ବିବାହ ପରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ମସ୍ତି – Vivah Pare Girlfriend Saha Masti

ଭାଉଜ. କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର।ମୁଁ ରଞ୍ଜନ , ପୁଣିଥରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କୁ ଉଜ୍ଜୀବିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ମୁଁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବହୁ ଟୋକି ଓ ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଯୌନ ଲାଳସାକୁ ମେଣ୍ଟାଇଛି। କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ଏକ ଟୋକି ମତେ ଭଲ ପାଇବା ଓ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଁବା କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣଉଛି। ଆଶାକରେ କାହାଣୀ ଟି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଦେବ।
ମୋ ବିବାହ 2009 ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା। ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏତେଟା ସୁନ୍ଦର ନ ହେଲେବି ସେକ୍ସି ଫିଗର ର ଅଧିକାରୀ। ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା 34 ସାଇଜ୍ ର । ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଦିନ ରାତି ମିଶି 4 , 5 ଥର ଗେହିଁଲେ ମନ ଶାନ୍ତି ହୃଏ। ମୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରରେ ଚାକିରୀ କରିଥିବାରୁ ବିବାହ ର ପନ୍ଦର ଦିନ ପରେ ମୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରେ ରହିଲି। ସେ ଗାଁ ରେ ରହିଲା। ଛୁଟି ଦିନରେ ଘରକୁ ଗଲେ ଗିହାଗେହି ହେଉ। ଦେଢ ବର୍ଷ ପରେ ଝିଅଟିଏ ହେଲା। ୟା ଭିତରେ ଆମ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ଅବିବାହିତା ଝିଅର ପୋଷ୍ଟିଂ ହେଲା।ତା ନା ମଧୁସ୍ମିତା। ସେ ଓ ତାର ସାନଭାଈ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଗୋଟିଏ ଭଡା ଘରେ ରହିଲେ। ସ୍କୁଲରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାଫ୍ ଙ୍କ ଠାରୁ ମୋ ସହ ବେଶୀ ମିଶେ। ତା ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା କଥା ମୋ ସହ ଆଲୋଚନା କରେ। ତା ସାନ ଭାଈ ଛୋଟ ଥିଲା ୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥିଲା। ତେଣୁ ତା ର ଅଧିକାଂଶ କାମ ମୁଁ କରୁଥିଲି। ସେ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଓ ସେକ୍ସି । ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଓ ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ଯେ କେହି ତାକୁ ଗେହିଁବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବ। ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଭାବୁଥିଲି ଏ ନିଶ୍ଚୟ ଗିହଣା ଖାଇଥିବ। କିନ୍ତୁ ପରେ ମୋ ଭାବନା ଭୁଲ୍ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଲା ବେଳେ ତା ବିଆର ସିଲ୍ ଖୋଲିଥିଲା। ମୁଁ ବିବାହ କରିବା ଜାଣି ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ଭଲ ପାଇ ବସିଲା। ମୋତେ ଦିନେ ନ ଦେଖିଲେ ସେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଖାଏ। ତାଙ୍କ ଘରୁ କେହି ଆସିଲେ ମୋତେ ଖୋଜାପଡେ। ଘର ମାଲିକ ଭାବେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ। ତେଣୁ ମୋ ଯିବା ଆସିବାରେ କାହାରି ସନ୍ଦେହ ନ ଥିଲା। ଏମିତିରେ ମୁଁ ରାତି ୧୦ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହି ଯାଏ । ଆମେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ବସି କଥା ହେଉ। ଦିନେ ସେ ମୋ କୋଳରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇ ଥାଏ, ମୁଁ ତା ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲି। ସେ କହିଲା, ” ଏ କଣ କରୁଛ ? ” ମୁଁ – ତମ କୁ ଗେଲ କରୁଛି। ସେ – ମୁଁ କଣ ଛୁଆ ପିଲା , ତୁମେ ଗେଲ କରୁଛ ? ମୁଁ – ଆଉ କଣ କରିବି କୁହ ? , ସେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଟାଣି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା, କହିଲା ବଡ ମାନେ ଏଇଆ କରନ୍ତି। ମୋର ସାହସ ବଢିଗଲା, ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି। ସେ କହିଲା ତୁମକୁ ପ୍ରଥମରୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ତୁମେ ମୋର ଅତି ନିଜର। ତେଣୁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲି। ତୁମେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବି ମୁଁ ତୁମକୁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ। ତା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ମୁଁ ଦଳୁଥାଏ, ସେ ହିଟ୍ ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଭୟ ଥାଏ ଛାତ ଉପରକୁ କିଏ କେତେ ବେଳେ ଆସିଯିବ । ଉଭୟଙ୍କ ମନ ଥିଲେ ବି ଆମେ କିସ୍ କରିବା , ଉପରୁ ଦୁଧ ଚିପିବା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ରୁମକୁ ଆଣି କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ନ ଥିଲା କାରଣ ମୋ ରୁମକୁ ଲାଗି ଅନ୍ୟ ପରିବାର ରହୁଥିଲେ।
