ସେ ଦିନର ଗିହଣା ଭାରି ମନେ ପଡେ – Sedinara Gihana Bhari Mane Pade

ମୋର ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣଦ ମାନଂକ ପାଈଁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଆଣିଛି ଏକ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର କାହାଣି । ଭାଉଜ.କମ ସହ ଯୋଡି ରହି ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ଏମିତି ନୁଆ କାହାଣୀର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ । ବୋଉଟା ମୋର କମ*୍* ସୁନ୍ଦରୀ ନୁହେଁ । ଦେଖିବାକୁ ତୋଫା ଗୋରା । ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୪ଇଂଚ, ଓଜନ ୬୦ରୁ ୬୫ କି.ଗ୍ରା. ହେବ । ବଡ଼ ବଡ଼ ଉଚ୍ଚା ଉଚ୍ଚା ପରିପୃଷ୍ଟ ଦୁଧ । ବଳିଲା ବଳିଲା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘ । ଆଉ ଓସାରିଆ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି । ପୁରୁଷକୁ ପାଗଳ କରିଦେବା ଭଳି ସେକ୍ସି ଚେହେରା । ସତରେ, ସେମାନଙ୍କ କଥାବାର୍ତା ବୋଉ ସଂପର୍କରେ ମୋର ସବୁ ଧାରଣାକୁ ବଦଳାଇ ଦେଲା । ମୋ ବୋଉକୁ ଆଗରୁ ଏମିତି ନଜରରେ ମୁଁ କେବେ ବି ଦେଖି ନ ଥିଲି । ମୁଁ ଘରକୁ ଫେରିଲି । ବୋଉ ଡୋର ଖୋଲିଲା । ସବୁ ଦିନ ଭଳି ସେ ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମୋ ଆଖି ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜକୁ ଠେଲି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ତା’ର ଉଚ୍ଚା ଆଉ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା । ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ପ୍ରକୃତରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଓ ଗୋଲ ଗୋଲ । ଆରେ ସତେତ, ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ପୁରା ପତଳା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବାରି ହୋଇ ପଡ଼ୁଛି । ମୁଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ବିନୋଦ କହିବା ପରି ମୋ ବୋଉର ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ସତରେ କେତେ ଶକ୍ତ । ମୁଁ ଜଳଖିଆ ଖାଇସାରି ବୋଉ ପାଖକୁ ଗଲି । କହିଲି – ବୋଉ, ସତରେ ତୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ? ବୋଉ ପଚାରିଲା – କିଏ କହୁଚି, ତୁ? ମୁଁ କହିଲି – ନାହିଁ, ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ କଥା ହେଉଥିଲେ । କାହିଁକି, ତୁ କ’ଣ ସୁନ୍ଦରୀ ନୁହଁକି? ବୋଉ ହସିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ବିନୋଦ ତା ବିଷୟରେ କହୁଥିବା ସବୁ କଥା କହିଲି । ସବୁ ଶୁଣିବା ପରେ ବୋଉ ମତେ ତା କୋଳକୁ ଟାଣିନେଲା ଏବଂ କହିଲା – ଲୋକମାନେ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି କୁହନ୍ତୁ । ତୁ’ତ ସମସ୍ତଙ୍କ କହିବା ବନ୍ଦ କରି ପାରିବୁ ନାହିଁ । ବୋଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲା । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟାଏ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି କେତେ ଥର ଚିପିଲି । ବୋଉର ଦୁଧ ଟାଣ ନ ଲାଗିଲେ ବି ସେତେ ନରମ ନ ଥିଲା । ବିନୋଦ ଠିକ*୍* କହୁଥିଲା । ବୋଉର ଦୁଧ ବଡ଼ ବଡ଼ ଏବଂ ଶକ୍ତ । ମୁଁ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଧରି ତା ସ୍ପର୍ଶ ଉପଭୋଗ କଲି । ମୁଁ ଆର ହାତଟାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି ଏବଂ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଚିପିଲି । ବୋଉ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମା ଦେଲା । ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଜୋରରେ ଦଳି ଚାଲିଲି । ବୋଉ କହିଲା – ବାହାର ଲୋକ ଯାହା କହିବା କଥା କୁହନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ତୁ ତୋ ବୋଉ କି ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କାହାରି ଆଗରେ କହିବୁ ନାହିଁ । ତୁ ଯେତେବେଳେ ମନ କରିବୁ ସେତେବେଳେ ଆସି ଆମର ଯାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ ଦେଖି ପାରିବୁ ଆଉ ଅନୁଭବ କରି ପାରିବୁ । କିନ୍ତୁ ତୁ କାହାରି ଆଗରେ ଏକଥା କହିବୁ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ବୋଉ । ମୁଁ କାହାରି ଆଗରେ କହିବି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତୁ ମୋତେ ତୋ ଲଭଲି ଶରୀରକୁ ଦେଖେଇବୁ ତ? ବୋଉ କହିଲା – ହଁ, ମୁଁ ଦେଖେଇବି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ନୁହେଁ । ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ । ଯେବେ ତୁ ବଡ଼ ହୋଇ ମୋର ଯତ୍ନ ନେବୁ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତୋତେ ଦେଖେଇବି । ବୋଉ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଟାଣି ନେଲା ଓ କହିଲା – ଧନ, ତୋ ବୋଉ ପ୍ରକୃତରେ ବିଉଟିଫୁଲ । ବୋଉ ମତେ ଛାଡ଼ି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା । ମୋତେ କେମିତି ଅଦ୍ଭୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଗଲା । ଭାବିଲି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ବୋଉକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବି । କିନ୍ତୁ ନା, ଏବେ ସେମିତି କରିବି ନାହିଁ ବୋଲି ଭାବିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ଦେଖି ନ ଥିବା ମୋ ବୋଉର ବିଆକୁ କଳ୍ପନା କରି ମୁଠି ମାରିଲି । ତାପର ଠାରୁ ଗିହାଁଗେହିଁ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମୋର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିଲା । ଭାବିଲି, ମୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦ ଏ ବିଷୟରେ ମୋତେ ଶିଖେଇ ପାରିବ । ତାପର ଠାରୁ ମୁଁ ବିନୋଦ ସହିତ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେଲି । ସେ ବହୁତ କଥା ଜାଣିଚି । ସେ ମୋତେ ନାରୀ ଦେହର ବିଭିନ୍ନ ଯୌନ ଉଦ୍ଦୀପକ ଅଙ୍ଗ ଓ ଗେହିଁବାର ଟେକନିକ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଲା । ମାଇକିନିଆଙ୍କୁ ଗେହିଁବା,ସେମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗରେ ଚୁମାଦେବା ଓ ଚୋଷିବା ବିଷୟରେ ଅନେକ ବହି ଓ ଫଟୋ ମୋତେ ଦେଖେଇଲା । ମୁଁ ବହୁତ କଥା ଶିଖିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ବୋଉର ଶରୀରକୁ ନେଇ କଂଚା ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ବନ୍ଦ କଲା ନାହିଁ । ଥରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ଯେ ମୋ ବୋଉ ପାଇଁ ସତରେ ସିଏ ପାଗଳ ହେଇ ଉଠୁଚି । ମୁଁ କହିଲି – ତୁ ମୋ ବୋଉ ସହିତ କ’ଣ କରିବୁ । ସେ କହିଲା – ତୋ ବୋଉକୁ ମୁଁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିବି । ତା ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲାକରି ପ୍ରଥମେ ତା ବିଆକୁ ଘଂଟା ଘଂଟା ଧରି ଚୋଷିବି ଓ ଖାଇବି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବୋଉ ବିଆର ଅତି ଗହୀରକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବି ଏବଂ ବିଆ ଭିତରେ ଗ୍ୟାଲନ ଗ୍ୟାଲନ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିବି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି – ତାହେଲେ ତୁ କାହିଁକି ତୋ ବୋଉକୁ ଏମିତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନୁ । ସେ କହିଲା – ସେ କଥା କ’ଣ ମୁଁ ଛାଡ଼ିଚି । ବାପାଙ୍କ ଡେଥ ପରେ ଗଲା ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ହେବ ମୁଁ ମୋ ବୋଉକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଗେହୁଁଚି । ମୋ ବୋଉ ଠାରେ ଆଉ ସେମିତି ଚାର୍ମ ନାହିଁ । ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ମୋତେ ଆଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳୁନି । ତୋ ବୋଉକୁ ଥରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋର ଭାରି ମନ ହଉଚି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ୧୦୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ରାଜି ଅଛି । ସେ ପୁଣି ମୋତେ ପଚାରିଲା – ତୁ ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲୁଣି? ମୁଁ କହିଲି – ମୋ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ତ ଦୂରର କଥା, ସିଏ ମତେ ତା ମୁହଁକୁ ବି ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ଦେଉନି । ବିନୋଦ, ତୁ ମୋ ବୋଉକୁ ଭୁଲି ଯାଆ । ଆଉ କୋଉ ଟୋକି କି ମାଇକିନିଆକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର । ବିନୋଦ କହିଲା – ପ୍ଲିଜ ବିଜୟ, ତୁ ଥରେ ମତେ ତମ ଘରକୁ ନେଇ ଚାଲେ । ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଆଗେ ମୋ ବୋଉକୁ ପଚାରେ । ମୁଁ ଘରକୁ ଗଲି । ବୋଉ ସବୁଦିନ ଭଳି ଡୋର ଖୋଲିଲା । ଜଳଖିଆ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ବିନୋଦ ତା ସହିତ କ’ଣ କ’ଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି, ସେକଥା ମୁଁ ବୋଉକୁ କହିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଏଥର ବୋଉ ମୋତେ ତା କୋଳକୁ ଟାଣି ନେଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ବିନୋଦ ତତେ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି । କାଲି ମୁଁ ତାକୁ ଘରକୁ ଡାକିବି । ବୋଉ କହିଲା – ନା । ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋ ଲାଳସାକୁ ବିନୋଦ ବଢ଼େଇ ଦେଇଥିଲା । ଠିକ*୍* କଲି ବୋଉକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେହିଁବି । ଭାବିଲି ପରଦିନ ଭଉଣୀ ଓ ବାପା ଅଫିସ ଗଲା ପରେ ଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବି । ତାପର ଦିନ ବାପା ଓ ଭଉଣୀ ଅଫିସ ଚାଲିଗଲା ପରେ ମୁଁ ବୋଉକୁ କହିଲି – ଆଜି ମୁଁ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବି ନାହିଁ । ବୋଉ ମତେ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲା । ମୁଁ ନ ଯିବାକୁ ଜିଦ ଧରିବାରୁ ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟହୋଇ ସେ ରାଜିହେଲା । ମୁଁ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲି । ଦିନ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ବୋଉ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗଲା । ସେ ବାଥରୁମ ଡୋରକୁ ଭିତର ପଟୁ ଲକ କରିଦେଲା । ବୋଉର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଡୋରରେ କେଉଁଠି କଣା ଥିବା ମୁଁ ଖୋଜିଲି । କିନ୍ତୁ ଡୋରରେ କଣା ନ ଥିଲା । ଆଗରୁ ଡୋରରେ କାହିଁକି ଗୋଟିଏ କଣା କଲି ନାହିଁ ବୋଲି ମୁଁ ନିଜକୁ ଧିକାର କଲି । ମୁଁ ଫେରିଆସି ବସିଲି । ୧୫ ମିନିଟ*୍* ପରେ ବୋଉ କଳା ରଙ୍ଗର ସାୟା ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ବୋଉ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦରୀ ଓ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ବୋଉ ମୁହଁରେ ମୁରୁକି ହସ ଖେଳେଇ ଦୋହଲି ଦୋହଲି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିଲା । ବୋଉକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ବ୍ରା ଭିତରୁ ଉଚ୍ଛୁଳି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବୋଉର ଦୁଧ ମୋତେ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିଲା । ବୋଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା । ମୁଁ ଉଠି ପଡ଼ିଲି । ବୋଉକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାର ସୁଯୋଗ ନ ଦେଇ ମୁଁ ତାକୁ କାନ୍ଥ ନିକଟକୁ ପେଲି ନେଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ରଖି ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି ଏବଂ ଗୋଟାଏ ହାତ ତା ବ୍ରା ଉପରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ କବଳରୁ ନିଜକୁ ମୁକୁଳେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମା ଦେଇ ତା ଯୋଡ଼ାକ ଯାକ ଦୁଧକୁ ବ୍ରା ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି । ମୋର ପିଲା ସମୟ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ତା ଖୋଲା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ଯଦିଓ ବୋଉ ଗାଧେଇ ସାରି ଆସିଥିଲା ତା ଦୁଧ ଗରମ ଓ ଟାଇଟ*୍* ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟ ପାଖା ପାଖି ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚିପିଲି । ତାପରେ ବୋଉର ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରୁ ମୁକ୍ତ କରିଦେଲି । ବୋଉ କହିଲା – ତୁ ବହୁତ ରୁକ୍ଷ । ଏଇ କାମ ତୁ କ’ଣ ଆସ୍ତେ ଏବଂ ଭଲ ପାଇବା ସହିତ କରିଥିଲେ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତା । ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚକଟି କାହିଁକି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦଉଚୁ । ତୁ ଯଦି ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚୁ କି ଚି ିବାକୁ ମନ କରୁଚୁ ତାହେଲେ ମତେ କହିଥିଲେ ମୁଁ ତ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇଥାନ୍ତି । ତୁ ଦେଖି ଥାଆନ୍ତୁ ଆଉ ଚିପି ଥାଆନ୍ତୁ । ବୋଉ ତା ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇ କହିଲା – ଦେଖୁନୁ.ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖ । ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ତା ଦୁଇ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲି । ବୋଉ କହିଲା – ହଁ, ଏମିତି ଚିପ । ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ବିନୋଦ ଠିକ କହୁଥିଲା । ତୁ ବହୁତ ବିଉଟିଫୁଲ । ତୁ ମୋର ବୋଉ ହୋଇ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ । ବୋଉ କହିଲା – ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନି । ତୁ ଯାହା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚୁ ଶୀଘ୍ର କର । ମୁଁ ଗୋଟାଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆର ଦୁଧକୁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଧରି ଆସ୍ତେ ଓ ନରମ ଭାବରେ ଆଦର କରି ଚିପିଲି । ବୋଉ ଏହା ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଚାହିଁଲି । ତା ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଗୋଟାଏ ହାତ ତା ଗୋଟାଏ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଅନ୍ୟ ହାତ ଧୀରେ ତା ପେଟ ଓ ନାହି ପାଖରେ ବୁଲେଇଲି । ନାହି ତଳକୁ ହାତ ଖସାଇ ତା ଅଂଟାରେ ବୁଲେଇଲି ଏବଂ ତାପରେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ଥିବା ସାୟା ଉପରେ ରଖିଲି । ମୋ ତଳପେଟର ତଳ ଅଂଶକୁ ତା ଆଡ଼କୁ ଦାବିଲି । ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଜଙ୍ଘ ପରସ୍ପର ସହିତ ଚାପି ହେଉଥିଲା । ବୋଉ ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରତିବାଦ କରି ନ ଥିଲା । ମୁଁ ସାୟା ମିଶା ତା ବିଆକୁ କେତେ ଥର ଚିପି ମୋ ହାତକୁ କାଢ଼ିନେଲି ଏବଂ ମୋ ପାଇଜାମାର ବୋତାମ ଖୋଲି ଦେଲି । ପାଇଜାମା ତଳକୁ ଗଳି ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରିଲି । ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ବୋଉ ବିଆ ଉପର ସାୟା ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ମୋ ଅଂଟାକୁ ଦାବିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡର ଚାପ ବୋଉ ତା ବିଆରେ ପଡ଼ିଲା । ବୋଉ ହଲଚଲ ନ ହେଇ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲା । ମୁଁ ଉପରକୁ ଚାହିଁଲି । ବୋଉର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ହୁଏତ ବୋଉ ଲାଜରେ ତା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଥିଲା, ନ ହେଲେ ସେ ମୋର ଏଇ କାମକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲା । ବୋଉ ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଚାପ ଦେବା ଜାରି ରଖି ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ବୋଉର ପେଟ ଓ ଦୁଧ ଉପରେ ବୁଲେଇଲି । ମୋ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଳି ବୋଉର ପେଟ ଓ ତଳକୁ ତା ଅଂଟା ଓ ବିଆକୁ ଖୋଜି ଚାଲିଥିଲା । ମୋ ହାତଟା ଯାଇ ବୋଉର ସାୟା ପାଖରେ ପହଂଚିଲଶ ଓ ମୁଁ ସାୟାର ଗଣ୍ଠିକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ସାୟାଟା ତଳକୁ ଗଳି ପଡ଼ିଲା । ମୋର ପୌରୁଷ ସ୍ବର୍ଗର ଫାଟକରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଠକ ଠକ କଲା । ବୋଉ ବି ହଲଚଲ ହୋଇ ତା ଅଂଟାକୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଠେଲିଲା । ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଇ ପିଚାକୁ ଧରି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ମୋ ହାତକୁ ବୋଉର ପିଚା ତା ଦୁଧ ଠାରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତ ଓ ଦୃଢ଼ ଲାଗିଲା । ଜଣା ଯାଉଥିଲା, ବାପା ଯେମିତି ଏ ସବୁକୁ ଠିକ*୍* ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରି ନାହାଁନ୍ତି । ବୋଉ କହିଲା – ବିଜୁ, ଚାଲ ଆମେ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଯିବା । ମୁଁ ବୋଉ କଥାକୁ ନ ଶୁଣି ମୋର ଗୋଟାଏ ହାତକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ବୁଲେଇଲି । ବୋଉର ବିଆ ପୁରା ଚିକÑଣ.ଗୋଟାଏ ବି ବାଳ ନ ଥିଲା । ବୋଉ ବିଆରେ କେତେ ଥର ହାତ ବୁଲେଇବା ପରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ବୋଉର ବିଆ ଓଠକୁ ପାଇଲା । ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଓଠରେ ଲମ୍ବା ଭାବରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ବୁଲେଇଲି । ବିଆ ଓଠ ବିଆରସରେ ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ରସ ଭିଜା ବିଆ ଓଠରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବାଜିବାରୁ ଦେହରେ ମୋର ଅପୂର୍ବ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ଉପର ପଟେ ମୋ ପାଟି ବୋଉର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଅଦଳ ବଦଳ କରି ଚୋଷି ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ ତଳେ ମୋ ହାତ ଆଙ୍ଗୁଠି ବୋଉ ବିଆର ଓଠ ଏବଂ ବିଆ ଦାନା ସହିତ ଖେଳୁଥିଲା । ବୋଉ ବିଆ ଦାନାକୁ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଧରି ଆସ୍ତେ ଦଳିଲି । ବୋଉ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା । ବିଆ ଦାନାକୁ ଦଳିବା ବୋଉକୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଓଠରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ବୁଲେଇବା ଓ ବିଆ ଦାନାକୁ ଦଳିବା ଜାରି ରଖିଲି । ବୋଉର ଶିତ୍କାର ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଏବଂ କାନ୍ଥ ଉପରେ ତଳକୁ ଖସି ଚଟାଣରେ ତା ପିଚା ଲାଗିଗଲା । ବୋଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଆଡକୁ ଟାଣିନେଲା । ମୁଁ ମୋ ପାଟି ସହିତ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବିଆ ଭିତରେ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି । ବୋଉ ତା ହାତରେ ମୋ ଗାଲକୁ ଧରିଲା ଏବଂ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲା । ସେ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ତା ଜିଭକୁ ପୁରେଇଲା ଆଉ ତଳ ପଟେ ମୁଁ ତିନିଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି । ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ପଚାରିଲା – କହିଲୁ ମୁଁ କେତେ ସୁନ୍ଦର । ମୁଁ କହିଲି – ବିନୋଦର ବର୍ଣ୍ଣନା ଠାରୁ ବହୁତ.ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ତୋ ଓଠର ରସ ବହୁତ ସ୍ବାଦୁ । ବୋଉ ମୁରୁକି ହସି କହିଲା – କେବଳ ଏହି ସ୍ବାଦୁ ଜିନିଷ ନୁହେଁ, ତଳ ପଟେ ତୋ ପାଇଁ ଆହୁରି ସୁସ୍ବାଦୁ ଜିନିଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ସେ କହି ଚାଲିଲା – ଚାଲ ବେଡ଼କୁ ଯିବା । ଆମେ ଉଠି ବାପାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲୁ । ବୋଉ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ବେଡ଼ରେ ଚିତ ହୋଇ ଶୋଇ ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇଲା । ତା ନିଜ ହାତରେ ତା ବିଆର ଓଠକୁ ଖୋଲିଲା । ସହରର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଓ ସମସ୍ତେ ପାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ମୋ ବୋଉର ବିଆକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲି । ମୁଁ ବିଆର ଗୋଲାପି ଅଂଶରେ ଚୁମା ଦେଲି । ବୋଉ ହାତକୁ କାଢ଼ି ଦେଇ ମୁଁ ନିଜେ ବିଆ ଓଠକୁ ଆହୁରି ମେଲେଇଲି । ଭିତରଟା ସାରା ଗୋଲାପୀ ଓ ଚାରି ଆଡେ଼ ରସ । ମୁଁ ବିଆ ଓଠରେ ମୋ ଜିଭକୁ ଲଗେଇ ଲମ୍ବ ଭାବରେ ବିଆରେ ଜିଭ ବୁଲେଇଲି । ବୋଉ ଶିତ୍କାର କରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତଳକୁ ଦାବିଲା । ମୁଁ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଏବଂ ମୋ ଦୁଇ ଓଠ ମଝିରେ ଧରି ଚାପିଲି । ବୋଉ ତା ପିଚାକୁ ତଳ ଉପର କରିବାରୁ ବୋଉର ବିଆ ଦାନା ମୋ ଦୁଇ ଓଠ ମଝିରେ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ବୋଉର ପିଚା ତଳକୁ ଓ ଉପରକୁ ଗତି କଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟାଏ ଏବଂ ତାପରେ ତିନିଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି । ମୁଁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଜୋର ଚଳେଇଲି ଫଳରେ ଓଠ ମଧ୍ୟ ବିଆ ଦାନା ଉପରେ ଜୋରରେ ଗତି କଲା । ବୋଉ ପ୍ରଥମେ ଶିତ୍କାର କଲା ଏବଂ ତା ପରେ ଅଭଦ୍ର କଥା କହିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା । କହିଲା – ମାଆ ଗିହା, ମତେ ଗେହେଁ.ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରା.ମୋ ବିଆ ପୁରା ଗରମ ଅଛି.ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ଢ଼ାଳି ତାକୁ ଥଣ୍ଡା କର । ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ଯଦି ଶକ୍ତି ନାହିଁ ତୋହେଲେ ତୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦକୁ ଡାକ.ମତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ତାକୁ କହ.ମା ଗିହା.ଡେରି କାହିଁକି କରୁଚୁ.ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା.ବୋଉର ଏମିତିକା ଅଭଦ୍ର କଥା ମୋତେ ଉତେଜିତ କରି ପକେଇଲା । ତା ପିଚାର ଗତି ବି ବଢ଼ି ଚାଲିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ବୋଉ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ଯିବ । ମୁଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଉଠେଇ ବୋଉ ଦେହ ଉପରକୁ ଖସଡ଼ି ଗଲି । ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ବୋଉ ଓଠ ଉପରେ ରଖିଲି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଧରିଲି ଏବଂ ଆର ହାତରେ ଜୋରରେ ଚିପିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନେଇ ତା ବିଆ ଗାତରେ ଲଗେଇ ଜୋରରେ ପେଲିଲି । ଗୋଟିଏ ଠେସରେ ବାଣ୍ଡ ତା ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଖସଡ଼ି ଗଲା । ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ନିଆଁ ଜଳୁଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବହୁତ ଗରମ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ ଦବିଲି । ବୋଉ କହିଲା – ଧନ, ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ବାଣ୍ଡ ପେଲ । ନହେଲେ ତୋ ବାପା ପରି ତୋର ଶୀଘ୍ର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବ । ଜୋରରେ ପେଲ କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ । ମୁଁ ଗେହିଁବାର ଗତି କମେଇ ଦେଲି । ଦୁଇ ହାତରେ ବୋଉର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରିଲି । ବୋଉ କହିଲା – ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅନୁଭବ କରୁଚି । ଭାରି ଶକ୍ତ ଆଉ ବଳୁଆ ହେଇଚି । ତୁ ଆଗରୁ କାହିଁକି ମତେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଲୁ ନାହିଁ । ଏତେ ଦିନ ମୁଁ ଭୋକିଲା ରହିଲି । ଗେହିଁବା ସୁଖ ପାଇବାରୁ ବଂଚିତ ହେଲି । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ତୁ ଏବେ ବି ପିଲା ହେଇଅଛୁ । କିନ୍ତୁ ତୁ ଏହା ଭିତରେ କେତେବେଳେ ମରଦ ହେଇ ଗଲୁଣି । ଆଃ..ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚି.ଜୋରରେ ପେଲ.ବିନୋଦ ମତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ପୁଅ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ଗେହୁଁ ବୋଲି ମୁଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ । ସତରେ ଧନ, ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଗେହୁଁଚି.ଜୋରରେ ପେଲ.ହଁ.ହଁ, ସେମିତି । ଘରେ କେହି ନ ଥିବା ବେଳେ ତୁ ଯେତେବେଳେ ଚାହିଁବୁ ଗେହିଁ ପାରିବୁ । ତୋ ବଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ତୁ ଆଉ କୋଉ ଟୋକିକି ଦେଖେଇବୁ ନାହିଁ.ଏମିତି କି ତୋ ଭଉଣୀକୁ । ନ ହେଲେ ତୁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଚାହିଁବେ । ତୁ ଭାରି ଭଲ ଗେହୁଁଚୁ । ଗେହିଁବା ଜାରି ରଖ । ବୋଉ ତା’ର ଗୋଟାଏ ଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲା । ଫଳରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଯାଗା ମିଳିଲା । ବୋଉ କହିଲା – ତୁ ମତେ କେବଳ ଗେହିଁ ଚାଲେ । ମୁଁ ତୋତେ ସବୁଠାରୁ ବେଶୀ ଆନନ୍ଦ ଦେବି । ତୁ ଯାହା ଚାହିବୁ ଦେବି । ତୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ଗେହିଁ ପାରିବୁ । ତୁ ଭଲ ଗେହୁଁଚୁ । ବୋଉ ତା ଅନ୍ୟ ଗୋଡ଼ଟାକୁ ଟେକି ଆର କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବୋଉ ବିଆ ସୁଡ଼ଙ୍ଗର ଅତି ଭିତରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବା ମୁଁ ଦେଖି ପାରିଲି । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ଗେହିଁବାର ଗତି ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ବୋଉ ତା ହାତଟାକୁ ବଢ଼େଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁଲା । କହିଲା – ତୁ ଗେହିଁ ସାରିଲେ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବି । ଆଃ.ତୋ ବାଣ୍ଡଟା କେତେ ମୋଟା ହେଇଚି! ତୁ ଯଦି କଂଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିବୁ ତାହେଲେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହେଁ । ମୁଁ ତୋର ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ପିଇବି । ଆଃ.ଜୋରରେ ଗେହେଁ । ତୁ ମୋ ପାଇଁ ପୁରା ଫିଟ*୍* । ତୋ ବୋଉକୁ ଜୋର ଜୋର ଗେହେଁ.ଉଃ.ଗେହିଁ ଚାଲେ.ମୁଁ ୋର ଦାସୀ.ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ ସବୁ କରିବି.ଏମିତିକି ତୁ ଯଦି ମୋତେ କୁକୁର, ଗଧ କି ହାତୀ ସାଙ୍ଗରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କହିବୁ ମୁଁ କରିବି । ତୁ ଯଦି ଚାହିଁବୁ ତୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦ ମୋତେ ଗେହୁଁ ବୋଲି ତାହେଲେ ମୁଁ ବି ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବି । ତୁ ଗେହିଁ ଚାଲେ । ଆଃ.. ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ତୁ କେବଳ ମୋର.ମୋ ବ୍ୟତୀତ ତୋତେ ଆଉ କେହି ଗେହିଁବେ ନାହିଁ । ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବିନୋଦକୁ କେବେବି ସୁଯୋଗ ଦିଆ ଯିବ ନାହିଁ । ତୋର ଯଦି ଆହୁରି ଅଧିକ ଗେହିଁବା ଦରକାର ହବ, ତାହେଲେ ବରଂ ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କୋଉ ଅଜଣା ଲୋକକୁ ଆମେ ଯୋଗାଡ଼ କରିବା । ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବୋଉର ବିଆରସ ନ ବାହାରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ମୁଁ ଚାହୁଁ ନ ଥିଲି । ବୋଉ ତା ପିଚାକୁ ଜୋର ଜୋର ହଲେଇ ଚାଲିଥିଲା । ହଠାତ*୍* ବିନୋଦ ଦେଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଟିପ୍ସ ମୋର ମନେ ପଡ଼ିଗଲା । ମୁଁ କେତେ ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବିଲି । ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରୁ ପୁରା ବିଆ ମୁହଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାର କରି ଆଣିଲି । ବୋଉ ତା ପିଚାକୁ ହାତରେ ବାଡେ଼ଇ ଚାଲିଥିଲା । ବୋଉ କହିଲା – ବନ୍ଦ କଲୁ କାହିଁକି । ମୋର ବିଆରସ ବାହାରିବା ବେଳ ହେଲାଣି । ତୁ ଗେହିଁବା ଚାଲୁ ରଖ । ପ୍ଲିଜ ଧନ, ବନ୍ଦ କରନି । ମୁଁ ତଥାପି ଆଉ ଟିକିଏ ସମୟ ଗେହିଁବା ବନ୍ଦ ରଖିଲି । ତାପରେ ମୋ ପୁରା ଶକ୍ତି ଲଗେଇ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ଅତି ଗହିରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିଦେଲି । ବୋଉ ତା ଦେହକୁ ପ୍ରସାରିତ କରି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ପୁଣି ତଳକୁ ନୁଆଁଇ ଦେଲା । ମୁଁ ଗେହିଁବାର ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ବୋଉ କହିଲା – ଧନ, ତତେ ଧନ୍ୟବାଦ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା । ତୁ ବହୁତ ବଳୁଆ । ତୁ ମତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ରଖିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ କୁଆଁରୀ ଟୋକି ଯୋଗାଡ଼ କରିଦେବି । ତୋର ସବୁ ପ୍ରକାର ଯନି ନେବି । ଏବେ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ମୋ ପାଟିରେ ଦେଏ । ମଁୁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବି । ବୋଉର ପ୍ରସ୍ତାବରେ ମୁଁ ବହୁତ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଲି । ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ କାଢ଼ିଆଣି ବୋଉର ସେକ୍ସି ଦେହ ଉପରକୁ ଉଠିଗଲି ଏବଂ ତା ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ପାଟିରୁ କାଢ଼ିନେଲା ଏବଂ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଧୀରେ ଚୁମା ଦେଲା । ମୋ ପାଇଁ ଏଇଟା ସବୁ ଠାରୁ ଭଲ ଚୁମା ଥିଲା । ବୋଉ ପଚାରିଲା – କେବେ ଠାରୁ ତୁ ମୁଠି ମାରୁଚୁ । ମୁଁ କହିଲି – ପ୍ରାୟ ୩ ବର୍ଷ ହେବ । ବୋଉ କହିଲା – ତୁ ଗୋଟାଏ ବୋକା । ତୋର ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମ କରି ଉଠିବା ବେଳ ଠାରୁ ତୁ ମତେ କହିବା ଦରକାର ଥିଲା । ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆର ବାଟ ଦେଖେଇ ଦେଇ ଥାଆନ୍ତି । ଯାହା ହେଉ ତୁ ଆଉ ମୁଠି ମାରିବୁ ନାହିଁ । ମୋ ପାଟି ଆଉ ମୋ ବିଆ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରକୁ ନେବାକୁ ସବୁବେଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ବୋଉ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଧୀରେ ଚୋଷିଲା । ତାପରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟି ଭିତରକୁ ନେବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡଗୁଲି ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବୋଉ ମତେ ସର୍ବାଧିକ ସନ୍ତୋଷ ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ବୋଉ ପାଟି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଦାବି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲି । ହଠାତ*୍* ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ*୍*କାରୀ ମାରିବା ଭଳି ବୀର୍ଯ ବୋଉ ପାଟିରେ ବାହାରି ଗଲା । ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟି ଭିତରେ ସମତୁଲ କରି ରଖି ବୀର୍ଯକୁ ଢ଼ୋକି ପକେଇଲା । ତା ଓଠ ଦେଇ କେଇ ଟୋପା ବୀର୍ଯ ବାହାରକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ସେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ସାରିବା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚୁଟି ସଫାକରି ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରୁ ବାହାର କରିଦେଲା । ସେ ମୋତେ ଟାଣି ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲା । କହିଲା – ଏବେ କହ, ମୁଁ କେତେ ସୁନ୍ଦର । ମୁଁ କହିଲି – ତୁ ପୃଥିବୀର ସବୁ ଠାରୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ତୋର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ବୋଉ କହିଲା – ଏବେ ତୁ ମତେ ଗେହିଁଲୁ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବି କଲୁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯଦି ଜାଣିବି ଯେ ତୁ ଆମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କହିଚୁ, ଏମିତି କି ତୋ ଭଉଣୀ କି ତୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦ ଆଗରେ ତାହେଲେ ତୁ ଆଉ କେବେ ବି ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ପାରିବୁନି କି ଛୁଇଁ ପାରିବୁନି କିମ୍ବା ମୋତେ ଗେହିଁ ପାରିବୁନି । ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ମୁଁ ପ୍ରମିଜ କରୁଚି ମୁଁ ମରିଯିବି ପଛେ ଆମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କାହାରିକୁ କହିବି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚାହିଁବି ତୁ ମତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବୁ ଏବଂ ଘରେ କେହି ନ ଥିବା ବେଳେ ତୁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରହିବୁ । ବୋଉ କହିଲା – ଠିକ ଅଛି । ମୁଁ ବୋଉ ଓଠ ଉପରେ ମୋ ଓଠ ରଖି ତା ଦୁଧକୁ ଧରିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଶକ୍ତ ହୋଇ ବୋଉ ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲା । ବୋଉ ତା ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଚାପ ଅନୁଭବ କରି ଉଠିପଡ଼ି କହିଲା – ସତେରେ ତୁ ଗୋଟିଏ ମାଆ ଗିହା । ତୁ ମତେ ଚାଖିଲୁ ଏବଂ ଦୁଇ ଘଂଟା ହେବ ଗେହିଁଲୁ । ପୁଣି