ରାଜନୀତିର ରାଜ ରାସ୍ତାରେ ଭେଟି ଦେଇଦେଲି ଏଇ ଦେହ ଟା – Rajaneetira Raja Rastare Bheti Deideli Ei Deha Ta

ଓଡ଼ିଆ ଯୌନ କାହାଣୀ, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ, ବାଣ୍ଡ ବିଆ ର ଗପ, ଓଡ଼ିଆ ନାରୀର ଦୁଧ ବିଆ କଥା, ଗୋରୀ ର ଦୁଧ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା, ଓଡ଼ିଆ କାମ ସାହିତ୍ୟ, ଓଡ଼ିଆ କାମସୁତ୍ର, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ ସୁନିତା ଭାଉଜ

ଭାଉଜ ର ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଭଲପାଇବା ଦେଇ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର କାହାଣୀ କୁ, ମୁଁ ରାନୀ, ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ ରଙ୍ଗ ବହୁତ ଗୋରା ୩୪-୩୦-୩୬ ର ଦେହକୁ ସବୁ ପୁରୁଷର ଲୋଭ ନୀଚୀତ ହେବ ଜେବ ପାଖରେ ପାଇବେ ଥରେ ହବାକୁ ନିଶ୍ଚେ ମାନେ କରିବେ | ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଟିକେ ବଡ ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ନଜର ମୋ ଆଗ ଆଉ ପଛ ଦୁଇଟା ଉପରେ ପଡେ ଆଉ ବାହାନା ନେଇ ଦିଅର ମାନେ ତା ମୋ ପଛରୁ ଆସି ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ବଜେଇ ଦିଅନ୍ତି ଉପରେ ଉପରେ | ମୁଁ ବିବାହିତା, ମୋ ବାହାଘର ୬ ବର୍ଷ ହେଲାଣି | ରାଜ ଆଉ ମୁଁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲୁ | କଲେଜ ରେ ପ୍ରେମ ହେଲା ଆଉ ଆମେ ବିବାହର ନିଷ୍ପତି ନେଇଗଲୁ | ସେ ଏବେ ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ରାଜନେତା | କଲେଜରେ ସେ ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ହେଇଥିଲେ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଟାଣ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲି ଆଉ ବାହାଘର ପରେ ଆମକୁ ଗୋଟେ ମଉକା ମିଳିଗଲା ଯଉଁଥିପାଇଁ ଆମ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଗଲା ଆଉ ସେ କୁଜି ଯୁବ ନେତାରୁ ଏମ.ଏଲ.ଏ ହେଇପାରିଲେ |

ଆମ ପ୍ରେମ ବିବାହ ଯୋଗୁଁ ଆମକୁ କିଛି ଦିନ ବାହାରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ ଆମକୁ ଡାକି ନେଇ ଘରେ ରଖିଲେ ସାଙ୍ଗକୁ ଆମର ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ ହେଲା | ବିବାହ ରିସେପସନ ରାତିରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିସିଲି | ସମସ୍ତେ ରାଜ ଙ୍କ ତାରିଫ କରୁଥିଲେ | ଆଉ ମୋ ସୁନ୍ଦରତା କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ୍ୟ ତାରିଫ କରୁଥିଲେ, ସେ ଭିତରେ କିଛି କୁଜି ନେତା ମଧ୍ୟ୍ୟ ଥିଲେ ଆଉ ଏଠିକାର ସବୁଠୁ ଟାଣୁଆ ନେତା ଅଭି ବାବୁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଆସିଥିଲେ ଆମ ରିସେପସନ କୁ | ସେ ଆମ ସହ ଫୋଟୋ ନେଲେ ଆଉ ମୋ ସହ ଗୋଟେ ଫୋଟୋ ନେଲେ ଯାଉଥିରେ ମୁ ଆଉ ସେ | ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଭାଉଜ ତମେ ଭାରି ସୁନ୍ଦର, ଆମ ରାଜ ର ଭାଗ୍ୟ ତ ଚମକୀଲା, ଦେଖା ଏଥର ସେ ଏମ.ଏଲ.