Sanga Ra Maa Nka Sahita Sex Kari Bhoka Menteili 300

ସାଙ୍ଗ ର ମା ଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ କରି ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇଲି – Sanga Ra Maa Nka Sahita Sex Kari Bhoka Menteili

ନମସ୍କାର, ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁ ତୁଷାର ଭଦ୍ରକ ରୁ ଆଜି ମୋର କାହାଣୀ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛି, ଆଜି ମୁ କିପରି ମୋର ଯୌନ ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇବାକୁ ଯାଇ ମୋର ସାଙ୍ଗ ର ମା ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲି ତାହା ପ୍ରକାଶ କରୁଛି,ତେବେ ଏହି କାହାଣୀ ରେ ଥିବା ସ୍ଥାନ ପାତ୍ର ସବୁ କାଳ୍ପନିକ, ଅଟେ,ଏବେ ମୁଁ କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି,ମୁ ତୁଷାର ବୟସ 27 ଇଂଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର,ଭଦ୍ରକ, ରେ ଆମ ଘର,ମୋର ଏକ ସାଙ୍ଗ ତାର ନାମ ତୌଫିକ,ଯେକି ଜଣେ ମୁସଲିମ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର, ଅଟେ ,ସେ ପିଲାଦିନର ମୋର ଘନିଷ୍ଟ ସାଙ୍ଗ,ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ,ଆମ ଭିତରେ କୌଣସି ଭେଦଭାବ ଧନୀ ଗରିବ ର ସ୍ଥାନ ନାହିଁ,ମୁ ଖୁବ ଉଚ୍ଚ ଧନୀ କ ପରିବାର ର ପିଲା ଆଉ ସେ ଖୁବ ଗରିବ ଶ୍ରେଣୀର ପିଲା,କିନ୍ତୁ ଆମ ଯୋଡି ଖୁବ ମଧୁର,ସେ ଯେତେବେଳେ ଛୋଟ ହୋଇଥିଲା ତା ବାପା ଚାଲିଗଲେ,ତାର 4 ଭଉଣୀ ଆଉ ସେ ସଭା ସାନ ପୁଅ ଘରର,ତାର ମା ପିଲମାନ କୁ ବହୁ କଷ୍ଟ ରେ ମଣିଷ କଲେ,ତା ମାମୁଁଘର ତାଙ୍କୁ ବହୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ,ତେବେ ସେ ପାଠ ପଢ଼ା ଅଧାରୁ ଛାଡି ଦେବ ବୋଲି ଭାବିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଠପଢିଲା,ତେଣୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଉ ଆମ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା,କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ତା ଭଉଣୀ ବାହାଘର ହୋଇଲା, ଆଉ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ଗୋଟେ ଚାକିରୀ ପାଇ ଦୁବାଇ ଚାଲିଗଲା,କିନ୍ତୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋତେ ସେ ତା ମା ଆଉ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ଟିକେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରି କହିଲା,ମୁ ତା କଥା ମାନି ତା ଘର କଥା ଟିକିଏ ବୁଝା ସୁଝା କଲି,ଚାଁହୁ ଚାଁହୁ ତାର ସବୁ ଭଉଣୀ ବାହା ହୋଇଗଲେ,ସେ ସବୁ ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ କଲା,ଆଉ ମୋଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଧାର କରଜ ନେଲା,ଏମିତି ରେ ତାର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଗଲା,ତାର ଘରେ ତା ମା କେବଳ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଗଲେ,ତେଣୁ ତାର ମା ମୋତେ କହିଲେ ତୁଷାର ତୁମେ ଟିକେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଆମ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା, ଏହି ମାଉସି କୁ ଟିକେ ଦେଖୁଥିବ,ତୁମେ ତ ମୋ ପୁଅ,ଭଳି,ତୁମକୁ ଦେଖଲେ ମୋତେ ମୋ ପୁଅ ତୌଫିକ କଥା ମନେ ପଡେ,ମୁ ତାଙ୍କୁ ହଁ କରିଲି,ମୁ ତାର ମା ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଲେଖୁଛି,ତାଙ୍କ ନାଁ ସୁବେଦା, ବୟସ 48,ତୋଫା ଗୋରା ଆଉ ଭାରି ସୁନ୍ଦର,ମୋଟୀ ,ତାଙ୍କ ଦୁଧ 38 ଆଉ ଅଂଟା36 ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତ ପୁରା ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି 44 ସାଇଜ଼ ର ଗାଣ୍ଡୀ,ଚାଲିଲା ବେଳେ ହଲୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ,ଟୋକା ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖାଡା, ମୋର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କେବେ ଖରାପ ନଜର ନଥିଲା,କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଆଉ ପୁର୍ଣ ମୁଭି ରେ ଆଂଟି ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିବା ଆଉ ଦେଖିବା ପରେ ମୋର କାହିଁକି କେଜାଣି ମାଉସି ଙ୍କ ଉପରେ ନଜ଼ର ଆସିଲା,ମୁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିବା ଆରମ୍ବ କଲି,ଶୋଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ତକିଆ ଧରି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦେଲି,ଦିନେ ମୁ କୌଣସି କାମ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘର ବାଟେ ମୋ ଘର କୁ ଫେରୁଥିଲି,ଆମ ଘର ଠୁ ତାଙ୍କ ଘର 5 କିଲୋମିଟର,ରାତି 8ଟା ବେଳ,ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ହଉଥିଲା,ମୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଟକିଗଲି,ମାଉସି ମୋତେ ଘରକୁ ଡାକି ପୋଛି ହବାକୁ କପଡା ଦେଲେ,ଆଉ ଗରମ କ୍ଷୀର ଆଣି ପିବାକୁ ଦେଲେ,ମୁ ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଦେଖି ପୁରା ସେକ୍ସ ନୟନ ରେ ଚାହିଁଲି, ତାଙ୍କ ଦେହରେ ବ୍ଲାଉଜ ନଥିଲା,ଖାଲି ଲୁଗା, ଟା ସେ ଘୋଡ଼ି ହୋଇ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ,ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ବାହାରକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା,ଗୋରଦକ ଦକକ ଦେହ,ଖୋଲା ଗୋରା ପିଠି,ଏସବୁ ଦେଖି ମୁ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି,ମାଉସି ଗାଣ୍ଡି କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ମୋ ଆଗରେ ଚାଲୁ ଥାନ୍ତି,ଆଉ ହସି ହସି କଥା ହଉଥାନ୍ତି,କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିଲି ନାହିଁ,ମୁ ମାଉସି ଙ୍କୁ କହଲି, ମାଉସି:ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ତୁମେ ଯଦି ଖରାପ ନ ଭାବ, ମାଉସି:ଆରେ ପଚାର,ଖରାପ କାହିଁକି ଭାବିବି, ମୁଁ, ମାଉସି:ତୁମେ ଏକୁଟିଆ,ଘରେ,ରହୁ ଛ,ତୁମକୁ ଅବଗିଆ ଲାଗୁନି,ମଉସା ଙ୍କ କଥା ତୁମକୁ ମନେ ପଡୁନି, ମାଉସି,,:କଣ କରିବା ବାପା, ମନେ ତ ନିଶ୍ଚୟ ପଡୁଛି,କିନ୍ତୁ କଣ କରାଯାଇପାରିବ,ସେ ତ ଆଉ ଫେରିବେନାହିଁ, ମୁ,:କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତାଙ୍କ ଅଭାବ କିପରି ପୂରଣ କରୁଛ, ମାଉସି,:ହସିଦେଇ ମୋ ଅଡିକି ଚାହିଁ କହିଲେ କଣ ବାପା ଆଜି ତୁମେ ମୋତେ ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛ, ମୁଟିକେ ଡରିଗଲି,କିନ୍ତୁ ସାହସ ବାନ୍ଧି ମନରେ କହିଲି ମାଉସି ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର,ତୁମର ବୟସ ଆଗରେ ତୁମ ରୂପ ହାର ମାନି ବ,ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମକୁ କହିଲି,ମାଉସି ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଛାଡ଼ ସେସବୁ,ମୋ ର ତ କପାଳ ମନ୍ଦ,ମୁ ମାଉସି ଙ୍କ ପାଖକୁ ଲାଗିଯାଇ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ପକାଇଲି,ଆଉ କହିଲି ମାଉସି ତୁମେ ଯଦି ମୋତେ ଅନୁମତି ଦେବ ମୁ ମଉସା ଙ୍କ ଅଭାବ ପୂରଣ କରିଦେବି,ମାଉସି ଙ୍କ ଦେହରେ ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା,ବାହାରେ ଭାରି ବର୍ଷା, ଆଉ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଆଉ ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ,ଲାଗିଲା,ସେ ଆଉସଂଭଳି ନ ପାରି ଉଠି ଘୁଂଚିଗଲେ,ମୁ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି, ମୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରେ ନ ଥାଏ, ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଗଲି,ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦଲିଲି, ରବର ବେଳୁନ ଭଳି ଦୁଧ,ଆଉ କାମୁଡି ତାଙ୍କ ଦୁଧର କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମି ଦେଲି,ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଲେ,ତା ପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଓଠ ଗାଲ ପିଠିକୁ ଚୁମା ଦେଲି,ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୁଷାର କଣ କରୁଛ ଛାଡ଼,ମୋର ଦେହ ଜଳିଯାଉଛି,ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଦଳି ଚାଲିଲି, ଭାରି ନରମ ଗାଣ୍ଡୀ,ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି,ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଭିଡି ଦେବାରୁ ସେ ପୁରା ଲଂଗଳା, କଣ କହିବି ସେ ଦୃଶ୍ୟ,ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡୀ ବିଆ ସବୁ ପୁରା ପାଗଳ କରିଦେଉଥାଏ, ମାଉସି ମଧ୍ୟ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥାନ୍ତି,ମୋ ଡେଣା ଧରି ଟାଣି ନେଇ କହୁଥାନ୍ତି ତୁଷାର ମୋ ଦେହ ଜଳୁଛି, ନିଆ ଲିଭାଇ ଦିଅ,ମୁ ରହିପାରୁନି,ମୁ ତାଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରେ ଗଡ଼ାଇ ଦେଇ ଚଢ଼ିଗଲି ତାଙ୍କ ଉପରେ,ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇଗଲି,ସେ ଖାଲି ନାଇଁ ନାଇଁ ହଉଥାନ୍ତି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦେଇ ଯାଉଥାଏ, ଆଉ ଦଳିଦେଉଥାଏ,ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି,ଖାଲି ଫେଣ ହୋଇ ରସ ବାହାରିଲା, ମାଉସି