ସେବତି ଖୁଡ଼ିର ମାଂସାଳ ଦୁଧ – Sebati Khudi Ra Masala Dudha

ମୋର ଯେତେବେଳେ ରାଉରକେଲାରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ବଦଳି ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଯାଇ କୋଉଠି ରହିବି ବୋଲି ଭାରି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଲି । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଯେ ଭଲ ଘରଟିଏ ମିଳିବ ତା’ର କିଛି ଠିକଣା ନଥିଲା । ତା ସାଙ୍ଗକୁ ବାଚେଲରଙ୍କୁ ଘର ମିଳିବା ଏକ କଠିନ ବ୍ୟାପାର । ତେଣୁ ଭଲ ଘରଟିଏ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ ଶରତ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖରେ ଆସି ରହିଲି । ଶରତ ଦାଦା ମୋ ବାପାଙ୍କ ସବା ସାନ ଭାଇ । ସେ ସେକ୍ରେଟେରିଏଟ୍ରେ କିରାଣୀ ଚାକିରୀ କରିଥିଲେ । ପରିବାର ସହିତ ଗୋଟିଏ ଭଡା ଘର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ପରିବାର କହିଲେ ଶରତ ଦାଦା, ସେବତୀ ଖୁଡି ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସ୍କୁଲ ପଢ଼ୁଆ ପୁଅ । ମୁଁ ଆସି ରହିବା ପରେ ପିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଠ ପଢ଼ା ଟିକିଏ ଦେଖା ଶୁଣା କଲି । ଦାଦା ସେକ୍ରେଟାରିଏଟ୍ କିରାଣୀ ଚାକିରିଆ । ଅଳ୍ପ ଦରମା । ମୋର ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଚାକିରୀ । ଘରର ସଉଦା ପତ୍ର ମୁଁ ପ୍ରାୟ କିଣି ଆଣୁଥିଲି । ତେଣୁ ଖୁଡି ମୋ ଉପରେ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲେ । ଖୁଡିଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ ଉପରେ ହେବ । ଗାଉଁଲି ମାଇକିନିଆ । ହେଲେ ରାଜଧାନୀକୁ ଆସି ରହିଲା ପର ଠାରୁ ଏହା ଭିତରେ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ ଢ଼ଙ୍ଗ ସବୁ ବଦଳି ଗଲାଣି । ସବୁବେଳେ ପାନ ଖଣ୍ଡେ ପାଟିରେ ଜାକି ଥାଆନ୍ତି, ହସି ହସି କଥା ହୁଅନ୍ତି । ଭାରି ଫେସନ ହୁଅନ୍ତି । ହେଲେ ଶରତ ଦାଦା ଭାରି ସାଧା ସିଧା । ପଇସା ପତ୍ର ଖର୍ଚରେ ଭାରି ହିସାବୀ । ହିସାବୀ ହେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ । କିରାଣୀ ଚାକିରୀରେ କେତେ ବା ଦରମା୍ । ଖୁଡିଙ୍କର ଆଡୁ ସାଡୁ ଅଯଥା ବରାଦକୁ ସେ ପୁରଣ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେଥି ନେଇ ଖୁଡି ଦାଦାଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି । ଖୁଡି ଓ ମୁଁ ବସି ଗପିବା ବେଳେ ଖୁଡି ଘରର ହାନିଲାଭ ଭଲମନ୍ଦ ସବୁ କଥା କହନ୍ତି । ସେଥର ରଜରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ଦାମିକା ଶାଢ଼ୀ କିଣି ଆଣିଥିଲି । ପିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ବି ଡ୍ରେସ କିଣି ଦେଇଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନ ସରେ । ତେଣୁ ଘରେ ମୋର ଆଦର ବହୁତ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଏବେ ଖୁଡିଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଥଟ୍ଟା ମଜା ହେଉଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ଟପିଲାଣି । ତଥାପି ତାଙ୍କ ଚେହେରା ବେଶ୍ ଜବରଦସ୍ତ ଅଛି । ଗୋଲ୍ ଗାଲ୍ ଗୋରା ଛନ୍ ଛନ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେହ, ଚାଲିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଓସାରିଆ ମାଂସାଳ ପିଚା ଥଲ୍ ଥଲ୍ ହେଇ ନାଚୁଥାଏ । ତାଙ୍କୁ ନ ଚାହିଁ ମୁଁ ରହି ପାରୁ ନ ଥିଲି । ସଂଧ୍ୟାରେ ବ୍ୟାଂକରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ସୁରଭି ଜର୍ଦା ଦିଆ ମିଠା ପାନ ଆଣିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଭୁଲୁ ନଥିଲି । ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଫେସନ ଜିନିଷ ଆଉ ପରଫ୍ୟୁମ୍ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସୁଥିଲି । ଖୁଡି ଦିନକୁ ଦିନ ମୋତେ ଆଦର କରିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । କାଳେ ଦାଦା କ’ଣ ଭାବିବେ ବୋଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହାତ ଘଣ୍ଟାଟିଏ ବି ଉପହାର ଦେଇଥିଲି । ଖୁଡି ଯେମିତି ମେଳାପୀ ସେମିତି ଗପୁଡି ।

ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ଗପିଲା ବେଳେ ସିଏ ନନ୍ଷ୍ଟପ୍ ଗପି ଚାଲନ୍ତି । ଦେହ ମୁଣ୍ଡରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସିଗଲେ ବି ତାଙ୍କର ସେଥି ପ୍ରତି ନଜର ନଥାଏ । ପତଳା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଉଚ୍ଚା ଦୁଧକୁ ଥରକୁ ଥର ନ ଚାହିଁ ମୁଁ ରହି ପାରେନାହିଁ । ସେଦିନ ଖୁଡି ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପତଳା ବ୍ଲାଉଜଟାଏ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ବ୍ଲାଉଜ ତଳେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ । ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଭିଡି ହୋଇ ଥିଲା । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ବାରି ହୋଇ ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ମୋ ଆଖି ସହିତ ତାଙ୍କ ଆଖି ମିଶିଗଲା । ମୁରୁକି ହସି ଦେଇ ଖୁଡି କହିଲେ – କ’ଣ ରବି, ଆଜି ତ ମତେ ବହୁତ ଥର ଦେଖୁଚ । ମୋ ଦେହକୁ ଏତେ ଥର କ’ଣ ଚାହୁଁଚ ଯେ । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଟିକିଏ ଅପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲି । ତଥାପି ସାହସ କରି କହିଲି – ନାହିଁ ମ ଖୁଡି.ସେ କିଛି ନୁହଁ । ତମ ଶାଢ଼ୀଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚି ତ.