ଏ ହବ | ତମ ପରି ସୁନ୍ଦରୀ ଯାହାକୁ ମିଳିବ ସବୁ କିଛି ସମ୍ଭବ | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଖାଲି ହସି ଦେଉଥିଲି ଆଉ କିଛି ମୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ନଥିଲି | ଆଗରୁ ରାଜ ସହ ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ ବି ବାସନ ରାତି ଥିଲା ଆମର ନିଆରା | ରାଜ ଙ୍କ ପରିବାର ବହୁତ ଧନୀ ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସାଜସଯ ଆଡମ୍ବର ମଧ୍ୟ୍ୟ ଅଧିକ | ରାତି ସାରା କରି କରି ମୋର ହୋସ ଉଡେଇଦେଉଥିଲେ | ମୋ ବିଆ ରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା ଯେ ମୁ ଆଉ ସକାଳୁ ଉଠି ଅଂଟା ସିଧା କଲା ବେଳକୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ଚାଲିବ ତ ଛାଡ | ହେଲେ ନିଆୟମ ଅନୁଯାଇ ସବୁ କାମ ମୋତେ କରିବାକୁ ପଡିଲା | ସତରେ ସେ ରାତିରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏତେ ମଜା କଲୁ ଯେ ରାତି ସାରା ଲଙ୍ଗଳା ଲଙ୍ଗୁଳୀ ହେଇ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ଗରମ ଖେଳ ଖେଲିଚାଲିଥିଲୁ |

ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ୬ ମାସ ଜୀବନ ବିତେଇବା ପରେ ଦିନେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଖୁସି ହେଇ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ- ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗୋଟେ ପାର୍ଟି କୁ ଯିବାକୁ ହେବ, ପାର୍ଟି ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନର | ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ଘରକୁ ଆମେ ଗଲୁ ସେଠି ତାଙ୍କର ଖାଲି ରାଜନେତା ମାନେ ଥିଲେ ଆଉ କିଛି ନେତ୍ରୀ | ରାଜ ମୋତେ କିଛି ନୂଆ ନେତା ନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ କରେଇଦେଲେ ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଁହରୁ ମୋ ସୁନ୍ଦରତା କୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା ଅନେକ ମିଳିଲା | ମୋତେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶି ଭଲ ଲାଗିଲା ହେଲେ ଟିକେ ସମୟ ଭିତରେ ବିଅର ପାର୍ଟି ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା | ରାଜ ଦୁଇ ଗ୍ଲାସ ଆଣିଲେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଦେଲେ ଆଉ ସେ ନିଜେ ପିଇଲେ | ଏମିତି ପିଆ ପି ଭିତରେ ସେଠିକି ଆସିଥିବା ନେତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଉମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସେମାନେ ଜଣେ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଅଂଟାରେ ହାତ ରଖି ଆଉ ହାତରେ ମଦ ଗ୍ଲାସ ଧରି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମସ୍ତି ଚଲିଥାଏ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି କଞ୍ଚା ଟୋକି ବି ସେଥିକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ସମସ୍ତେ ଯେମିତି ଏମାନଙ୍କ ସେବାରେ ଲାଗିଗଲେ | ରାଜ ବହୁତ ପେକ ନେଇଯାଇଥିଲେ, ନିଶାରେ ଟଳ ଟଳ ମୋ ସଂଗେ ନାଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅଭି ବାବୁ ଆସିଗଲେ ଆଉ ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟି କୁ ଆସିଥିବାରୁ | ରାଜ ତା ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ ତାଙ୍କ ପାଦ ବି ତଳେ ଲାଗୁନଥିଲା, ମୋର ମାତ୍ର ୩ ପେକ ହେଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରେ ଥିଲି | ଅଭି ବାବୁ କଥା ଚଳରେ କହିଲେ ଭାଉଜ ଆସୁନ ଆମ ସହ ତୁକେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କର ସେଠୁ ରାଜ ଖୁସି ହେଇ କହିଲେ ସାର କରନ୍ତୁ ନା | ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟି ଆପଣ ଯାହା ସହ ଚାହିଁବେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବେ ମୁଁ କଣ ଆପଣଙ୍କୁ କେବେ ମନ କରି ପାରିବି | ସେଠୁ ସେ ଆଉ ପେକ ମଦ ଆଣିବାକୁ ଗଲେ | ଅଭି ବାବୁ ମୋ ଅଂଟାରେ ହାତ ରଖିଲେ ଆଉ ହାତ କୁ ହାତ ଧରି କିଛି ସମୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ ମୋ ସହ ସେ ମୁଂହ ଦେହ ସବୁ ଆଡେ ଖାଲି ଅନାଉ ଥାନ୍ତି | ମୁଁ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ଗୋଟେ ହଟ ଆଉ ସେକ୍ସି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲି ଯାଉଥିରେ ମୋର ଡିପ କ୍ଲିଭେଜ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଆଉ ଅଭି ବାବୁ ଡିପ କ୍ଲିଭେଜ ରୁ ନଜର ହଟାଉ ନଥିଲେ ମୋତେ ଭାରି ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ସେ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ପିଠିକୁ ହାତଦେଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଯାକିନେଲେ ଯାଉଥିରେ ମୋର ଦୁଧ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇଗଲା ମୋ ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଡରରେ ଯେତେବେଳେ ଏପାଖ ସେପାଖ ଚାହିଁଲି ସମସ୍ତେ ମସ୍ତିରେ ମଜଗୁର ଆଉ ରାଜ ମଧ୍ୟ୍ୟ କାଉ ଗୋଟେ ଟୋକି ସହ ଲୀଳା ଚଳେଇଚନ୍ତି | ମୋତେ ରାଗ ଲାଗିଲା ହେଲେ ସେତେବେଳେ ଅଭି ବାବୁ ମୋ କ୍ଲିଭେଜ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ଆଉ ଠିକ ସମୟ କୁ କରେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଯିବାକୁ ଥିଲା ସୁଯୋଗ ପାଇ ଅଭି ବାବୁ ମୋ ଦୁଧ କୁ ହାତରେ ଭଲରେ ରଗଡ଼ିଲେ | ମୁଁ କିଛି କହି ପାରୁନଥାଏ ଯଦି ପାଟି କରେ ମୋର ଇଯତ ଯିବ | ସେ ଲୋକ ତା ଏତେ ହାରାମି ଯେ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ହାତ ଗଳେଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲା ଆଉ ପଛରୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତା ବାଣ୍ଡ ବାରମ୍ବାର ବାଜିଲା ଭଳି ମୋତେ ଅନୁଭବ ହେଲା ଆଉ ସେ କଣାରେ ଫୁସ ଫୁସ କରି କହିଲା ତେବେ ଏଥର ରାଜ ଟା ଏମ.ଏଲ.ଏ ହେଲା ବୋଲି ଜାଣ | ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରିଲିନି ଆଉ ସେତବେଳକୁ ମଧ୍ୟ୍ୟ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା | ଅଭି ବାବୁ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବହୁ ରୁ ଝଟ କି ଅଲଗା କରିଦେଲେ | ମୁଁ ମୋ ଲୁଗା ସଜାଡି ଚାରି ଆଡେ ଅନେଇଲି ଆଉ ମୋ ଚାଟି ବହୁତ ଜୋର କମ୍ପୁ ଥାଏ | ରାଜ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ଆସିଲା ଆଉ ପାର୍ଟି ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଅସିଗଲୁ ଘରକୁ, କାହିଁକି ନା, ତା ପରେ ଯାହା ହବାକୁ ଥିଲା ମୁଁ ଏ ଚିଲ ଶାଗୁଣା ଙ୍କ କବଳ ରୁ ବଂଚି ପାରିନଥାନ୍ତି | ରାତିରେ ସବୁ ନିଶା ଭୋଳରେ ଟୋକି ମାନଙ୍କୁ ଗେହିଁବାର ପ୍ଲାନ କରିଥିଲେ | ଏମିତି ପ୍ରାୟ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟି ମାନଙ୍କରେ ହୁଏ, ରାଜ ଜାଣିଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ନେଇ ଆସିଲେ | ସେ ଦିନ ରାତିରେ ଆସିକି ମୋତେ ରାତିରେ ଦୁଇ ଥର ଗେହିଁଲେ | ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ମୋ ଦୁଧ ଚୁସି ଖାଇଲେ, ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ମନରେ ଅଭି ବାବୁ ଆସିଯାଉଥିଲେ |
ମାସେ ପରେ ଦିନେ ରାଜ ଖୁସି ହେଇ ଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଜାଣିଛ ମୋତେ ଏମ.ଏଲ.ଏ ଟିକେଟ ମିଳିବ | ଏତିକି କହି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ, ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ କଥା, ଆଉ ରାଜଙ୍କୁ କେମିତି ମିଳିଲା ଟିକେଟ ମୋତେ ଆଉ ଅବୁଝା ନଥିଲା | ମୋତେ ଖୁସି ଯେତିକି ଦ୍ୱାରା ବି ସେତିକି ଲାଗୁଥିଲା ଲୋକ ଟା ଯଦି ଟିକେ ଛୁଆଁରେ ଏମ.ଏଲ.ଏ ଟିକେଟ ଦେଇଦେଲା ତେବେ ସେ ଆଉ କଣ ନକରିବାକୁ ଚାହିଁବା ମୋ ସହ |

ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୨ ମାସ ଥିଲା, ରାଜ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଖୁସି ଖବର କହିଲେ | ରାଜ ଙ୍କୁ ଅଭି ବାବୁ ତାଙ୍କ କାର ଦେଇଛନ୍ତି | ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ଭୟ କଲି, ଟିକେଟ ସିନା ଦେଲେ ହେଲେ କାର ହାତରୁ ଦେବା ପଛରେ ତାଙ୍କର ଉଦେଶ୍ୟ କଣ! ମୋ ଭାବନା ନସରୁଣୁ ରାଜ କହିଲେ ଅଭି ବାବୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାର୍ଟି ରଖିଛନ୍ତି | ମୋ ଚାଟି ପାର୍ଟି ନାଁ ଶୁଣି ଧକ ଧକ ବଢିଗଲା | ରାଜ କହିଲେ ସେ ପାର୍ଟି କୁ ଆଉ କେହି ଆସିବେନି, ଖାଲି ଅଭି ବାବୁ ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ | ସେଠୁ ମୋତେ ଉଦେଶ୍ୟ ପୁରା ବୁଝା ପଡିଗଲା |
ମୁଁ ସେଦିନ ପାର୍ଲର ଯାଇ ସଜବାଜ ହେଇଗଲି, ରାତି ୮ ଟା ରେ ଆମେ ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ଘରକୁ ବାହାରିଲୁ | ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ସେଇ ବଡ ହଲ ଟାରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଯାଇ ପହଁଞ୍ଚିଲୁ ଆଉ ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ଯାଇ ବସିଲି | ରାଜ ତାଙ୍କ ଭିତର ରୁମ କୁ ଯାଇ ଆସିଲେ ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ଅଭି ବାବୁ ଆଉ ଗୋଟେ ବଡ ଲୋକ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଥିଲେ | ସମସ୍ତେ ବସିବା ପରେ ମୁଁ ରାଜ ଙ୍କୁ ସେ ଲୋକ କିଏ ବୋଲି ଆଖି ଠାରିଲି ଆଉ ରାଜ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭି ବାବୁ ବୁଝି ପରି କହିଲେ ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଉପର ମହଲରେ ତାର ଭାରି ହାତ ଟା ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଅଛି ରାଜ ର ଟିକେଟ ପାଇବାରେ | ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ରାଜ କୁ ପଠେଇଲେ ମଦ ଆଣିବାକୁ | ଅଭି ବାବୁ ଏବେ ଆସି ମୋ ପାଖେ ବସିଲେ | କହିଲେ ଜାଣିଛ ରାନୀ ଏଇ ସାଙ୍ଗ ଯୋଗୁଁ ତମ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଟା ମିଳିଗଲା | ଆଉ ଆମ ପାର୍ଟି ର ଟିକେଟ ମିଳିଲା ମନେ ଜାଣ ଜିତିବା ପକା ଆଉ ଏବେ ତମ ସ୍ୱାମୀ ଏମେ.