ସିତ ରାତିର ଟାଇଟ୍ ଗିହଣା ଭାରି ଉସୁମ୍ – Sita Rati Ra Tight Gihana Bhari Usum

ମୁଁ ଅରୁଣ। ମୋ ବୟସ ଏବେ ୧୬ ବର୍ଷ। ମୋତେ ୨ କିମ୍ବା ୩ ବର୍ଷ ବୟସ ହେବା ବେଳକୁ ମୋ ବାପା ମରି ଯାଇଥିଲେ। ମୋର ଯାହା ମନେ ଅଛି ମୋ ବୋଉ ସହିତ ମୁଁ ଘରେ ରହୁଥିଲି। ଗାଆଁର ଶେଷକୁ ଆମର ଘରଟି ଥିଲା। ଗାଆଁ ଶେଷରେ ଆମର ୧୫ ଏକର ପରିମାଣ ଜମିର ବିରାଟ କାଜୁ ବଗିଚା। ସେଥିରୁ ଆମର ପ୍ରଚୁର ରୋଜଗାର ହୁଏ। ବାପା ନ ଥିଲେ ବି ଆମେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଏବଂ ଆଜାଦିରେ ଚଳୁ। ସେହି ବଗିଚା ଭିତରେ ଆମର ଛୋଟ କୋଠା ଘର। ଗାଆଁର ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇ ରହି ଥିଲେ ବି ଗାଆଁ ଭିତରେ ଆମର ଏକମାତ୍ର ଘର ଯେଉଁ ଘରକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ କନେକ୍ସନ ରହିଛି। ଆମର ପ୍ରଚୁର ଧନ ସମ୍ପଦ ଥିଲେ ବି ଗାଆଁରେ କେବଳ ଟି.ଭି. ଆଉ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟତୀତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଆଉ କିଛି ସୁବିଧା ନାହିଁ। ମୋ ବୟସ ଯେତେବେଳେ ୧୫ ବର୍ଷ ସେତେବେଳେ ମୋର ଗୋଟିଏ ସାଙ୍ଗ ଦୀପକ ତା ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସହିତ ଛୁଟିରେ ଗାଆଁକୁ ଆସି ଥିଲା। ସେ ତା ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲା। ସେ ହିଁ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଅଶ୍ଲୀଳତାର ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ଥିଲା। ଆଗରୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି କିମ୍ବା ଶୁଣି ନ ଥିବାରୁ ମୋର ସେ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିଲା। ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବାରୁ ଦୀପକ ଭଲ ଭାବରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ର ବ୍ୟବହାର ଜାଣିଥିଲା। ଗାଆଁରେ ରହିବା ବେଳେ ସବୁ ଦିନେ ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଛବି ଦେଖୁଥିଲୁ ଏବଂ ଗପ ପଢ଼ୁଥିଲୁ। ଛୁଟି ସରିବା ପରେ ଦୀପକ ତା ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଗଲା। ତାପରେ ମୁଁ ଏକା ଛବି ଦେଖିବାକୁ ଓ ଗପ ପଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମୁଭି ଦେଖିବା ଏବଂ ଗପ ପଢ଼ିବା ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇ ଗଲା। ତା ଭିତରେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ମୁଁ ପରିଚିତ ହୋଇ ଗଲି। ଏହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏବଂ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ମୋତେ ଅଧିକ ଭଲ ଲାଗିଲା। ଫଳରେ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବୋଉକୁ ଅନ୍ୟ ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଭଳି ଭାବିଲି। ଅନ୍ୟ ଝିଅ ବା ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଦେହର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଗୋପନ ଅଙ୍ଗ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁବା ଭଳି ମୁଁ ମୋ ବୋଉର ଦେହର ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ବୋଉକୁ ମୋ ଆଗରେ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ୟ ଝିଅ କି ମାଇକିନିଆଙ୍କୁ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା ଉତେଜନା ମୋ ଠାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା। ମୁଁ ବୋଉର ଦେହ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ସଜାଗ ହୋଇ ଉଠିଲି। ବୋଉର ଦୁଧ ଓ ବିଆ ବିଷୟରେ କଳ୍ପନା କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଆମ ସ୍କୁଲରେ ସେପରି କେହି ଭଲ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ହତାଶ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲି। ଫଳରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠ ହେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲି। ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ବୋଉ ଏ ବିଷୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଗେହ୍ଲା ହେବା ସମୟରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହେବା ବିଷୟରେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ସେ ନିରୁତ୍ସାହିତ କରୁ ନ ଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ମୁଁ ଉପଭୋଗ କରିବା ଭଳି ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲା କି ନାହିଁ, ସେ ବିଷୟରେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ନ ଥିଲି। