Sanga Ra Bhauni Ku Ta Ghare Gehili 300

ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ କୁ ତା ଘରେ ଗେହିଲି – Sanga Ra Bhauni Ku Ta Ghare Gehili

ଏହି ଲେଖାଟି ମୋର ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ। ମୁଁ ତାକୁ ପିଲାବେଳୁ ଜଣେ, ଯେତେ ବେଳେ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି। ମୁଁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଖେଳେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ଆମେ ସ୍କୁଲ ସରି କଲେଜ ଗଲୁ।ସେ ମୋଠୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ସାନ। ତେଣୁ ସେ ସ୍କୁଲ ରେ ରହିଗଲା। ମୁଁ କଟକ ପଳେଇ ଆସିଲି+୨ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ। କଟକ ରେ ବହୁତ ବାଳୁଙ୍ଗା ସାଙ୍ଗ ମିଳିଲେ। ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବହୁତ୍ କଥା ହେଉ। ବିପି ଦେଖୁ ଆଉ ବହୁତ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଉ। ଛୁଟିରେ ଯେତେ ବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିଲି, ମୋର ଖାଲି ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା। କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖେ। ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଉଭୁରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ। ଏମିତି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପକେଇଲା। ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ। ଯେତେ ବେଳେ ବିପି ଦେଖେ ତା କୁ ମନରେ ମନରେ ଗେହୁ ଥାଏ। ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି କି ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା। ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ସେ ତା ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିଲା। ଏହି ସବୁ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି। ସବୁବେଳେ ଗୀତା (ମୋ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ର ନାଆ) କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଓ ଥିଲି। ସେ ଏବେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଉ ମୁଁ+୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷରେ।ତେଣୁ ବହୁତ୍ ପଢା ପ୍ରେସର୍ ଥାଏ। ଥରେ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ। ମୁଁ ଅନୁ ସେ ତାଙ୍କ ଛତ ଉପରେ ବସି ପଢ଼ୁଥିଲି। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି। ତା ଦୁଧ ଭଲ ସାଇଜ଼ ର ହେଇଗଲାଣି। ସେ ଚୁନୁରି ଖୋଲି ଦେଇ ବସିଥିଲା। ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚିପୁଥିଲି। ସେ ଯେତବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିବ ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ନିଏ। ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତେଣୁ ବହୁତ କଥା ହେଉ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଳେ ବେଳେ ପଢାଏ। ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଗୀତା କୁ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି। ଭାବୁଥିଲି ଆକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି। ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ହସିଦେଇ ପଚାରିଲା, କଣ ଭାବୁଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଷୟରେ। ସେ କହିଲା ଆଛା, କଣ ଭାବୁଛୁ କହ। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତୁ କେତେ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି। ଏବେ ଦଶମ, ତା ପରେ କଲେଜ ଆଉ ତା ପରେ ତୁ ବାହା ହେଇ ମତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବୁ। ସେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ମତେ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁନି। ମୁଁ ଏତେ ଜଲଦି ବାହା ହେବିନି। ମୋ ପ୍ଲାନ୍ କାମ କରିଗଲା। ମୁଁ ଖାଲି ଚାହୁଥିଲି ତା ସହିତ ବାହା ହେବା କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ। ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁ କେବେ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସେ କହିଲା ପଢିବି ତା ପରେ ଚାକିରି କରିବି, ତା ପରେ ବାହା ହେବି। ମୁଁ କହିଲି ଚାକିରି କରୁ କରୁ ତ ଆହୁରି ୧୦ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ, ଏତେ ଦିନ କଣ ରହି ପାରିବୁ। ସେ କହିଲା ରହିପରିବୁ ମନେ। ମୁଁ କହିଲି,ଆରେ ବୋକି, ବାହା ହେଲା ପରେ ଜେଉ ମଜା ଅଛି, ତୁ ଜାଣିନୁ କି। ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି, ଏ ସବୁ ତ ଜନିଥିବୁ। ତୋ ସାଙ୍ଗ ମାମିନା ତ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି କହିଲି। ସେ ଟିକେ ସମୟ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା। ସେ କହିଲା, ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ, ମାମିନା ବିଷୟରେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାମିନା ର ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାମିନା କୁ କିସ କରିବାର ମୁଁ ଦେଖିଛି ପାର୍କ ରେ। ବାସ୍, ଏମିତି ଗୀତା ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁହଁ ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ମାମିନା ଏ ସବୁ କରେ। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କାହାକୁ କହିବନି ନ ହେଲେ ମାମିନା କୁ ତା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ସ୍କୁଲ୍ ଛାଡି ବେନି। ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହ କଣ ହେଲା।ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁଁହ କରି କହିଲା, ମାମିନା ତା ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗ ରେ ସେକ୍ସ ବି କରିଛି। ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି, ଆଛା ତୁ କେବେ କରିନୁ।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ନା, ଡର ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ତ ଵାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ। ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଆଉସିଲି, କହିଲି ତୋର କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି। ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲା, କିଏ ଆସି ଯିବ। ତା ପରେ କହିଲା, ସତ କହିବି ଭାଇ, ଆଜି କାଲି ବେଳେ ବେଳେ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲେ ଆମେ କରିବା। ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା କିଏ ଆସିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି କେହି ନ ଆସିବେ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଡର ଲାଗୁଚି, ପରେ କରିବା। ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ତ କିସ୍ ଦେ।ସେ କବାଟ ଆଡେ ଦେଖିଲା, କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ଗାଲରେ କୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା। କି କୋମଳ ଓଠ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଗଲା।ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ମୁହ ତଳକୁ କରିଦେଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଧରି ଆଉଷିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ। ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ମୋ କୋଳରେ ବସିବା ପାଇଁ। ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ପଡ଼ିଲା। ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା। ମୁଁ ତା ତା ପରେ ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ହଠାତ୍ ଲାଇଟ୍ ପଲେଇ ଆସିଲା। ସେ ଡ୍ଡେଇଙ୍କି ମୋ କୋଳରୁ ଖସିଯାଇ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲା। ମୋ ମନ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା।ସେ ହସିଦେଲା। କହିଲା, ତୁ ବହୁତ୍ ଅଭଦ୍ର। ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି, ତୋର ସେଇଟା ଧରି ପକେଇଲି ବୋଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଟିକେ ଦେଖୋଉନୁ। ସେ କହିଲା ନା କିଏ ଆସିଯିବେ। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏକା ସମୟରେ ଟୋକି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବ। ମୁଁ କହିଲି, ଗୀତା ତୋର ସେଇଟା ବହୁତ ନରମ। ସେ କହିଲା ସେଇଟା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦିଇଟା।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ତୁ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଟୋକା। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ଏମିତି କହୁଚୁ ଯେମିତି ତତେ ଭଲଲାଗିଲା ନାହିଁ। ସେ ହସି ଦେଲା। ପୁଣି କହିଲି ଟିକେ ଖୋଲିକି ଦେଖା, ତୋ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି। ତାକୁ ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଏ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି। ସେକହିଲା, ତୁ ଏ ସବୁ କରିଛୁ ଆଗରୁ। ମୁଁ କହିଲି ନା, କିନ୍ତୁ ମୁଭି ରେ ଦେଖିଛି। ସେ କହିଲା, ମତେ ଦେଖିବାକୁ ହେଉଛି। ମୁଁ ତ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଦେଖେ। ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆର ଥର ମୁଁ DVD ନେଇକି ଆସିବି, ଆମେ କେତେବେଳେ ଏକା ଏକା ଦେଖିବା। ସେ ହସି ମୁଣ୍ଡହଲେଇଲା। ସେ ଆମେ ଆଉ କିଛି କରି ପାଇଲୁ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବଳେ ମୁଁ ଏକା ପାଏ, ମାଡିବସି କିସ୍ କରେ, ସେ ବି ତାର ସବୁ ଦେଖେଇ ଦିଏ। ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳେ, ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ବିଆ କୁ ଧରି ଦଳେ। ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦିଏ। ବେଳେ ବେଳେ ତା ଚଡି ରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉସେ। ତାକୁ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ହଲେଇ ଦିଏ। କେତେ ଥର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲେ ସେ ତା ଡ୍ରେସ୍ ରେ ପୋଛି ଦିଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ଅଥୟ ଦେଉଥିଲା ତା ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ। ଥରେ ଛାତରେ ଆମେ ଏକା ଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତାପରେ ମୋ ହାତ ତା ଚଡ଼ି ରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ତା ପରେ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇଲି। ସେ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି, ତା ବିଆ କୁ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି। ସେମିତି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ କର। ବହୁତ୍ ସମୟ କଲା ପରେ ତାର ଝଡି ଗଲା। ଯୋର୍ ରେ ମୋ ହାତକୁ ଚାପି ପକେଇଲା ତା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ। ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ହାତକୁ ଗରମ କରିଦେଲା। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ବିଆ କୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଚିପିଲି। ତା ପରେ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଦଳି ଦଳି ଖେଳିଲି। ତା ହାତକୁ ମୋ ଚଡ଼ିରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରେଇ କହିଲି, ଆକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରିଦେ। ସେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରି ହଲେଇଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ହାତରେ ଆଣି ତା ଦୁଧରେ ବୋଲି ଦେଲି। ସେ ହସିଦେଇ ପୁଣି ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖେଳିଲି। ତା ପରେ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା। ଆମେ ଡ୍ରେସ ସଜେଇ କିଛି ସମୟ ଛାତରେ ରହିଲୁ। ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା। କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତ ଗୋଟେ ଖେଳାଳି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ସବୁ ବିପି ଦେଖି ଶିଖିଛି। ମୁଁ କହିଲି ଆରେ, ଏଟା ତ କିଛି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତୋ ବିଆ ରେ ପଶିବ, ତୁ ଜାଣିବୁ ଗେହିବାରେ କେତେ ମଜା। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସେଇଟା ତମର ବହୁତ୍ ବଡ଼, କଷ୍ଟ ହେବନି ତ? ମୁଁ କହିଲି ଥରେ ପଶିଲେ, ତୁ ଖାଲି କହିବୁ ଆହୁରି ପଶେଇବା ପାଇଁ। ସେ କହିଲା ହଉ ଭାଇ ତା ତମେ କେମିତି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ କରି ମତେ ସେହି ସୁଖ ଦିଅ। ମୁଁ ବି ଆଉ ରହିପାରୁନି।ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧଦୁଇଟିକୁ ଦଳିଲି। ସେ କହିଲା ଏବେ ନୁହଁ ଭାଇ କିଏ ଆସିଯିବ। ମତେ ଡର ଲାଗିଲା। ତାକୁ ସେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି। କଲେଜ ରେ ଖାଲି ତା ବିଷୟରେ ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇ ମନ କୁ ଶାନ୍ତି କରୁଥାଏ। ବିପି ଦେଖିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତାକୁ ଭାବି ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଶାନ୍ତ କରୁଥାଏ। ଏହି ପରେ କାଳୀ ପୂଜା ଛୁଟି ରେ ଘରକୁ ଗଲି। ୫ ଟା ବିପି ନେଇକି ଗଲି। ଭାବିଲି ଯେମିତି ହେଲେ ଏଇ ଥର ତାକୁ ଗେହିବି। ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତା ଘରକୁ ଗଲି। 7 ଟା ସନ୍ଧ୍ୟା।ସେ ଘରେ ବସି ପଢ଼ୁଥିଲା। ମତେ ଦେଖିକି ଦଉଡ଼ି ଆସି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଘରେ କେହି ନାହାଂତି କି। ସେ କହିଲା ବାପା ବୋଉ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, 9 ଟା ପରେ ଆସିବେ। ଓଃ। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାକୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ଟାଣି ନେଇ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି। ସେ କହିଲା ଭାଇ ବିପି ଆଣିଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ହଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ମତେ ଟିକେ ତୋର ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଦେଖେଇ ଦେ। ମୁଁ ତତେ ପ୍ରଥମେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ବାକୁ ଚାହୁଚି। ସେ ହସିଦେଲା। ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ତାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଓଃ କି ତୃପ୍ତି। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି। ତା କୁଣ୍ଢେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲି। ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପର ସହିତ ଘଷି ହେଇ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉ ଥିଲା ଆଉ ଅଥୟ ହେଉ ଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଚୁମାଦେଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁମି ଚୁମି ଓଠରୁ ଗାଲକୁ, ପୁଣି ବେକ ଆଉ ପୁଣି ଦୁଧକୁ ଚୂମିଲି। ତା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି। ଭୁଣ୍ଡି ତା ଟାଣ ହେଇ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା। ଏହି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଯାଇ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଘଷି ହେଲାଣି। ମୁଁ ଟିକିଏ ପେଲିଲି। ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକିଏ ଭିତରକୁ ଗଲା। ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ। ଲାଗିଲା ବାଣ୍ଡ୍ ଜଳିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଡର ଲାଗୁଛି, ତୁ ଜଲଦି ଜଲ୍ଦୀ ଯାହା କରିବା କଥା କର। କାଳେ ବାବା ବୋଉ ଆସିଜିବେ। ତା ପରେ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି, ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲି। ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ପଶିଗଲା। ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଆହୁଲେ ଆହୂଲେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଉଁ ଆ ହେଉଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଯାଏ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା। ମୁଁ ଗେହିବା ଟିକେ ବନ୍ଦ୍ କରି ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା ଭାଇ, ବନ୍ଦ୍ କରନି, ଯେମିତି କରୁଥିଲୁ ସେମିତି କର ଆଉ ଜୋରରେ କର। ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି। ତା ପରେ ପୁଣି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଲି। ସେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି କହି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଯେତବେଳେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭିତରେ ପୁରାଏ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପର କୁ ଉଠେଇ ଦିଏ। ପୁରା ତାଳକୁ ତାଳ ଦେଇ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଉ। ତା ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା। କି ତୃପ୍ତି। ତା ଭୁଣ୍ଡି ଧରି ରଗଡ଼ି ରଗଡ଼ି ଖେଳିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଜୋରେ ଉଠେଇ ମାରୁଥିଲା। ମୁଁ ବେ ଗେହିବା ବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି। ସେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚାଲିଲା। ଘର୍ ଆମର ଗିହଣା ଶବ୍ଦରେ ପୁରିଯାଉଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ଆଉ ଗୋଡ଼ରେ ମତେ ଯୋରେ ଚାପି ଧରି ଥରିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରା ପୁରେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡିଧରି ଲି। ସେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଇ ଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ବିଆରେ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲି। ସେ ଟିକେ ସାଂତ ହେଲା ପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗିଲା। ସେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲା, ଓଃ ଭାଇ, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନ ଥିଲି। ଆଜି ଜାଣିଲି କାହିଁକି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ଏତେ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଅନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ତଳକୁ ତ ଟିକିଏ ଦେଖେ। ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଦେଖିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ତା ବିଆ ରେ ପଶିକି ଥିଲା। ସେ ଆଁ କରି ରହିଗଲା, କହିଲା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇଛି। ମୁଁ ଏବେ ଦଖେ କେମିତି ଭିତରେ ପସେ। ସେ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖୁଥିଲା। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କଲି ଆଉ ପୁଣି ଧୀରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ସେ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ନିଜ ଆଖିରେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନି କି ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ୍ ଟା ଏତେ ଛୋଟ ବିଆ ରେ ପୁରା ପାଇଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଯୋଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ସେଥିରୁ। ସେ ଜୋରରେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାର ପାଣି ଶୁଖି ଯାଇ ଥିଲା। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ଧରି ହଲେଇ ବା ପାଇଁ। ସେ ହସିଦେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହଲେଇଲା। କିଛି ସମୟପରେ ମୋର ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା। ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ତା ଦୁଧରେ ଘଷି ଖେଳିଲି। ତା ଭୁଣ୍ଡି ଶିଥିଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି। ତା ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଗଡିଲୁ। ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି। ତା ନାହିରେ ଚୁମା ଦେଲି। ତା ପରେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚୁମିଲୀ। ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା। ତା ବିଆ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇ ବାକୁ ଲଗିଲି। ସେ ଉଁ କରିକୀ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇଲା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ। ତଳକୁ ଦେଖିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ପୁରା ଖାଇ ଚାଲିଲି। ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ରସେଇ ଗଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ଯେ ସେ ଏବେ ଉତେଜିତ ହୋଇଗଲାଣି। ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି ଟାଣ ହେଲାଣି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଏଟା ତ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି, ଭିତରକୁ ଯିବ କି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ ଏଥର ତତେ ବହୁତ୍ ଗେହିବି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ କିଛି ସମୟ ମନ ଭରି ଖାଇଲି। ଜିଭରେ ତା ବିଆ ର କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଚାଟିଲି। ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଛିଟିକି ଦେଉଥିଲା। ମୁଁ ଆକୁ ବେଶୀ ଖାଇଲେ ଝିଅ ଝଡିଯିବ। ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ତା ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା ପରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲି। ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା, ସତରେ ତୁ କେତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି। ସେ କହିଲା ଭାଇ, ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ମନ ଭରି ଖୁସି ସେ। ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେ। ସେ ବହୁତ୍ ଜଳୁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ସାଇଁ ଶାଇଁ ହେଇ ବିଆରେ ପଶୁଛି ବାହାରୁଛି। ସେ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ଝଡିଯିବା। ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁଲାଗିଲି। ମୋର ବି ଏବେ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି। ଦୁଇ ଜଣ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ। ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ର ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ପାଣି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ର ମିଳନରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ବାଣ୍ଡ୍ ଶିଥିଳ ହୋଇ ବିଆ ରୁ ବାହାରି ଆସିଲା। ତା ପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି। ସେ ହସୁଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଖୁସିରେ ଚମକୁ ଥିଲା। 8:30 ହେଇଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଲା ଭାଇ ଜଲ୍ଦୀ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଦେ। ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ରା ଲଗେଇ ଦେଲି। ସେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା। ମୁଁ dress ପିନ୍ଧି ଆମେ ଦି ଜଣ ଆସି ତାର ପଢ଼ିବା ଘରେ ବସି ରହିଲୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି। ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କିଛି କମ ନୁହଁ ଆଉ ତୋର ସେଇଟା କେତେ ବଡ଼। ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନା। ସେ ହସଦେଇ କହିଲା, ବହୁତ୍ ମଜା। ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖେ ତୁ ଯଦି ଚାହୁଛୁ, ରାତିରେ ଯେତେ ବେଳେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଯିବେ, ମୁଁ ତମ ଛାତ ଦେଇ ଆସିବି, ତୁ ଖାଲି ଛାତ କବାଟ ଖୋଲି ଦେବୁ। ଆଉ ରାତି ସାରା ଗେହୀ ହେବା। ମୁଁ ରାତି ୧୧ ଟା ପରେ ଛାତ କୁ ଆସିଲି। ଛାତ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ଧୀରେ ଧିରେ ଚିପି ଚିପି ତା ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଗଲି। ବେଡ଼ରୁମ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା। ଧୀରେ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଲି। ପୁରା ଅନ୍ଧାର। ଧୀରେ ଧିରେ ଦେଖା ଗଲା, ସେ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଛି। ତା ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି, କୁଣ୍ଢେଇଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି କରିବା। ସେ କହିଲା ନାହିଁ, ଖାଲି ବେଡ୍ ଲାଇଟ ତା ଅନ୍ କର। ମୁଁ ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଅନ୍ କରି ତାକୁ ଆସି ଚୂମିଲୀ। ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ଖେଳିଲା। ମୁଁ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି। ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲୁ । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ହେଉ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ। ଧୀରେ ଧିରେ ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ସେ ଆଁ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କଲି। ଓଃ କି ମଜା। କହିଲି ଗୀତା, ଆଜି ତତେ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିବି। ସେ ହ, ତୁ ଯେମିତି କରିବା କଥା କର, ମତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ସେ ଉଁ ଆଁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦଳୁଥାଏ। ତା ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ। ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଉଥାଏ। ତାକୁ କହିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା, ଉଁ ଆଁ ଭାଇ ଖାଲି କରି ଚାଲ, କିଛି କହନି, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ହାଉଲେ ହାଉଳେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା, ମୋର ଝଡି ଯିବ। ମୁଁ ଗେହିବା ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲି। ସେ ଅଥୟ ହୋଇ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା। ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ର ଗଭିରେ ପୁରେଇ ସେ ମସ୍ତି ରେ ପାଗଳ ଭଳି ଗିହେଇ ହେଉଥିଲା। କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ରୁ ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସମୟରେ ଝଡି ଗଲୁ। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆ ର ଗଭୀ ରେ ଛାଡି ଦେଲି। ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି। ସେ ମତେ ସାଇଡ ହେବାକୁ କହିଲା। ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ଧରି ଶୋଇଲି। ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ରଗଡି ହେଉଥିଲା। ଜୀବନରେ ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଆଉ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରି ନ ଥିଲି। କିଛି ସମୟ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ରହିଲା ପରେ, ଭାବିଲି ତାକୁ ଗୋଡ଼ରୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏ ତାକୁ ଚୁମିବି। ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାକୁ ଓଠରେ କିସ୍ କଲି। ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ମୁହଁ ସାରା ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି। ତା ତା ବେକ ରେ ଚୁମା ଦେଲି। ତାକୁ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ତା ବେକ ରେ ଚୁମି ଚାଲିଲି। ତା ପରେ ତା ହାତ ଟେକି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ତା ପରେ ତା କାଖ ରେ ମୁହଁ ମାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଖେଳିଲି। ପୁଣି ଦୁଧରେ ଖେଳିଲି ଆଉ ପେଟ ରେ ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆ ପାଖକୁ ଆସିଲି। ବିଅାକୁ ମୁହଁରେ ମୁରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ କମୁଡିଲି। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲା। ବିଆ କୁ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲା ପରେ, ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗାଉଁ ଗାଊଁ କରି ଖାଇଲି। ତା ଗାଣ୍ଡୀ କେତେ ନରମ। ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଖାଇଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆ କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଦଳିଲି। ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଉଠିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇ ଉଠିଲା। ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ ତାକୁ ଉଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ି ଦେଲି। ଭୁସ୍ କରି ଭିତରେ ପଶିଗଲା। ଗୀତା କହିଲା, ଭାଇ ଆଜି ମୋର ବିଆ ପୁରା ଫାଟିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ନାଲୋ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତତେ ତୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଅପୂର୍ବ ସୁଖ ଦେବୀ। କହିକି ଗେହୀ ଚାଲିଲି, ସେ ମସ୍ତ କରି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଗିହଣା ଖାଇ ଚାଲିଲା। କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଝଡ଼ିଗଲୁ। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ତା ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ପୁଣି ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ତା ଶରୀର ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିଲି। ରାତି ଗୋଟେ ହେଉଥାଏ। କହିଲି ଗୀତା, କେମିତି ଲାଗୁଛି ଗିହଣା। ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା, ସତରେ ଭାଇ, ଗିହଣା ର ମଜା ଭଳି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ। ଯେତେ କଲେ ବି ଭୋକ ମେଣ୍ଟୁନି। ମୁଁ କହିଲି ହଁ। ଆଉ କହିଲି ଗୀତା, ମୁଁ ଏବେ 7 ଦିନ ଛୁଟିରେ ରହିବି, ସବୁ ରାତିରେ ତତେ ଗେହିବି, ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ଆଉ ନ ଗେହୀ ରହି ହେବନି। ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ହେବ ଆସିବୁ, ନ ହେଲେ ମୋ ବିଆ ଏମିତି ରହି ପାରିବନି ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ୍ ବିନା। ମୁଁ ହସିଦେଲି। ତା ପରେ ତାକୁ ସକାଳ ଯାଏଁ 5-6 ଥର ଗେହିଲି। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଲି। ଶେଷ ବେଳକୁ ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ ରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନଥିଲା। ତାକୁ କହିଲି, ମୋର ପୁରା ଶୁଖିଗଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନାହିଁ। ସେ କହିଲା, ଭାଇ, ତୁ ପୁରା ଦିନ ସାରା ରେଷ୍ଟ୍ ନେ, ପୁଣି ରାତିରେ ମତେ ଗେହିବୁ, ମୋର ବିଆ ବି ଆଉ ପାଣି ଦେଉନି ଆଉ କାଟୁଛି ବି। ସମୟ 5 ଟା ସକାଳ। ତାକୁ କିସ୍ କଲି। ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ବିଆ ରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଦେଇ, ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଧୀରେ ଧିରେ ପଳେଇ ଆସିଲି। ସୋଇକି ଦିନ ବାରଟା ରେ ଉଠିଲି। ତା ଘର୍ ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଆସିଲି। ସେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ବହୁତ୍ ଖୁଶି ଥିଲା। ମତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା। ଏକା ଦେଖି କହିଲି, କଣ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ରେଡ୍ଡୀ। ସେ କହିଲା ଏବେ ବି ରେଡ୍ଡୀ। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ବହୁତ ସେକ୍ସି। ସେ ହସିଦେଲା। ସେ ଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ମନ ଭରି ଗେହିଲି। ଆଉ ସାତ ଦିନ ଛୁଟି ରେ ସବୁ ରାତି ସାରା ତାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଗେହିଲି। ଛୁଟି ତା ବଢିଆ କଟିଲା। ତା ପରଠୁ ଯେବେ ସୁବିଧା ମିଳେ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ। ଏବେ ସେ ବାହା ହେଇ ତାର ଗୋଟେ ଝିଅ ଆଉ ସେଇଟା ମୋ ଝିଅ। ଏବେ ବି ସେତେବେଳେ ଦେଖା ହୁଏ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ।

Comments

  1. ଯଦି କୌଣସି ଭାଊଜ, ଭଊଣୀ ବା ଯେ କୌଣସି ସେକ୍କି ନାରୀ (ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଥିବା) ସେକ୍କ ବା ସେକ୍କ ଚାଟ୍ ପାଈଁ ଆଗ୍ରହି , ଦୟାକରି Local Connection App ଡାଊନଲୋଡ କରି “ମୁଁ ସେକ୍କ ହିରୋ” ଗ୍ରୁପରେ ଜଏନ୍ କରନ୍ତୁ Link :-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


bhauja saha sexodiya sex story newodia maja kathawww sex stores in teluguwww odia bia comodia giha kathawww new sexy story combanda bia imagestories in telugu sexodia giha gehi storytelugu sex. storiesbia banda comభర్తల మార్పిడిwww telugu sex storeis comsex stories in thelugutelugu latest family sex storiesodia giha gapasex telugu sex storiestelugu sexstorytelugusex storitelugusex stiriessex kathalu newodia kharap kathaodia giha gehi storyx storys in teluguodia giha storyodia desi gapatelugu x stories comall odia sex storyoriya bia storytelugu sex stories 2018odia bhauja bia photosex odia storysadhu baba sex kahanibada bada dudhanew telugu sex stories in telugulund ki diwanitelugu real sex stories in telugupekatalo srungaramodia khudi sex storyodia gihagehi gapatelugu sex storiceodia bhai bhauni sex storytelugu sec storysbhauja saha sexdesi odia storywww sex stroy comoriya jhia dudhaodia sex story latestodia bhauja gapabia kahaniବାଣ୍ଡtelugu sex sotresabina1818odia sex story 2016oriya sex kahaniodia bia storysex story in odia fontodia giha gehi storyஅக்காவை மிரட்டிtelugu sex stories todaybengali sec storyodia bp storybhauja.combedha gapatelugusex stiriesbia banda gapatelugu sex storrypukulo gulatelugu sex stories onlinebia banda kathatelugu sex stroes comthelugu sex kathalu comodia re jouna kathaodia desi sex storytelugu latest sex stories comtelugu sexiest storiesodia bhai bhauni sextelugu sex bookswww telugu sex storeys com