radha o jhuna nku genhile kaka

ରାଧା ଓ ଝୁନା ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲେ କକା – Radha O Jhuna Nku Genhile Kaka

ମୋ ନାଁ ରାଧା।ମୋତେ ଅଠର ବର୍ଷ।ମୁଁ  ପ୍ଲସ ଟୁ ପଢୁଛି। ମୋତେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ବେଳୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲି।ମୋ ସାଂଗ  ଝୁନୁ ସବୁ ଜାଣି ଥିଲା। ପୁଅ ପିଲାଂକ ସୁନା କୁ ବାଣ୍ଡ  ଓ ଝିଅଂକ  ସୁନାକୁ ବିଆ କୁହାଯାଏ ବୋଲି ତା ଠାରୁ ଜାଣି ଥିଲି।  ବାଣ୍ଡ  ଟେଂଗେଇ ଠିଆ ହୋଇ ବିଆ ଭିତରେ ପଶେ।ତାକୁ ଗେଁହିବା କୁହାଯାଏ। ଝୁନା ତା ମାମା ଓ ପାପାଂକ ଗିହାଁଗେହିଁ ବହୁତ ଥର ଦେଖିଛି। ସିଏ  ପିଲା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଶୁଏ।ରାତିରେ ତା ପାପା ତା ମାମାଂକ ବିଆକୁ ଚାଟନ୍ତି।ଝୁନାର ମାମା ତା ପାପାଂକ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଇସ୍ କ୍ରୀମ୍  ଭଳିଆ ଚୋଷନ୍ତି।  ତାପରେ ଝୁନାର ମାମା ତା ପାପାଂକ  ଉପରକୁ ଉଠି  ପାପାଂକ ବାଣ୍ଡ ଧରି ବିଆଭିତରେ ଗଳେଇ  ଉଠବସ ହୁଅନ୍ତି।ଝୁନା  ଶୋଇ ଶୋଇ ସବୁ ଦେଖେ। ତାପରେ ତା ପାପା ତା ମାମାଂକୁ ଚିତ୍ କରି ଶୋଇଦେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆଭିତରେ ଗଳେଇ ,ଦୁଧକୁ ଖାଆନ୍ତି ,ଗାଲକୁ ଚୁଚୁମି ଗିହଁନ୍ତି।ତା ମାମା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକି କୁହନ୍ତି  ହଁ ଚୋଦ ,ମୋ ରାଜା  ତୁମେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଲ ଓଃ ଆଃ କି ମଜା ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି କି ଚୁଚୁମି ଖାଅ।ତୁମ ଗିହଁଣା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି।କିଛି ସମୟ କରାକରି ପରେ ତା ପାପା କୁହନ୍ତି  ଓଃ ଆଃ ଓଃଓଃ ମୋ ବିଜ ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା। ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ମୋର ବାହାରିଲା ।କିଛି କ୍ଷଣ ଆଉ ହଲଚଲ ନ ହୋଇ ସେହିଭଳି ଶୋଇରହି ଖାଲି ଚୁମା ଚୁମି କରନ୍ତି।

ତାପରେ ଉଠି ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆକୁ ପୋଛା ପୋଛି କରନ୍ତି। ମୁଁ  ଝୁନାର କଥା ଶୁଣି ଝୁନାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ପକାଏ,ତା  ଚଢି ଉପରେ ବିଆକୁ ସାଉଁଳି ତା ଗାଲ, ଓଠରେ ଚୁମା ଦିଏ।ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳେ ଓ ମୋ ବିଆଭିତରେ ତା ଆଂଗୁଳି ପୁରେଇ  ଭିତର ବାହାର କରେ। ଝୁନା ଓ ମୁଁ ଏହି ଭଳି ପୁଅଙ୍କର ବାଣ୍ଡ କଥା ଭାବି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଉ।ଏହି ପରି କିଛି ଦିନ ପରେ ଝୁନା ମୋତେ କହିଲା ,ରାଧାଲୋ ଗତ କାଲି ମୋତେ ମୋ କକା ଗେଁହିଲେ।ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି କଲେ ମୋତେ ଟିକିଏ କହ। ସେ କହିଲା,ମୋ କକା ବି ଟେକ୍ ପଢୁଛନ୍ତି।ପୁରା ହେଣ୍ଡସମ ଚେହେରା।ହିରୋ ଫିଗର। ତାଙକୁ ଯେଉଁ ଝିଅ ଦେଖିବ ଲୋଭ କରିବ।ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହଁଣା ଖାଇବାକୁ ମନ ହେବ।,ମୁଁ କାଲି କକାଂକ  ବାଇକ୍ ରେ ବସି  ବିଗବଜାର ଯାଉଥିଲି।ଦୁଇପଟକୁ ଗୋଡ଼ ଦେଇ ବସିଥିଲି।ଫଳରେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇ ଟି ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥିଲା।ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋ ଦୁଧକୁ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପୁଥିଲି।ପଛ ଆଡୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଥାଏ।

