ରାଣୀ ଭାଉଜ ରାଜୁ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ – Rani 1spbhotel.ru Raju Tharu Ginha Khaile

ସେକ୍ସ୍ ପ୍ରିୟ ଭାଇ ଆଉ ଭଉଣୀ ମାନେ | ଆପଣ ମାନେ ମୋ ରାଣୀ ଭାଉଜ କେମିତି ମୋଠୁ ଚୋଦା ଖାଇଲେ ପଢି ଥିବେ | ଏବେ ପଢନ୍ତୁ ସେ କେମିତି ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ |
ଦିନ କର କଥା, ଘରେ ଭାଇ ନଥିଲେ ଖାଲି ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଥିଲେ | ଏମିତି ଭାଇ ନଥିଲେ ମୁଁ ହିଁ ଭାଉଜ କୁ ଚୋଦୁଥିଲି, ହେଲେ ଏବେ ଘଟଣା ଟା ଅଲଗା ହେଲା ! ମୁଁ ଯେମିତି ଭାଉଜ ପାଖକୁ ଯାଇଛି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଜିତୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ମାଇଣ୍ଡ୍ କରିବନି ? ମୁଁ କହିଲି କୁହ ଜମା ମାଇଣ୍ଡ୍ କରିବିନି ? କହିଲେ ମୁଁ ଚାହୁଁଚୀ କି ତମ ଆଉ ତୋମ ଭାଇଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଖାଇ ବୋର୍ ହେଲିଣୀ କିଛି ନୁଆ ଚାହୁଁଛି | ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କାହାଠୁ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ୍ କରୁଛ କି ? ସେ କହିଲେ ହଁ | ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ ସେ ? ସେ କହିଲେ କାହାକୁ କହିବନି ପ୍ରୋମିଜ଼ କର , ମୁଁ କଲି | ସେ କହିଲେ ଜଣେ ଏକସ୍ପେରିଏନସ୍ ବାଲା ଅଛି ..ସେ ସେ କାମ ପାଇଁ ବହୁତ୍ ଫେମାସ୍ .| ମୁଁ କହିଲି ତୋମେ ପକ୍କା ରାଣ୍ଡି ହେଇଗଲଣି ? ଆମ ଦୁଇ ଜଣ ସହ କଲା ପରେ ପୁଣି ତୋମେ ଆଉ ଜଣ ସହ କରିବା ପାଇଁ ମନ ବଲେଇଲଣି |
ମୋତେ କହିଲେ ତମେ ସେସବୁ ବୁଝିବନୀ , ଖାଲି ମୋତେ ହେଲ୍ପ୍ କରିବ ନା ନାଇଁ କୁହ | ମୁଁ କହିଲି ତମେ କହିବ ମୁଁ ମନା କରିବି ଏମିତି ହେବ ନା ? କୁହ କଣ ହେଲ୍ପ୍ ? ସେ କହିଲେ ଦେଖ ଆଜି ଭାଇ ନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ଆଜି ସୁବର୍ଣ ସୁଯୋଗ କାମ କରିବା ପାଇଁ | ହଁ ସତ କଥା ହେଲେ କାମ କଣ ଆଉ ସେ ତମକୁ କେମିତି ଗେହିଁବେ ? ସେ କହିଲେ ତମେ ଗୋଟେ କାମ କର , ଆମ ରୁମ୍ କୁ ଆସ ଆଉ ତାକୁ ଫୋନ୍ ଲଗାଓ ଆମେ କଥା ଆଉ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ହେଇ ଯିବା | ମୁଁ କହିଲି କିଏ ସେ ? ସେ କହିଲେ ଆମ ଗାଁ ରେ ରାଜୁ, ରାଜୁ ଯିଏ କି ଗାଁ ରେ ଗୋଟେ ପାନ ଦୋକାନ କରିଛି, ଆଉ ସେ ଗାଁ ରେ ଯାହାର ଏ ସବୁ ଦରକାର୍ ସେ ଦିଏ ? ବହୁତ୍ ମଜା ଦିଏ ସିଏ ସେଇଥୀ ପାଇଁ ସେ ବହୁତ୍ ଫେମାସ୍ | ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୋମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ? ସେ କହିଲେ ପଡିଶା ଘର ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଉ ତାର ନମ୍ବର ଦେଇଛନ୍ତି | ମୁଁ ପଚାରିଲି ସେ ଭାଉଜ ଭି ତାଠୁ ଗିହାଁ ଖାନ୍ତି ? ସେ କହିଲେ ଅନେକ୍ ଥର, ଖାଲି ସେ ଭାଉଜ ନୁହଁ ଅନେକ୍ ଟୋକି ମାଇକିନା ମାନେ ତାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛନ୍ତି .ତାର ପେଲା ରେ ଯାଦୁ ଅଛି | ମୁଁ କହିଲି ବାଃ ..