ଏଲ.ଏ ହେଇଯିବ | କଥା କହି କହି ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେଲେ ଆଉ ରାଜ ଆସିବା ଜାଣି ଟିକେ ବୁଲି ପଡିଲେ ହେଲେ ସେ ସେମିତି ମୋତେ ଲାଗିକି ବସିଥିଲେ | ଅଭି ତାଙ୍କ ଫ୍ରିଜ ରୁ ତିନି ବୋତଲ ନେଇ ଆସିଲେ | ଅଭି ବାବୁ କହିଲେ ଆରେ ତମେ ରାନୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ବିଅର ଆଣିଲନି ଯେ | ରାଜ କହିଲେ ପାଇଲିନି | ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ନିଜେ ଉଠିଲେ ଆଉ କହିଲେ ରାନୀ ଆସ ଯାଇକି ଆଣିବା | ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠିକି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଗଲି | ତାଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘର ଫ୍ରିଜ ପାଖକୁ ଯାଇ ଅଭି ବାବୁ କହିଲେ ରାନୀ ଫ୍ରିଜ ଖୋଲିକି ଦେଖ, ସେଠୁ ମୁଁ ଫ୍ରିଜ ଖୋଲିଲି ଆଉ ତଳ ଥାକରେ ଦୁଇ ବୋତଲ ବିଅର ଥିଲା | ମୋ ଲୁଗା କାନି ସେତେବେଳେ ଖସିଗଲା ଆଉ ବିଅର ଧରି ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ଦୁଧ କସ ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ଜାକି ହେଇ ଦୁଧ ଦି ଟା ଯେମିତି ଫାଟି ପଡିଲା ଭଳି ବାହରିକି ଥାଏ, ଅଭି ବାବୁ ଟିକେ ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ କାନି ଘୋଡେଇ ଦେଲି | ମୋ ମୁଂହ ସେମିତି ତଳକୁ ଥାଏ ଆଉ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ପରି ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି | ତିନି ଗ୍ଲାସ ରେ ମଦ ଆଉ ମୋ ଗ୍ଲାସ ରେ ବିଅର ଢାଳି ପିଇବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ସାଙ୍ଗକୁ ବିରିୟାନୀ ଆଉ କିଛି ମଟନ କରି | ମୋତେ ବିରିୟାନୀ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ | ସମସ୍ତେ ମଦ ପିଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ ଅଭି ବାବୁ ରାଜ ଙ୍କ ଗ୍ଲାସ ରେ ବେଶୀ ବେଶୀ ମଦ ଢାଳୁଥାନ୍ତି ଆଉ କମ କୋଲଡ୍ରିଙ୍କସ | ରାଜ ଙ୍କର ୫ ପେକ ହେଇଗଲାଣି ମୁଁ ମାତ୍ର ୨ ପେକ ବିଅର ପିଇ ଥାଏ ଆଉ ହୋସ ରେ ଥାଏ | ୭ ପେକ ରେ ରାଜ ଙ୍କୁ ବହୁତ ନିଶା ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ସେ ହୋସ ରେ ନଥାନ୍ତି | ସେତିକି ବେଳେ ଅଭି ବାବୁ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଘସିଲେ ମୋତେ ଅଡୁଆ ଲାଗିଲା ତ ମୁଁ ଉଠିପଡିଲି | ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ଭିଡ଼ିଲେ ଆଉ କହିଲେ କଣ ରାନୀ, ତମେ ଏତିକିରେ ଉଠି ପଡିଲା ଆଉ ଟିକେ ପିଅ | ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଟିକେ ରାଗିକି ଅନେଇଲି ଆଉ ସେ କହିଲେ କଣ କିଛି ବୁଝିପାରୁନା ଯେ, ଦେଖ ଦୁନିଆର ନୀତି କିଛି ପାଇବାକୁ ହେଲେ କିଛି ଦେବାକୁ ହବ | ଆଉ ତମ ସ୍ୱାମୀ ଏମ.ଏଲ.ଏ ଆଉ ବୋଲି ତମେ କଣ ଚାଁହୁନା ! ମୁଁ କଣ ଚାଁହୁଛି ଖାଲି ତମର ଟିକେ ସହଯୋଗ ବାସ ଦେଖ କେମିତି ଆମେ ରାଜ କୁ ଜିତେଇ ଦଉଚୁ | ରାଜ ଏତେ ନିଶା ରେ ଥାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କଣ ଏ କଥା ଶୁଣୁ ଥିଲା କି ନାଇଁ କେଜାଣି | ନିଦ ଆସିଯାଇଥିଲା ତାଙ୍କୁ ଏତେ ନିଶାରେ ସେ ବି ମାନେ ରଖିନଥିବେ କାହା ସହ ଆସିଛନ୍ତି ଆଉ କଉଠି ଅଛନ୍ତି |

