ସୁରମା ମୋ ପିଉସୀ ନାନି କୁ କଲି – Surama Mo Piusi Nani Ku Kali

ସୁରମା ନାନୀ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ । ସେ ମୋର ପିଉସୀ ହିସାବ ହେବେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରମା ନାନୀ ବୋଲି ଡାକେ । ରମା ନାନୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ । ହାଇସ୍କୁଲର ହେଡମାଷ୍ଟର । ରମା ନାନୀଙ୍କର ପିଲା ଛୁଆ ନଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ପୁଅ ପରି ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ିବା ବେଳେ ମୁଁ ନାନୀଙ୍କ ଘରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲି । ରମାନାନୀ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦରୀ । ବୟସ ତାଙ୍କର ସେତେବେଳେ ୩୪ ବର୍ଷ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୪-୩୦-୩୪ । ଗୋରା ଦେହ । ଗୋଲ ଗୋଲ ଦିଇଟା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ।

ମସ୍ତ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡି । ବାହାହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ପିଲାଥିଲା ବେଳେ ମୋତେ ୭ ବର୍ଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗାଧେଇ ଦେଉଥିଲେ । ପିଉସା ଶିକ୍ଷକ ଥିବାରୁ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ନେଇ ପାଖରେ ରଖି ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ । ସେଇଠି ରହି ବି ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଲି ।ପରୀକ୍ଷା ପର ଛୁଟିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ପିଉସା ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ କୋରାପୁଟ ଗଲେ । ତେଣୁ ମତେ ରମା ନାନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ପିଉସା ପାଇଥିବା କ୍ବାଟରରେ ଆମେ ରହୁଥିଲୁ । ମଫସଲ ସ୍କୁଲର କ୍ବାଟର । ସେଥିରେ ବାଥରୁମ୍ ନଥିଲା । ଡ୍ରମରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତିକରି ରଖି ବାହାରେ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ପଡୁଥିଲା । ନାନୀ ଦିନେ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ଜାଣିନ ପାରି ମୁଁ ସେଠାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲି । ସେତେବେଳେ ନାନୀ ଖାଲି ସାୟା ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଓହଳି ପଡିଥିଲା ।
ଦେଖି ପକେଇ ମୁଁ ପଳେଇଆସିଲି । ସେଇ କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ସେ ଗାଧୋଇ ଆସିବା ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଦେଲି । ତାହା ପରଠାରୁ ସବୁଦିନେ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୁଠି ମାରି ଚାଲିଲି । କ୍ବାଟରରେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଛାଡି ଦୁଇଟା ରୁମ ଥିଲା । ଗୋଟାଏ ଡ୍ରଇଂରୁମ ଓ ଅନ୍ୟଟା ବେଡରୁମ । ଡ୍ରଇଂରୁମରେ ଗୋଟିଏ ଖଟ ପଡିଥିଲା ।ସେଠାରେ ପିଉସା ଶୁଅନ୍ତି । ମୁଁ ଓ ରମାନାନୀ ବେଡରୁମରେ ଶୋଉ । ପିଉସା ବୋଧେ ନାନୀକୁ ବହୁତ କମ୍ ଗିହଁନ୍ତ ।

ଦିନେ ଦିନେ ରାତିରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମୁଁ ଦେଖେ ନାନୀ ଶାଢ଼ୀ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଘଷୁଛନ୍ତି । ସେକଥା ଦେଖି ମୋ ଦେହ ଗରମ ହୋଇଯାଏ ।ମୁଁ କଡେଇ ହୋଇ ଶୋଇ ବେଡ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷେ । ଦିନେ ଖରାବେଳେ ମୁଁ ଉଠିବା ବେଳକୁ ନାନୀ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆକୁ ଘଷି ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଛନ୍ତି । ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା କଥା ସେ ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ । ଗରମ ହେଇ ଖାଲି ଉଃ.ଆଃ ହଉଥିଲେ । ମୁଁ ହଠାତ୍ ଉଠି ପଡିଲି । ନାନୀ ଡରିଗଲେ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ନାନୀକି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଆଜି ବୋଧେ ଚାନ୍ସ ମିଳିବ । ନାନୀଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବେଡ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।
ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମୁଁ ନାନୀକି ପଚାରିଲି – ନାନୀ, ବେଡରେ ପାଣି କେମିତି ଢ଼ାଳିହେଲା ।
ନାନୀ ଲାଜେଇ ଗଲେ । କହିଲେ ବେଡ୍ କେମିତି ଓଦାହେଲା ରାତିକି କହିବି । ନାନୀ କଥା ଶୁଣି ମୋ ମନ ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଜଳଖିଆ ଖାଇସାରି ମୁଁ ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥିଲି । ଡିସ୍ ଟି.ଭି.ର ଷ୍ଟାର ଗୋଲ୍ଡ ଚାନେଲରେ ତୋବା ତୋବା ଫିଲ୍ମ ଚାଲୁଥିଲା । ନାନୀ ଆସି ଦେଖିଲେ ଓ କହିଲେ ଚାନେଲ ଚେଞ୍ଜ କର ।

ସେତେବେଳେ ଗୋଟାଏ ହଟ୍ ସିନ୍ ଚାଲିଥିଲା । ମୋ ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।ମୁଁ ଟି.ଭି. ପାଖରୁ ଉଠି ପଳେଇ ଗଲି । ମୁଁ ଗଲା ପରେ ନାନୀ ସେଇ ଚାନେଲ ଲଗେଇ ହଟ୍ ସିନ୍ ଦେଖୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାଆଁ ହାତଟା ଶାଢ଼ୀଭିତରେ ପୁରେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥିଲେ । ସେ ବିଆରେ ହାତ ମାରିବା ମୁଁ ଆଉଥରେ ଦେଖି ପକେଇଲି । ନାନୀ ଲାଜେଇ ଯାଇମୋତେ ଡାକି କହିଲେ – ଆ, ସାଙ୍ଗହେଇ ଦେଖିବା । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ଦେଖିଲା ବେଳେ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଧୀରେଧୀରେ ବାଣ୍ଡରେ ଖାଲି ହାତ ମାରୁଥିଲି ।
ନାନୀ ଦେଖି ପକେଇ କହିଲେ – କ’ଣ କରୁଚୁ କିରେ?
ମୁଁ କହିଲି – କିଛି ନାହିଁ ତ ।
ନାନୀ ହସିଦେଇ କହିଲେ – ତୁ ଏକଥା ବି ଶିଖିଲୁଣି । ଆଗରୁ ଆଉ କାହା କାହା ସାଙ୍ଗେର ସେକ୍ସ କରିଚୁ ନା କ’ଣ?
ମୁଁ କହିଲି – ହଁ । ନାନୀ ପଚାରିଲେ – କାହା ସାଙ୍ଗରେ ।
ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡିଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଥରେ କରିଥିଲି ।

