ଶସୁର ବହୁ ମିସି ମସ୍ତି କଲୁ – Shasura Bohu Dunhe Misi Masti Kalu

ସାନ ନଣନ୍ଦଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ହେଉ ନ ଥିଲା । ଜଣେ ପୁରୁଷର ବାଣ୍ଡ କ’ଣ ଏତେ ବଡ଼ ଆଉ ଏତେ ମୋଟା ହୋଇ ପାରେ । ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ତ ଅତି ବେଶୀରେ ୬ ଇଂଚ ଲମ୍ବ ହେବ । ଅଥଚ ଶଶୁରଙ୍କର ବାଣ୍ଡ.ଉହୁଁ, ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି । ମୁଁ କୌତୁହଳି ହୋଇ ଉଠିଲି । ଭାବିଲି, କଥାଟା ସତ କି ମିଛ, ମୁଁ କେମିତି ଥରେ ଦେଖନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଦିନେ ସେମିତି ସୁଯୋଗ ମୋତେ ମିଳିଗଲା । ଶାଶୁ ସାନ ନଣନ୍ଦକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାପ ଘରକୁ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇର ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ଗଲେ । ସେମାନେ ଗୋଟାଏ ସପ୍ତାହ ପରେ ଫେରିବେ ବୋଲି କହି ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଏବଂ ଶଶୁର ରହିଲୁ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଗୋଟାଏ ଭଲ ସୁଯୋଗ । ଏଇ ସୁଯୋଗରେ ମୁଁ ଦେଖିବି, ସତରେ କ’ଣ ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ବଡ଼ ଆଉ କେତେ ମୋଟା । କେମିତି ଦେଖିବି, କେମିତି ଦେଖିବି ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରୁ କରୁ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟାଏ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସିଲା । ଶାଶୁଙ୍କୁ ରାତିରେ ନିଦ ହୁଏନି ବୋଲି ସେ ବେଳେ ବେଳେ ନିଦ ବଟିକା ଖାଆନ୍ତି । ମୁଁ ଅନେକ ଥର ପାଖ ଓøଷଧ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିଦ ବଟିକା ଆଣିଛି । ତାହା ବ୍ୟତୀତ ଶଶୁର ବି ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଗରମ ଦୁଧ ପିଇ ଶୁଅନ୍ତି । ତେଣୁ ଯଦି ରାତିରେ ଶଶୁରଙ୍କ ଦୁଧ ଗିିଲାସରେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶେଇ ଦିଏ, ତାହେଲେ. । ହଁ, ମୁଁ ଏଇଆ କରିବି । ମୁଁ ଯାଇ ପାଖ ଓøଷଧ ଦୋକାନରୁ ନିଦ ବଟିକା ନେଇ ଆସିଲି୤ଆଉ ରାତିରେ ଶଶୁରଙ୍କ ଗରମ ଦୁଧ ଗିଲାସରେ ଗୋଟାଏ ନିଦ ବଟିକା ମିଶାଇ ତାଙ୍କୁ ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଲି । ଶଶୁର ରାତିରେ ଦୁଧ ପିଇ ଶୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଶୋଇବାର ଗୋଟିଏ ଘଂଟା ପରେ ମୁଁ ଶଶୁରଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି । ‘ବାପା, ବାପା’ ବୋଲି ଡାକିଲି । ତାଙ୍କ ବାହାକୁ ଧରି ହଲେଇଲି । ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ । ମୁଁ ଜାଣିଲି, ସେ ଏବେ ନିଦରୁ ଉଠିବେ ନାହିଁ । ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଲୁଙ୍ଗି ଉପରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ହାତ ମାରିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଗଡ଼ିଶା ମାଛଟାଏ ଶୋଇଥିବା ଭଳି ମୋତେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗିକି ହଟେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଡର ୱିୟରର ଡୋର ଖୋଲି ଦେଲି । ଏ ମାଆ.ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲି । ମୋ ନିଃଶ୍ୱାସ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯିବା ଭଳି ଲାଗିଲା । ଶୋଇ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନରମି ଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବି ୬ ଇଂଚ ଲମ୍ବା ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ମୋ ବିଆ ଭିତର କିପରି ଶିର୍ ଶିର୍ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଭାବିଲି, ନରମି ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ତ ଏଡ଼େ ବଡ଼ ଜଣା ପଡ଼ୁଚି, ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହେବା ବେଳେ କେତେ ବଡ଼ ନ ହେବ । ବାଣ୍ଡକୁ ଠିଆ କରି ଦେଖିବି ବୋଲି ଭାବିଲି । ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ହାତରେ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଟିକିଏ ଓଦା କରିଦେଲି ଏବଂ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡରେ ଯେପରି ବିଦ୍୍ୟତ୍ ପ୍ରବାହିତ ହୋଇଗଲା । ବାଣ୍ଡଟା ଫୁଲି ଉଠି ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇ ପାଖା ପାଖି ୧୨ ଇଂଚ ଲମ୍ବା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲି । ପୁଣି ଭାବିଲି, ଏଇଟା ଯଦି ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶେ ତାହେଲେ କେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଶିବ । ମୁଁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଖୋଲି ଅଲଗା ରଖି ଦେଲି ଏବଂ ଉପରୁ ମାପିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକଲି । ଦେଖିଲି ଏହା ମୋ ବିଆ ଠାରୁ ତଳି ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲମ୍ବୁଚି। ଏହା ଦେଖି ତ ମୋ ହଂସା ଉଡ଼ିଗଲା । ବାପରେ, ଏବେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡକୁ ଶାଶୁ କେମିତି ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି । ଏ ବାଣ୍ ଯଦି ମୋ ବିଆରେ ପଶେ, ତାହେଲେ ମୋ ବିଆକୁ ତ ଫଟେଇ ଦେବ । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି । କିନ୍ତୁ ଶଶୁରଙ୍କ ହାତଟା ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ପହଁଚିଥିବା ଦେଖିଲି । ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲା ଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ସେ କହିଲେ – ବୋହୁ, ମାପ ତ କଲୁ । ଏବେ ଭିତରକୁ ନେଇ ଟିକିଏ ଦେଖ, କେମିତି ମଜା ଲାଗିବ । ମୁଁ ଡରି ଗଲି ଏବଂ ସେଠାରୁ ପଳେଇବାକୁ ଚାହିଁଲି । କିନ୍ତୁ ଶଶୁର ମୋତେ ଧରି ପକେଇ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏତେ ବଡ଼ ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ଆଉ ଶଶୁରଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ହାତର ଦୁଧ ଚିପା ମୋତେ ପୁରା ସମ୍ମୋହିତ କରିଦେଲା । ମୋ ବିଆ ଭିତର ବିଆରସରେ ଓଦା ହୋଇ ଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । କିନ୍ତୁ ଶଶୁର ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଓ ବ୍ରାକୁ ବାହାର କରି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲେ । ମୋର ଗୋଟାଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତ ପାଗଳୀ ଭଳି ହୋଇଗଲି । ଶଶୁର ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଗୋଟାଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କିଛି ସମୟ ଏପରି କରିବାରୁ ମୋ ବିଆ ଭିତର ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଶଶୁର ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମଝିକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆକୁ ଜୋରରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ଜଣାଗଲା ମୋ ବିଆରୁ ବିଆରସ ବାହାରି ଯିବ । ମୁଁ ଇଚ୍ଛା ନ କରିବି ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ଏବଂ ଜୋରରେ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେତେବେଳେ ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଗୋଟାଏ ମୋଟା ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ହଠାତ୍ ଶଶୁର ତାଙ୍କବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରିଲେ ଏବଂ ମୋ ଓଦା ବିଆର ଦାନା ଉପରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋର ତ ଜୀବନ ବାହାରି ଗଲା । ମୋ ମୁହଁରୁ ଉତେଜକ କାମୁକ ଶିତ୍କାର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବିଆ ଭିତରୁ ଗରମ ଲାଭା ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଶଶୁର ମୁରୁକି ହସି ମୋତେ ଚାହିଁଲେ । କହିଲେ – ବୋହୂ , ଏବେ ତ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଯାଇ ନାହିଁ । ହେଲେ ବିଆ ଭିତରୁ ତ ଢ଼େର ବିଆରସ ବାହାରିଲାଣି । ଏହା ଶୁଣି ମୋ ଗାଲ ସରମରେ ଲାଲ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ଶଶୁରଙ୍କ କାନରେ ଧୀରେ କହିଲି: ବାପା, ମୋ ବିଆ ବହୁତ ଦିନ ହେବ ଶୋଷିଲା ଅଛି । ପ୍ଲିଜ, ତା ଶୋଷ ମେଂଟେଇ ଦିଅ । ଶଶୁର ସ୍ନେହରେ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ ଏବଂ ପୁଣି ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ହଠାତ୍ ସେ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ମୋ ବିଆ ଦାନା ଉପରେ ଲଗେଇଲେ ଏବଂ ଜୋରରେ ଚୋଷିଲେ । ମୋ ମୁହଁରୁ ଜୋରରେ ଶିତ୍କାର ବାହାରିଲା : ଉଃ.ମାଆ.ଆହୁରି ଚୋଷ. ଶଶୁର ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ବାହାର ଭିତର କଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଦାନାକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ବିଆରେ ତ ନିଆଁ ଲାଗି ଗଲା । ଲାଗୁଥିଲା ପୁଣି ଥରେ ମୋ ବିଆରୁ ବିଆରସ ବାହାରି ଯିବ । ମୁଁ ଶଶୁରଙ୍କୁ କହିଲି – ବାପା, ମୋ ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦଉଚି । ତା ଭିତରଟା ବହୁତ କୁଣ୍ଡେଇ ହଉଚି । ଏବେ ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଜୋର ଗିହଁ । ମୋ ଶୋଷ ମେଂଟେଇ ଦିଅ । ମୁଁ ଆଉ ସହି ପାରୁନି । ଶଶୁରଙ୍କର ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ହୋଇଥିଲା ଯେ ମୋ ମୁଠା ଭିତରେ ରହି ପାରୁ ନ ଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି, ମୋ ବିଆ ଆଜି ନିଶ୍ଚେ ଫାଟି ଯିବ। ମୁଁ ଟିକିଏ ଡରି ଗଲି । ଶଶୁର ମୋ ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ମୋତେ କଅଁଳ ସ୍ୱରରେ କହିଲେ – ବୋହୂ, ଚିନ୍ତା କରନି । ଆଜି ମୁଁ ତତେ ଏମିତି ମଜା ଦେବି ଯେ ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କୋଉ ବାଣ୍ଡ ତୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ନେବୁ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ବାପା, ଆଜି ତମେ ମୋ ବିଆକୁ ଏମିତି ଗିହଁ ଏମିତି ଗିହଁ ଯେମିତି ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ପୁରା ମରିଯିବ । ଶଶୁର ମୋ କଥା ଶୁଣି ଟିକିଏ ମୁରୁକି ହସିଲେ । କହିଲେ – ବୋହୂ, ଚାଲ । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷ । ପ୍ରଥମରୁ ତ ବାଣ୍ଡ ଲୁହା ଛଡ଼ ପରି ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଶଶୁର ପୁରା ଜୋଶରେ ଆସି ଗଲେ । ସେ ମୋ ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋର ନିଃଶ୍ବାସ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବା ଭଳି ଲାଗିଲା । କିଛି ସମୟ ଏହିପରି କରିବା ପରେ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିରୁ ବାହାର କରି ନେଇ ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଧୀରେ ଭିତରକୁ ଦାବିଲେ । ‘ପଚ’ ଶବ୍ଦ କରି ବାଣ୍ଡର ଟୋପିଟା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ଆଉ ଶଶୁର ଗୋଟାଏ ଜୋର ଠେସ ମାରିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରାୟ ୩-୪ ଇଂଚ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମୋର ତ ଜୀବନ ବାହାରି ଗଲା । ଶଶୁର ପୁରୁଣା ଖେଳାଳି । ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଭିତରକୁ ନ ପୁରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଠେସ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା ଓ ଶକ୍ତ ଥିଲା, ଯାହା ମୋ ବିଆରେ ପୁରା କଷି ହୋଇ ପଶିଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର ଭିତର କରି ଚାଲିଲେ । କିଛି ସମୟ ଏହି ପରି ଗେହିଁବା ପରେ ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଗୋଟିଏ ତକିଆ ଦେଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ମୋ ବିଆ ଉପରକୁ ଟେକି ହେଇଗଲା ଓ ବିଆର ମୁହଁ ଟିକିଏ ଖୋଲିଗଲା । ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆର ବାଟରେ ରଖି ମୋ ଅଂଟାକୁ ଧରି ଗୋଟାଏ ଜୋର ଠେସ ମାରିଲେ । ଶଶୁରଙ୍କର ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡ଼ି ବିଆ ଭିତରର ଶେଷ ଅଂଶରେ ଯାଇ ବାଜିଲା । ମୋ ଦେହ ଉତେଜନାରେ ଭରିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲି । ମୋ ପାଟିରୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା: ଓଃ.ହାୟ.ଏବେ ମଜା ଲାଗିଲା । ବାସ୍, ବାପା ଏମିତି ଗିହଁନ୍ତୁ; ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି । ତାପରେ ସେ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଯାଆ ଆସ କରିବା ବେଳେ ଫଚା ଫଚ୍ ଫଚା ଫଚ୍ ଆବାଜ ଶୁଭୁଥିଲା । ମୋ କାମ ଉତେଜନା ଏତେ ତୀବ୍ର ହୋଇ ଯାଉଥିଲା ଯେ ମୋ ସାରା ଦେହ ଥରି ଉଠୁଥିଲା । ଆନନ୍ଦରେ ମୋ ଦୁଇ ଆଖି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ମାଛ ପରି ମୋ ଦେହ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲା । ମୋର ହୋଶ ନ ଥିଲା । ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଯିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ମୋ ଅଂଟାକୁ ଉଠେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇ ଯାଉଥିଲି । ବାଣ୍ଡର ସବୁ ଆଘାତର ଜବାବ ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଦେଉଥିଲି । ରୁମ୍ ଭିତର ସାରା ମୋର ଉତେଜନା ଭରା ଶିକ୍ରାରରେ ଗୁଞ୍ଜରି ଉଠୁଥିଲା : ଆଃଃ.ଉବଃଃ.ଉମଃଃ.ଆଃଃ. ଗିହଁ । ମତେ ଜୋରରେ ଗିହଁ । ହଁ.ଆହୁରି ଜୋରରେ.ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହଁ । ପୁରା ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ପୁରେଇ ଦିଅ । ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦିଅ । ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ଆହୁରି ଗିହଁ.ଦାବି କରି ଗିହଁ.ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଗିହଁ । ମୋ ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ ହଇରାଣ କରୁଚି । ଆଜି ତମ ବାଣ୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ତାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦିଅ । ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମେଂଟୁଚି । ହଁ.ଆହୁରି ଜୋରରେ.ଆହୁରିଜୋରରେ.ଉବଃଃ. ଆଃଃ.ଉହଃଃ. ହମଃ..ଉଫଃ. ହଠାତ୍ ମୋ ସାରା ଦେହ ଲାଠି ହୋଇଗଲା ଏବଂ ମୋ ବିଆରୁ ବିଆରସ ବାହାରିଲା । ଏତେ ଜୋରରେ ବିଆରସ ବାହାରିଲା ଯେ ମୋ ବିଆ ଭିତର ଗରମ ରସରେ ପୁରିଗଲା । ମୋ ଶଶୁର ମୋତେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ସେ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ । ମୁଁ ଉଠି ବସିବା ପାଇଁ ବି ମୋର ସାହସ ହେଉ ନ ଥିଲା । ଶଶୁର ମୋତେ ତାଙ୍କ କୋଳ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ବାଥରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ମୋତେ ଜୋରରେ ପରିସ୍ରା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଶଶୁରଙ୍କୁ କହିଲି: ବାପା, ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ମୁଁ ପରିସ୍ରା କରିବି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ । କହିଲେ – ବୋହୂ ମୋ ଆଗରେ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି । ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମତେ ତୋ ବିଆର ରାସ୍ତା ଦେଖେଇବା ପରେ ଆଉ କ’ଣ ବାକି ଅଛି ଯେ ତୁ ଲାଜ କରୁଚୁ । ତୋ ବିଆରୁ ପରିସ୍ରା ଧାର ବାହାରିବା ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି । ମୁଁ ଲାଜେଇ ଗଲି । ଶଶୁର କହିଲେ – ବୋହୂ, ଏବେ ଆଉ କାହିଁକି ଲାଜ କରୁଚୁ । ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ନୁଆଇଁ କମୋଡ଼ ଉପରେ ବସି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ପରିସ୍ରା କଲି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ବିଆ ଭିତରୁ ପରିସ୍ରା ସହିତ ରକ୍ତ ବାହାରୁଚି । ମୁଁ ଶଶୁରଙ୍କ ଉପରେ ଟିକିଏ ରାଗି କରି କହିଲି:ବାପା, ଆପଣ ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦେଲେ । ଦେଖ ରକ୍ତ ବାହାରୁଚି । ଶଶୁର ତଳକୁ ନଇଁ ମୋ ବିଆ ଦାନାରେ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ରଗଡ଼ିଲେ । ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଜୋର କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଶଶୁରଙ୍କ ନରମି ଯାଇଥିବା ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇ ଗଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଡରିଗଲି । କିନ୍ତୁ କ’ଣ କରିବି । ମୋ ବିଆ ଭିତର ତ ଜୋର କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲାଣି । ମୁଁ ବେସରମ ହେଇଗଲି । ଶଶୁରଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ବାଣ୍ଡ ମହାରାଜକୁ ମୋ ହାତ ମୁଠାରେ ଆଉ ଧରି ହେଲାନି । ଶଶୁର କହିଲେ – ବୋହୂ, ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମତେ ଦେଏ । ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଦାନା ଉପରେ ରଗଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଯେମିତି ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ଶଶୁର ଗୋଟାଏ ଠେସରେ ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sec stories in telugutelugu sex stories newbhaujathelugu sex storiesodia bia banda photosex stories in telugu languagesexx storytelugu sexy storyssex telugu stories newodia new sexy storysexy story in odiaodia bhauj comtelugu sec storystalugu sax storesdeha o manawww telugu sex kathlu comwww bedhei bhauja combada biabanda bia kahaniodiya bhauja comodia bp storyodiya sex gapabhauja.comwww bedhei bhauja comtelugu sex stories newodia lesbian storyଓଡିଆ ଗପodia giha gehi gapaodia bia banda gapatelugu seex storiesthelugu sex stories combedha gapafree download telugu sex storiesbanda bia gapalatest telugusex storiesreal life telugu sex storiesthelugu sex stores comodia new sex gapaodia gehiba gapatelugu sex kathluodia sexy gapatelugusex storyesodia dudha gapaodia sex story booktelgu sex storeodia gehiba gapalatest sex stories teluguodia giha gehi storyodia kamasutra gapaବାଣ୍ଡodia sex story in odia fontwww sex telugu stores comrecent odia sex storytelugu ssex storiesodia real sex storyodia bia banda gapatelugu sex stories listxex storyodia maa sex storywww telugu sex book comodia giha gapahendi sex storetelugu sex storys in teluguodia bia banda gapamaa ku genhiliodia desi storyodia bia kathasex story odiaold odia sex storytelugu sex stories telugu scriptodia sex kahani comlatest sex telugu storiesodia old sex storyodia bedha gapatelugu new latest sex storiesବାଣ୍ଡ ବିଆbhauni gihatelugu new x storiesbedha gapaxex storytelugu sexy storysodia gihanaodia bia kahanigiha gapawww telugu sex kathlu comtelugu sex kathalu inkhudi biabanda bia giha gehisex story new odiabhauni ku gehilawww.telugusex storestelugu sex katalu newbhauni ku genhiliwww sex telugu stores combhauni ku genhilitelugu x stories comtelugu sex stories scriptjouna gapaodia bhauja bia