ଭଲ ତମେ ମାଇକିନା ମାନେ ଘରେ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଆଉ ଭିତରେ ରାଣ୍ଡି ପୁରା | ସେ କହିଲେ ଛାଡ ସେ କଥା ଆଉ ତମେ ତାକୁ ଏଇ ନମ୍ବର୍ ରେ ଫୋନ୍ ଲଗାଓ | ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ ନେଲି , ସେ ମନା କଲେ ଆଉ କହିଲେ ତମ ଫୋନ୍ ଲଗାଓ, ମୁଁ ବୁଝି ଗଲିକି ସେ ଧରା ନପଡିବା ପାଇଁ ଏମିତି ପ୍ଲାନ୍ କରୁଛି, ସତରେ ପକ୍କା ରାଣ୍ଡି ଟେ | ଏବେ ମୁଁ ଲଗେଇଲି, ସେ ଉଠେଇଲା ଭାଉଜ ଚଟ୍ କରି ଫୋନ୍ ତାକୁ ମୋଠୁ ନେଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୁଁ ରାଣୀ କହୁଚି ଆଉ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଦେଲେ, ଆଉ କହିଲେ ଆଜି ରାତି ୧୦:୩୦ ରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ, ଆସିଲେ ମିସ୍ କଲ୍ କରିବ ମୋ ଦିଅର ଆସିବ ତମକୁ ଗେଟ୍ ପାଖରୁ ନେବା ଆଣିବା ପାଇଁ |

ଏବେ ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ ପଚାରିଲି ଯେ ଯଦି ଧରା ପଡିଗଲୁ ? ସେ କହିଲେ ଆରେ କିଛି ଗୋଟେ ଉପାୟ ବାହାର କରିବା ସେତେବେଳେ | ଏମିତି ବାପା ବୋଉ ରାତି ୮:୩୦ ବେଳକୁ ଶୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି ତେଣୁ ୧୦:୩୦ ରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେନି | ଏବେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆନ୍ଉଆଣ୍ଟଟେଡ – ୭୨ ପିଲ୍ ନେଇକରି ଆସିବା ପାଇଁ, ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ବିନା କଣ୍ଡୋମ୍ ରେ ? ସେ ହଁ ଭରିଲେ ଆଉ କହିଲେ ସେ ସ୍ପେଶାଲ୍ ତେଣୁ ତାଠୁ ବିନା କଣ୍ଡମ୍ ରେ ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ମଜା ଆଉ କୋଉଠି କାହିଁ? | ମୁଁ ନେଇକରି ଆସିଲି, ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଲି | ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ଗୋଟେ ସର୍ତ ଅଛି ? ସେ କହିଲେ କଣ ସର୍ତ ? ମୁଁ କହିଲି ତମ ମାନଙ୍କର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ମୁଁ ଦେଖିବି, ସେ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ଆମ ରୁମ୍ ଝରକା ଖୋଲା ରଖିବି ଆଉ ତମେ ସେଇପଟେ ଦେଖିବ |
ମୋ ମନ ଖାଲି ସାକ୍ ବାକ୍ ହେଉଥାଏ କେମିତି ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖିବି | ଏବେ ରାତି ହେଲା ଭାଉଜ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ସଜେଇଥଆନ୍ତି , ଗୋଟେ ଗୋଲାପୀ ଶାଢୀ, ମ୍ୟାଚିଂ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ସାୟା ପିନ୍ଧି ଥାନ୍ତି, ଓଠୋରେ ଲିପ୍ଷ୍ଟିକ୍ | ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଶାଳୀ ଏବେ ଘରକୁ ପୁର ରାଣ୍ଡି ଖାନା ବନେଇଦେଲାଣୀ | ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନାଉ ଥାଏ ସେ ଖାଲି ମୁରୁକି ହସୁ ଥାନ୍ତି |