ଖୁଡି ହସି ଦେଇ କହିଲେ – ରବି, ତମେ ଭାରି ଚାଲାକ ଅଛ । ହେଲେ ଭାରି ଡରୁଆ । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଗୋଟି ସୁଦ୍ଧା ଝାଳେଇ ଗଲି । କହିଲି – ଖୁଡି, ତମେ ପରା କୁହ, ତମେ କାଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକଥା ବୁଝିପାର । ତାହେଲେ ମୋ ମନ କଥା.ସେ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ମୋତେ ଚାହିଁଲ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଲି । ସେ ଚାରି ଆଡକୁ କନ କନ ହୋଇ ଚାହିଁଲେ । ମୋ ହାତକୁ ଠେଲି ଦେଇ ମୋତେ ଟିକିଏ ଚୁମୁଟି ଦେଇ ଉଠି ଘର ଭିତରକୁ ପଳେଇଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଦେଖିଲି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ମୁଁ ଆଗ ପଛ କିଛି ନଭାବି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲେ୍ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପୁଚକା ଗାଲରେ ଚୁମାଟାଏ ମାରିଦେଲ । ସେ କହିଲେ – ଉହୁଁ.ଛାଡ ମତେ.ପିଲା ଦିଇଟା ଦାଣ୍ଡ ଘରେ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ପରା । କାଳେ ଚାଲି ଆସିବେ । ତମେ ଟିକିଏ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଠପଢ଼ା ଦେଖ । ଜାଣିଲି ଖୁଡିଙ୍କର ତାହେଲେ ମନ ଅଛି । ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଖୁଡି ଦବାକୁ ମନା କରିବେନି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ମୋ ମନ ଖାଲି ଆକାଶରେ ଉଡିଲା । ଖୁଡି ଏଥର ମତେ ଦେଖିଲେ କଣେଇ କଣେଇ ଚାହିଁ ହସୁଥିଲେ । ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗଲା ବେଳେ ଖୁଡି ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ – ରବି, ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତମର ଲଞ୍ଚ ସମୟ କେତେବେଳେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି – କାହିଁକି । ସେ କହିଲେ – ନାର୍ହି, ମୁଁ ଏମିତି ପଚାରୁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି – ଲଞ୍ଚ ସମୟ ଦୁଇଟାରୁ ସାଢ଼େ ଦୁଇଟା । କିନ୍ତୁ ମୋର ଗୋଟାଏ ପରେ ସେମିତି କିଛି କାମ ନଥାଏ । ଖୁଡି କହିଲେ – ସେତେବେଳେ ଆସି ଘର ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଦେଇ ଯାଉନ । ଘରେ କେହି ନ ଥିବେ ତ । ଆସିଲ୍ ଦିଇ ଜଣ ନିରୋଳାରେ ବସି ଟିକିଏ ଗପନ୍ତେ୍ । ମୁଁ ହସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି ।

ମୋ ହୃଦ୍ ସ୍ପନ୍ଦନ ସେତେବେଳକୁ ଘଣ୍ଟାକୁ ୪୦୦ କି.ମି. ବେଗରେ ଦୌଡୁଥିଲା । ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲି । ହେଲେ କାମରେ ଜମା ମନ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ମୋ ମନଟା ଯାଇଁ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା । ମନ ଭିତରଟା ଭାରି ଛଟପଟ ଲାଗୁଥିଲା । ସାଢ଼େ ବାରଟା ବେଳକୁ ଟିକିଏ କାମ ଅଛି ବୋଲି କହି ବାଇକ୍ ଧରି ସିଧା ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ଛାତି ଧଡପଡ ହେଉଥାଏ । ମନ ଥୟ ହେଉ ନ ଥାଏ । କଲିଂ ବେଲ୍ ମାରିଲି । ଖୁଡି କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁ ହସ ହସ ଦିଶୁଥିଲା । ଆଃ.ଖୁଡି ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ଦାଦା ଅଫିସ ଯାଇ ସାରିଥିଲେ । ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ଏବେ ଖୁଡି ଏକୁଟିଆ । ଖୁଡି ଭିତରୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରୁ କରୁ କହିଲେ – ବାଃ.ପୁରା ରାଇଟ୍ ଟାଇମ୍ ତ । ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାଙ୍କର ସବୁ କାମ ପରଫେକ୍ଟ । ମୁଁ ହସିଦେଲି । ଖୁଡି ସିଧା ତାଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ଚାଲିଲେ । ସେ ଯାଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ବସିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି । କିଛି ସମୟ ନୀରବରେ ବସିବା ପରେ ଖୁଡି ହସି ଦେଇ କହିଲେ -ଏମିତି ବସି ଥିବା ନା କ’ଣ? ମୋର ବହୁତ କାମ ଅଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁଲି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ତାଙ୍କୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ମାରିଲି । ସେ ବାଧା ନଦେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ ।

ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ଗୋଟାକ ଯାକ ଦେହ ସାଉଁଳେଇ ପକେଇଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଲି । ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ସୁବିଧା ହେଉ ନାହିଁ ବୋଲି ବୁଝି ଖୁଡି ବ୍ଲାଉଜର ବୋତାମ ଖୋଲି ଦେଇ ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କ’ଣ ହୋଇଗଲା । ଓଃ.ମସ୍ତ ଗୋରା ଗୋରା ମାଂସାଳ ଦୁଧ । ଅଳ୍ପ ନରମ ହେଇ ଗଲାଣି । ହେଲେ ମୁଁ ଦିଇ ହାତରେ ଆଦର କରି ମୁଠେଇ ଦଳିବା ବେଳକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ବେଳେ ଖୁଡି ଆଃ.ଆଃ.ଉଃ.ଉଃ ହେଇ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ । ତାଙ୍କ ବାଆଁ ହାତ ନେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଜି ର ପାଖ ଅଣ୍ଡାଳି ପକେଇଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ନପାରି ମୋ ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି କେଇଲି । ଚଡି ଖୋଲି ପକେଇବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଯେମିତି ବାହାରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା । ଉତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଗରମ ହେଇ ପୁରା ଟିଙ୍ଗେଇ କରିଥିଲା । ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ମସ୍ତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ । ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଦେଇ ଡବ ଡବ କରି ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ତାପରେ ଛେପ ଢ଼ୋକି ହସି ଦେଲେ । କହିଲେ – ବାପରେ ବାପ, ତମର ଏଇଟା ତ ଭାରି ତାଗଡା ହେଇଚି । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଭୋକିଲା ଆଖିରେ ଅନେଇଲି । ତାଙ୍କର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାକୁ ହାତ ବଢ଼େଇବା ବେଳକୁ ସେ କହିଲେ – ନାଇଁ ଥାଉ । ଇଏ ଦିନ ବେଳାଟା, ମତେ ମାରିବ ନା କ’ଣ.କିଏ ଯଦି କେତେବେଳେ ପଳେଇ ଆସିବ । ଖୁଡି ତାଙ୍କ ପିଚାକୁ ଟେକି ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ସାୟାକୁ ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲେ । ମୋ ଆଗରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖେଇବାକୁ ତାଙ୍କର ଟିକିଏ ବି ଲାଜ ନ ଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ଗୋରା ତକ ତକ ଚିକଣା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି । ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିଟା ପୁରା କଳା କଳା ବାଳରେ ଭରପୁର । ତା ଭିତରେ ବିଆ କୋଉଠି ଲୁଚିକରି ଥିଲା ଜମା ଜଣା ପଡୁ ନ ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ସେଇ ଘଞ୍ଚ ବାଳରେ ମାରିଲି । କଳା କଳା ରେଶମୀ ବାଳ ହାତକୁ ଖୁବ୍ ମୁଲାୟମ ଲାଗୁଥିଲା । ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାଳକୁ ଆଡେଇଲି । ଓଃ .ଭିତରଟା ଗୋଲାପ ଫୁଲ ପରି କୋମଳ । ବିଆରସରେ ଭିଜିଯାଇ ସନ୍ତ ସନ୍ତିଆ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ କାନ ପାଖକୁ ମୁହଁ ନେଇ କହିଲି – ଖୁଡି, ତମ ସେଣ୍ଟିଟା କୋଉଠି ମୁଁ ତ ଜାଣି ପାରୁନି । ଖୁଡି ଫେଁ କିନା ହସି ଦେଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଭିଡି ନେଇ କହିଲେ – ସେ ସେଣ୍ଟି ଫେଣ୍ଟି କଥା ଛାଡ.ପରେ ଦେଖିବ । ଆଗେ ବିଆ କଥା ବୁଝି ସାର । ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ଆଗ ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି । ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନିଆ ଭଳି ଖୁଡି ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲାକରି ଧରି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡି ବସି ହାମୁଡେଇ ପଡିଲି । ମୁହଁ ଲଗେଇ ତାଙ୍କ ରସୁଆଳ ବାଳୁଆ ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ଖୁଡି ପୁରା କିଲବିଲ ହୋଇଗଲେ । ମୁହଁକୁ ଉଠେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ଫାଟରେ ଲଗାଇଲି । ବିଆ ଓଠରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଘଷିଲି । ଆଃ.ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ପଡିଥାନ୍ତା କି କଣ? ଟିକିଏ ରହି ଯାଇ ଖୁଡିଙ୍କି ଚାହିଁଲି । ସିଏ ଭେଳିକି ଖାଇଲା ଭଳି ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲେ । ମୁଁ ଅଦ୍ଭୁତ ଉନ୍ମାଦନାରେ କମ୍ପୁଥିଲି । ଏଥର ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି । ପିଚାକୁ ମାଡି ଦେବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଅଧା ପଚ୍ କରି ବିଆ ଫାଟ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଓଃ.ବିଆ ଭିତରଟା ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ପିଠି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଜାବୁଡି ଧରି ପିଚାକୁ ଟେକି ଠେସ ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଆଃ.ଆହାଃ.ହେଇ ଖୁଡି ହାତ ବଢ଼େଇ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ପକେଇଲେ । ସତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବି ସେମିତି ମସ୍ତ ଆଉ ତାଗଡା ହୋଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଉତେଜନା ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଘଷି ପିଚାକୁ ହଲେଇ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦ କରି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଖସରୁ ଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତର ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ଲାଳୁଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି । ତାଙ୍କ ଗୋରା ମୁହଁଟା ପୁରା ଲାଲ ପଡି ଯାଇଥିଲା । ଜୋରରେ ସେ ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲେ । ଆଉ ବେଶୀ ସମୟ ଗେହିଁ ପାରିଲି ନାହିଁ । ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗେହିଁବାର ଉତେଜନାକୁ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଅସହ୍ୟ ଆନନ୍ଦରେ ମୋବ୍ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇବାର ବେଗ ହଠାତ୍ ବଢ଼ିଗଲା । ଗୋଟିଏ କାମୁକ ପୁରୁଷ ପରି ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ମୁଁ ଚୁମାଦେବାକୁ ଲାଗିଲି । ପିଚାକୁ ଜୋରରେ ମାଡି ଧରିଲି । ଆଃ.ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦରେ ମୁଁ ଆତ୍ମହରା ହୋଇଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପିଚିକି ଗଲା । ଖୁଡି ଜାଣି ପାରି ମୋତେ ଜୋରରେ ଭିଡି ଧରିଲେ । ଚରମ ତୃପ୍ତିରେ ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଚାହିଁଲି । ଖୁଡି ହସିଦେଇ କହିଲେ – ଏଥର ଉଠ । ମୁଁ କହିଲି – ରାଗିଲନି ତ ଖୁଡି । ମୁଁ ମୋଟେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର ବାହାରି ଗଲା । ତମକୁ ଭଲ ଲାଗି ନଥିବ । ଖୁଡି ହସି ଦେଇ ମୋ ପିଠି ସାଉଁଳେଇ ଦେଇ କହିଲେ – ଉହୁଁ.ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା । ଏଇଟା ବୋଧେ ତମର ପ୍ରଥମ ଥର । ଆଉ କେତେଥର ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ତମେ ବି ଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇଯିବ । ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠିଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଲାଳ ସଡ ସଡ ହୋଇ ନରମି ଯାଇ ତଳକୁ ଓହଳି ଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁ ଖୁଡି ଫେଁ କିନା ହସି ଦେଲେ । ମୁଁ ଧୋଇ ହେବାକୁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ପଳେଇଲି । ଖୁଡି ବି ଲାଟ୍ରିନ୍ ଭିତରେ ପଶିଲେ । ଦୁହେଁ ବାଥରୁମରୁ ଫେରିବା ପରେ ଖୁଡି ଯାଇ ଟିକେ ଚା କରି ଆଣିଲେ । ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ବହୁତ ସମୟ ହେବ ଆସି ଥିବାରୁ ମୁଁ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ପଡୁଥିଲି । ମୋ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଦେଖି ଖୁଡି ତେରେଛି ଚାହାଁଣୀ ମାରି କହିଲେ – ଏତେ କ’ଣ ତରତର ହେଉଛ ମଁ । ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲରୁ ଆସିବାକୁ ଆହୁରି ଡେରି ଅଛି । ଆସୁନ ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁଦେଇ ଯିବ । ମୋର ବି ପୁରା ମନ ଶାନ୍ତି ହେଇନି । ଭିତରଟା ମୋର ଭାରି ଗଲୁ ହଉଚି । ମୋର ବି ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା । ବାଣ୍ଡଟା ବି ଶକ୍ତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ହେଲେ ଲାଜରେ ଖୁଡିଙ୍କି ଭରସି କହି ପାରୁ ନଥିଲି । କାରଣ ଏତେ ବଡ ମାଇକିନିଆ ଟାଏ, ତା ସାଙ୍ଗକୁ ମୋ ନିଜର ଖୁଡି । ମୁଁ ହସି ଦେଇ ପୁଣି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଲି । ଖୁଡିଙ୍କି କହିଲି – ପ୍ଲିଜ ଖୁଡି.ତମେ ଏଥର ମନା କରନି । ତମର ସବୁ ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ । ପ୍ଲିଜ ଖୁଡି.ପ୍ଲିଜ.ମନାକର ନାହିଁ । ଖୁଡି ଆଉ ମନା କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । କାଂଥ ଘଂଟାକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ହଉ, ତମକୁ ପାରି ହେବନି । ଖୁଡି ଚଟା ପଟ୍ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ, ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ପକେଇଲେ । ମୁଁ ବି ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇଗଲି । ତାଙ୍କୁ ମାଡି ବସି କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେଲି । ସତରେ ଖୁଡିଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହଟା ଖୁବ୍ ମସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ଖୁଡି ପୁରା ଜବର ମାଇକିନିଆ । ତାଙ୍କର ମାଂସାଳ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦିଇ ହାତରେ ଧରି ଖୁବ୍ ସାଉଁଲେଇଲି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଆଡେଇ ଦେଖିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟଙ୍ଗ ଟଙ୍ଗ ହେଇ କମ୍ପି ଉଠିଲା । ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି । ପିଚାକୁ ଚାପି ପକେଇ ଖୁଡି ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ -ଯାଃ.ତମର ସବୁ ଆଡେ ନଜର । ମୁଁ ହସି ଦେଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ପାଚିଲା ବେଲ ଭଳି ଦୁଧ ଦିଇଟାକୁ ଧରି ଖୁବ୍ ଦଳିଲି । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲା ବେଳେ ସିଏ ଉତେଜନାରେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ । ତାଙ୍କର ଦେହ ଓ ମୁହଁ ସେତବେଳକୁ ନାଲି ପଡି ଗଲାଣି । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି କଲିନି । ଖୁଡିଙ୍କି ମାଡି ବସିଲି । ତର ତର ହୋଇ ମୋ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି ଏବଂ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲି । ଆଃ.ଭାରି ସୁଖ ସତରେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଦଳି ହୋଇ ପଶିବା ବେଳେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡି ବି ଏବେ ପୁରା ଗରମରେ । ଆନନ୍ଦରେ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ପକାଉ ଥିଲେ । ମୋତେ ଥରକୁ ଥର ଭିଡି ଧରୁଥିଲେ । ମୁରୁକି ହସି ଚାପା କଂଠରେ କହିଲେ – ହେଇତି.ମୋଟେ ତରତର ହୁଅନି. ସଂଭାଳି କରି ହାଉଲେ ହାଉଲେ କର.ଭାରି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଚି.ସତରେ ଭାରି ଆନନ୍ଦ. ତମ ଯନ୍ତ୍ରଟା ପୁରା ଖପେଇ କରି ପଶିଚି ମୋ ଗାତ ଭିତରେ । ଆଃ.ଆଃ. ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ସପ୍ତମ ସ୍ବର୍ଗରେ । ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ ଭାରି ଆତ୍ମ ସଂନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରୁ ଥିଲି ।