କଥା ଟା ଶୁଣିକି ବାସ୍ତବିକ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ବସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ୍ୟ ହେଲି, ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡାକିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆରେ ସେଠି କଣ ବସିଛୁ ଆସ ରାନୀ ପାଖେ ବସ | ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଆସି ମୋ ଆର ପାଖେ ବସିଗଲେ | ଦୁଇ ପଟେ ଦୁଇ ଜଣ ପରା ପୁରୁଷ ମୋ ଦେହଟାକୁ ସଗୁଣ ପରି ଖୁମ୍ପି ଖାଇବାକୁ ଅନେଇଥାନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ମୋତେ ଏ ତ୍ୟାଗ ଟା ଦେବାକୁ ହେବ ନିଶ୍ଚିତ, ଯେବେ ମନ କୁ ବୁଝିଦେଲି ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ଆଉ ରାଜ ଙ୍କ ଭିତରେ ମୋତେ ଆଉ କିଛି ଫରକ ଲାଗିଲାନି ହେଲେ ଏତେ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସହ ହବାର ଡର ମୋ ଚାଟି ଦୁଲୁକେଇ ଦଉଥିଲା | ଡର ରେ ଚାଟି ଏତେ ଠାରୁ ଥିଲା ଯେ ଅଭି ବାବୁ ଉପରୁ ଲୁଗା ଖସେଇ ଦେବା ପରେ ମୋ ଦୁଧ ବ୍ଲାଉଜ ସହ ଖାଲି ଉଠୁଥିଲା ଆଉ ପଡୁଥିଲା ହଁ କେହିବି ଟୋକା ଦେଖିଲେ ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ମନ କରିବା ମୋ ଦୁଧ ମୋତେ ନିଜକୁ ବି କାମୁକ କରିଦିଏ | ମୁଁ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କେବେ କରିନି ହେଲେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ରୂପ ର ଅନେକ ଥର ଚିପିଛି ସେ ବି ମୋର ଚି଼ପେ ମୋତେ ବଡ ଦୁଧ ଭଲ ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ଆଜି ସେଇ ସାଇଜ |

ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ପ୍ରଥମେ ହାତ ଗଳେଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲେ ଆଉ ପୁଣି ବ୍ଲାଉଜ ରୁ ଭିଡି ଉପରକୁ କାଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ହେଲେ ଏତେ ଟାଇଟ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ଦୁଧ ପହ୍ନା ବାହାରକୁ ବାହାରି ପାରୁନଥିଲା ଆଉ ମୋତେ କଷ୍ଟ ହେଲା | ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପିଠି ପଛରୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ମୋ ବ୍ରା ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦଳି ପକେଇଲେ | ବ୍ରା ର ହୁକ ଖୋଲି ମୋ ଚାଟି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ଲାଜରେ ମରିଯାଉଥାଏ | ମୋ ଦୁଧ ବଡ ହେଲେ ବି ଓହଳି ନଥାଏ | ସେମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ପହ୍ନା କୁ ଧରି ଦଳୁଥାନ୍ତି ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷୁଥାନ୍ତି | ମୋଟେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ଅଭି ବାବୁ ଠିଆ କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଅଣ୍ଟାରୁ ଶାଢ଼ୀ କୁ ଭିଡି ଖୋଲି ପକେଇଲେ ମୁଁ ଖାଲି ଛାୟାରେ ଥାଏ ଆଉ ଭିତରେ ଚଡି | ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତ ସଂଗେ ସଂଗେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ପକେଇଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ୭ ଇଞ୍ଚ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ସୁଆଁଳିଲେ | ଅଭି ବାବୁ ମୋ ଛାୟା କୁ ଫିଟେଇ ଚଡି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଖୋଲିଦେଲେ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗୁଳୀ ହେଇଗଲି ମୋ ଭିତରେ ଖାଲି ଡର ହେଲେ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏଇ ତ୍ୟାଗ ମୋତେ କରିବାକୁ ପଡିବ |
ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ଡେଣା ଭିଡି ନେଇ ସୋଫାରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଉପରେ ସୋଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚୁଷିଲେ | ଦୁଧ ଉପରେ ଦୁଇଟା ହାତ ପାପୁଲି ରଖି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଯୋଖି ଦେଲେ | ତ ପରେ କଣ ମନ ହେଲା କେଜାଣି ବୋଧେ ମୋ ଚିକଣ ବିଆ ରେ ବୁଢା ର ମନ ଲାଗିଗଲା ଆଉ ସେ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇବ ଚଡି ଆଗ ମୋ ବିଆ କୁ ହାତରେ ମେଲେଇଲା ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଫାଡ଼ିଲା | ସେଠୁ ସେ ତ ମୁଂହ ନେଇ ମୋ ବିଆରେ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲା ଚୁଷିଲେ ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ଟିକେ ଭିତର ବାହାର କଲା | ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରେ ମାଡି ରହି ତ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ଗଳେଇଦେଲା | ବୁଢା ସିନା ହେଲେ ବାଣ୍ଡ କଣ ବୁଢା ହୁଏ | ମୋ ବିଆରେ ଗଳେଇ ଏମିତି ପେଲିଲା ଯେ ମୋ ପାଟି ରୁ uhhhhhhhhhhh… ଅଆହଃହଃ… ର ଚିତ୍କାର ବାହାରି ପଡୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡି ବିଦାରି ପକାଉଥିଲି | ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଠାଇଁ ଠାଇଁ କରି ଚାରା ପାଞ୍ଚ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା ମୋତେ କଷ୍ଟ ହେଲା ମୁଁ ଅଦା ଛଡା ହେଲି ଆଉ ସେ ମନ ଭାରି ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା | ବୁଢା ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲାରେ ତାର ବାହାରିଗଲା ଆଉ ସେ ମୋ ପେଟରେ ତାର ରସ ନିଗାଡ଼ି ଦେଲା | ମୁଁ ଡରିଗଲି ଆଉ ତାପରେ ଅଭି ବାବୁ ଙ୍କୁ କଣ୍ଡମ ପିନ୍ଧି କରିବାକୁ ନେହୁରା ହେଲି ହେଲେ ସେ ଶୁଣିଲେନି ମୋ ବିଆରେ ସେ ପୁଣି ବିନା କଣ୍ଡମ ରେ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ଦେଲେ | ଦେହ ଥର ଥର ହଉଥିଲା ବୁଢା ଯାକ ଏତେ ଝଟକା ମାରି ମାରି ଗେଂହୁଥିଲେ ତ ସହ ଯାଉ ମଝିଆର ମଝିରେ ମୋତେ ବାଡେଇ ମୋ ଦୁଧ କାମୁଡି ଚୁଷୁଥିଲେ ସେଥିରେ ମୋତେ ମଜା ତ ଆସୁଥିଲା ଆହୁରି ରାଗ ବି ଲାଗୁଥିଲା | ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ରାଣ୍ଡି ବାଣୀ ଗଲି ମୁଁ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ମୋ ବିଆ ରସ କୁ ଦୁଇଟା ଯାକ ସଫା କଲେ | ସେଠୁ ରାତି ୧୨ ହବ ମୋତେ ସେମାନେ ଗେଁହି ସାରି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ପକେଇଥିଲେ | ମୁଁ ହଳିଆରେ ରେଖିଲାଗିଯାଇଥିଲା ହେଲେ ଟିକେ ଛାଇ ନିଦ ପରେ ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ି ପୁଣି ସଜବାଜ ହେଇଗଲି | ରାଜ ଙ୍କ ହୋସ ନଥାଏ | ଅଭି ବାବୁ କହିଲେ ଆଉ ଆଜି ରାତିଟା ଆହୁରି ତେବେ ଜମିବ ହେଲେ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଙ୍କ ଘରେ ରହି ଏତେ ରାତି ବାହାରେ ରହିଲେ ସେମାନେ କଣ କହିବେ ତେଣୁ ମୁଁ ମନ କଲି ଆଉ କହିଲି ଯେତିକି ମଜା ନବ କଥା ତ ନେଲେ ଏବେ ରାଜ କୁ ଘରେ ଚଡି ଦିଅନ୍ତୁ | ସେଠୁ ଅଭି ବାବୁ ଡ୍ରାଇଭି କରି ଆମକୁ ନେଇ ଘର ଆଗେ ଛାଡିଲେ | ରାଜ ତଳି ତଳି ଚାଲୁଥାନ୍ତି | ଅଭି ବାବୁ କର ଭିତରେ ମୋତେ କିସ କଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଟିକେ ଚିପି ଦେଇ କହିଲେ ଦେଖ ଏଥର ତମ ସ୍ୱାମୀ ନିଶ୍ଚେ ଏମେ.ଏଲ. ଏଲ ହେବେ |

— ଶେଷ—
ଭାଉଜ.କମ (BHAUJA.COM)
ଲେଖକ: ରାନୀ

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex story oriyaବାଣ୍ଡvadina pukulo maridiodia bia banda storytelugu sex stories comtelugu sex stories net inwww sax story combhai bhauni odia sex storybhauja .comtelugu sxe storieswww telugu x stories comodia sex story maanew sexx storyodia giha gapasexhindi storywww telugu new sex kathalu comodia dudhatelugu sex stories onlyodia giha gehi gapatelugu sex stories downloadswww telugusex storesxex storytelugu aex storiestelugusex storyodia bhauja biasex story odia languageoriya language sex storyବାଣ୍ଡsx storiwww sex storys in teluguhot story in odiatelugusex stroiesrecent telugu sex storiesdesi odia storythelugu sex stories comwww telugu new sex storys comsexstory. comodia old sex storyodia giha gehi gapaବାଣ୍ଡtelugusex storis comଓଡିଆ ସେକ୍ସtelugu sex booksସେକ୍ସtelugu s storiessali biaodia hindi sex storyodia sex story with phototelugu hot sex stories newodia jouna kahanitelugusex stories in telugu fontnew telugu sex storys comsex stories latest telugutelugu sex sex storiessexstory in teluguodia desi storynew odia sexy storywww latest telugu sex stories comtelugu sex kataodia gehiba gapalatest real telugu sex storiessex stories intelugubhauja. comtelugu sec storystelugu sex kadhasex stories telugu downloadsex gapatelugu sex kathaliodia jhia biabhauja kutelugusex storisex storis in telugutelugu sex stories onlineodia sex story odia languagetelugu sex storicesex stories in telugu languageodia giha gapasunita ki chudai ki kahanitelugusex storiesnew odia sex gapasexe storyବାଣ୍ଡtelugu sex stories in telugu lipitelugu sex stories in telugu scriptsex store teluguoriya sexy storytelugu sex stories kathaluବାଣ୍ଡtelugusex stotiesorissa sex storysex story in odishaollywood sexwww telugu sex stories netoriya banda bia gapatelugu sex stohot odia desi sex storiessexy story odiaஅண்ணன் தங்கை செக்ஸ்bhauja .com