ଏବେ ବାପା ବୋଉ ଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଯାଇ ୯:୦୦ ରେ ଶୋଇଗଲେ | ଠିକ୍ ୧୦:୩୦ ରେ ଫୋନ୍ ବାଜିଲା, ଭାଉଜ କହିଲ୍ ଧିରେ ଧିରେ ଜାଓ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ନେଇ କରି ଆସ, ମୁଁ ଗଲି ଆଉ ଗେଟ୍ ପାଖରୁ ତାକୁ ନେଇକରି ଅସିଲି | ଭାଉଜ ରାଯୁକୁ ଦେଖି ଲମ୍ବା ଓଢୋଣି ପକେଇଥାନ୍ତି, ସତେ ଯେମିତି ନୁଆ କନିଆ ! ପ୍ଲାନ୍ ଅନୁଯାଇ ମୁଁ ବାପା ବୋଉ ରୁମ୍ ବାହାରୁ ଲକ୍ କରିଦେଲି , ଯଦି ଭୁଲରେ ଉଠି ଆସନ୍ତି ତାହେଲେ ଆମେ ସାବଧାନ୍ ହେଇଯିବା | ଏବେ ଭାଉଜ ଆମକୁ କହିଲେ ଚାଲ ଖାଇବା | ଆମେ ଗଲୁ ଡାଇନିଂଗ୍ ରୁମ୍ କୁ ଆଉ ବସିଲୁ, ରାଜୁ କହିଲା କଣ ରାଣୀ ଓଢ଼ଣୀ ଖୋଲା ଲାଜ କଣ କରୁଛ ଆଜି ରାତି ରେ ମୁଁ ପରା ତମ ସ୍ବାମୀ ? ଏବେ ସେ ନିଜେ ଭାଉଜଙ୍କ ଓଢ଼ଣୀ କାଢି ଦେଲେ ..ଏବେ କହିଲେ ଇସ୍ କଣ ଦେଖା ଯାଉଛ ମ ସତେ ଯେମିତି ଅପ୍ସରି ଟିଏ ..ସତେ ତମ ସ୍ବାମୀ ବହୁତ୍ ଭାଗ୍ୟବାନ୍ ..ଯେ ତମ ଭଳିଆ ସ୍ତ୍ରୀ ଟିଏ ପାଇଛନ୍ତି, ଭାଉଜ କହିଲେ ଇସ୍ ରାଜୁ ଭାଇ ତମେ ଭି ନା .ଏବେ ରାଜୁ କହିଲା କଣ ମୋତେ ଭାଇ ବନେଇବା ପାଇଁ ଏଇଠି ଡାକିଥିଲ?, ମୋତେ ଖାଲି ରାଜୁ ବୋଲି ଡାକ | ଭାଉଜ କହିଲେ ହାଉ ଠିକ ଅଛି ଏବେ ଖଇନିଅ | ରାଜୁ କହିଲା ତମେ ଭି ଆମ ସାଥେ ଖାଓ ..ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସି ଖାଓ | ଏବେ ଭାଉଜ ଖାଇବା ପରଶିଲେ ଆଉ ତା ପାଖରେ ବସିଗଲେ | ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ ଖୁଆ ଖାଇ ହେଲେ | ଏବେ ଖାଇବା ଶେସ ହେଲା ଆଉ ମୁହଁ ହାତ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲେ | ଏବେ ରାଜୁ ଭାଉଜକୁ ସିଧା ହାତରେ ଟେକି କରି ତାଙ୍କ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ନେଇଚାଲିଗଲା, ଆଉ ରୁମ୍ ଭିତରୁ ଲକ୍ କରିଦେଲା | ମୁଁ ଭାବିଲି ସତେ ଯେମିତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ, ପୁରା ନିଜର ଭାବି ରୁମ୍ ଭି ଲକ୍ କରିଦେଲା ..ମନେ ମନେ ବହୁତ୍ ରାଗିଗଲୀ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ କଳାପ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଏବେ ଝରକା ପାଖକୁ ଗଲି, ସତରେ ଭାଉଜ ଝରକା ଟିକେ ଫାଙ୍କ ରଖିଥିଲେ | ଏବେ ମୁଁ ଅନେଇଲି .ଏବେ ଭାଉଜ ତଳେ ଶୋଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଖରେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି ଶୋଇଥାଏ ଆଉ ଏମତି କଥା ହେଉଥଆନ୍ତି :`
ରାଜୁ : କଣ ରାଣୀ ତମେ ଅଜି ରାତିରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏତେ ଲାଜ କଣ କରୁଚ୍ଛ ? ମୋ ସହ ଫ୍ରି ରେ ରୁହ ବହୁତ୍ ମଜା ଦେବି |
ଭାଉଜ : ତମ ସହ କେବେ ଏମିତି କରିନି ସେଥିପାଇଁ ଟିକେ .
ରାଜୁ : ଅରେ ଟିକେ ଫିକେ କିଛି ନୁହଁ ଆଜି ଭାବ ମୁଁ ତମ ସ୍ବାମୀ .ଆଉ ସେମିତି ବିହେଭ୍ କର ଦେଖା କେତେ ମଜା ଦେବି |
ଭାଉଜ : ହଉ ରାଜୁ |
ରାଜୁ : ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ ବିଷୟରେ କଣ କଣ କହୁଥିଲେ ?
ଭାଉଜ : ସେ କହିଥିଲେ ତମେ ବହୁତ୍ ମଜା ଦିଅ .ତମର ବହୁତ୍ ତାରିଫ୍ କରନ୍ତି ,କୁହନ୍ତି ପକ୍କା ମର୍ଦ ଟିଏ ମାଇକିନାଙ୍କ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟେଇବାରେ ବହୁତ୍ ପାରଙ୍ଗମ ..ଆହୁରି ଅନେକ୍ କିଛି .
