ମୁଁ ଗୌରୀ ।ମୋତେ ଏବେ ପଚିଶ ବର୍ଷ ।ମୁଁ ବହୁତ ସେକ୍ସୀ।ମୋର ବାହାଘର ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ସରିଲାଣି।ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବଂ।କରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି।ଆମେ ଦୁହେଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁ ଛୁ।ଆମର ପିଲା ପିଲି କିଛି ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।କାରଣ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଗେଁହିଁଲା ବେଳେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ନିରୋଧ ଲଗାଇ କରନ୍ତି।ଆମେ ପ୍ରତିରାତିରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉ।ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ଥାଏ।ତାକୁଦେଖିମୋବିଆନାଳେଇ ଯାଏ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳେଇ ଉଠ ବସ ହୁଏ।ରାତିରେ ତାଙ୍କର ବୀଜ ବାହାରିଥିବାରୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଶୀଘ୍ର ବାହାରେ ନାହିଁ।ମୁଁ ବି ଧିରେ ଧିରେ ତାଂକ ଉପରେ ଶୋଇ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡର ମଜା ମୋ ବିଆରେ ଅନୁଭବ କରେ।ସକାଳୁ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବୀଜ କାଢ଼ିବାକୁ ଦିଏନାହିଁ।ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ମାରିସାରି ମୁଁ ଖଟ ଉପରୁ ଓହ୍ଲାଏ।ରାତି ଆଠଟା ରୁ ସକାଳ ଛଅଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଘରେ ଲଂଗଳା ଅବସ୍ଥାରେ ରହୁ। ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ବସି ରୁଟି ଓ ତରକାରୀ ତିଆରି କରେ।ସେ ତାଙ୍କର ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଦୁଇ ଜଂଘ ମଝିରେ ରଖି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପନ୍ତି।ମୁଁ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ।ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ଗାଲ ଓ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଉଥାନ୍ତି।ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ସେ ଗେଲ କରନ୍ତି।ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳ ରେ ବସାଇ ଖୋଇ ଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଖୋଇଦିଏ।ରାତିରେ ଆମେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଉ।ସକାଳୁ ଉଠି ଆମେ ସାଂଗହୋଇ ଗାଧାଉ।ସେ ମୋ ବିଆ ଓ କାଖ ତଳେ ଭିଟ୍ ମାରି ଚୁଳ ସବୁ ପରିଷ୍କାର କରି ଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ ଗାଧୁଆ ଘରେ ଥିବା ଷ୍ଟଲ ଉପରେ ବସି ମୋ ବିଆ କୁ ଫାଡି ଦେଖାଏ।ମୋ ପରେ ସିଏ ବସନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବାଳ, କାଖ ବାଳ ବି ସଫା କରି ଦିଏ। ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଦାଢି ସେଭିଂଗ କରି ଦିଏ।ତା ପରେ ଆମେ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ଠାକୁର ପୂଜା କରୁ। ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଟିଫିନତିଆରି କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ବ୍ରା ମିଶା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ମୋ ଗାଲ ରେ ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ ଘସନ୍ତି। bତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ କୋଳରେ ବସାଇ ଖୋଇ ଦିଏ। ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଦୁଧରେ ଚାପ ଦେଇ ସେ ଟିଫିନ ଖାଆନ୍ତି। ସେ ଅଫିସ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଆ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଯାଆନ୍ତି। ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି ଚଢି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଗୋଟିଏ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗି ଥିବା ଛେପ ଓ ଲାଳକୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ରେ ପୋଛି ବାଣ୍ଡ କୁ ଚଢି ଭିତ ରେ ପୁରେଇ କହେ,ରାତି ସାରା ମୋ ବିଆରେ ପଶି ବି ପୁଣି ଉଠି ଲା ଣି।ମନ ଦୁଃଖ କରନା। ଆଜି ରାତିରେ ମୋ ବିଆଭିତରେ ତୁ ରହିବୁ। ମୋ ବିଆରୁ ବି ନାଳ ବାହାରି ମୋ ପେଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା।ଆମେ ରାତିରେ କରା କରି ସମୟରେ କଂଚା ଓଡ଼ିଆରେ କଥା ବାତ୍ତା ହେଉ। ରାଜେଶ( ମୋ ଘଇତା)ମୋତେ ଗେହିଁବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଆକୁ ଅଧଘଣ୍ଟାଏ ଚାଟି ଖାଆନ୍ତି।ମୋତେ ବିଆ ଚଟା ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ। ମୋ ବେଷ୍ଟ ପୋଜିସନ ମୁଁ ସୋଫାରେ ବସି ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେ ଇ ଦୁଇ ଜଂଘକୁ ଦୁଇ ଆଡ଼କୁ ଫାଡି ଧରେ।ରାଜେଶ ତଳେ ବସି ମୋ ବିଆ ଚାଟନ୍ତି। ମୋ ସେଣ୍ଟି ଚୁଚୁମି ଖାଆନ୍ତି। ମୋ ବିଆଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ହଲ ହଲ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ଆଂଗୁଳିରେ ସଲସଲ କରନ୍ତି। ମୋ ବିଆ ଚଟା ଓ ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ସଲସଲ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ହେଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଲାଗେ। ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ତ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ମୋ ବୋଉ ଲୋ ମୋ ବିଆ ,ଚାଟ ଚାଟ ,ମୋ ବିଆ ଖାଅ ଧିରେ ଧିରେ ଚୋଷି ଚୋଷି ଖାଅ।ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି। ତା ପରେ ସେ ସୋଫାଉପରେ ବସନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେ।ରାଜେଶଂ କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ତଣ୍ଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରାଇ ତାଙ୍କ ମନଖୁସି କରି ଦିଏ। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ପାଟି ରେ ଖଚା ଖଚ ଗିହଁନ୍ତି। ମୁଁ ଅଠର ବର୍ଷ ବେ ଳୁ ମୋ ଭିଣୋଇଂକ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେ।ସେ ବି ମୋ ବିଆ ଚାଟନ୍ତି।ମୁଁ ତାଂକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଦିଏ ନାହିଁ। ମୋ ଭିଣୋଇ ଟୁକୁଭାଇ ବହୁତ ଭଲ।ସେ ମୋତେ ମୋ ଇଚ୍ଛା ବିରୋଧରେ କିଛି କରନ୍ତିନି।ସେ ମୋ ବିଆ ଚୋଷି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଦିଅନ୍ତି।ମୋ ବରକୋଳି ଭଳି ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୋଷନ୍ତି।ମୋତେ କୋଳରେ ବସାଇ ମୋ ଓଠକୁ ,ଗାଲକୁ,ନାକ କୁ,କାନ କୁ ଚୁମା ଦିଅନ୍ତି।ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସି ଚୁମା ଖାଇବାକୁ ବଢିଆ ଲାଗେ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବୀଜ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ କାଢିବାକୁ କୁହେ।ମୁଁ ଟୁକୁ ଭାଇଂକ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀଜ ସବୁ ଢ଼ୋକି ଦିଏ।ଝିଅ ବେଳୁ ମୁଁ ଟୁକୁ ଭାଇଂକ ଠାରୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ସବୁ ଶିକ୍ଷା ନେଇ ଗଲି।।ମୁଁ ସେତେ ବେଳେ ବି ଏ ପଢୁ ଥିଲି।ପୁରା ଗଜା ବୟସ।ଗିହଣା ଖାଇବାର ବୟସ।ଦୁଧ ଚିପା ,ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା।ମୋର ସେ ଇଚ୍ଛାକୁ ଟୁକୁ ଭାଇ ପୂରଣ କଲେ ।ସେ ମୋତେ ନ ଗେଁହିଲେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିଆ କୁ ଚୋଷି, ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି ,ଚିପି ମୋତେ ଭର ପୁର ଆନନ୍ଦ ଦେଉ ଥିଲେ।