ସେ କହିଲେ ସେହି ପରି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧର ତୁ ଆଉ ପଡ଼ିବୁନି।ମୁଁ କହିଲି ,ହଁ କକା ମୁଁ ତୁମକୁ ଜାବୁଡିକି ଧରିଛି।ତୁମେ ଗାଡ଼ି ଚଲାଅ। ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଡାହାଣ ହାତକୁ ତାଙ୍କ କୋଳ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି।ମୋ ହାତ ଠିକ୍ ତାଙ୍କ ଟେଂଗ ଇ  ଥିବା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡିଲା। ସେ କିଛି ନଜାଣିଲା ପରି ଗାଡ଼ି ଚଲାଉଥାନ୍ତି।ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରିଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଣ୍ଟ  ଉପରେ ଚିପିଲି। ମୋ କ ଅଁଳିଆ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲି ବା ଆରମ୍ଭ କଲା।କକା କହିଲେ ,ଝୁନା ଏ କଣ ହେଉଛି।ମୁଁ ହାତ କାଢ଼ି ଆଣିଲି।କକା କହିଲେ ,କଣ ଝୁନା ରାଗିଲୁକ? ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ।ମୋ ଗେହ୍ଲୀ ଝିଆରୀ ରାଗିଗଲା।ହେଉ ହେଉ ମୁଁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ।ତୋତେ ଯଦି ଭଲ ଲାଗୁଛି ତୁ ମୋ ନୁନୁକୁ ଧର। ମୋ ପେଣ୍ଟ ପକେଟରେ ତୋ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ନୁନୁକୁ ଧରି ବସ।କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ।ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗାଡ଼ି ଚଲାଉଛି।ଏହାକହି କକା ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ପକେଟରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ।ପକେଟରେ ଗୋଟିଏ କଣା ଥିଲା । ସେହି କଣା ବାଟେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ପକେଟ ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲା।ମୁଁ ବାଣ୍ଡଟା ଧରି ପକେଇ ଆଉଁସିଲି।ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ଆଗୁଂଳି ଟିପ ମାରିଲି।ବାଣ୍ଡରୁ ଲାଳ ବାହାରି ମୋ ଟିପ ରେ ଲାଗିଲା।ମୁଁ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ଟିକେ ଛୋଡି ଅଗ  ଫାଙ୍କରେ ଟିପ ମାରିଲି। ମୋ ଦୁଧକୁ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପି ,ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି।ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।

ତା’ ପରେ ବିଗବଜାର ହୋଇଗଲା।କକା କହିଲେ, ଝୁନା ଏବେ ତୋ ହାତ କାଢେ।ଚାଲ କିଣାକିଣି କରି ଆଇ ଜି ପାର୍କ ଯିବା।ସେଇଠି ଟିକିଏ ବସି ଗୁପ୍ ଚୁପ୍ ଖାଇବା।ମୁଁ କହିଲି ,ହଁ କକା ଚାଲ। ସେ ମୋତେ ଜିନ୍ସ ପେଣ୍ଟ ଓ ଟପ୍ କିଣି ଦେଲେ।କହିଲେ ଆଉ କଣ ନେବୁ କହ।ମେଚିଂ ସେଣ୍ଟର ପାଖରେ ମୁଁ ଠିଆହୋଇ ଗଲି।ସେ ହସିଲେ।ମୁଁ ସେଠାରୁ  ବ୍ରା ଓ ପେଣ୍ଟି କିଣିଲି।ସେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଦେଲେ। ମୁଁ ମନଧ୍ୟାନ ଦେଇ ତା କ ଥା ଶୁଣୁଥାଏ। ତାପରେ ସେମାନେ ଆଇଜି ପାର୍କ ଗଲେ। ଝୁନା କହିଲା କକା ମୁଁ  ଗୁପ୍ ଚୁପ୍ ଖାଇବି।କକା ଗେଟ ପାଖରେ ଥିବା ଦୋକାନ ରୁ ଗୁପ୍ ଚୁପ୍ ଖାଇବା ପାଇଁ ଝୁନାକୁ କହିଲେ।ଖାଇସାରି ଝୁନା ଓ ତା କକା ପାର୍କ ଭିତରକୁ ଗଲେ।ସଂଧ୍ୟା ହୋଇ ଆସୁଥିଲା। ଝୁନା ଚାଲ ସେହି ବୁଦା ମୂଳେ ବସି କଥା ହବା।ଝୁନା ମୋତେ କହିଲା କକା ବସିଲେ ,ମୁଁ ବି ବସିଲି। କକା ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଲେ। ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଗୋଟିଏ ପୁଅର ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ କାଢିଲା।