ରାଜୁ : ଆରେ ବାପ୍ ରେ ଏମିତି କହୁଥିଲେ .ସେଇଥିପାଇଁ ତମେ ମୋତେ ଅଜି ଡାକିଲ, କଣ ତମ ସ୍ବାମୀ ଭଲକି ଗିହନ୍ତିନିକୀ ?
ଭାଉଜ : ହଁ ଯେ ହେଲେ ତମଠୁ ଖାଇବାର ଅନେକ୍ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା |
ରାଜୁ : ଅଚ୍ଛା ଠିକ ଅଛି | ତମକୁ ଆଜି ଭରପୁର୍ ଆନନ୍ଦ ଦେବି ଆଜି |
ଏହା କହି ସେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଛାତିରେ ଭିଡି ନେଲା ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଓଠ ରେ ଓଠ ମିଶାଇଲା, ଭାଉଜ ଓଠ ଖୋଲୁନଥାନ୍ତି, କହୁଥଆନ୍ତି ତମେ ପାନ ଖାଇଚ୍ଛ.ରାଜୁ କହିଲା ଏଇଟା ମିଠା ପାନ ଖାସ୍ ତମ ପାଇଁ ମୁଁ ଖାଇଛି ପାଟି ଆଁ କର , ଏବେ ଭାଉଜ ଆଁ କଲେ ଆଉ ଜିଭ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କଲେ .ମୁଁ ସେତେବେଳେ ପୁରା ହଟ୍ ହେଇଯାଇଥିଲି ଆଉ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଉଥାଏ | ଭାଉଜର ଲିପ୍ସ୍ଟିକ୍ ଆଉ ତାର ପାନ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗ ଲାଗି ମୁହଁ ସବୁ ଲାଲ୍ ଲାଲ୍ ହେଇଜାଇଥାଏ |
ଏବେ ରାଜୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଢୀ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲା, ଆଉ କାଢି ଫିଙ୍ଗି ଦେଲା ଏବେ ଭାଉଜ ଖାଲି ଗୋଲାପୀ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ସାୟା ରେ ଥାନ୍ତି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥାଆନ୍ତି .ମନ ହେଉଥିଲା କି ମୁଁ ଭି ସେହି ସଙ୍ଗମ ରେ ସାମିଲ୍ ହେଇଯିବୀ ହେଲେ କବାଟ ବନ୍ଦ ଥାଏ ତେଣୁ ସାହସ କଲିନି | ଖାଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଅନବରତ୍ ହଲେଇ ଚାଲିଥାଏ |
ଭାଉଜ ଉପରକୁ ମୁଁହ କରି ଶୋଇଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଏଭ୍ରେଷ୍ଟ୍ ଶ୍ରୁଂଗ ଭଲିଆ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ ଆଉ ମଝିରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟାର ଫାଙ୍କ ..ଆଃ କି ସେ ଦୃଶ୍ୟ ? ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦେଖି କେହି ଭି ପାଗଳ ହେଇଯିବ ..ଯେତେ ଥର ମୁଁ ଖେଳିଲେ ଭି ଟା ସାଥେ ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦୁଇଗୁଣା ଠିଆ ହେଲାଣି | ସତରେ ସେ ଜଣେ ସେକ୍ସ୍ ର ପରି, କାମିନି | ରାଜୁ ଗୋଟେ ଲୁଂଗୀ ରେ ଥିଲା | ସେ ଏବେ ଭାଉଜ ଉପରକୁ ଚଢି ଗଲା ଆଉ ବେକ ରେ, ଗାଲରେ, ମୁଣ୍ଡ ରେ କିସ୍ ଦେଲା ପୁରା ପାଗଳ ଭଳିଆ ସେ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ..ଭାଉଜ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଉଥଆନ୍ତି..ଆଉ ତାକୁ ଭିଡି ଧରୁଥାଆନ୍ତି | ସେ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଆଡକୁ ଆସିଲା ..ଆଉ ଦୁଧ ମଝି ଫାଙ୍କ ରେ ଚୁମିଲା .ଏବେ ଭାଉଜ ପୁରା ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହୋଇଯାଇଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଖୁସିରେ ସିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ତାକୁ ଛାତିରେ ଭିଡି ଧରୁଥାନ୍ତି .ସେ ଖାଲି ଚୁମା ଦେଉନଥାଏ ଚାଟୁ ଭି ଥାଏ .ଏବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରକୁ ଗୋଜିଆ ଗୋଜିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପରେ ନାକ ଘସିଲା ..