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ବୋଉ ବେଡ଼ରେ ଶୋଉଥିଲି। ଦିନେ ରାତିରେ ବୋଉ ସହିତ ତା ବେଡ଼ରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ କଷିକରି କୁଣ୍ଢେଇଲି ଓ ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି। ବୋଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା। ତା ଦୁଧର ଗରମ ମୋର ସେକ୍ସ ଉତେଜନାକୁ ବହୁତ ବଢ଼େଇ ଦେଲା। ମୁଁ ଅଧିକ ସମୟ ସଞ୍ଜମ ରକ୍ଷା କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ଏବଂ ବୋଉର ନାଇଟୀ ଭିତରକୁ ମୋ ହାତ ଦୁଇଟାକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି। ବୋଉ ମତେ ବାରଣ କଲା ନାହିଁ ବରଂ ମୋତେ ଚାହିଁ ଖିଲି ଖିଲି ହସିଲା। କହିଲା – ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଚୁ କି? ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି, ବୋଉ ଭାବୁଛି ମୁଁ ଏବେ ବି ଛୋଟ ପିଲା ହୋଇ ଅଛି ଏବଂ ମୋର ଅନ୍ୟ କିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନାହିଁ। ମୁଁ ମନବୋଧ କରି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି। କିଛି ସମୟ ଦୁଧ ଚିପିବା ପରେ ମୁଁ ତା ନାଇଟୀକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଛୋଟ ପିଲା ଭଳି ଚୋଷିଲି। ଯଦିଓ ସେ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ଦୁଧ ଖୁଆଇବା ଭଳି ମୋତେ ଦୁଧ ଖାଇବା ସମୟରେ ଆଦର କଲା, ତଥାପି ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ତା ଭିତରେ ସେକ୍ସ ଉତେଜନା ଜାଗରିତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ତା’ର ନିଃଶ୍ବାସ ନେବା ଦ୍ରୁତ ହୋଇ ଉଠିଲା।

ମୁଁ ରାତି ସାରା ବୋଉ ଦୁଧରେ ଲାଗି ରହିଲି। କେତେବେଳେ ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନିଦ ହୋଇ ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହଁି। ତାପର ଦିନ ବୋଉ ଅସ୍ବାଭାବିକଭାବେ ନୀରବ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ଉପରେ ରାଗି ନ ଥିଲା। ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ଲାଜ କରୁଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳ ପାଖା ପାଖି ସେ କହିଲା – ମତେ ଭାରି ହାଲିଆ ଲାଗୁଚି। ଆଜି ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଶୋଇ ପଡ଼ିବା। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ବାଭାବିକ ଥିଲା। କାରଣ ଆମେ କୌଣସି ଦିନ ରାତି ୧୦ ଟା ପୂର୍ବରୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉ ନ ଥିଲୁ। ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଡିନର ଖାଇ ଦେଇ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ। ବେଡ଼କୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି ଆଜି ପୁଣି କିପରି ବୋଉକୁ ଛୁଇଁବି। ସବୁ ବେଳ ଭଳି ମୁଁ ଟିକିଏ ମାନସିକ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲି। ମୋର ଏପରି କରିବାକୁ ବୋଉ ଖରାପ ନ ଭାବୁ ଏବଂ ମୋତେ ଏଭଳି କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରି ନ ଦେଉ ବୋଲି ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବୋଉ ମତେ କହିଲା – ଆଜି କ’ଣ ତୋର ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ କି ଦୁଧ ସହିତ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ? ବୋଉ ତା ନାଇଟୀର ବୋତାମ ଗୁଡ଼ିକ ଖୋଲି ଦେଲା। ବୋଉର ଏପରି ଆଗୁଆ ବ୍ୟବହାରରେ ମୁଁ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଲି। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବା ପାଇଁ ଲଗିଲି। କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ଦିନ ରାତି ଅପେକ୍ଷା ଅଧକ ରୁକ୍ଷ ଭାବରେ ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଓ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଯାହା ହେଲେ ବି ବୋଉ ସେପରି କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ ନିଜେ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା। ତା ମୁହଁକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁଥିଲି ସେ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠୁଛି। ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତାକୁକୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ମାଡ଼ି ଦେଇଥିଲି। ମୁଁ ତା ଦୁଧର ଚାରିଆଡେ଼ ଚୁମା ଦେଇ ଚୋଷିଲି। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ହାତକୁ ତା ପିଚା ଉପରକୁ ନେଇ ପିଚାକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି। ସେ ଟିକିଏ ହଲିଗଲା କିନ୍ତୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ କହିଲା ନାହିଁ। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚୋଷିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପିଚାକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ମୋ ହାତ ବୋଉର ବିଆ ଆଡ଼କୁ ଆଗେଇ ଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ବିଆକୁ ଆସ୍ତେ ଚିପି ଦେଲି। ବୋଉ ନିଜକୁ ସଞ୍ଜତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଅତ୍ୟୁଲ୍ଲାସ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି। ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଟିକିଏ ଚିପି ଦେଲି। ତା ଓଠରୁ କ୍ଷୀଣ ଶିତ୍କାର ବାହାରି ଆସିଲା। ବୋଉ ଦେହର ସମ୍ବେଦଳଶୀଳ ଅଙ୍ଗ ଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଲାଗିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ ଘଷିଲି। ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତା ଦେହ ସହିତ ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟାଏ ଖେଳିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା। ତାପରେ ମୁଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି। ତାପର ଦିନ ରାତିରେ ମୋତେ ଡିନର ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ବୋଉ କହିଲା – ମୁଁ ଯାଉଛି ଶୋଇବି। ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ତୁ ସିଧା ବେଡ଼ରୁମକୁ ଆସିବୁ। ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି। ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇ ସାରିଥିଲା। ବୋଉର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ରେଜେଇ ଘୋଡ଼ି ହୋଇଥିଲା।

ମୁଁ ଯାଇ ବେଡ଼ରେ ତା ପାଖରେ ଶୋଇଲି। ବୋଉ ରେଜେଇ ତଳେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇଥିବା ଅନୁଭବ କରି ମୁଁ ଚକିତ ହୋଇ ଉଠିଲି। ମୁଁ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରିବା ମାତ୍ରେ ବୋଉ ମୋ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସିଲା ଏବଂ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଉପରକୁ ନେଇଗଲା। ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଜଣେ ମାଇକିନିଆ, ସେ ପୁଣି ମୋ ନିଜ ବୋଉର ବିଆକୁ ଛୁଇଁଲି। ବୋଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ଲାଗିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଥରି ଉଠିଲା। ସେକ୍ସ ମୁଭିରେ ଦେଖିବା ଭଳି ମୁଁ ବୋଉ ବିଆକୁ ରଗଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବୋଉର ବିଆକୁ ରଗଡିବା ଭିତରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଦାନାକୁ ପାଇଗଲି ଏବଂ ତାକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବୋଉ ଆଉ ନିଜକୁ ଆଉ ଅଧିକ ସମୟ ସମ୍ଭାଳି ରଖିପାରିଲା ନାହିଁ। ସେ ଶିତ୍କାର କରି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚୋଷିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥିଲି। ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ତା ବିଆର ଅତି ଭିତରକୁ ଦାବିଦେଲି। ବୋଉ ଖୁସିରେ ଥରି ଉଠିଲା।
ସେ ମୋ ସର୍ଟସକୁ ଫାଡି ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଉପର ପଟରୁ ପୁରା ତଳ ପଟକୁ ବୁଲି ପଡ଼ି ତା ବିଆ ଉପରକୁ ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି। ବୋଉ ବିଆରସ ମୋ ପାଟିରେ ଭରିଗଲା। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆରସ ଓ ଛେପରେ ଓଦା କରି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷେଇବାର ମଜା ଅନୁଭବ କଲି। ସେ ଆନନ୍ଦ ଅପୂର୍ବ ଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉ ବିଆକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବୋଉ ମୋତେ ବୁଲେଇ ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା। ବୋଉ ପାଟିର ଲାଳ ଓ ତା ବିଆରସ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗି ମୋତେ ଅଧିକ ଉତେଜିତ କରି ପକାଇଲା। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋ ବୋଉର ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି। ମୋ ଅଂଟାକୁ ଦାବି ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି। ମୋର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଷ୍ଟ୍ରୋକରେ ବୋଉ ଜୋରରେ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠୁଥିଲା। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଘଷୁଥିଲି। ପ୍ରାୟ ଘଂଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ବୋଉକୁ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି। ହଠାତ୍ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ବୋଉ ବିଆର ଅତି ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହୋଇ ପ୍ରାୟ ୨ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୀର୍ଯ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା।