ଖୁଡି ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ପିଚାକୁ ତାଙ୍କ ଦିଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରୁଥିଲେ । କାମ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁଟା ଫଣ ଫଣେଇ ଯାଇଥିଲା । ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପାଖାପାଖି ଗେହିଁ ସାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ଖୁଡି, ଏଇନା ମୋର ବାହାରିବ । ଖୁଡି ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ଛାଡି କହିଲେ – ଆଉ ଟିକିଏ.ଆଉ ଟିକିଏ.ଆଃ.ଆଃ.ଓଃ.ରବି.ଆଃ. ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ଗରମ ରସ ଖସିଲା ବୋଧେ । .ଇସଃ.ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖେଞ୍ଚି ହୋଇ ରସ ସବୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କର ବିଆରସ ଭାରି ବହଳିଆ । ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଭିଡିଧରି ତାଙ୍କ ମୁହଁସାରା ଚୁମା ଛାଇଦେଲି । ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବ ର୍ଯ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାହାରିଗଲା । ଓଃ.ଚରମ ସୁଖ.ଚରମ ଆନନ୍ଦରେ ମୋ ଦେହ ଝଣ ଝଣ ହୋଇଗଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠ ଫାଙ୍କରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଧାରେ ହସର ଝଲକ ଝଲସି ଉଠିଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ପଡି ରହିଲୁ । ତାପରେ ଅଲଗା ହେଲୁ । ମୁଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ପଳେଇ ଗଲି । ଗଡ ଜିତଲା ଭଳି ମନଟା ଭାରି ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା । ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରି ଫ୍ରେସ ହୋଇ ସାରିବା ବେଳକୁ ଖୁଡି ଚା କପ୍ ଧରି ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ଖୁଡି ଭାରି ଖୁସି ଦିଶୁଥିଲେ । ନଇଁ ପଡି ମୋ ହାତକୁ ଚା କପ୍ ବଢ଼େଇବା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଛାତିରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସିଯାଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଆବୃତ୍ତ ଦୁଧ ଦେଖା ଗଲା ।

ମୁଁ ଭୋକିଲା ଆଖିରେ ଚାହିଁବା ବେଳକୁ ଖୁଡି ମୁରୁକି ହସିଦେଇ ପଳେଇ ଗଲେ । ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା । ଚା କପ୍ଟା ରଖି ଦେଇ ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ପଛେପଛେ ଗଲି । ଖୁଡି ତାଙ୍କ ବେଡ୍ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ । ମୁଁ ବେଡ୍ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟରୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜେଇ ଆଣି ଦୁଇ ହାତରେ ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଖୁଡି କହିଲେ – ଆରେ.ଇଏ କ’ଣ କରୁଛ । ଛାଡ ପିଲାମାନେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି କାଳେ ଚାଲି ଆସିବେ । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇ କହିଲି – ନାଇଁମ ଖୁଡି, ସେମାନେ ପାଠ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି । ଖୁଡି ନାହିଁ ନାହିଁ ହେଲେବି ମୋ ଛାତି ଉପରୁ ଅଲଗା ହେଉ ନଥିଲେ କି ପଳେଇ ଯାଉ ନଥିଲେ । ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡି, ତମେ ଦବନି । ଖୁଡି କହିଲେ – ଯାଃ.ଇଏ କ’ଣ ଦବା ବେଳ । ମୁଁ କହିଲି – ନାଇଁମ ଖୁଡି.ମୁଁ ତମକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦବା କଥା କହୁନି । ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦବନି । ଖୁଡି କହିଲେ – ହଁ, ଦଉଚି । ଖୁଡି ବୁଲି ପଡି ମୋ ବେକ ଚାରିପଟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ଗୁଡେଇ ମୋ ଛାତିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାପି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ମୋ ବାଆଁ ହାତଟା ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ମାରିବା ବେଳକୁ ଖୁଡି କହିଲେ – ଯାଃ.ତମେ ଭାରି ଇଏ । ଛାଡ.ଛାଡିଲ ମତେ । ତମ ଦାଦାଙ୍କ ଆସିବା ବେଳ ହେଲାଣି ।

ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଟାଏ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି । ଖୁଡି ଚିହିଙ୍କି ଉଠି ମୋତେ ପେଲି ଦେଇ କହିଲେ – ଆରେ.ଇଏ କ’ଣ କରୁଚ । ତମେ ଗଲ ଏଠୁ । ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ରସରେ ଓଦା ଆଙ୍ଗୁଠିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଆର ହାତରେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ବେଜକୁ ବାହାରେ ବାଇକ ରହିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ଖୁଡି କହିଲେ – ହେଇ ତମ ଦାଦା ଆସିଲେଣି । ତମେ ଗଲ ଆଗ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଛାଡି ତରତରରେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ରୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ତା ପରଠାରୁ ସବୁ ଦିନେ ସାଢ଼େ ବାରଟା ବେଳେ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିଲି । ଖୁଡି ମୋତେ ଚାହିଁକରି ରହୁଥିଲେ । ଘରେ ସେତେବେଳେ ଆଉ କେହି ନଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ରେ ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ମସ୍ତି କରୁ । ପୁରା ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଖୁଡିଙ୍କୁ ମସ୍ତ କରି ଗେହିଁବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଫେରେ । ମୋ ଖୁଡି ଜଣେ ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ତାଙ୍କ ପାକଳ ବିଆ ଭାରି ଗରମ । ଭାରି ରସୁଆଳ । ମୁଁ ନୂଆ ଘର ନେବାପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଛାଡିଲା ବେଳକୁ ସେ କାନ୍ଦୁଣୁ ମାନ୍ଦୁଣୁ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ଖୁଡି ଏମିତି କାହିଁକି ପିଲାଙ୍କ ଭଳି ହଉଚ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


banda gapaodia nua sex storyodia sax storyodia bedha kabitawww odia bia combedha gapathelugu sex storis comtelugu sex stories recentwww sex story comtelugu sex stories.comsex telugu stories newtelugu sex stories in telugu languagewww telugu sex stroes comtelugu stories in sextelugu sex new storesభర్తల మార్పిడిbia kahanitelugu sex kayhaluodia bia banda imagebia banda comtelugu sex storeys comodia sex gaphot odia desi sex storiesodia sex new storywww new telugu sex stories comodia font sex storysex story in odia languagesex kathalu newbiwi aur sali ki chudaitelugu sex latest storieswww telugusex stores comodia desi bia imagesex oriya storytelugu sex stories in teluguoriya bia banda gapawww new odia sex storytelugu sex kathaliodia all sex storyodia hot gapaodia gehiba gapasex stories in telugu.comஅக்காவை மிரட்டிtelugu sex booksall telugu sex storiessex stores telugu newwww telugu new sex stories combhauja.comtelugusex storyessali bialatest updated telugu sex storiessex story in oriyasrx storisex kathalu neworiya sex story in oriya fonttelugu sex storicetelugu sex stories onlyhot story in odiaodis sex storytelegu sex storysodiya sexstoryodia khudi sex storywww sex storys in telugubhauja. comodia sex story with phototelugu sex storebhauja.comoriya bia banda gapatelugu sex stories recenttelugusex story comsex kathalu in theluguwww telugu sex kathaluodia maa pua sex storywww.bhauja.com