ଆଉ ମୁଁହ ପୁରେଇ ଚୁଶିଲା | ଭାଉଜ ଖାଲି ଖୁସିରେ ପାଗଳ ଭଳିଆ ଅବାଜ଼ କରୁଥାନ୍ତି .| ବ୍ଲାଉଜ୍ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଇଥାଏ ..ଭାଉଜ ଖାଲି ତାର ମୁଣ୍ଡ ଆଉଁସୁ ଥାନ୍ତି | ଏବେ ସେ ନାଭି ଆଡକୁ ଗଲା ଆଉ ଚୁମା ଦେଲା ତାପରେ ଚାଟିଲା | ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ଏଇହା ହେଉଛି ରହସ୍ୟ, କଣ ପାଇଁ ସେ ଏତେ ଫେମାସ୍..କଣ ପାଇଁ ସବୁ ଟୋକି ମାଇକିନା ମାନେ ତାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପାଗଳ | ଏବେ ଭାଉଜ ତାର ସାର୍ଟ ଆଉ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ , ଏବେ ସେ ଖାଲି ଏକ ସାର୍ଟ୍ ରେ ଥାଏ , ମୁଁ ବାରୀ ପାରୁଥାଏ କି ତାର ବାଣ୍ଡ କେତେ ବଡ ହେଇଥିବ କାରଣ ଫୁଲି କରିଥାଏ ସେମିତି | ଭାଉଜ ତାର ସେଇ ସାର୍ଟ୍ ଉପରେ ହାତ ମାରୁଥାନ୍ତି |
ଏବେ ଭାଉଜ ରାଜୁକୁ କହିଲେ ଜାନୁ ମୋର ଏହି ଲୁଗା ସବୁ ବାହାର କରି ମୋତେ ଟିକେ ଶାନ୍ତି ଦିଅ , ଆଉ ସହି ହେଉନି ପ୍ଲିଜ଼ | ରାଜୁ କହିଲା ରହରେ ସବୁ କରିବି ..ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ହଅନି.ଦେଖିବି ଆଜି ତୋର ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି .ଏମିତି ଗେହିଁବି ଯେ ତୋ ଚଉଦ ପୁରୁଷ ରେ କେହି ଏମିତି ଗେହି ନଥିବେ |
ଏବେ ସେ ଭାଉଜ ଉପରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ବଟନ୍ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲା, ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ବଟନ୍ ଖୋଲୁଥାଏ ..ଭାଉଜ ପୁରା ଗରମ୍ ହେଇ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମଯା ନେଉଥାନ୍ତି ..ଏବେ ବ୍ଲାଉଜ ଦେହରୁ କାଢିବା ପାଇଁ ସେ ରାଜୁକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ..ଏବେ ସେ ଖାଲି ବ୍ରା ରେ ଥାନ୍ତି ..ସେଇଟା ଭି ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ସେଇ ୩୬ ସାଇଜ଼ ର ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ପଦାକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ | ଏବେ ରାଜୁ ଭାଉଜ ର ସାୟା ଭି ଖୋଲିଦେଲେ | ଏବେ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ଆଗରେ, ହେଲେ ଟିକେ ଭି ସଙ୍କୋଚ କରୁନଥାନ୍ତି ବରଂ ତାକୁ ଅନେଇ ଅନେଇ ସେକ୍ସି ଚାହାଣୀ ଦେଉଥାନ୍ତି ଆଉ ଓଠ କାମୁଡି କାମୁଡି ହେଉଥଆନ୍ତି |
ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦୁଇ ଆଡକୁ ମେଲିକି ପଡ଼ିଥାଏ ସତରେ ଯେମିତି ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଟେ ଶୋଇଛି ଆଉ କାସ୍ଟୋମାର୍ ପାଇଁ ଅନେଇ ରହିଛି ..କିଛି ଫରକ୍ ନାହିଁ ଏଥିରେ କାରଣ ଭାଉଜ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁ | କେତେ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ ଯାଇକି ଶାନ୍ତି ହେବେ ଜଣା ନାହିଁ! ହଁ କଣ ଦେହ ଘୋରୀ ହୋଇ ଯାଉଛି ମଜା ନିଅନ୍ତୁ ନୁଆ ନୁଆ ପୁରୁଷ ଠାରୁ |