 ତାପରେ ସେ ଝିଅଟି ତା ସାଥିର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁମା ଦେଲା।ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଶୋଇଗଲି।ସେ ମୋ ଛାତି ରେ ହାତ ମାରିଲେ।ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋଫ୍ରକ ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଚିପଲେ।ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ନଖରେ ସଲସଲ କଲେ।ମୋର କୈଣସିପୁଅ ଠାରୁ ଦୁଧ ଚିପା ଖାଇବାପ୍ରଥମ।ମୁଁ ମୋବାଇଲ ଦେଖି ଓ କକାଂକ ଠାରୁ ଦୁଧଚିପା ଖାଇ ମୋ ଦେହ ଝିମଝିମ ହୋଇ ଗଲା।ମୁଁ ଆଗପଛ କିଛି ନଭାବି ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି।କକା  ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ହାତ ମୋ ତଳିପେଟ ଆଡକୁ ନେଇମୋଚଢି ଭିତରେ ମୋବିଆ ଉପରେ ଥିବା ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳକୁ ଆଉଁସିଲେ।ତାପରେ ମୋ ସେଣ୍ଟିରେ ଆଗୁଂଳି ମାରିଲେ।ମୋ ବିଆଭିତରୁ ପାଣି ବାହାରି ପୁରା ଓଦା।କକା କହିଲେ କିଲୋ ଝୁନା ଏଠି କଣ ଏତେ ଓଦା।ମୁତି ପକେଇଲୁକି?ମୁଁ କିଛି ନକହି ବାଣ୍ଡ କୁଜୋରରେ ଆଇସକ୍ରିମ ଖାଇଲାପରି ଚୁଚୁମି ଲି।କକା ଓଃଓଃ ଆଃ ଆଃ କହି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ,ମୋ ବିଆଭିତରେ ଆଗଂଳି ପୁରେଇ ଖେଂଚିଲେ।ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା।

ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବୀଜ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇ ଗଲା।ସେ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଝୁନାଲୋ ମୋର ବାହାରିବ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମିଲି।ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକାରୀ ମାରି ସବୁ ବୀଜ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପଶିଗଲା।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ପରିଷ୍କାର କରି ଦେଲି।ତାପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନରମ ହୋଇ ଗଲା।ସେ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଚେନ ଦେଇଦେଲେ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଉଠି ପଡି ଠିଆ ହେଲି।କକା ମୋତେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ,ଝୁନା ତୁ ତ ବଢିଆ ଚୁଚୁମୁଛୁ। ମୋ ମନ ଖୁସି କରି ଦେଲୁ। ଘରକୁ ଚାଲେ ତୋ ଦୁଧ ଓ ବିଆ ଖାଇ ତୋତେ ମଜା ଦେବି। ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତୋ ରୁମକୁ ଯିବି।କବାଟ ଆଉଜି ରଖିଥିବୁ। ମୁଁ କହିଲି ,ମାତ୍ର ସାତଟା ବାଜିଛି ,ଆଠଟା ହେଉ ଯିବା ।ମୋତେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ  ଦେଖାଅ। କକା ମୋବାଇଲରେ ମୋତେ ଦେଖାଇଲେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଓ ଦୁଇଟି ଝିଅ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉଛନ୍ତି।ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହୋଇଗଲା।ତାପରେ ଆମେ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲୁ।ରାତିରେ ଝୁନା କୁ ତା କକା କେମିତି ଗେଁହିଁଲେ ମୁଁ ଆରଥରକୁ କହିବି।ତା ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇ ସିଲୁ ମଧ୍ୟ ଝୁନାକୁ କରେ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ କାହା କାହା ଠାରୁ ଗିହଣା ଖାଇଛି,ଓ ମୋ ବିଆ ଚଟେଇଛି ପର ଗପରେ ଜଣାଇବି।ଆଜି ଏତିକି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugusex stroesodiasexstoriesupdated telugu sex storiestelugusex stores comtelugu sex kadhalu neworiya new sex storynew sex kathaluwww.telugusex storesxex storyodia gehiba gapahot sex story in odiahandi sax storysex stories in telugu newବାଣ୍ଡଓଡିଆ ସେକ୍ସodia khudi sex storyodia bou biaodia family sex storynew hindi sex kathabhai bhauni sexsex story odia languageodia bia gapa 2010sexstory in telugutelugu sex stories letesttelugu new sex stories pdfodia sex gapagiha gehitelugusex kathaluupdated telugu sex storiesodia hot sex storytelugu all sex storieswww telugusex storesodia sex story netlatest telugu sex stories in teluguodia sex blogakka telugu kathalutelugu new sex stores comodia bia gapa 2010odia bhauja storyodia bou biatelugusex stotiestelugu sexy stories in teluguodia desi bia imagetelugu sec storystelugu sex new storiesnew telugu sex stories in telugu scriptwww telugu latest sex stories comodiasexstorygiha gapaodia re jouna kathabhai bhauni sex storywww sex stories in telugu comsex story oriyawww.bhauja.comodia bhai bhauni sex storytelugusex stories in teluguodia sex story in odia languagesexx storysex stores.combia banda ladheitelugu sex stories telugubhauja odia sex storytelugu sex stories in newodia toki biaodia latest sex storytellugu sex storiesakkavai karpalitha thambibhauja .comodia desi bia imagetelugu telugu sex storiesodia story sexodia x storybhauja bia comtelugu sex stories.nettelugu sex stories latest