniodia sex story bhaujabada dudhaodia giha gapax storys in teluguwww hindi six story combhauja comtelugu dex storiesbia banda combhauja.comwww hindi sex kathatelugu sex stories alltelugusex stores comtelugusex storyeshot sex story in odiaodia dudhasex story in odishahindi sex katha comtelugu s storiesodisha biaodia sex story with imagesex store teluguବାଣ୍ଡbhauja .combhauja. comodia bhauj comhot odia storywww telugu sex storeis comtelugu sex stories 2018latest telugu family sex storiestelugu sex book storiestelugu sexual storieswww telugusex storesbhauja bia comwww telugu new sex kathalu comodia sex story khudiஅக்காவை மிரட்டிodia language sex storyodiya sex story neworiya banda bia gapaodia sex storeysabina1818telugu hot sex stories newodia giha phototelugu sex stories.comtelugu. sex storiessex gapa in odiaodia sex story netbhaujaall telugu sex storiesnew sex kathalu telugunew telugu sex storysex story odia newtelugu ses storiesodia hot gapatelugu letest sex storessex storyes in teluguodia giha gapaodiasexstorywelcome to odia sex storyall telugu sex storieswww odiabia inodia sex gopabhauja saha sexବାଣ୍ଡodia maa pua sex storytelugu sex storeodia gihagehi gapatelugu lo sex storestelugu six storiessexy odiya storysex gapa in odiaodia bou sex storyodia bia banda photooriya sex storybia banda gapaodia sex kabitaoriyasex storyodia adult storywelcome to odia sex storykotha telugu sex storiestelugu six storiessex storis in telugusexy story odiaବିଆ ଗପtelugusex stories comeodia font sex storieswww thelugu sex stories comtelugu sex storicetelugu sexual storiesbhauja com odiatelugu seex storiesodia sex store combhauja saha sexodia bia kahaniodia banda bia kahaniodia bia banda com