ଏବେ ଭାଉଜ ରାଜୁର ଷାର୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ତାର ସେଇ ୮ ଇନ୍ଚ୍ ବାଣ୍ଡ ପଦାକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ..ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଛିଡା ହୋଇ ନଥାଏ ହେଲେ ଭି ବାରି ହେଉଥାଏ କେଡେ ବଡ ! ଭାଉଜ ତାର ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ଆଉ ରହି ପାରିଲେନି ସଂଗେ ସଂଗେ ମୁଁହରେ ପୁରେଇନେଲେ ଆଉ ଚୁଶିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଏଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଁହ ଭିତରକୁ ଯାଉନଥାଏ , ଅଧା ପଶେଇ ଭାଉଜ ବାହାର କରିଦେଉଥାନ୍ତି..ଏବେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଛିଡା ହୋଇଗଲା .ଇସ୍ କେଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଟେ ..ଭାଉଜ ତାକୁ ଦେଖି ରାଯୁକୁ ଅନେଇ ହସିଦେଲେ .ଆଉ କହିଲେ କଣ ତମର ଏଡେ ବଡ ? ରାଜୁ କହିଲା ବଡ ନହେଲେ ତମ ମାନଙ୍କ ଭଳି ଗିହାଁଳି ମାଇକିନାଙ୍କୁ କେମିତି ସମ୍ଭାଳିବି? ଭାଉଜ କହିଲେ ଏତେ ବଡ ମୁଁ ନେଇପାରିବିନୀ ଭିତରେ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେବ ..ମୋତେ ବହୁତ୍ ଡର ଲାଗୁଛି | ରାଜୁ କହିଲା ତୁ କଣ ତୋ ମା ଯିଏ ନେବ ସବୁ ଡର ଫର ବାହାର କରିଦେବି ଟିକେ ରହିଯା ଘୋଡାଗେହୀ ମାଇକିନା ଆଜି ଦେଖ୍ କଣ କରୁଛି ତୋ ସହ, ଶାଳି କେତେ ମାଇକିନାକୁ ମୁଁ ଜବଦ କରିଛି ମୁଁ ମୋର ଏଇ ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ରେ , କେତେକୁ ମା ବନେଇଛି ମୁଁ ..ଡରୁଛୁ କଣ ବେ |
ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ ତମେ ଗୋଟେ ଘୋଡା ଗିହାଁ .ପ୍ଲୀଜ଼ ଯାହା କର ହେଲେ ଆସ୍ତେ କରି .ଆଜି ଏ ଯୌବନ କୁ ତମ ଅଗରେ ସମର୍ପଣ କରିଦେଲି , ହଁ ରେ ରହିଯା ତୁହି କହିବୁ ଯୋର୍ ରେ କର |

ଏବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ବାଳ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୁଁହକୁ ନେଇ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗେଇଲା ଆଉ ଚୁଶିବାକୁ କହିଲା ବାଳ ଧରି ଉପର ତଳ କଲା ଏତେ ଯୋର୍ ରେ ଭିତରକୁ ପଶାଉଥାଏ କି ଭାଉଜ ବାନ୍ତି କରିବା ଭଳି ଲାଗୁଥାଏ .ହେଲେ ସେ ଛାଡୁ ନଥାଏ |ଏବେ ସେ ଭାଉଜ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚୁଶିଲା ଆଉ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଦବେଇଲା ସତେ ଯେମିତି ଅଟା ଦଳୁଛି .ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଃ କଟୁଛି ପ୍ଲୀଜ଼ ଆସ୍ତେ .ରାଜୁ କହିଲା କଣ ମଜ଼ା ଲାଗୁନି ? ହଁ ରେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି ହେଲେ ଟିକେ ଆସ୍ତେ କରନା ପ୍ଲୀଜ଼ .ମଜା ଲାଗୁଛି ଯଦି ଏତେ ଛଇ କଣ ପାଇଁ ଦେଖେଇହେଉଛୁ ? ତୋତେ ଦେଖି ଲାଗୁଛି କି ତୁ ଅନେକ୍ ଟୋକାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛୁ ..ଦୁଧ ଗୁଡା ପୁରା ଓହୋଲଳି ଗଲାଣି .ବିଆ ଭି ଢିଲା ଲାଗୁଛି | ହେଲେବି ତୁ ଗୋଟେ ମସ୍ତ୍ ମାଇକିନା .. ଆଜି ମଜ଼ା ଆସିଯିବ ତୋତେ ଗେହିଁକରି ! କେତେ ଛଇ ଦେଖେଇଲେ ଭି ତୋତେ ଆଜି ମୁଁ ଛାଡୁନି ମୁଁ ..ତୋ ବିଆ ରେ ମୁଁ ଆଜି ମୋ ରସ ଢାଳିଲା ପରେ ଯାଇ ମୋ ମନ ଶାନ୍ତି ହେବ ..ରହିଯା ଟିକେ ଖାଲି .କହିବୁ ଯଦି ଆଜି ତୋତେ ଆଜି ମୋ ପିଲାର ମା ବନେଇଦେବି | ଇସ୍ କେଡେ ଅଲାଯୁକ ତମେ ! ତୁ କଣ କମ୍ .ଅଧା ରାତିରେ ବାହାର ଟୋକାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ମନ .!
ଛାଡନା ପ୍ଲୀଜ଼ ସେକଥା ତମେ ଆରମ୍ଭ କର ମୋତେ କେମିତିକା କେମିତିକା ଲାଗୁଛି..
ରାଜୁ :ଅଚ୍ଛା ? ତାହେଲେ ମାଇକିନା ଗିହାଁ ପାଇଁ ସକବାକ ହେଲାଣି ..ଭଲ କଥା.ହଉ କୋଉ ପୋଜ଼ ଦରକାର ତୋତେ କହ ରାଣ୍ଡି .?