ଦିନେ ସେ ସୁଯୋଗ ଆସିଲା। ସେ ଦିନ ଡିସେମ୍ବର ମାସ 25 ତାରିଖ ବଡଦିନ। ଦିନରେ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ମୁଁ , ଘର ମାଲିକ ପୁଅ, ତା ସାଙ୍ଗ ଓ ମଧୁ ଓ ତା ସାନଭାଈ ମିଶି ଫିଷ୍ଟ୍ କଲୁ। ମୁଁ ଗାଁ କୁ ଯିବି ବୋଲି ମୋ ଘର ମାଲିକ କୁ କହିଆସିଥାଏ। ହଠାତ୍ ଖବର ଆସିଲା ମଧୁ ର ଘର ମାଲିକ ର ମା ହେହ ଖରାପ, ସେମାନେ ଗାଁ ଯିବେ। ମୋ ଠାରୁ ମୋ ବାଇକ୍ ନେଇ ବାପ , ମା ଓ ପୁଅ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ବାହାରି ଗଲେ। ମୋତେ ଏ ଭାଈ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା କୁ କହିଗଲେ। ମଧୁ କହିଲା ତୁମେ ଯାଅ ଡିଭିଡ୍ କ୍ୟାସେଟ୍ ଆଣିବ, ଆମେ ରାତିରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା। ମୁଁ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାସେଟ୍ ସହ ଦୁଇଟା ବି ପି କ୍ୟାସେଟ୍ ଓ ଗୋଟିଏ କଣ୍ଡମ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଆଣିଲି। ରାତିରେ ବେଳାବେଳି ଖାଇ ଘର ମାଲିକର ଡ୍ରଇଙ୍ଗ୍ ରୁମରେ ବସି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲୁ। ତା ସାନ ଭାଇ କୁ ନିଦ ଆସିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ପଳେଇ ଯାଇ ଶୋଇଲା। ସେ ନିଦରେ ଶୋଇଲେ ତାକୁ ଯେତେ ଡାକିଲେବି ସେ ଉଠିବନି। ମୁଁ କହିଲି ମଧୁ ଗୋଟିଏ ଭଲ କ୍ୟାସେଟ୍ ଆଣିଛି ଦେଖିବା ? ସେ ହ କଲା । ମୁଁ ଡିଭିଡ୍ ରେ ବିପି କ୍ୟାସେଟ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି। ସେଇଟା ଷ୍ଟୋରୀ କାଲ୍ ଓ ମଝିରେ ମଝିରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ୍ ଥିଲା। ଆମେ ଦୁହେଁ ପାଖାପାଖି ବସି ଦେଖୁଥାଉ। ସେ ଗୋଟିଏ ନାଇଟ୍ ଓ ମୁଁ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧି ଥାଉ। ମୁଁ ତା ନାଇଟ୍ କୁ ଟେକି ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଇ ତା ଚଡି ଉପରେ ବିଆକୁ ଘସିଲି। ସେ ବିପି ରେ ଗିହାଗେହି ସିନ୍ ଦେଖି ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋ ଦେହ ସାରା ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା। କହିଲା ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟୋଲ୍ କରିପାରୁନି। ମୋତେ ଯାହା କରିବା କଥା ଶିଘ୍ର କର। ମୁଁ ତା ନାଇଟ୍ କୁ ଓଲ୍ହାଇ ଦେଇ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି। ତା ବଡ ବଡ ବେଲ ଭଳିଆ ଦୁଧ ଦିଇଟା କୁ ଜୋରରେ ଚିପିଲି । ସେ କହିଲା ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଅ। ମୁଁ ଗୋଟାଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇଲି ଓ ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତଳକୁ ମୁହଁ କୁ ଖସେଇ ତା ବିଆକୁ ଜିଭରେ ତଳୁ ଉପର ଯାଏ ଚାଟିଲି। ତା ସେତେ ବେକକୁ ବିଆରୁ ଖାଲି ପାଣି ବୋହୁଥାଏ। ସେ ଖାଲି ଉହୁଃ ଆହାଃ ହୋଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଦାବୁଥାଏ। ମୁଁ ଜିଭକୁ ତା ଵିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଯେମିତି ଚାଟିଛି , ତା ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଏବଂ ସେ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ଗଲା। ମୁଁ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଘସିଲି। ସେ ମୋ ୮ ଇଞ୍ଚ ର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ଆକୁ ପୁରେଇବ ? ମୁଁ କହିଲି – ୟାକୁ ନ ପୁରେଇଲେ କଣ ମଜା ଆସିବ ? ସେ କହିଲା – ମୋତେ କଷ୍ଟ ହେବ , ହେଲେ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବାକୁ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହଉଚି, ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି କରିନି ? ମୁଁ କହିଲି , ତୁମର ଯଦି ଇଚ୍ଛା ଅଛି ତେବେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ। ମୁଁ ପୁଣି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଓ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି। ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳୁଆ ହୋଇଗଲା। ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡମ କୁ ଭଲ କରି ସେଟ୍ କରି ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦାବିଲି। ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ କିଛି ବାଟ ଗଲାପରେ ଜୋର ରେ ଠେଲି ଦେଲି। ସେ ଚିଲେଇ ବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଓଠକୁ କାମୁଡି ଧରିଲି। ତା ସିଲ୍ ଛିଡି ଟିକେ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା। ସେ କଷ୍ଟ କୁ ସହି ମୋତେ ଆହୁରି ଭିତରକୁ ପୁରେଇବାକୁ କହି ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ପକେଇଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ବିଆରେ ଗଳିଗଲା। ଏଥର ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି। ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କରି ତଳୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଠେସ ମାରୁଥାଏ। ଏମିତି ଗେହିଁବା ଭିତରେ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ଧକ୍ ଧକ୍ କରି ପାଣି ଛାଡୁଥାଏ। ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠି ତଳେ ଶୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ଗେହିଁବାକୁ କହିଲି। ସେ ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ସେଟ୍ କରି ଦାବି ଦେଲା। ବାଣ୍ଡଟା ବିଆରେ ସଟ୍ କରି ପସିଗଲା। ସେ ତା ଫାଲୁଆ ଗାଣ୍ଡିକି ଉଠାପକା କରି ଗେହିଁବାର ଗତି ବଢ଼େଇ ଦେଲା ଓ ପୁଣି ବିଆରୁ ପାଣି ଖସେଇ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡିଲା। କହିଲା ଆଜି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଲ। ମୁଁ କେବେ ଏମିତି ମଜା ପାଇନଥିଲି। ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ ପଛ ପଟରୁ କୁକୁର ପରି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଧମା ଧମ୍ ଗେହିଁବାର 5 ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରି ଗଲା। ଦୁହେଁ ବାଥରୁମରେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ବିପି ଦେଖିଲୁ। ପୁଣି ଦୁଇ ଥର କଣ୍ଡମ ଦେଇ ଗେହି ତା ମନକୁ ସେଦିନ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲି। ତା ପରେ ଆମେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଗିହାଗେହି ହେଉ। ସେ ଏବେ ବିବାହ କରି ତା ର ଦୁଇଟି ଝିଅ। ମୋର ଆଉଗୋଟିଏ ପୁଅ ହେଲାଣି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସୁବିଧା ମିଳେ ଆମେ ଗିହାଗେହି ହେଉ। ରହୁଛି , ଧନ୍ୟବାଦ।

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


desi odia storytelugu sex storicebhauja bia comodia sex storeyodia sex story in odia scriptoriya new sex storysex stories new in teluguodia bia.inodia giha gehi storyବାଣ୍ଡnew sexx storysex gapa in odiaodia sex kathabhauja bia comwww telugu new sex storeswww saxe story comwww sex story cotelugu sex storys in telugustories in telugu sexodia group sex storytelugu sx kathaluoriya sex gapabhauja com odia sex storyodia sex story booksex story in odiyanew odia sexstorylatest telugu real sex storieswww sex telugu stores comhot odia sex storyoriya sex storyodia bia banda kahaniodia banda bia photobanda bia khelaodia bhauja bia phototelugu sexstories in telugu scriptsex stories com teluguବାଣ୍ଡsex story new odiabhauja comodia jouna kathaodia bia banda kahanibhauja.comsadhu baba sex storiesodia desi sex storysexy odiya storytelugu sex stories.odia hot gapanew latest telugu sex storiestelugu stories for sexsex stories odiatelugu ssex storiesbhauja. comrecent odia sex storyodia desi sex storysx storitelugu sex stories newsex oriya storyodia desi kahanitelugu sex stoierstelugu sex stories onlyhot odia desi sex storiesodia sex new storybhauni gihatelugusex kathalurecent odia sex storyodia kamasutra gapaodia dudhahindi sex katha comgiha gapaoria sex storysex katha comwww sex stories in telugu comoriya new sex storytelugu sex stories netjabardasti antarvasnabest telugu sex kathalutelugu telugu sex storiesodia giha storylund ki diwanigiha gehi kathaoriya sex story in oriya fontnew odia sexy storybedha gapalatest new telugu sex storiesbhauja.com