ତୋର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମନ ହେଉଚି । ଛାଡ଼, ମୁଁ ଯାଇ ରୋଷେଇ କରେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ସାରିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଗେହିଁବୁ । ବୋଉ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା । ତାପର ଠାରୁ ବୋଉର ମୋର ସଂପର୍କ ଆହୁରି ନିବିଡ଼ ହୋଇ ଉଠିଲା । ପ୍ରତିଦିନ ବୋଉକୁ ନ ଗେହିଁଲେ ମୁଁ ରହି ପାରୁ ନ ଥିଲି କି ବୋଉ ଆଖିକୁ ନିଦ ଆସୁ ନ ଥିଲା । ଆମ ଗିହାଁଗେହିଁ କଥା କେହି ଜାଣି ପାରି ନ ଥିଲେ । ଘରେ ବୋଉ ଓ ମୋ ବ୍ୟତୀତ କେହି ନ ଥିବା ବେଳେ ବୋଉ ପୁରା ପୁରି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରହୁଥିଲା । ବୋଉ ମୋତେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେବାର ବିଭିନ୍ନ ଭଙ୍ଗୀ ବିଷୟରେ ଶିଖେଇ ଥିଲା । ମୋର ପରବର୍ତୀ ଜନ୍ବଦିନରେ ବୋଉ ମୋତେ ତା କୁଆଁରୀ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପହାର ଦେଇଥିଲା । ବୋଉର କୁଆଁରୀ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ବେଳେ ବୋଉ କହିଲା – ସତରେ, ମୋତେ ଲାଗୁଚି ଯେମିତି ଆଜି ଆମେ ଆମର ହନିମୁନ*୍* ପାଳୁଚେ । ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁ ମାରୁ କହିଲି – ଏବର୍ଷ ଆମେ ହନିମୁନ*୍* ପାଳୁଚେ, ଆର ବର୍ଷ ଏହାର ବାର୍ଷିକୀ ପାଳିବା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତୋତେ ଗୋଟିଏ ବଢ଼ିଆ ଗିଫ*୍*ଟ ଦେବି । ବୋଉ କହିଲା – କି ଗିଫ*୍*ଟ ଦବୁ କହିଲୁ । ମୁଁ ବୋଉ କାନରେ କହିଲି – ତୋତେ ପ୍ରେଗନାଂଟଣ୍ଟ କରି ତୋ ପେଟରେ ଗୋଟିଏ ଛୁଆ ଦେବି । ବୋଉ କହିଲା – ଯାଃ.ତୁ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ । ମୋର ଆଉ ଛୁଆ ଦରକାର ନାହିଁ । ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ ଚିପି କହିଲି – ନାହିଁ ବୋଉ, ତତେ ଥଟ୍ଟାରେ ସେମିତି କହୁଥିଲି । ମୋର କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ । ମୋର ଖାଲି ତୁ ଦରକାର.ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ତୋ ବିଆ ଦରକାର । ବୋଉ ତା ହାତ ବଢ଼େଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଥିବା ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୂଳରେ ହାତ ମାରି କହିଲା – ମୋର କେବଳ ତୋ ଏଇ ବାଣ୍ଡ ଦରକାର ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia banda bia comsex story in odiyathelugu sex stores comodiya bhauja comodia bhauja inwww sex stores in telugusasu biaodia sex kabitasex storyes in teluguodia sexy kahaniodia sax storybhauja comwww telugu latest sex storiestelugu sxe storestelugu kotha sex storiestelugusex storiesex storyinhinditelugu six storiswww new telugu sex stores comchodan sexy storyhindi sex katha comorissa sex storyodia bou biawww odia bhauja comtelugu sex stories onlineodia bia banda kathaodia sex storeybhauja.comtelugu sex stories in newsex telugu stories newlatest updated telugu sex storieswww sex stories in telugu combhauja sex storysex story in oriyawww saxe story comwww sex storys in telugutelugu stories for sexbhauja.comtelugu sex storys in telugu languagegiha gehi kathabest odia sex storynew sex odia storytelugusex storieschodan sexy storybia banda kathasex stories new telugutelugu sex storeys comwww telugu sex stroesorissa sex storytelugu sex stories in newfull telugu sex storieswww.telugu sex stories. comsex story in odia languagesadhu baba sex kahanitelugu sex stories in telugu versionodia sex story khudienglishsex storieslatest telugu real sex storiestelugu sex stories letesttelugusex storyesodia sex storylatest telugu sex stories in teluguodia sexy gapabedha storyବିଆodia bhai bhauni sex storykannerikamsex storis in thelugutelugu sexstoryodia sex story pdfodia nua sex storytelugu s storiesfull telugu sex storiesbanda raja bia rani storythelugu sex stories comodia new sex story comtelugu latest hot storiestelugusex stiriessadhu baba sex storiesnew sex story odiaollywood sexodia bhauja storysex story odia languageodiya sex gapasexy odia gapaodia sex story maa puabuthu stories in telugubhauni gihatelugu sexstoryreal life telugu sex storiesrecent odia sex story