ମୋ ଭଳି ଜଣେ ଗଜା ଟୋକିର ବିଆ ଖାଇ ସିଏ ବି ଧନ୍ୟ ।ମୁଁ ବି ମୋ ବିଆ ଚଟେଇ ନିଜ କୁ ଧନ୍ୟ ମନେ କରୁ ଥିଲି।ଟୁକୁ ଭାଇ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ଆଣ୍ଡୋଏଡ୍ ମୋବାଇଲ୍ (ସାମସଂଗ ଜି ଫାଇଭ୍)ଦେଇ ଥିଲେ। ମୁଁ ସେଥିରେ ବି ପି ଦେଖି ପୁରା ସେକ୍ସି ହୋଇ ଗଲି।ଡେଲି ଟୋକା ଟୋକିଙ୍କ ଗିହଣା ,ବିଆଚଟା,ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମା ନେଟରେ ଦେଖେ।କିନ୍ନ୍ତ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବାର ମଜା ମୁଁ ରାଜେଶଂକ ଠାରୁ ପାଇଛି।ରାଜେଶଂକ ରାତିଦିନ ମସ୍ତ ଗିହଣା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ।ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଧୁମ ପେଲା ଖାଉଛି।ସେହି ଗୋଟିଏ ବାଣ୍ଡରୁ ପେଲା ଖାଇ ଖାଇ ବୋର ଲାଗିଲାଣି।ଏଥର ରଜରେ ଗାଁ କୁ ଗଲେ ଟୁକୁଭାଇଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ନେବି।

ସେକ୍ସୀ ଗୌରୀ – Sexy Gouri

ମୁଁ ଗୌରୀ ।ମୋତେ ଏବେ ପଚିଶ ବର୍ଷ ।ମୁଁ ବହୁତ ସେକ୍ସୀ।ମୋର ବାହାଘର ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ସରିଲାଣି।ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବଂ।କରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି।ଆମେ ଦୁହେଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁ ଛୁ।ଆମର ପିଲା ପିଲି କିଛି ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।କାରଣ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଗେଁହିଁଲା ବେଳେ ସବୁବେଳେ  ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ନିରୋଧ ଲଗାଇ କରନ୍ତି।ଆମେ ପ୍ରତିରାତିରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉ।ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ଥାଏ।ତାକୁଦେଖିମୋବିଆନାଳେଇ ଯାଏ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳେଇ ଉଠ ବସ ହୁଏ।ରାତିରେ ତାଙ୍କର ବୀଜ ବାହାରିଥିବାରୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଶୀଘ୍ର ବାହାରେ ନାହିଁ।ମୁଁ ବି ଧିରେ ଧିରେ ତାଂକ ଉପରେ ଶୋଇ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡର ମଜା ମୋ ବିଆରେ ଅନୁଭବ କରେ।ସକାଳୁ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବୀଜ କାଢ଼ିବାକୁ ଦିଏନାହିଁ।ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ମାରିସାରି ମୁଁ ଖଟ ଉପରୁ ଓହ୍ଲାଏ।ରାତି ଆଠଟା ରୁ ସକାଳ ଛଅଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଘରେ ଲଂଗଳା ଅବସ୍ଥାରେ ରହୁ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ବସି ରୁଟି ଓ ତରକାରୀ ତିଆରି କରେ।ସେ ତାଙ୍କର ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଦୁଇ ଜଂଘ ମଝିରେ ରଖି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପନ୍ତି।ମୁଁ ରୋଷେଇ କରୁଥାଏ।ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ଗାଲ ଓ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଉଥାନ୍ତି।ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ସେ ଗେଲ କରନ୍ତି।ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳ ରେ ବସାଇ ଖୋଇ ଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଖୋଇଦିଏ।ରାତିରେ ଆମେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଉ।ସକାଳୁ ଉଠି ଆମେ ସାଂଗହୋଇ ଗାଧାଉ।ସେ ମୋ ବିଆ ଓ କାଖ ତଳେ ଭିଟ୍ ମାରି ଚୁଳ ସବୁ ପରିଷ୍କାର କରି ଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ ଗାଧୁଆ ଘରେ ଥିବା ଷ୍ଟଲ ଉପରେ ବସି ମୋ ବିଆ କୁ ଫାଡି ଦେଖାଏ।ମୋ ପରେ ସିଏ ବସନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବାଳ, କାଖ ବାଳ ବି ସଫା କରି ଦିଏ।

ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଦାଢି ସେଭିଂଗ କରି ଦିଏ।ତା ପରେ ଆମେ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ଠାକୁର ପୂଜା କରୁ। ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଟିଫିନତିଆରି କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ବ୍ରା ମିଶା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ମୋ ଗାଲ ରେ ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ ଘସନ୍ତି। bତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ କୋଳରେ ବସାଇ ଖୋଇ ଦିଏ। ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଦୁଧରେ ଚାପ ଦେଇ ସେ ଟିଫିନ ଖାଆନ୍ତି। ସେ ଅଫିସ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଆ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଯାଆନ୍ତି। ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି ଚଢି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଗୋଟିଏ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗି ଥିବା ଛେପ ଓ ଲାଳକୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ରେ ପୋଛି ବାଣ୍ଡ କୁ ଚଢି ଭିତ ରେ ପୁରେଇ କହେ,ରାତି ସାରା ମୋ ବିଆରେ ପଶି ବି ପୁଣି ଉଠି ଲା ଣି।ମନ ଦୁଃଖ କରନା। ଆଜି ରାତିରେ ମୋ ବିଆଭିତରେ ତୁ ରହିବୁ। ମୋ ବିଆରୁ ବି ନାଳ ବାହାରି ମୋ ପେଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା।ଆମେ ରାତିରେ କରା କରି ସମୟରେ କଂଚା ଓଡ଼ିଆରେ କଥା ବାତ୍ତା ହେଉ।

ରାଜେଶ( ମୋ ଘଇତା)ମୋତେ ଗେହିଁବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଆକୁ ଅଧଘଣ୍ଟାଏ ଚାଟି ଖାଆନ୍ତି।ମୋତେ ବିଆ ଚଟା ବହୁତ ମଜା ଲାଗେ। ମୋ ବେଷ୍ଟ ପୋଜିସନ ମୁଁ ସୋଫାରେ ବସି ମୋ ବିଆକୁ  ମେଲେ ଇ ଦୁଇ ଜଂଘକୁ ଦୁଇ ଆଡ଼କୁ ଫାଡି ଧରେ।ରାଜେଶ ତଳେ ବସି ମୋ ବିଆ ଚାଟନ୍ତି। ମୋ ସେଣ୍ଟି ଚୁଚୁମି ଖାଆନ୍ତି। ମୋ ବିଆଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ହଲ ହଲ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଦୁଇ  ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ଆଂଗୁଳିରେ ସଲସଲ କରନ୍ତି। ମୋ ବିଆ ଚଟା ଓ ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ସଲସଲ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ହେଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଲାଗେ। ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ତ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ  ମୋ ବୋଉ ଲୋ ମୋ ବିଆ ,ଚାଟ ଚାଟ ,ମୋ ବିଆ ଖାଅ ଧିରେ ଧିରେ ଚୋଷି ଚୋଷି ଖାଅ।ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି। ତା ପରେ ସେ ସୋଫାଉପରେ ବସନ୍ତି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେ।ରାଜେଶଂ କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ତଣ୍ଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରାଇ  ତାଙ୍କ ମନଖୁସି କରି ଦିଏ। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ପାଟି ରେ ଖଚା ଖଚ ଗିହଁନ୍ତି।ମୁଁ  ଅଠର ବର୍ଷ ବେ ଳୁ ମୋ ଭିଣୋଇଂକ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମେ।ସେ ବି ମୋ ବିଆ ଚାଟନ୍ତି।ମୁଁ ତାଂକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଦିଏ ନାହିଁ। ମୋ ଭିଣୋଇ ଟୁକୁଭାଇ ବହୁତ ଭଲ।ସେ ମୋତେ ମୋ ଇଚ୍ଛା ବିରୋଧରେ କିଛି କରନ୍ତିନି।ସେ ମୋ ବିଆ ଚୋଷି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଦିଅନ୍ତି।ମୋ ବରକୋଳି ଭଳି ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୋଷନ୍ତି।ମୋତେ କୋଳରେ ବସାଇ ମୋ ଓଠକୁ ,ଗାଲକୁ,ନାକ କୁ,କାନ କୁ ଚୁମା ଦିଅନ୍ତି।ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସି ଚୁମା ଖାଇବାକୁ ବଢିଆ ଲାଗେ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବୀଜ  ମୋ ପାଟି ଭିତରେ  କାଢିବାକୁ କୁହେ।ମୁଁ ଟୁକୁ ଭାଇଂକ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀଜ ସବୁ ଢ଼ୋକି ଦିଏ।ଝିଅ ବେଳୁ ମୁଁ ଟୁକୁ ଭାଇଂକ ଠାରୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ସବୁ ଶିକ୍ଷା ନେଇ ଗଲି।।ମୁଁ ସେତେ ବେଳେ ବି ଏ ପଢୁ ଥିଲି।ପୁରା ଗଜା ବୟସ।ଗିହଣା ଖାଇବାର ବୟସ।ଦୁଧ ଚିପା ,ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା।ମୋର ସେ ଇଚ୍ଛାକୁ ଟୁକୁ ଭାଇ ପୂରଣ କଲେ ।ସେ ମୋତେ ନ ଗେଁହିଲେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିଆ କୁ ଚୋଷି, ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦଳି ,ଚିପି ମୋତେ ଭର ପୁର ଆନନ୍ଦ ଦେଉ ଥିଲେ।ମୋ ଭଳି ଜଣେ ଗଜା ଟୋକିର ବିଆ ଖାଇ  ସିଏ ବି ଧନ୍ୟ ।ମୁଁ ବି ମୋ ବିଆ ଚଟେଇ ନିଜ କୁ ଧନ୍ୟ ମନେ କରୁ ଥିଲି।ଟୁକୁ ଭାଇ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ଆଣ୍ଡୋଏଡ୍ ମୋବାଇଲ୍ (ସାମସଂଗ ଜି ଫାଇଭ୍)ଦେଇ ଥିଲେ।

ମୁଁ ସେଥିରେ ବି ପି ଦେଖି ପୁରା ସେକ୍ସି ହୋଇ ଗଲି।ଡେଲି ଟୋକା ଟୋକିଙ୍କ ଗିହଣା ,ବିଆଚଟା,ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମା  ନେଟରେ ଦେଖେ।କିନ୍ନ୍ତ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିବାର ମଜା ମୁଁ ରାଜେଶଂକ ଠାରୁ ପାଇଛି।ରାଜେଶଂକ ରାତିଦିନ ମସ୍ତ ଗିହଣା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ।ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଧୁମ ପେଲା ଖାଉଛି।ସେହି ଗୋଟିଏ ବାଣ୍ଡରୁ   ପେଲା ଖାଇ ଖାଇ ବୋର ଲାଗିଲାଣି।ଏଥର ରଜରେ ଗାଁ କୁ ଗଲେ ଟୁକୁଭାଇଙ୍କ ବାଣ୍ଡ  ମୋ ବିଆ ରେ ନିଶ୍ଚିତ  ନେବି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia gehiba gapaodia desi gapasexy odia storybhauja ku gehilitelugu sex booksbapa jhia odia sex storytelugusex storeystelugu today sex storiesodia bia kathabhauni gihatelugu sex storice comodia desi gapatelgu sex storybengali x storyతెలుగు sex storiestelugu s storiesbapa jhia odia sex storypukulo gulaakka telugu kathalusex story in odiyabhai bhauni sexakka telugu kathalubhauja comwww telugusex storisodia bia banda gapawww telugu sex storeis combest odia sex storytelugu sex stories in teluguwww sex story comtelugu sex stories letestwww telugu sex stories newthelugu sex kathalu comoriya sex gapabanda bia storytelugu aex storiessextelugu storiesnua bhaujawww telugu latest sex storiesbhauja gapabhauni gihaଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସwww.telugusex storiesodia bhauja gapabhai bhauni sex storylatest odia sex storytelugu sex stores.comindian telugusex storiesodia desi storygiha gehi storyodia bedha gapa with phototelugu today sex storieswww.telugusex stories.comtelugu sex.storieswww sex storys in teluguodiasexstorieswww telugu sex stories newall odia sex storytelugu new sex stories pdfsex stories new telugutelugusex kathalubhauja.comtelegu sex storysodia sex kabitawww sex storys telugu comgiha gehi kathaodia font sex storiestelugu sex stories in telugu versionodia jouna gapatelgu sex storykhudi biaodia sex kabitabanda bia giha gehibuthu stories in telugusexstory odiabhauja comodia jouna gapa