ସେ ପଚାରିଲେ – ଭଲ କରି କରିଥିଲୁ ନା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ଥରେ ତ କରିଥିଲି । ମୋର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ନାହିଁ । ନାନୀ କହିଲେ – ଆଜି ମତେ ଗେହିଁ ତୋର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ କର । ତାହା ହେଲେ ବାହାହେଲା ପରେ ତୁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭଲକରି ଗେହିଁ ପାରିବୁ । ମୁଁ କହିଲି – ସେଇଥି ପାଇଁ ତମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୁଁ କେତେ ଆଗରୁ ଭାବୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା । କାଳେ ତମେ ଖରାପ ଭାବିବ ବୋଲି ମୁଁ କହୁ ନଥିଲି । କିନ୍ତୁ, ଆଜି ମୋ ମନ ଭାରି ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ତମକୁ ଗେହିଁବି ।
ନାନୀ କହିଲା – ତୋ ପିଉସା ତ ମାସକୁ ଥରେ କି ଦିଥର ଅତି ବେଶି ହେଲେ ଚାରିଥର ଗେହୁଁଚନ୍ତି । ସେଇଥି ପାଇଁ ମୋ ବିଆରେ ନିଆଁ ଜଳୁଚି । ସେଇ ନିଆଁ ଲିଭେଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି, ବାଇଗଣ, ଗାଜର ପୁରୋଉଚି । ତଥାପି ବି ମୋବିଆର ନିଆଁ ଲିଭୁନାହିଁ । ଆଜି ଠାରୁ ତୁ ମୋ ବିଆର ନିଆଁ ଲିଭେଇବୁ । ମୋ ବିଆକୁ ଆଜିଠାରୁ ମୁଁ ତୋ ନାଆଁରେ କରିଦେଲି । ତୋର ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହବ ତୁ ସେତେବେଳେ ଗେହିଁବୁ । ତାହା ଛଡା ତ ତୁ ରାତିରେ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଉଚୁ । ଆମେ ଡେଲି ଗିହାଁଗେହିଁ ହବା । ତୋ ପିଉସା ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ମରାନ୍ତୁ । ସେ ସ୍କୁଲର ମାଡାମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ମୋତେ ଦିନେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଏହି କଥାଟା ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରି ଗଲା । ସେହିଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେଉନାହିଁ ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ନାନୀ ମତେ ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ । ତା ସହିତ ଗୋଟାଏ ଟାବଲେଟ ଦେଇ କହିଲେ – କ୍ଷୀର ସହିତ ଏହି ଟାବଲେଟ ଖାଇଦେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବେଶୀ ବଳ ହେବ । ମୁଁ ଖୁସିରେ ଖାଇଦେଲି । ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲୁହାଛଡ ପରି ପୁରା ଛିଡା ହୋଇଗଲା । ନାନୀ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲି ପକେଇଲା ।

ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ସାୟା ଖୋଲିପକା । ମୁଁ ଆଗେ ନାନୀର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ତାପରେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଲି । ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଲା ବେଳେ ନାନୀର ନରମ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଟିକିଏ ଓହଳି ପଡିଲା । ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ମସ୍ତ ହେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ହାତରେ ଦଳିଦେଲି । ନାନୀର ଦେହଟା ଶୀତେଇ ଉଠିଲା ।
ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କର । ଆଜି ମୋର ଅଧିକ ସମୟ ଗିହାଁଗେହିଁ ହବାକୁ ଇଚ୍ଛା ।
ମୁଁ କହିଲି – ହଉ । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲି ଖୁସିରେ ଡେଉଁଥିଲା । ନାନୀ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ କିଛି ସମୟ ତା ଦୁଧରେ ଘଷିଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ତା ପାଟିରୁ ଖାଲି ଭସ୍ ଭସ୍ ଲାଳ ବାହାରିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇପଡି ନାନୀକୁ କହିଲି – ନାନୀ, ତୁ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠିଆସି ବାଣ୍ଡକୁ ତୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହଅ ।
ନାନୀ କହିଲା – ଆରେ, ତୁ’ତ ସବୁ ଜାଣିଚୁ ।
ମୁଁ ତତେ କ’ଣ ଶିଖେଇବି । ଆଜି ତୁ ତୋ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ମୋ ବିଆକୁ ଥଣ୍ଡା କର ।ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେଲା । ୧୫-୨୦ ମିନିଟ୍ ଉଠ ବସ ହେଲା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଗେହିଁଲି । ତାପରେ ଦୁହେଁ ବେଡରୁ ଉଠି ତଳକୁ ଗଲୁ । ବେଡ ଉପରେ ହାତ ଭାରାଦେଇ ନଇଁବା ପାଇଁ ନାନୀକୁ କହି ମୁଁ ତା ପଛ ପଟରୁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ୪୫ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଁବା ପରେ ନାନୀ ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ଖାଲି ଲାଳୁଆ ପାଣି ବୋହିଲା ।

ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ଦିନରେ ମତେ ଯେଉଁ ପାଣି କଥା ପଚାରୁଥିଲୁଏଇଟା ସେଇ ପାଣି । ଏମିତି ସବୁ ପୋଜ୍ ଚେଞ୍ଜ କରି ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ପିଚ୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ନାନୀ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲ । ନାନୀର ତ ପିଲା ହବାର ଚାନ୍ସ ନାହିଁ । ସେ ବାଞ୍ଝ । ତେଣୁ ତା ବିଆରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡିବାରେ କିଛି ଟେନସନ ନାହିଁ । ପୁରା ଦିଇ ମିନିଟ କାଳ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସିର୍ ସିର୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ନାନୀ ବିଆ ଭିତରକୁ ବୋହିଗଲା । ମୁଁ ନାନୀକୁ କୁଣ୍ଢଇ ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ନାନୀ କହିଲା – ଆରେ, ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ତ ତୋ ପିଉସାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ମସ୍ତ ହେଇଚି ।ଆହୁରି ବି ତୁ ତୋ ପିଉସାଙ୍କ ଠାରୁ ମସ୍ତ ଗେହୁଁଚୁ । ଏଇ ମାସଟା ସାରା ତୁ ମୋ ପାଖରେ ରହିବୁ ଆଉ ମତେ ଡେଲି ଗେହିଁବୁ । ମୁଁ ତୋ ବାପାକୁକହିଦେବି ତୋ ପିଉସା ଆସିବା ପରେ ଯାଇ ତୁ ଘରକୁ ଯିବୁ । ତା ପରଦିନ ନାନୀ ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ କରି କହିଲା । ବାପା ନାନୀଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ପିଉସା ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇଘରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ମାସଟା ସାରା ମୁଁ ନାନୀ ପାଖରେ ରହିଲି ।
ମାସଟା ସାରା ଆମେ ନିର୍ଭୟରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଲୁ । ତାପରେ ଯେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମୁଁ ପିଉସାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ । ନାନୀ ମୋତେ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହୁଏ । ମତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବାକୁ ସେ ମୋଟେ ମନା କରେନି ।

ଦିନେ ଦିଦିନ ରହି ମନଖୁସି କରି ନାନୀକୁ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଫେରିଆସେ । ନାନୀ ବି ଖୁସିହୁଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


telugu sex stoiersbanda bia chitrawww hindi six story comodia gehiba gapatelugu sex books comwww telugusex storis comodia desi kahaniwww new odia sex story comodia sex story with phototelugu latest hot storiesodia gihagehi gapaଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସoriya sexstoryଓଡିଆ ସେକ୍ସodiasexstories.nettelugu sex stories.co.intelugu dex storiesodia dudhalatest telugu sex stories in telugubanda bia inwww thelugu sex stories comodia puruna gitaodia bia banda gapaodia jouna galpakhudi biabhauni ku gehilatelugu latest sex stories comodisha biagiha gehi kathatelugu new sex storewww sex stories in telugu comsex story odia languagenew sex stories in teluguodia bia banda kathasadhu baba sex storieshot odia desi sex storiestelugu language sex storestelugu sex stories new updateodisha sex storythelugu sex stores comwww.telugu sex stories. comtelugu sec storysoriya bhauja bia photosex stories latest in telugutelugu latest hot storieswww telugusex storisodia sex kahanigiha gehi gapaodia lesbian storytelugu sex storice comthelugu sex storis comodia hot storyodia sex story 2016oriya sex booknew sex kathalusex stores telugu newrecent sex stories in telugutelugu dex storiestelugu sex stories.nettelugu sex stroes comtelugu sec storessex storis in theluguwww sex stories telugu comodia sax storysex kahani odianew sex stories in telugutelugusex story ssexy story odiabia banda gapaodia bhauj comtelugu sex book storiesthelugu sex storyodia banda bia kahanibhauja comtelugu sec storysbanda bia imagetelugu. sex storiessex stories com telugubengoli sexy storyodia sex story newsex story in teluguwww telugu sex stores intelugusex kathalusabina1818odia sex kabitaodia sex kathalatest telugu sex stories in telugusrx stori