ଉମଃ ଉମମଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ହଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକୁ ଥାନ୍ତି କଚଡୁଥାନ୍ତି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳେ ପୁରା ଲୁହା ରଡ଼ ଭଳି ଗରମ ଆଉ ସଳଖ, ହୋଇ ରହିଥାଏ, ମୁ ଆଉ ଡେରିନକରି ତାଙ୍କ ପାକେଳିଆ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମାଡିଦେଲି,ମାଉସି ଇସସସ ଇସସସ ହୋଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସଁ ସଁ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଗେହିବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ, ସତରେ ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲା ଗିହାଁ ଖାଇ ନଥିଲା ପରି ଲାଗୁଥିଲେ,ତା ପରେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ପିଠିତଳୁ ଦୁଇହାତ ରେ ଜାବୁଡି ଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି,ମାଉସି ଖାଲି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମାଡ଼ ମାଡ଼ ଜୋରରେ ମାଡ଼ ବୋଲି କହୁଥାନ୍ତି,ତାଙ୍କ ବିଆ ଖାଲି ଶୁଳେଇ ହଉଥାଏ,ମୋତେ ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗୁଥାଏ, ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ମାରି ଦେଲି,15 ମିନିଟ ରେ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ୟ ବାହାରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପିଚକାରୀ ଭଳି ପଶିଗଲା,ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ରସ ବୋହିଗଲା,ଖଟ ସାରା ରସ ବହିଲା,ମୁ ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେଲି,ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗିଲା,ମୁଁ ହାଲିଆ ହୋଇ ଉଠିଲି, ମାଉସି ଙ୍କ ମନ କିନ୍ତୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ନଥିଲା ପରି ଲାଗୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁ ମଧ୍ୟ ଗେହିଁବା ମୁଡ଼ରେ ଆଉ ନଥାଏ, କିନ୍ତୁ ମାଉସି ଉଠି ପଡି ମୋତେ ଗୋଟେ ଗେଲ କଲେ କହିଲେ ତୁଷାର ତୁମେ ମୋର ବହୁଦିନର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇଲ,ମୁ ଭରି ଛଟ ପଟ ହେଉଥିଲି,ମୁ କହିଲି ମାଉସି ମୁ ତୁମ ସହିତ ଆଉ କେବେ ହେଇପାରିବି,ମାଉସି ହସିଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ ଆଜିଠାରୁ ମୋର ହୋଇଗଲ,ମୁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଇ ମୋ ସାର୍ଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି,ତା ପରେ କଣ ହେଲା ଆଗକୁ ଜଣାଇବି,ରହିଲି,ସୁଭରାତ୍ରୀ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sex story maa puawww odia bhauja comodia new sex story combia banda gapalatest telugu sex kadalukhudi biathelugu sex storybia banda kahanidudha gapasexe storyodia sex story newhot telugu new sex storieswww sex storys telugu comwww sex telugu stores comnew telugu sex kathalutelugusex stroeshandi sax storeodia sex story latestodia erotic storiesbanda bia gapatelugu sex stories in teluguodia bia storytelugu sex latest storiessexy gapabia banda kathatelugu telugu sex storiestelugu new sexy storiestelugu sex stories alltelugu sex stories telugu lolatest telugu sex kadaluodisha sex storytelugu new sex stores comwww sex storys in teluguhendi sex storetelugu sex storeys comodiasex kahaniodia sex story bhauja comwww sex telugu stores comodia bhauj comnew telugusex storiessasu biaall telugu sex storiesodia new sex storywww.sex story. comodisha sex storylatest telugusex storiestelugusex storilatest real telugu sex storiesbhauja gapaodia sex story pdfsexhindi storywww telugu sex stroestelugusex storisex telugu stories comsexy story in odiasex store teluguodia sex story latestwww sex stores in telugusex gapa in odiasex story odia newbia banda gapaodia sex story bhaujatelugu sex stories listbia gapaakka telugu kathalusex story in bengali versionbhai bhauni sex storywww telugu sexstorywww telugu sex storiessec stories in telugubhauja. comwww sex story coஅண்ணன் தங்கை செக்ஸ்