ସେହି ସମୟକୁ ବୋଉ ବିଆରୁ ବି ରସ ବାହାରିଲା ଏବଂ ବୋଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମୋ ପିଠିକୁ ଆଉଁଶିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୋ ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଘନ ଘନ ଗାଙ ଚୁମା ଦେଲା। ଦୁହେଁ ଏତେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲୁ ଯେ ସେମିତି ଅବସ୍ଥାରେ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ। ତାପର ଦିନ ସକାଳୁ ବୋଉର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ସେ ଉଠି ତର ତର ହୋଇ ମୋ ବାହୁ ବନ୍ଧନରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା। ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଚାହିଁଲି। ମୋ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶି ଯିବାରୁ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ହନିମୁନ୍ ପରଦିନ ସକାଜୁ ସ୍ବାମୀକୁ ଚାହିଁ ଲାଜେଇବା ଭଳି ବୋଉ ଲାଜେଇ ଗଲା। ମୁଁ ବୋଉ ହାତକୁ ଧରି ମୋ ଉପରକୁ ଭିଡି ଆଣିଲି। ବୋଉ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ହାମୁଡ଼ି ପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ରେଜେଇଟାକୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଉପରକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି। ରେଜେଇ ଭିତରେ ଦୁଇ ହାତରେ ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଇ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି। ତାକୁ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ପକେଇ ତା ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ କହିଲି – ସକାଳଟାରେ ଯେତେ ଶୀତ ପଡ଼ିଚି ଏଠି ଉଷୁମ ନ ଟାଣି କୁଆଡେ଼ ଯାଉଚୁ ଯେ। ବୋଉ ମୋ ଓଠକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଦେଲା। ମୁଁ ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ତା ବଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି। ବୋଉ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠିଆ – ଆଃ.
-ଶେଷ-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex story odiatelugu sex stories romantictelugu latest family sex storiesodia bhauja gapatelugu s storiesbengali sax storytelugu sex stories todayodia banda bia kahanisex gapa in odiaodia banda gapaodia kamasutra gapatelugu sex storewww sex story coభర్తల మార్పిడిodia rape sex storywww hindi sex storry comtelugu sex storeys combia banda gapafull sex stories in teluguodia sexy kahanisex story in odia languageବାଣ୍ଡବିଆsex story in odia fontoriya sex kathaభర్తల మార్పిడిtelugu sex kathatelugu sex stories .comodia sex story latesttelugu sexs storesodia sax storytelugu stories for sexbhauja gapatelugu sex stories kathalulatest telugu sex stories comgiha gehi gapaodia font sex storiesbanda bia odia storyodia sexy story combia banda kahaniodia desi gapatelugu sex stories onlinetelugu sex stories in telugu scriptodia giha kathasex stories telugu downloadବିଆ ଗପodia group sex storytelugu stories for sexodia bhauj comodia sex story latestodia khudihot odia storytelugu sex stories downloadswww odia bhauja bia photoodia dudha gapasex story in oriya languagetelugusex stories latestlatest sex telugu storiestelugu sex bookswww sex stories telugu comtelugu sex stories teluguodia new sexy storytelugu dex storiestelugu all sex storiestelugu new x storiesodiasexstories.netoriya sex storyodia chatara kathabia banda odia gapahot odia storynew odia sex storytelugu sex stories telugu scripttelugu sex stories recentodia old sex storytelugu sex new storiesodiasexstorieslatest telugu sex storyodia hot gapadesi odia storybhauni gihawww telugu sex storeys combada bada dudhasextelugu stories