ରାଣୀ : ଆରେ ଯେଉଁ ପୋଜ଼ ରେ ଦିଅ ମୋତେ ମଜା ଲାଗିଲେ ଗଲା ..
ରାଜୁ: କଣ ବିନା କଣ୍ଡମ୍ ରେ ?
ରାଣୀ : ହଁ
ରାଜୁ :କଣ ମୋ ପିଲାର ମା ହେବୁ ନା କଣ ବେ ?
ରାଣୀ : ହଁ
ରାଜୁ : ସତେ ?
ରାଣୀ : ନାଇମ ମଜା କରୁଛି ..ପିଲ୍ ରଖିଚୀ ଖାଇଦେବୀ କିଛି ହେବନି ..
ରାଜୁ:ଅରେ ତୁ ତ ପୁରା ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଅଛୁ ..ତୋତେ ଗେହୀ ଅଜି ବହୁତ୍ ମଜା ଆସିବ
ଏବେ ରାଜୁ ଭାଉଜ ଅଣ୍ଟା ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଲା ଆଉ ଭାଉଜ ଗୋଡ ଫାଡି କରି ବାଣ୍ଡ ନେଇ ବିଆ ରେ ଯୋଖିଲେ ..ଏବେ ଭାଉଜ ଚିତ୍କାର କଲେ .ଆହଃ .ଆଉ ରାଯୁକୁ ହାତରେ କୁଣ୍ଢାଇ ରଖିଲେ .ରାଜୁ ପେଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କଲା .ଭାଉଜ ପାଗଲ ଭଳିଆ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି .କଣ ସବୁ କହିଯାଉଥାନ୍ତି. ମୋ ରାଜୁ ମୋ ରାଜା ଆଃ ..ଇଃ .ଆଇ ଲଭ୍ ଇଉ ..ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ.ଦୁଇ ଗୋଡ ରେ ରାଜୁର ଦୁଇ ଗୋଡ ଛନ୍ଦି ରଖିଥାନ୍ତି | ଏହା ଶୁଣି ରାଜୁ ଆହୁରି ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ଯାଉଥାଏ ଆଉ ସ୍ପିଡ୍ ବଢ଼ାଇଲା |
ଭାଉଜ ରାଜୁର ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ବୁଲାଇ ବୁଲାଇ ହେଉଥଆନ୍ତି ଆଉ ଅନେକ କିଛି କହିଯାଉଥାନ୍ତି |

ଆଃ ରାଜୁ ମୋ ଧନ ମୋ ସୁନା ଦେ ଆହୁରି ଯୋରରେ ଆଃ ମା ..ଦେ ମୋତେ ଆଜୀ ରାଣ୍ଡି ବନେଇଦେ .ଆଜି ମୋତେ ତୋ ପିଲାର ମା ବନେଇଦେ .ଆଃ ..
ହଁ ରେ ଆଜି ତୋତେ ମୁଁ ମୋ ପିଲାର ମା ବନେଇଦେବି ରେ ରହି ଯା ଟିକେ ..କେତେ ଗିହାଁ ଖାଇଚୁ ତୁ ଆଜି ଜାଏ .ସବୁଠୁ ବେଶୀ ଗେହିଁବୀ ତୋତେ ..ତୋ ବିଆରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି ଆଜି ମୁଁ ଦେଖିବି ..ତୋତେ କଣ ତୋ ମା କୁ ଭି ଆଜି ଛାଡିବିନୀ .ଆଃ .ଓଃ .. ଶାଳୀ ଘୋଡାଗେହିଁ ରାଣ୍ଡି ବହୁତ୍ ବିଆ ରେ କୁଣ୍ଡାଇ ହେଉଥିଲା ନା ନେ ଏବେ .. ବିଆରେ ଆଜି ଏତେ ପାଣି ଛାଡିବି ଆଜି କି ତୋ ମାଇଚିଆ ଘଇତା ଗୋଟେ ମାସରେ ଭି ଦେଇନଥିବ |
ହଁ ମୋ ରାଜା ଆଃ ଦେ ସବୁ ରସ ଆଜି ଦେ ଛାଡିଦେ ମୋ ବିଆରେ ଆଜି ମୁଁ ତୋ ପିଲାର ମା ହେବି ..ମୋ ଆଜୁ ଆଇ ଲଭ୍ ଇଉ .ଓଃ ଇଃ ..ଆଃ .
ଏମିତି ଚାଲିଲା ପ୍ରାୟ ୨୦/୨୫ ମିନିଟ୍ .ରୁମ୍ ରେ ଖାଲି ସିତ୍କାର ରେ କମ୍ପି ଉଠୁଥାଏ .ମୁଁ ଏତେ ଗରମ୍ ହେଇଯାଇଥିଲି କି କିଛିଭି କରିପକେଇବି ହେଲେ ଟିକେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ କରି ରହିଲି | ଭାଉଜ ଖାଲି ଆଁ କରି ରାଜୁ ମୁହଁକୁ ଅନେଇରହିଥାନ୍ତି ..
ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲେ ଆଣ୍ଠେଇବାକୁ , ଭାଉଜ କରିଲେ ଏବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ପଛ ପଟେ ବାଣ୍ଡ ଯୋଖିଲେ ଆଉ ଆଗକୁ ଝୁଂକି କରି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ପେଲା ଆରମ୍ଭ କଲେ , ଏଇ ପୋଜ୍ ରେ କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା , ଏବେ ପୁଣି ନରମାଲ୍ ପୋଜ୍ କୁ ଆସିଲେ ଆଉ ଏବେ ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇଲେ, ଏତେ ଯୋର୍ ରେ କରୁଥାନ୍ତି କି ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଆଜି ଫାଟି ଯିବ ହେଲେ ଭାଉଜ ମଜା ନେଉଥାଆନ୍ତି .ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଅୱାଜ୍ କଲେ ଆଉ ଦୁହିଁଙ୍କର ବାହାରି ଗଲା, ରାଜୁ ସବୁ ରସ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଅରେ ଛାଡିଲା .କିଛି ସମୟ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଶାନ୍ତ ଭାବେ ପଡି ରହିଲେ , ଭାଉଜ ରାଯୁକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଛନ୍ଦି ରଖିଥାନ୍ତି ..କିଛି ସମୟ ପରେ ରାଜୁ ଉଠିଲା ଆଉ ପୋଛା ପୋଛି କରି ଲୁଂଗୀ ପିନ୍ଧିଲା ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲା ମୁଁ ଯାଉଛି ..ଭାଉଜ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପଡିଥାନ୍ତି .ରାଯୁକୁ କହିଲେ ଜାନୁ ଆଉ ଟିକେ ରହିଜାଅ ନା ଆଉ ଥରେ କରିବା | ରାଜୁ ପୁଣି ଥରେ ୧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁଲା | ରାତି ୫ ପରେ ରାଜୁ ଚାଲିଗଲା |
ସକାଳେ ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଚାଲିବାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି..ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି କି ଏତେ ଯୋର୍ ରେ ଚୋଦା ଖାଇଚନ୍ତି କି ଦେହରେ ବଳ ନାହିଁ | ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ଏମିତି ଚାଲୁଛ ? ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ କଣ କାଲି ରାତିରେ ଦେଖିନ ଆମ ଲିଳା ? ମୁଁ କହିଲି ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିଥିବ ନୁହଁ ? ସେ କହିଲେ ହଁ ରେ ବହୁତ୍ ପୁଣି କେବେ ସମୟ ମିଳିଲେ ନିହାତି କରିବା | ମୁଁ କହିଲି ତମେ କଣ ସତରେ ରାଜୁର ପିଲା ରେ ମା ହେବ ? ସେ କହିଲେ ଭେକ୍ ବୋକା ମୁଁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ପିଲ୍ ଖାଇ ସାରିଲିନୀ ..ସେଇଟା ରାତିର କଥା |
ଏମିତି ଭାବେ ଭାଉଜ ରାଜୁ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ |
ପ୍ରକାଶକ: ଭାଉଜ.କମ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


www telugusex story combia storybhauni gihabhauja saha sexodia bia gapasex story in odiyatelugu. sex storiesodia sex story bhaujatelugu esx storiesodiabianettelugu swx storieswww sex story combedha gapaodia bedha bedhei gapaodia bhauj comtelugusex story'stelgu sex stores comodia nua sex storyoriya jhia ra bia photoodia gehiba gapawww telugu sex stroes comodia giha gehi gapasex stories latest teluguodia desi bia imagetelugusex storeyswww telugu sex book combia banda storytelugu font sexodia jouna galpaodia sex storiesodia bedha storyreal life telugu sex storiestelugu sx kathalutelugu sex stories inବିଆ photowww bedhei bhauja comsasu biawww.sex stores.comnew sex odia storytelugu latest new sex storiestelugu sex sotrehot odia sex storytelugu sex storetelugu sex sex storieslatest telugu sex storyodia bia storyodiasrxtelugu sex stories in telugu scripttellugu sex storiessex stories telugu combia kahanitelugu sex sotriesodia hindi sex storybhauni gihabada bada dudhalatest telugusex storiesodia giha gapaodia hindi sex storywww telugusex stores comwww srx story comtelugusex booksnew sex story odiaభర్తల మార్పిడిodia gehiba gapaodiya sexy storyଓଡିଆ ସେକ୍ସodia story sexodia sex story pdftelugusex storiedodia sex story with phototelugu sex stories in newodia desi sex storyxex story